Wszystko o Oriflame cz. IV - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-01, 19:43   #3001
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

ja w swoim kuferku trzymam kosmetyki zapasowe takie których na razie nie używam stroi w pokoju pasuje kolorystycznie
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 19:53   #3002
jouka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 292
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Nigdy nie wysyłam pocztą. Oddaję w oddziale albo w biurze bez żadnych kosztów.

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

A tak w ogóle chol.era mnie wzięła na Oriflame ostatnio. Od momentu wyjścia z katalogu fluidu SPF 30 czatowałam na niego w wyprzedażach i ciągle nie było, teraz się pojawił więc wzięłam na zapas. I co się okazało? Data ważności 03.2010!!!!
Uważam że to skandal sprzedawać produkt który jest ważny jeszcze tylko miesiąc.
Na Twoim miejscu zdecydowanie zrobiłabym reklamację. W przypadku kosmetyków nie powinno się sprzedawać produktów które mają mniej niż 6 m-cy do upływu terminu ważności.
jouka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 19:54   #3003
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

dziewczyny
czy pędzle do makijażu 7962 z cennika 3 sa z włosia naturalnego??
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 19:57   #3004
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez jouka2 Pokaż wiadomość
Na Twoim miejscu zdecydowanie zrobiłabym reklamację. W przypadku kosmetyków nie powinno się sprzedawać produktów które mają mniej niż 6 m-cy do upływu terminu ważności.
A są na to jakieś przepisy?
W tym tygodniu mam zamiar iść do Oddziału gdzie odbierałam produkty i zrobić wielki dym. Mogli się wziąć za wyprzedawanie tego wcześniej albo napisać w ulotce że b. krótka data ważnści.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 19:58   #3005
revontulet_
Zadomowienie
 
Avatar revontulet_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 117
GG do revontulet_
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
Mnie właśnie kosmetyczka powiedziała, że cera przyzwyczaja się do tego czym ją traktujemy... I cerę tłusta należy nawilżać, bo wydziela sebum aby zapobiec wysuszeniu. Używając kremu nawilżającego robimy to za nią i w konsekwencji wydzielanie sebum się zmniejsza. Takie właśnie objaśnienia dotyczące mojej cery dostałam i odkąd stosuję kremy nawilżające, mogę przyznać temu twierdzeniu rację, bo w moim przypadku faktycznie działa
Jak widać każda kosmetyczka ma swoje zdanie na ten temat, ale prawda jest taka, że ilu ludzi, tyle reakcji i każdy powinien wiedzieć sam co dla niego najlepsze
A to co mówisz to co innego, masz rację,cera się przyzwyczai, ale mówię tu już o takich "poważniejszych" składnikach aktywnych

Cytat:
Napisane przez anntab Pokaż wiadomość
A czy ktoś miał już okazję "pomacać" pędzle z 3 katalogu? One są z naturalnego włosia, czy sztuczne? Mięciutkie? Jakie ogólne wrażenie?
Mięciutkie, porządne, naturalne, super wyglądają w tym etui Jak dla mnie największy pędzel jest trochę za mały, ale od tego mam wachlarzowy żeby był duży Ale też się zastanawiam czy je kupić,czy odłożyć te 38 zł na poczet profesjonalnego zestawu pędzli, takiego jakie mają kosmetyczki...

Cytat:
Napisane przez jouka2 Pokaż wiadomość
Na Twoim miejscu zdecydowanie zrobiłabym reklamację. W przypadku kosmetyków nie powinno się sprzedawać produktów które mają mniej niż 6 m-cy do upływu terminu ważności.
Ale mnie Koshatka przestraszyła, bo wzięłam sobie 4 sztuki tego filtra. Na szczęście data ważności do marca 2012...
__________________





revontulet_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 20:05   #3006
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez revontulet_ Pokaż wiadomość
A to co mówisz to co innego, masz rację,cera się przyzwyczai, ale mówię tu już o takich "poważniejszych" składnikach aktywnych


Mięciutkie, porządne, naturalne, super wyglądają w tym etui Jak dla mnie największy pędzel jest trochę za mały, ale od tego mam wachlarzowy żeby był duży Ale też się zastanawiam czy je kupić,czy odłożyć te 38 zł na poczet profesjonalnego zestawu pędzli, takiego jakie mają kosmetyczki...


Ale mnie Koshatka przestraszyła, bo wzięłam sobie 4 sztuki tego filtra. Na szczęście data ważności do marca 2012...

ja właśnie mam taki profesjonalny zestaw pędzli i chce taki w wersji mini do torebki
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 20:28   #3007
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

w ogóle, to rzeczywiście zawyżyli przeliczanie cen na PP



dodałam sobie do koszyka te nowe patelki cieni z katalogu 3, kosztują 19,90 co według moich wcześniejszych zapisków odpowiadało 7 PP a teraz jest 6 :/ ja nigdy w życiu nie dam rady uzbierać tych 100PP
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-01, 20:31   #3008
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
w ogóle, to rzeczywiście zawyżyli przeliczanie cen na PP



dodałam sobie do koszyka te nowe patelki cieni z katalogu 3, kosztują 19,90 co według moich wcześniejszych zapisków odpowiadało 7 PP a teraz jest 6 :/ ja nigdy w życiu nie dam rady uzbierać tych 100PP
do tej pory był problem z uzbieraniem 100 pkt a co dopiero z nowym katalogiem;/
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 20:48   #3009
yls
Zadomowienie
 
Avatar yls
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, na Górnym Śląsku
Wiadomości: 1 088
GG do yls
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez ola_gie Pokaż wiadomość
Tusze w drogerii też nie są pakowane ani nic
a wierz mi, że powinny być.. ile tych Pań odkręca te tusze, żeby zobaczyć jak szczoteczka, konsystencja, no i czy "jest świeży, nie wyschnięty", bo każda chce "nówkę nie śmiganą".. Masakra..
Pracowałam, to wiem.
__________________
yls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 20:56   #3010
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez yls Pokaż wiadomość
a wierz mi, że powinny być.. ile tych Pań odkręca te tusze, żeby zobaczyć jak szczoteczka, konsystencja, no i czy "jest świeży, nie wyschnięty", bo każda chce "nówkę nie śmiganą".. Masakra..
Pracowałam, to wiem.
Ano to fakt, ale u nas teoretycznie nikt przed klientką tego nie odkręca Dlatego "dodatkowe zabezpieczenia" nie wydają mi się niezbędne. Jednak nowy produkt - w opakowaniu, takim jak tusz do rzęs -nie powinien się sam otworzyć w paczce.. Jak wiadomo, różne rzeczy się niestety zdarzają.
__________________


Tak właśnie.
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 21:06   #3011
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez mlody9218 Pokaż wiadomość
Wiecie co, a co do tego uniwersalnego kremiku karmelowego... Szczerze? Według mnie totalna beznadzieja! Zapach jest naprawdę super... ale właściwości kremiku do niczego... Bardzo szybko znika z powierzchni ciała i skóra staje się sucha (szczególnie na ustach).

Najlepszy to uniwersalny kremik! W tym już jest po prostu za dużo chemii zapachowej

Co do męskich zapachów, to uwielbiam: S8, S8 Night - dwa moje ulubione
Najgorszy: Soul, Platinum, Glacier Athletic.

***
Czy ktoś miał już okazję wąchać ten nowy Glacier ICE ?
kolezanka zachwycala sie S* i powiedziala, ze go bierze dla siebie ale potem doczytala ze to dla mezczyzn
Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Nigdy nie wysyłam pocztą. Oddaję w oddziale albo w biurze bez żadnych kosztów.

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

A tak w ogóle chol.era mnie wzięła na Oriflame ostatnio. Od momentu wyjścia z katalogu fluidu SPF 30 czatowałam na niego w wyprzedażach i ciągle nie było, teraz się pojawił więc wzięłam na zapas. I co się okazało? Data ważności 03.2010!!!!
Uważam że to skandal sprzedawać produkt który jest ważny jeszcze tylko miesiąc.
Skoro z wyprzedazy to si eczesto zdarza, ze daja to co im zalego i to z koncowa data. Pracujac w handlu wiem o tym doskonale np. ustawia sie soki z data koncowa na pocztaku, przecenia sie taki towar(jak to w ori) i najpierw sie pozbywa tego z najkrotsza data, niestety ja juz nie raz sie tak nacielam w avonie.
majula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 21:25   #3012
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez revontulet_ Pokaż wiadomość
Ale mnie Koshatka przestraszyła, bo wzięłam sobie 4 sztuki tego filtra. Na szczęście data ważności do marca 2012...
Szczęściara.

Cytat:
Napisane przez ola_gie Pokaż wiadomość
Ano to fakt, ale u nas teoretycznie nikt przed klientką tego nie odkręca Dlatego "dodatkowe zabezpieczenia" nie wydają mi się niezbędne. Jednak nowy produkt - w opakowaniu, takim jak tusz do rzęs -nie powinien się sam otworzyć w paczce.. Jak wiadomo, różne rzeczy się niestety zdarzają.
Dokładnie, teoretycznie. Kiedyś odebrałam w oddziale cień po którym ktoś wyraźnie przejechał "paluchem". Albo dali coś ze zwrotów albo pracownik sobie sprawdził kolor.

Cytat:
Napisane przez majula Pokaż wiadomość
Skoro z wyprzedazy to si eczesto zdarza, ze daja to co im zalego i to z koncowa data. Pracujac w handlu wiem o tym doskonale np. ustawia sie soki z data koncowa na pocztaku, przecenia sie taki towar(jak to w ori) i najpierw sie pozbywa tego z najkrotsza data, niestety ja juz nie raz sie tak nacielam w avonie.
To mogli te rzeczy dać we wcześniejszej ulotce.

Artykuły spożywcze zużywa się jednak szybciej niż kosmetyki i powinny być jakieś uregulowania prawne kiedy powinno się wycofać produkt z półek. Szczególnie w sprzedaży bezpośredniej gdzie klient nie ma szansy pomacać wcześniej towaru. A jak już chcą wypchnąc coś z bardzo krótką datą to powinno to być za grosze.

Wiem jak są ukłądane towary w marketach i dlatego zawsze sięgam po coś z tyłu albo spod spodu.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella

Edytowane przez Koshatka
Czas edycji: 2010-02-01 o 21:26
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 21:29   #3013
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

To produkty zwrócone są w ponownym obiegu handlowym?
__________________


Tak właśnie.
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 21:39   #3014
Nektaryna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 045
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Nigdy nie wysyłam pocztą. Oddaję w oddziale albo w biurze bez żadnych kosztów.

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

A tak w ogóle chol.era mnie wzięła na Oriflame ostatnio. Od momentu wyjścia z katalogu fluidu SPF 30 czatowałam na niego w wyprzedażach i ciągle nie było, teraz się pojawił więc wzięłam na zapas. I co się okazało? Data ważności 03.2010!!!!
Uważam że to skandal sprzedawać produkt który jest ważny jeszcze tylko miesiąc.
Dać na reklamację! Na kosmetykach zawsze jest na odwrocie termin ważności "po otwarciu" Jeżeli to 6 miesięcy to najpóźniej mogą to sprzedać jak jest 6 miesięcy do końca daty ważności produktu.
Nektaryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 21:39   #3015
jabuho
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: K-n /pomorskie
Wiadomości: 122
GG do jabuho
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
A tak w ogóle chol.era mnie wzięła na Oriflame ostatnio. Od momentu wyjścia z katalogu fluidu SPF 30 czatowałam na niego w wyprzedażach i ciągle nie było, teraz się pojawił więc wzięłam na zapas. I co się okazało? Data ważności 03.2010!!!!
Uważam że to skandal sprzedawać produkt który jest ważny jeszcze tylko miesiąc.
A ja zamówiłam z ulotki stopniowo opalający balsam i tez się zdziwiłam, jak na opakowaniu zobaczyłam datę - 02-2011 - ważność rok od otwarcia, a ja dostaje nowy kosmetyk z datą na styk. trochę to dziwne tym bardziej, że wcale tak mało nie kosztował - 19.90 :/
Rozumiem, że zrobiliby ulotkę SPRZEDAŻOWĄ, w której taniej można nabyć kosmetyki z datą na styk, a nawet krótszą, ale w ulotkach promocyjnych takich rzeczy raczej nie powinno się robić - tak mi się wydaje..
A w Twoim przypadku - to już w ogóle przegięcie - zadzwoń może do nich - może da radę jakoś wymienić na nowszy??


Kurcze..coś mnie właśnie podkusiło i sprawdziłam jeszcze te kilka innych rzeczy, które dziś w paczce dostałam - serum skinindividual też ma datę tylko do 01-2011, a przecież kupiony był normalnie w katalogu :/

Edytowane przez jabuho
Czas edycji: 2010-02-01 o 21:57
jabuho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 22:13   #3016
mimosa
Rozeznanie
 
Avatar mimosa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 650
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez STARLA77 Pokaż wiadomość
http://hr.oriflame.com/content-stora...ovo_lowres.pdf

kolejna!!

to są ulotki walentynkowe tak mi sie wydaje

A widzicie srebrne i złote kredki Hypnotic, których u nas zabrakło dla wielu osób - w tym dla mnie.. ...Tu za pół ceny.
mimosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 22:49   #3017
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez asia27100 Pokaż wiadomość
pudelko nie wystarczy? czemu w folie?
Jak dla mnie nie. Wtedy mam pewność, że nikt tego przede mną nie otwierał i nie używał. Dla zabezpieczenia przed otwarciem - ale nie w transporcie, lecz przez osoby trzecie.

Cytat:
Napisane przez ola_gie Pokaż wiadomość
Hm, żel do brwi jest w dość "ciasnym" pudełku, jak zresztą dużo kosmetyków GG (błyszczyki itd). Wydaje mi się, że to wystarczające zabezpieczenie. Tusze w drogerii też nie są pakowane ani nic Jak odebrałam swoją pierwszą paczkę z Ori to bardzo mi się spodobało, że nie wszystko jest dodatkowo pakowane, a jeśli już jest w pudełku to w takim przyległym, dobranym do wielkości produktu (kiedyś w rossmanie kupiłam krem pod oczy to pudełko było 3 razy większe niż tubeczka+ulotka ). Jasne, że zawsze coś się może wylać, ale nie da się wszystkiego przewidzieć.
Zawsze kupuję w folii tusz .
SdC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 23:18   #3018
natalka881
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 24
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Hej Dziewczyny!
Przeszukałam wątek ale nie znalazłam odpowiedzi, chyba ze czytalam nie dokladnie
Chodzi mi o ten nowy tusz z oriflamu. Czy któras z was go uzywala, jaki jest? Generalnie jestem zakochana w Wonder ale nie ma go w promocji w tym katalogu i tak sie zastanawiam nad czyms nowym ;p bo odkad wszedł wonder nie uzywalam innego :p
__________________
Trzeba wierzyć, że po zimnie zawsze nadchodzi wiosna. Ja wierzyłam
natalka881 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 00:03   #3019
Nektaryna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 045
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Widzieliście to?
https://poland.secure.oriflame.com/p...at2/plakat.pdf
Od dziś obowiązuje.
Zastanawiam się czy wziąść czy nie...
Nektaryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 06:20   #3020
BogaczKa22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 851
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez Nektaryna Pokaż wiadomość
Widzieliście to?
https://poland.secure.oriflame.com/p...at2/plakat.pdf
Od dziś obowiązuje.
Zastanawiam się czy wziąść czy nie...
I to ma być atrakcyjne?Hmmm ...
__________________
Oriflame Wrocław

Dukan

BogaczKa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 06:43   #3021
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

warunek 50 pkt
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 07:04   #3022
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

nie podoba mi się ta "ulotka" ...
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 07:07   #3023
paulaz0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 49
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

chodzi o 50 pp w katalogu 2 ?? i jak ktos tyle uzyskal to mozna teraz zlozyc na ktorys zestaw zamowienie i przysla za darmo??????? bo nierozumiem
paulaz0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 07:15   #3024
dorciaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa Białołęka
Wiadomości: 273
GG do dorciaj
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez paulaz0 Pokaż wiadomość
chodzi o 50 pp w katalogu 2 ?? i jak ktos tyle uzyskal to mozna teraz zlozyc na ktorys zestaw zamowienie i przysla za darmo??????? bo nierozumiem
Wydaje mi się, że trzeba zrobić nowe zamówienie na minimum 50PP i wtedy można dopiero skorzystać z promocyjnych cen na zestawy.
__________________
" Jeśli mówisz prawdę, nie musisz niczego pamietać."
dorciaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 07:34   #3025
mlody9218
Rozeznanie
 
Avatar mlody9218
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Okolice Wrocławia
Wiadomości: 604
GG do mlody9218
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez STARLA77 Pokaż wiadomość
Na mnie to jakiś fatum kraży chyba! Nie dość że paczka mi zaginęła to jeszcze oriflame nie dostało reklamowanych przeze mnie kosmetyków a wysyłałam 21 stycznia 2010 roku listem poleconym priorytetem! Chole..a mnie bierze!
A Wy jak wysyłacie?? Nie wysyłałam paczką ubezp bo prawie pół wartości kosmetyków!
Kochana, mnie też tak raz urządzili
Wysłałem zwrot podkładu Giordani Gold, tego za 36,90... No i co, zadzwoniłem po miesiącu do nich i niby nic nie dotarło, więc paczka zaginęła moja... No i wyłożyłem z własnej kieszeni klientce 36,90
Bo zgubiłem druk z poczty i mogłem się do NIEBA odwołać

***

Co do tych kremików uniwersalnych, to też szczególnie nie jestem zachwycony, a już tym karmelowym w ogóle! Nie wiem, może to też zależy od typu skóry. Jak posmaruję usta karmelowy, to za 15 minut mam jeszcze bardziej suche niż przed posmarowaniem.
***

Wczoraj widziałem już tę nową wodę GG Shine i te perfumy w kremie
Są suuuper Butelka b.ładna A te w kremie są super zrobione - jak wąchasz krem, to nie ma ŻADNEGO zapachu, a jak posmarujesz się, to dobiera uwalnia się ta woń! Rewelacja Długo trzymają
mlody9218 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 07:37   #3026
klaudia77
Rozeznanie
 
Avatar klaudia77
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: śląsk :P
Wiadomości: 860
GG do klaudia77
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Bez sensu taka promocja. Ja już zrobiłam w kat zamówienie na ponad 250 pkt i może jak bym nawet coś chciała z tej ulotki to nie mogę wziąć bo trzeba następne 50 pkt. Powinni takie ulotki dawać na początku a nie na koniec jak już nikt prawie nic nie zamawia. A specjalnie dla takiego zestawu ktoś chyba nie będzie brał kosmetyków za 50 pkt.
__________________
"Ciągle zadaję pytania na które nie ma odpowiedzi bądź nie umiem ich znaleźć..."


klaudia77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 07:39   #3027
mlody9218
Rozeznanie
 
Avatar mlody9218
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Okolice Wrocławia
Wiadomości: 604
GG do mlody9218
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

To jest naprawdę żenada, że trzeba zrobić nowe zamówienie na 50PP, żeby skorzystać z tego...

a po drugie... to jest atrakcyjne?
BOMBAAA po prostu.... pchają w zestawy to, co im nie schodzi!
mlody9218 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 07:59   #3028
moniori
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 63
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Rzeczywiście ulotka beznadziejna...
moniori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 08:19   #3029
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez natalka881 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!
Przeszukałam wątek ale nie znalazłam odpowiedzi, chyba ze czytalam nie dokladnie
Chodzi mi o ten nowy tusz z oriflamu. Czy któras z was go uzywala, jaki jest? Generalnie jestem zakochana w Wonder ale nie ma go w promocji w tym katalogu i tak sie zastanawiam nad czyms nowym ;p bo odkad wszedł wonder nie uzywalam innego :p
Tusz Wonder czarny jest za 12,5 jako produkt na biuro . Jeśli masz takie w miejscu zamieszkania, wystarczy tylko ten tusz w paczce puścić i już. Nie ma żadnych dodatkowych opłat - tylko to 12,5 .

Cytat:
Napisane przez mlody9218 Pokaż wiadomość
Kochana, mnie też tak raz urządzili
Wysłałem zwrot podkładu Giordani Gold, tego za 36,90... No i co, zadzwoniłem po miesiącu do nich i niby nic nie dotarło, więc paczka zaginęła moja... No i wyłożyłem z własnej kieszeni klientce 36,90
Bo zgubiłem druk z poczty i mogłem się do NIEBA odwołać
Ale to już Twoja wina .

Cytat:
Napisane przez klaudia77 Pokaż wiadomość
Bez sensu taka promocja. Ja już zrobiłam w kat zamówienie na ponad 250 pkt i może jak bym nawet coś chciała z tej ulotki to nie mogę wziąć bo trzeba następne 50 pkt. Powinni takie ulotki dawać na początku a nie na koniec jak już nikt prawie nic nie zamawia. A specjalnie dla takiego zestawu ktoś chyba nie będzie brał kosmetyków za 50 pkt.
Chyba właśnie chodzi, żeby zmobilizować jeszcze do zakupów . I żeby zachęcić tych, którzy nie składali jeszcze . Choć słowo "zachęcić" nie jest odpowiednie w tym miejscu. Co to za ulotka?! Chyba żart sobie z nas zrobili.
SdC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 09:17   #3030
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez jabuho Pokaż wiadomość
Rozumiem, że zrobiliby ulotkę SPRZEDAŻOWĄ, w której taniej można nabyć kosmetyki z datą na styk, a nawet krótszą, ale w ulotkach promocyjnych takich rzeczy raczej nie powinno się robić - tak mi się wydaje..
A w Twoim przypadku - to już w ogóle przegięcie - zadzwoń może do nich - może da radę jakoś wymienić na nowszy??
Dokładnie. Zrobiliby obniżkę np 70% z opisem że krótka data i każdy by był przygotowany a nie wciskać w ten sposób.

Dzwonić nie będę, szkoda kasy. Podjadę po drodze do Oddziału i albo mi wymienią na nowsze albo zwracam wszystko.

Cytat:
Napisane przez Nektaryna Pokaż wiadomość
Dać na reklamację! Na kosmetykach zawsze jest na odwrocie termin ważności "po otwarciu" Jeżeli to 6 miesięcy to najpóźniej mogą to sprzedać jak jest 6 miesięcy do końca daty ważności produktu.
Dobrze wiedzieć.

Cytat:
Napisane przez SdC Pokaż wiadomość
Chyba właśnie chodzi, żeby zmobilizować jeszcze do zakupów . I żeby zachęcić tych, którzy nie składali jeszcze . Choć słowo "zachęcić" nie jest odpowiednie w tym miejscu. Co to za ulotka?! Chyba żart sobie z nas zrobili.
Zachęcić?! Tym czymś?
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:07.