P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?! - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-22, 08:27   #3091
Aneemone
Raczkowanie
 
Avatar Aneemone
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 50
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość
Daj znac jak Ci z ta proteinowa idzie, nigdy nie stosowalam i nie wiem czy jest w jakikolwiek sposob porownywalna do zwyklej zmiany nawykow na zdrowsze..
Dzień dobry

Idzie dobrze już po śniadanku serek wiejski lekki + łosoś
Zdecydowałam się na nią bo w opisach wygląda właśnie na rozsądną,żadnych ograniczeń w stylu do 18:00 lub 1000ckal,

1faza max 7 dni-same proteiny+ duuuzo wody- kop dla organizmu =duży spadek.
2faza normowanie- dokładamy warzywa i trwa ile się komu chce spadek kg jest tu mniejszy
3faza stabilizacja wagi i metabolizmu żeby właśnie jojo nie było - 10 dni na każdy zrzucony kilogram. można już wszystko tylo w odp proporcjach.
4faza do końca życia :P zwykłe zdrowe nawyki

Więc chyba nie jest ona jakąś dietą cud dla gorących 13, tylko musiałam odblokować się. Na razie od 3 dni -1,5 kg mniej na 1fazie. Jestem wegetarianką więc doładowanie proteinek dobrze mi zrobi.
Aneemone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 08:52   #3092
Maddalena77
Zadomowienie
 
Avatar Maddalena77
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: France
Wiadomości: 1 856
GG do Maddalena77
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Dzień dobry
U mnie dziś piękny wiosenny dzień.Dużo słońca i cieplutko.

Na śniadanie zjadłam owsiankę.Moja była zwykła ale córce zrobiłam iście królewską z budyniem,białą czekoladą i owocami.Wpałaszowała cały talerz.Cieszę się że przekonałą się do owsianki ,bo kiedyś jadała tosty na śniadanie i zabierała jeszcze do szkoły jakieś ciasteczka bo do 12 czyli do lunchu nie mogła wytrzymać.Teraz odkąd je owsiankę trzyma ją do południa

Po południu w planach trening :będzie rowerek i bieżnia plus ćwiczenia siłowe.Na koniec planuję basen-super po treningu rozciąga mięśnie.

Aneemone na tej proteinowej moja znajoma była rok temu,schudła naprawde dużo.Wydaje się być dobrze zbilansowana.
Najbardziej istotna jest 4 faza

Moniczorek taki plan biegania mój kolega wciela właśnie w życie.
Powodzenia
__________________
Je vais au bout de mes reves
Maddalena77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 09:12   #3093
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Dzieki

Proteinówka jest jak najbardziej ok
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 10:55   #3094
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Moni-dzięki za plan. Nie wiem czy takie sztywne reguły pozwola mi polubić bieganie, ale sprobuje. Jak nie to najwyzej pozostane przy ,,freestyl-u"

Vette- urodzinki dopiero w czwartek, ale dziękuję za kwiatuszek

Dziewczyny jakie pieczywo jadacie? mi sie strasznie przejadł ten pełnoziarnisty(schulstatt ). Fakt ze jedna kromka jest bardzo pozywna, ale juz mi sie nim odbija. Za to mam straszna ochotę na bułki.Co prawa wybieram te ciemne jesli juz musze ale wolalabym z nich zrezygnować.

u mnie tez na śniadanie byla dzisiaj owsianka, a na II śniadanie makrela i ciemna bułka+kawa z mlekiem(bez cukru)
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 11:05   #3095
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Proszę
Ja nie jadam ani bulek ani pieczywka wiec po problemie
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 11:22   #3096
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Proszę
Ja nie jadam ani bulek ani pieczywka wiec po problemie
wiadomo-najlepsze rozwiązanie
to jak w takim razie jesz np jajecznicę ?
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 11:25   #3097
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
wiadomo-najlepsze rozwiązanie
to jak w takim razie jesz np jajecznicę ?
A do jajecznicy potrzebne jest pieczywo?
Piewczywo, moim zdaniem, naprawdę potrzebne jest tylko i wyłącznie do kanapek, bo bez pieczywa trudno będzie je zrobić. Ja jajecznice, jajka sadzone jadam bez pieczywa i nie widze w tym nic dziwnego
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-22, 11:26   #3098
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Z cebulka ...robie sobie ciut wiecej i bez problemu sie najadam.Pieczywko mi tu nie jest do niczego potrzebne. Wedlinke tez jem tak sama...albo zawijance z twarozkiem robie. Ja za chlebem specjalnie nie przepadam sporadycznie jesli juz mam ochote to kupuje bulke wieloziarnistwa...ale to moze az na miesiac lub rzadziej.
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 17:16   #3099
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
No w realu podobnie, jak już wyklaruje mojej znajomej,koleżance, siostrze itd. o co chodzi z posiłkami to pomijam zwykłą reakcję, że żeby schudnąć się nie je, a kolacji po 18 to już na pewno to po jakimś czasie troszkę ćwiczeń i troszkę dietowania, zawsze ejst zdziwienie, że waga nie drgnie, a one cały dzień jedzą surówki przecież :mdleeje: już mi się nawet nie chce gadać w kółko tego samego. Albo, że na samym aerobiku mozna schudnąć i nabrac mięśni na ciężarach trzebapracy by mięśnie były, ale niektóre uważają, że poskacza kilka razy w tygodniu i już od razu mogą startować w konkursie miss fitness. Nie mam pojęcia skąd sie to bierze. I jeszcze te durne reklamy, że jak jeden posiłek zamienisz na płatki fit to schudniesz w ciągu 14 dni
A ja znam osobę, która schudła na samym aerobiku.Fakt,że jej dieta była wg mnie do d..., ale schudła ładnych parę kilogramów.Mięśnie jakieś pewnie się też wyrobiły bo niemożliwe by przez ten czas nic nie drgnęły.Ciało miała ładne i jędrne
Ja chodzę na aerobik i póki co w ciągu miesiąca ubyło mi 2 kilogramy.Z wagi około 60 do 58, więc nie jest źle. Jeszcze tylko 2może 3kg max i jakoś będę musiała nad mięśniami popracować..tylko jak mnie cholernie nudzą ćwiczenia na siłowni...chyba,że z tż zacznę chodzić:confuse d:

Co myślicie o układzie 2x aerobik(lubię skakać ) i 1x w tyg siłownia?
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 17:48   #3100
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
A ja znam osobę, która schudła na samym aerobiku.Fakt,że jej dieta była wg mnie do d..., ale schudła ładnych parę kilogramów.Mięśnie jakieś pewnie się też wyrobiły bo niemożliwe by przez ten czas nic nie drgnęły.Ciało miała ładne i jędrne
Ja chodzę na aerobik i póki co w ciągu miesiąca ubyło mi 2 kilogramy.Z wagi około 60 do 58, więc nie jest źle. Jeszcze tylko 2może 3kg max i jakoś będę musiała nad mięśniami popracować..tylko jak mnie cholernie nudzą ćwiczenia na siłowni...chyba,że z tż zacznę chodzić:confuse d:

Co myślicie o układzie 2x aerobik(lubię skakać ) i 1x w tyg siłownia?
Dla mnie aerobik jest podskakiwaniem równie dobrze mogę skakać sobie na skakance (pomijam w ogóle kwestię stawów na aerobiku), ale mięśni przy tym to sie człowiek nie nabawi, no bo jak? owszem schudnąć przy duzym zaparciu może i schudnie, bo każda aktywnośc fizyczna temu sprzyja
Niektórzy aerobik traktuja, jak rozgrzewkę

Dla mnie za mało siłowni, ale to dla mnie
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 18:11   #3101
vette
Zadomowienie
 
Avatar vette
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 988
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Czesc, czesc przyszedl wielki brzuchol!

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość

Ja cale zycie katowalam sie jakimis dietami i waga mi sie wahala od 47 do 70 kg Jak tylko wracalam do normalnego jedzonka i szlo go góry! Od ponad roku zupelnie zmienilam nawyki, zaczelam jesc REGULARNIE wszystko (oprocz weglowodanów prostych) i regularnie cwiczyc i jest super Nawte jak sobie troszke momentami odpuszczam to waga stoi w miejscu i jest 55 kg. Nie ma nocnych napadow głodu itd. Teraz wiosenne zbijanie do 49 i redukcja bf jeszcze o kilka %

Biore sie za pracke
Bravoooo, bravooo na stojaco
a jak nie zrzucisz %fatu do wakacji to sie normalnie obraze! ok?

Cytat:
Napisane przez Aneemone Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Idzie dobrze już po śniadanku serek wiejski lekki + łosoś
Zdecydowałam się na nią bo w opisach wygląda właśnie na rozsądną,żadnych ograniczeń w stylu do 18:00 lub 1000ckal,

Więc chyba nie jest ona jakąś dietą cud dla gorących 13, tylko musiałam odblokować się. Na razie od 3 dni -1,5 kg mniej na 1fazie. Jestem wegetarianką więc doładowanie proteinek dobrze mi zrobi.
Calkiem sensowna

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Proszę
Ja nie jadam ani bulek ani pieczywka wiec po problemie
Tez tak chce zazdroszcze !


Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
A ja znam osobę, która schudła na samym aerobiku.Fakt,że jej dieta była wg mnie do d..., ale schudła ładnych parę kilogramów.Mięśnie jakieś pewnie się też wyrobiły bo niemożliwe by przez ten czas nic nie drgnęły.Ciało miała ładne i jędrne
Ja nie lubie aerobiku, nigdy po nim nie schudlam, a wrecz zdarzalo mi sie przytyc...
ale tak to jest jak chodzisz 3 razy w tyg na cos takiego, jesz troche bardziej pozywnie bo wydaje Ci sie, ze odwalasz kawal dobrej roboty...heh a tu prosze ...du** lepiej pobiegac 10 minut dziennie, a nie katowac sie 3 razy w tygodniu na ciasnej salce.
Ale to tylko moje zdanie

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
owszem schudnąć przy duzym zaparciu może i schudnie, bo każda aktywnośc fizyczna temu sprzyja
Niektórzy aerobik traktuja, jak rozgrzewkę

Dla mnie za mało siłowni, ale to dla mnie
Oczywiscie, ze mozna schudnac przy dobrej redukcji cwiczac na aerobiku...ale gdzie tu progres? od 3 spotkan po 7 w tygodniu? a moze zostawac na kolejne godziny skaczacych grup? Dla mnie niepojete.
To ja juz wole te moje szalone interwaly i dokladanie ciezaru do gryfu
vette jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-22, 18:32   #3102
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Dla mnie aerobik jest podskakiwaniem równie dobrze mogę skakać sobie na skakance (pomijam w ogóle kwestię stawów na aerobiku), ale mięśni przy tym to sie człowiek nie nabawi, no bo jak? owszem schudnąć przy duzym zaparciu może i schudnie, bo każda aktywnośc fizyczna temu sprzyja
Niektórzy aerobik traktuja, jak rozgrzewkę

Dla mnie za mało siłowni, ale to dla mnie

Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość
Czesc, czesc przyszedl wielki brzuchol!
Ja nie lubie aerobiku, nigdy po nim nie schudlam, a wrecz zdarzalo mi sie przytyc...
ale tak to jest jak chodzisz 3 razy w tyg na cos takiego, jesz troche bardziej pozywnie bo wydaje Ci sie, ze odwalasz kawal dobrej roboty...heh a tu prosze ...du** lepiej pobiegac 10 minut dziennie, a nie katowac sie 3 razy w tygodniu na ciasnej salce.
Ale to tylko moje zdanie

Oczywiscie, ze mozna schudnac przy dobrej redukcji cwiczac na aerobiku...ale gdzie tu progres? od 3 spotkan po 7 w tygodniu? a moze zostawac na kolejne godziny skaczacych grup? Dla mnie niepojete.
To ja juz wole te moje szalone interwaly i dokladanie ciezaru do gryfu
dzięki dziewczyny.Z Waszych wcześniejszych wypowiedzi pamiętam,że nie lubicie aerobiku,ale każdy lubi co innego.Uważam,że lepszy taki ruch niż machać pilotem w ręku-i nie uważam,że aerobik to ćwiczenia bezsensowne itp.
Ja znowu nienawidzę biegania czy siłowni nuuuda na maxxa i ogólnie nie kojarzy mi się to dobrze, ale kto wie-może jak będzie tak naprawdę naprawdę cieplusieińko to wówczas z 1-2 razy w tygodniu pobiegam po te 10-20 minut. Jeśli jest odrobina wiatru to zaraz boli mnie głowa

Mimo wszystko nie chciałabym rezygnować z aerobiku bo mnie nastawi on bardzo bardzo optymistycznie-każde zajęcia to nieustanny uśmiech na twarzy Póki co tak jak pisałam-waga w ciągu 1 miesiąca to -2kg więc jeszcze trochę i będzie można zacząć coś robić by mięśnie się pojawiły.Ja nie wiem co i jak się za to zabrać-więc proszę Was o wskazówki
Czy mogłybyście mi jakoś pomóc??
__________________


Edytowane przez dygotka8
Czas edycji: 2010-03-22 o 18:35
dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 18:45   #3103
Martilla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 827
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez Aneemone Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Idzie dobrze już po śniadanku serek wiejski lekki + łosoś
Zdecydowałam się na nią bo w opisach wygląda właśnie na rozsądną,żadnych ograniczeń w stylu do 18:00 lub 1000ckal,

1faza max 7 dni-same proteiny+ duuuzo wody- kop dla organizmu =duży spadek.
2faza normowanie- dokładamy warzywa i trwa ile się komu chce spadek kg jest tu mniejszy
3faza stabilizacja wagi i metabolizmu żeby właśnie jojo nie było - 10 dni na każdy zrzucony kilogram. można już wszystko tylo w odp proporcjach.
4faza do końca życia :P zwykłe zdrowe nawyki

Więc chyba nie jest ona jakąś dietą cud dla gorących 13, tylko musiałam odblokować się. Na razie od 3 dni -1,5 kg mniej na 1fazie. Jestem wegetarianką więc doładowanie proteinek dobrze mi zrobi.
Ja niedawno zakończyłam fazę stabilizacji i doszłam do wniosku, że chcę jeszcze 2-3 kg zrzucić wiec od jutra znowu ruszam z dieta proteinową.
__________________
Piękno jest, tym co czujesz wewnątrz i co odbija się w Twoich oczach - Sophia Loren
Konsultantka Oriflame

Be Fit
Martilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 19:47   #3104
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Jeśli chodzi o aerobik to duzo zalezy od prowadzącego, nieraz naprawdę można się zmeczyć (sczzegolnie na stepie) no i wiadomo pobawić. Lubię uklady bardziej taneczne, mozna sobie poprawić humor, kordynację ciała i grację. Poza tym u mnie w klubie zajecia podzielone sa na 2 czesci, 1 czesc ,,skakanie" a w drugiej ciężarki i na matę. Wezcie tez pod uwagę ze nie kazdy potrafi samemu zmusic sie do wiekszego wysiłku, no a w grupie instruktor pokaze, presja grupy i jakoś to jest.
Teraz nie chodzę na aerobik, bo wolę spinning, basen, bieganie i siłkę.

Zmotywowałam się Moniczorkiem i pieczywo wylądowało w zamrazarce. Dzisiejsze menu:

śniadaniewsianka na mleku, siemie lniane
II śniadanie: kawa z mlekiem, makrela, bułeczka czarna
obiad: pierś podsmazana na oliwie, sałata, pomidory, dressing ziolowy
podwieczorek: marchewka
kolacja: 120g sera bialego połtlustego, pomidor, jogurt naturalny bez cukru, marchewka
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 20:11   #3105
Aneemone
Raczkowanie
 
Avatar Aneemone
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 50
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakie pieczywo jadacie? mi sie strasznie przejadł ten pełnoziarnisty(schulstatt ). Fakt ze jedna kromka jest bardzo pozywna, ale juz mi sie nim odbija. Za to mam straszna ochotę na bułki.Co prawa wybieram te ciemne jesli juz musze ale wolalabym z nich zrezygnować.
Ja dostałam od koleżanki zakwas i sama piekę 2 szkanki z otrębami +siemie+słonecznik+dynia+ płatki owsiane,żytnie i duuuzo ziół
Robi się nadzwyczaj prosto i jest pyszny i pewnie zdrowszy przynajmniej moje wnętrzności tak myślą:P Wiem też że są jakieś sklepy gdzie taki zakwas można kupic.

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Martilla Pokaż wiadomość
Ja niedawno zakończyłam fazę stabilizacji i doszłam do wniosku, że chcę jeszcze 2-3 kg zrzucić wiec od jutra znowu ruszam z dieta proteinową.
dla mnie miła i się zbytnio nie męczę z nią a ile dni uderzeniowej stosujesz??i ile w ogóle udało Ci się zrzucić??


cieszę się że nie wybrałam znowu jakiegoś dziwactwa:P
A wiecie moja waga mierzy bf:
no i 18.03 było 21,4 a 22.03 21,1
wiem że to niewiele ale przynajmniej mam nadzieję,że na tej diecie spada coś innego a nie woda jeśli się mylę to poprawiajcie

Edytowane przez Aneemone
Czas edycji: 2010-03-22 o 20:19
Aneemone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 20:29   #3106
Martilla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 827
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Zrzuciłam 3kg stabilizacja trwała miesiac i pomino że było wiele grzechów waga stoi w miejscu.
__________________
Piękno jest, tym co czujesz wewnątrz i co odbija się w Twoich oczach - Sophia Loren
Konsultantka Oriflame

Be Fit
Martilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 20:49   #3107
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o aerobik to duzo zalezy od prowadzącego, nieraz naprawdę można się zmeczyć (sczzegolnie na stepie) no i wiadomo pobawić. Lubię uklady bardziej taneczne, mozna sobie poprawić humor, kordynację ciała i grację. Poza tym u mnie w klubie zajecia podzielone sa na 2 czesci, 1 czesc ,,skakanie" a w drugiej ciężarki i na matę. Wezcie tez pod uwagę ze nie kazdy potrafi samemu zmusic sie do wiekszego wysiłku, no a w grupie instruktor pokaze, presja grupy i jakoś to jest.
Teraz nie chodzę na aerobik, bo wolę spinning, basen, bieganie i siłkę.

Zmotywowałam się Moniczorkiem i pieczywo wylądowało w zamrazarce. Dzisiejsze menu:

śniadaniewsianka na mleku, siemie lniane
II śniadanie: kawa z mlekiem, makrela, bułeczka czarna
obiad: pierś podsmazana na oliwie, sałata, pomidory, dressing ziolowy
podwieczorek: marchewka
kolacja: 120g sera bialego połtlustego, pomidor, jogurt naturalny bez cukru, marchewka
masz rację co do tych zajęć-u mnie też są tak podzielone,a zmęczyć się można nieźle-poprawa humoru gwarantowana: jupi: tak więc po ciężkim i kiepskim dniu w pracy godzinka aerobiku i uśmiech i chęć do życia wraca
I nade mną właśnie ktoś musi stać i pokazywać jakw ykonwyać każde ćwiczenie bo inaczej to sobie odpuszczam-i z czasem rezygnuję- i jak pisałam nie jeden raz-ćwiczenia w domu samej odpadają mimo,że mam jakieś tam sprzęty do ćwiczeń,siłowych również.Otnie każdy to musi uwielbiać
pozmieniali mi układ zajęć w moim klubie i nie wiem teraz jakie zajęcia wybrać zapytam instruktorki-coś zawsze zasugeruje
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 22:59   #3108
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
masz rację co do tych zajęć-u mnie też są tak podzielone,a zmęczyć się można nieźle-poprawa humoru gwarantowana: jupi: tak więc po ciężkim i kiepskim dniu w pracy godzinka aerobiku i uśmiech i chęć do życia wraca
I nade mną właśnie ktoś musi stać i pokazywać jakw ykonwyać każde ćwiczenie bo inaczej to sobie odpuszczam-i z czasem rezygnuję- i jak pisałam nie jeden raz-ćwiczenia w domu samej odpadają mimo,że mam jakieś tam sprzęty do ćwiczeń,siłowych również.Otnie każdy to musi uwielbiać
pozmieniali mi układ zajęć w moim klubie i nie wiem teraz jakie zajęcia wybrać zapytam instruktorki-coś zawsze zasugeruje
Ja sie przekonalam ze fitnessu jak i tańców nie nalezy ignorować. Jest tyle rodzajów sportów, ze kazdy znajdzie cos dla siebie, w koncu nudno by bylo jakbyśmy wszyscy zajmowali się tym samym. Sama ubolewam nad tym ze mieszkamy w tym klimacie, bo najchętniej uprawiałabym sporty wodne cały rok, a tak dusze sie w salach i klubach wiekszą czesc roku
A co do siłowni to fakt-jest to efektywne zajecie, jednak sama siłownia to jak dla mnie hodowla ciała
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 23:00   #3109
Maddalena77
Zadomowienie
 
Avatar Maddalena77
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: France
Wiadomości: 1 856
GG do Maddalena77
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Ja też przyłączam się do tych co nie przepadają za aerobikiem.Jak chcę się powyginać przy muzyce to idę na dyskotekę

Dziś byłam na siłowni.Był rowerek i bieżnia interwałowo.Były ćwiczenia ze sztangą ,dałam niezle czadu i czuję już teraz zakwasiki.

Po treningu były proteiny w proszku i potem łosoś z pieca.

Co do chleba ja też mało jadam praktycznie wcale.Czasami skubnę kawałek bagietki ,ale staram się kupować bagietki ciemne niż białe.Chociaż biała bagietka cieplutka mmmmmmmmmm poezja.To była 1 rzecz w której się zakochałam po przyjezdzie do Francji

Aha w czwartek zaczynam spinning
__________________
Je vais au bout de mes reves
Maddalena77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-22, 23:56   #3110
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez Maddalena77 Pokaż wiadomość
Co do chleba ja też mało jadam praktycznie wcale.Czasami skubnę kawałek bagietki ,ale staram się kupować bagietki ciemne niż białe.Chociaż biała bagietka cieplutka mmmmmmmmmm poezja.To była 1 rzecz w której się zakochałam po przyjezdzie do Francji

Aha w czwartek zaczynam spinning
Och Ty bagietkowa kusicielko

Ciekawam Twoich wrażeń

Nie będę nikogo przekonywała, czy zniechęcała do aerobiku, każdy wie czego oczekuje i dąży do tego. Ja zamiast aerobiku wolałabym potańczyć albo pojeździć na rowerze albo rolkach, czy pojeździć konno
Siłownia, ciężarki to nie tylko mięśnie, bo na nie naprawdę żeby miec tzreba ostro sie napracować i dietować, ale ciężarki ujędrniają ciało i napinają skórę. Wie, że ejsteście młodziutkie, więc może nie ejst to dla Was istotne, ale ja zapewne jestem starsza od wiekszości Was i wierzcie mi, że w pewnym momencie zwraca sie na to uwagę oczywiście nie mówię tu o ujędrnieniu pt. lifting ciała, bo to dopiero pewnie ok.70-tki ale staranie sie by zatrzymać zwarte, jędrne ciało, bez cellulitu, napiete takie, a tego nic poza ciężarkami nie zrobi niestety
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 06:22   #3111
Maddalena77
Zadomowienie
 
Avatar Maddalena77
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: France
Wiadomości: 1 856
GG do Maddalena77
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Och Ty bagietkowa kusicielko

Ciekawam Twoich wrażeń

Nie będę nikogo przekonywała, czy zniechęcała do aerobiku, każdy wie czego oczekuje i dąży do tego. Ja zamiast aerobiku wolałabym potańczyć albo pojeździć na rowerze albo rolkach, czy pojeździć konno
Siłownia, ciężarki to nie tylko mięśnie, bo na nie naprawdę żeby miec tzreba ostro sie napracować i dietować, ale ciężarki ujędrniają ciało i napinają skórę. Wie, że ejsteście młodziutkie, więc może nie ejst to dla Was istotne, ale ja zapewne jestem starsza od wiekszości Was i wierzcie mi, że w pewnym momencie zwraca sie na to uwagę oczywiście nie mówię tu o ujędrnieniu pt. lifting ciała, bo to dopiero pewnie ok.70-tki
ale staranie sie by zatrzymać zwarte, jędrne ciało, bez cellulitu, napiete takie, a tego nic poza ciężarkami nie zrobi niestety
Święte słowa Iwona
TAk drogie koleżanki taka jest prawda.Ciężarki górą
Spinning jest dla początkujących więc mam nadzieję że dam radę.Widziałam co się tam dzieje podczas normalnych kursów i byłam w szoku.......Musi działać
Iwona kuszę kuszę ,jak tęsknisz za bagietką hop siup i jesteś u mnie.To nie Nicea co prawda ale bagietki są pyszne.
I to wino za śmieszne pieniądze .Za to kocham Francję
No mykam do pracy dziewczyny .Zjadłam właśnie pyszną owsiankę i zbieram się do drogi.
Miłego dnia
__________________
Je vais au bout de mes reves
Maddalena77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 09:20   #3112
beatrice1234
Rozeznanie
 
Avatar beatrice1234
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 761
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Ja w ogóle nie przepadam za zajeciami grupowymi, wkurza mnie to ze nie ma grupy poczatkowej która zaczyna na tym samym poziomie, tylko jestem wsród tych juz zaawansowanych, i robie pajaca z siebie tylko
Na spinningu byłam raz tylko, nogi mi sie uginały i nie mogłam na nich ustać a zakwasy, lubie je ale tu nie były fajne.

Chleb jem tylko do sniadania, ale ostatnio odkryłam takie małe bułeczki razowe z rodzynkami czesto sa jeszcze cepłe i nie mogę sie im oprzeć
No i nie mam juz karnetu na silkę a kaski na nastepny brak może pobiegam, taka ładna pogoda.
__________________

beatrice1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 09:29   #3113
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Hej

Wczoraj troszke przyimprezowałam ze znajomymi z czasów akademikowych... super bylo mimo tego, ze po dwóch godzinach snu musialam wstawac do pracy i teraz sie troszke mecze...ale warto

Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość
Czesc, czesc przyszedl wielki brzuchol!

Bravoooo, bravooo na stojaco
a jak nie zrzucisz %fatu do wakacji to sie normalnie obraze! ok?

Tez tak chce zazdroszcze !
O to teraz mam motywacje...bo jak to Ty byś się miała obrazić

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
Zmotywowałam się Moniczorkiem i pieczywo wylądowało w zamrazarce.
Mogę byc motywacja

Cytat:
Napisane przez Aneemone Pokaż wiadomość
A wiecie moja waga mierzy bf:
no i 18.03 było 21,4 a 22.03 21,1
wiem że to niewiele ale przynajmniej mam nadzieję,że na tej diecie spada coś innego a nie woda jeśli się mylę to poprawiajcie
Ładny masz bf... u mnie to na razie pozostaje w sferze marzeń

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Och Ty bagietkowa kusicielko

Ciekawam Twoich wrażeń

Nie będę nikogo przekonywała, czy zniechęcała do aerobiku, każdy wie czego oczekuje i dąży do tego. Ja zamiast aerobiku wolałabym potańczyć albo pojeździć na rowerze albo rolkach, czy pojeździć konno
Siłownia, ciężarki to nie tylko mięśnie, bo na nie naprawdę żeby miec tzreba ostro sie napracować i dietować, ale ciężarki ujędrniają ciało i napinają skórę. Wie, że ejsteście młodziutkie, więc może nie ejst to dla Was istotne, ale ja zapewne jestem starsza od wiekszości Was i wierzcie mi, że w pewnym momencie zwraca sie na to uwagę oczywiście nie mówię tu o ujędrnieniu pt. lifting ciała, bo to dopiero pewnie ok.70-tki ale staranie sie by zatrzymać zwarte, jędrne ciało, bez cellulitu, napiete takie, a tego nic poza ciężarkami nie zrobi niestety
Jedyne zajęcia aerobowe, po ktorych czuje ze cos sie tluszczyk pali i leci pot to w moim fitnessie dance - aerobik...i tylko na takie czasami chodze.

Cytat:
Napisane przez Maddalena77 Pokaż wiadomość
Święte słowa Iwona
TAk drogie koleżanki taka jest prawda.Ciężarki górą
Spinning jest dla początkujących więc mam nadzieję że dam radę.Widziałam co się tam dzieje podczas normalnych kursów i byłam w szoku.......Musi działać
Iwona kuszę kuszę ,jak tęsknisz za bagietką hop siup i jesteś u mnie.To nie Nicea co prawda ale bagietki są pyszne.
I to wino za śmieszne pieniądze .Za to kocham Francję
No mykam do pracy dziewczyny .Zjadłam właśnie pyszną owsiankę i zbieram się do drogi.
Miłego dnia
Zgadzam sie siłownia gora

Jesli chodzi o spinning to mam nadzieje, ze sie nie przeliczysz....bo to moze tylko tak delikatnie wyglada...a dostaje się wycisk jak malo gdzie! Kilka razy bylam i najgorzej wspominam swoj pierwszy raz...chodzilam zgieta w pół przez 3 dni...najwieksze zakwasy świata miałam
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 10:39   #3114
martju
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: tu nocne życie jest jak w Madrycie
Wiadomości: 281
GG do martju
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Aneemone, ja też robię od wczoraj proteinową ;d Mam nadzieję, że coś to da, bo potrzebuję schudnąć jakieś 10kg to mojej upragnionej figury ;d
__________________
było 55,9 jest 63 będzie 50
martju jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 12:04   #3115
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez Maddalena77 Pokaż wiadomość
Święte słowa Iwona
TAk drogie koleżanki taka jest prawda.Ciężarki górą
Spinning jest dla początkujących więc mam nadzieję że dam radę.Widziałam co się tam dzieje podczas normalnych kursów i byłam w szoku.......Musi działać
Iwona kuszę kuszę ,jak tęsknisz za bagietką hop siup i jesteś u mnie.To nie Nicea co prawda ale bagietki są pyszne.
I to wino za śmieszne pieniądze .Za to kocham Francję
No mykam do pracy dziewczyny .Zjadłam właśnie pyszną owsiankę i zbieram się do drogi.
Miłego dnia
Oj Maddalenno, bo jeszcze w jakiś weekend Cięnawiedzę i będziesz żałowała tak swobodnie wypowiedzianych słów dziękuję w każdym razie za propozycję aż się rozmarzyłam i wzruszyłam
Winko pyszne, za grosze w ilościach hurtowych pamiętam i te zapachy hmm higieny pamietam wszędzie i do dziś
Powodzenia na spinningu!
Maddaleno przyslij troszkę zdjęć swoich z miejsca gdzie mieszkasz może być na priwa siebie of kors też

Ależ wiosna! juhuhu!!!
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2010-03-23 o 12:05
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 12:11   #3116
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Spinning wymiata. Ze mnie pot leje się na podłogę podczas treningu. Chodze juz drugi rok(wylaczajac wakacje) i jestem nadal zachwycona. Zauwazylam tez prawidlowosc ze im dluzej chodze tym bardziej zmeczona wychodzę. Pewnie dlatego ze wiecej obciazenia dokladam, a moze i dokladniej wykonuje poszczegolne figury.
w tamtym tyg bylam 3 razy na rowerku, ale chyba to za duzo, bo tym ostatnim razem to juz nożki odmawialy posluszenstwa. Dzisiaj idę na basen. Staram sie spinning uprawiac na zmiane z plywaniem, poniewaz kregosłup troche mnie boli od pozycji nr 3.
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 16:20   #3117
Aneemone
Raczkowanie
 
Avatar Aneemone
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 50
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Hej

Ładny masz bf... u mnie to na razie pozostaje w sferze marzeń
hehe dziękuję, ale to tylko napisane tak ładnie wygląda, od pasa w górę mam skórę i kości i mi żebra sterczą, a od pasa w dół jakaś masakra...

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

Cytat:
Napisane przez martju Pokaż wiadomość
Aneemone, ja też robię od wczoraj proteinową ;d Mam nadzieję, że coś to da, bo potrzebuję schudnąć jakieś 10kg to mojej upragnionej figury ;d
O to witam i trzymam kciuki ja też chce pozbyć się 10 kg na pewno nam się uda
A ja chce się pozbyć 10 kg tłuszczowej masy:P a potem jak wreszcie będę mogła porzeźbić to wcale się nie obrazę jak mi mięska czystego przybędzie troszkę. Uważaj na surimi bo te u nas z marketu to nie takie o których Dukan pisze
Aneemone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 17:13   #3118
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Och Ty bagietkowa kusicielko

Ciekawam Twoich wrażeń

Nie będę nikogo przekonywała, czy zniechęcała do aerobiku, każdy wie czego oczekuje i dąży do tego. Ja zamiast aerobiku wolałabym potańczyć albo pojeździć na rowerze albo rolkach, czy pojeździć konno
Siłownia, ciężarki to nie tylko mięśnie, bo na nie naprawdę żeby miec tzreba ostro sie napracować i dietować, ale ciężarki ujędrniają ciało i napinają skórę. Wie, że ejsteście młodziutkie, więc może nie ejst to dla Was istotne, ale ja zapewne jestem starsza od wiekszości Was i wierzcie mi, że w pewnym momencie zwraca sie na to uwagę oczywiście nie mówię tu o ujędrnieniu pt. lifting ciała, bo to dopiero pewnie ok.70-tki ale staranie sie by zatrzymać zwarte, jędrne ciało, bez cellulitu, napiete takie, a tego nic poza ciężarkami nie zrobi niestety
z ciekawości-mogę zapytać ile masz lat Iwonalodz ??
Qrcze,a ja nie lubię jazdy na rowerze,siłowni,biegania. O rolkach czy jeździe konno nie wspomnę bo nie mam takiej możliwości i cenowo by mnie to wykończyło
Poza tym uważam,że aerobik może ujędrnić ciałko,pomoże w zgubieniu/zmnijeszeniu cellulitu-znam takie osoby i są one dla mnie namacalnym dowodem,że te właśnie zajęcia+dobra dieta mogą zdziałać cuda
Ogólnie jeśli mam do wyboru chodzić na fitness czy siłownię przy czym fitness jest tańszy to wybiorę jednak-gdybym była zwolenniczką siłowni to może może wyskrobałabym na karnet na siłkę



Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
Ja sie przekonalam ze fitnessu jak i tańców nie nalezy ignorować. Jest tyle rodzajów sportów, ze kazdy znajdzie cos dla siebie, w koncu nudno by bylo jakbyśmy wszyscy zajmowali się tym samym. Sama ubolewam nad tym ze mieszkamy w tym klimacie, bo najchętniej uprawiałabym sporty wodne cały rok, a tak dusze sie w salach i klubach wiekszą czesc roku
A co do siłowni to fakt-jest to efektywne zajecie, jednak sama siłownia to jak dla mnie hodowla ciała
cieszę się i jest mi strasznie miło mi,że chociaż Ty nie jesteś anty fitnessowa

mam pytanko-wśród zajęć właśnie na fitnessie mam do wyboru trening interwałowy-mniej więcej wiem o co w nim chodzi-coś tam poczytałam w necie.Czy mogłybyście mi napisać czy taki trening a fitnessie może być dobry na spalenie tłuszczyku?
Może uda mi się dziś zapytać instruktorkę jak one będą wyglądały bo sama nie wiem już czy się na nie zapisać czy które zajęcia wybrać?
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 18:29   #3119
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
z ciekawości-mogę zapytać ile masz lat Iwonalodz ??

mam pytanko-wśród zajęć właśnie na fitnessie mam do wyboru trening interwałowy-mniej więcej wiem o co w nim chodzi-coś tam poczytałam w necie.Czy mogłybyście mi napisać czy taki trening a fitnessie może być dobry na spalenie tłuszczyku?
Może uda mi się dziś zapytać instruktorkę jak one będą wyglądały bo sama nie wiem już czy się na nie zapisać czy które zajęcia wybrać?
Jestem rocznik '76

Interwały spalaja tłuszcz, a jakże, ale nie moga trwac dłuzej niż 25 minut.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 19:03   #3120
Anula123
Zakorzenienie
 
Avatar Anula123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brwinów
Wiadomości: 8 556
GG do Anula123
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Kurczę, mam ochotę spróbować tego spinningu. Ale niestety musiałabym jeździć do Warszawy, a to 60 km A rower spinningowy to koszt rzędu 2 tys.
W mojej mieścinie są dwie siłownie i nawet bieżni na nich nie ma Na jednej jest taki stary rozlatujący się rowerek. Ale za to atlasy mają fajne

Iwonka to ja tylko dwa lata młodsza
__________________
"In running, it doesn't matter whether you come in first, in the middle of the pack, or last. You can say, 'I have finished.' There is a lot of satisfaction in that."
-Fred Lebow, New York City Marathon co-founder
Anula123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:31.