Wszystko o Oriflame cz. IV - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-17, 14:32   #4801
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez pycia17 Pokaż wiadomość
mama ma z tej serii maseczke i krem na powieki to moze lepiej trzymać sie jednej serii niż kombinować z nowa chociaż ta biomaximum ma ciekawe działanie
A jaki krem pod oczy polecilybyscie z ori ( dla mnie ok 30 lat, zmarszczki mimiczne i cienie?
majula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 14:52   #4802
Sumi
Zadomowienie
 
Avatar Sumi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 056
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Dla 30+ jest time relax Używam kremu na noc (choć mam za mało lat;p) i zauważyłam lekkie zmniejszenie zmarszczek mimicznych na czole.
__________________
Come to the Dark Side - we have cookies
<3 Oriflame
Sumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 14:56   #4803
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez Sumi Pokaż wiadomość
Dla 30+ jest time relax Używam kremu na noc (choć mam za mało lat;p) i zauważyłam lekkie zmniejszenie zmarszczek mimicznych na czole.

ja mam 21 lat i na razie nie myśle o tym używam nawilżajacy krem pod oczy z apteki a na twarz optimals balance , myśle że na razie to wystarczy
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 15:06   #4804
Nektaryna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 045
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez majula Pokaż wiadomość
A jaki krem pod oczy polecilybyscie z ori ( dla mnie ok 30 lat, zmarszczki mimiczne i cienie?
Ja zawsze mam dużo zamówień na krem pod oczy z serii Ecollagen i kilentki zawsze sobie go chwalą. Tylko że on jest 35+. Teraz właśnie z Time Relax wyszedł krem pod oczy nowość w 3 katalogu ale nikt odemnie jeszcze nie kupił więc nic o nim nie wiem. Kiedyś kupiłam mamie z Optimals Seeing is believing krem i według mnie to kompletna porażka nic nie robi oprócz nawilżania, nie rozjaśnia cieni i nic nie robi ze zmarszczkami mimicznymi.
Nektaryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 15:08   #4805
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez majula Pokaż wiadomość
A jaki krem pod oczy polecilybyscie z ori ( dla mnie ok 30 lat, zmarszczki mimiczne i cienie?
Ja zdecydowanie polecam "seeing is beliving" Używam go codziennie rano i wieczorem i jestem z niego bardzo zadowolona. Już 2 lata systematycznie go stosuję. Miałam bardzo uciążliwe cienie pod oczami i zmarszczki na dolnej powiece, tuż pod linią rzęs oraz kurze łapki. Zmarszczki bardzo się zmniejszyły - są prawie niewidoczne, a cienie wystarczy, że przykryję podkładem (kiedyś korektor, podkład i puder prasowany nie pomagały) i ich nie widać

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Nektaryna Pokaż wiadomość
Ja zawsze mam dużo zamówień na krem pod oczy z serii Ecollagen i kilentki zawsze sobie go chwalą. Tylko że on jest 35+. Teraz właśnie z Time Relax wyszedł krem pod oczy nowość w 3 katalogu ale nikt odemnie jeszcze nie kupił więc nic o nim nie wiem. Kiedyś kupiłam mamie z Optimals Seeing is believing krem i według mnie to kompletna porażka nic nie robi oprócz nawilżania, nie rozjaśnia cieni i nic nie robi ze zmarszczkami mimicznymi.
No a dla mnie ten ostatni to kompletna REWELACJA
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 15:14   #4806
anntab
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tam, gdzie rosną poziomki...
Wiadomości: 3 788
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez Nektaryna Pokaż wiadomość
Ja zawsze mam dużo zamówień na krem pod oczy z serii Ecollagen i kilentki zawsze sobie go chwalą. Tylko że on jest 35+. Teraz właśnie z Time Relax wyszedł krem pod oczy nowość w 3 katalogu ale nikt odemnie jeszcze nie kupił więc nic o nim nie wiem. Kiedyś kupiłam mamie z Optimals Seeing is believing krem i według mnie to kompletna porażka nic nie robi oprócz nawilżania, nie rozjaśnia cieni i nic nie robi ze zmarszczkami mimicznymi.
Ja zużyłam już kilka tubek kremu pod oczy Ecollagen, a mam 25 lat. Jest najlepszy, jaki kiedykolwiek miałam. Fajnie napina skórę pod oczami, niweluje sińce...
anntab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 15:45   #4807
khloe_
Zadomowienie
 
Avatar khloe_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: warsaw
Wiadomości: 1 278
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez Misia.m Pokaż wiadomość
KHLOE - jeżeli sponsorka Ci powiedziała,że nie będziesz nic robić tylko zbierać zamówienia, to......miała na myśli,że będziesz sprzedawcą,a nie budowała solidny biznes.
Według mnie ona niewiele wiedziała o MLM,wtedy gdy Ci to powiedziała,albo nic.Rozumiem,że możesz się teraz czuć po prostu oszukana.
Mnie tak nikt nie powiedział, nikt mi nie mówił,że będzie łatwo,od początku wiedziałam,że czeka mnie sporo,mnóstwo wysiłku,jeżeli naprawdę chce coś w życiu osiągnąć.
No tak, ona chyba w ogóle nie miała pojęcia o tym,że można osiągnąć taki poziom. Ona sie zachwycała, ciągle powtarzała jaki to wielki zysk z tego itd chodziło jej chyba tylko o to żeby mnie wciągnąć i żebym pracowała dla niej... ;/

Cytat:
Napisane przez Eflinka Pokaż wiadomość
Nie przesadzałabym z tymi paroma latami.
Zarobek w wysokości 3 tys co 3 tygodnie jest do osiągnięcia po kilku miesiącach pracy - tak, znam osobiście takie osoby, ale pracy z planem, odpowiednią organizacją i systematycznością.
I co najlepsze nie jest to praca po 8 godzin, dzień w dzień.
Dlaczego przez 3-4 lata chcesz zarabiać 100 zl a potem nagle dopiero zacząć pracować na większe zyski, bo nie rozumiem czegoś?

Organizacja, plan i jeszcze raz organizacja i wszystko da się zrobić.
A potem, to co wypracujemy wystarczy podtrzymać i traktować jako dodatkowe źródło dochodu jeśli nie chcemy bardziej się w to w głębiać. A jak zależy nam na kilkudziesięciu tysiącach co te 3 tygodnie to pracujemy dalej.
Ale co to za praca, nie do porównania z jakimkolwiek etatem.

Pewnie, że nie jest mega, super łatwo. Ale chyba to normalne, że trzeba zrobić coś, żeby coś dostać w zamian.

Sama nie mam zwykłego etatu, pracowałam przez lata jako freelancer, teraz działam tylko dla jednej firmy pracując we własnym domu, na własnych warunkach. Wiem, co to niezależność i wolność pracy kiedy i jak się chce. Nigdy bym tego na nic nie zamieniła, a Oriflame jest kolejnym sposobem na tą wolność.

Wykształcenie daje bardzo dużo, nawet w dzisiejszych czasach.

Bardzo dużo piszesz o swoich wymaganiach, o tym jak to 3 tys to nic i o tym jak na kasie można tyle w biedronce zarabiać (powiedz mi w jakim mieście, bo osoby które znam zarabiają po 1200 złotych na tej kasie ) - może więc po prostu podzielisz się swoim sposobem na życie

45 sekundowa prezentacja która odmieni twoje życie - Don Failla
http://www.businessteam.pl/obrazy/45-sek_prez.pdf

Akurat jestem w Oriflame ponad 2 lata i jeszcze nie udało mi się ani razu wejść na jakikolwiek poziom, a staram się. Nie jestem idealna i nie wiem wszystkiego bo niby skąd jeśli moja grupa nawet mnie w życiu na oczy nie widziała... chodzi mi o to,że takie "zwykłe" konsultantki, które muszą sobie same radzić na prawde poświęcają kilka lat, męcząc sie i zarabiając grosze z każdego katalogu, dopiero po 2-3 latach mają wystarczająco dużo klientek żeby wejść wyżej...

Gdybyś dokładniej przeczytała to byś wiedziała,że to nie ja stwierdziłam,że na kasie w biedronce sie tyle zarabia, a wręcz przeciwnie napisałam,że nawet w piotrze i pawle kasjerki tyle nie dostają...
3 tys. to nic, uważam tak bo skoro tak Cie to interesuje to wiem ile moi rodzice zarabiają i wiem,że nic kompletnie nie robią... po prostu udało im się, mimo,że mają świetne wykształcenie robia cos zupełnie innego ...

Cytat:
Napisane przez BogaczKa22 Pokaż wiadomość
Pisałyście sporo o systemie pracy.

Z mojego punktu widzenia wygląda to w ten sposób, że cały czas musimy robić to samo Nasza praca polega na ciągłym powtarzaniu pewnych czynności (spotkania, rozmowy rekrutacyjne, warsztaty, telefony, itp.) cierpliwie i SYSTEMATYCZNIE Wcześniej czy później zawsze dojdziemy do zaplanowanego poziomu. Ważne jest, żeby po jednym czy nawet kilku nieudanych spotkaniach, i nie zapisaniu osób nie zniechęcać się tylko dalej systematycznie robić swoje
Na całe szczęście mam świetnych dyrektorów, którzy duży nacisk kładą na szkolenia. I to nie są szkolenia typu - wykłady, tylko my praktycznie ćwiczymy rozmowy, rekrutację, warsztaty, telefony... Mamy świetne przykłady, i podane "na tacy" sposoby jak sprawić, żeby nowe osoby chciały z nami współpracować , gdzie takie osoby szukać i jak.
Bardzo Ci zazdroszcze takich dyrektorów, to od nich zależy nasza kariera tak na prawde... ale co zrobić jak sie źle trafi...
__________________
'there are things that we don't want to happen but have to accept. things we don't want to know but have to learn. and people we can't live without but have to let go.'



khloe_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-17, 16:19   #4808
jblaszczyk11
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 255
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez pycia17 Pokaż wiadomość
odpisze Ci na priv nie będe zaśmiecać wątku ori
a czy mi tez moglabys napisac w avonie jestem juz 4lata i zam mam bardzo ladne i teraz zapisalam sie do ori i faktycznie u mnie niezbyt ciekawie chcialam dac wiekszy wybor klientka a one tak niezbyt ciagle slysze ze nie dzieki wole a.
jblaszczyk11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 16:29   #4809
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

na forum jest dużo rad jak zachęcić klientki , trzeba być otwartym do potencjalnych klientek , nie masz wciskać na siłe katalogu jak ktoś nie chce ale mozesz dać koleżance katalog ona do swoim koleżankom i łancuszek tworzy się

u mnie co katalog mam wiecej zainteresowanych osób , o czymś to musi świdaczyc , jak to sie mówi klient nasz Pan i trzeba o niego dbać

Edytowane przez pycia17
Czas edycji: 2010-02-17 o 16:32
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 16:33   #4810
chromonikielnia
Wtajemniczenie
 
Avatar chromonikielnia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 337
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

mam pytanie co do matującego fluidu z serii optimals balance. Czy ma on jakieś działanie przeciwzmarszczkowe? Konkretnie chodzi mi o to, czy nadaje się dla nastolatki... wolę zapytac, bo już kiedyś kupilam krem niby uniweralny, a potem przeczytalam, ze jest przeciwstarzeniowy....
chromonikielnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 16:43   #4811
dorciaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa Białołęka
Wiadomości: 273
GG do dorciaj
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez chromonikielnia Pokaż wiadomość
mam pytanie co do matującego fluidu z serii optimals balance. Czy ma on jakieś działanie przeciwzmarszczkowe? Konkretnie chodzi mi o to, czy nadaje się dla nastolatki... wolę zapytac, bo już kiedyś kupilam krem niby uniweralny, a potem przeczytalam, ze jest przeciwstarzeniowy....
Myślę, że spokojnie może używać go nastolatka - w "Poradniku urody Oriflame" jest zakwalifikowany do kosmetyków, których można używać 20+ więc nie będzie miał działania przeciwzmarszczkowego.
__________________
" Jeśli mówisz prawdę, nie musisz niczego pamietać."
dorciaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 17:35   #4812
Eflinka
Rozeznanie
 
Avatar Eflinka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 700
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez khloe_ Pokaż wiadomość
No tak, ona chyba w ogóle nie miała pojęcia o tym,że można osiągnąć taki poziom. Ona sie zachwycała, ciągle powtarzała jaki to wielki zysk z tego itd chodziło jej chyba tylko o to żeby mnie wciągnąć i żebym pracowała dla niej... ;/




Akurat jestem w Oriflame ponad 2 lata i jeszcze nie udało mi się ani razu wejść na jakikolwiek poziom, a staram się. Nie jestem idealna i nie wiem wszystkiego bo niby skąd jeśli moja grupa nawet mnie w życiu na oczy nie widziała... chodzi mi o to,że takie "zwykłe" konsultantki, które muszą sobie same radzić na prawde poświęcają kilka lat, męcząc sie i zarabiając grosze z każdego katalogu, dopiero po 2-3 latach mają wystarczająco dużo klientek żeby wejść wyżej...

Gdybyś dokładniej przeczytała to byś wiedziała,że to nie ja stwierdziłam,że na kasie w biedronce sie tyle zarabia, a wręcz przeciwnie napisałam,że nawet w piotrze i pawle kasjerki tyle nie dostają...
3 tys. to nic, uważam tak bo skoro tak Cie to interesuje to wiem ile moi rodzice zarabiają i wiem,że nic kompletnie nie robią... po prostu udało im się, mimo,że mają świetne wykształcenie robia cos zupełnie innego ...



Bardzo Ci zazdroszcze takich dyrektorów, to od nich zależy nasza kariera tak na prawde... ale co zrobić jak sie źle trafi...
Nie wchodzi się wyżej dzięki ilości Klientek, ale dzięki budowaniu grupy i późniejszym pracowaniu z nią.

Przykład tego, że Twoi rodzice bardzo dużo zarabiają nie jest dla mnie w żaden sposób przekonujący, bo pytałam o Ciebie. Ok, masz rodziców, masz od nich pieniądze, ale sama nie zarabiasz. Nie wiesz więc tak naprawdę jaka jest wartość tych 3 tys złotych i nazywasz je "niczym".

Trzeba znać wartość pieniądza przede wszystkim, a potem dopiero zabierać się do jakiejkolwiek pracy i do oceny wynagrodzenia za nią otrzymywanego.

Na dodatek to chyba jednak "coś" ci Twoi rodzice zrobić musieli, same z siebie pieniądze z nieba nie spadają - może to tylko dla Ciebie tak to wygląda, a może nie widziałaś tej początkowej ich pracy i wysiłku, który włożyli, by teraz móc nie robić nic :/

Jak się źle trafi, czyli mimo prób spotkania się z grupą i dyrektorem (a myślę że tego nie próbowałaś) nie ma żadnego odzewu, pomocy i zainteresowania to się zmienia sponsora. Ot co.
Eflinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 18:30   #4813
anecia120
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ŁÓDZ
Wiadomości: 155
GG do anecia120
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez jblaszczyk11 Pokaż wiadomość
a czy mi tez moglabys napisac w avonie jestem juz 4lata i zam mam bardzo ladne i teraz zapisalam sie do ori i faktycznie u mnie niezbyt ciekawie chcialam dac wiekszy wybor klientka a one tak niezbyt ciagle slysze ze nie dzieki wole a.
na wszystko trzeba czasu. mam w swojej grupie osobistej konsultantke i to długoletnią avon a teraz pracuje dla mnie i super sobie radzi. MAM PYTANIE WIE KTOŚ MOŻE CZY POTRÓJNE CIENIE SZARE SĄ W BRAKACH NADAL? WYRZUCIŁO MI JE Z BRAKÓW TAK JAKBY SIĘ WYPRZEDAŁY.
anecia120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 18:37   #4814
Nektaryna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 045
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Co zamawiam paczkę na dom to mam jakieś akcje przez kuriera o których wcześniej pisałam albo coś jest zepsute Ja już nie wiem co mam robić oto co mi przyniosła klientka -> fotki

Jestem od września w Ori i teraz bede 2 raz wymieniać rzecz bo przyszłą pęknięta i raz mi pękły próbki Przecież nie mam możliwości cały czas odbierać paczki w fili we Wrocławiu Biura regionalne mam w odległości 20 km - ale chyba bede zmuszona do nich jezdzić...
Nektaryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 18:44   #4815
revontulet_
Zadomowienie
 
Avatar revontulet_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 117
GG do revontulet_
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez Misia.m Pokaż wiadomość
Gdyby pani kasjerka w markecie zarabiała 3 tys. zł co miesiąc to dawno bym rzuciła swój tzw."szanowany" w społeczeństwie zawód i zatrudniła się w markecie na kasie.
Czytaj proszę uważnie, napisałam na 3 etaty i na 3 zmiany, co oczywiście było ironią, ale jakby nie patrzeć 3 x 1000 zł daje wspomniane 3 tysiące

Cytat:
Napisane przez khloe_
Akurat jestem w Oriflame ponad 2 lata i jeszcze nie udało mi się ani razu wejść na jakikolwiek poziom, a staram się. Nie jestem idealna i nie wiem wszystkiego bo niby skąd jeśli moja grupa nawet mnie w życiu na oczy nie widziała... chodzi mi o to,że takie "zwykłe" konsultantki, które muszą sobie same radzić na prawde poświęcają kilka lat, męcząc sie i zarabiając grosze z każdego katalogu, dopiero po 2-3 latach mają wystarczająco dużo klientek żeby wejść wyżej...
Sama sobie odpowiedziałaś
Mało kto sprzedaje na 600 czy więcej punktów, żeby mieć z tego konkretniejsze pieniądze. Choćbyś nie wiem jaki miała staż w Oriflame, musiałabyś chyba całe miasto zaopatrywać w kosmetyki, żeby mieć solidną wypłatę Dlatego jest Plan Marketingowy i można też czerpać zyski z pracy innych - aczkolwiek z tymi innymi trzeba pracować, żeby coś z tego mieć.
__________________





revontulet_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 19:48   #4816
BogaczKa22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 851
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez Nektaryna Pokaż wiadomość
Ja zawsze mam dużo zamówień na krem pod oczy z serii Ecollagen i kilentki zawsze sobie go chwalą. Tylko że on jest 35+. Teraz właśnie z Time Relax wyszedł krem pod oczy nowość w 3 katalogu ale nikt odemnie jeszcze nie kupił więc nic o nim nie wiem. Kiedyś kupiłam mamie z Optimals Seeing is believing krem i według mnie to kompletna porażka nic nie robi oprócz nawilżania, nie rozjaśnia cieni i nic nie robi ze zmarszczkami mimicznymi.
Parę miesięcy temu używałam pod oczy krem ecollagen ale pod koniec drugiej tubki uczulił mnie. To bardzo dziwne, bo zazwyczaj jak coś uczula to raczej na początku. Zrobiłam sobie przerwę, wyleczyłam oczy i zrobiłam jeszcze jedną próbę, niestety znów pojawiło się uczulenie. Szkoda bo krem naprawdę świetny. Teraz używam Lift Expert, chociaż jak dla mnie troszkę za wcześnie ale jestem zadowolona. Natomiast kupiłam sobie już Time Relax pod oczy i chcę teraz ten wypróbować. Krem ten zawiera substancję ( nie pamiętam jej nazwy), która jest zamiennikiem botoksu ale jest pochodzenia naturalnego. Próbowałam go na szkoleniu kosmetycznym z nowościami i jak pokremowałam sobie na dłoni to wyraźnie czuć było chłód i mega gładkość Polecam!
__________________
Oriflame Wrocław

Dukan

BogaczKa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 20:33   #4817
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez Misia.m Pokaż wiadomość
Powiem tylko ,że powalił mnie fakt,jak gigantycznie ludzie nie szanują czasu innych ludzi i wysiłku innych , liczą sie tylko ze sobą,reszta jest nieistotna.
tu się muszę zgodzić. Oriflame mnie w tym względzie przykro doświadczyło. Ale nie można się zniechęcać

Cytat:
Napisane przez Eflinka Pokaż wiadomość
Zakładamy firmę, prowizja przelewana jest na konto firmowe, opłacamy ZUS oraz podatek i reszta jest naszym dochodem, nie musimy nic dodatkowo wypłacać.
Emerytura wypłacana jest na podstawie składek ZUS, jakie odprowadzamy. Jednak przy zbudowaniu grupy z Oriflame możemy mieć do końca swoich dni wypłacaną prowizję na konto, bylebyśmy tylko składali co trzy tygodnie zamówienia na 100, a przy wyższych poziomach, na 200 PP.
dziękuję

khloe odnoszę wrażenie, że strasznie narzekasz przecież nikt Cię nie zmusza, żebyś robiła te poziomy. Są tacy, którym to odpowiada i oni mają fantastyczne możliwości rozwoju, ale możesz poprzestać na sprzedaży, tylko nie licz na duże zyski (zwłaszcza, że 3 tys. to "nic", a to już jest wg mnie pułap nieosiągalny jak na marżę ze sprzedaży ), bo te właśnie wynikają głównie z budowania grupy.
__________________


Tak właśnie.
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 20:48   #4818
chromonikielnia
Wtajemniczenie
 
Avatar chromonikielnia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 337
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez dorciaj Pokaż wiadomość
Myślę, że spokojnie może używać go nastolatka - w "Poradniku urody Oriflame" jest zakwalifikowany do kosmetyków, których można używać 20+ więc nie będzie miał działania przeciwzmarszczkowego.
ok dzieki mam nadzieje, że będzie działał jak trzeba
chromonikielnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 21:43   #4819
Misia.m
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 195
GG do Misia.m
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

"Moja grupa mnie w życiu na oczy nie widziała"- jeżeli grupa liczy miedzy 100 a 200 osób to mogę przyznać ,że jest to możliwe,że niektóre osoby nie miały okazji kogoś osobiście poznać.
Natomiast jeżeli jest to kilka lub,powiedzmy 20 osób, to faktycznie świadczy o niezrozumieniu, czymś się naprawdę zajmuje dana osoba.
Mając kilka osób pod sobą można być na 6% czy 9%,jeżeli się im pomaga w mądry sposób.
__________________
Moje wzorki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=85963
Misia.m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 21:54   #4820
Nektaryna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 045
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Mam pytanko która woda z serii "gem collection" podoba wam się najbardziej? Chce wybrać coś koleżance na prezent i wącham próbki i już zgłupiałam bo każda jest ładna i mocno pachną tylko nie wiem którą wybrać.
Nektaryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 22:01   #4821
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

a mi zbadała dzisiaj sponsorka cerę jakimś takim urządzeniem i wyszło że nie jest W OGÓLE nawilżona a dziwne, bo kremy stosuję codziennie, ale to pewnie przez zimę i suche powietrze wewnątrz... i zaleciła mi maseczki nawilżające i kremy pod oczy, tylko nie wiem czy w kremy pod oczy (np. to 'seeing is believing) inwestować skoro mam dopiero 19 lat? i w ogóle co ja mogę z tym zrobić?
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 22:06   #4822
Nektaryna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 045
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
a mi zbadała dzisiaj sponsorka cerę jakimś takim urządzeniem i wyszło że nie jest W OGÓLE nawilżona a dziwne, bo kremy stosuję codziennie, ale to pewnie przez zimę i suche powietrze wewnątrz... i zaleciła mi maseczki nawilżające i kremy pod oczy, tylko nie wiem czy w kremy pod oczy (np. to 'seeing is believing) inwestować skoro mam dopiero 19 lat? i w ogóle co ja mogę z tym zrobić?
Ja mam z skindividual krem pod oczy z tą metalową kulą i mam 22 latka a przeznaczone jest dla 25+.
Masz 19 lat to wystarczy nawilżać może być seeing is believing bo jest tani, napinać skóry nie musisz, zmarszczek nie masz więc może być. Albo miodek
Nektaryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 22:29   #4823
Tysia1907
Zadomowienie
 
Avatar Tysia1907
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 1 042
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Dziewczyny widziała któraś z Was / bądź ma w posiadaniu tego zegarka z wyprzedaży w K4??
klientki pytają o niego...
__________________
"... Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutna,
bo nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w Twoim uśmiechu ..."
Tysia1907 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 06:28   #4824
BogaczKa22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 851
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
a mi zbadała dzisiaj sponsorka cerę jakimś takim urządzeniem i wyszło że nie jest W OGÓLE nawilżona a dziwne, bo kremy stosuję codziennie, ale to pewnie przez zimę i suche powietrze wewnątrz... i zaleciła mi maseczki nawilżające i kremy pod oczy, tylko nie wiem czy w kremy pod oczy (np. to 'seeing is believing) inwestować skoro mam dopiero 19 lat? i w ogóle co ja mogę z tym zrobić?

Całkiem możliwe, że masz przesuszoną cerę. W dzisiejszych czasach niestety skóra starzeje się masakrycznie szybko, właśnie już od ok.20 roku życia. Wtedy należy już zacząć stosować kremy pod oczy- delikatne oczywiście, i kremy na noc.
Dla Ciebie poleciłabym żel aloesowy pod oczy albo krem dotleniający pod oczy, albo krem do kompleksowej pielęgnacji oczu.
__________________
Oriflame Wrocław

Dukan

BogaczKa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 06:42   #4825
natalie1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 182
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez Nektaryna Pokaż wiadomość
Mam pytanko która woda z serii "gem collection" podoba wam się najbardziej? Chce wybrać coś koleżance na prezent i wącham próbki i już zgłupiałam bo każda jest ładna i mocno pachną tylko nie wiem którą wybrać.
Osobiście podobają mi się Amethyst Fatale i Diamond Musk. Petal Quartz kojarzy mi się dla starszej osoby...tak jakoś działają na mnie te róże. Mam Amethyst, jestem bardzo zadowolona. Taki "mój" zapach, chociaż zdecydowanie nie la lato Przy następnej promocji kupię Diamond Musk, jest taki delikatniejszy, chyba łatwiej strawny dla otoczenia, bo nie każdy lubi ciężkawe zapachy.
natalie1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 07:25   #4826
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez natalie1988 Pokaż wiadomość
Osobiście podobają mi się Amethyst Fatale i Diamond Musk. Petal Quartz kojarzy mi się dla starszej osoby...tak jakoś działają na mnie te róże. Mam Amethyst, jestem bardzo zadowolona. Taki "mój" zapach, chociaż zdecydowanie nie la lato Przy następnej promocji kupię Diamond Musk, jest taki delikatniejszy, chyba łatwiej strawny dla otoczenia, bo nie każdy lubi ciężkawe zapachy.

Diamond Musk są bardzo trwałe i zapach jest fajny
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 08:56   #4827
tabeh
Rozeznanie
 
Avatar tabeh
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 849
GG do tabeh
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Bardzo prosze jesli macie możliwość, o wstawienie zdjec paznokci pomalowanych lakierami z wyprzedaży - z serii Hypnotic
__________________
~D
tabeh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 09:10   #4828
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez tabeh Pokaż wiadomość
Bardzo prosze jesli macie możliwość, o wstawienie zdjec paznokci pomalowanych lakierami z wyprzedaży - z serii Hypnotic
Podpinam się pod prośbę
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 09:16   #4829
Karolinka18222
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: okolice Łodzi :)
Wiadomości: 597
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Moje drogie ja mam do WAS pytanko Czy któraś z was używała żeli do higieny intymnej ??
Chciałam sobie zamówić ten nowy z katalogu 4 ale trochę się boję :P
__________________




Karolinka18222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 09:26   #4830
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IV

Cytat:
Napisane przez Karolinka18222 Pokaż wiadomość
Moje drogie ja mam do WAS pytanko Czy któraś z was używała żeli do higieny intymnej ??
Chciałam sobie zamówić ten nowy z katalogu 4 ale trochę się boję :P

moje klientki regularnie zamawiają no to raczej są dobre
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:55.