Biżuteryjny wątek plotkowy V :) - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-13, 11:57   #1771
anika7
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 574
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez Pagata Pokaż wiadomość
[...]ps. o matko,w zyciu nie dalabym tyle za materialowa torbę wolalabym sam uszyc
O kurcze... a mnie one wydały się strasznie tanie... no może z tym "strasznie" to przesadziłam ale jak spojrzałam na ceny i pomyślałam, że pewnie z połowę tego bierze galeria, torebka kosztuje ok 60zł to jej zostaje powiedzmy 50-60% (nie znam tych stawek % akurat tej galerii), materiały przecież kosztują+dodatki i praca oczywiście.. staranna i na podszewce... nie wydało mi się to wygórowaną kwotą...
anika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 12:03   #1772
Biedronka1
Wtajemniczenie
 
Avatar Biedronka1
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 122
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Beata, słodki Maluszek - Maciuś? (ja też mam Maciusia, ale już ma dwa latka )
Biedronka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 12:05   #1773
viktorej
Wtajemniczenie
 
Avatar viktorej
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bułgaria
Wiadomości: 2 347
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez anika7 Pokaż wiadomość
O kurcze... a mnie one wydały się strasznie tanie... no może z tym "strasznie" to przesadziłam ale jak spojrzałam na ceny i pomyślałam, że pewnie z połowę tego bierze galeria, torebka kosztuje ok 60zł to jej zostaje powiedzmy 50-60% (nie znam tych stawek % akurat tej galerii), materiały przecież kosztują+dodatki i praca oczywiście.. staranna i na podszewce... nie wydało mi się to wygórowaną kwotą...


Torebki są cudne! Muszę sobie też zafundować. Ale pewnie jakąś jesienną, bo na lato właśnie kupiłam, żółciutką . A szkoda. Te Katty są o niebo ładniejsze.
viktorej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 12:13   #1774
135nudziara
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 519
GG do 135nudziara
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

arsneo ma małą prowizję, chyba 20% - nie to co wyl .

i tak w ramach nakręcania się, stwierdziłam: KUPUJĘ. zapłacona, nie ma odwrotu. mam nadzieję, że szybko dostanę . jest śliczna - niebieska w kwiatuszki

też słyszałam, że to bardzo dobre jakościowo torebki. moja ostatnio, taka...mała, kupiłam też za jakieś 50zł i już ucho przetarte, podszewka się rwie, przez boczne kieszonki (które już są dziurawe ) wszystko przelatuje.


ps. ktoś zaraz pomyśli, że Katta zapłaciła nam za reklamę

Edytowane przez 135nudziara
Czas edycji: 2009-07-13 o 12:16
135nudziara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 12:20   #1775
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez 135nudziara Pokaż wiadomość
arsneo ma małą prowizję, chyba 20% - nie to co wyl .

i tak w ramach nakręcania się, stwierdziłam: KUPUJĘ. zapłacona, nie ma odwrotu. mam nadzieję, że szybko dostanę . jest śliczna - niebieska w kwiatuszki

też słyszałam, że to bardzo dobre jakościowo torebki. moja ostatnio, taka...mała, kupiłam też za jakieś 50zł i już ucho przetarte, podszewka się rwie, przez boczne kieszonki (które już są dziurawe ) wszystko przelatuje.


ps. ktoś zaraz pomyśli, że Katta zapłaciła nam za reklamę
Tak myślałam,że to Ty ją wzięłaś ;] Jak się jej przyjrzałam to stwierdziłam,że jest piękna! Ha! no ale bez przesady....nie będę jeszcze takiej zamawiać..

Hehe. no w sumie, reklamę to dobrą robimy.Widać,że skuteczna, skoro się skusiłaś. Jak tak dalej będziemy się nakręcać, to do jutra wizażanki wszystko wykupią

Się zasmuciłam,że Katta złamała nogę...... Po pierwsze,że to nie jest przyjemne, zwłaszcza w upały....a dwa,że jeśli się zgodzi to będę długo czekać.... no ale się jesienią nią pewnie bym zdążyła nacieszyć.
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 12:26   #1776
135nudziara
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 519
GG do 135nudziara
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Moja jest boska . Twoja zielona też, wcześniej oglądałam prawie codziennie jej torby, straszliwie mi się podobają. i się właśnie zastanawiałam najmocniej nad tą Twoją zieloną i tą niebieską. I właśnie brakowało mi chyba jakiegoś bodźca, żeby stwierdzić: kupuję. Teraz stwierdziłam, że jak taka reklama poszła, to wykupią i moją!
135nudziara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 12:28   #1777
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez 135nudziara Pokaż wiadomość
Moja jest boska . Twoja zielona też, wcześniej oglądałam prawie codziennie jej torby, straszliwie mi się podobają. i się właśnie zastanawiałam najmocniej nad tą Twoją zieloną i tą niebieską. I właśnie brakowało mi chyba jakiegoś bodźca, żeby stwierdzić: kupuję. Teraz stwierdziłam, że jak taka reklama poszła, to wykupią i moją!
Zawsze chciałam mieć zieloną torebkę na lato Choć teraz myślę,że najbardziej zadowoliłoby mnie połączenie Twojej niebieskiej i mojej zielonej

Muszę wylecieć na miasto i kupić sobie jakieś zielone lub niebieskie bluzeczki ;]

A tak swoją drogą, przeglądałam wczoraj inne torebki i Katta ma moim zdaniem najładniejsze.

Edytowane przez M0N1K4
Czas edycji: 2009-07-13 o 12:30
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-13, 12:43   #1778
anika7
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 574
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez 135nudziara Pokaż wiadomość
arsneo ma małą prowizję, chyba 20% - nie to co wyl .
To pewnie właśnie ta wyl ma 50%? gdzieś o tym czytałam ale nie pamiętałam która to galeria. To spora różnica między nimi. Myślałam, że marża jest zbliżona wszędzie... a jednak nie... Ja w zasadzie na razie robię "do szuflady" i nie myślałam nawet o galeriach i jak przeczytałam o tym "haraczu" w jednej z nich to przyszło mi do głowy, że chyba nie chciałabym by ktoś tak żerował na mojej pracy. Ciekawa jestem jak jest z innymi galeriami.. 20% to już idzie przeboleć
anika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 12:51   #1779
135nudziara
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 519
GG do 135nudziara
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Trendymania, arsneo, Brocante mają właśnie chyba 20% marży.
Modna w zależności jaka cena, ale ok.30%. paka też 30% jeśli się nie mylę, decobaazar chyba 40%, wyl 50%. wyl to po prostu masakra

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Cytat:
Napisane przez M0N1K4 Pokaż wiadomość
A tak swoją drogą, przeglądałam wczoraj inne torebki i Katta ma moim zdaniem najładniejsze.
o właśnie - ma najładniejsze. forma baaardzo mi się podoba. reszta jakieś takie...no, w Modnej jeszcze widziałam parę ładnych, ale brakowało im "tego czegoś" .

ja chcę sobie kupić coś koszulowego, ale kurcze wszędzie S i XS też jest na mnie za duże , tu wisi, tam odstaje. już patrzyłam na dziecięcym, no ale bez przesady: jakieś kokardki, guziczki-cekinki .
muszę przymierzać wszędzie, bo różnie z tą rozmiarówką jest - czasem S jest tak duże, że na moją mamę idealnie pasuje, a czasem na mnie jest za małe
135nudziara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 12:55   #1780
Beacia87
Zadomowienie
 
Avatar Beacia87
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 1 265
GG do Beacia87
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez Biedronka1 Pokaż wiadomość
Beata, słodki Maluszek - Maciuś? (ja też mam Maciusia, ale już ma dwa latka )
Tak, mały ma na imię Maciek
__________________
Proszę, mów mi Beata.
Beacia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 13:28   #1781
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez 135nudziara Pokaż wiadomość
ja chcę sobie kupić coś koszulowego, ale kurcze wszędzie S i XS też jest na mnie za duże , tu wisi, tam odstaje. już patrzyłam na dziecięcym, no ale bez przesady: jakieś kokardki, guziczki-cekinki .
muszę przymierzać wszędzie, bo różnie z tą rozmiarówką jest - czasem S jest tak duże, że na moją mamę idealnie pasuje, a czasem na mnie jest za małe
Skąd ja to znam Jak znajdziesz coś koszulowego, to powiedzmi, w jakim sklepie kupiłas
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-13, 13:45   #1782
Darkling
Wtajemniczenie
 
Avatar Darkling
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk/Toruń/Vienna
Wiadomości: 2 323
GG do Darkling
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez M0N1K4 Pokaż wiadomość
No cóż....... jak na materiałowe torebki to najtańsze nie są ;] Ale z drugiej strony - są dobrze zrobione z tego co słyszę od dziewczyn i warto za taką torebkę tyle dać. Przynajmniej mam pewność,że po 3 miesiącach mi się nie obedrze, czy coś innego. Tak jak moja, za którą nie dałam dużo, bo 50 zł, a już się powycierała.......
e tam. może jestem jakaś anty-, ale zachwytu nad torebkami nie rozumiem. po pierwsze mi osobiście nie podoba sie ich kształt, a wszystkie prawie uszyte są tak samo. ale o ile to kwestia gustu, to ja za swoją torbę ze skóry, zdobioną ręcznie malowanym na skórze wilkiem na klapie i czarnym drzewem w środku, noszonej od dwoch lat bez sladów jakichkolwiek zniszczeń, dałam 110zł - niewielka różnica, a jakość... no, raczej nieporownywala. a moja też jest robiona recznie i drugiej takiej nie ma
__________________
Uważaj czego sobie życzysz, bo przy odrobinie pecha może się spełnić...
Moja biżu

FORZA FERRARI!
Darkling jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 13:58   #1783
kulkam
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 223
GG do kulkam
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Ja zamawiałam torby u Katty bezpośrednio przez bloga, bo akurat nie miała na stanie "Kiciula z Nowej Huty", zamówiłam też "Herbarium novo"., a dla siostry "Baśniową". A tu można zobaczyć moją torbę od Kocianki (w rzeczywistości dużo ładniejsza )
Dark, hmm, w sumie trochę masz rację, ale ja na te torby patrzę jak na rękodzieło, które trzeba cenić i wspierać I naprawdę te torby są uszyte świetnie.
kulkam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 13:59   #1784
anika7
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 574
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Darkling a gdzie kupiłaś (jeśli to nie tajemnica) taką fajową torebkę ze skóry za tak niską cenę
anika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 14:03   #1785
Tońka
Zakorzenienie
 
Avatar Tońka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 702
GG do Tońka
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez loverynka Pokaż wiadomość
Ale z WUMem chodzi o coś zupełnie innego. Przez wiele lat w Warszawie nie było akademii medycznej tylko wydział medyczny uniwersytetu warszawskiego. W związku z tym przywrócono prestiż. Bo w prestiżu jest tak: Szkoła Wyższa/Szkoła Główna ; Akademia ; Uniwersytet.
Sama nazwa Uniwersytet oznacza zasadniczo lepszą kadrę naukową, możliwość robienia habilitacji etc. O to chodzi
Też pamiętam, że chodziło o prestiż. Ale jednak swoje przyzwyczajenia człowiek ma.

A co do torebek to ja chyba dziwna jestem, bo nie lubię żadnych. Mam mój święty, naczelny plecak, z którym łażę zawsze i wszędzie. Przynajmniej nie ma problemu z zostawianiem dokumentów i nie przekładaniem ich gdzie trzeba.
Tońka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 14:04   #1786
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Szlag mnie trafi za chwilę... Czemu wszystkie (no prawie ) nowe ładniutkie kamyczki w Skarbach są w sznurach?? No sory, to ja już wolę na ebay'u coś znaleźć...
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 14:13   #1787
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

A ja mam pytanko no Was , kobietki, czy wiecie może jak opublikować zaakceptowane zgłoszenie jakiejś rzeczy do snobki? Bo mam z tym problem własnie :P
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 14:20   #1788
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez smieszka250 Pokaż wiadomość
Szlag mnie trafi za chwilę... Czemu wszystkie (no prawie ) nowe ładniutkie kamyczki w Skarbach są w sznurach?? No sory, to ja już wolę na ebay'u coś znaleźć...
I nie tylko Ciebie trafia ;]


Dark - co kto lubi ;] Ja właśnie taki krój uwielbiam. A co do Twojej skórzanej torebki za 110zł to chyba jesteś szczęściarą, bo ja jak widziałam torebki ze skóry, to w takich cenach,że hm...... no i dla mnie torebki Katty są typowo na lato ;]

Edytowane przez M0N1K4
Czas edycji: 2009-07-13 o 14:29
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 14:28   #1789
135nudziara
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 519
GG do 135nudziara
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez smieszka250 Pokaż wiadomość
Szlag mnie trafi za chwilę... Czemu wszystkie (no prawie ) nowe ładniutkie kamyczki w Skarbach są w sznurach?? No sory, to ja już wolę na ebay'u coś znaleźć...
no dokładnie - sznur za 650zł? kto to kupi? gdyby rozdzielili na sztuki, na pewno byliby chętni o.O
135nudziara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-13, 14:32   #1790
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez 135nudziara Pokaż wiadomość
no dokładnie - sznur za 650zł? kto to kupi? gdyby rozdzielili na sztuki, na pewno byliby chętni o.O
Ja to bym się nawet rzuciła! A co.... ale co ja z tymi kroplami potem zrobię?? Przez 2 lata bym ich nie wykorzystała...... chyba,że by się okazało,że by było kilka chętnych osób do podziału......
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 14:37   #1791
Darkling
Wtajemniczenie
 
Avatar Darkling
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk/Toruń/Vienna
Wiadomości: 2 323
GG do Darkling
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez kulkam Pokaż wiadomość
Dark, hmm, w sumie trochę masz rację, ale ja na te torby patrzę jak na rękodzieło, które trzeba cenić i wspierać I naprawdę te torby są uszyte świetnie.
no właśnie pisałam, moja jest rękodziełem, jest jedna i niepowtarzalan i zrobianioa [uszyta i zdobiona] ręcznie
i to nie jest.. zwykła skórzana torebka. może pstrykne potem fotke, bo ciązko opisac.

Cytat:
Napisane przez anika7 Pokaż wiadomość
Darkling a gdzie kupiłaś (jeśli to nie tajemnica) taką fajową torebkę ze skóry za tak niską cenę
jarmark dominikański w gdańsku, stoisko ze skórzanymi torebkami i naszywkami nad motławą na wysokości mniej-więcej żurawia i schodków w dół do przystani [i toalet ]. ponieważ to niedługo, to zapewne zaopatrzę się w jakąś mniejszą wersję mojej, bo w tej, którą mam mieści się A4, a chciałam jeszcze jakąś mniejszą. czarno czerwonąąą...


edit: kurde, obejrzałam te nowości w Skarbach.. zobaczyłam markizy labradorytu i padałam. ja chcęęęęęę chcęęęę.
czy ktoś nie chce wziąć sznura na spółę?
__________________
Uważaj czego sobie życzysz, bo przy odrobinie pecha może się spełnić...
Moja biżu

FORZA FERRARI!

Edytowane przez Darkling
Czas edycji: 2009-07-13 o 14:44
Darkling jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 14:46   #1792
135nudziara
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 519
GG do 135nudziara
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez M0N1K4 Pokaż wiadomość
Ja to bym się nawet rzuciła! A co.... ale co ja z tymi kroplami potem zrobię?? Przez 2 lata bym ich nie wykorzystała...... chyba,że by się okazało,że by było kilka chętnych osób do podziału......
hahaha, kup dwa różne sznury za 650zł i masz wyzwanie: robić różnej formy kolczyki z tymi samymi kamieniami przez rok . dasz rade? IDŹ NA CAŁOŚĆ!
aż idzie później nimi...eh, nie powiem
135nudziara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 14:50   #1793
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez 135nudziara Pokaż wiadomość
hahaha, kup dwa różne sznury za 650zł i masz wyzwanie: robić różnej formy kolczyki z tymi samymi kamieniami przez rok . dasz rade? IDŹ NA CAŁOŚĆ!
aż idzie później nimi...eh, nie powiem
Taaa.... i chyba zrobię skok na bank i wykupie wszystkie sznury!

Ale kianity są przepiękne..... chyba ostatecznie pobiegnę kupować na ebay......
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 14:53   #1794
135nudziara
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 519
GG do 135nudziara
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez M0N1K4 Pokaż wiadomość
chyba ostatecznie pobiegnę kupować na ebay......
weź mnie ze sobą


odwala mi dziś zupełnie.... ale tak sie ciesze z tej torby
135nudziara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 14:59   #1795
Senanque
Raczkowanie
 
Avatar Senanque
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 373
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Beatko, fantastyczny maluch! Moje dwa łobuzy przesyłają mu pozdrowienia

Co do Skarbów - dziewczyny, może zaczniemy zasypywać Kasię mailami z prośbą o sprzedaż na sztuki? Jak tych maili trochę będzie, to może pójdzie nam na rękę?
Senanque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 15:01   #1796
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez 135nudziara Pokaż wiadomość
weź mnie ze sobą


odwala mi dziś zupełnie.... ale tak sie ciesze z tej torby

To tak jak mi ;]

Nie, no nie wiem... na razie mnie nie stać na żadne zakupy :P


Senanque - no właśnie nie wiem czemu te kamienie są w sznurach....... na prawdę szkoda, bo wiadomo,że mało kto może sobie na nie pozwolić....... może to jest jakieś wyjście, ale myślisz,że zadziała??

Edytowane przez M0N1K4
Czas edycji: 2009-07-13 o 15:02
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 15:06   #1797
Senanque
Raczkowanie
 
Avatar Senanque
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 373
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Jak to mawiają - pomóc, nie pomoże, ale zaszkodzić nie powinno
Ja jakiegoś mailika wysmażę, a im więcej ich będzie, tym lepiej.
Senanque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 15:09   #1798
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

ja tez jestem milosniczka torebek od katty A w ich kroju to normalnie sie zakochalam i nawet zmiesci zeszyty na uczelnie... ale nie kupuje jeszcze, niedlugo mam urodziny, moze ktos sprezentuje mi cos podobnego... nawet podsunelabym ten pomysl mojemu chlopakowi bo marudzi ze nie wie co mi sprezentowac, ale w zeszlym roku dostalam od niego torebke a on nie lubi sie powtarzac... eh...;p cena jak na rekodzielo nie wydaje mi sie wygorowana.

a co do WUMu- Gdanska AM w tym roku przechrzcili na GUM. a przeciez byla Akademia od zawsze...

eh w ogole to chyba zwariuje dzis, caly dzien leze a jestem wykonczona jak po najciezszej pracy- sasiad z gory robi jakis wieeelki remont bo od ok. 8.00 ciagle cos wierci.. NON STOP.. przerwy tylko na zmiane pozycji wiercacego... u mnie w pokoju wszystko sie trzesie, a moj brzuch ktory mysjalam ze juz doszedl do siebie po szpitalu to chyba zaraz rozejdzie sie w szwach... wszystko mnie boli od tego halasu, nawet nie mozna porozmawiac i tv poogladac
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 15:09   #1799
Darkling
Wtajemniczenie
 
Avatar Darkling
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk/Toruń/Vienna
Wiadomości: 2 323
GG do Darkling
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

moze to specjalne zamowienie dla Magday Borejko

a tak serio - sa na sznurach zapewne dlatego, ze wiekszość jest stopniowana wielkością i nie chciało się Kasi wrzucać 10 rozmiarów z każdego sznura. co, no, jest logicznym, ale niezbyt na korzyść Kasi przemawiającym powodem - 'nie chce się' to się... no
__________________
Uważaj czego sobie życzysz, bo przy odrobinie pecha może się spełnić...
Moja biżu

FORZA FERRARI!
Darkling jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 15:16   #1800
Senanque
Raczkowanie
 
Avatar Senanque
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 373
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Masz rację, Dark, o tym samym pomyślałam. No, ale 'no pain, no gain', troszkę pracy trzeba włożyć, żeby coś zarobić. Tak, jak jest, to te sznury troszkę poleżą.
Senanque jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:30.