POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman! - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-04, 21:01   #3271
201605051004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 92
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Smieszy mnie tez to zdanie policji , ze nie weszli na most bo Adam Z ak zeznal. hahaha Wczesniej jak zeznal ze nic nie pamieta to mu jakos nie uwierzyli..... Nagle teraz tacy latwowierni sa....
201605051004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 21:02   #3272
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez impax Pokaż wiadomość
I zaczynacie lincz w tym momencie, a nie wiadomo jeszcze czy to prawda. Czy to działa tylko w przypadku Adama Zet?
teraz, zgodnie z twoją troglodycką logiką, powinniśmy mieć prawo dobrać się do rutkowskiego, bić go i katować. bo tak podszeptuje mi moje poczucie sprawiedliwości.
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 21:02   #3273
valerianella
Raczkowanie
 
Avatar valerianella
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 221
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Nic dziwnego, że to szybko wyszło. Chłopak o wadze 60 kg zrzucił do rzeki dziewczynę o tej samej wadze? Dobre. A barierka na moście Rocha jest prawie taka wysoka jak ja. Świadek tam widział Niebieskiego, czy może Pudziana?
valerianella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 21:03   #3274
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez impax Pokaż wiadomość
I zaczynacie lincz w tym momencie, a nie wiadomo jeszcze czy to prawda. Czy to działa tylko w przypadku Adama Zet?
Zaczynamy!
3... 2... 1... Start!
coffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 21:03   #3275
Barca_Forever
Raczkowanie
 
Avatar Barca_Forever
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 140
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Zastanawia mnie sprawa przeszukiwania rzeki w celu lokalizacji ET.

Przez tyle dni mogliby przecież sprawdzić bardzo dokładnie całkiem spory kawałek dna. Należałoby jednak podejść do sprawy w miarę systematycznie, czyli najpierw całość obszaru poszukiwań zeskanować sonarem, a później zapisane obrazy poddać analizie. Przy przeszukiwaniu prawdopodobnie używają lokalizacji GPS by po kilka razy nie sprawdzać tego samego miejsca, ale takie szukanie po omacku (z wieloma przerwami po drodze) może nie być specjalnie efektywne. Poza tym w dole rzeki należałoby ustawić jakąś tamę/siatkę/detektor tak aby szukany obiekt nie opuścił obszaru poszukiwań wraz z nurtem rzeki.

Warta ma ok. 50 m szerokości. Odcinek 1000 m dałby więc powierzchnię 5 ha. Gdyby zeskanowany obszar podzielić na zdjęcia 2x2 m wówczas do przejrzenia byłoby 12,5 tys. fotek. Wstępnie mógłby je analizować komputer. Typowałby gdzie należy zajrzeć, a gdzie nie ma czego szukać. Algorytmy rozpoznawania obrazów są dobrze opracowane. Niestety przy głębokości max. 1,5-2 metry szerokość wiązki skanującej może nie być duża, więc trzeba trochę popływać by zebrać odpowiedni materiał. Trzeba by użyć więcej sonarów jednocześnie. Nie wiemy jakiego sprzętu używa straż do przeszukiwania Warty, więc ciężko powiedzieć jakiego karkołomnego zadania się podjęli. Poniżej animacja działania sonaru EdgeTech 4600:



__________________
"Cognoscetis veritatem, et veritas liberabit vos."

"Lewicę od prawicy różni wszystko, włącznie ze stosunkiem do działań arytmetycznych. Prawica lubi dodawać i mnożyć. Lewica odejmować i dzielić... po równo" - Henryk Sienkiewicz

Edytowane przez Barca_Forever
Czas edycji: 2015-12-04 o 21:05
Barca_Forever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 21:05   #3276
valerianella
Raczkowanie
 
Avatar valerianella
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 221
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez KanapkowyDetektyw Pokaż wiadomość
Smieszy mnie tez to zdanie policji , ze nie weszli na most bo Adam Z ak zeznal. hahaha Wczesniej jak zeznal ze nic nie pamieta to mu jakos nie uwierzyli..... Nagle teraz tacy latwowierni sa....

Myślisz, że opierają się tylko na jego zeznaniach i niczym więcej? Aha.
valerianella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 21:05   #3277
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
teraz, zgodnie z twoją troglodycką logiką, powinniśmy mieć prawo dobrać się do rutkowskiego, bić go i katować. bo tak podszeptuje mi moje poczucie sprawiedliwości.
Albo wywlekanie orientacji seksualnej lub losowych zdjęć z sieci.
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-04, 21:07   #3278
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez impax Pokaż wiadomość
Policjanci, a nie psy. Szacunku trochę.
Umiesz czytac ze zrozumieniem?
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać


Edytowane przez Lady in Blue
Czas edycji: 2015-12-04 o 21:09
Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 21:08   #3279
valerianella
Raczkowanie
 
Avatar valerianella
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 221
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez impax Pokaż wiadomość
I zaczynacie lincz w tym momencie, a nie wiadomo jeszcze czy to prawda. Czy to działa tylko w przypadku Adama Zet?
Chyba się komuś portale pomyliły Ja tu piszę właśnie dlatego, że nikogo się nie linczuje. Ale jak tego Ci brakuje, to wracaj na Facebooka.
valerianella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 21:08   #3280
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Barca_Forever Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie sprawa przeszukiwania rzeki w celu lokalizacji ET.

Przez tyle dni mogliby przecież sprawdzić bardzo dokładnie całkiem spory kawałek dna. Należałoby jednak podejść do sprawy w miarę systematycznie, czyli najpierw całość obszaru poszukiwań zeskanować sonarem, a później zapisane obrazy poddać analizie. Przy przeszukiwaniu prawdopodobnie używają lokalizacji GPS by po kilka razy nie sprawdzać tego samego miejsca, ale takie szukanie po omacku (z wieloma przerwami po drodze) może nie być specjalnie efektywne. Poza tym w dole rzeki należałoby ustawić jakąś tamę/siatkę/detektor tak aby szukany obiekt nie opuścił obszaru poszukiwań wraz z nurtem rzeki.

Warta ma ok. 50 m szerokości. Odcinek 1000 m dałby więc powierzchnię 5 ha. Gdyby zeskanowany obszar podzielić na zdjęcia 2x2 m wówczas do przejrzenia byłoby 12,5 tys. fotek. Wstępnie mógłby je analizować komputer. Typowałby gdzie należy zajrzeć, a gdzie nie ma czego szukać. Algorytmy rozpoznawania obrazów są dobrze opracowane. Niestety przy głębokości max. 1,5-2 metry szerokość wiązki skanującej może nie być duża, więc trzeba trochę popływać by zebrać odpowiedni materiał. Trzeba by użyć więcej sonarów jednocześnie. Nie wiemy jakiego sprzętu używa straż do przeszukiwania Warty, więc ciężko powiedzieć jakiego karkołomnego zadania się podjęli. Poniżej animacja działania sonaru EdgeTech 4600:



https://www.youtube.com/watch?v=Bww8_fA2vVU
coffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 21:15   #3281
201605051004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 92
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez valerianella Pokaż wiadomość
Myślisz, że opierają się tylko na jego zeznaniach i niczym więcej? Aha.
Pewnie tak hihih , ale tylko kiedy to wygodne
201605051004 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-04, 21:16   #3282
Katy_ern
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 89
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Info z WP: poznaniacy podważają wersję policji:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019407,...wiadomosc.html
Katy_ern jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 21:18   #3283
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Nie zostałem zatrzymany. Zostało dokonane przeszukanie mojego pojazdu. Zatrzymanie dotyczy mojego pracownika Radosława Białka, któremu policjanci na wniosek prokuratura muszą zabezpieczyć wszystkie nośniki elektroniczne. W związku z tym, że nie wiadomo dlaczego prokurator powiązał pana Białka z audi A6 pomimo to, że mój współpracownik jeździ hamerem należącym do firmy. Sam również zaraz mogę nie mieć telefonu. Jest to złośliwe, zupełnie bezpodstawne działanie prokuratury, które będziemy skarżyć – powiedział Onetowi Krzysztof Rutkowski.
http://wiadomosci.onet.pl/poznan/rut...-tylman/x50x8j
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 21:20   #3284
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

ci "poznaniacy" to tac sami kanapowcy jak ci z FB
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 21:23   #3285
valerianella
Raczkowanie
 
Avatar valerianella
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 221
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez KanapkowyDetektyw Pokaż wiadomość
Pewnie tak hihih , ale tylko kiedy to wygodne



Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
ci "poznaniacy" to tac sami kanapowcy jak ci z FB
Ech, Janusze detektywistki. To może najlepiej w ogóle Policje rozwiązać, niech Rutek stoi na straży prawa i porządku, jak Strażnik Teksasu?

Ja jako Poznanianka, nie potwierdzam, ani nie podważam. Zrobią ze mną wywiad?

Edytowane przez valerianella
Czas edycji: 2015-12-04 o 21:24
valerianella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 21:25   #3286
Katy_ern
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 89
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
ci "poznaniacy" to tac sami kanapowcy jak ci z FB
jednakże pocieszające jest to, że niektórzy ludzie wyciągają własne wnioski i nie ufają ślepo we wszystko co wyczytają i usłyszą od policji
Katy_ern jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 21:29   #3287
beatrynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 102
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Umiesz czytac ze zrozumieniem?
Za Rutkiem nie przepadam...
Ale skoro świadek był już niewiarygodny w zeznając w sprawie Ewy, to należy sceptycznie traktować jego rewelacje na temat przekupstwa. Ten świadek to może być po prostu jakaś zaburzona osoba, którą przyciągnął rozgłos sprawy.
Dla mnie dziwne by było to, że Rutek fabrykuje dowody, po to by je podesłać Policji. Prędzej by to robił by się przechwalać tym, że znalazł nowe dowody i jest od Policji lepszy. Tym bardziej, że wersja świadka (wyrzucanie Ewy przez Adama z mostu) nie pasuje do lansowanych przez Rutka ostatnio wersji, a więc i ich nie wspiera, tj. wersji o porwaniu przez błyskającego komórkową kolesia po drugiej stronie Mostu Rocha lub o katowaniu przez piksele z gangu satanistów.
Zysk z takiego świadka dla Rutkowskiego chyba raczej nikły, a ryzyko jednak duże, że się wyda.
Policja być może zatrzymała Rutkowskiego i jego kolegów, żeby ich przesłuchać. Muszą przecież tę sprawę wyjaśnić.

Edytowane przez beatrynka
Czas edycji: 2015-12-04 o 21:32
beatrynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 21:30   #3288
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Katy_ern Pokaż wiadomość
jednakże pocieszające jest to, że niektórzy ludzie wyciągają własne wnioski i nie ufają ślepo we wszystko co wyczytają i usłyszą od policji
Jakie wnioski, skoro nie mają dostępu do zeznań świadków, wszystkich nagrań, badań laboratoryjnych?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 21:31   #3289
201605051004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 92
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

[QUOTE=valerianella;536975 74]



Ech, Janusze detektywistki. To może najlepiej w ogóle Policje rozwiązać, niech Rutek stoi na straży prawa i porządku, jak Strażnik Teksasu?

Gdyby policja byla dobrze oplacana, uczciwa i pomocna, nie mieli bysmy o nich zlego zdania. Kiedy nie dzialaja pod presja to duzo im prakuje do doskonalosci. Wcale to nie jest fajne.
Mysle , ze jak cos jest za "free" to nie ma mocy.
201605051004 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-04, 21:34   #3290
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez beatrynka Pokaż wiadomość
Za Rutkiem nie przepadam...
Ale skoro świadek był już niewiarygodny w zeznając w sprawie Ewy, to należy sceptycznie traktować jego rewelacje na temat przekupstwa. Ten świadek to może być po prostu jakaś zaburzona osoba, którą przyciągnął rozgłos sprawy.
Dla mnie dziwne by było to, że Rutek fabrykuje dowody, po to by je podesłać Policji. Prędzej by to robił by się przechwalać tym, że znalazł nowe dowody i jest od Policji lepszy. Tym bardziej, że wersja świadka (wyrzucanie Ewy przez Adama z mostu) nie pasuje do lansowanych przez Rutka ostatnio wersji, a więc i ich nie wspiera, tj. wersji o porwaniu przez błyskającego komórkową kolesia po drugiej stronie Mostu Rocha lub o katowaniu przez piksele z gangu satanistów.
Zysk z takiego świadka dla Rutkowskiego chyba raczej nikły, a ryzyko jednak duże, że się wyda.
Policja być może zatrzymała Rutkowskiego i jego kolegów, żeby ich przesłuchać. Muszą przecież tę sprawę wyjaśnić.
Ale po drugiej stronie mają uznawanego za równie niewiarygodnego Adama. Nic dziwnego że sprawdzają o co tu chodzi.
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 21:34   #3291
valerianella
Raczkowanie
 
Avatar valerianella
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 221
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez beatrynka Pokaż wiadomość
Za Rutkiem nie przepadam...
Ale skoro świadek był już niewiarygodny w zeznając w sprawie Ewy, to należy sceptycznie traktować jego rewelacje na temat przekupstwa. Ten świadek to może być po prostu jakaś zaburzona osoba, którą przyciągnął rozgłos sprawy.
Dla mnie dziwne by było to, że Rutek fabrykuje dowody, po to by je podesłać Policji. Prędzej by to robił by się przechwalać tym, że znalazł nowe dowody i jest od Policji lepszy. Tym bardziej, że wersja świadka (wyrzucanie Ewy przez Adama z mostu) nie pasuje do lansowanych przez Rutka ostatnio wersji, a więc i ich nie wspiera, tj. wersji o porwaniu przez błyskającego komórkową kolesia po drugiej stronie Mostu Rocha lub o katowaniu przez piksele z gangu satanistów.
Zysk z takiego świadka dla Rutkowskiego chyba raczej nikły, a ryzyko jednak duże, że się wyda.
Trudno powiedzieć, po co mógł tak zrobić. U niego były przynajmniej 4 wersje, wszystkie ze sobą sprzeczne.

Takie samo pytanie "po co?", można zdawać kiedy ogłosił, że ta ręka na pewno należy do ofiary, albo biznesmena z Bydgoszczy. Albo że wczoraj wyciągnęli ciało. Dla mnie ten facet jest totalnie niewiarygodny. Mitoman.
valerianella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 21:38   #3292
Barca_Forever
Raczkowanie
 
Avatar Barca_Forever
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 140
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
Sonar dookólny/sektorowy (czy jak powiedzieliby puryści językowi dookolny). Stacjonarnie skanuje dużą powierzchnię, ale ma słabą rozdzielczość obrazu. Inspekcja rurorciągu sprzętem tej samej marki:



Sonarem skanującym, czyli tym EdgeTech trzeba by się więcej napływać, ale uzyskany obraz byłby w znacznie lepszej rozdzielczości. Do takiego zadania najlepiej byłoby zatrudnić jakiegoś "robota" (jednostkę autonomiczną). Musiałby skanować bez przerwy przez kilka dni i nocy (dwie sztuki o połowę krócej), ale końcowy wynik mógłby okazać się o niebo lepszy.

__________________
"Cognoscetis veritatem, et veritas liberabit vos."

"Lewicę od prawicy różni wszystko, włącznie ze stosunkiem do działań arytmetycznych. Prawica lubi dodawać i mnożyć. Lewica odejmować i dzielić... po równo" - Henryk Sienkiewicz

Edytowane przez Barca_Forever
Czas edycji: 2015-12-04 o 21:47
Barca_Forever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 21:39   #3293
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

wieści z FB: "Chłopak Ewy z kumplami z ABW zatrzymał Rutkowskiego, bo był zbyt blisko."

__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 21:40   #3294
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Słuchajcie, a co z tą znaleziona w Warcie ręka?
Przeglądałam się pierwszemu nagraniu z monitoringu, przecież na sam koniec, w rogu widać, że Oni się szarpią... Dziwne to wszystko..
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 21:42   #3295
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa Pokaż wiadomość
Słuchajcie, a co z tą znaleziona w Warcie ręka?
Nie należy do Ewy. Wiadomo do kogo. To inne postępowanie, więc nie informują o tym na konferencjach poświęconych Ewie.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 21:42   #3296
Katy_ern
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 89
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Jakie wnioski, skoro nie mają dostępu do zeznań świadków, wszystkich nagrań, badań laboratoryjnych?
Ja również nie mam dostępu, ale własne wnioski wyciągnęłam.
I nie uwierzę w wersję policji dopóki nie zobaczę dowodów, które mnie przekonają do winy chłopaka.
W tym momencie obserwuję jedynie działania w celu zaspokojenia żądnego krwi tłumu.
Natomiast bardzo przekonała mnie Twoja wymyślona historia jak odprowadzałaś pijaną koleżankę. To naprawdę trzymało się kupy.
Katy_ern jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 21:43   #3297
valerianella
Raczkowanie
 
Avatar valerianella
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 221
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

[QUOTE=KanapkowyDetektyw;5 3697666]
Cytat:
Napisane przez valerianella Pokaż wiadomość




Ech, Janusze detektywistki. To może najlepiej w ogóle Policje rozwiązać, niech Rutek stoi na straży prawa i porządku, jak Strażnik Teksasu?

Gdyby policja byla dobrze oplacana, uczciwa i pomocna, nie mieli bysmy o nich zlego zdania. Kiedy nie dzialaja pod presja to duzo im prakuje do doskonalosci. Wcale to nie jest fajne.
Mysle , ze jak cos jest za "free" to nie ma mocy.
Pisałam wyżej, że z mojego doświadczenia z poznańską policją wnioskuję, że JEST miła i pomocna. No, ale ja nikomu nie zarzucam na wstępie, że kręci, oszukuje i chce uciąć sprawę. Kanapowi detektywi orzekliby, że pewnie "mam wtyki" (nie, nie mam).

Ty myślisz, że jak jest za "free" to nie ma pomocy, a ja myślę odwrotnie. Człowiek, który chce pracować w w wydziale kryminalnym nie liczy na pieniądze i sławę (znamy jakichś policjantów celebrytów? no chyba nie?), wybiera taki trudny zawód wykonywany za pół darmo, bo to jego pasja i rzeczywiście chce rozwiązywać te sprawy. A "detektyw" R. w odróżnieniu od policji ciągnie z tego grubą kasę i jeśli komuś będzie zależało, żeby sprawa trwała jak najdłużej, to tylko takiej osobie - im dłużej kwestia jest otwarta, tym dłużej on jest królem mediów.

A do doskonałości, to dużo brakuje każdemu człowiekowi
valerianella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 21:45   #3298
beatrynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 102
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
wieści z FB: "Chłopak Ewy z kumplami z ABW zatrzymał Rutkowskiego, bo był zbyt blisko."

I wszystko jasne. Następny krok tej podłej szajki będzie taki, że uwolnią Adama, a w jego miejsce aresztują Rutka, który okaże się jednym z szalonych pikseli i zostanie skazany za oddanie Ewy szatanowi w ofierze. Zaś Prokuratorzy i Policja zostaną przekupieni darmowymi próbkami kosmetyków z Rossmanna.

Edytowane przez beatrynka
Czas edycji: 2015-12-04 o 21:46
beatrynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 21:46   #3299
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Katy_ern Pokaż wiadomość
Ja również nie mam dostępu, ale własne wnioski wyciągnęłam.
Wnioski z dupy wzięte może sobie każdy wyciągać, ale za ich pomocą nie rozwiążesz sprawy.
My nie mamy wniosków. My mamy tylko gdybania.

Ja tam ufam policji. Oni są tylko od zbierania danych.
Wnioski wyciąga prokurator i przedstawia w sądzie.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett

Edytowane przez Elfir
Czas edycji: 2015-12-04 o 21:50
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 21:50   #3300
lotnica
Raczkowanie
 
Avatar lotnica
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: niebko
Wiadomości: 241
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
mnie chodzi o konto adama zi.
przewinela sie jakas strona posredniczaca, ale z fotkami Adama. niestety po 10 sekundach przeskocczyla na strone glowna. ale zdazylam go zobaczyc.

Matko-zachowujesz się jak ci "detektywi" na fb. Naprawdę aż tak ciekawość Cię zżera??? Szok...
Prędzej bym posądzała jakiegoś trolla z setką komentarzy niż kobietę z przeszło 10 000
lotnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-08 20:59:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:09.