Wszystko o Oriflame cz. IV - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-07, 10:56   #3391
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
tzn że jak nabiję w koszyku rzeczy na 100PP, a jak wezmę "dalej" i zredukowało mi się np. do 80, to przecież zapłacę i tak to 5zł... chyba że to nie dotyczy zamówienia przez Internet?
No właśnie nie płacisz .

Cytat:
Napisane przez wkroplideszczu Pokaż wiadomość
Super było w Wiśle
Zwiększony bonus za awans, do całkowitej kwoty 3750
Kursy i szkolenia ruszają w 2010
W 4 katalogu dowiemy się szczegółów na temat programu samochodowego który już niedługo się zacznie.

Oprócz tego pare zmian. Jak rejestrujecie konsultanta to ma on czas do złożenia zamówienia do końca następnego katalogu i może wybrać czy składa np z 3 czy z 4. I jego "konsultowanie" w Oriflame zaczyna się nie w momencie rejestracji a w momencie pierwszego punktowanego zamówienia Jeśli w ciągu 2 katalogów nie złoży zamówienia to jest wykreślany z listy. Myślę że super sprawa że to zrobili. Koniec z 5 dniowym terminem składania zamówienia przy promocjach.
Będzie także zmiana w programach lojalnościowych - koniec tych rolowanych, programy lojalnościowe będą stałe ale PW dla nowych będzie rolowany. I ten program z kuferkiem o którym już ktoś pisał będzie obowiązywał na próbę od K5-K8 bo chcą go wprowadzić na stałe
Nie rozumiem jak Program Witamy będzie rolowany - przecież zawsze obowiązywał od momentu zapisania, nie było sztywnych granic .

Pomysł z kuferkiem to zły pomysł moim zdaniem .
SdC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 10:58   #3392
PaniMroku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński
Wiadomości: 52
GG do PaniMroku
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez garfieldek Pokaż wiadomość
Czyli np. w k3 nie ma wody diviene, bo jest w brakach, moge ja wrzucic do koszyka i mi doliczy pp tak?? bo nie wiem, czy dobrze zrozumialam....
Tak właśnie o to chodzi
__________________
Patrząc na ciemność lub śmierć boimy się nieznanego - niczego więcej.


Konsultantka Oriflame
Lidzbark Warmiński
PaniMroku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 11:02   #3393
jabuho
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: K-n /pomorskie
Wiadomości: 122
GG do jabuho
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez garfieldek Pokaż wiadomość
szukam jakiegos super nailzajacego kremu do twarzy, mozecie cos polecic?
Ja z ori używam obecnie Optimals hydra Energy - hydra Fix 24 hours na dzień , a na noc - SkinIndividual.
Jeden i drugi sprawdza się u mnie bardzo dobrze, a muszę przyznać, że twarz mam strasznie suuuchą...
Bez kremu mam wrażenie, że z tej całej suchości zaraz odpadnie...
jabuho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 11:05   #3394
mlody9218
Rozeznanie
 
Avatar mlody9218
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Okolice Wrocławia
Wiadomości: 604
GG do mlody9218
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez jabuho Pokaż wiadomość

No i kolejny temat, że ręce mi opadają. Bo co? Bo facet to już dbać o siebie nie musi?? A jak dba - to znaczy, że co ?? Ehh... zabobony...
Chciałabym zauważyć, że coraz więcej mężczyzn zaczyna jednak przykładać wagę do tego jak wygląda dbać o siebie, a nie tylko łudzić się, że im woda i mydło do szczęścia potrzebna i czasem się czymś popryskać...
Inna sprawa - powinnyśmy się cieszyć, że mamy w swoim gronie także faceta... Nie masz klientów - mężczyzn?? Oni na ogół mają trochę inną skórę i skąd masz wiedzieć co im polecić ??
A kolega młody... skoro jest konsultantem to wg mnie dobrze, że używa kosmetyków, wie przynajmniej co sprzedaje...
A tak poza tym - przecież same chcemy równouprawnienia - to niech ono Panów też dotyczy

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------



A ja czekam i czekam, a zdjęć dalej nie widać ;> będę dziś jeszcze robić zamówienie z K2 i byłabym wdzięczna gdybyś wrzucił zdjęcia żółtego naszyjnika
Dzięki śliczne ; *

Zaraz wrzucę foty

**
Na katalogowym dałem zdjęcia biżuterii żółtej
POLECAM
__________________
Pozdrawiam )

Edytowane przez mlody9218
Czas edycji: 2010-02-07 o 11:40
mlody9218 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 11:10   #3395
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

A mial ktos juz Kojący Krem Do wtarzy Essentialis, chodzi mi dokladnie o ten do suchej cery
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 11:16   #3396
dorciaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa Białołęka
Wiadomości: 273
GG do dorciaj
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez garfieldek Pokaż wiadomość
A mial ktos juz Kojący Krem Do wtarzy Essentialis, chodzi mi dokladnie o ten do suchej cery
Ja miałam - bardzo fajnie się wchłania - podobała mi sie konsystencja - z czystym sumieniem polecam moim klientką i te co wzięły były zadowolone


Dziewczyny - jak zamówię jutro rano to odbiór w Warszawie na kiedy bym miała?
__________________
" Jeśli mówisz prawdę, nie musisz niczego pamietać."

Edytowane przez dorciaj
Czas edycji: 2010-02-07 o 11:19
dorciaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 11:18   #3397
jabuho
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: K-n /pomorskie
Wiadomości: 122
GG do jabuho
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez Nektaryna Pokaż wiadomość
I jeszcze jeden myk. Hehe zawsze w obecności koleżanek używam kosmetyków z oriflame. Jak siedzimy na wykładzie kłade krem do rąk koło zeszytu i smaruje się odrobinką kremu kilka razy że niby suche dłonie mam. I po chwili kumpela pyta czy może troche kremu bo suche dłonie ma (przez to pół mojej grupy ćwiczeniowej ma kremy do rąk z ori). Jak idziemy do łazienki to psik perfumem i usta pomadką z ori. I tak z umiarem ukrytą reklame stosować a posypią sie zamówienia.
takim to dobrze.. Ja niestety byłam na takich studiach, że to raczej by nie przeszło.. powód? na 1 roku na 400osób przyjętych było 18 kobiet, w tym 3 w mojej grupie, po 1 semestrze, w grupie byłam już tylko ja i tak już do końca... A niestety koledzy na tego typy chwyty się nie łapią
jabuho jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-07, 11:19   #3398
mimosa
Rozeznanie
 
Avatar mimosa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 650
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez garfieldek Pokaż wiadomość
A mial ktos juz Kojący Krem Do wtarzy Essentialis, chodzi mi dokladnie o ten do suchej cery
Ja mam ten krem. Jest za mało tłusty jak na moje oczekiwania zimowe, ale może ta wiadomość ucieszy innych. Mam poczucie że to zwykły krem nawilżający i może nie należaloby zbyt dużo oczekiwać za tę cenę (ale mam dość wymagającą, wrażliwą, skłonną do zaczerwienień i podrażnień cerę po 30.) W każdym razie program minimum wykonuje - nawilża, trochę koi, nie podrażnia.
mimosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 11:25   #3399
wkroplideszczu
Rozeznanie
 
Avatar wkroplideszczu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: pokój o ścianach w kolorze kanarkowym ;)
Wiadomości: 533
GG do wkroplideszczu Send a message via Skype™ to wkroplideszczu
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez SdC Pokaż wiadomość
No właśnie nie płacisz .



Nie rozumiem jak Program Witamy będzie rolowany - przecież zawsze obowiązywał od momentu zapisania, nie było sztywnych granic .

Pomysł z kuferkiem to zły pomysł moim zdaniem .
No czyli że bedzie taki jak jest teraz. Trwa od 3 do 8 katalogu i osoba która się zapisze zarówno w 3 czy 5 będzie mogła brać w nim udział. W przeciwieństwie do PL gdzie program będzie trwał powiedzmy K3,K4,K5 i tylko jeśli się go zacznie w K3 będzie się mogło mieć z niego nagrody. Osoby które np dołączą w K4 nie będą brały udziału w tym PL ale dopiero w tym który będzie w powiedzmy K6,K7,K8.
__________________
Po Turbo Fire ...
...ZUZKA LIGHT

69 -> 68 -> 67 -> 66 -> 65 -> 64 -> 63 -> 62 -> 61 -> 60 -> 59 -> 58
wkroplideszczu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 11:41   #3400
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Może ja opiszę jeszcze raz ten trik z 5zł bo widzę że nie wszyscy rozumieją:
Ja stosuję go odkąd jestem konsultantką. Nie składam zamówień do domu a do siedziby więc mogę częściej przez to składać i mieć mniej braków

Gdy mamy zamówienie za 80 pp a chcemy uniknąć opłaty detalicznej to wybieramy jakiś dużo punktowany niedostępny produkt np. za 25pp. Wtedy oriflame myśli że chciałaś zrobić zamówienie za 105 pp ale z ich winny nie mogłaś więc zwalniają cię z opłaty i składasz zamówienie za 80pp a jeden produkt masz w oczekujących pamiętajcie potem że przez wypadek przy kolejnym zamówieniu tego nie kupić przez wypadek :P
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 11:42   #3401
Tysia1907
Zadomowienie
 
Avatar Tysia1907
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 1 042
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez wkroplideszczu Pokaż wiadomość
...
Będzie także zmiana w programach lojalnościowych - koniec tych rolowanych, programy lojalnościowe będą stałe ale PW dla nowych będzie rolowany...
co to znaczy rolowanych ))
__________________
"... Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutna,
bo nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w Twoim uśmiechu ..."
Tysia1907 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 11:57   #3402
madzik19071992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 68
GG do madzik19071992
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Hmmm myśle ze nowości kosmetyków tez was strasznie zainteresują a wiec bd seria dla domu, nowa swedish spa, 2 damskie perfumy i jeden meski, kapsułki dotleniające, 2 nowe kremy... no poprostu masakrycznie fajne rzeczy ;D

Bd takze Uniwersytet Oriflame ... szkolenia za 10 zł kosmetyczne dla dyrektorów multum nagrów
__________________
Konsultantka 9%

www.nasza-pasja-oriflame.blog.onet.pl
madzik19071992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 12:08   #3403
mlody9218
Rozeznanie
 
Avatar mlody9218
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Okolice Wrocławia
Wiadomości: 604
GG do mlody9218
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez madzik19071992 Pokaż wiadomość
Hmmm myśle ze nowości kosmetyków tez was strasznie zainteresują a wiec bd seria dla domu, nowa swedish spa, 2 damskie perfumy i jeden meski, kapsułki dotleniające, 2 nowe kremy... no poprostu masakrycznie fajne rzeczy ;D

Bd takze Uniwersytet Oriflame ... szkolenia za 10 zł kosmetyczne dla dyrektorów multum nagrów
A co masz na myśli mówiąc seria dla domu ?

Super się zapowiada

***

Ale wiecie co, uważa, że w tej nowej rekrutacji, kuferek powinien być za 1 zł. Nie dość, że bony są małe 20 i 30 zł (w 16 i 17 były 40 i 50 zł) to jeszcze kuferek 19,90 zł ( a w 16,17 był za 1 zł ) Więc tak patrząc, ogólnikowo, to aktualna rekrutacja jest o wiele mniej atrakcyjna
__________________
Pozdrawiam )
mlody9218 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 12:14   #3404
madzik19071992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 68
GG do madzik19071992
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Seria dla domu to świeczki zapachowe,perfumy i takie woreczki zapachowe. 3 zapachy do wyboru no wydaje mi sie ze zawsze jakis pomysł

A i jeszcze ta seria Perfect Body tez 3 rodzaje : niebieska, żółta i zielona
__________________
Konsultantka 9%

www.nasza-pasja-oriflame.blog.onet.pl
madzik19071992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 12:26   #3405
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

ta nowa rekrutacja to porażka;p nie zachęca tylko odpędza;p
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 12:29   #3406
Eflinka
Rozeznanie
 
Avatar Eflinka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 700
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Mnie się też baardzo podobała konferencja w Wiśle.

Jednak mimo tego tłumaczenia o brakach jestem już strasznie wściekła bo ciągle nie ma kredki do powiek Oriflame Beauty

Czy ma ktoś 3 kredki do odsprzedania!?!?! Pokryję koszty wysyłki, mogę kupić w cenie katalogowej!
Eflinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 12:43   #3407
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
Może ja opiszę jeszcze raz ten trik z 5zł bo widzę że nie wszyscy rozumieją:
Ja stosuję go odkąd jestem konsultantką. Nie składam zamówień do domu a do siedziby więc mogę częściej przez to składać i mieć mniej braków

Gdy mamy zamówienie za 80 pp a chcemy uniknąć opłaty detalicznej to wybieramy jakiś dużo punktowany niedostępny produkt np. za 25pp. Wtedy oriflame myśli że chciałaś zrobić zamówienie za 105 pp ale z ich winny nie mogłaś więc zwalniają cię z opłaty i składasz zamówienie za 80pp a jeden produkt masz w oczekujących pamiętajcie potem że przez wypadek przy kolejnym zamówieniu tego nie kupić przez wypadek :P
hihihi
to gdybym wiedziała, parę zł bym oszczędziła od początku swojej działalności w Ori.. no nic, dzięki
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 12:45   #3408
madzik19071992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 68
GG do madzik19071992
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Aaaa i jeszcze bd plastry do depilacji ;D
__________________
Konsultantka 9%

www.nasza-pasja-oriflame.blog.onet.pl
madzik19071992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 12:53   #3409
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
hihihi
to gdybym wiedziała, parę zł bym oszczędziła od początku swojej działalności w Ori.. no nic, dzięki
no a nie jest tak, ze oni dolaczaja produkty, ktory byly w brakach do kolejnego zamowienia??
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 13:03   #3410
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cześć
Ja też byłam wczoraj w Wiśle i było super! a występ Cezarego Pazury rozbawił nas do łez

Nowości bardzo fajne (postaram się wkleić kilka fotek), szykują się szkolenia typu: Uniwersytet Oriflame czy szkolenia kosmetyczne 5 modułów - zapisy u kosmetyczek, koszt za 1 moduł to 10zł, ale liczba miejsc ograniczona. Obecny program Witamy może być (kuferek za 19,90 będzie jako prezent w 3 etapie od kat 3 do kat 8 - testują), program dla sponsorow ok, ale nie podoba mi sie bizuteria, za to nagroda dla osob od 12% podoba mi się zmienily sie wartosci Bonusu za Awans na wyższe, będą prezenty za subskrypcje Wellness, a do kat 7 trwają kwalifikacje na Letnią Konferencję w Mrągowie.

Jak macie jakieś pytania to piszcie

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Aha, no i podoba mi się nowa piosenka Oriflame (możecie ją ściągnąć z maila z info na kat 3) ale remix
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 13:11   #3411
Nektaryna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 045
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez madzik19071992 Pokaż wiadomość
Hmmm myśle ze nowości kosmetyków tez was strasznie zainteresują a wiec bd seria dla domu, nowa swedish spa, 2 damskie perfumy i jeden meski, kapsułki dotleniające, 2 nowe kremy... no poprostu masakrycznie fajne rzeczy ;D

Bd takze Uniwersytet Oriflame ... szkolenia za 10 zł kosmetyczne dla dyrektorów multum nagrów
Swedish spa
A te rzeczy do domu to o to chodzi? http://www.oriflame.com/Media/Beauty...me-Collection/ ktoś kilka stron wcześniej wrzucił ten link.
Ciekawe czy to fajne bedzie bo ja lubie takie różne zapachowe cudeńka, świeczki kadzidełka:P
Trzy zapachy:
Our premiere collection consists of three exclusive scents:
Autumn in Tuscany - with crisp notes of fig and cypress, its a *******ing scent to revitalise your senses.
Teatime in India - spiced with fresh tea leaves and vanilla, the aroma embraces the invigorating scents of South Asia.
Breakfast in Paris - a rich, mouth-watering chocolaty scent that captures the beautiful essence of French cafés and patisseries.
Nektaryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 13:19   #3412
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez Nektaryna Pokaż wiadomość
A te rzeczy do domu to o to chodzi? http://www.oriflame.com/Media/Beauty...me-Collection/ ktoś kilka stron wcześniej wrzucił ten link.
Tak, o to chodzi. Tylko nie wiem w ktorym katalogu będą już dostępne.

Za to w kat 8 będzie nowa woda toaletowa dla Panów Volume, którą będzie reklamował Paul van Dyk czy jakoś tak
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 13:20   #3413
AsiaW**
Zakorzenienie
 
Avatar AsiaW**
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 570
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

ma ktoś do odsprzedania wodę amber elixir i Volare? wiem, że są w brakach ale może ktoś ma zapasy w domu bardzo mi zależy, albo błyszczyk OB vinyl pink?
__________________


AsiaW** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 13:32   #3414
wkroplideszczu
Rozeznanie
 
Avatar wkroplideszczu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: pokój o ścianach w kolorze kanarkowym ;)
Wiadomości: 533
GG do wkroplideszczu Send a message via Skype™ to wkroplideszczu
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez Tysia1907 Pokaż wiadomość
co to znaczy rolowanych ))
Już wytłumaczyłam wcześniej. Rolowany to jest taki jak był w 2009 roku, czyli że te same nagrody możesz mieć gdy złożysz zamówienia powiedzmy: K3-K4-K5 lub K4-K5-K6 lub K5-K6-K7. Po prostu można było zacząć ten program w każdym z obowiązujących go katalogów. A teraz będzie można tylko zacząć w pierwszym z tych katalogów i dla wszystkich są takie same ramy programów lojalnościowych, czyli początek i koniec jest w tym samym momencie.
__________________
Po Turbo Fire ...
...ZUZKA LIGHT

69 -> 68 -> 67 -> 66 -> 65 -> 64 -> 63 -> 62 -> 61 -> 60 -> 59 -> 58
wkroplideszczu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 13:41   #3415
Nektaryna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 045
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Tak, o to chodzi. Tylko nie wiem w ktorym katalogu będą już dostępne.

Za to w kat 8 będzie nowa woda toaletowa dla Panów Volume, którą będzie reklamował Paul van Dyk czy jakoś tak
A wiesz w którym bedzie nowe swidish spa??
Nektaryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 13:42   #3416
madzik19071992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 68
GG do madzik19071992
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

http://www.oriflame.com/Media/Beauty-News/Swedish-Spa/ a takie swedish spa
__________________
Konsultantka 9%

www.nasza-pasja-oriflame.blog.onet.pl
madzik19071992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 13:52   #3417
mlody9218
Rozeznanie
 
Avatar mlody9218
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Okolice Wrocławia
Wiadomości: 604
GG do mlody9218
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez madzik19071992 Pokaż wiadomość
Ym,kurde Zapowiada się ciekawie
__________________
Pozdrawiam )
mlody9218 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 14:03   #3418
pomarancza89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 857
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

jak ktoś chce linka gdzie można zobaczyć więcej nowości to podam na pw bo nie chcę tu spamować
pomarancza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 14:06   #3419
Tysia1907
Zadomowienie
 
Avatar Tysia1907
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 1 042
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez wkroplideszczu Pokaż wiadomość
Już wytłumaczyłam wcześniej.
wiem wiem, zauważyłam dopiero jak wysłałam posta...ale bardzo Ci dziękuje za odpowiedz..ponowna


ale fajnie, że będzie nowe sweedich spa, tak straszenie na nią czekam)))
__________________
"... Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutna,
bo nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w Twoim uśmiechu ..."
Tysia1907 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 14:13   #3420
pomarancza89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 857
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

ja czekam za to z ciekawością na perfumy sygnowane przez Ani Lorak (podoba mi się fiolka) i hydracolour eye shadows
pomarancza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:46.