Skype - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-27, 17:32   #1
malaya
Raczkowanie
 
Avatar malaya
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 119

Skype


Mam kilka pytan dotyczacych tego programu. Duzo osob go uzywa, wiec pewnie i tu znajdzie sie ktos taki.

1. Jak to jest z prosba o autoryzacje, a dokladnie ja dostalam wiadomosc z prosba o autoryzacje i zgodzilam sie, a przy osobie ktora wyslala ta wiadomosc dalej mam znak "?" i napis "Oczekiwanie na autoryzacje". Czyli ta osoba nie chce zebym ja widziala?

2. Drugi problem to dzwiek. Przechodzilam juz przez proby dzwieku w czasie "rozmowy" z echo i wszystko bylo ok, a jak staram sie rozmawiac z kims innym, to przerywa i slychac trzaski. To wina mojego lacza, innych wlaczonych programow, a moze sa to problemy nie z mojej strony?

3. I jeszcze jeden problem, czat, czesto jest tak, ze wyskakuje mi napis, ze "wiadomosc nie zostala dostarczona". Czyja to wina?

Troche namieszalam, ale mam nadzieje, ze ktos to zrozumie.
Z gory dziekuje za pomoc.
__________________
"Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko Ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie z oglądania się do tyłu." Paulo Coelho
malaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 17:42   #2
MrsVargas
Wtajemniczenie
 
Avatar MrsVargas
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 920
Dot.: Skype

1. Ta osoba jeszcze Cię nie autoryzowała
2. Ja tak miałam przez słuchawki, może to ich wina.
Pozdrawiam
MrsVargas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 17:45   #3
malaya
Raczkowanie
 
Avatar malaya
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 119
Dot.: Skype

Cytat:
Napisane przez MrsVargas
1. Ta osoba jeszcze Cię nie autoryzowała
2. Ja tak miałam przez słuchawki, może to ich wina.
Pozdrawiam
1. Po 2 miesiacach? To chyba dziwne.
2. Jezeli to wina sluchawek to dlaczego wszystko jest ok przy rozmowie z echo?
__________________
"Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko Ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie z oglądania się do tyłu." Paulo Coelho
malaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 17:48   #4
Bart
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 60
Dot.: Skype

Witaj,
1. To znaczy że osoba, która wysłała do ciebie wiadmość / zaproszenie nie ma ciebie w kontaktach.
2.Oczywiście to wina łącza, jak chcesz rozmawiać to wyłącz wszystkie inne programy, które mają połączenie z siecią: Kazzaa, GG itp..
3. Prawdopodobnie masz łącze, które więcej wysyła niz pobiegra. Patrz punky 2 - btw. sciągnij http://www.lavasoft.com ten progaram i oczyść komputer, zainstaluj dobrego atywirusa z http://www.avast.com

Skype to jeden z najlepszych programów do rozmów z sieci, więc nie możesz mieć problemów. Jeżeli pojawiają się przeszkody to z winy oprogramowania innego lub z winy providera.
pozdrawiam
Bart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 18:05   #5
malaya
Raczkowanie
 
Avatar malaya
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 119
Dot.: Skype

Cytat:
Napisane przez Bart
Witaj,
1. To znaczy że osoba, która wysłała do ciebie wiadmość / zaproszenie nie ma ciebie w kontaktach.
Witam,
To skad on wie kiedy jestem jezeli nie ma mnie w kontaktach?

Cytat:
2.Oczywiście to wina łącza, jak chcesz rozmawiać to wyłącz wszystkie inne programy, które mają połączenie z siecią: Kazzaa, GG itp..
3. Prawdopodobnie masz łącze, które więcej wysyła niz pobiegra. Patrz punky 2 - btw. sciągnij http://www.lavasoft.com ten progaram i oczyść komputer, zainstaluj dobrego atywirusa z http://www.avast.com .
Jezeli to wina lacza, to dlaczego dobrze slysze ta "babe" z echo, a z normalnym czlowiekiem nie moge porozmawiac?

Nie uzywam GG ani Kazzy, zazwyczaj mam wlaczona jakas strone i tyle.

Co do lacza, to mam "nerwostrade" (neostrade, ale to wiecej problemow niz przyjemnosci). Skad mam wiedziec, ze wiecej pobiera niz wysyla?

Komputer mam oczyszczony i uzywam avasta


Cytat:
Skype to jeden z najlepszych programów do rozmów z sieci, więc nie możesz mieć problemów. Jeżeli pojawiają się przeszkody to z winy oprogramowania innego lub z winy providera.
pozdrawiam
I wlasnie dlatego go zainstalowalam. Wiem, ze jest dobry i nie wiem dlaczego u mnie pojawiaja sie problemy. Z moim komputerem jest wszystko ok. (przynajmniej tak mi sie wydaje), nie uzywam wielu programow i dbam o to zeby nie miec smieci.
pozdrawiam
__________________
"Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko Ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie z oglądania się do tyłu." Paulo Coelho
malaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 18:36   #6
Moniquee
Zadomowienie
 
Avatar Moniquee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 305
GG do Moniquee
Dot.: Skype

Ja mam skypa już jakiś czas i jestem z niego zadowolona. Nie mam z nim zadnych problemów a też mam neostradę. Co do wiadomości, to nie są dostarczone bo ich adresat jest niedostępny, jak bedzie to wiadomość na pewno dostanie. Po drugie sprawdz sobie słuchawki, albo najlepiej kup nowe, bo to na 90% ich wina ja np wogóle nie używam słuchawek tylko głośników i jest ok. Co do autoryzacji to dodaj tą osobę do swoich kontaktów, a jak nie bedziesz mogła to ty wyślij do niej prośbę o autoryzację i jak ją dostaniesz będziesz widziała jej status.

I ostatnie jak używasz skypa to raczej staraj się nie używać w tym czasie Muła, kazzy czy im podobnych
__________________
Uciekaja wszystkie mysli zle - z kazdym dniem ....
Moniquee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 18:45   #7
malaya
Raczkowanie
 
Avatar malaya
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 119
Dot.: Skype

Cytat:
Napisane przez Moniquee
Ja mam skypa już jakiś czas i jestem z niego zadowolona. Nie mam z nim zadnych problemów a też mam neostradę. Co do wiadomości, to nie są dostarczone bo ich adresat jest niedostępny, jak bedzie to wiadomość na pewno dostanie. Po drugie sprawdz sobie słuchawki, albo najlepiej kup nowe, bo to na 90% ich wina ja np wogóle nie używam słuchawek tylko głośników i jest ok. Co do autoryzacji to dodaj tą osobę do swoich kontaktów, a jak nie bedziesz mogła to ty wyślij do niej prośbę o autoryzację i jak ją dostaniesz będziesz widziała jej status.
Sluchawki mam nowe i dobre. Slucham w nich muzyki i dobrze slychac, rozmawiam z echo i tez jest dobrze, problemy pojawiaja sie tylko w trakcie rozmow z innymi osobami.

Ja mam go w kontaktach i prosilam o autoryzacje, ale dalej mam znak "?" przy jego osobie. Widac on chce sie ukrywac.
__________________
"Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko Ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie z oglądania się do tyłu." Paulo Coelho
malaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-27, 19:09   #8
Moniquee
Zadomowienie
 
Avatar Moniquee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 305
GG do Moniquee
Dot.: Skype

Jeśli ty masz wszystko ok, to może osoba z którą rozmawiasz ma coś nie tak z mikrofonem, albo ma zbyt "obciążony system", bo i taka wersja może być prawdopodobna
__________________
Uciekaja wszystkie mysli zle - z kazdym dniem ....
Moniquee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 19:09   #9
Bart
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 60
Dot.: Skype

Chaj
Możliwe że osoba z którą chcesz rozmawiać nie dodała cię do listy i odrzuca twoje połączenia. Co do przerywania rozmowy, czy sciągnęłaś ten program który ci poleciłem? (lavasoft) Jak nie pomoże to oczyść dysk, zrób backup ważnych dokumentów, zrób format dysku i postaw system od nowa. To jest na prawdę zdrowe, choć trwa ok 2 godzin. Acha co pół roku rób format i stawiaj system od nowa, a unikniesz niepotrzebnych problemów, że coś ci się nie instaluje, wyłącza itd...
Pozdrawiam
Bart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 19:11   #10
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: Skype

Ja uzywam skype tylko do telefonowania za granice. Poza tym u mnie sie zle sprawdza. Trzeszczy, przerywa itp...A mam szerokie lacze wiec raczej nie tu lezy wina.

Do czatowania uzywam Messenger ktory jest swietny, daje jeszcze mozliwosc odbierania obrazu z kamery internetowej, przesyylanie plikow itp...
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 19:19   #11
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Skype

Teraz w Skypie też można prowadzić videokonwersację i wyysłać plikiTrzeba jednak przyznać, że Skype spowalnia troche prace reszty systemu, bynajmniej u mnie
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-27, 19:22   #12
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: Skype

Cytat:
Napisane przez destiny666
Teraz w Skypie też można prowadzić videokonwersację i wyysłać plikiTrzeba jednak przyznać, że Skype spowalnia troche prace reszty systemu, bynajmniej u mnie
O to nawet nie zauwazylam tych funkcji
Jednak konwersacja glosowa jest u mnie w skype duzo gorsza niz przez messenger
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 19:23   #13
malaya
Raczkowanie
 
Avatar malaya
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 119
Dot.: Skype

Cytat:
Napisane przez Bart
Chaj
Możliwe że osoba z którą chcesz rozmawiać nie dodała cię do listy i odrzuca twoje połączenia. Co do przerywania rozmowy, czy sciągnęłaś ten program który ci poleciłem? (lavasoft) Jak nie pomoże to oczyść dysk, zrób backup ważnych dokumentów, zrób format dysku i postaw system od nowa. To jest na prawdę zdrowe, choć trwa ok 2 godzin. Acha co pół roku rób format i stawiaj system od nowa, a unikniesz niepotrzebnych problemów, że coś ci się nie instaluje, wyłącza itd...
Pozdrawiam
To on dzwoni do mnie, ale rozmowa nie ma sensu, bo ja slysze tylko jakies trzaski, ktorych w innych przypadkach nie ma (sluchanie muzyki, rozmowa z echo). Moj wlasny facet chyba nie odrzucalby moich polaczen.

Innych problemow z komputerem nie mam, nic mi sie nie instaluje, nie wylacza itp. problem mam tylko z tym jednym programem, ktory podobno jest dobry.

Moze jednak, to nie moja wina. Chociaz nie wiem dokladnie, bo z nikim innym nie probowalam rozmawiac.
__________________
"Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko Ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie z oglądania się do tyłu." Paulo Coelho
malaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 19:30   #14
malaya
Raczkowanie
 
Avatar malaya
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 119
Dot.: Skype

Cytat:
Napisane przez tanzanit
Ja uzywam skype tylko do telefonowania za granice. Poza tym u mnie sie zle sprawdza. Trzeszczy, przerywa itp...A mam szerokie lacze wiec raczej nie tu lezy wina.

Do czatowania uzywam Messenger ktory jest swietny, daje jeszcze mozliwosc odbierania obrazu z kamery internetowej, przesyylanie plikow itp...
Ja tez chce go uzywac do telefonowania za granice, ale u mnie takze trzeszczy i przerywa i nie jest to wina lacza.

A czatowac nie chce, bo chce uslyszec glos wlasnego faceta.
__________________
"Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko Ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie z oglądania się do tyłu." Paulo Coelho
malaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 19:33   #15
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Skype

Cytat:
Napisane przez Moniquee
Ja mam skypa już jakiś czas i jestem z niego zadowolona. Nie mam z nim zadnych problemów a też mam neostradę.
ja to samo
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 19:39   #16
malaya
Raczkowanie
 
Avatar malaya
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 119
Dot.: Skype

Cytat:
Napisane przez nika135
ja to samo
wiedzialam, to znowu tylko ja mam z tym problem, juz sie rodzina ze mnie smieje.

Mam kolejna prosbe, moze ktos sprobuje ze mna porozmawiac, tylko tak dla sprawdzenia czy to u mnie jest problem.
__________________
"Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko Ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie z oglądania się do tyłu." Paulo Coelho
malaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 10:56   #17
Seagirl
Zadomowienie
 
Avatar Seagirl
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 420
Dot.: Skype

A ja mam pytanie, dopiero zainteresowałam się SKypem.Polećcie mi co lepiej działa, bo nie wiem co kupić. Głośniki już mam, czy mam w takim razie kupić sam mikrofon czy lepiej taki mikrofon ze słuchawkami? Jaki "sprzęt" polecicie i jakiej firmy?
Seagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 11:18   #18
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Skype

Seagirl na markach sie nie znam, ale ja polecałabym raczej mikrofon ze słuchawkami troszku lepszy oczywiście) bo po pierwsze zawsze możesz mieć troche prywatności ( nie musiz korzystać z głośników) , a po drugie jesli nawet korzystasz z głośników nie musisz ze słuchawek tylko z samego mikrofonu , a te są zazwyczaj w dobrych słuchawkach dobrej jakości. Słuchawki zawsze mogą sie przydać. Mam porównanie, miałam sam mikrofon a teraz mam mikrofon ze słuchawkami i jakoś bardziej mi to pasuje.Zazwyczaj jednak mam włączone głosniki a słuchawki sobie leżą na biurku i korzystam jak z normalnego mikrofonu , ale czasem używam słuchawek.

Trochę zagmatwałam
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 11:39   #19
Seagirl
Zadomowienie
 
Avatar Seagirl
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 420
Dot.: Skype

A jak się nazywają słuchawki z mikrofonem?
Chcę przejrzeć allegro i nie wiem czy mam szukać w słuchawkach czy w mikrofonach.
Seagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-27, 13:33   #20
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: Skype

Cytat:
Napisane przez Seagirl
A jak się nazywają słuchawki z mikrofonem?
Chcę przejrzeć allegro i nie wiem czy mam szukać w słuchawkach czy w mikrofonach.
Wpisz "słuchawki" i "skype" w wyszykiwerce i już. Za ok 20zł kupisz już fajne, ale bez bajerów typu wyciszanie mikrofonu, kiedy ktoś z domowników coś do Ciebie mówi.
eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 13:42   #21
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Skype

ja tez jestem zadowolona ze skype'a, dziala dobrze nawet jak sciagam cos przez emula. a korzystam ze słuchawek z mikrofonem, dostalam dobre w sklepie komputerowym za 25pln
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:54.