To chyba koniec mojego 6letniego związku? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-07, 12:38   #31
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: To chyba koniec mojego 6letniego związku?

Cytat:
Napisane przez Onexy Pokaż wiadomość
Nie odezwał się...
Stary sposób, bierze na zmaltretowanie psychiczne Pewnie wie, że jeszcze trochę i zaczniesz go przepraszać i prosić o odezwanie się.

Cytat:
Napisane przez may9313 Pokaż wiadomość
Oh, chłopak kiedys chcial ni coś zabrać z ręki i niechcący odgiął za mocno mojego palca, który bolał mnie przez 3 dni - maltretuje mnie, idę na policję!
I po co ta egzaltacja? Sedno leży w słowie "niechcący".
Żadna przemoc nie jest dobra, nawet ta użyta w reakcji na krzywdę.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-07, 12:38   #32
misha109
Przyczajenie
 
Avatar misha109
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 7
Dot.: To chyba koniec mojego 6letniego związku?

Cytat:
Napisane przez Onexy Pokaż wiadomość
Nie odezwał się...
Jestem w podobnej sytuacji, nie odzywa się już od niedzieli. Wiem co czujesz, niestety.
misha109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-07, 12:42   #33
may9313
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Italia <3
Wiadomości: 2 712
Dot.: To chyba koniec mojego 6letniego związku?

Nie egzaltacja a hiperbolizacja.



Nie uważam, że to było prawidłowe, ze chciała dać mu w twarz, ale uważam, ze on nie ma się o co obrażać, bo robi z siebie primadonnę "ja mogę imprezować i nic jej nie mówić a ona nie ma prawa się o to wkurzać , bo mi wolno a jej nic"
__________________
Złośliwe, bo małe
Polsko - włoski duet blogujący!

Gaduła
Chwilami nadpobudliwa
Włochy
Bloguję!

may9313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-07, 12:42   #34
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: To chyba koniec mojego 6letniego związku?

Cytat:
Napisane przez Onexy Pokaż wiadomość
Nie odezwał się...
Uwierz mi, całe szczęście.
Ja wiem, że to boli, ale prawie każdy człowiek przez to przechodził. Mi w takich chwilach pomagali znajomi/rodzina, którym się mój księże z bajki od początku nie podobał, jak mantrę mi przypominali wszystkie jego ściemy i że nie ma co po takim typie płakać.
Przeczytaj sobie jeszcze raz ten wątek, przypomnij sobie, jak Cię wk***. I nie ważne, co on sobie teraz myśli, nie czekaj na jego reakcję tylko ciesz się, że się go pozbyłaś. Jeszcze podziękujesz losowi, że on Ci to teraz ułatwia.
Nie licz na żadną rozmowę kończącą związek czy tam nawet na jego przepraszam, odetnij się i tyle. To już jest skończone. To nie tego typu związek, żeby sie partnerowi na koniec należały jeszcze tłumaczenia "dlaczego". Wiej!
Aha, i żeby Ci czasem nie przyszło do głowy, że mu pomożesz czy coś. On sam musi chcieć się ogarnąć, życzę mu tego, ale Ty przede wszystkim myśl o sobie.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-07, 12:46   #35
may9313
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Italia <3
Wiadomości: 2 712
Dot.: To chyba koniec mojego 6letniego związku?

A jeśli chodzi o brak kontaktu z jego strony, to dziewczyny dobrze mówią - olej to i zajmij się sobą , facet który Cie okłamuje nie jest wart Twoich nerwów
__________________
Złośliwe, bo małe
Polsko - włoski duet blogujący!

Gaduła
Chwilami nadpobudliwa
Włochy
Bloguję!

may9313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-07, 12:46   #36
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: To chyba koniec mojego 6letniego związku?

Cytat:
Napisane przez may9313 Pokaż wiadomość
Nie uważam, że to było prawidłowe, ze chciała dać mu w twarz, ale uważam, ze on nie ma się o co obrażać, bo robi z siebie primadonnę "ja mogę imprezować i nic jej nie mówić a ona nie ma prawa się o to wkurzać , bo mi wolno a jej nic"
On się nie obraża jak sądzę, tylko po prostu wykorzystał co się dało, żeby odwrócić uwagę od tego jak narozrabiał i zrzucić poczucie winy na autorkę Przyzwyczajony do jej postawy "arabskiej żony", kara musi być


Autorko, no daj spokój.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-07, 12:48   #37
may9313
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Italia <3
Wiadomości: 2 712
Dot.: To chyba koniec mojego 6letniego związku?

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
On się nie obraża jak sądzę, tylko po prostu wykorzystał co się dało, żeby odwrócić uwagę od tego jak narozrabiał i zrzucić poczucie winy na autorkę Przyzwyczajony do jej postawy "arabskiej żony", kara musi być


Autorko, no daj spokój.


Może faktycznie złego słowa użyłam ale kto wie, co takiemu w głowie siedzi :P
__________________
Złośliwe, bo małe
Polsko - włoski duet blogujący!

Gaduła
Chwilami nadpobudliwa
Włochy
Bloguję!

may9313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-07, 14:09   #38
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: To chyba koniec mojego 6letniego związku?

kłamstwa
nadużywanie alkoholu
to wystarczające powody by dać sobie z panem spokój.

A wiesz czego się boisz? Podejrzewam że samotności, bólu po rozstaniu, tego że koleżanki w związkach a ty samotna. Ale jesteś jeszcze młoda i nie jednego, a kilku lepszych od tego pana jeszcze poznasz.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-07, 20:23   #39
Onexy
Zadomowienie
 
Avatar Onexy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Rochester / okolice Opola
Wiadomości: 1 548
Dot.: To chyba koniec mojego 6letniego związku?

Najnowsze informacje : Pisałam dziś z Jego bratem, z którym mam dobry kontakt. Powiedział, że wczoraj przez skype ze sobą rozmawiali i jego matka powiedziała, ze ja się obraziłam, bo ona się wygadała , że były TŻ poszedł na piwo.... - no cóż, jak widać najpierw go wyzywała przy mnie, a teraz oczywiście trzyma jego stronę i przeinacza fakty. A były dodał, że.... uwaga - UDERZYŁAM GO W TWARZ!!! - dla wyjaśnienia: owszem, próbowałam, ale nie wyszło..., złapał moją rękę przecież. No , a jego brat oczywiście oznajmił, ze wyjście na piwo nie jest problemem. I wyszłam na jakąś agresywną kretynkę. Już teraz wiem, że znów próbuje zrzucić winę na mnie, że niby go biję, bo zawsze miał problem z moim charakterem - dość wybuchowo reaguje. Miałam dziś chwile zwątpienia, chciała pisać, jak wracałam z pracy - chciałam nawet wejść pogadać. Na szczęście się powstrzymałam. Jutro jadę na cały dzień do przyjaciółki, wiec pewnie też jakos wytrwam. Nie wiem czy ja jestem jakaś dziwna, czy jego rodzina, ale mam wrażenie, że oni w ogole nie widzą tego problemu co ja... On pije, kłamie, a wszystko obraca się przeciwko mnie, bo to ja jestem ta zła, co bije biednego, niewinnego misia....

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
kłamstwa
nadużywanie alkoholu
to wystarczające powody by dać sobie z panem spokój.

A wiesz czego się boisz? Podejrzewam że samotności, bólu po rozstaniu, tego że koleżanki w związkach a ty samotna. Ale jesteś jeszcze młoda i nie jednego, a kilku lepszych od tego pana jeszcze poznasz.
________________________
Dokładnie tego się obawiam. Mam mnóstwo czasu poza pracą, którego teraz nie umiem wykorzystać. Moi znajomi nie są singlami i nie widujemy się zbyt często. Poza tym, mam trochę zaniżoną samoocenę i mam takie myśli, że zostałam sama i nikogo sobie nie znajdę....te wszystkie myśli sprawiają, ze mam chęc napisać do niego...Ale przypominam sobie, jak mnie potraktował.
Onexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-07, 20:34   #40
may9313
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Italia <3
Wiadomości: 2 712
Dot.: To chyba koniec mojego 6letniego związku?

Trzymaj się!

Wiesz, rodzina w 99,999% przypadków będzie trzymać stronę "swojego", więc to olej. Niech idzie przeinaczać fakty gdzie indziej
__________________
Złośliwe, bo małe
Polsko - włoski duet blogujący!

Gaduła
Chwilami nadpobudliwa
Włochy
Bloguję!

may9313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-07, 20:35   #41
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: To chyba koniec mojego 6letniego związku?

Cytat:
Napisane przez Onexy Pokaż wiadomość
mam wrażenie, że oni w ogole nie widzą tego problemu co ja... On pije, kłamie, a wszystko obraca się przeciwko mnie, bo to ja jestem ta zła, co bije biednego, niewinnego misia....

Gdybyś nie miała zaniżonego poczucia własnej wartości i szanowała się, najważniejsze byłoby dla Ciebie to, co sama myślisz i czujesz - a to, że czyjaś matka lub brat wbrew faktom i zdrowemu rozsądkowi byliby na Ciebie źli, mogłoby zirytować, ale nie wpędziłoby Cię w poczucie winy. A Ty nie wiadomo po kiego czorta, tłumaczysz się przed nimi z waszej kłótni i przejmujesz się, że krzywo się na Ciebie patrzą. No niech się patrzą a Ty się wreszcie od tej dziwnej rodzinki odetnij.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-07, 21:11   #42
czarna_pantera_
Raczkowanie
 
Avatar czarna_pantera_
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 168
Dot.: To chyba koniec mojego 6letniego związku?

Jeśli chcesz sobie zmarnować młodość, to bądź z nim dalej, zmarnować życie to brnij w to nadal.
Przykre, ale chyba prawdziwe i nie łudź się, że to się zmieni, no chyba, że na gorsze.
Lepiej stracić 6 lat, niż całe życie.
Najtrudniej jest tylko na początku, a potem będzie z górki, odnajdziesz się w nowej sytuacji.
Dbaj o swoje szczęście
__________________
Monika

Edytowane przez czarna_pantera_
Czas edycji: 2015-04-07 o 21:12 Powód: ort ;)
czarna_pantera_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-07, 21:14   #43
lusia032
Zakorzenienie
 
Avatar lusia032
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 7 972
Dot.: To chyba koniec mojego 6letniego związku?

Brak higieny u kogokolwiek mnie obrzydza a co dopiero u swojego własnego faceta. Tak samo picie w nadmiarze. Facet Cię okłamuje i zapewne przez te 6 lat okłamywał więc ja bym z kimś takim nie chciała przyszłości wiązać. Dziwię się, że pomimo tego, że Wam się nie układało ostatnio to przyjęłaś jego oświadczyny.

Ja bym na Twoim miejscu zakończyła tę znajomość. Zwalając winę na Ciebie pokazuje jak bardzo Cię "szanuje". Poza tym znajomi widzą jakieś niepokojące objawy a z palca sobie tego na pewno nie wyssali.

Trzymaj się dzielnie z dala od niego
__________________
P.

____________________
Popycham drzwi, chociaż jest wyraźnie napisane ciągnąć
...tak jestem kobietą


lusia032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 07:03   #44
201701121500
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 664
Dot.: To chyba koniec mojego 6letniego związku?

Cytat:
Napisane przez Onexy Pokaż wiadomość
Najnowsze informacje : Pisałam dziś z Jego bratem, z którym mam dobry kontakt. Powiedział, że wczoraj przez skype ze sobą rozmawiali i jego matka powiedziała, ze ja się obraziłam, bo ona się wygadała , że były TŻ poszedł na piwo.... - no cóż, jak widać najpierw go wyzywała przy mnie, a teraz oczywiście trzyma jego stronę i przeinacza fakty. A były dodał, że.... uwaga - UDERZYŁAM GO W TWARZ!!! - dla wyjaśnienia: owszem, próbowałam, ale nie wyszło..., złapał moją rękę przecież. No , a jego brat oczywiście oznajmił, ze wyjście na piwo nie jest problemem. I wyszłam na jakąś agresywną kretynkę. Już teraz wiem, że znów próbuje zrzucić winę na mnie, że niby go biję, bo zawsze miał problem z moim charakterem - dość wybuchowo reaguje. Miałam dziś chwile zwątpienia, chciała pisać, jak wracałam z pracy - chciałam nawet wejść pogadać. Na szczęście się powstrzymałam. Jutro jadę na cały dzień do przyjaciółki, wiec pewnie też jakos wytrwam. Nie wiem czy ja jestem jakaś dziwna, czy jego rodzina, ale mam wrażenie, że oni w ogole nie widzą tego problemu co ja... On pije, kłamie, a wszystko obraca się przeciwko mnie, bo to ja jestem ta zła, co bije biednego, niewinnego misia....
Masakra jakaś.
Dziewczyno... weź sobie zrób największy prezent w życiu i zerwij tą znajomość raz na zawsze. Matka tego kolesia zrobiła ci nieświadomie przysługę, teraz udaje że problemu nie ma (nie jej wina, ba - nie misiaczka wina) i jeszcze na ciebie zwaliła (twoja wina, wszystko twoja wina) . Ekstra historia. Ale no oj tam oj tam, to facet przecież. Facetowi wiele wolno, wiele ujdzie na sucho, a że ona się na niego pociskała to nic tam, to matka, jej można. Tobie nie, bo trzymasz misia na smyczy. Co tam, że kłamie, pije... no to facet przecież, a ty się czepiasz.
201701121500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 07:13   #45
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: To chyba koniec mojego 6letniego związku?

Cytat:
Napisane przez Onexy Pokaż wiadomość
Najnowsze informacje : Pisałam dziś z Jego bratem, z którym mam dobry kontakt.
I po co? Przecież wiesz, że to do niego dotrze, że będzie wiedział że ledwo wyrabiasz emocjonalnie, że ma Cię w garści, że jeszcze chwila i przybiegniesz przepraszając i prosząc żeby dalej czynił Ci łaskę bycia z Tobą
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 19:17   #46
Onexy
Zadomowienie
 
Avatar Onexy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Rochester / okolice Opola
Wiadomości: 1 548
Dot.: To chyba koniec mojego 6letniego związku?

Dziś jestem w lepszym stanie psychicznym. Cały dzień spędziłam z przyjaciółką, która mnie wspiera. Mam nadzieję, że wytrwam, nie odezwę się do niego i dam sobie spokój raz na zawsze.

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
I po co? Przecież wiesz, że to do niego dotrze, że będzie wiedział że ledwo wyrabiasz emocjonalnie, że ma Cię w garści, że jeszcze chwila i przybiegniesz przepraszając i prosząc żeby dalej czynił Ci łaskę bycia z Tobą
____________________
Dziś wiem, że to było głupie, ale jeszcze wczoraj cieszyłam się, że mam nowe informację i zaspokoiłam trochę swoją ciekawość....
Onexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 19:31   #47
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: To chyba koniec mojego 6letniego związku?

Cytat:
Napisane przez Onexy Pokaż wiadomość
Dziś jestem w lepszym stanie psychicznym. Cały dzień spędziłam z przyjaciółką, która mnie wspiera. Mam nadzieję, że wytrwam, nie odezwę się do niego i dam sobie spokój raz na zawsze.

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------


____________________
Dziś wiem, że to było głupie, ale jeszcze wczoraj cieszyłam się, że mam nowe informację i zaspokoiłam trochę swoją ciekawość....
Straciłaś kilka lat życia (może nie całe 6, bo powiedzmy, że rok, dwa mogły być fajne, może to kiedyś rokowało? wątpię, bo pewnie gość zawsze był nieciekawy, ale powiedzmy, że możliwe). Pytanie jest tak naprawdę proste: czy chcesz stracić kolejne kilka? O ile nie jesteś nieśmiertelna, albo nie starzejesz się kilka razy wolniej, niż istoty ludzkie, to serio nie za bardzo masz czas do tracenia.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-08 20:31:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:08.