P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?! - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-16, 21:34   #3421
vette
Zadomowienie
 
Avatar vette
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 988
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez czepiak Pokaż wiadomość
Oj Vette, startowałam z jakiś 85 kg, rozmiaru 48, 2 posiłków dziennie (wieczorno-nocnych), jadanych jak tirowiec raz a do pełna, brakiem jakiejkolwiek wiedzy o dietach i ćwiczeniach. Czytałam, poprawiałam błędy, mierzyłam temperaturę, przypomniałam sobie obsługę Excela do Dziennika Posiłków itd. I wierzyłam w to, co piszą mądrzejsi ode mnie, zwłaszcza bezlitosny guru forumowy Nigdy nie byłam głodna, nie jadłam 1000 kalorii, jadłam przed snem i o zgrozo - chudłam.
Uklony naleza Ci sie gratulacje jak malo komu.

I trzymam kciuki.
Sama planuje kiedys w czyms takim wziac udzial.
Tak jednorazowo, przygotowac sie i wystartowac.
Udowodnic sobie, ze sie da

Przypomnialas mi wlasnie, ze w tym miesiacu mam chyba jakas mala rocznice aktywny rok na forum


Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość

Hehe meliski?
pomogla

Cytat:
Napisane przez czepiak Pokaż wiadomość
Iwona, chciałabym kiedyś wpaść na wasz wątek z nr 9, nr 1 to moja baza wiedzy i natchnienia, na razie ciągle na nim siedzę i edukuję się, edukuję. Pamiętam poznanie Franka - bezcenne wrażenia
Potwierdzam - swietny watek, swietne dziewczyny

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
wiecie jakie mam marzenie? Żeby byc jak ta na zdjęciu ahh...te tyły...
nie no pewnie
a ja chce miec szeroki nos jak murzynki, zeby mi sie lepiej biegalo
Myslicie, ze to realne?

Edytowane przez vette
Czas edycji: 2010-04-16 o 21:35
vette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 21:57   #3422
Elfik333
Zadomowienie
 
Avatar Elfik333
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 067
Wyślij wiadomość przez ICQ do Elfik333 GG do Elfik333 Send a message via Skype™ to Elfik333
!

Elo!
Dawno mnie nie było, heh jak zawsze wszystkiego dużo na łbie. Jestem właśnie w stolicy u mojego "true love" szwagra. Wkurzyłam się oczywiście bo puścił "Batmana" nie pytając nikogo czy w ogóle ktoś chce oglądać a mnie szkoda czau dwa razy męczyć jeden film i to nie za specjalnie dobry...
Postaram się nadrobić wątek, choć nie wiem czy po trzech piwach będę w stanie coś sensownego napisać, może zostawię to na rano, Mam nadzieję, że Tż zaraz przyjdzie, nie lubię sama sobie łóżka wygrzewać.
Eh chwała Bogu że zabrałam swojego laptopika

__________________
"The eyes can mislead, the smile can lie, but the shoes always tell the truth".
by House M.D.
Elfik333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 22:12   #3423
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość
nie no pewnie
a ja chce miec szeroki nos jak murzynki, zeby mi sie lepiej biegalo
Myslicie, ze to realne?
Zrozumiałam aluzje,mam się juz więcej nie wypowiadac na tym wątku,ok
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 22:13   #3424
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez czepiak Pokaż wiadomość
kalija, jaki fajny psiak , ślepa dopiero zauważyłam
Dziękuje i przy okazji gratuluje ogromnej redukcji!!

Iwona: wrzuce fotki, jutro jak wróce z siłowni... o ile będę miec siłe

mam pytanko - jak poradziłybyście sobie z natarczywą teściową/ciocią/babcią, która wpycha w was jedzenie i ciągle proponuje dokładki? (rozmowa nie była skuteczna) przydałaby mi się taka wiedza
kalija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 23:41   #3425
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
wiecie jakie mam marzenie? Żeby byc jak ta na zdjęciu ahh...te tyły...
No, ale ona jest w ruchu, więc jest wypięta

Nieskromnie powiem, że mam taki tyłek, ale bez wypinania sie ale to w głównej mierze geny

Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość
Przypomnialas mi wlasnie, ze w tym miesiacu mam chyba jakas mala rocznice aktywny rok na forum

nie no pewnie
a ja chce miec szeroki nos jak murzynki, zeby mi sie lepiej biegalo
Myslicie, ze to realne?
Ja o swoich rocznicach Wizazowych to nawet nie myslę zleciało

Oczywiście operacje nosów są w Polsce dostepne ale nie jestem pewna, czy po niej z tym bieganiem będzie lepiej

Cytat:
Napisane przez Elfik333 Pokaż wiadomość
Elo!
Dawno mnie nie było, heh jak zawsze wszystkiego dużo na łbie. Jestem właśnie w stolicy u mojego "true love" szwagra. Wkurzyłam się oczywiście bo puścił "Batmana" nie pytając nikogo czy w ogóle ktoś chce oglądać a mnie szkoda czau dwa razy męczyć jeden film i to nie za specjalnie dobry...
Postaram się nadrobić wątek, choć nie wiem czy po trzech piwach będę w stanie coś sensownego napisać, może zostawię to na rano, Mam nadzieję, że Tż zaraz przyjdzie, nie lubię sama sobie łóżka wygrzewać.
Eh chwała Bogu że zabrałam swojego laptopika

Elfiku niektórzy generalnie mało się z innymi liczą czasem tak bywa

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
Zrozumiałam aluzje,mam się juz więcej nie wypowiadac na tym wątku,ok
Jaka aluzję? no przestań!

Cytat:
Napisane przez kalija Pokaż wiadomość
Iwona: wrzuce fotki, jutro jak wróce z siłowni... o ile będę miec siłe

mam pytanko - jak poradziłybyście sobie z natarczywą teściową/ciocią/babcią, która wpycha w was jedzenie i ciągle proponuje dokładki? (rozmowa nie była skuteczna) przydałaby mi się taka wiedza
No wrzuć w wolnej chwili oczywiście

Moje rozmowy są skuteczne więc nie umiem się wypowiedzieć czemu Twoja nie była chyba nie jesteś typem lidera, co? ale czasem pomaga odwrócenie roli, np. mówisz, a gdybyś Ty (tu wpisujesz sobie imię) nie miała chęci/nie była głodna i ja bym Ci tak wpychała to co?? Albo: co mam powiedzieć, żebyś zrozumiała (tutaj: babcia, teściowa), że "nie" oznacza "nie". Albo: "Jak jesteś głodna (gdy proponują dokładkę) to sobie dołóż". No i jeszcze taki sposób szantazujący, ale musisz być konsekwentna po tych słowach, bo inaczej poszłoby to na marne:" Nie będę w takim razie wcale u Ciebie jadła, skoro nie mogę decydować sama, ile mam zjeść".
Ja to jestem taka mało dyplomatyczna i bym coś "z serca" strzeliła co Ty małe dziecko jesteś żeby Cię paść?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 23:48   #3426
czepiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 223
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Zapraszam to watek otwarty, przyjazny dla wszystkich
skorzystam jak tylko skończy się ten czas zadumy

Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość
Uklony naleza Ci sie gratulacje jak malo komu.

I trzymam kciuki.
Sama planuje kiedys w czyms takim wziac udzial.
Tak jednorazowo, przygotowac sie i wystartowac.
Udowodnic sobie, ze sie da
Są świetne wózki do biegania z małymi fitnessami. Kto wie może w przyszłym roku? Spróbuj, pooglądaj plany, wybierz miasto i wpisz w kalendarz


Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość
Uklony naleza Ci sie gratulacje jak malo komu.
Należą się wszystkim Wam za wiedzę, ja tylko stosowałam się lepiej lub gorzej do zaleceń. Im więcej biegałam (planowałam połówkę w grudniu) tym mniej siłowych robiłam, stąd to 69 cm. Ale na razie nie ruszam.

Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość
Przypomnialas mi wlasnie, ze w tym miesiacu mam chyba jakas mala rocznice aktywny rok na forum
Świętuj, gratuluję odwagi


Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
Zrozumiałam aluzje,mam się juz więcej nie wypowiadac na tym wątku,ok
Guniaaa, to nie tak. Nie wiem jak osiągnąć taką sylwetkę, nie wiem nawet czy jest ona efektem ćwiczeń, chirurga czy grafika. Ale Iwona podała ci link do 10 PZ. Dieta jest podstawą, bez tego ciężko coś ruszyć. Oblicz (uczciwie, nie zaniżając) zapotrzebowanie kaloryczne (jak to zrobić masz w podwieszonych na dietetyce), najlepiej z kilku wzorów, wyciągnij średnią, odejmij od tego 200 kcal, wylicz BTW na kilogram, ściągnij Dziennik Posiłków. Ułóż jadłospis na np. 7 dni. Wklej go do oceny. Gdzieś musisz robić błąd, w diecie, ćwiczeniach albo obu

Cytat:
Napisane przez kalija Pokaż wiadomość
Dziękuje i przy okazji gratuluje ogromnej redukcji!!
Dzieki

Cytat:
Napisane przez kalija Pokaż wiadomość
mam pytanko - jak poradziłybyście sobie z natarczywą teściową/ciocią/babcią, która wpycha w was jedzenie i ciągle proponuje dokładki? (rozmowa nie była skuteczna) przydałaby mi się taka wiedza
Grzecznie acz stanowczo coś w rodzaju "dziękuję, było przepyszne, ale najadłam się (albo już jadłam), ale z chęcią napiłabym się herbaty" (bo do kawy to chyba ciastka się daje?) nie rozmawiałabym i nie tłumaczyłabym się z diety, raczej rzuciłabym jakiś temat niejedzeniowy do rozmowy (kwiatki, pogoda, whatever).
__________________
panta rhei
czepiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 00:53   #3427
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Czepiaku - a jak robisz omlety? pytanie z pozoru jest dziwne, ale słyszałam kilka wersji, więc chętnie posłucham, jak Wy go jadacie ja jedną część, białko ubijam na piane potem łączę, ale to chyba najpopularniejszy sposób a Wy jak robicie?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-17, 06:47   #3428
Wizazanka492
Zadomowienie
 
Avatar Wizazanka492
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domku:)
Wiadomości: 1 922
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Fajnie , że chociaż Wy tutaj dajecie sobie radę ze zdrowym żywieniem. Ja obiecuje , że sie poprawie
Zacznę dietę SB od fazy II, tam będę mogła jeść owoce i chleb razowy z pewnym umiarem. Zaraz idę na śniadanko

Pozdrawiam wszystkie i życzę miłego dnia


(powoli dochodzi stres egzaminowy, sesja się zbliża, i tyle...egzaminów)..
__________________
Wymianka kosmeyczna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=30110072 #post30110072


_________________________ __________________


Edytowane przez Wizazanka492
Czas edycji: 2010-04-17 o 06:49
Wizazanka492 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 08:25   #3429
vette
Zadomowienie
 
Avatar vette
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 988
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez Elfik333 Pokaż wiadomość
Elo!
Dawno mnie nie było, heh jak zawsze wszystkiego dużo na łbie. Jestem właśnie w stolicy u mojego "true love" szwagra. Wkurzyłam się oczywiście bo puścił "Batmana" nie pytając nikogo czy w ogóle ktoś chce oglądać a mnie szkoda czau dwa razy męczyć jeden film i to nie za specjalnie dobry...
Postaram się nadrobić wątek, choć nie wiem czy po trzech piwach będę w stanie coś sensownego napisać, może zostawię to na rano, Mam nadzieję, że Tż zaraz przyjdzie, nie lubię sama sobie łóżka wygrzewać.
Eh chwała Bogu że zabrałam swojego laptopika
No wlasnie, dawno Cie nie bylo.
Odzywaj sie!

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
Zrozumiałam aluzje,mam się juz więcej nie wypowiadac na tym wątku,ok
Sluchaj jezeli Twoje geny pozwalaja na osiagniecie takiego efektu, to czym sie martwisz?
Ja jestem realistka, wiem ze nigdy nie bede wygladac jak beyonce

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość

Oczywiście operacje nosów są w Polsce dostepne ale nie jestem pewna, czy po niej z tym bieganiem będzie lepiej
Operacja to ostatecznosc, ja chce taki nos sobie wycwiczyc
vette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 08:40   #3430
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez Wizazanka492 Pokaż wiadomość
Cześć Wam!

Od jutra planuje dietę SB... wygląda mi na bardzo mądrą i racjonalną, więc skuszę się na nią z wielką chęcią
Mam nadzieję, że od jutra zacznę ( o ile nic nie zblokuje moich planów) i że pomożecie mi, w sensie wspierania Hm? Mogę na Was liczyć ?
znam SB-i jestem na niej z większymi i mniejszymi sukcesami-polecam-na tej diecie NIE jest się głodnym bo je się niemal wszyyyyystko
Nie zaleca się zbyt częstego wracania na pierwsza fazę.

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Całkiem ciepło to chyba latem? a czemu nie możesz biegac teraz? mrozów przeciez nie ma

Ja się nie znam na dietach, a o SB pierwsze słyszę, ale odzywaj się co i jak to będziemy Cię wspierać
dlatego latem bo teraz dla mnie jest za zimn-choćbym miała czapkę to i tak ZAWSZE po bieganiu boli mnie głowa(przewiewa mnie)
choć i tak najpierw jakieś buty muszę kupić bo te co mam to najwyżej kontuzji mogę się nabawić.Znacie może jakieś dobre buty takie do 200zł?
Cytat:
Napisane przez Wizazanka492 Pokaż wiadomość

Zaczęłam....
Śniadanko : jajecznica z 1 jajka smażona na oleju rzepakowym plus trochę jogurtu naturalnego 0 % plus pyszna herbatka z L-Karnityną. Trochę może mało:/ ale tylko to nadawało się do zjedzenie z mojej lodówki. Potem idę na zakupy, obiadek może będzie lepszy
zdecydowanie za mało,a przede wszystkim brak jakichkolwiek warzyw-przynajmniej pół szkalnki powinno być
Na pewno jak poczytasz wątek SB to z czasem wejdzie Ci w krew jedzenie większych porcji bo inaczej Twój organizm będzie się buntował.Życzę ci powodzenie byś wytrwała
ja na jedynkę,ale tylko na tydzień wskoczę może wreszcie od najbliższego poniedziałku

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

Cytat:
Napisane przez kalija Pokaż wiadomość
Uważaj, jak spierdzielisz sobie metabolizm, to później jedząc okruszki nie będziesz chudła. Nie musisz nic wpychać na siłe, ale taki serek wiejski by nie zaszkodził i napewno byś się nim nie przejadła
zgadzam się z Tobą w 100%
ja jadam co 3-4 godziny-tak mnie nauczyło SB.Nawet jak nie mam zegarka to mój żołądek może mi powiedzieć która godzina w razie jakbym ociągała się z jedzeniem
dieta SB to najlepsza jaką spotkałam i nie zamienię jej na żadną inną-choć już próbowałam.
Wizażanka492 mam nadzieję,że czytasz uważnie wątek SB bo te posiłki które tutaj wklejasz są kiepskie
a kefir 0% na SB można pić
i lepiej zwykły majonez niż light chyba,że jesteś na I to przez te kilka dni majonezu nie mozna w ogóle.Dobrze,że ja nie lubię majonezów,śmietan..itd
__________________


Edytowane przez dygotka8
Czas edycji: 2010-04-17 o 08:46
dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 08:47   #3431
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość
No wlasnie, dawno Cie nie bylo.
Odzywaj sie!


Sluchaj jezeli Twoje geny pozwalaja na osiagniecie takiego efektu, to czym sie martwisz?
Ja jestem realistka, wiem ze nigdy nie bede wygladac jak beyonce


Operacja to ostatecznosc, ja chce taki nos sobie wycwiczyc
spróbuj trzymac kciuki w nosku w każdej wolnej chwili. Rada co prawda nie z autopsji ale powinna przynieść jakis efekt

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
Vette,nie denerwuj się nasza kochana...jest tak mnóstwo rozbieżności,że człowiek po tygodniu ćwiczeń czyta,że to czy tamto źle robi,to mnie szlag trafia, wię Was pytam, bo może to jakieś herezje sieją, a ja się martwię wiecie jakie mam marzenie? Żeby byc jak ta na zdjęciu ahh...te tyły...
tez przyznam sie nieskromnie ze swojego tyłeczka jestem zadowolona. Dzieki spinningowi jest większy, podniesiony i wystający

Nie mialam internetu przez caly tydzien, stad moja nieobecnosc, ale trening oczywiscie był.zaliczylam: 1xbasen,3xspinning i dzisiaj bieganie.
Rygorystycznej diety nie trzymałam, prawie codziennie cos słodkiego zjadłam do kawy, ale za to tylko jedna bułeczka wpadła mi w rece w tym tygodniu, czyli nadal trzymam sie dzielnie. Powiem ze nawet nie brakuje mi jakoś strasznie pieczywa. Planuje ograniczac slodkości, bo to wlasciwie jedyny/najwiekszy moj grzeszek. Waga własciwie stoi, ale brzuch troche spadł, stad wnioskuje ze postepy są. Co do menu to nadal śniadanie to owsianka na mleku z bananem,rodzynkami i siemieniem lnianym lub makrela+jajko+kawa. Na obiad ostatnio tez bez zmian: piers+warzywa+kasza/ryz lub ryz z jogurtem lub spaghetti z sosem pomidorowym jak najdzie mnie ochota. Na kolacje jem zawsze ser bialy +jogurt naturalny+pomidor+cebula.

Co do moich wspomagaczy to dają takiego kopa ze po 17 latam jak nakrecona, krzycze, wsciekam sie, wariuje lub śmieję do łez. Odstawiam na tydzien/moze 2 a potem koncze opakowanie.
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-17, 08:50   #3432
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez Wizazanka492 Pokaż wiadomość
Ja nie mogę żyć bez chleba, nie dam rady być na SB. Naprawdę, mogę zjeść małą kromeczkę chleba dziennie, ale muszę ją zjeść!
Najlepsza dieta dla mnie to MŻ lub 1000 kcal.
nie dziwię się,że jesteś zniechęcona przy takich posiłkach-ja bym padał z głodu po śniadaniu i nie doczekałabym obiadu...
jak byłam daaawno temu na I to dziewczyny w pracy zawsze się dziwiły,że ja tak dużo jem i ze schudłam-więc może kup książkę,poczytaj lub nie bądź na diecie a ogranicz tylko słodycze i napoje słodzone.
Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość
Ide stad...

Wcale mnie to nie dziwi i zrobię to co Ty vette...
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 08:57   #3433
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Moje rozmowy są skuteczne więc nie umiem się wypowiedzieć czemu Twoja nie była chyba nie jesteś typem lidera, co? ale czasem pomaga odwrócenie roli, np. mówisz, a gdybyś Ty (tu wpisujesz sobie imię) nie miała chęci/nie była głodna i ja bym Ci tak wpychała to co?? Albo: co mam powiedzieć, żebyś zrozumiała (tutaj: babcia, teściowa), że "nie" oznacza "nie". Albo: "Jak jesteś głodna (gdy proponują dokładkę) to sobie dołóż". No i jeszcze taki sposób szantazujący, ale musisz być konsekwentna po tych słowach, bo inaczej poszłoby to na marne:" Nie będę w takim razie wcale u Ciebie jadła, skoro nie mogę decydować sama, ile mam zjeść".
Ja to jestem taka mało dyplomatyczna i bym coś "z serca" strzeliła co Ty małe dziecko jesteś żeby Cię paść?
Generalnie, to nie mam problemu z odmawianiem - zwykle jak mówie "nie dziękuje, było pysze, ale już więcej nie zmieszcze" lub po prostu "dziękuje, może później" pomaga i gospodyni jest zadowolona. Inaczej jest z (przyszłą) teściową... grzecznie (ale też stanowczo) odmawiam a ona po chwili dalej swoje.. i proponuje kolejne rzeczy. Jak siedzimy przy stole to co chwile słysze "Kasiu a może serniczka? Nie? To może weźmiesz dokładke sałatki" Masakra I to już tak od.. kilku lat. Ostatnio sama powiedziała, że wie że to nieeleganckie tak wciskać komuś jedzenie. Chyba już nie będę taka miła, bo widać, że nie skutkuje w jej przypadku Generalnie z asertywnością nie mam problemu.. ale ona nie słucha tego co ja do niej mówie.


Cytat:
Napisane przez czepiak Pokaż wiadomość
Grzecznie acz stanowczo coś w rodzaju "dziękuję, było przepyszne, ale najadłam się (albo już jadłam), ale z chęcią napiłabym się herbaty" (bo do kawy to chyba ciastka się daje?) nie rozmawiałabym i nie tłumaczyłabym się z diety, raczej rzuciłabym jakiś temat niejedzeniowy do rozmowy (kwiatki, pogoda, whatever).
dobre

Chciałam się pochwalić, że schudłam 1 kg w sumie to niezależy mi na spadku wagi a raczej spaleniu zbędnego tłuszczyku..
Lece zaraz na siłke - planowałam trening na popołudnie, ale okazało się, że nie będę mieć kiedy i musze teraz.. niedobrze, bo moje śniadanie nie przypominało przedtreningowego:rolleye s:
kalija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 09:13   #3434
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
A weglowodoanów? Tez chyba 30%,jesli chce zrzucic ok 5% tłuszczu?
Wiecie który kalkulator mierzacy bf% jest miarodajny? Bo na podstwaie obwodów wychodzi mi,ze mam prawie 24% tłuszczu:eek :
wylicz sobie zapotrzebowanie kaloryczne
zapewnij odpowiednia ilosc bialka (zwykle 1,5-2g na kilogram wagi), do tego dodaj ok 30% kcal z tluszczow a wegle same wyjda (najlepiej, zeby w wiekszosci pochodzily z warzyw, zwlaszcza zielonych)
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 09:19   #3435
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość
Sluchaj jezeli Twoje geny pozwalaja na osiagniecie takiego efektu, to czym sie martwisz?
Ja jestem realistka, wiem ze nigdy nie bede wygladac jak beyonce
:
Zobacz w stopce,co mam napisane...to w cm, to obwod mojej pupy...prawie 100 a w talii 64,5cm... czyli mowisz mam zadatki na beyonce? zart
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane

Edytowane przez guniaaa
Czas edycji: 2010-04-17 o 09:20
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 09:22   #3436
Anula123
Zakorzenienie
 
Avatar Anula123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brwinów
Wiadomości: 8 556
GG do Anula123
Dot.: !

Cytat:
Napisane przez czepiak Pokaż wiadomość
Co do owsianki - tylko teoretycznie pytałam, bo wg mnie jest to niezgodne z 10 PZ, ale podobno Berardi "dopuścił" płatki owsiane na 1 posiłek. Ja jadłam i jadam nadal, lepiej czułam się po płatkach + owoc + chudy twaróg niż po warzywach i tłuszczach. Dieta ma być dla ludzi, a to i tak pierwszy posiłek.
Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ja tam, jako fanka jaj polecam je na każde sniadanie pod różnymi, jakże pysznymi postaciami
Ja równiez uwielbiam i płatki owsiane i jaja

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Zapraszam to watek otwarty, przyjazny dla wszystkich
Ja też mogę?
Cytat:
Napisane przez kalija Pokaż wiadomość
mam pytanko - jak poradziłybyście sobie z natarczywą teściową/ciocią/babcią, która wpycha w was jedzenie i ciągle proponuje dokładki? (rozmowa nie była skuteczna) przydałaby mi się taka wiedza
Ja mam taką babcię. I niestety ciężko jej cokolwiek wytłumaczyć. Zazwyczaj muszę lekko głos podnieść
Cytat:
Napisane przez Elfik333 Pokaż wiadomość
Elo!
Dawno mnie nie było, heh jak zawsze wszystkiego dużo na łbie. Jestem właśnie w stolicy u mojego "true love" szwagra. Wkurzyłam się oczywiście bo puścił "Batmana" nie pytając nikogo czy w ogóle ktoś chce oglądać a mnie szkoda czau dwa razy męczyć jeden film i to nie za specjalnie dobry...
Postaram się nadrobić wątek, choć nie wiem czy po trzech piwach będę w stanie coś sensownego napisać, może zostawię to na rano, Mam nadzieję, że Tż zaraz przyjdzie, nie lubię sama sobie łóżka wygrzewać.
Eh chwała Bogu że zabrałam swojego laptopika
Cóż niektórzy tacy są

Wczoraj zrobiłam siłowy, to dziś chyba pójdę pobiegać
__________________
"In running, it doesn't matter whether you come in first, in the middle of the pack, or last. You can say, 'I have finished.' There is a lot of satisfaction in that."
-Fred Lebow, New York City Marathon co-founder
Anula123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 09:37   #3437
vette
Zadomowienie
 
Avatar vette
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 988
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
Zobacz w stopce,co mam napisane...to w cm, to obwod mojej pupy...prawie 100 a w talii 64,5cm... czyli mowisz mam zadatki na beyonce? zart
To tylko cyferki. Ty powinnas wiedziec czy masz szanse
Ale talie masz chyba pieknie zaznaczona
Co do Twojego podpisu... obawiam sie tylko, ze jezeli schudniesz do 48 kg to malo zostanie z tego zadka beyonce

Cytat:
Napisane przez kalija Pokaż wiadomość

Chciałam się pochwalić, że schudłam 1 kg w sumie to niezależy mi na spadku wagi a raczej spaleniu zbędnego tłuszczyku..
Lece zaraz na siłke - planowałam trening na popołudnie, ale okazało się, że nie będę mieć kiedy i musze teraz.. niedobrze, bo moje śniadanie nie przypominało przedtreningowego:rolleye s:
Ile wazysz teraz?

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
spróbuj trzymac kciuki w nosku w każdej wolnej chwili. Rada co prawda nie z autopsji ale powinna przynieść jakis efekt

Doszlam do wniosku, ze to za duzo poswiecenie.
Musi mi wystarczyc moj, rozmiar europejski.



Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
tez przyznam sie nieskromnie ze swojego tyłeczka jestem zadowolona. Dzieki spinningowi jest większy, podniesiony i wystający
eeeeee tak sie chwalicie a foty zadna nie da, nie wierze
vette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 09:44   #3438
Wizazanka492
Zadomowienie
 
Avatar Wizazanka492
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domku:)
Wiadomości: 1 922
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

dziękuje za rady

Na śniadanie : jajecznica, 3 plastry szynki, pomidor jeden i mała kromka (przylepka) chleba. . . ale na prawdę bardzo maluteńka;p

15 min na orbiterku

Na obiad jeszcze nie wiem co będzie

Postanowiłam nie przestrzegać aż tak baaardzo I fazy SB, ale ograniczam się, na pewno 0 słodyczy i jakichś napojów. Pije wode mineralną albo moją ulubioną herbatkę owocową z zieloną herbatą. Daje na luz, w sensie ze aż tak bardzo nie będę się trzymać zasad I fazy, ale będę jeść mądrze i w miare zdoro i w miarę mało.

ćwiczę codziennie Także myśle że te 5 kg schudnę jak nie za 2 tyg, to za miesiąc więcej nie chce chudnąć , z resztą nawet 3 kg zrzucone dla mnie to było by świetnie...


zaraz idę napić się mleczka a potem do nauki... :/
__________________
Wymianka kosmeyczna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=30110072 #post30110072


_________________________ __________________


Edytowane przez Wizazanka492
Czas edycji: 2010-04-17 o 09:47
Wizazanka492 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 09:54   #3439
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość
To tylko cyferki. Ty powinnas wiedziec czy masz szanse
Ale talie masz chyba pieknie zaznaczona
Co do Twojego podpisu... obawiam sie tylko, ze jezeli schudniesz do 48 kg to malo zostanie z tego zadka beyonce
A wage to już chyba usune,bo zalezy mi na wymiarach, nie na wadze...Talie mam, ale co z tego-duuuuu...za mam duuu...
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-17, 10:09   #3440
Wizazanka492
Zadomowienie
 
Avatar Wizazanka492
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domku:)
Wiadomości: 1 922
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Guniaaa nawiązując do tego zdj w załączniku i informacji o Twoich wymiarach, myślę, że jak najbardziej masz szanse na taki wygląd, taką sylwetkę. Trzeba tylko pracy, a ćwiczenia Tamilee na pupe?
Ja niestety mogę zapomnieć o takim wyglądzie Ja mam zadatki jedynie na .. " filigranową" dziewczynkę.
__________________
Wymianka kosmeyczna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=30110072 #post30110072


_________________________ __________________

Wizazanka492 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 10:13   #3441
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez Wizazanka492 Pokaż wiadomość
Guniaaa nawiązując do tego zdj w załączniku i informacji o Twoich wymiarach, myślę, że jak najbardziej masz szanse na taki wygląd, taką sylwetkę. Trzeba tylko pracy, a ćwiczenia Tamilee na pupe?
Ja niestety mogę zapomnieć o takim wyglądzie Ja mam zadatki jedynie na .. " filigranową" dziewczynkę.
Wszystko sie okaze,za rok Wam powiem czy osiagnęłam ten efekt czy też inny;p
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 12:21   #3442
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Uwielbiam podczytywac ten wątek. Naprawdę, dziewczyny jesteście świetne pod względem rady czy ogólnie wiary w innego czlowieka Tak trzymajcie jeden z moich ulubionych watków na wizażu
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 12:36   #3443
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość
To tylko cyferki. Ty powinnas wiedziec czy masz szanse
Ale talie masz chyba pieknie zaznaczona
Co do Twojego podpisu... obawiam sie tylko, ze jezeli schudniesz do 48 kg to malo zostanie z tego zadka beyonce


Ile wazysz teraz?



Doszlam do wniosku, ze to za duzo poswiecenie.
Musi mi wystarczyc moj, rozmiar europejski.




eeeeee tak sie chwalicie a foty zadna nie da, nie wierze
juz judzisz Wstawię jak tylko machnę bo nie mam nic w tej chwili na stanie tak aby było widac dokladnie 4-literki
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 15:33   #3444
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość
Operacja to ostatecznosc, ja chce taki nos sobie wycwiczyc
Tak sportowo to może boksik pomoże?

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
spróbuj trzymac kciuki w nosku w każdej wolnej chwili. Rada co prawda nie z autopsji ale powinna przynieść jakis efekt


Cytat:
Napisane przez kalija Pokaż wiadomość
Generalnie, to nie mam problemu z odmawianiem - zwykle jak mówie "nie dziękuje, było pysze, ale już więcej nie zmieszcze" lub po prostu "dziękuje, może później" pomaga i gospodyni jest zadowolona. Inaczej jest z (przyszłą) teściową... grzecznie (ale też stanowczo) odmawiam a ona po chwili dalej swoje.. i proponuje kolejne rzeczy. Jak siedzimy przy stole to co chwile słysze "Kasiu a może serniczka? Nie? To może weźmiesz dokładke sałatki" Masakra I to już tak od.. kilku lat. Ostatnio sama powiedziała, że wie że to nieeleganckie tak wciskać komuś jedzenie. Chyba już nie będę taka miła, bo widać, że nie skutkuje w jej przypadku Generalnie z asertywnością nie mam problemu.. ale ona nie słucha tego co ja do niej mówie.
Daj znać o efektach

Cytat:
Napisane przez Anula123 Pokaż wiadomość
Ja równiez uwielbiam i płatki owsiane i jaja

Ja też mogę?
Chciałabym sprostować: ja uwielbiam jajka , płatki owsiane są ble

Oczywiście każdy może

Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość
To eeeeee tak sie chwalicie a foty zadna nie da, nie wierze
Ja swoich fot nie dam na pewno, bo nie lubię pozostaje spotkanie w realu

Cytat:
Napisane przez Wizazanka492 Pokaż wiadomość
ćwiczę codziennie
Musisz dac mięśniom odpocząć.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 15:51   #3445
Wizazanka492
Zadomowienie
 
Avatar Wizazanka492
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domku:)
Wiadomości: 1 922
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

słyszałam własnie o tym ze mięśniom trzeba dać odpocząć... jutro nie będę ćwiczyć, dzień przerwy


Podsumowanie dnia:
ŚNIADANIE: 3 plastry szynki, jajecznica z 1 jajka, pomidor, herbata z l karnityną.

OBIAD: pierś gotowana z kurczaka, zupa grzybowa.

KOLACJA: trochę mleka 0,5%, kawałek ciasta drożdżowego, 3 plastry szynki, rzodkiewka, sałata.


I może być? wiem, że nieidealnie, ale może coś schudnę??:/
__________________
Wymianka kosmeyczna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=30110072 #post30110072


_________________________ __________________

Wizazanka492 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 16:26   #3446
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez Wizazanka492 Pokaż wiadomość
słyszałam własnie o tym ze mięśniom trzeba dać odpocząć... jutro nie będę ćwiczyć, dzień przerwy


Podsumowanie dnia:
ŚNIADANIE: 3 plastry szynki, jajecznica z 1 jajka, pomidor, herbata z l karnityną.

OBIAD: pierś gotowana z kurczaka, zupa grzybowa.

KOLACJA: trochę mleka 0,5%, kawałek ciasta drożdżowego, 3 plastry szynki, rzodkiewka, sałata.


I może być? wiem, że nieidealnie, ale może coś schudnę??:/
Ja nie dietuje jakoś bardzo, więc sie nie wypowiem specjalistycznie ale dla mnie za małe śniadanie, bo np. ja jem jajecznicę z 2,3,4 jajek i inne rzeczy do tego
I jesz tylko 3 razy dziennie?? ja po tym, co napisałaś byłabym non stop głodna. A co jesz po ćwiczeniach? I na noc ser najlepiej.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 16:52   #3447
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez Wizazanka492 Pokaż wiadomość
słyszałam własnie o tym ze mięśniom trzeba dać odpocząć... jutro nie będę ćwiczyć, dzień przerwy


Podsumowanie dnia:
ŚNIADANIE: 3 plastry szynki, jajecznica z 1 jajka, pomidor, herbata z l karnityną.

OBIAD: pierś gotowana z kurczaka, zupa grzybowa.

KOLACJA: trochę mleka 0,5%, kawałek ciasta drożdżowego, 3 plastry szynki, rzodkiewka, sałata.


I może być? wiem, że nieidealnie, ale może coś schudnę??:/
Nie mialabym siły na nic z takim menu, o treningu juz nawet nie wspomnę.
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 17:40   #3448
vette
Zadomowienie
 
Avatar vette
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 988
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Lacturia kiedys chyba sie cos wiecej tutaj udzielalas?

Cytat:
Napisane przez Wizazanka492 Pokaż wiadomość
I może być? wiem, że nieidealnie, ale może coś schudnę??:/
Nie.
Czy Ty Droga Wizazanko czytasz to co do Ciebie pisza dziewczyny?
Wstawiasz tu juz drugie takie beznadziejne menu i nie dociera do Ciebie, ze posilkow powinno byc 5/6.
Co 2/3 godziny.
No i te sniadania...z czego Ty masz miec energie do drugiego sniadania?

Edytowane przez vette
Czas edycji: 2010-04-17 o 17:41
vette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 17:50   #3449
Wizazanka492
Zadomowienie
 
Avatar Wizazanka492
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domku:)
Wiadomości: 1 922
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

mam małe zapotrzebowanie na jedzenie, nie jem tak dużo, nawet gdy nie jestem na diecie. Nie czuje się głodna, a najedzona, więc nie widze sensu zeby wpychać w siebie jedzenie, skoro czuje, że nie muszę.
__________________
Wymianka kosmeyczna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=30110072 #post30110072


_________________________ __________________

Wizazanka492 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 17:50   #3450
vette
Zadomowienie
 
Avatar vette
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 988
Dot.: P o K a Z się, czyli jak przy niskim wzroscie byc F I T ?!

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ja swoich fot nie dam na pewno, bo nie lubię pozostaje spotkanie w realu
W realu przeciez nie bede patrzec na Twoje posladki, prosze Cie.

Szkoda noooo, bo ocenilibysmy komisyjnie tutaj na watku



Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
juz judzisz Wstawię jak tylko machnę bo nie mam nic w tej chwili na stanie tak aby było widac dokladnie 4-literki
Dobra, dobra.
Jestes razem z Moni w kolejce do wstawiania fot.
Moze do przyszlej zimy dacie rade?
vette jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:47.