Meble Wajnert - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-14, 18:48   #61
LiMonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Dom
Wiadomości: 1
Dot.: Meble Wajnert

Witam wszystkich, właśnie przeglądajac stronke Wajnerta spodobała mi się seria Roll&Rock ROLL. Jaka jest cena tej sofy (grafit z dodatkiem czerwieni) i czy jest możliwość z tych materiałów wykonać narożnik (cena?)
Z góry dziękuje za wszelkie info

Edytowane przez LiMonia
Czas edycji: 2009-06-14 o 18:50
LiMonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 08:17   #62
malelka
Rozeznanie
 
Avatar malelka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 711
Dot.: Meble Wajnert

A czy ktoś nabył meble Davos (nowa kolekcja)? Widziałam w sklepie i są bardzo wygodne, ale czy warte tej ceny? No i zastanawiam się czy te meble da się przenieść przez drzwi w bloku, bo może być z tym problem. A jak rozwiązujecie ten problem przy zakupie większej sofy? Czy meble przywożą w częściach?
Bardzo proszę o szybką odpowiedź
Pozdrawiam
M.
malelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 22:35   #63
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: Meble Wajnert

co do mebli wajnert wypoczynki moge powiedziec ze sa bardzo niewygodne twarde malo komfortowe cena faktycznie przystepna ale no wlasnie przedlkada sie to chociazby na komfort siedzenia... to juz moim zdaniem lepsze i o wiele wygodniejsze wypoczynki ma firma vero ktora mozna kupic w brw... no i cena bardzo zblizona...
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 15:43   #64
sophia26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: Meble Wajnert

Mam wypoczynek Soho, po rocznym użytkowaniu zaczal pekac. Złożyłam reklamacje w firmie Wajnert. I robią ze mnie kretyna.
Byłam zadowolona ale ta reklamacja, która ciągnie się już od ponad 3 miesiecy wykancza mnie. Nie kupujcie w tej firmie. Chyba ze jestescie pewni ze wam ten sprzęt sie nie popsuje. W innym wypadku roszczenie swoich praw to jest gehenna
sophia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 14:52   #65
myndziol80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: Meble Wajnert

Cytat:
Napisane przez sophia26 Pokaż wiadomość
Mam wypoczynek Soho, po rocznym użytkowaniu zaczal pekac. Złożyłam reklamacje w firmie Wajnert. I robią ze mnie kretyna.
Byłam zadowolona ale ta reklamacja, która ciągnie się już od ponad 3 miesiecy wykancza mnie. Nie kupujcie w tej firmie. Chyba ze jestescie pewni ze wam ten sprzęt sie nie popsuje. W innym wypadku roszczenie swoich praw to jest gehenna
Od tej firmy radze trzymac sie z daleka!2 lata temu zakupilam naroznik z ekoskorki firmy "wajnert',ktory pomimo regularnej pielegnacji zamienil sie w ruine!Za taka cene spodziewalam sie dluzszej eksploatacji,ale coz mebel za 2600zl po 2 latach nadaje sie tylko do wyrzucenia!Oszustwo i zdzierstwo!
myndziol80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 19:51   #66
Gmyrelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Gmyrelka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 2 020
GG do Gmyrelka
Dot.: Meble Wajnert

Kurde... jak to w internecie masa pozytywnych i negatywnych opinii na jeden temat... i bądź człowieku mądry ... ja właśnie się przymierzam do kupna sofy Rock albo Roll tejże firmy i tak oto mam jeszcze większy mętlik w głowie
__________________

Gmyrelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 15:06   #67
olka61
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 10
Dot.: Meble Wajnert

Witam
Ja również przymierzam sie do kupna nowego modelu Colorado w wersjii skóra naturalna i funkcją spania czy ktoś posiada ten model i może cos bliżej o nim powiedzieć bo nie mogę go nigdzie znaleźć w sklepie żeby usiąść i sprawdzić...bedę wdzieczna za odpowiedz
olka61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-15, 21:59   #68
KAZIK 29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2
Thumbs down Dot.: Meble Wajnert

Witam
Chcę wszystkich przestrzec przed produktami firmy Wajnert.
Oto moja historia. Po ślubie kupiliśmy zestaw sofa trzyosobowa plus dwa fotele wszystko z kremowej ekoskóry.
Po trzech latach cała ta ekoskóra zaczęła się odklejać a zestaw był podkreślam prawie wogóle nie używany, oszczędzaliśmy go by służył jak najdłużej, chcieliśmy mieć fajne meble gdy przeprowadzimy się do nowego domu. Według mnie jest to jakiś ferelny materiał ale firma nie poczuwa się do odpowiedzialności za BUBEL który wypuściła na rynek. Wydaliśmy na ten komplet prawie 5000 zł, co jest dla nas dużą kwotą. Wybraliśmy wejnert bo kojarzył się nam z solidnością. Niestety byliśmy w błędzie. To jest podruba KLERA . Zresztą nasi znajomi też w tym czasie kupli ten zestaw i jest to samo. PRZESTRZEGAM PRZED TĄ FIRMĄ.:mad:

Edytowane przez KAZIK 29
Czas edycji: 2010-09-15 o 22:12
KAZIK 29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 08:21   #69
olka61
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 10
Dot.: Meble Wajnert

Nie warto kupować ekoskóry, znajomi mają nie tylko z firmy Wajnert ale i Helvetii ekoskóre to poprostu szkoda pieniędzy, jak sie nie ma na skóre naturalną warto odpuścić i kupić wypoczynek w tkaninie bo potem własnie tak się to kończy.
olka61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 21:42   #70
Mych&Tygrys
Przyczajenie
 
Avatar Mych&Tygrys
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1
Dot.: Meble Wajnert

EKO-SKÓRA z firmy WAJNERT = WIELKIE NIEPOROZUMIENIE.
Historia identyczna, jak u Kazika29. Nie będę się rozpisywał, załączę zdjęcia i dodam stanowcze - NIE POLECAM!!! Co do roszczenia w firmie Wajnert - jestem w trakcie próby skontaktowania się z nimi, jednakże nikt mi nie odpisuje. Po przeczytaniu tego forum nie spodziewam się, że firma poczuje się do odpowiedzialności, tym bardziej, że minęło 2,5 roku od zakupu.
Mych&Tygrys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 10:02   #71
KAZIK 29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2
Angry Dot.: Meble Wajnert

Cytat:
Napisane przez Mych&Tygrys Pokaż wiadomość
EKO-SKÓRA z firmy WAJNERT = WIELKIE NIEPOROZUMIENIE.
Historia identyczna, jak u Kazika29. Nie będę się rozpisywał, załączę zdjęcia i dodam stanowcze - NIE POLECAM!!! Co do roszczenia w firmie Wajnert - jestem w trakcie próby skontaktowania się z nimi, jednakże nikt mi nie odpisuje. Po przeczytaniu tego forum nie spodziewam się, że firma poczuje się do odpowiedzialności, tym bardziej, że minęło 2,5 roku od zakupu.
To dopiero początki niedługo odpadnie wszystko. U mnie 90 % się już odkleiło. Firma się na mnie wypięła zostaje mi tylko kolejny wydatek obszycie u tapicera materiałem, i zerwanie znaczków wajnerta. Bo szkoda wyrzucić wkońcu wydałem na to kupę kasy.
KAZIK 29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-18, 21:34   #72
emiii_87
Rozeznanie
 
Avatar emiii_87
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 874
Dot.: Meble Wajnert

hmm.. ja mam kanapę wajnert do tego pufę z tej samej skóry, dokupiliśmy jeszcze fotel w tym samym salonie ale z innej firmy, skóra ma inną strukturę ale kolor ten sam. Po 2 latach fotel był na reklamacji i wrócił z wymienionym obieciem, natomiast kanapa... jest w stanie idealnym. Dodam jeszcze że śpie na niej prawie codziennie nie dość że jest śliczna to nic się z nią nie dzieje. O ile dobrze pamiętam to mebelki też mam z wajnerta ( seria clip czy jakoś tak, ale mogę się mylić ), były drogie ale wszystkim się podobają. jesteśmy bardzo zadowoleni. Chciałam sprawdzić teraz na ich stronie z jakiej serii mam te meble ale jakiś błąd wyskakuje, chyba mają stronę w modernizacji czy coś.

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

ojj jednak się pomyliłam , meble szynaka. z wajnerta w takim razie mam tylko kanapę i pufę ale ale obicie skórzane jest w stanie idealnym i jestem bardzo zadowolona.
__________________
czasem piszę z telefonu- proszę o wyrozumiałość

26.08.2005
26.08.2009 -->
27.08.2011 -->

Edytowane przez emiii_87
Czas edycji: 2010-10-18 o 21:29
emiii_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 04:49   #73
marton
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Exclamation Dot.: Meble Wajnert

Ludzie,uwaga na firmę Wajnert!
Kupiliśmy z małżonką kanapę narożną Enso,przywieźli ją do domu opakowaną.
Po rozpakowaniu dość ładna,ale śmierdziała!Wybraliśmy najdroższy materiał do tej kanapy.

Zgłosiliśmy reklamację lecz nie uznali jej nam,stwierdzając,że to tak ma być,że to zapach nowego
mebla,który powinien zaniknąć.Chemiczny smród jednak nie zaniknął.
Wynieśliśmy mebel na balkon,a po prawie roku,kanapa jak śmierdziała, tak śmierdzi nadal.
Pani z działu reklamacji mówi,że zapach to odczucie subiektywne
Zgoda,tylko jeżeli wiedziałbym przed zakupem,jak to wali,to w życiu bym tego nie kupił!!!

Zapłaciliśmy za mebel prawie 3000,a sprzedali nam śmierdzący bubel.
Wzywaliśmy rzeczoznawcę,czyściliśmy nawet chemicznie kanapę,aby ten smród ustał,
ponieśliśmy w związku z tym dodatkowe koszty.Jednak firma
Wajnert uznała,że reklamacja nie jest zasadna.
Ani Rzecznik Ochrony Praw Konsumenta,ani wzywanie rzeczoznawcy, nic to nie dało,straciliśmy czas,pieniądze i nerwy.
Meble z tej firmy nie dość,że są drogie,to do tego oszukane.
Ludzie,nie oddawajcie Waszych ciężko zarobionych pieniędzy oszustom!!!
Nie płaćcie wcześniej za zamówiony mebel,jeżeli nie macie możliwości jego obejrzenia i sprawdzenia (powąchania) przed zakupem!!!
Nie przejmują się klientem wcale!
Naprawdę szczerze odradzamy zakupu mebli firmy Wajnert.
marton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 10:37   #74
serge5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: Meble Wajnert

Cytat:
Napisane przez Gmyrelka Pokaż wiadomość
Kurde... jak to w internecie masa pozytywnych i negatywnych opinii na jeden temat... i bądź człowieku mądry ... ja właśnie się przymierzam do kupna sofy Rock albo Roll tejże firmy i tak oto mam jeszcze większy mętlik w głowie
A kto niby pisze te pozytywne komentarze? zadowoleni klienci? być może, a może jednak oddelegowany pracownik firmy.
serge5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 16:07   #75
jachimka7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: Meble Wajnert

Cytat:
Napisane przez Gmyrelka Pokaż wiadomość
Kurde... jak to w internecie masa pozytywnych i negatywnych opinii na jeden temat... i bądź człowieku mądry ... ja właśnie się przymierzam do kupna sofy Rock albo Roll tejże firmy i tak oto mam jeszcze większy mętlik w głowie
Gmyrelka kupiłaś sofę Wajnert'a?? Pytam bo w salonie meblowym nam ją polecali ale po przeczytaniu tego wątku sama już nie wiem co myśleć...


03.02.20111
Pytanie już nie aktualne. Byliśmy z mężem w sklepie aby bliżej się jej przyjrzeć i siadając na niej mąż czuł dechy. Może to i dobrze

Edytowane przez jachimka7
Czas edycji: 2011-02-03 o 19:53
jachimka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 14:11   #76
Magda77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 257
Dot.: Meble Wajnert

Cytat:
Napisane przez marton Pokaż wiadomość
Ani Rzecznik Ochrony Praw Konsumenta,ani wzywanie rzeczoznawcy, nic to nie dało,straciliśmy czas,pieniądze i nerwy.
skoro nie pomógł Rzecznik Praw Konsumenta to faktycznie reklamacja nie była zasadna.


Narożnik Enso to bardzo fajny mebel - nowoczesny i wygodny.
Każdy nowy mebel czy to tapicerowany czy z płyty czy z drewna ma specyficzny zapach. po jakimś czasie znika i tyle.
Nawet materac do łóżka niezbyt przyjemnie pachnie - delikatnie mówiąc - po wyciągnięciu go z foliowego opakowania.
Podobnie dywany.
Magda77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 10:43   #77
marton
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Dot.: Meble Wajnert

Cytat:
Napisane przez Magda77 Pokaż wiadomość
skoro nie pomógł Rzecznik Praw Konsumenta to faktycznie reklamacja nie była zasadna.


Narożnik Enso to bardzo fajny mebel - nowoczesny i wygodny.
Każdy nowy mebel czy to tapicerowany czy z płyty czy z drewna ma specyficzny zapach. po jakimś czasie znika i tyle.
Nawet materac do łóżka niezbyt przyjemnie pachnie - delikatnie mówiąc - po wyciągnięciu go z foliowego opakowania.
Podobnie dywany.
,,Po jakimś czasie znika zapach'' ale PO JAKIM CZASIE??? Jak po 11 miesiącach smród nie zniknął (trudno to nazwać zapachem),to po jakim czasie ma konkretnie zniknąć?
Jeżeli to fajny mebel to sobie go kup.
,,Jak Rzecznik Praw Konsumenta nie pomógł to faktycznie reklamacja nie była zasadna''a jak ci fryzjer mówi,że masz kiepską fryzurę i,że jak się obetniesz na łyso to będziesz pięknie wyglądać.To obetniesz się na łyso???
Proszę Cię nie pisz bzdur.
Pozdrawiam
marton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 20:49   #78
Magda77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 257
Dot.: Meble Wajnert

Cytat:
Napisane przez marton Pokaż wiadomość
,,Po jakimś czasie znika zapach'' ale PO JAKIM CZASIE??? Jak po 11 miesiącach smród nie zniknął (trudno to nazwać zapachem),to po jakim czasie ma konkretnie zniknąć?
Jeżeli to fajny mebel to sobie go kup.
,,Jak Rzecznik Praw Konsumenta nie pomógł to faktycznie reklamacja nie była zasadna''a jak ci fryzjer mówi,że masz kiepską fryzurę i,że jak się obetniesz na łyso to będziesz pięknie wyglądać.To obetniesz się na łyso???
Proszę Cię nie pisz bzdur.
Pozdrawiam
Miałam do czynienia z Rzecznikiem Praw Konsumenta kilka razy. Nie bezpośrednio. Ale finał spraw, które załatwiane były za jego pośrednictwem zawsze był pozytywny dla Klienta. W związku z tym mniemam, że Twoja reklamacja była niezasadna.

Na punkcie fryzury nie jestem tak bardzo przeczulona. Nie czepiam się szczegółów! Pewnie, że obetnę na łyso. Niewiele mi do tego brakuje
Magda77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 16:36   #79
Jaro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: Meble Wajnert

wlasnie jestem w posiadaniu kompletu wypoczynkowego Pono tej firmy.ztym kompletem mam cala mase problemow,a i z firma tez nie jest latwo.moj komplecik reklamowalem ponad 5(pięć)razy na tę samą usterkę.serwis przyjezdzal,a jakze,lecz panowie robili wszystko,aby mi wmowic,ze kliencie jestes glupi i czego chcesz.skrzypi mi wozek od naroznika,ale i nie tylko krzypienie jest powodem reklamacji.mowie panom od usowania usterek,iz tez sa zle dopasowane elementy skory,a panowie mi wmaiaja,ze ja sie nie znam na tym,a elementy moga byc krzywo,wazne,ze proste sa szwy.idiotyzm,naciaganie klienta i wmawianie,ze KLIENCIE nie masz racji,bo tego bubla nie produkowales i nie masz stosownej wiedzy w produkcji takich bublu.badanie skrzypienia odbywalo sie na tak zwana "malpe":jeden z panow wskakiwal na rozlozony wozek i skakal ponim na czworaka,pomimo moich protestow,ze moze taka metoda uszkodzic powaznie ow element,stwierdzil tylko,ze jest wszycho ok,a ze skrzypi,no to juz to jest moj problem.oni tego nie umieja naprawic i uzywaj sobie kliencie niepelnowartosciowy mebel.po wymianie wozka na nowy okazalo sie,iz ten taz skrzypi.zawezwani panowie od usowania wadliwosci rozebrali mi polowe onego naroznika i probowali domowymi sposobami usunac "skrzypa".niegodne fachowcow sposoby zostaly skrytykowane przeze mnie.naprawa odrzucona przeze mnie.
po kolejnych bezowocnych pobytach u mnie i zwiedzaniu mojego domu mowie,czas na zamiane na nowy mebel,a tu zaskoczenie,bedziemy naprawiac do skutku.ta epopeja tyczy sie producenta.
w porozumieniu ze sklepem o zamianie na nowy mebel bez wad uzgodnilismy,iz wymieniamy.przywoza nowy mebel do sklepu,ja klient jade obejzec to nowe cudo wykonawstwa,a tu zoztaje razony ,jak piorunem.mebel cudny,lecz z wieloma wadami.pytam wiec:jak to przeszlo przez kontrole jakoscinie ma odpowiedzi,bo jeszcze nie rozmawialem z producentem,ale o czym to swiadczy.w katalogu jest tak super wykonane,natomiast kupujac kupujesz bubel.nie chce przyjac tego mebla,dowiaduje sie jednak,ze ten mebel zostal zrobiony specjalnie dla mnie. a ja klient wymagajacy,bubla nie chce miec w domu.jezeli tego nie wezme lepszego mi juz nie zrobia.ludziska kochane sprawdzajcie wszystkie meble niesamowicie dokladnie,niezapominajac przy tym,iz prawo chroni tez i klienta,a producenci musza zaczac sznowac nas klientow.bo nie klient nicipany.klient ma prawo do bardzo dobrego wyrobu.
Jaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-02, 18:17   #80
Jaro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: Meble Wajnert - macie?

wlasnie w tej gehennie tkwie od lipca.popieram ciebie w 10000000%.totalene zlewanie klienta,brak kompetencji,zamknieci na pomysly poprawiajace jakosc,a kontrola jakosci jest wzieta chyba z lapanki.wsciekly

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

eek13,mam powazny problem z meblem tej firmy.w porozumieniu ze sklepem wymieniamy niesprawny mebel(rogowke pono)na nowy.ponoc zostal zrobiony specjalnie dla nas,ogladalismy to cudo i szok,mase niedorobek.jednym slowem bubel.jestem w rozsterce,musze wymienic caly komplet:rogowka i fotel,lecz fotel nowy to szczyt niefachowosci.powiedziano mi,ze lepszego mi nie zrobia.specjalnie dla mnie zostal zrobiony bubel.BRAWO FACHWCY Z FIRMY WAJNERT WASZEJ BUBLOWOSCI.napewno tez to czytaja,lecz wnioskow zadnych nie wyciagaja
Jaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 10:50   #81
kasiakin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Dot.: Meble Wajnert

4 lata temu kupiłam mieszkanie i postanowiłam je wyposażyć w nowe meble, wszystkie meble kupiłam z firmy "wajnert" i jest to najgorsza rzecz jaka mi się mogła przytrafić, wszystkie meble po 4 latach użytkowania są praktycznie do wyrzucenia!!! za narożnik do pokoju gościnnego zapłaciłam prawie 2800zł,narożnik był z ekoskóry...POWTARZAM BYŁ!!! Po 3 latach wszystko zaczęło pękać, cała ekoskóra złazi z całego narożnika a w domu syf bo roznosimy ją na ubraniach.....gdybym wiedziała że nie wolno na ty siadać, to gości sadzałabym na podłodze........niestety nic się nie da z tym zrobić bo gwarancja opiewała na 2 lata..... teraz meble kuchenne..... masakra, nie pamiętam nazwy, w każdym razie mają jasnozielono-kremowy kolor...cała okleina się odkleiła, musiałam podoklejać ją papierową taśmą, coś strasznego......za wszystkie meble zapłaciłam prawie 16.000 i praktycznie są nie do użytku!!!!! Przestrzegam wszystkich przed kupieniem takich bubli. Nie kupujcie mebli z WAJNERTU!!!
kasiakin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 14:53   #82
tomaszek o
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5
Thumbs up Dot.: Meble Wajnert

Cóż eko-skóry nigdy bym nie kupił ma to do siebie że pęka chociaz 3 lata to i tak niezly wynik. Najlepsze są tkaniny od italvelutti. Ja mam sofe soho (3osobowa) i trzyma się bardzo dobrze takze dziwie się niektórym przypadkom. Znajomy mial mebel do reklamacji i nie było problemu.
tomaszek o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 21:25   #83
b1100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5
Dot.: Meble Wajnert

kupiłam 2 miesiące temu narożnik Olimpia firmy Wajnert. Po tygodniu już reklamowałam masakrycznie marszczący się materiał, Firma Wajnert uważa, że nie wpływa to ma użytkowanie. Oceńcie Państwo sami czy warto kupować meble, które po 2 miesiącach niezbyt intensywnego używania (pracujemy, wracamy do domu wieczorem, mebel nie służy nam do spania) wygląda tak. A firma produkująca ten bubel uważa że taki stan rzeczy jest normą.
nie polecam firmy Wajnert
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (102,5 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (154,9 KB, 34 załadowań)
b1100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 12:58   #84
tomaszek o
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5
Dot.: Meble Wajnert

Mam ocenić? Dobrze - w ogóle nie kumam o co chodzi, moja kanapa też nie jest wyprasowana jakby wróciła od magla... Ludzie robia z igly widly. Jak chcialas miec idelana plaszczyzne to trzeba bylo kupic skore...
tomaszek o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 13:02   #85
tomaszek o
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5
Dot.: Meble Wajnert

Mam ocenić? Ok, nie kumam o co chodzi jak chcialac miec doskonale plaszczyzny to moze trzeba bylo wybrac skore? Chociaz nie, skora tez sie odksztalca...
Ludzie robią z igły widły...Może jestem za maly pedantyczny.
tomaszek o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 15:41   #86
DodoW
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: Meble Wajnert

1,5 roku temu kupiłam zestaw wypoczynkowy Larus tej firmy. Kanapę i dwa fotele. Przy pierwszym rozłożeniu kanapy, wypadł zagłówek z prowadnic. Siedzisko kanapy - poducha - wpada pod oparcie, odsłaniając stelaż kanapy. Skraca się tym samym powierzchnia do siedzenia. Oparcia kanapy i foteli są robione z jakiejś sklejki i wystarczyło na nich przysiąść (ok, oparcia do tego nie służą, ale kto z Was nie siedział nigdy na oparciu?), żeby zapadły się . Materiał się wyciera - ale to mnie nie dziwi. Meble ładnie wyglądały, ale okazały się badziewne. Są ciężkie, nie solidne. Mam teraz nauczkę na co zwracać uwagę kupując nowe meble.
DodoW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 15:54   #87
raunen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 106
Dot.: Meble Wajnert

No to o mały włos nie kupiłam narożnika tej firmy. Szukam już od dłuższego czasu i bardzo mi się spodobał model Sinus...
Chyba jednak nie zaryzykuje ponad 2000 zł na coś co będę musiała reklamować.

Odnośnie zdjęcia marszczenia... nie wygląda to estetycznie. Fatalny materiał, który jest niewłaściwie ułożony (moim zdaniem). Nie wyobrażam sobie po 1,5 miesiąca mieć taki narożnik :/
raunen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-21, 13:52   #88
konsternacja
Zakorzenienie
 
Avatar konsternacja
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 195
Dot.: Meble Wajnert

Witam serdecznie!


Interesują mnie opinie użytkowników mebli Wajnert. Opinie w tym wątku są stare. Chciałabym się rozeznać jaka teraz jest sytuacja.
Czy meble tapicerowane tej firmy są warte uwagi?
Mężowi zamarzył się narożnik Hampton. Cena to prawie 10 000 PLN.
Jestem bardzo sceptycznie nastawiona do tego zakupu. Głownie z powodu opinii o słabej jakości tych mebli.
Może zabrzmi to naiwnie ale chciałabym aby mebel o takiej cenie służył ze 20 lat. Czy jest to możliwe?
konsternacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-21 14:52:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:12.