Ekstremalna metamorfoza-jak? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-04, 21:59   #31
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Ekstremalna metamorfoza-jak?

Cytat:
Napisane przez paolinka3991 Pokaż wiadomość
Do 3 razy sztuka jeszcze dwa moje zdjecie
Czy ja wiem, ładnie Ci w czerni, jeśli chcesz pójść w kierunku blondu, to może jakiś bardziej ciemny, stonowany odcień?
tspolska004~50.jpg
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 10:53   #32
paolinka3991
Raczkowanie
 
Avatar paolinka3991
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 113
Dot.: Ekstremalna metamorfoza-jak?

Hmm... no calkiem fajny odcien. Ogolnie to albo jakis ciemny blond, platyna nie wchodzi w gre, wiadomo, mam za ciemne brwi. A i kolor cery nie bardzo do zbyt jasnego blondu...

A co myslicie o baleyagu? Widze ze znow wraca do lask Podoba mi sie, ale czy dla mnie?
__________________
paolinka3991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 12:57   #33
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Ekstremalna metamorfoza-jak?

Dla Ciebie może taki:
4858470_baleyage-malwy-.jpg
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 17:50   #34
paolinka3991
Raczkowanie
 
Avatar paolinka3991
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 113
Dot.: Ekstremalna metamorfoza-jak?

Hmm...mysle ze pojde w kierunku koloru jaki zaproponowalas na calosc wlosow zblizony do mojego naturalnego
__________________
paolinka3991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 16:55   #35
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Ekstremalna metamorfoza-jak?

Witam ponownie Mimo tego,że wszyscy uważali to za zły pomysł,zeszłam z mojego naturalnego czarnego,do jasnego blondu Samo rozjaśnianie zajęło mi 3 dni,ostatniego dnia nałożyłam farbę.Od tego czasu farbowałam je chyba jakieś 4 razy.Na dzień dzisiejszy jestem mega zadowolona,chociaż to nie jest w 100% kolor,jaki chcę mieć,ale mam nadzieję,że do lata wszystko się wyrówna i znajdę idealną dla mnie farbę.Czuję się wyśmienicie jako blondynka,nadal poszukuję dobrych dla mnie kolorów,makijażu itd,ale cieszę się niezmiernie,że nie posłuchałam nikogo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20150311_003[1].jpg (70,2 KB, 542 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20150325_003[1].jpg (68,5 KB, 504 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20150227_009[1].jpg (66,7 KB, 521 załadowań)
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 18:04   #36
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Ekstremalna metamorfoza-jak?

No to super, że świetnie się czujesz w nowym kolorze. Bardzo Ci w nim do twarzy, wyglądasz teraz bardziej słodko i uroczo niż wcześniej, pamiętaj tylko by odpowiednio dbać o włosy.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 09:23   #37
czarna_pantera_
Raczkowanie
 
Avatar czarna_pantera_
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 168
Dot.: Ekstremalna metamorfoza-jak?

nie gniewaj się, ale dużo straciłaś zostając kolejną niewyróżniającą się blondynką, no ale to moja opinia, najważniejsza jest Twoja

Wg mnie wyglądałaś świetnie w ciemnych włosach, miałaś wtedy to "coś" w wyglądzie, a teraz (sorry) jak "niunia"
__________________
Monika
czarna_pantera_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-27, 14:29   #38
Zilka
Rozeznanie
 
Avatar Zilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 565
Dot.: Ekstremalna metamorfoza-jak?

Nie jest źle. Moim zdaniem w ciemnych włosach wyglądałaś tak "egzotycznie" i bardzo seksownie. Teraz jest okej, ale coś zgrzyta według mnie widać, że to nie to. Wyglądasz trochę szaro na buzi i sądzę że to Cię postarza. Ale uważam, że nie ma dramatu i skoro Ty czujesz, że to strzał w dziesiatkę to pewnie zdjęcia przekłamują troche kolory.
Zilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-28, 14:44   #39
aniaaa3
Raczkowanie
 
Avatar aniaaa3
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 241
Dot.: Ekstremalna metamorfoza-jak?

W blond 100 razy młodziej i bardziej świeżo , dziewczęco - super , zazdroszczę jak nie wiem
__________________
Vivere militare est.
aniaaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 10:36   #40
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Ekstremalna metamorfoza-jak?

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
No to super, że świetnie się czujesz w nowym kolorze. Bardzo Ci w nim do twarzy, wyglądasz teraz bardziej słodko i uroczo niż wcześniej, pamiętaj tylko by odpowiednio dbać o włosy.
Cytat:
Napisane przez aniaaa3 Pokaż wiadomość
W blond 100 razy młodziej i bardziej świeżo , dziewczęco - super , zazdroszczę jak nie wiem
Dziękuję Tak też się czuję,o włosy teraz staram się dbać jak szalona,bo dostały nieźle w kość,ale całe szczęście nie są w tak strasznym stanie jak powinny być.Po świętach zaczynam znowu olejować(brak kasy ).
Cytat:
Napisane przez czarna_pantera_ Pokaż wiadomość
nie gniewaj się, ale dużo straciłaś zostając kolejną niewyróżniającą się blondynką, no ale to moja opinia, najważniejsza jest Twoja

Wg mnie wyglądałaś świetnie w ciemnych włosach, miałaś wtedy to "coś" w wyglądzie, a teraz (sorry) jak "niunia"
No właśnie moim zdaniem to jasne blondynki się bardzo wyróżniają,tak samo jak ciemne brunetki.Nie widuję często obydwóch tych kolorów,najczęściej jednak jakieś rudości,mysie polskie blondy i jasne brązy.

A myślę,że 'to coś' się ma nie z powodu włosów,tylko aury jaką się roztacza.I nie wiem co to jest 'niunia',mogłabyś wyjaśnić?

Cytat:
Napisane przez Zilka Pokaż wiadomość
Nie jest źle. Moim zdaniem w ciemnych włosach wyglądałaś tak "egzotycznie" i bardzo seksownie. Teraz jest okej, ale coś zgrzyta według mnie widać, że to nie to. Wyglądasz trochę szaro na buzi i sądzę że to Cię postarza. Ale uważam, że nie ma dramatu i skoro Ty czujesz, że to strzał w dziesiatkę to pewnie zdjęcia przekłamują troche kolory.
Też się sobie podobam w ciemnych,ale właśnie bardzo łatwo wyglądałam wulgarnie i starzej. No i masz rację,zdjęcia trochę przekłamują kolory(spotkałam się wczoraj z moją ciocią i mówi,że na żywo zupełnie inaczej wyglądam).Muszę jednak do tego blondu być choć trochę opalona,bo na tym zdjęciu z warkoczem byłam blada i zauważyłam ostatnio,że lepiej wyglądam,gdy mam kolor na buzi
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-06, 21:44   #41
czarna_pantera_
Raczkowanie
 
Avatar czarna_pantera_
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 168
Dot.: Ekstremalna metamorfoza-jak?

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość
Dziękuję Tak też się czuję,o włosy teraz staram się dbać jak szalona,bo dostały nieźle w kość,ale całe szczęście nie są w tak strasznym stanie jak powinny być.Po świętach zaczynam znowu olejować(brak kasy ).


No właśnie moim zdaniem to jasne blondynki się bardzo wyróżniają,tak samo jak ciemne brunetki.Nie widuję często obydwóch tych kolorów,najczęściej jednak jakieś rudości,mysie polskie blondy i jasne brązy.

A myślę,że 'to coś' się ma nie z powodu włosów,tylko aury jaką się roztacza.I nie wiem co to jest 'niunia',mogłabyś wyjaśnić?


Też się sobie podobam w ciemnych,ale właśnie bardzo łatwo wyglądałam wulgarnie i starzej. No i masz rację,zdjęcia trochę przekłamują kolory(spotkałam się wczoraj z moją ciocią i mówi,że na żywo zupełnie inaczej wyglądam).Muszę jednak do tego blondu być choć trochę opalona,bo na tym zdjęciu z warkoczem byłam blada i zauważyłam ostatnio,że lepiej wyglądam,gdy mam kolor na buzi

no właśnie Ty miałaś to coś w ciemnych, a w jasnych już niestety nie, przynajmniej tak to oceniam po zdjęciach
nie piszę Ci tego złośliwie, ale mam tendencję do szczerych opinii

a niunia, to taka trochę laleczkowata dziewczyna
__________________
Monika
czarna_pantera_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-07, 07:00   #42
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Ekstremalna metamorfoza-jak?

Cytat:
Napisane przez czarna_pantera_ Pokaż wiadomość
no właśnie Ty miałaś to coś w ciemnych, a w jasnych już niestety nie, przynajmniej tak to oceniam po zdjęciach
nie piszę Ci tego złośliwie, ale mam tendencję do szczerych opinii

a niunia, to taka trochę laleczkowata dziewczyna
Czego to się nie robi z zazdrości - Mnie się osobiście podoba taki "laleczkowy" (jak to nazwałaś) wygląd - autorka wątku wygląda teraz uroczo, kobieco, bardzo młodo i świeżo.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-07, 08:16   #43
czarna_pantera_
Raczkowanie
 
Avatar czarna_pantera_
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 168
Dot.: Ekstremalna metamorfoza-jak?

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Czego to się nie robi z zazdrości - Mnie się osobiście podoba taki "laleczkowy" (jak to nazwałaś) wygląd - autorka wątku wygląda teraz uroczo, kobieco, bardzo młodo i świeżo.

Nie wiedziałam, że szczera wypowiedź to zazdrość
Nie wiedziałam też, że trzeba tylko i wyłącznie przytakiwać nawet, jeśli uważa się inaczej
A swoje zdanie wolno mieć?
__________________
Monika
czarna_pantera_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-07, 13:14   #44
Zilka
Rozeznanie
 
Avatar Zilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 565
Dot.: Ekstremalna metamorfoza-jak?

Mnie też się podoba Blond to i tak ciężko na zdjęciach uchwycić a Carmela w każdym kolorze pewnie wyglądała by ładnie
Zilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-11, 07:20   #45
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Ekstremalna metamorfoza-jak?

Cytat:
Napisane przez czarna_pantera_ Pokaż wiadomość
no właśnie Ty miałaś to coś w ciemnych, a w jasnych już niestety nie, przynajmniej tak to oceniam po zdjęciach
nie piszę Ci tego złośliwie, ale mam tendencję do szczerych opinii

a niunia, to taka trochę laleczkowata dziewczyna
A co jest nie tak z laleczkowatymi dziewczynami?xd Zawsze myślałam,że lalki to idealne dziewczyny i że to powinien być komplement

Zilka,dziękuję
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 06:11   #46
201703060948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 422
Dot.: Ekstremalna metamorfoza-jak?

W nowej wersji blond wyglądasz potwornie sztucznie. Ale skoro tak możesz i masz odwagę eksperymentować to dlaczego nie.
201703060948 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 12:04   #47
Zilka
Rozeznanie
 
Avatar Zilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 565
Dot.: Ekstremalna metamorfoza-jak?

Teraz jest taka moda na wszystkie naturalne szare myszki Ale Carmela szarą myszką nie jest więc pasują jej wyraziste kolory, czy to bardzo ciemny czy bardzo jasny.
Zilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 14:45   #48
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Ekstremalna metamorfoza-jak?

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość
Witam ponownie Mimo tego,że wszyscy uważali to za zły pomysł,zeszłam z mojego naturalnego czarnego,do jasnego blondu Samo rozjaśnianie zajęło mi 3 dni,ostatniego dnia nałożyłam farbę.Od tego czasu farbowałam je chyba jakieś 4 razy.Na dzień dzisiejszy jestem mega zadowolona,chociaż to nie jest w 100% kolor,jaki chcę mieć,ale mam nadzieję,że do lata wszystko się wyrówna i znajdę idealną dla mnie farbę.Czuję się wyśmienicie jako blondynka,nadal poszukuję dobrych dla mnie kolorów,makijażu itd,ale cieszę się niezmiernie,że nie posłuchałam nikogo
Mi się w blondzie nawet podobasz, ale nie w takiej stylizacji jak na pierwszym zdjęciu.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 10:19   #49
cukierkowa_panna
Przyczajenie
 
Avatar cukierkowa_panna
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 7
Dot.: Ekstremalna metamorfoza-jak?

Carmela_ a mogłabyś napisać jakim odcieniem farbowałaś się na ciemno? to czarny czy jakiś siemny brąz? Ja właśnie będę farbować się z takiego blondu jak masz na ciemny brąz
__________________
Już niedługo ! 16.07.2016r. <3
cukierkowa_panna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-20, 12:10   #50
bogurzka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 70
Dot.: Ekstremalna metamorfoza-jak?

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
na Twoim miejscu zrobiłabym sobie taki blond, jaki miała Kim Kardashian

http://www.besthairstyles2013.com/wp...n-blonde-1.jpg
http://www.rsvpmagazine.ie/wp-conten...2617421384.jpg
tak! tak! tak!
przy Twojej urodzie da to genialny efekt!
bogurzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 14:49   #51
JannieS
Raczkowanie
 
Avatar JannieS
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 43
Dot.: Ekstremalna metamorfoza-jak?

Tylko (dobry!) fryzjer do takich zmian, bo naprawdę będziesz załować. Zielony blond co prawda można przefarbować na ciemny kolor z łatwością, ale zniszczonych włosów tak szybko nie odzyskasz. Moje bff ma typ jak Twój i takie tez miała włosy. Zaczęła od ombre (u fryza) i chciała iść potem na całość. Kupiła sobie rozjaśniać, założyła rękawice i do dzieła w domu... Z pieknych, grybych włosów zostay jej postrzepione pióra ale tak była do nich przywiązana, że je zostawiła i nie wygląda korzystnie. Teraz jej odrastają te spalone (ma gdzies na poziomie uszu) więc ma dwie wartwy włosów. Mówi, że poczeka nawet 3 lata, aż jej odrosną, a tych piór rozdwojonych i suchych nie zetnie ;D ale jak ściągała folię, to zostały jej na niej spalone włosy... nie baw się sama z rozjasniaczem

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Cytat:
Napisane przez JannieS Pokaż wiadomość
Tylko (dobry!) fryzjer do takich zmian, bo naprawdę będziesz załować. Zielony blond co prawda można przefarbować na ciemny kolor z łatwością, ale zniszczonych włosów tak szybko nie odzyskasz. Moje bff ma typ jak Twój i takie tez miała włosy. Zaczęła od ombre (u fryza) i chciała iść potem na całość. Kupiła sobie rozjaśniać, założyła rękawice i do dzieła w domu... Z pieknych, grybych włosów zostay jej postrzepione pióra ale tak była do nich przywiązana, że je zostawiła i nie wygląda korzystnie. Teraz jej odrastają te spalone (ma gdzies na poziomie uszu) więc ma dwie wartwy włosów. Mówi, że poczeka nawet 3 lata, aż jej odrosną, a tych piór rozdwojonych i suchych nie zetnie ;D ale jak ściągała folię, to zostały jej na niej spalone włosy... nie baw się sama z rozjasniaczem
ojjjj błąd nowicjusza - nie prześledziłąm całego wątku z datami. Teraz zobaczyłam zdjęcia już PO... ciesze sie, ze nie wypadły Ci włosy, ale w ciemnych wyglądałaś duuużo lepiej i wyraziście. Ale najwazniejsze, jak Ty sie czujesz
JannieS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 14:03   #52
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Ekstremalna metamorfoza-jak?

Cytat:
Napisane przez cukierkowa_panna Pokaż wiadomość
Carmela_ a mogłabyś napisać jakim odcieniem farbowałaś się na ciemno? to czarny czy jakiś siemny brąz? Ja właśnie będę farbować się z takiego blondu jak masz na ciemny brąz
To mój naturalny kolor włosów
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 08:10   #53
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Ekstremalna metamorfoza-jak?

Cytat:
Napisane przez czarna_pantera_ Pokaż wiadomość
no właśnie Ty miałaś to coś w ciemnych, a w jasnych już niestety nie, przynajmniej tak to oceniam po zdjęciach
nie piszę Ci tego złośliwie, ale mam tendencję do szczerych opinii

a niunia, to taka trochę laleczkowata dziewczyna
No raczej nie, ale zgadzam się - wiem ,ze autorka zadowolona, ale mnie też się bardziej podobała w ciemnych - była naturalna (mimo tony makijażu), taka urocza, nieco tajemnicza. Teraz - trudno, zabiłabym za ten róż, brzuch i szorty
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 10:49   #54
esmeraldakasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1
Dot.: Ekstremalna metamorfoza-jak?

w naturalnym kolorze wyglądasz super
esmeraldakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 09:52   #55
_Mikser_
Przyczajenie
 
Avatar _Mikser_
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 18
Dot.: Ekstremalna metamorfoza-jak?

Szkoda, wielka szkoda.
Z pięknej, tajemniczej istoty o egzotycznym wyglądzie zamieniłaś się w przeciętną panienkę.
Klon klonów jakich pełno na ulicy.
Na szczęście da się to naprawić...
_Mikser_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 10:47   #56
sylwek9990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 6
Dot.: Ekstremalna metamorfoza-jak?

Przeglądając Twoje poprzednie zdjęcia również podpisuję się, że szkoda zmiany koloru... niepotrzebna. Dla mnie niunia to taka lala blond, niby miła, ale pusta. oczywiście nie myślę, że Ty taka jesteś.
sylwek9990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-01, 14:34   #57
sowaa5
Zakorzenienie
 
Avatar sowaa5
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 543
Dot.: Ekstremalna metamorfoza-jak?

kobieta kameleon, nie poznałam Cie na tych ostatnich zdjęciach mi sie najbardziej podobałaś na ostatnich zdjęcicach w 1 postach, w nie za ciemnych włosach nie za jasnych. Wygladasz napewno młodziej, z 7 lat, ale na niunie to Tymi raczej nie wygladasz masz pazura i w jasnych i w ciemnych ja mam pytanie techniczne bo ja sama jestem naturalnie bardzo ciemną brunetka, czyli prawie czerń i chodzi za mną blond, ale boje sie że wyłysieje... Raz rozjaśniałaś włosy? czy miałaś kilku razową serię ? a czy brwi rozjaśniałaś? bo ja mam jak na brunetke przystało baardzo ciemna opraweoczu i obawiam sie ze bede musiala rozjasnic tez brwi.
sowaa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 13:40   #58
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Ekstremalna metamorfoza-jak?

Haha współczuję serdecznie osobom,które po wyglądzie oceniają kogokolwiek jako pustaka Rozumiem,że jednego dnia nie byłam pusta,a trzy dni później po rozjaśnianiu,zjadło mi mózg? Oj dzieci dzieci,niektórzy nigdy nie dojrzewają
Cytat:
Napisane przez sowaa5 Pokaż wiadomość
kobieta kameleon, nie poznałam Cie na tych ostatnich zdjęciach mi sie najbardziej podobałaś na ostatnich zdjęcicach w 1 postach, w nie za ciemnych włosach nie za jasnych. Wygladasz napewno młodziej, z 7 lat, ale na niunie to Tymi raczej nie wygladasz masz pazura i w jasnych i w ciemnych ja mam pytanie techniczne bo ja sama jestem naturalnie bardzo ciemną brunetka, czyli prawie czerń i chodzi za mną blond, ale boje sie że wyłysieje... Raz rozjaśniałaś włosy? czy miałaś kilku razową serię ? a czy brwi rozjaśniałaś? bo ja mam jak na brunetke przystało baardzo ciemna opraweoczu i obawiam sie ze bede musiala rozjasnic tez brwi.
Czyli wyglądam na 14ście? Dobrze to słyszeć,bo już mnie od dwóch lat nikt o dowód nie pyta i zaczęłam być smutna z tego powodu

Rozjaśniałam włosy trzy razy,kąpielą rozjaśniającą.Zajęło mi to trzy dni i przeszłam wszelkie etapy rudego i marchewkowego Po trzech dniach miałam już jasny,miodowy blond,który po kilku tygodniach i kilku farbowaniach,stał się jasnym blondem. Nie wyłysiałam,ale z powodu tego,że miałam taki okres w życiu,że z powodu zawirowań życiowych kompletnie przestałam o siebie dbać,musiałam skrócić włosy bo mega je zniszczyłam prostowaniem i brakiem dobrej pielęgnacji.Obecnie mam za ramiona i jako że sytuacja mi się ustabilizowała,zaczynam zapuszczanie od nowa

Nie rozjaśniałam też brwi,maluję je tylko jaśniejszym cieniem niż zwykle.Według mnie to spoko wygląda,zwłaszcza jak mam lekkie odrosty których jestem fanką,to dobrze się komponuje.

Zdjęcia od najstarszego do najnowszego.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150806053709.jpg (74,2 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150806053625.jpg (274,2 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150806053529.jpg (147,3 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150806053429.jpg (99,7 KB, 103 załadowań)
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 14:15   #59
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Ekstremalna metamorfoza-jak?

Mi się podobasz zarówno w blondzie jak i w ciemnym Ciekawe jak byś wyglądała w rudych ?
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-07, 08:13   #60
cukierkowa_panna
Przyczajenie
 
Avatar cukierkowa_panna
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 7
Dot.: Ekstremalna metamorfoza-jak?

I blond i czarny Ci pasuje, jednak faktycznie w ciemnych wyglądałaś lepiej. No i trzeba liczyć się z tym, że blond bardzo niszczy włosy i nawet nie wiem jakbyś o nie dbała to ciężko będzie Ci je zapuścić. Sama przez 6 lat rozjaśniałam włosy i mim o usilnych starań włosy owszem rozły, ale strasznie się łamały, mimo że farbowałam tylko odrosty. Wystarczyło mocniejsze rozczesanie włosów i już widziałam, jak w połowie się łamały. Dlatego też ostatnio przefarbowałam się na ciemny czekoladowy brąz i nikt nie wyobraża sobie mnie spowrotem w blond a i fryzjerka po farbowaniu podniosła mnie na duchu bo powiedziała: "no to teraz będzie pani mogła zapuścić zdrowe włosy".

Ale jeżeli Tobie podoba się blond to nawet uwagi innych dziewczyn nie zmienią Twojego zdania, sama coś o tym wiem najważniejsze abyś Ty czuła się dobrze
__________________
Już niedługo ! 16.07.2016r. <3
cukierkowa_panna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-09 19:40:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:21.