Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-30, 13:21   #1201
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Super bardzo mi pomogłaś bo wybrałabym o dużych cząsteczkach
A faktycznie co do Delfinka07 to do takiej kosmetyczki bałabym się pójść, sama nie jestem kosmetyczka chociaż kiedyś myślałam żeby szkolić się w tym kierunku. Ale zostaje przy bezpiecznych zabiegach w domu i staram się jak najwięcej czytać o tym co robię żeby nie zrobić sobie krzywdy, a jeżeli ty jesteś dyplomowaną kosmetyczką to na prawdę zdziwiłabym się jakbyś pracowała w jakimś salonie.
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 15:40   #1202
Delfinka07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 39
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Spoko ... Fajnie, ze co niektore sa takie madre.

Powiem tylko tyle, ze kazdy ma swoja szkole odnosnie robienia czegos, wiadomo, ze sa sztywne zasady tez.

Ale ja zadalam tylko jedno pytanie bo bylam ciekawa jak to inni robia.

Ale juz wiem bo zapytalam kolzanki co jest kosmetyczka i ma salon i tez nie daje zelu jak daje serum , ale widac ze nie wszystkim jest dane zadawac pytania ...

Edytowane przez Delfinka07
Czas edycji: 2013-09-30 o 15:41
Delfinka07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-05, 14:30   #1203
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Moleczka12 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o oczyszczanie twarzy- taki zabieg wykonuję sobie w domu. Nakładam sobie maskę oczyszczającą hb, może nie jest to profesjonalny zabieg, ale moja skóra wygląda po nim całkiem nieźle. Do salonów na takie zabiegi nie chodzę ze względu na brak profesjonalizmu z jakim spotkałam się w Poznaniu. Kosmetyczna zupełnie nie znała się na swojej pracy :/ Myślicie, że źle trafiłam?
Może trafiłaś na kogoś początkującego. Ja jak poszłam jakiś czas temu do kosmetyczki na mikro i zaczęła mi robić zabieg i zapytała się czy nie za mocno to miałam ochotę uciec co to ona powinna wiedzieć czy nie robi tego za mocno mnie to mogło nie boleć ale przez to wyskoczyły mi naczynka. Czasem zdarzają się dziewczyny bez powołania.
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 10:14   #1204
Karolina1488
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Witam. Chciałabym przedstawić mój problem z cerą. Nie mam raczej ropnych krost (bardzo rzadko mi wyskakują), ale mam masę zaskórników (takich małych grudek rozsianych po strefie T), do tego duże przebarwienia i blizny, popękane naczynka, wągry. Nie wiem już sama co byłoby odpowiedniego do mojej cery, u dermatologa wyleczyłam się z ropnych krost (brałam antybiotyki doustne z grupy tetracyklin) do tego maści lub inne preparaty typu Duac, Aknemycin Plus, Skinoren. Teraz jestem na hormonach więc antybiotyków nie przyjmuję. Chciałabym zapytać jakie kosmetyki, jakie zabiegi polecacie na mój problem.
Karolina1488 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-09, 08:31   #1205
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Lowczyni mam pytanko do ciebie czy opłaca się kupować urządzenie do mikro tylko tak dla siebie do użytku domowego http://beautyplanet.com.pl/produkt/r...stal_renew.php ja znalazłam za ok 400zł.
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-09, 08:57   #1206
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez gazelaa Pokaż wiadomość
Lowczyni mam pytanko do ciebie czy opłaca się kupować urządzenie do mikro tylko tak dla siebie do użytku domowego http://beautyplanet.com.pl/produkt/r...stal_renew.php ja znalazłam za ok 400zł.
Wiesz jakbym go widziala na zywo bylobt mi latwiej doradzic. Na pierwszy rzut oka wydaje sie ok Tylko nie wiem jak jest z sila saca, bo bardzo wazne jest aby dobrze naciagnac skore. A jak w jednej rece masz przyrzad to ciezko to zrobic dobrze. Chyba ze ta silla zassania jest bardzo delikatna i wtedy rezultaty tez bede mniejsze. Ale za tyle kasy to raczej warto. Tylko gdzie masz zamiar dokupywac korund? myslalas o tym?
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-09, 10:11   #1207
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Wiesz jakbym go widziala na zywo bylobt mi latwiej doradzic. Na pierwszy rzut oka wydaje sie ok Tylko nie wiem jak jest z sila saca, bo bardzo wazne jest aby dobrze naciagnac skore. A jak w jednej rece masz przyrzad to ciezko to zrobic dobrze. Chyba ze ta silla zassania jest bardzo delikatna i wtedy rezultaty tez bede mniejsze. Ale za tyle kasy to raczej warto. Tylko gdzie masz zamiar dokupywac korund? myslalas o tym?
No właśnie później zastanawiałam się gdzie go kupić bo nie wiem jak to z allegro, mam w pobliżu hurtownie kosmetyczna i wydaje mi się że tam powinni mieć, hurtownia nazywa się monimar. Mam znajomą kosmetyczkę więc wiem że tam nie będę mieć problemu z kupnem.

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

http://www.e-naturalne.pl/pl/p/Korun...rmabrazja-/447 Czy ten nadaje sie też do urządzenia czy tylko do zmieszania z kremem i użycia jako peeling?
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-09, 10:41   #1208
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez gazelaa Pokaż wiadomość
No właśnie później zastanawiałam się gdzie go kupić bo nie wiem jak to z allegro, mam w pobliżu hurtownie kosmetyczna i wydaje mi się że tam powinni mieć, hurtownia nazywa się monimar. Mam znajomą kosmetyczkę więc wiem że tam nie będę mieć problemu z kupnem.

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

http://www.e-naturalne.pl/pl/p/Korun...rmabrazja-/447 Czy ten nadaje sie też do urządzenia czy tylko do zmieszania z kremem i użycia jako peeling?
Nie mam pojecia Ja kupilam jakies 2 lata temu z 10kg i jeszcze mam, musialabym sprawdzic w domu z etykiecie jaka firma. Ale u nich to chyba najmniej pare kg trzeba wziasc w wiaderkach sprzedaja
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-09, 11:05   #1209
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Nie mam pojecia Ja kupilam jakies 2 lata temu z 10kg i jeszcze mam, musialabym sprawdzic w domu z etykiecie jaka firma. Ale u nich to chyba najmniej pare kg trzeba wziasc w wiaderkach sprzedaja
Widziałam ze chyba najmniejsze są po 1kg pakowane. Byłabym wdzięczna jakbyś sprawdziła i później mi podała nazwę, wolę coś sprawdzonego kupić Muszę jeszcze zapytać producenta jak z końcówką czy trzeba poddawać sterylizacji czy wystarczy zdezynfekowanie.
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-09, 20:30   #1210
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez gazelaa Pokaż wiadomość
Widziałam ze chyba najmniejsze są po 1kg pakowane. Byłabym wdzięczna jakbyś sprawdziła i później mi podała nazwę, wolę coś sprawdzonego kupić Muszę jeszcze zapytać producenta jak z końcówką czy trzeba poddawać sterylizacji czy wystarczy zdezynfekowanie.
Wiesz jak koncowke tylko ty bedziesz uzywac to mysle ze wystarczy zdezynfekowac, jesli koncowka jest plastikowa moze sterylizacji nie przezyc. Chyba ze dostajesz pare.
Firma od korundu miesci sie w miejscowosci Koło.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-09, 22:48   #1211
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Korund mozna kupic w zsk

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-10, 07:17   #1212
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Wiesz jak koncowke tylko ty bedziesz uzywac to mysle ze wystarczy zdezynfekowac, jesli koncowka jest plastikowa moze sterylizacji nie przezyc. Chyba ze dostajesz pare.
Firma od korundu miesci sie w miejscowosci Koło.
Oglądałam wczoraj filmiki i chyba nie da jej sie odczepić od urządzenia chciałam ten mamie jak coś robic mikro, a akurat mam taką możliwość sterylizacji więc to zawsze bezpieczniejsze, ale plastikowe rzeczy można sterylizować

---------- Dopisano o 08:17 ---------- Poprzedni post napisano o 08:15 ----------

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Korund mozna kupic w zsk

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Tak wiem że można tam kupić ale nie wiem czy nadaje sie także do mikrodermabrazji , bo zastosowanie ejst jako peeling do wymieszania z kremem badz kwasem hialuronowym.
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 17:00   #1213
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Dowiedziałam się, że pojemniki korundem i filtrem są jednorazowe i jak skończy się korund trzeba zakupić nowe a najtańsze znalazłam za 100 zł więc odpuszczę sobie i kupie kwasy z apisu.
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 20:02   #1214
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez gazelaa Pokaż wiadomość
Dowiedziałam się, że pojemniki korundem i filtrem są jednorazowe i jak skończy się korund trzeba zakupić nowe a najtańsze znalazłam za 100 zł więc odpuszczę sobie i kupie kwasy z apisu.

eee to bez sensu, jaka to oszczędnośc. Lepiej kwasy kup
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-23, 18:09   #1215
malffinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Hej,
Mam pytanko co do peelingu kawitacyjnego. Umówiłam się do kosmetyczki na ten właśnie zabieg, ale dzień wcześniej planuję usunąć pieprzyk laserowo na szyi.
Czy powinnam zrezygnować z peelingu na szyi, czy kosmetyczka będzie mogła po prostu ominąć to miejsce gdzie był usuwany pieprzyk?
Bede wdzieczna za odpowiedz
__________________

malffinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-23, 20:40   #1216
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez malffinka Pokaż wiadomość
Hej,
Mam pytanko co do peelingu kawitacyjnego. Umówiłam się do kosmetyczki na ten właśnie zabieg, ale dzień wcześniej planuję usunąć pieprzyk laserowo na szyi.
Czy powinnam zrezygnować z peelingu na szyi, czy kosmetyczka będzie mogła po prostu ominąć to miejsce gdzie był usuwany pieprzyk?
Bede wdzieczna za odpowiedz
Radzę darować sobie peeling kawitacyjny na szyi.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 20:38   #1217
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Radzę darować sobie peeling kawitacyjny na szyi.
A tam, uwazam ze mozna spokojnie ominąć, nie ma potrzeby rezygnowania.
Zakleic i poinformować.
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 20:26   #1218
Ivyeth
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: .
Wiadomości: 10
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

.

Edytowane przez Ivyeth
Czas edycji: 2015-01-17 o 21:59
Ivyeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 13:13   #1219
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Robiłas eksfoliacje?

Łuszczenie skóry po oczyszczaniu to niestety częsta sprawa...
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-29, 15:38   #1220
Ivyeth
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: .
Wiadomości: 10
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

.

Edytowane przez Ivyeth
Czas edycji: 2015-01-17 o 21:59
Ivyeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 15:40   #1221
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Chodziło jej o zabiegi kwasami tak bardziej po polsku
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 15:44   #1222
Aurita
Raczkowanie
 
Avatar Aurita
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 75
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cześć dziewczyny,
z przyjemnością czytam ten wątek i dowiaduję się nowych rzeczy Kawitacja to przepiękna rzecz dla mojej suchej, naczynkowej skóry. Myślałam, że jedyny peeling jaki mogę sobie sama zrobić w domu to enzymatyczny, aż tu nagle mnie oświeciło o kawitacyjnym...
Od paru dni noszę się z zamiarem kupna takiego małego urządzenia domowego, wiadomo, będzie słabsze niż profesjonalne - ale czy jest w ogóle warte zakupu? - oto ono: https://sklep.syis.pl/shop/product/1...ift--peel.html
dowiedziałam się trochę o parametrach i piszą, że:
Peeling kawitacyjny : 25KHz
Sonoforeza : 2MHz
Moc maksymalna 1,5W /cm2 - czyli nienajgorsza, bo Biomaki do użytku domowego mają chyba 0,5W

Biomaki też oglądałam, ale nie podoba mi się ich design Są takie masywne...

To co mnie jednak najbardziej zachwyca w tych urządzeniach to sonoforeza. Miło mi się robi jak pomyślę, że coś mogłoby wtłoczyć kosmetyk głębiej. Bardzo się staram wspomagać przejście naskórkowe kosmetyków, pomagam kwasami PHA, kręcę serum z liposomami itp. ale marzę o sprzęcie, który by mnie wyręczył.
Droga Lowczyni, czy taka szpatułka z możliwością sonoforezy mogłaby coś zdziałać? Wiem, że głowice okrągłe są lepsze do takich zadań, i jest podobno jeszcze mezoterapia/elektroporacja (prądzik?) tylko nie wiem czy mnie na takie coś stać i czy to będzie bezpieczne.
Aha, i czy liposomy mogą być użyte do takiego wtłaczania ultradźwiękami albo prądem?
Znalazłam przed chwilą jeszcze takie urządzenie :
http://allegro.pl/peeling-kawitacyjn...811999700.html
( opis durny z google-translatora i nie rozumiem co to za "mikroprądy", czy to jonoforeza czy jeszcze co innego?)

Proszę Was o jakąś wskazówkę czego szukać chcąc po peelingu wtłoczyć głęboko preparaty.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg syis-dermo-lift-peeling-peeling-kawitacyjny.jpg (8,4 KB, 4 załadowań)
Aurita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 16:20   #1223
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Ja mam z biomaka i jestem bardzo zadowolona
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 16:52   #1224
Aurita
Raczkowanie
 
Avatar Aurita
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 75
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez gazelaa Pokaż wiadomość
Ja mam z biomaka i jestem bardzo zadowolona
Gazelaa, zauważasz jakąś głębszą penetrację kosmetyków korzystając z sonoforezy w Biomaku?
P.S. Nie wiem czy się jeszcze zastanawiasz nad mikrodermabrazją, ale oprócz zsk korund można jeszcze kupić w puszkach na ecospa.pl Mają 3 różne granulacje.
Aurita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 17:34   #1225
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Aurita Pokaż wiadomość
Gazelaa, zauważasz jakąś głębszą penetrację kosmetyków korzystając z sonoforezy w Biomaku?
P.S. Nie wiem czy się jeszcze zastanawiasz nad mikrodermabrazją, ale oprócz zsk korund można jeszcze kupić w puszkach na ecospa.pl Mają 3 różne granulacje.
Pewnie teraz jak systematycznie robie kawitacje a pozniej wtłaczam różnie ampułki to cera jest całkiem inna jest duża poprawa wszystko fajnie wyrównuje się. A do do mikro to zrezygnowałam bo do tego urzadzenia nie d asie dosypać korundu trzeba nowe pojemniki kupować z korundem i filtrem więc to się zupełnie nie opłaca. Wolałam zainwestować w kwasy i czekam aż przyjdą.
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 20:59   #1226
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Aurita uwierz mi to nie wygląd ma znaczenie peelingu kawitacyjnym, więc olej to czy Biomak ci się podoba czy nie tylko wybierz tą firmę. Bo polska, cokolwiek ci się zepsuje nie masz probemu z gawrancją, naprawa. A z tym to ja nie wiem jak będzie. Przecież nikt w domu nie bedzie ci patrzyl na rece czy ładny sprzet uzywasz a bardziej na rezultaty.
Oczywiście mocniejsze są głowice okrągłe do wtłaczania czyli sonoforezy ale szpatułka nie jest zła na domowy uzytek
Jeśli chodzi o co to wtłaczać, to wszystko zależy jaki skład ma ampułka, to producent powinin ci powiedziecz czy da się ją wtłaczać czy nie.

Mezoterapie jest superowa ale sprzęt drogi, jak cię stać do kupuj rezultaty na prawdę extra zwłaszcza jak się ją zrobi po mikro.

Ach jeszcze ci jedną firme mogę polecić z czystym sumieniem jeśli chodzi o sprzęt to Hebe, równiez produkt polski. Tylko chyba peeling kawitacyjny jest droższy niżw biomaku, ale sprawdź sobie.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 22:52   #1227
Aurita
Raczkowanie
 
Avatar Aurita
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 75
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Pięknie dziękuję za odpowiedź, nie liczyłam nawet, że dzisiaj ktoś odpowie

Głównym producentem ampułek zamierzam być ja ha ha! Na początku kupię kilka gotowych preparatów, ale później chciałabym już sama kręcić dla siebie sera pod tę domową szpatułkę. Nie zrozumcie mnie źle - od kilku lat robię dla siebie różne kosmetyki (chyba tylko filtry UV kupuję gotowe), mam pół lodówki ekstraktów, kwasy hialuronowe - bogaty wybór, proteiny, emulgatory, witaminy, humektanty, wyciągi glicerynowe itp. itd. Chciałabym wykorzystać moje zasoby. Oczywiście bez szaleństw - zamierzam jeszcze sporo poczytać o sonoforezie zanim zmajstruję swoje mazidło 'zabiegowe'

Ten sprzęt Hebe wygląda baaardzo profesjonalnie, cena "tylko na telefon" więc może w jutro się dowiem ile ten kombajn kosztuje.

Sprawdziłam na kilku stronach sprzęt do mezo - rzeczywiście, bez 1600zł nie ma się co oglądać za takim... Na razie muszę spasować z tą mezoterapią, bo nie liczyłam się z taką kwotą

edit: Jeszcze jedno pytanko... co ze szpatułką i okolicami oczu? Pod oczami skóra taka cieńka... omijacie ją czy nie omijacie? Czy w tych domowych urządzeniach da się zmniejszyć moc przy takich miejscach?

Edytowane przez Aurita
Czas edycji: 2013-12-29 o 23:24
Aurita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 09:51   #1228
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Ja z ciekawości popatrzyłam za Hebe i jak chcesz peeling kawitacyjny musisz się liczyć z kwota powyżej 2 tysiące. Sprawdz sobie na ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 19:13   #1229
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Cytat:
Napisane przez Aurita Pokaż wiadomość
Sprawdziłam na kilku stronach sprzęt do mezo - rzeczywiście, bez 1600zł nie ma się co oglądać za takim... Na razie muszę spasować z tą mezoterapią, bo nie liczyłam się z taką kwotą

edit: Jeszcze jedno pytanko... co ze szpatułką i okolicami oczu? Pod oczami skóra taka cieńka... omijacie ją czy nie omijacie? Czy w tych domowych urządzeniach da się zmniejszyć moc przy takich miejscach?
Ja za mezo dałam 4 tysiące

Ampułki pod ultradżwięki musze mieć odpowiednią cząseczkę,a np wit C owgołe nie wchodzi pod sonoforezę bo ulega degradacji jak spotka się z ultr. Więc jeśli posiadasz dobrą wiedze chemiczną co z czym jest kompatybilne, znasz sie na temat przenikalności przez wszystkie warstwy, naskórka, fzjologię i biochemie skóry to do działa z ampulkami. Ja bym sama nie robiła ale co innego wypróbowywać coś na sobie a co innego na klientkach. Powodzenia

Szpatułki pod oczy nie używam, za to do sonoforezy jak najbardziej z tym że ja wtedy wtłaczam głowicami okrągłymi.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-31, 11:24   #1230
Aurita
Raczkowanie
 
Avatar Aurita
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 75
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORC

Robienie kosmetyków to przede wszystkim moje hobby. Bardzo to lubię i jeśli tylko jestem technicznie w stanie je wyprodukować to działam. Znam składniki, wiem po których moja skóra wygląda dobrze a które ją podrażnią (są np. takie dwa konserwanty po których dostaję buraka).
Tak jak piszesz - robię dla siebie i na sobie więc do sądu mnie nikt nie pozwie, na reputację zawodową też to nie wpłynie.

Co do wit. C to czysta forma jest niestabilna, ale jej pochodne - MAP czy SAP - jej prowitamina, są dużo bardziej stabilne (przechodzi do witaminy dopiero pod wpływem enzymów w skórze). SAP już używałam i to byłby mój typ pod sonoforezę. Z tego co widzę w składach ampułek to właśnie te pochodne są używane: https://www.chantarelle.pl/e-sklep/u...ampoule-detail

Ale ale... o samych ultradźwiękach/prądach itd. wiem niewiele więc jeszcze spora lektura przede mną. W końcu moim celem nie jest zafundowanie sobie buraka :/

Wracając do glównego wątku... Na razie kupię szpatułkę do peelingu, ale w przyszłym roku jak się uda to chyba wzbogacę się jednak o sprzęt do sono i mezo - np. ten bimakowski kombajn Jonosonic MG 200.
http://www.biomak.pl/pl/index.php?pa...emart&Itemid=1
Aurita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-21 19:28:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:49.