Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010 - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-02, 21:08   #2671
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
O oto rada dla tych których dzieci mają popękane paznokcie u nóg. Otóż pani doktor zaleciła wsmarowywać w paznokcie rano i wieczorem oliwę z oliwek wraz z paroma kroplami cytryny. TZ jej smaruje od poniedziałku a jak dzisiaj przyjechałam i zobaczyłam to jest różnica na plus.

Grymelka - To Marcyś wraz z Oliwką razem będą sobie te kciuki ssali. My walczymy z tym ssaniem - zawijamy bandażem lub zakładamy rękawiczkę z jednym palcem. tak ze pomału sie odzwyczaja ale jak tylko palec jest wolny to ląduje w buzi
Zosia ma jednego pęknietego, jutro zaczne smarować. Słyszłam ostatnio że jak paznokiec jest pękniety pionowo to już nigdy sie nie zrośnie. ale nie wiem czy to prawda
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 21:10   #2672
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Dziewczynki, wpadam na moment po pracy i ni z gruchy ni z pietruchy powiem... LECĘ NA IMPREZĘ!!!!!!!!! Mąż zorganizował. Mała u dziadków a my na balangę.... paaaaaaaaaa....
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 21:26   #2673
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
szczuplo?
pop no ja zaczynam wierzyc ze ten twoj wiek ma cos wspolnego ze wzrokiem

I prosze sie nie smiac z mojej jakze BOSKIEJ pizamki:P hahahaha
brzuch zostawilam w domu, po co mi w szpitalu

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

my musimy w koncu jakeis zakupy zrobic bo na razie dziecie nasze najmniejsze prawie NIC nie ma:P
Ja się nie śmieję z Twojej piżamki i Pop ma rację wyglądasz szczupło. Twarzy nie widać ale jest twarzowa

Od jutra smarujemy paznokcie - jak u dorosłych na wzmocnienie

Piekę teraz drożdżowe ze śliwkami a właściwie kulam bo do pieczenia to jeszcze trochę zostało. Tak się wkopałam że pójdę spać jutro
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 22:03   #2674
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Witam
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
W ogóle mięso mnie z lekka brzydzi,ale jak pisałam wybieram mniejsze zło,bo świnie mamy od gospodarza i mięso"swoje"bo sklepowe to już leżąć na ladą błyszczy się jak tęcza od tego syfu,którym jest polane aby dłużej się trzymało
też wybieram to mniejsze zło świnia od tż-ta wujka ,te kurczaki ze sklepu bez tony przypraw smaku nie mają

Izazula zrób to drożdżowe ,wstaw do blaszki ,albo zostaw w misce i na noc do lodówki ono pomalutku sobie urośnie zawsze tak robię.

Gmyrelka zacznij ćwiczyć jogę , poszukaj asanów ułatwiających zasypianie lub uspokajających,wyciszając ych serio mówię też kiedyś miałam problemy ze snem przez nerwicę i joga bardzo mi pomogła no nei na drugi dzień ale pomogła i do tej pory już problemu nie ma, a i kawę wyrzuć całkiem,meliska przed snem albo inne ziółka są mieszanki ojca klimuszki do kupienia w aptece
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 22:26   #2675
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez minka26 Pokaż wiadomość
senkju




Amelka z konewką lata u mojej mamy po balkonie, a ona mieszka na 6 piętrze, ostatnio sąsiadowi z 4 na głowę nalała, os spojrzał w górę a tak ja myślałam, że się ze wstydu spalę, był tak zły, że chciał mnie opierdzielić, a ja szybko przeprosiłam, powiedziałam, że to mała i zwiałam z balkonu
haha dobre



Cytat:
Napisane przez Justys76 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny, to znowu ja po dlugiej przerwie.
staram sie Was nadrobic w wolnej chwili (chociaz nie mam ich za wiele;-), zostalo mi jeszcze 20 stron takze nie wiem co u Was teraz slychac, ale Was dogonie.
Tesciowa juz od nas pojechala, a ja chyba sobie teraz lepiej daje rade niz jak ona byla, bo wtedy trzeba bylo jeszcze jej towarzystwa dotrzymywac. Nie powiem, przy dzieciach pomagala, ale w wolnej chwili chciala posiedziec na spokojnie kawki sie napic, ja tak nie potrafie, kawe od zawsze w biegu pilam. Teraz mam posprzatane, codziennie ugotowane i dzieci sa ok. Michala zaczynam uczyc na nocnik, dzisiaj dwa razy udalo mu sie wysikac do nocnika. Jestem z niego dumna. Malo mowi w porownaniu do Waszych dzieci, praktycznie oprocz tata, czasami mama i baba to nic wiecej, ale ma jeszcze czas. Nie chce czytac ksiazeczek ze mna, nie nasladuje zwierzat, ale jak go wsadze do samochodu to wie wszystko gdzie przycisnac, co przekrecic, komputer i iphona tez juz potrafi uruchomic. Takze sie nie matrfie. A Majka ma juz 1,5 miesiaca, jest duza, kolki jej pomalu przechodza, jest coraz mniej placzu, w nocy budzi sie dwa razy na jedzenie i rano o 6. (Michal jak mial 2 miesiace to przesypial mi cala noc od 7-6) No ale coz kazde dziecko jest inne. Ale i tak obydwoje sa strasznie kochane. To tyle o nas, bo sie troche rozpisalam.
Bardzo lubie ogladac zdjecia, ktore dodajecie, wyszystkie dzieciaczki sa przeurocze i takie kochane. Teraz jak mam mala Majke to widze jaki Michal jest juz duzy. Kiedy to zlecialo.
Dodam Wam kilka fotek moich urwisow.
Pozdrawiam
1-Michal i Maja
2-Michal
3-Michal i ja
4-Michal z tata
5-8 Majka
na ostatnim pierwszy uchwycony usmiech;-)
świetne zdjęcia

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
I jeszcze mój "grubasek"- golasek
piękna

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
Moja koleżanka jadła na świeta pierogi z grzybami i coś jej konsystencja farszu nie pasowała - patrzy, a tam w grzybie zwitek robali tych z grzybów... Igor nie je grzybów, bo nie mamy kota.


Z małym opóźnieniem, ale niech będzie.
umarłam ze śmiechu hahahahahahaaaa

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
To też się pochwale moim tłuścioszkiem .
Jeżeli ma coś na głowie to są sek do zdjęcia

1. 10 sek w kapeluszu
2. z bratem
3. na basenie
4. mała królewna
5. rozpakowuję się
6. gwiazda na besenie
kolejna ślicznotka

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
Chwale sie zdobycza z lumpka.. białe ponczo
jaka modnisia strojnisia

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
ania a specjaly FOR JUUUUUUUUUUU
uuu seksi bejbe

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, wpadam na moment po pracy i ni z gruchy ni z pietruchy powiem... LECĘ NA IMPREZĘ!!!!!!!!! Mąż zorganizował. Mała u dziadków a my na balangę.... paaaaaaaaaa....
miłej imprezki

W końcu Was doczytałam wczoraj testa robiłam, a dzisiaj framuga przyszła niezła jestem poza tym, ok
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 07:06   #2676
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez Gmyrelka Pokaż wiadomość
ana fajne te ciuchy! Dzięki za inspiracje Dawaj dalej. A może jakiś płaszcz/kożuszek na zimę polecisz ?? Dobra gatunkowo ta marynarka? Który masz kolor? I dla mnie to s czy m
Ja nie mam marynarki.Ja mam jeden z tych sweterków.Wez poproś o wymiary i zmierz to będziesz wiedziała czy s czy m.Ja tak się zdecydować z tą kamizelką nie mogłam-normalnie noszę S,ale akurat kamizelki lubię ciut większę(obcisłych,mocno przylegających do ciała nie)zmierzyłam się i ta m,którą wzięłam powinna być ok.
Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Ale cisza. Chcialam tylko pochwalic mojego synka, Eryk zaczal mowic R po 3 latach cwiczen, i wizyt u logopedy wiec juz na pielgrzymke w tej intencji isc nie musze
Moja siostra też walczy z "r"
Cytat:
Napisane przez dusiaka Pokaż wiadomość
Pop, Tylkooliwka-No jakoś tak wyszło, że i mnie trudno się jakoś wbić.
A siedzę w tym banku, coś tam nawet w pracy robię i codziennie Was czytam. To mi pozwala nabrać dystansu do pewnych spraw i nie zwariować w moim ostatnio pokręconym świecie.

Darusiaa-trzymaj się i niech Cię szybko do Oliwki wypuszczą. Mała pewnie bardzo tęskni

Dzieciaczki na zdjęciach śliczniutkie

Cytat:
Napisane przez agnieszka09 Pokaż wiadomość
kurcze a tak ogole jestm zla,wsiekla na siebie
pare dni temu wyszla mi opryszczka na wardze...wyleczylam ja...uwazalam aby Karinka sie nie zarazila...i co i tak sie zarazila
ryczec mi sie chce..bo juz zostala zarazona tym cholernym wirusem...boje sie bardzo.jak na razie smaruje fioletem...na szczescie nie dotyka...a dzis kapala sie w pampersie na basen...oby nie bylo zadnych powiklan
Ja jakieś 2 tygodnie też walczyłam z potworną opryszczkąJa mam rok w rok,ale pierwszy raz taka dziadówa wielkaW nocy pękała to rano aż się wystraszyłam plam krwi na poduszce takie wielkie.Miałam ją też wyjątkowo długo,bo aż 11 dni,bolało jak cholera i strasznie się bałam,że Ninie zarażeNa szczęście się u nas się udało.
Nie obwiniaj się,bo nie masz wpływu większego na to-opryszczką tak łatwo się zarazić
Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
O oto rada dla tych których dzieci mają popękane paznokcie u nóg. Otóż pani doktor zaleciła wsmarowywać w paznokcie rano i wieczorem oliwę z oliwek wraz z paroma kroplami cytryny. TZ jej smaruje od poniedziałku a jak dzisiaj przyjechałam i zobaczyłam to jest różnica na plus.
No to jak też zacznie tym smarować,bo wczoraj obcinałam małej u nóg paznokcie i niezaciekawie to wygląda.2 ostatnie to takie grube ma ażW czwartek mamy szczepienie to pokaże jeszcze raz lekarzowi,chyba,że po tej miksturze coś się poprawi.
Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
Zosia prześliczna, fajnie zdjęcia

Darusia- własnie wydaje się jakbyś wogóle brzuszka nie miała

Ana- fajne te sweterki, ja mam tego w serduszka. Dawaj jeszcze jakieś linki
Nie mam już nic,zresztą na all też lipa.


Ale wieczory już lodowate są,od dzisiaj palić zaczynamy,bo niewyróbka

Jutro jak pogoda będzie taka jaką zapowiadają to wyskoczymy nad morze jeszcze,ale też ciepło się ubrać trzeba będzie.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 07:24   #2677
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

ana nie wkurzaj ludzi, ja tu wyskoczyc moge CO NAJWYZEJ Z OKNA a ta mi tu o morzu pisze
serca NIE POSIADASZ moja droga!!!!
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-03, 07:44   #2678
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Dziewczyny ja jeszcze z pytaniem:czy oprócz tranu warto podawać np.vibowit czy jakieś takie witaminowe wynalazki?czy odpuścić?

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
ana nie wkurzaj ludzi, ja tu wyskoczyc moge CO NAJWYZEJ Z OKNA a ta mi tu o morzu pisze
serca NIE POSIADASZ moja droga!!!!
Zaraz wyjdziesz z tego szpitala.I rzeczywiście wyszłaś na tym zdjęciu jakbyś w ciąży nie była.Na serio zostawiłaś brzuch w domu
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 08:03   #2679
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Daria.. ty naparwde bez brzucha chyba jestes!!! a piżamka sliczna!!

Dzień dobry.. my dzis mamy festyn z okazji otwarcia placu zabaw tak jakby na wiosce obok na Nowym Jarosławiuja mieszkam w Starym.. ale to tak jakby jedna wioska... i o 14 idziemy z Michasią

Ja juz wstałąm o 6 wykąpalam się.. pranie wstawiłam.., zaraz bede odkurzać.. i jak mała zasnie to kurze zetre.

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

aha.. aniap. a dlaczewgo ta kosmetyczka nie przebija???
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 08:04   #2680
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Zosia wczoraj rano zrobiła taka rzadką kupke, że woda z niej leci i dzisiaj rano też. Co moge jej dać? Jeść za bardzo niechce, nie wiem czy zęby idą czy zjadła coś i ją brzuszek boli;/
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 08:37   #2681
sidorcia
Rozeznanie
 
Avatar sidorcia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 698
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Sara myślę, że możesz podać jej saszetkę smecty. i zdrówka dla Zosi
darusia, wcale nie widać, że masz brzuszek

od wczoraj od ok. 18 nasz bojownik pływał tylko jak dotknęło się kuli żeby go 'poruszyć', dzisiaj rano prawie wcale nie pływał, leżał sobie na dnie. więc wyciągnęłam starą lampkę biurkową, postawiłam tuż nad kulą i pływa po całej kuli chyba uratowałam mu życie


dodaję zdjęcia rybki i małego majsterkowicza z samego rana z ulubioną minką
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00514.jpg (52,8 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00519.jpg (53,7 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00520.jpg (50,4 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00521.jpg (60,8 KB, 56 załadowań)
sidorcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-03, 09:13   #2682
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

sidorcia.. widzę że macie tez grającego konika morskiego!!! u nas to był starzł w 10tke.. dostałam jakos w kwietniu od koleżanki i do dziś Michasia sobie go włacza i leci 5 minut spokojnej muzyki z odgłosami morza i babelków
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 09:15   #2683
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

sidorcia no jakie ona ma wlosy, moja to w 1 klasie takich nie bedzie miala;D
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 09:21   #2684
sidorcia
Rozeznanie
 
Avatar sidorcia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 698
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

madziwnia u nas zasypianie nie odbędzie się bez tego konika morskiego
kładziemy się obie na łóżku, konik włączony najczęściej pod kocykiem razem z Natalką i obowiązkowo jej żyrafa, bez której też nie zaśnie, to strzał w 10, serio
Michasia ma super to ponczo, my mamy takie a'la kurteczkowe, później pokażę, ale na takie też poluję

darusia
, jak w kąpieli wyprostują jej się polewając wodą to ma za łopatki
Oliwia też ma śliczne włoski, nie narzekaj, takie bielutkie
sidorcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 09:23   #2685
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Sara może gotowaną marchewkę z ryżem małej daj-powinno pomóc na kupę.

Ninka też już w brzuszku słuchała tego konika i do tej pory bardzo go lubi.Ja sama uwielbiam tą zabawkę.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 09:25   #2686
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

nie no kolor to Oliwka ma wypasiony
nie ma co , ja farbami do takiego daze ale zadko wychodzi az tak jasnyale z dlugoscia to nie wiem;D

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

a ja nie mam tego konika!!!!!

jak tak zachwalacie moze Amelci kupie? dajcie linka
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 09:31   #2687
sidorcia
Rozeznanie
 
Avatar sidorcia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 698
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

http://allegro.pl/fisher-price-uspok...798085713.html
jest superowy, najlepsza zabawka jaka nam się trafiła pod względem upodoban Natalki
sidorcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 09:39   #2688
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Darusia tylko popatrz dokładnie jak się zdecydujesz kupić,bo one strasznie potaniały-już po 50zł widziałam,a ja go kupiłam jak w ciąży byłam i z przesyłką 98zł zapłaciłam.

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Cudowny ten konik jest
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 09:57   #2689
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

dobrze ze piszesz polukam i tez kupie
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-03, 10:03   #2690
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
dobrze ze piszesz polukam i tez kupie
Jeszcze plus wielki konika to jak dziecko wybrudzi to wyciągasz z niego "szkietel"który trzyma Natalka w rączkach,konika do pralki i on ciągle jak nowy.A muzyczka 5 minutek spokojnej,delikatnej dla ucha melodii.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 10:35   #2691
sidorcia
Rozeznanie
 
Avatar sidorcia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 698
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

właśnie nasz konik się pierze, dlatego Natalka trzyma ten szkielet, ja kupiłam za ok. 80 już z wysyłką. więc drogo jeszcze, darusia teraz kupisz dużo taniej. u nas bez tego konika mała nie zaśnie.
sidorcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 10:37   #2692
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

popatrze wieczorkiem i zamowie
maluszeczek bedzie mial
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 11:09   #2693
Gmyrelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Gmyrelka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 2 020
GG do Gmyrelka
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

libra ja nie umiem jogi ćwiczyć... Ja z tych co bardziej do zumby się nadają ale ta mnie nie wyciszy. Próbuje breathing meditation ale g.. mi to daje Mi się śmiać chce i nie umiem się tak czuć

P0P z tymi kciukami to nie przelewki - Hania strasznie długo ssała, aż aft całej buzi dostała i dopiero wtedy przestała.

Justyś
ale masz cudne szkraby

Aga
ponawiam pytanie o imię synusia Wybrane??

ana ja zrozumiałam że masz marynarkę - ale skoro nie to ja nie zaryzykuje Teraz w bershce są fajne za 99zł

Mój Marci też ma tego konika ale teraz totalnie ma go nosie, w ogóle nie zwraca na niego uwagi. Jak był mały to go lubił Chyba ja sobie będę go włączać żeby mnie ululał

Daria
kup dla bezpieczeństwa niebieskiego bo jak się lekarze znowu u Ciebie pomylą to jaja będą Dosłownie i w przeności

Asia zazdroszczę imprezy!! Kiedy mnie tak tż porwie ...
__________________


Edytowane przez Gmyrelka
Czas edycji: 2011-09-03 o 11:10
Gmyrelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 11:18   #2694
sidorcia
Rozeznanie
 
Avatar sidorcia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 698
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

dziewczyny czy jest możliwość obejżenia mtv przez internet? online? wiecie o co mi chodzi? :P
bo aktualnie rozwiązujemy umowę z lokalną firmą na dekoder a leci dzis o 21 mojeulubione reality show a ja nie mam jak obejżeć

gmyrelka ja uwielbiam zumbę, tzn uwielbiam na to patrzeć, bo sama mam za dużo ciała do wykonywania takich rzeczy
sidorcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 11:44   #2695
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

sidorcia nie wiem czy bezposrednio po wyemitowaniu programu nie bedzie na stonie mtv mozna obejrzec, ja tak nastoletnie matki ogladalam

a dzis o 13 jest szkola uczuc na polsacie KOCHAM TEN FILM

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

gmyrelka a wiesz ze taka opcje to ja tez pod uwage biore mimo ze widzialam na 4d brak pisior to jakos przekonam sie na poczatku grudnia
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 11:46   #2696
dusiaka
Rozeznanie
 
Avatar dusiaka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 927
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Cytat:
Napisane przez sidorcia Pokaż wiadomość
od wczoraj od ok. 18 nasz bojownik pływał tylko jak dotknęło się kuli żeby go 'poruszyć', dzisiaj rano prawie wcale nie pływał, leżał sobie na dnie. więc wyciągnęłam starą lampkę biurkową, postawiłam tuż nad kulą i pływa po całej kuli chyba uratowałam mu życie
sidorcia- te ryby są wytrzymałe.

Miałam bojowników conajmniej 5. Oczywiście nie na raz, nie wolno, ale przez całe lata, kiedy mieliśmy akwarium tzw. ogólne. Jedną rzecz Ci radzę-bojownik to taki samiec, który żeby był zdrowy i ładny, kolorowy, potrzebuje raz na jakiś czas odrobiny emocji. Wystarczy, że przyłożysz do akwarium lusterko, żeby zobaczył siebie. Pomyśli, że to inny samiec i nastroszy wszystkie płetwy i skrzela. Próbuje w ten sposób odstraszyćprzeciwnika Ślicznie wtedy wygląda.
Kiedyś zapomniałam zabrać lusterko - stało oparte obok jednej ze ścian akwarium. Biedny był po kilku godzinach ledwo żywy

Gdyby Ci przyszło do głowy dokupić mu samicę to dla jej dobra kup przynajmniej dwie
__________________
OLEŃKA
02.04.2010
Marriage is a relationship in which one person is always right, and the other is a husband

Dzienniki budowy:
http://forum.muratordom.pl/showthrea...ghlight=anatol
http://www.anatol.mojabudowa.pl/
dusiaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 11:48   #2697
sidorcia
Rozeznanie
 
Avatar sidorcia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 698
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

dusiaka właśnie myślałam nad rozmnożeniem :P a czemu dwie samice? może jedną zamęczyć seksem czy zagryźć?

pomyślę o tym lusterku
sidorcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 11:58   #2698
Gmyrelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Gmyrelka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 2 020
GG do Gmyrelka
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

Darusia śmiesznie by było, ale Ty już chyba przyzwyczajona do niespodzianek Ale dwie wicinki - super sprawa, zresztą jak dla mnie każda kombinacja jest super Zajrzałam na Twój drugi mamusiowy wątek. Widziałam że dwie dzieczyny straciły maleństwa i to na TAKIM zaawansowanym etapie - co się stało ?? Straszne to ...

sido ryb nie powinno się trzymać w okrągłym akwarium ... a dlaczego to napiszę jak wróci tż to nie pamiętam

ana masz gdzieś zapisanego sprzedawcę na all co brałyśmy od niego rzeczy bubchen?? Ja brałam da razy i znaleźć nie mogę a chciałam dzieciakom pozamawiać różności

Kupiłam na all za✂✂✂isty płaszczyk na jesień Hani! Normalnie przerósł moje oczekiwania Cudny jest i do niego szary berecik

Wiem że zapewne przegapiłam ten temat (wybaczcie) ale jakie kupujecie kurtki i butki dzieciom na jesień?
__________________

Gmyrelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 12:05   #2699
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

jedna miala przedwczesny porod w 27 tygodniu , druga nie wiem bo jak u rodzicow bylam to sie cos stalo a ja wtedy ograniczona w necia bo z mala caly czas na dworze , no niestety straszne, niestety jedna z nich 2 badz 3 tygodnie temu w czwartek chowala swoje dzieciątko
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 12:15   #2700
sidorcia
Rozeznanie
 
Avatar sidorcia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 698
Dot.: Ogień w gaciach mają, ale swoje Mamusie bardzo kochają! URWISY III-IV 2010

gmyrelka, wiem, że nie powinno się trzymać, chociaż Pan w sklepie zoologicznym sklepie powiedział, że skoro są sprzedawane to można (w ostateczności), ale lepsze i tak normalne, więc lepiej wymienić jak najszybciej...
sidorcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:05.