przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-09, 21:39   #4231
wampirzyca:)
Raczkowanie
 
Avatar wampirzyca:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wałcz
Wiadomości: 84
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez MYSIACZKA Pokaż wiadomość
Dziewczyno sama sobie podciagnij ! kup sobie cazki i heja .(ok.9 zl) Nic trudnego .
I jak za to podciaganie mikroringow sie wziasc?
wampirzyca:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 07:27   #4232
dolloress
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 8
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Cczarna błagam o fotkii Pani Renia mieszka dość daleko więc jeśli ta Pani z KRK ładnie Ci zrobiła włosy to skorzystam Tylko prosze wklej te zdjęcia

Witaj BYLICZKA ja sobie nie dawno przedluzylam włoski u takiej laski w Krakowie , super dziewczyna i zna sie na rzeczy, ma na imie Kasia jak dobrze pamietam WLOSKI SA ŚLICZNE , chcesz to wyśle fote, Pozdrawiam
dolloress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 08:04   #4233
justyna_t
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 104
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez beauty_sleep Pokaż wiadomość
to dość proste... ja kupuje cały czas ten sam odcien, a kiedy moje sie różnia, poprostu farbuje je zeby pasowaly do przedluzonych
A w taki sposób. Bo ja mam dobierane włosy do mojego kolory, bez farby

A co do cementu:
cement odbuduwujący KERASTASE jest dość drogi ale można poszukać na allegro
Buziaki
__________________
justyna_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 08:35   #4234
ula2756
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 110
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

a moze ktos powiedziec na czym polega na cudowna metoda japonska? bardzo jestem ciekawa. bo mysle przedluzac w przyszlym tygodniu a nie wiem jak;/ tutaj jest link: http://www.allegro.pl/item239035427_...ie_krakow.html
__________________
"Jednak nadchodzi moment,
kiedy trzeba iść do przodu.

Pomyśleć czasami o sobie.
Zrozumieć, że nic nie trwa wiecznie..."
ula2756 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 10:46   #4235
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Exclamation Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez dolloress Pokaż wiadomość
Witaj BYLICZKA ja sobie nie dawno przedluzylam włoski u takiej laski w Krakowie , super dziewczyna i zna sie na rzeczy, ma na imie Kasia jak dobrze pamietam WLOSKI SA ŚLICZNE , chcesz to wyśle fote, Pozdrawiam

Bardzo mnie zastanawia na tym wątku fakt, że wypowiadają się szczęśliwe klientki, które na wizażu mają króciutko konto i od razu trafiły na przedłużanie. Nie mam nic przeciwko polecaniu dobrych fryzjerek, ale pamiętajcie dziewczyny, że w tym watku mamy juz jedną dziewczyne, które profesjonalnie przedłuża (zapomniałam niku)i wypowiadało sie na jej temat dużo zadowolonych wizażanek. Dlatego podejmując decyzje o przedłuzeniu, zobaczcie prace polecanej oraz zasięgnijcie rady wiecej niz jednej klientki.



Co do metody Kanapkowej to domyslam się o co chodzi, widziałam filmik kiedys jakiś instruktażowy, ale nie umiem tego dokładnie napisać. Jak wypróbuje na sobie to napewno opisze metode.


BTW, widzialyscie może występ Britney Spears z MTV 2007 z piosenką Gimme more? PRZECIEŻ ONA MA TRAGICZNE TE WLOSY!!! Tyle kasy, a nie pojdzie do dobrego fryzjera... Widać dokładnie ktore wlosy nie sa jej. Kiedyś świetnie nosiła przedłużane, ale teraz...
Popatrzcie na Beyonce, która od zawsze nosi perułki na siateczce i raz tylko udalo się fotografom ją na tym przyłapać... A o Jessice Simphson nie wspomnę, ciągle ma przedłużane włosy na clip on, codziennie ma inna fryzurę i zawsze wygląda bajecznie...


Ula metoda japonska to wplecienie własnych włosów i przedłużonych w warkoczyki. Malutki warkoczyk ma 1-1,5 cm i zakoncza się gumka. Resztę włosow puszcza się luźno. Z tego co wiem, to tą metodę stosuje się u murzynek z krótkimi wlosami, bo gdyby je przyczepić na tulejki, itd, to prawdziwe odstwały by tuz przy głowie. a tak, całe naturalne włosy znajduja się w tym króciutkim warkoczyku i nie są niesworne
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 10:55   #4236
dolloress
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 8
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

[quote=anastazjaa;5240512]Bardzo mnie zastanawia na tym wątku fakt, że wypowiadają się szczęśliwe klientki, które na wizażu mają króciutko konto i od razu trafiły na przedłużanie. Nie mam nic przeciwko polecaniu dobrych fryzjerek, ale pamiętajcie dziewczyny, że w tym watku mamy juz jedną dziewczyne, które profesjonalnie przedłuża (zapomniałam niku)i wypowiadało sie na jej temat dużo zadowolonych wizażanek. Dlatego podejmując decyzje o przedłuzeniu, zobaczcie prace polecanej oraz zasięgnijcie rady wiecej niz jednej klientki.


hmmm dziwne ze cie to zastanawia bo jesli ktos ma dobrze zrobione wlosy to czemu ma sie nie cieszyc???myslisz ze tylko jedna osoba potrafi dobrze przedluzac wlosy?? wiesz trafic tu wcale nie jest tak trudno jak sadzisz wystarczy wpisac w wyszukiwarce :"przedluzanie wlosow" wiec jak widzisz NIC SKOMPLIKOWANEGO , a ja pisze bo widze ze dziewczyna sie zastanawia wiec chce pomoc
.
dolloress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 11:13   #4237
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

[QUOTE=dolloress;5240588]
Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
Bardzo mnie zastanawia na tym wątku fakt, że wypowiadają się szczęśliwe klientki, które na wizażu mają króciutko konto i od razu trafiły na przedłużanie. Nie mam nic przeciwko polecaniu dobrych fryzjerek, ale pamiętajcie dziewczyny, że w tym watku mamy juz jedną dziewczyne, które profesjonalnie przedłuża (zapomniałam niku)i wypowiadało sie na jej temat dużo zadowolonych wizażanek. Dlatego podejmując decyzje o przedłuzeniu, zobaczcie prace polecanej oraz zasięgnijcie rady wiecej niz jednej klientki.


hmmm dziwne ze cie to zastanawia bo jesli ktos ma dobrze zrobione wlosy to czemu ma sie nie cieszyc???myslisz ze tylko jedna osoba potrafi dobrze przedluzac wlosy?? wiesz trafic tu wcale nie jest tak trudno jak sadzisz wystarczy wpisac w wyszukiwarce :"przedluzanie wlosow" wiec jak widzisz NIC SKOMPLIKOWANEGO , a ja pisze bo widze ze dziewczyna sie zastanawia wiec chce pomoc
.
Nie chodzilo mi o to, że na tym watku tylko jedna osoba może przedłużać.
Na wątku jestem tutaj od początku, i było juz z 10 CAŁKIEM nowych wizażanek, które polecały swoje fryzjerki...SIEBIE ;D
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-10, 11:18   #4238
dolloress
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 8
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

[quote=anastazjaa;5240734]
Cytat:
Napisane przez dolloress Pokaż wiadomość
Nie chodzilo mi o to, że na tym watku tylko jedna osoba może przedłużać.
Na wątku jestem tutaj od początku, i było juz z 10 CAŁKIEM nowych wizażanek, które polecały swoje fryzjerki...SIEBIE ;D


nie ja nie mam nic wpolnego z przedluzaniem wlosow
dolloress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 11:27   #4239
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

OK, o nic cię nie posądzam, na poczatku watku miałyśmy jakieś Nataniele, Natki i bóg wie kogo jeszcze - dlatego mi się źle skojarzylo.
Wklej swoje zdjęcia, napisz szczegóły, jak pielęgnujesz włosy, jaką masz fakture i inne niezbędne informacje. No i... witamy
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 12:10   #4240
dolloress
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 8
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

ja rozniez witam wloski mam zrobione za pomoca zgrzewow z kretyna na pocztku strasznie mi bylo ciezko sie przyzwyczaic do dodatkowego obiazenia ale teraz jus jest wszystko ok na codzien uzywam jedwabiu a jako odzywki przy myciu to takiego kremu mlecznego ktory niesamowicie pachnie

Edytowane przez dolloress
Czas edycji: 2007-09-11 o 08:51
dolloress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 12:11   #4241
dolloress
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 8
Smile Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

no a na zalaczniku jestem ja na kartce ze swinoujcia
dolloress jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-10, 12:51   #4242
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Anastazjo własnie się zastanawiam o co tu chodzi bo czekam na tą Cczarną i czekam. Widziałam że przeglądała wątek już kilka razy nie z fotek nici. Nie chce być niemiła ale zaczynam wątpić ze kiedykolwiek sie one pojawią Chyba jednak Pani Renia będzie jedynym ale i najlepszym wyjściem
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 15:32   #4243
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez dolloress Pokaż wiadomość
no a na zalaczniku jestem ja na kartce ze swinoujcia


Widze, że masz kolor 613 - jasne sa najtrudniejsze w pielęgnacji.
Z własnego doświadczenia wiem, że jedwab jest dobry... ALE TYLKO NA POCZATKU. Zawiera on alkohol, który początkowo zamyka łuski wlosa i powoduje to jego :lśnienie:. Po codziennym stosowaniu przez ponad tydzien włosy robią się szorstkie - alkohol je po prostu wysusza. Jedwab jest świetny ale tylko na początku stosowania lub od czasu do czasu
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 15:42   #4244
Nieogolona_Roza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Hej Dziewczyny Jutro jade do Reni na moje pierwsze przedluzanie Jezu stresuje sie okropnie :P Zastanawia mnie jedno, mianowicie jak juz wczesniej wspomnialam mam krotkie wloski i czy po noszeniu wloskow jakis czas i ich sciagnieciu bede musiala obciac wloski czy bede mogla cieszyc sie tym razem swoimi nieco dluzszymi naturalnymi? A ... i kurcze mam nadzieje ze nie bede miala po sciagnieciu lysych plackow :| jak to niektore dziewczyny tutaj opisywaly W kazdym razie nie moge sie doczekac mojej slicznej fryzurki i reakcji znajomych :P
Nieogolona_Roza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 15:45   #4245
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
Widze, że masz kolor 613 - jasne sa najtrudniejsze w pielęgnacji.
Z własnego doświadczenia wiem, że jedwab jest dobry... ALE TYLKO NA POCZATKU. Zawiera on alkohol, który początkowo zamyka łuski wlosa i powoduje to jego :lśnienie:. Po codziennym stosowaniu przez ponad tydzien włosy robią się szorstkie - alkohol je po prostu wysusza. Jedwab jest świetny ale tylko na początku stosowania lub od czasu do czasu
a Ty czego anastazjo uzywasz do pielęgnacji włosów ??
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 16:38   #4246
MYSIACZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 171
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez wampirzyca:) Pokaż wiadomość
I jak za to podciaganie mikroringow sie wziasc?
Rusz czuprynka zdaje sie ze na ktorejs stronie opisyuwalam jak sie sciaga mikro ringi badz je podciaga.... Poprostu jak Ci juz "wisi" pasmo to otwierasz microringa cazkami (tak by je otworzyc) czyli sciskasz je po boku i tyle microring sie otwiera nastepnie podciagasz pasmo z microringiem i sciskasz Finito .Oto stronka ktora polecam ----->http://www.wlosyonline.pl/info_pages.php?pages_id=7
MYSIACZKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 18:29   #4247
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

kazdy kosmetyk do wlosow zawierea alkohol - nawet moj cudowny szampon ktorego teraz uzywam czyli creme of nature (niestety troche kosztuje ale jest nieziemski). A dodatkowo uzywam odzywki ktora razem z szamponem zamowilam (nazywa sie jakos mil mil i jest z mleczkiem kokosowym albo olejkiem - nie chce mi sie sprawdzac). Obie rzeczy maja na wlosyonline.pl wiec jak ktos zainteresowany to moze sobie dokladnie sprawdzic jak sie odzywka nazywa. a dodatkowo uzywam mojego najnowszego odkrycia - serum joanny do wlososw suchym z miodem i mlekiem - jestem bardziej niz z biosilka zadowolona.
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 19:18   #4248
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Nieogolona_róża Jak już będziesz po to załącz zdjęcia swoje naturalne i poterm przedłużone Jestem bardzo ciekawa tym bardziej że pewnie już niedługo też skorzystam z usług Pani Reni
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-11, 08:24   #4249
dolloress
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 8
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

heh dobrze Anastazjo ze mi napisalas z tym jedwabiem bo jeszcze bym sobie dziadostwa narobila naszczescie narazie nie mam czym narzekac , co do tego ze kazdy kosmetyk ma alkohol to sie nie zgadzam bo szampony dla dzieci go nie posiadaja
dolloress jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-11, 08:34   #4250
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Smile_Smile Pokaż wiadomość
hmm........ to moze ktos zna te super wytrwale sztuczne wloski i powie?? (firma itp)

Podobno najlepsze z syntetycznych to monofibry firmy Dome, ja mam założone takie włoski juz 2 miesiące i rzeczywiście nie straciły koloru, nie puszą sie, nie wysuszają.
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-11, 08:40   #4251
dolloress
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 8
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Powiem ci ismenka ze ja mialam kiedys zalozone z 20 sztucznych czarnych pasemek z tej firmy i powiem ci ze dokladnie bylo jak ty piszesz , a po 4 miesiacach je sciaglam.
dolloress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-11, 09:59   #4252
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Kaczorka
teraz juz niczego, bo ściągnełam włosy i obciełam się na Victorie Beckham. Miałam specjalne odrzywki od tej mojej nieszczęsnej (bo wyjechała!!!) fryzjerki. przelewala mi to z jakiś 5 litrowych!!!! pojemników. Później jak mi się wszystko pokończyło, z ręką na sercu musze przyznać, że nic nie było dobre dla koloru 613 i 22. Jedynie Dove do jasnych włosow było przyzwoite. Dziewczyny z ciemnymi włosami mają lepiej... Im ciemniejsze wlosy, tym łatwiejsze w pielęgnacji..
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-11, 12:14   #4253
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Anastazjo a jak twoje włosy wygladały po zdjeciu tych przedłużanych? I w jakiej są kondycji ?
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-11, 13:05   #4254
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Anastazjo a jak twoje włosy wygladały po zdjeciu tych przedłużanych? I w jakiej są kondycji ?

ja mialam przedłużone tylko na potylicy od ucha do ucha. Przedłuzone, jak same wyschły to fajnie sie falowały, dlatego nie prostowalam włosow swoich, ani nic w tym stylu. Zaryzkuje stwierdzenie, że były w lepszej kondycji po wyplecieniu niz przedtem, no i odpowiednio dłuższe
Ale wiadomo, swoje włosy to nie przedłużone i cigle miałam wrazenie że mam piórka... dlaego zaryzykowałam i postanowilam zmienić mój look
Przeciez jakby mi sie nie spodobała nowa fryzura...mogłabym znowu przedłuzyć
Szybko mi się wszystko co mam na glowie nudzi... wieć pewnie za jakis miesiąc albo dwa znowu bede kombinować z przedłużaniem
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-11, 13:07   #4255
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Rozglądając się za włoskami na allegro zauważyłam jakąś nowość
http://www.allegro.pl/item241050099_...remy_hit_.html
Wiecie coś może o tych włosach na tasmie. Z tego co widze i czytam to możnaby takie samemu w domu założyć(przy pomocy koleżanki ) Cena przystępna tylko czy to naprawdę działa...
A jakie wasze zdanie?
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-11, 13:29   #4256
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

tu rowniez cos mozna o tym poczytac...
http://www.4great-hair.com/wlosy-tas...00cm-p-86.html
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-11, 16:52   #4257
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

zamówiłam włosy...teraz czekam na nie,wybrałam metode przyszycia taśmy do warkocza ciekawe jak to będzie wyglądać,jak nie fajnie to myśle też nad spinkami,nie wiem jak sie będzie myć te włosy,moje sie szybko przetłuszczają i musze myć e codziennie,boje sie że zniszcze te doczepiane pozatym będę musiała sie przeżucić na szampony nawilżające i mam obawy czy nie będą mi gorzej przetłuszczać włosów :/ jak myślicie???
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-11, 18:00   #4258
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez kami828 Pokaż wiadomość
zamówiłam włosy...teraz czekam na nie,wybrałam metode przyszycia taśmy do warkocza ciekawe jak to będzie wyglądać,jak nie fajnie to myśle też nad spinkami,nie wiem jak sie będzie myć te włosy,moje sie szybko przetłuszczają i musze myć e codziennie,boje sie że zniszcze te doczepiane pozatym będę musiała sie przeżucić na szampony nawilżające i mam obawy czy nie będą mi gorzej przetłuszczać włosów :/ jak myślicie???



nie chce, żeby to obrzydliwie zabrzmiało , ale ja związywałam włosy te na tasmie, w kucyk i myłam nad umywalką tylko moje - z tyłu skóre głowy, a z przodu całość. Miałam dwa wplecienia jedno wyżej drugie niżej i w kazdym podwójną taśmę. Moje włosy też musze myć codziennie, max co 2 dni, a włosy doczepione mylam raz w tygodniu - w weekend. I wtedy pozwalałam im samym schnąć, żeby się fajnie falowały - tak jak na moim awatarze.
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-11, 21:01   #4259
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

dziewczyny mam kilka pytan:
1. lepiej miec wlosy na warkoczyk czy metodą racoon?
2. lepiej zainwestowac w slowianskie czy sztuczne (kasa nie gra roli, byle dlugo mi sluzyly (czyt. w latach)
3. ogolnie co mi polecacie jesli swoja mam w miare proste ale mega puszace sie za ramiona i chce miec dlugie i geste i proste doczepiane? i zebym nie musiala po kilku miesiącach znowu wydawac kasy na wszystko??
Prosze doradzcie cos.........
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 01:58   #4260
vanessacrazy
Raczkowanie
 
Avatar vanessacrazy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 130
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez kami828 Pokaż wiadomość
zamówiłam włosy...teraz czekam na nie,wybrałam metode przyszycia taśmy do warkocza ciekawe jak to będzie wyglądać,jak nie fajnie to myśle też nad spinkami,nie wiem jak sie będzie myć te włosy,moje sie szybko przetłuszczają i musze myć e codziennie,boje sie że zniszcze te doczepiane pozatym będę musiała sie przeżucić na szampony nawilżające i mam obawy czy nie będą mi gorzej przetłuszczać włosów :/ jak myślicie???
A jakie wloski zamowilas? Mozesz podac linka?
Jakimi spinkami? Chodzi Ci o metode clip-on?
Skoro Twoje sie przetluszczaja to te wloski co sie da-czyli sam przod mozesz myc takim szamponem jak do tej pory-a doczepiane nawilzajacym.
vanessacrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:32.