Biżuteryjny wątek plotkowy V :) - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-07, 20:33   #1681
viktorej
Wtajemniczenie
 
Avatar viktorej
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bułgaria
Wiadomości: 2 347
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Pomocy! Oglądam transmisję pożegnalną Jacko i ryczę jak bóbr! Mimo, że jestem zagorzałą fanką rockową, to Michael był ( ...jest) moim idolem jeszcze z lat dzieciństwa. Byłam na jego koncercie, biegałam za nim po całej W-wie, sterczałam w każdym miejscu, w którym się pojawił, udało mi się go dotknąć i wziąć autograf, władowałam się nawet do jego limuzyny, po czym wyfrunęłam złapana za kołnież przez jakiegoś potężnego murzyna, oj, jest co wspominać i opowiadać. Mam wszystkie jego płyty, jako dziecko zbierałam wycinki z gazet, a teraz co? Miał być wielki powrót i koniec.
Pewnie to wszystko was śmieszy. Stara baba, a taka głupia i tak się rozczula, ale cóż, przynajmniej się wyżaliłam.
viktorej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 21:06   #1682
clementinne
Zadomowienie
 
Avatar clementinne
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 306
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez viktorej Pokaż wiadomość
władowałam się nawet do jego limuzyny
Jak??

Ja mam do niego jakąś taką słabość, bo to była moja pierwsza muzyczna i taneczna "miłość" Zaczęłam go słuchać i oglądać....to był rok 1990 jak sądzę, pojawia się w Polsce MTV, gdzieś tam na n-tym kanale, a ja miałam wtedy 6 lat. Dzieci słuchały Majki Jeżowskiej i Fasolek, a ja Jacksona ;P Na 8 urodziny wyciągnęłam od mamy album "Dangerous", który miał premierę ledwie pare miesiecy wcześniej, dostałam go razem z lalką Barbie, fajna kompozycja

A jakieś dwie noce z rzędu, po informacji o jego smierci, przesiedziałam na YouTube oglądając po kolei jak leci wszystki teledyski, materiały z koncertów...ech...

Jako człowiek był no...powiedzmy skomplikowany i specyficzny...ale nie można mu odmówić talentu, tanecznego przede wszystkim.
clementinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 21:12   #1683
viktorej
Wtajemniczenie
 
Avatar viktorej
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bułgaria
Wiadomości: 2 347
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

A ja jakoś nie mogę go słuchać, bo zaraz zaczynam płakać. Jak byłam nad morzem, ciągle jego puszczali a ja ledwo powstrzymywałam łzy. Ale chyba muszę się przemóc i zacząć puszczać jego muzykę mojemu synkowi.
A do limuzyny sama nie wiem jak weszłam. Byłam jak w amoku . Już miałam siadać i nagle ...fruuuu . Nie wiedziałam, co się dzieje. Potem biłam ochroniarza po piersiach (bo dotąd mu sięgałam ) i krzyczałam "please! please" .
viktorej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 21:50   #1684
135nudziara
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 519
GG do 135nudziara
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

ale nie jesteś tą dziewczyną, co na jakimś filmiku na youtube widziałam, co ją wyciągnęli sprzed sceny i poleciała do Jacksona i się tuliła, oj tuliła, a miliony innych jej zazdrościły ?

Jackson będzie żył tak długo jak będzie w naszych sercach. zostawił wspaniałe piosenki, które wiecznie są żywe.
135nudziara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 21:53   #1685
viktorej
Wtajemniczenie
 
Avatar viktorej
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bułgaria
Wiadomości: 2 347
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez 135nudziara Pokaż wiadomość
ale nie jesteś tą dziewczyną, co na jakimś filmiku na youtube widziałam, co ją wyciągnęli sprzed sceny i poleciała do Jacksona i się tuliła, oj tuliła, a miliony innych jej zazdrościły ?
Niestety nie .
viktorej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 23:00   #1686
CheColada
Rozeznanie
 
Avatar CheColada
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 678
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Kurde, już myślałam, że jestem jedyną laską na forum która zauważyła, że MJ umarl. Słuchałam go od dziecka, bo moja ciocia była fanatyczną fanką i na wszystkie moje kasety z kaczymi opowieściami nagrywała jego koncerty. Osobiście nie byłam na ani jednym, bo byłam za młoda;/ żałuje strasznie...
__________________
Artysta to osobnik, który z czworokątnego świata odrzucił fragment, co się zwie zdrowym rozsądkiem, i żyje w świecie trójkątnym...


Zapraszam do obejrzenia naszych Pluszaków

Coś nowego
CheColada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 08:23   #1687
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez clementinne Pokaż wiadomość

Jako człowiek był no...powiedzmy skomplikowany i specyficzny...ale nie można mu odmówić talentu, tanecznego przede wszystkim.
prawda.Chyba zabrakło w jego życiu osoby,która by mu pomogła.

Cytat:
Napisane przez viktorej Pokaż wiadomość
Pomocy! Oglądam transmisję pożegnalną Jacko i ryczę jak bóbr! Mimo, że jestem zagorzałą fanką rockową, to Michael był ( ...jest) moim idolem jeszcze z lat dzieciństwa. Byłam na jego koncercie, biegałam za nim po całej W-wie, sterczałam w każdym miejscu, w którym się pojawił, udało mi się go dotknąć i wziąć autograf, władowałam się nawet do jego limuzyny, po czym wyfrunęłam złapana za kołnież przez jakiegoś potężnego murzyna, oj, jest co wspominać i opowiadać. Mam wszystkie jego płyty, jako dziecko zbierałam wycinki z gazet, a teraz co? Miał być wielki powrót i koniec.
Pewnie to wszystko was śmieszy. Stara baba, a taka głupia i tak się rozczula, ale cóż, przynajmniej się wyżaliłam.
też ryczałam.Masz piękne wspomnienia.Ja fanką nie byłam,ale jednak muzyka Jacksona towarzyszyla mi jak byłam dzieciakiem.I mam sentyment do tamtych czasów.Wczoraj usłyszałam,że umarł podobnie jak Elvis.Wtedy wydawało się,że nie będzie innego króla....pojawił się Michael.Dzisiaj mamy podobne odczucia,wydaje się,że nie będzie już króla.
__________________
nasze wymianki
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-08, 10:51   #1688
viktorej
Wtajemniczenie
 
Avatar viktorej
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bułgaria
Wiadomości: 2 347
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez joanna_k Pokaż wiadomość
Wczoraj usłyszałam,że umarł podobnie jak Elvis.
Czytałam gdzieś wspomnienia Lisy Presley, która powiedziała, że Michael kiedyś zwierzył się jej, że boi się, że umrze jak Elvis.
Ale teraz, to już nie wiadomo, w co wierzyć. Będą więcej o nim pisać i wymyślać głupoty niż za jego życia. Na wszystko trzeba patrzeć z przymrużeniem oka. Dziś np. widziałam filmik, w którym pokazują, jak duch MJ spaceruje sobie po jego rezydencji . Niezłe, co?
viktorej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 11:29   #1689
Tońka
Zakorzenienie
 
Avatar Tońka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 702
GG do Tońka
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Odnośnie wspominania...
Wczoraj skakałam sobie na youtubie z kwiatka na kwiatek, z filmiku na filmik, z tematu na temat. A jak doszłam do tego to nie wytrzymałam. Chcę być twardą babą, a w oczach ocean. Kochałam te stare disneyowskie bajki. To co teraz jest, to jedna, wielka kupa.

Tońka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 12:35   #1690
Darkling
Wtajemniczenie
 
Avatar Darkling
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk/Toruń/Vienna
Wiadomości: 2 323
GG do Darkling
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Tońka.. o matko, faktycznie sie lezka w oku kreci.. to byly filmy =]
__________________
Uważaj czego sobie życzysz, bo przy odrobinie pecha może się spełnić...
Moja biżu

FORZA FERRARI!
Darkling jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 13:47   #1691
Biedronka1
Wtajemniczenie
 
Avatar Biedronka1
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 122
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Ja osobiście staram się aby moje dzieci znały te wszystkie bajki, w których był jakiś morał i nie było przemocy ( a tak na marginesie - nie mam w domu telewizora więc problem "kupowych " bajek odpada )
Biedronka1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-08, 14:06   #1692
Srebrna
Zadomowienie
 
Avatar Srebrna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 562
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Moj Jacek jest wychowywany na bajkach ze starego, poprzednioustrojowego zestawu - Zaczarowany Ołówek, Krecik, Dobromir, Bolek i Lolek (z niegadanych); Filemon, Zwirek i Muchomorek, Makowa Panienka, Rumcajs, Pyza znow Bolek i Lolek (z gadanych ).

Do tego wybrane dlugometrazowe Disneye (Dumbo), Little Einsteins, Muminki (te japonskie) Shaun the Sheep i Barbapapa. Szczęśliwie kompletnie nie rusza go oferta MiniMini (jakieś świnki Pepy i inne paskudztwa) albo Cartoon Network (Krowa i Kurczak etc). Wiec bajki losowe z TV odpadaja zupelnie

Z jednej strony hoduje malego sybaryte - chce dwa razy tego samego Krecika, to sie da, a nie to co my, ktorzy czekalismy z wywieszonymi ozorami na 19 z drugiej - nie musze polegac na zalosnej albo niebezpiecznej tresciowo ofercie TV, tylko dokladnie moge selekcjonowac, co młody w ogóle poznaje.
__________________
Srebrna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 15:41   #1693
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

"Hi, postage to Poland is ?40. To confirm, we have the set in stock."

Nie bardzo rozumiem... To oni potwierdzają, że mają na stanie czy ja mam potwierdzić...

Help...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 17:05   #1694
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Własnie wróciłam z kina z "Narzeczonego mimo woli". Boze, jaki ten Andrew był przystojny
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 17:10   #1695
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

moim zdaniem oni potwierdzają,że mają zestaw na stanie.Nie rozumiem tylko pierwszej części,a właściwie tego znaku zapytania.Wysyłka do Polski jest?40.

Edit:
Szukam komputerowego geniusza,a właściwie windowsowego,bo ja w tej dziedzinie błąkam się po omacku.Postaram się jakoś wytłumaczyć mój problem.Zawiesił mi się komp.Po restarcie,podczas logowania okazało się,że mój profil został uszkodzony i w związku z tym zostanie załadowany pulpit(profil?) tymczasowy.No i tu potrzebuję pomocy,jak przywrócić ustawienia?Chcę odzyskać pocztę i inne ważne rzeczy,które na nowym profilu mi nie działają.
Jeszcze jedno pytanie.Zamierzam przeinstalować windowsa,czy po tym zabiegu będę musiała ponownie dokonywać rejstracji?Sorki za pytania,ale w googlach trafiam na odpowiedziktóre albo są dla zaawansowanych albo sprzeczne.

Edit2
wracając do moich wątpliwości odnośnie znaku zapytania.To chyba miało być pytanie retoryczne
__________________
nasze wymianki

Edytowane przez joanna_k
Czas edycji: 2009-07-08 o 17:23
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 17:10   #1696
Srebrna
Zadomowienie
 
Avatar Srebrna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 562
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez KarmazynowyKamyk Pokaż wiadomość
"Hi, postage to Poland is ?40. To confirm, we have the set in stock."

Nie bardzo rozumiem... To oni potwierdzają, że mają na stanie czy ja mam potwierdzić...

Help...
IMO to jest "Potwierdzajac, mamy X na magazynie" czyli oni potwierdzaja :)
__________________
Srebrna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 17:25   #1697
EveBizuteria
Raczkowanie
 
Avatar EveBizuteria
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 35
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

I pytają czy do Polski wysyłkabędzie
EveBizuteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 17:40   #1698
substytut
Zakorzenienie
 
Avatar substytut
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 526
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez KarmazynowyKamyk Pokaż wiadomość
"Hi, postage to Poland is ?40. To confirm, we have the set in stock."

Help...
To brzmi jak Yoda z gwiezdnych wojen - ta skladnia
substytut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 18:29   #1699
Srebrna
Zadomowienie
 
Avatar Srebrna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 562
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

? to pewnie zle przeklejona jednostka waluty. Pewnie funt czy jakis inny egzotyk nie wystepujacy normalnie w zestawie znakow
__________________
Srebrna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-08, 18:52   #1700
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Hihihi...
? to chodzi o funty...
A reszta właśnie była tak napisana, że ciężko odgadnąć...
Ale domyślam się, że chodzi o to, że oni mają na stanie...
Dzięki wielkie...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 15:34   #1701
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Postanowiłam sobie - zrobię dziś biżutki
Przecież przyszły do mnie 4 paczuszki.... usiadłam, popatrzyłam - tak, ale to samo sreberko ;] W tym właściwie 2 paczuszki dla mnie, 2 pozostałe to też sreberko potrzebne do zrobienia zamówień. A kamieni nowych nie mam Więc siedzę, i szukam czegoś ciekawego i nie koniecznie drogiego ;]
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 16:27   #1702
clementinne
Zadomowienie
 
Avatar clementinne
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 306
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez joanna_k Pokaż wiadomość
:
Szukam komputerowego geniusza,a właściwie windowsowego,bo ja w tej dziedzinie błąkam się po omacku.Postaram się jakoś wytłumaczyć mój problem.Zawiesił mi się komp.Po restarcie,podczas logowania okazało się,że mój profil został uszkodzony i w związku z tym zostanie załadowany pulpit(profil?) tymczasowy.No i tu potrzebuję pomocy,jak przywrócić ustawienia?Chcę odzyskać pocztę i inne ważne rzeczy,które na nowym profilu mi nie działają.
Będę brutalna, ale czy jesteś pewna, że Twój komputerek nie ma bogatego życia wewnętrznego? Parę miesięcy temu miałam coś podobnego, z tym, że poważniejszego: komputerek mi się zawiesił, a po restarcie poinformował, że nie mam uprawnień administratora, nie chciał załadować mojego profilu, dostałam pusty pulpit bez możliwości zrobienia czegokolwiek. Jak Cię coś wykopuje z Twojego profilu, i decyduje co Ci wolno, to jednak jest źle Generalnie, długo trwało odkrecanie i odwirusowywanie tego, tak, żeby nie stracić danych. Ale zaczęło się od właśnie od jakiegoś specjalnego programu antywirusowego, uruchamianego...no, w jakiś taki inny sposób, nie znam się
clementinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 16:56   #1703
Roxy80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 311
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez joanna_k Pokaż wiadomość

Szukam komputerowego geniusza,a właściwie windowsowego,bo ja w tej dziedzinie błąkam się po omacku.Postaram się jakoś wytłumaczyć mój problem.Zawiesił mi się komp.Po restarcie,podczas logowania okazało się,że mój profil został uszkodzony i w związku z tym zostanie załadowany pulpit(profil?) tymczasowy.No i tu potrzebuję pomocy,jak przywrócić ustawienia?Chcę odzyskać pocztę i inne ważne rzeczy,które na nowym profilu mi nie działają.
Jeszcze jedno pytanie.Zamierzam przeinstalować windowsa,czy po tym zabiegu będę musiała ponownie dokonywać rejstracji?Sorki za pytania,ale w googlach trafiam na odpowiedziktóre albo są dla zaawansowanych albo sprzeczne.
Spróbuj tego
http://support.microsoft.com/kb/326688/pl
Roxy80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 17:23   #1704
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

dlaczego google mi tego nie wyświetliło?Będę jeszcze raz próbować,chociaż dotarłam już do ustawień i nie mogłam wybrać daty z kalendarza .Co do bujnego życia wewnętrznego,kto wie.Zawsze mojego kompa o to podejrzewałam ,ale antywirus milczy na ten temat.
Dzięki dziewczyny.Będę dalej walczyć.
__________________
nasze wymianki
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 18:36   #1705
Srebrna
Zadomowienie
 
Avatar Srebrna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 562
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Jezeli natomiast masz bledy na dysku i to doswiadczenie bedzie sie powtarzac, to istnieje ryzyko problemow z płytą (które uderzają w dysk) albo z zasilaniem. Zacznij od rozwiazan software, ale...
__________________
Srebrna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 18:40   #1706
lubomirka
www.dulcedo.pl
 
Avatar lubomirka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Łajski
Wiadomości: 3 059
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Odpal kompa w trybie awaryjnym i go przeskanuj.
__________________
ZAPRASZAM do mojego świata.
lubomirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 20:42   #1707
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

witam dziewczyny po kilku dniach przerwy wrocilam ze szpitala i bardzo dobrze sie czuje chociaz wcozraj jeszcze wymiotowalam;p dzis juz jestem wszystkojedzaca i mam jajnik caly bo torbiel siedzala sobie nie na jajniku tylko gdzies kolo jajowodu teraz tylko czekac na wyniki badania histopatologiczego....

i w ogole to rodzice spisali sie celujaco, odebrali moj indeks (oczywiscie zaginal w akcje, lezal z tymi wpisanymi na 5ty semestr ) i zamowienie z korallo tez w gda odebrali jak bylam w szpitalu to doszla do mnie paczuszka z sn, ale z beadshopu nie doszla zaginela... kocham poczte polska... mam tylko nadzieje ze moje pieniazki nie przepadna
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 20:46   #1708
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

ojejka - no to dobrze że wszytstko w porządku, zazdraszczam ci że przynjamniej wiesz o co chodziło
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 21:04   #1709
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

a no wiem.. ale w sumie to torche dziwne, zadnych obiawow, zadnych dolegliwosci, ide sobie na badania kontrolne a tam mi z operacja wyskakuja... niezbyt mile;p

mam nadzieje ze u Ciebie tez sie wszystko wyjasni niedlugo...

kurcze stresuje sie co z tym beadshopem... dzwonilam, mowili ze zloza reklamacje ale ze mam jesczez przejsc sie na poczte i jutro sie odezwac... chyba mnie tak beadshop nie zostawi, bez pieniazkow i bez przesylki...?
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 21:30   #1710
Darkling
Wtajemniczenie
 
Avatar Darkling
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk/Toruń/Vienna
Wiadomości: 2 323
GG do Darkling
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

do mnie nie dotarły 3 przesylki ostatnio. troche to dziwne, ze 3 na raz.... kurde, bede to musiala w przyszlym tygodniu wyjasnic :/ cholerna PP... jeszcze zgubili moj gorset Sahara odsyłany do sklepu na wymianę. szlag by ich normalnie trafił.
__________________
Uważaj czego sobie życzysz, bo przy odrobinie pecha może się spełnić...
Moja biżu

FORZA FERRARI!
Darkling jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:11.