najfajniejsze/najśmieszniejsze/najpiękniejsze zdanie Waszego faceta do Was - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-14, 17:39   #1
inka1980
Zadomowienie
 
Avatar inka1980
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Knurów
Wiadomości: 1 225

najfajniejsze/najśmieszniejsze/najpiękniejsze zdanie Waszego faceta do Was


Pewnie macie jakieś takie zdania, które najmocniej utkwiły Wam w pamięci i wcale nie muszą być one patetyczne czy niesłychanie romantyczne, czasem błehe z pozoru zdanie w danym kontekście może bardziej rozczulić niż najbardziej wyrafinowane wyznanie miłosne. Macie coś takiego?

ja mam dwa:

Jak już kiedyś wspominałam jestem od roku chora na cukrzycę, co wiąże się nieodmniennie z tym, że muszę dbać bardzo o to, aby nie zapomnieć zjeść o ustalonej godzinie, bo może być niewesoło. No i kiedyś tak leżeliśmy na łóżku i bardzo mi się nie chciało iść do kuchni, mimo, że już była ku temu najwyższa pora i tak się z nim droczyłam aż usłyszałam: ZJEDZ COŚ GŁUPIA KOZO, BO SIĘ BOJĘ O CIEBIE

a drugie jest już bardziej "standardowe", cytuję: "Wiesz, chciałbym mieć z Tobą dziecko. I żeby było podobne do Ciebie".
inka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-14, 17:56   #2
zgagunia
Raczkowanie
 
Avatar zgagunia
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 173
Dot.: najfajniejsze/najśmieszniejsze/najpiękniejsze zdanie Waszego faceta do Was

jedyne co mi przychodzi teraz na myśl to tekst mojego byłego " wygladasz jak buraczana chłopka"....był mróz i troche policzki mi sie zaczerwieniły..to chyba tłumaczy dlaczego to mój były hehehe
zgagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-14, 18:05   #3
monyaa
Rozeznanie
 
Avatar monyaa
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 581
Dot.: najfajniejsze/najśmieszniejsze/najpiękniejsze zdanie Waszego faceta do Was

Widzę Twoje piękne... OCZY!
monyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-14, 18:05   #4
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: najfajniejsze/najśmieszniejsze/najpiękniejsze zdanie Waszego faceta do Was

Na razie nie mam pomysłu, żeby sie udzielić, ale nie mogłam się powstrzymać by nie napisac

Cytat:
Napisane przez inka1980
Jak już kiedyś wspominałam jestem od roku chora na cukrzycę
Ja też jestem chora
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-14, 18:14   #5
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Talking Dot.: najfajniejsze/najśmieszniejsze/najpiękniejsze zdanie Waszego faceta do Was

txt pod tytułem "do dziś się Tobą chwalę". Dobrze, ze facet nei wie ze nie bardzo ma czym ... ;D

Edytowane przez neitka
Czas edycji: 2005-06-14 o 18:15 Powód: literówki...
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-14, 18:50   #6
sylwónia
Zadomowienie
 
Avatar sylwónia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 557
Dot.: najfajniejsze/najśmieszniejsze/najpiękniejsze zdanie Waszego faceta do Was

Ja tak pojadę trochę romantycznie, mój były w dniu swoich urodzin, gdy dmuchał świeczki i myślał życzenie to tym życzeniem było ( jak to później z Niego wydusiłam ), żebym była przy nim najszczęśliwszą dziewczyną na Ziemi , a drugie tekst pochodzi też od Niego: już kilka miesięsy po naszym rozstaniu napisal mi z okazji Walentynek, że "zawsze jestem i będę przy Tobie nawet jeśli Ci się wydaje, że wszytko już minęło ". Ajjjjjjj, po co dajecie takei tematy, potem się tylko rozczulam jak głupia
__________________
"Jednocześnie muszę prać skarpetki i zastanawiać się nad Zagadką Wszechbytu. Rozpiętość, skala i wielość planów jest doprawdy wielka. Odbija mi się po jedzeniu oraz podobno mam duszę nieśmiertelną"


Widzisz błąd w mojej wypowiedzi? Proszę popraw mnie na PW, będę wdzięczna
sylwónia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-14, 19:28   #7
Moniquee
Zadomowienie
 
Avatar Moniquee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 305
GG do Moniquee
Smile Dot.: najfajniejsze/najśmieszniejsze/najpiękniejsze zdanie Waszego faceta do Was

Ja tez dorzuce cos od siebie, a raczej od mojego mezczyzny . Moze to glupie, ale jeszcze dlugo bede pamietac, jak zaraz po naszej rozmowie tel. napisal mi sms'a, ze zapomnial mi powiedziec, ze mnie uwielbia. Wiem, wiem, ze to ckliwe i nie madre, ale powalil mnie tym na kolana .
Moniquee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-14, 20:26   #8
natuska17
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 3 317
Dot.: najfajniejsze/najśmieszniejsze/najpiękniejsze zdanie Waszego faceta do Was

Dla mnie najpiękniejszym zdaniem jakie usłyszałam od boy'a to było zwykłe (a może i niezwykłe) "kocham cię". Powiedziane na wakacje, w środku nocy, na plaży, pod niebem pełnym gwiazd. A w tle szum fal. Czułam się jakbym grała w filmie. Poza tym to było pierwsze "kocham cię" jakie usłyszałam od chłopaka w moim życiu
__________________

natuska17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-14, 21:02   #9
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: najfajniejsze/najśmieszniejsze/najpiękniejsze zdanie Waszego faceta do Was

Mnie wzruszyło bardzo, gdy mój Misiek podczas wieczorneg spaceru po parku, nawiasem mówiąc zaraz po kłótni i nie odzywaliśmy się do siebie, podbiegł do mnie, wział w ramiona i powiedział że już wie, że już do tego dorósł i jest pewnien że tylko ja mogę być jego żona i tylko ze mną chce mieć dzieci i żebym się zgodziła bo tylko na to całe życie czekał...
Ehhh się popłacze zaraz...
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-14, 21:48   #10
daguśka
Raczkowanie
 
Avatar daguśka
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 100
Dot.: najfajniejsze/najśmieszniejsze/najpiękniejsze zdanie Waszego faceta do Was

ponieważ jestem osobą o dość wybuchowym temperamencie i często sie czepiam dośc bez powodów to często zdarzają się nam jakieś malutkie sprzeczki. i tak po jednaj właśnie takiej sprzeczce tak stoimy twarzą w twarz nic nie mówiąc, więc ja zapytałam "co? masz mnie już pewnie dość??" no to on z tym jego uśmieszkiem " eeee, nigdy nie będe miał cie dość, jesteś moim nieoszlifowanym diamentem" normalnie jak mi sie to spodobało to aż sie szersza w barach poczułam
__________________
W człowieku wszystko powinno być piękne: i twarz, i ubranie, i dusza, i myśli.
A.Cz.
daguśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-14, 21:54   #11
bi bi
Raczkowanie
 
Avatar bi bi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: siódme niebo
Wiadomości: 201
GG do bi bi
Dot.: najfajniejsze/najśmieszniejsze/najpiękniejsze zdanie Waszego faceta do Was

w moim przypadku to bylo "wyjdziesz za mnie?"
powtórzone trzy razy zanim do mnie dotarlo i sie zebrałam do kupy zeby powiedziec TAK
__________________
..."nie będę juz uśmiechać się gdy jest źle"...

http://www.oceniaj.net/forum/showthread.php?t=182 - książki na wymianę
bi bi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-14, 22:13   #12
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: najfajniejsze/najśmieszniejsze/najpiękniejsze zdanie Waszego faceta do Was

Wlasciwie to nie powiedzial tego do mnie ale napisal do wszystkich ktorzy czytali jego kroniki/pamietniki pisane w internecie. Ja bylam w Polsce on w Stanach.. i 6 dni przed moim przylotem, moj facet napisal " za 6 dni przyjezdza Ania- i moje zycie nabierze barw..."
Jest jeszcze inne zdanie, ktore czesto powtarza a ktore z jednej strony bardzo boli mnie, a z drugiej napelnia moje serce radoscia..
"moja mala kochana dziewczynko"..
to zdanie chyba najbardziej mnie porusza, bo nigdy wczesniej go nie uslyszalam.. a takie zdanie slyszy sie od ojcow.. Ja wychowalam sie bez ojca i mimo tego, ze zyl w tym samym miescie co ja, nie odwiedzial nas...
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-14, 22:19   #13
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: najfajniejsze/najśmieszniejsze/najpiękniejsze zdanie Waszego faceta do Was

"Najcodzienniejsze" zdanie mojego męża :"Co dzisiaj na obiad?" Ale tak to jest po 11latach małżeństwa...
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-14, 22:29   #14
malaya
Raczkowanie
 
Avatar malaya
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 119
Dot.: najfajniejsze/najśmieszniejsze/najpiękniejsze zdanie Waszego faceta do Was

"dobrze, ze nie farbujesz wlosow" - przynajmniej wiem, ze moj trud nie idzie na marne
__________________
"Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko Ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie z oglądania się do tyłu." Paulo Coelho
malaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-15, 01:06   #15
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: najfajniejsze/najśmieszniejsze/najpiękniejsze zdanie Waszego faceta do Was

"Chciałbym mieć z tobą 12 synów" - i widząc moje przerażenie - "ale może być w jednym miocie" ....
Mój były, ilekroć skarżyłam się na ból brzucha kazał go sobie dawać do telefonu... I faktycznie, przykładałam słuchawkę do brzucha, a on nawijał Kiedyś podsłuchałam i naprawdę przemawiał mu do rozsądku ...
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-15, 02:29   #16
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: najfajniejsze/najśmieszniejsze/najpiękniejsze zdanie Waszego faceta do Was

moj zawsze mi mowi, ze czasem to chcialby mnie zmniejszyc, wsadzic do swojej kieszeni zeby miec mnie zawsze przy sobie rozczula mnie to niesamowicie.
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-15, 11:21   #17
Little_Shee
Zadomowienie
 
Avatar Little_Shee
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bxl
Wiadomości: 1 980
Dot.: najfajniejsze/najśmieszniejsze/najpiękniejsze zdanie Waszego faceta do Was

jak mi opowiadal moment gdy mnie pierwszy raz zobaczyl "... no i siedzial sobie taki aniolek usmiechniety od ucha do ucha a mi serduszko zaczelo mocniej bic i juz wtedy wiedzialem ze bedziesz moja na zawsze."

potem dodaje ze aniolek to ja z wygladu a tak naprawde to straszna diablica no i zaczynamy sie tluc czym popadnie
Little_Shee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-15, 19:16   #18
mo0oniczka
Rozeznanie
 
Avatar mo0oniczka
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 569
Dot.: najfajniejsze/najśmieszniejsze/najpiękniejsze zdanie Waszego faceta do Was

moj tez mowi ze ja aniolek tylkoz wygladu a tak to wstretna jestem ) ja pamietam jka szlismy kiedys i zlapal mnie za reke, popatrzylam na niego a on " No co pozwolilas mi " pamietam rozbawilo mnie to gdyz wczesniej w nocy dzwoniac do mnie po paru piwkach pytal sie czy moze mnei za reke trzymac )) bardzo lubie jkiedy przychodzi i mowi "czesc kochanie" albo wysyla mi milutkie smski ) to mile Tak naprawde jest duzo rzczy ktorzy nasi faceci robia czasmai takich prostych ktore nam sprawiaja najwiecej radosci
mo0oniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-15, 20:47   #19
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Dot.: najfajniejsze/najśmieszniejsze/najpiękniejsze zdanie Waszego faceta do Was

"Poczęstuj się krówką"
"Nie chcę"
"Jedz krówki!! To dobrze robi na nadżerkę!!! (bo akurat miałam)"
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-15, 21:04   #20
baska25
Raczkowanie
 
Avatar baska25
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: chełm
Wiadomości: 206
Post Dot.: najfajniejsze/najśmieszniejsze/najpiękniejsze zdanie Waszego faceta do Was

Kiedyś kolega powiedział mi że moje wady są dla niego zaletami.A mój obecny mąż,że zakochał się od pierwszego wejrzenia i nigdy by nie dał za wygraną gdybym się z nim nie umówiła.
__________________
www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl
baska25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-15, 21:41   #21
happygirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 614
Dot.: najfajniejsze/najśmieszniejsze/najpiękniejsze zdanie Waszego faceta do Was

Ostatnio moje urodziny wypadaly w czwartek (totalnie zawalony zajeciami), wiec zdecydowalam swietowac urodzinki w piatek nastepnego dnia. O 8.04 w tenze piatek dostalam smska "Miłego początku drugiego dnia urodzin, Kochanie"
duzoo bylo tych milenskich zdanek
happygirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-15, 21:45   #22
aniess
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 977
GG do aniess
Dot.: najfajniejsze/najśmieszniejsze/najpiękniejsze zdanie Waszego faceta do Was

Mój chłopak często powtarza mi to zdanie, jest naprawdę cudne (nawiązuje do mojego koloru włosów- rudego) :


"Sprawiasz, że moje życie nie jest bezbarwne i szare, ale ma Cudowny Rudy Odcień"

"Na zawsze w moim sercu będę miał śliczny rudy włosek"

__________________
ziu
aniess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-16, 08:24   #23
inka1980
Zadomowienie
 
Avatar inka1980
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Knurów
Wiadomości: 1 225
Dot.: najfajniejsze/najśmieszniejsze/najpiękniejsze zdanie Waszego faceta do Was

Cytat:
Napisane przez Vivienne
Na razie nie mam pomysłu, żeby sie udzielić, ale nie mogłam się powstrzymać by nie napisac



Ja też jestem chora
) od dawna? Jak sobie radzisz?
inka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-16, 08:28   #24
inka1980
Zadomowienie
 
Avatar inka1980
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Knurów
Wiadomości: 1 225
Dot.: najfajniejsze/najśmieszniejsze/najpiękniejsze zdanie Waszego faceta do Was

Cytat:
Napisane przez TOMORROW
"Poczęstuj się krówką"
"Nie chcę"
"Jedz krówki!! To dobrze robi na nadżerkę!!! (bo akurat miałam)"
REWELACJA
inka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-16, 08:34   #25
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: najfajniejsze/najśmieszniejsze/najpiękniejsze zdanie Waszego faceta do Was

Cytat:
Napisane przez inka1980
) od dawna? Jak sobie radzisz?
Od dawna Chociaż zalezy jak się patrzy
W grudniu minęło 8 lat [ależ ten czas leci]. A radze sobie różnie... Choc nie narzekam Są wzloty i upadki
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-26, 08:07   #26
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: najfajniejsze/najśmieszniejsze/najpiękniejsze zdanie Waszego faceta do Was

Czemu topik umarł? Świetny jest, uśmiałam się
Mój TŻ całkiem niedawno powiedział tak:
"JA bym lepiej położył ten dach, (mamy remont, przekładanie dachu i robotnicy straszną chałturę odwalili) tak w ogóle to moja pierwsza praca, była taka, że kładłem dach...no w sumie podawałem dachówki, ale widziałem jak to się robi"
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-26, 08:52   #27
CaliDreamin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: los angeles
Wiadomości: 1 238
Dot.: najfajniejsze/najśmieszniejsze/najpiękniejsze zdanie Waszego faceta do Was

Gdy jestesmy sami czesto slysze od niego mile rzeczy, ale najbardziej rozczulaja mnie takie teksty mowione w obecnosci innych, szczegolnie ze on zuplenie nie wyglada na wrazliwego faceta.

Nie tak dawno powiedzial ze jestem jego ulubiona osoba na tej ziemi...przed cala grupa moich znajomych z pracy. Na jakiejs imprezie powiedzial tez ze odmienilam i uratowalam jego zycie.
__________________

Tell from my attitiude that I'm most definitely

Nakarm zwierzeta w schroniskach ZA DARMO
CaliDreamin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-26, 11:39   #28
Alvesta
Zakorzenienie
 
Avatar Alvesta
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 378
Dot.: najfajniejsze/najśmieszniejsze/najpiękniejsze zdanie Waszego faceta do Was

ja też nie mogę narzekać na brak wyznań ostatnio rozczuliła mnie śliczna karta jaką od niego dostałam z podpisem "jesteś spełnieniem moich marzeń"
Alvesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-26, 12:08   #29
linijka
Rozeznanie
 
Avatar linijka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 833
Dot.: najfajniejsze/najśmieszniejsze/najpiękniejsze zdanie Waszego faceta do Was

"Ale bym się z tobą kawy napił" - powiedział do mnie Tżecik budząć mnie rano telefonem, kiedy był w delegacji. Picie kawy to taki nasz poranny rytuał, a powiedzieć że się tęskni to nie w jego stylu
linijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 11:42   #30
karolka_55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17
GG do karolka_55
Dot.: najfajniejsze/najśmieszniejsze/najpiękniejsze zdanie Waszego faceta do Was

Rozstaliśmy się i praktycznie przez rok nie utrzymywaliśmy kontaktu.
W środku nocy dostałam sms " bardzo chciałbym być teraz przy Tobie... mam nadzieję, ze jeszcze kiedyś będę"
karolka_55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:18.