Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-02, 20:44   #1801
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez zoila
Przypomniała mi się moja koleżanka i malowanie przez nią kreski na mojej linii wodnej. Na podłodze .

Kobieto, a co ty u optyka robisz? Bo mi się zawsze wydawało, że skończyłaś UE .
Ja z czarną kredką na linii wodnej miałam podobne przygody .
A co do UE i optyka, a raczej okulisty (bo to dwie rózne sprawy wbrew pozorom :P), to jeszcze został mi rok studiów magisterskich, więc tymczasowo jestem pracownikiem recepcji . Boże... Gdyby nie ja to to centrum już by umarło :P.

Cytat:
Napisane przez trustmyself
Koleżanka mi kiedyś podsyłała takie filmiki, bo sama asystowała przy tego typu operacjach i byłam przerażona. Zwłaszcza jak widziałam taką hakowatą igłę przebijającą się przez ciało szkliste
Nasza dyrektorka obiecała, że będziemy mogły być kiedyś podczas jakiegoś zabiegu, żeby sobie obejrzeć . Generalnie to rzeczywiście przerażająco wygląda . Ale z drugiej strony, jeśli to miałoby zwiększyć komuś komfort życia, to według mnie można się mimo wszystko poświęcić.
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!

Edytowane przez zzzielona
Czas edycji: 2012-09-02 o 20:45
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 20:45   #1802
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Zzzielona szłam z moim bratem i siedział jakiś typ na ławce,jakieś 25lat i co śmieszniejsze,nie wyglądał na menela. I on z tekstem do brata 'ależ ja Ci zazdroszczę chłopie' i się patrzy na mnie. Co się śmiałam to nie pytajcie,brat już go nie chciał uświadamiać,bo 'lepiej niech tylko zazdrości bo się przywalał będzie'

nie mam pytań,ale mój humor przez właścicielkę stancji i tak jest do pupy
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 20:47   #1803
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
Zzzielona szłam z moim bratem i siedział jakiś typ na ławce,jakieś 25 i co śmieszniejsze,nie wyglądał na menela. I on z tekstem do brata 'ależ ja Ci zazdroszczę chłopie' i się patrzy na mnie. Co się śmiałam to nie pytajcie,brat już go nie chciał uświadamiać,bo 'lepiej niech tylko zazdrości bo się przywalał będzie'

nie mam pytań,ale mój humor przez właścicielkę stancji i tak jest do pupy
Takie drobiazgi poprawiają humor . A na pewno mi by poprawiły . A właścicielka stancji z przysłowiowej dupy strzela? O ile mi wiadomo z nimi zawsze są jakieś problemy. Moja koleżanka z grupy miała taką jedną agentkę, czy, jak to ona nazywała - hit petarda .
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 20:50   #1804
tajemnatajemnica
Raczkowanie
 
Avatar tajemnatajemnica
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 71
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Bry.

U mnie notka. Znalazłam siłę, żeby cokolwiek wrzucić. Padło na lakier Kobo.

Po tym weekendzie chyba będę cały tydzień odsypiać, ale co tam.

Byłam dziś z TŻ na Madagaskarze 3 w kinie i ... nie podobał mi się. Lepsza dla mnie była ostatnia Epoka Lodowcowa. A TŻ ma zgoła odmienne zdanie. Hmm...
Mi też nie specjalnie się podobał, to już nie ten sam humor co przy poprzednich częściach...

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
Zzzielona szłam z moim bratem i siedział jakiś typ na ławce,jakieś 25lat i co śmieszniejsze,nie wyglądał na menela. I on z tekstem do brata 'ależ ja Ci zazdroszczę chłopie' i się patrzy na mnie. Co się śmiałam to nie pytajcie,brat już go nie chciał uświadamiać,bo 'lepiej niech tylko zazdrości bo się przywalał będzie'

nie mam pytań,ale mój humor przez właścicielkę stancji i tak jest do pupy
Skoro nie był to menel, to chyba tylko się cieszyć
tajemnatajemnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 20:50   #1805
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Z racji swojego strachu przed wszelkimi zabiegami medycznymi, nadal będę kontynuować moją sześcioletnią praktykę noszenia soczewek
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 20:51   #1806
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Zzzielona : Oj przegiela,byłam we wtorek i nie mówiła o podwyżce. Tym bardziej powinna mi powiedzieć przed wakacjami,bo przecież może to być za drogo,a nie się tak namyślała. Już nie powinna jej wprowadzać skoro mnie w czas nie uprzedzila. Ostatecznie powiedziałam jej co myślę i zamiast 40zł więcej płace 20,jeszcze to przełknę,ale wątpię żebym tak dużo prądu czy wody ciągnęła...no cóż. Aż sobie melise wypiłam.


zoila nie,ja prawie nie mam cycków jeśli o to chodzi
__________________

Edytowane przez Czarna Orchidea
Czas edycji: 2012-09-02 o 20:53
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 20:51   #1807
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Jestem za znieczuleniem ogólnym na wszystkie zabiegi medyczne jak i stomatologiczne
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-02, 20:52   #1808
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość

zoila nie,ja prawie nie mam cycków jeśli o to chodzi
Napisałaś o komplemencie takim tonem, który właśnie mi przypomniał ten typ wyszukanych "komplementów", dlatego pytałam .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 20:53   #1809
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez moniiikaaa89 Pokaż wiadomość
h50s jest duzo mniejszy, ja mam h50 (bez s ) i bardzo sobie chwale
dzięki za radę

a mam takie pytanko: już wiadomo, gdzie spotkamy się my blogerki świętokrzyskie?
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 20:53   #1810
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

20 czy 40 zł. to jeszcze nie jest tak dużo, ale od tego się zaczynają dalsze podwyżki... :P

Selfish Girl, znieczulenie ogólne nie jest wcale takie dobre, jak się wszystkim wydaje . Coś takiego niesie ze sobą bardzo dużo skutków ubocznych, więc jeśli nie jest to koniecznie nie stosuje się tego .
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 20:55   #1811
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

W najbliższej przyszłości planuje zrobić kolczyk w pępku i się zastanawiam czy wtedy nie uciekne przed igłą ...
Mimo, że igły się nie boje bo bardziej bólu ...
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-02, 20:57   #1812
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Wiesz moje miasto nie jest duże,a ceny jak w lublinie. jak się nie wyrabia to niech nie wynajmuje. Moim zdaniem źle się zachowała bo powinna mi powiedzieć dużo wcześniej.
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 21:00   #1813
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Jestem za znieczuleniem ogólnym na wszystkie zabiegi medyczne jak i stomatologiczne
Eh, żebym jeszcze mogła - świat byłby piękniejszy

Ale muszę się w najbliższym czasie obadać
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 21:06   #1814
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
OSS, Monaco, Paraguya



Cytat:
Napisane przez moniiikaaa89 Pokaż wiadomość
mam Paraguaye i jest fajna . Aktualnie choruje na glory, darks i snapshot :P
te mam a tej trzeciej nie chciałam
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram

Edytowane przez moniak85
Czas edycji: 2012-09-02 o 21:08
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 21:24   #1815
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez tajemnatajemnica Pokaż wiadomość
Mi też nie specjalnie się podobał, to już nie ten sam humor co przy poprzednich częściach...
O, już się martwiłam, że coś nie tak z moim poczuciem humoru

Najlepsze, że wchodziliśmy jako ostatni po zgaszeniu już świateł. Nie rozglądaliśmy się bo i nie było jak. A jak na koniec zapalili i spojrzeliśmy tak poglądowo na salę to... głupio się nam zrobiło, bo 3/4 sali to dzieciaczki, a reszta to byli ich rodzice


Eee, ja to bym się zajarała jak pudełko zapałek jakbym usłyszała jakikolwiek komplement od obcego Bo twierdzę, że te od TŻta i znajomych są wypowiadane z grzeczności
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 21:31   #1816
kaarooo
Zakorzenienie
 
Avatar kaarooo
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 14 671
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
To ja na szczescie mam jakies kilkadziesiat pozycji tylko czasu brak na czytanie...
Czas znajdę, ale ostatnio nic mi się nie chce czytać

Orchi, czy ja wiem? Mnie w ciągu 3 miesięcy sam czynsz wzrósł o jakieś 35 zł I w czwartek/piątek chodzili z podsumowaniem wody, to dodatkowo wzrośnie Mogła wcześniej nie wiedzieć, a koszty ma Teraz wszystko drożeje niemiłosiernie

Wróciłam od rodziców i ze spaceru w pewnym momencie się czołgałam pod bramą na jakichś ogródkach działkowych bo późno, ciemno, a my nie mieliśmy jak wyjść
__________________
おはよう!
anna mun kaikki kestää!

kaarooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 21:51   #1817
tajemnatajemnica
Raczkowanie
 
Avatar tajemnatajemnica
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 71
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
O, już się martwiłam, że coś nie tak z moim poczuciem humoru

Najlepsze, że wchodziliśmy jako ostatni po zgaszeniu już świateł. Nie rozglądaliśmy się bo i nie było jak. A jak na koniec zapalili i spojrzeliśmy tak poglądowo na salę to... głupio się nam zrobiło, bo 3/4 sali to dzieciaczki, a reszta to byli ich rodzice
Hahaha to samo miałam jak mnie facet zabrał na auta 2 A z poczuciem humoru myslę, że wszystko ok
tajemnatajemnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 21:53   #1818
cudawianki
Raczkowanie
 
Avatar cudawianki
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 182
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Witam wieczorową porą! Jutro już niestety do szkoły

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
OSS, Monaco, Paraguya
Same śliczne palety. Ja mam dwie pierwsze.

Cytat:
Napisane przez moniiikaaa89 Pokaż wiadomość
mam Paraguaye i jest fajna . Aktualnie choruje na glory, darks i snapshot :P
Glory jest piękna. Można wyczarować wiele makijaży, zarówno dziennych jak i kolorowych. Naprawde warto ją kupić
__________________
Mój blog: http://naomi-bloguje.blogspot.com
cudawianki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 21:53   #1819
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Ech, a mi weekend szybko zleciał i nie zrobiłam tyle, ile chciałam. Czy zawsze tak musi być.

A na blogu paznokcie z moim ulubionym serialem. Ktoś ogląda Mad Men?
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-02, 22:19   #1820
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Z racji swojego strachu przed wszelkimi zabiegami medycznymi, nadal będę kontynuować moją sześcioletnią praktykę noszenia soczewek
ja soczewki noszę już lat 10.. kwalifikuję się już do zabiegu laserowego ale boje się jak cholera. Szczególnie po tych wszystkich programach w TV gdzie można je zobaczyć.. Nie wiem czy kiedyś się zdecyduję
Z tego co słyszałam bardzo fajna klinka na tego typu operacje jest w Katowicach
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 22:28   #1821
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Rei Pokaż wiadomość
ja soczewki noszę już lat 10.. kwalifikuję się już do zabiegu laserowego ale boje się jak cholera. Szczególnie po tych wszystkich programach w TV gdzie można je zobaczyć.. Nie wiem czy kiedyś się zdecyduję
Z tego co słyszałam bardzo fajna klinka na tego typu operacje jest w Katowicach
Siostra w strachu

Jedno jest pewne - bez soczewek na otwartej przestrzeni jestem jak kret
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 22:29   #1822
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Ja generalnie ostatnim sezonem jestem mega zawiedziona, widać że zaczyna się totalne kombinowanie scenarzystów i mam wrażenie, że serial przestaje już przypominać dobre pierwsze 2-3 sezony...
To samo myślę o TB, mój TŻ był tak strasznie podekscytowany wszystkimi odcinkami, a mnie to już coraz mniej kręci... Wszystkie odcinki dotyczące tej popapranej sekty zwanej Zwierzchnictwem... W TB brakuje już tego uroku z pierwszych sezonów

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Wróżkowy poród był mistrzem sezonu chyba
Co do Billa to w momencie jego wybuchu wykrzyknęłam radosne 'TAK! ZABILI GO!', po czym TŻ (nieoglądający jeszcze tego sezonu TB) powiedział 'Spokojnie, zaraz go zmartwychwstaną' i nie minęło 15 sekund, a on już goni Sookie i Erica. I motyw Pam i Tary jeszcze...

Serio, tak jak 4 sezon byłam w stanie przełknąć, tak ten 5 to dla mnie jakaś porażka na całej linii...
Tak, wróżkowy poród zdecydowanie był świetny
A z Billem miałam podobnie

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Alcide, z początku nie kapowałam czym Wy się tak podniecacie... do momentu sceny seksu z tą wilczycą jak pokazali jego tyłek i pleeeeeeecy nie wiem o co chodzi ale strasznie mi się podobają figury Alcide'a i Erica )) Bill takie kluski trochę...
Alcide Ma cudowną rolę w TB, nie tylko przystojny, ale też ma dobre serce

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
W ogóle jak Wam się obecnie widzi jakość zdjęć na moim blogu??? Tylko szczerze
Jak dla mnie ok

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Gdy szłam na studia, to dzień przed pierwszym spotkaniem, siedziałam na NK i obczajałam ludzi. Większość dziewczyn wydawała mi się straszna;P Akurat powrzucały same zdjęcia z wakacji. Zastanawiałam się, czy w ogóle się z nimi dogadam. Ale większość z nich okazała się normalna U Ciebie pewnie też znajdą się normalne osoby, z którymi będziesz potrafiła się dogadać

W ogóle uświadomiłam sobie, że zaczął się wrzesień... A to oznacza, że za 29 dni będę musiała rozstać się z TŻtem. Będziemy widywać się tylko w weekendy i to nie wszystkie. Mam nadzieję, że jakoś przetrwamy ten ostatni rok studiów.
No mam nadzieję, że znajdzie się ktoś normalny Mój TŻ uczy się tam i doprowadza mnie do szału fakt, że prawie cała jego grupa to dziewczyny, generalnie prawie cała szkoła to dziewczyny Jak tam idziemy to już w promieniu kilkuset metrów od uczelni co chwilę odpowiada wszystkim cześć (tak, to jest wręcz ponadczasowy powód do zazdrości, wiem ) a mi ciśnienie rośnie Pójdę tam i zrobię ze wszystkimi porządek

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
A ja zamiast iść spać, to siedzę na Wizażu... Ale muszę opowiedzieć Wam moją dzisiejszą mini-przygodę, bo w sumie to dość ciekawa sprawa i chyba zacznę się nad sobą zastanawiać...

Poszłam dzisiaj do Magnolii, jednego z największych centrów handlowych we Wrocławiu, czyli każdego dnia przewija się tam multum ludzi! Jak to miewam w zwyczaju zaszłam na chwilę do Inglota bo lubię tam chodzić i często zaglądam (nie zawsze kupuję, często tylko oglądam, bo lubię ćwiczyć silną wolę :P).

Gdy tylko przestąpiłam próg sklepu przywitała mnie miła pani i zapytała czy w czymś może pomóc. Odpowiedziałam na przywitanie i grzecznie podziękowałam. Rzuciły mi się w oczy cienie, które widziałam na blogu jednej z Was i od razu wysmarowałam sobie nimi nadgarstek. Nie minęło trzydzieści sekund, a pani, która mnie przywitała spojrzała na mnie...

- Pani była tutaj już u nas, prawda? - zapytała ekspedientka.
- Oj, żeby to raz! - odpowiedziałam uśmiechając się.
- Ale pani zajmuje się makijażem, prawda? Jakoś tak panią przez to zapamiętałam. - Zrobiło mi się trochę głupio, bo w sklepach, podczas zaspokajania mojego zakupoholizmu wolałabym być anonimowa... :P
- Tak, ale zapewne dużo osób, które zajmują się makijażem odwiedzają ten sklep... - odpowiedziałam krótko nieśmiało uśmiechając się.
- Tak, ale panią zapamiętałam!
- Miło mi. - Uśmiechnęłam się ponownie i poszłam oglądać inne kosmetyki.

Gdy wyszłam ze sklepu zaczęłam się zastanawiać jakim cudem ta kobieta mnie zapamiętała! Zwłaszcza, że ja nie zapamiętałam jej... A panie w Inglocie w Arkadach i Magnolii, i nawet w Sky Towerze kojarzę! Poza tym tam tyle ludzi w ciągu dnia przechodzi, że przecież to nie sposób zapamiętać. Boże... Jak ja często muszę łazić do tego Inglota, skoro panie ekspedientki już nawet mnie kojarzą...! A może to w Inglotach tak mało klientek?
Może masz w sobie coś charakterystycznego lub rozmawiałaś kiedyś z tą ekspedientką o czymś, co ją zainteresowało?

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
A teraz z innej beczki... Pytałam o to na Twitterze, ale nie uzyskałam w sumie żadnej odpowiedzi... :P Jak część z Was zapewne wie - pracuję w centrum okulistycznym i w związku z tym chciałam napisać notkę nt. laserowej korekcji wad wzroku (tzn. ceny, najczęściej zadawane pytania, jak to działa, itp.). Chciałybyście o czymś takim poczytać? Bo jeśli tak, to koniecznie dajcie znać, ponieważ muszę się do czegoś takiego dość dobrze przygotować .
Bardzo, bardzo, bardzo chętnie. Czy mogłabyś w swoim poście wspomnieć o redukcji zeza zbieżnego ukrytego (dosłownie niewidocznego) ?
Męczy mnie już moje noszenie jednego szkła kontaktowego

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
W najbliższej przyszłości planuje zrobić kolczyk w pępku i się zastanawiam czy wtedy nie uciekne przed igłą ...
Mimo, że igły się nie boje bo bardziej bólu ...
Ojjj ja miałam kolczyk w pępku, samo przekłuwanie było ok, tylko jeden nieprzyjemny moment był, ale nic czego nie dałoby się znieść A jestem wrażliwcem. Gorzej, że mi się to strasznie paprało, nie chciało się dobrze goić i wtedy trochę bolało Potem kolczyk mi się znudził, ale nosiłam go dalej, aż zahaczyłam i rozerwał mi skórę pępka na dwie części Tak mi skóra odstawała na boki Teraz się zagoiło, mam małą bliznę, choć widoczną. Jeśli mam być szczera - odradzam. Nie mówię nawet o komplikacjach bo to pewnie kwestia mojego wrodzonego talentu do wszelkich nieszczęść, ale myślę że kiedyś Ci się ten kolczyk znudzi Mimo wszystko - zrobisz, jak będziesz uważała za słuszne
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 22:40   #1823
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez onemorepanda Pokaż wiadomość
A to szkoda, bo cienie tanie i dobre. Nie wiem czy metaliczne z Miyo są jeszcze w sprzedaży, ale znalazłam w ofercie Pierre Rene coś takiego: http://www.pierrerene.pl/index.php?fp=produkt&id=21 i wydaje mi się, że to to samo i aż 45 kolorów!
wrzucałam kiedyś swatche kilku kolorów:

http://zakupowebestie.blogspot.com/2...do-powiek.html
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 22:50   #1824
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Dostałam cudownego e-maila:

Cytat:
Przygotowuję właśnie duży artykuł o internetowych sklepach
oferujących dobrej jakości kosmetyki na strone www.faslook.pl
Jeżeli bylibyście państwo chętni, z przyjemnością napiszę o państwa
sklepie, co będzie świetną reklamą. Dodatkowo wpis pojawi się także
na www.swiat-blondynki.blogspot.com ( moim osobistym blogu, gdzie zostanie
wstawiony także baner państwa sklepu wraz z linkiem przekierowywującym)
oraz prawdopodobnie w magazynie Bravo girl. Jeśli jesteście państwo
zainteresowani taką reklamą proszę o kontakt. W zamian chciałabym
otrzymać od państwa wybrane przeze mnie produkty w ramach zapłaty,
które pokaże w artykule wraz ze zdjęciami.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź

PS. Po otrzymaniu produktów na moim blogu pojawi się także osobny wpis z
ich okazaniem i opinią,
Fajnie wiedzieć, że prowadzę sklep
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 22:59   #1825
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Siostra w strachu

Jedno jest pewne - bez soczewek na otwartej przestrzeni jestem jak kret
Ja też Oka nie wytuszuje.. Jak mam mieć np. dzień wolny od soczewek i chodzić w okularach.. to najpierw żeby zrobić makijaż muszę założyć kontakty a dopiero po je zdjąć i zamienić na 'patrzałki'

__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 23:07   #1826
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Rei Pokaż wiadomość
Ja też Oka nie wytuszuje.. Jak mam mieć np. dzień wolny od soczewek i chodzić w okularach.. to najpierw żeby zrobić makijaż muszę założyć kontakty a dopiero po je zdjąć i zamienić na 'patrzałki'

Nie mam patrzałek, przez te lata nie założyłam okularów ani razu
Wcześniej w okularach śmigałam 4 latka
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 23:25   #1827
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Nie mam patrzałek, przez te lata nie założyłam okularów ani razu
Wcześniej w okularach śmigałam 4 latka
Ja mam okulary z innymi wartościami niż na szkle kontaktowym, więc jak je założę to jestem ślepa
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 23:29   #1828
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Nam od tego miesiąca czynsz skoczył o 70 pln, jesteśmy na wynajętym, a opłacamy w czynszu wymianę liczników na grzejnikach :/.


Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Ta: http://www.ladymakeup.pl/sklep/kryol...ek-do-ust.html paletka pomadek z Kryolana wpadła mi w oko, ale nie wiem, czy rzeczywiście jest taka dobra. No i najważniejsze, na jak długo starcza taki pojedynczy wkład? Czy pomadki są dobrze napigmentowane? Paletki LF na pewno bym używała. To nie byłby zakup w stylu: spodobały mi się 2 kolory, a reszta będzie leżała odłogiem. Jestem pewna, że używałabym 12 pomadek.
Pomadki są rewelacyjnie napigmentowane, moim zdaniem wystarczą na długo (zwłaszcza jak nie będziesz cały czas używała jednego wkładu). Same pomadki jak to w kryolanowych wkładach matowych - są dość tępe, ale przez to długo trzymają się ust i trudno je zjeść .
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 23:45   #1829
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez kaarooo Pokaż wiadomość
Czas znajdę, ale ostatnio nic mi się nie chce czytać

Orchi, czy ja wiem? Mnie w ciągu 3 miesięcy sam czynsz wzrósł o jakieś 35 zł I w czwartek/piątek chodzili z podsumowaniem wody, to dodatkowo wzrośnie Mogła wcześniej nie wiedzieć, a koszty ma Teraz wszystko drożeje niemiłosiernie

Wróciłam od rodziców i ze spaceru w pewnym momencie się czołgałam pod bramą na jakichś ogródkach działkowych bo późno, ciemno, a my nie mieliśmy jak wyjść
Nam podnieśli czynsz o 100zł (mieszkanie własnościowe) w ciągu dwóch miesięcy
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 07:23   #1830
kaarooo
Zakorzenienie
 
Avatar kaarooo
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 14 671
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;36286640]Fajnie wiedzieć, że prowadzę sklep[/QUOTE]
Oooo, mogę coś u ciebie kuuupić? Ze zniżką, of course!

Dzień dobry, miałam jakiś dziwny sen...
Idę sobie zrobić kawy. Chce któraś?
__________________
おはよう!
anna mun kaikki kestää!

kaarooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:36.