Farmerama cz II - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-16, 13:05   #3271
ilussia
Wtajemniczenie
 
Avatar ilussia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 2 624
Dot.: Farmerama cz II

Cytat:
Napisane przez ilab96 Pokaż wiadomość
już jest event
Lecę
ilussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 13:06   #3272
asqua92
Zakorzenienie
 
Avatar asqua92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 547
GG do asqua92
Dot.: Farmerama cz II

Posiałam nowe roślinki i już jakiś błąd ;/
__________________
Razem 22.01.2010
Zaręczyny 12.02.2014
Ślub 09.09.2017

"Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
Zamurowało mnie. Patrząc na mnie badawczo,zadeklarowała wzniosłym tonem:
Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć."
Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 13:06   #3273
Modraszka
Zadomowienie
 
Avatar Modraszka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 635
Dot.: Farmerama cz II

Jak zwykle błędy Roślinki posiane, ale na polach kręcą się kwiatki
__________________

Modraszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 13:07   #3274
asqua92
Zakorzenienie
 
Avatar asqua92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 547
GG do asqua92
Dot.: Farmerama cz II

Cytat:
Napisane przez Modraszka Pokaż wiadomość
Jak zwykle błędy Roślinki posiane, ale na polach kręcą się kwiatki
ech...
__________________
Razem 22.01.2010
Zaręczyny 12.02.2014
Ślub 09.09.2017

"Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
Zamurowało mnie. Patrząc na mnie badawczo,zadeklarowała wzniosłym tonem:
Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć."
Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 13:07   #3275
Promyk03
Zakorzenienie
 
Avatar Promyk03
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 25 590
Dot.: Farmerama cz II

ja posiałam a na polu nie mam nic
__________________
13.09.2008
1.05.2014
06.01.2016


Cieszę się życiem

książki :
2016- 31
2015- - 56


-14 kg
Promyk03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 14:18   #3276
Modraszka
Zadomowienie
 
Avatar Modraszka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 635
Dot.: Farmerama cz II

U mnie już ok Za niecałe 50 minut pierwszy zbiór

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

"Hej Farmerzy !

Wkrótce na Waszych Drzewach Mądrości pojawią się dwie nowe runy:
- skraca czas produkcji w warsztatach o 10%
- zwiększa szansę na otrzymywanie przedmiotów podczas żniw na wszystkich częściach farmy niezależnie od tego gdzie stoją
(oprócz ogrodu ozdobnego)"

Nie będzie trzeba przestawiać pucharów
__________________

Modraszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 14:20   #3277
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Farmerama cz II

Podlałam, nawoziłam, SN, dałam zośkę i zjadłam drzem dyniowy wyszło mi p 40 sadzonek z każdego gatunku więc mam 3/4 pól obsianych
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg

Edytowane przez the rock
Czas edycji: 2012-02-16 o 14:23
the rock jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-16, 14:45   #3278
milejdi206
Zakorzenienie
 
Avatar milejdi206
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Odległa Galaktyka :)
Wiadomości: 5 821
Dot.: Farmerama cz II

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
Podlałam, nawoziłam, SN, dałam zośkę i zjadłam drzem dyniowy wyszło mi p 40 sadzonek z każdego gatunku więc mam 3/4 pól obsianych
ile zośka daje więcej zbiorów?
__________________
Razem 18.07.2007r
Zaręczyny 19.07.2008r
Nasz Ślub 18.07.2009r
Kierowca 20.07.2012r

[RIGHT]Robótki Patuni
Patunia Gotuje

[B]
milejdi206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 14:52   #3279
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Farmerama cz II

Cytat:
Napisane przez milejdi206 Pokaż wiadomość
ile zośka daje więcej zbiorów?
Z tego co wiem daje + 50 % pd i dodatkowe 2 plony
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 14:57   #3280
milejdi206
Zakorzenienie
 
Avatar milejdi206
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Odległa Galaktyka :)
Wiadomości: 5 821
Dot.: Farmerama cz II

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
Z tego co wiem daje + 50 % pd i dodatkowe 2 plony
dziękuje
__________________
Razem 18.07.2007r
Zaręczyny 19.07.2008r
Nasz Ślub 18.07.2009r
Kierowca 20.07.2012r

[RIGHT]Robótki Patuni
Patunia Gotuje

[B]
milejdi206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 16:24   #3281
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Farmerama cz II

Chce stary wyglad roslin Zebralam pszenice i moim oczom ukazały sie jakies zołte "robaki"...
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-16, 16:31   #3282
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Farmerama cz II

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Chce stary wyglad roslin Zebralam pszenice i moim oczom ukazały sie jakies zołte "robaki"...
Ja posadziłam słonecznik i myslałam, że jeszcze nie dojrzały, taki jakiś mały a tu wyskoczyło 'gotowe'
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 16:48   #3283
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Farmerama cz II

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Chce stary wyglad roslin Zebralam pszenice i moim oczom ukazały sie jakies zołte "robaki"...
nie mogę sie przestawic na te nowe
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 16:54   #3284
finansistka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 796
Dot.: Farmerama cz II

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
nie mogę sie przestawic na te nowe
ja tak samo ;/
a w tym evencie nie biore udzialu ; (
finansistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 16:55   #3285
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Farmerama cz II

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
Ja posadziłam słonecznik i myslałam, że jeszcze nie dojrzały, taki jakiś mały a tu wyskoczyło 'gotowe'
Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
nie mogę sie przestawic na te nowe
Dokładnie . A słoneczników jeszcze nie widzialam, przyzwyczailam sie, ze są takie "syte" . W większości zmiany są nie udane (minie troche czasu az obadam wszystkie na nowo pod katem wygladu). Wszystko jakies mniejsze, wyglada mniej realnie i dziwne jaskrawe kolory ma. Tak to jest jak sie chce coś dobrego i sprawdzonego ulepszać - można krotko mowiac przedobrzyc.

EDI: oddaje honor, ze faktycznie tulipany sa lepsze, maja lodyzki Ale to jedyne co narazie mi przypadlo do gustu.

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2012-02-16 o 17:07
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 19:43   #3286
milejdi206
Zakorzenienie
 
Avatar milejdi206
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Odległa Galaktyka :)
Wiadomości: 5 821
Dot.: Farmerama cz II

Witaj droga polska społeczności!
Otrzymaliśmy bardzo wiele pytań i niestety nie możemy odpowiedzieć na wszystkie. Wybraliśmy więc najważniejsze i najczęstsze pytania. W tym newsletterze chcemy przedstawić Wam pierwsze odpowiedzi. Dodatkowo zamierzamy nakręcić mały podcast, w którym odpowiemy na dalsze pytania, na które najlepiej odpowiedzieć jest w formie filmu.
A oto i pierwsze odpowiedzi:
1. Kiedy pojawią się kolejne stałe misje?
Obecnie pracujemy nad dalszymi stałymi misjami. Jedna z nowych kampanii wkrótce pojawi się online. Jako że w ostatnim czasie w grze pojawiło się dużo nowych roślin, drzew, zwierząt i produktów z rzemiosła, zamierzamy w tym roku zamieścić w spółdzielni parę kampanii, które wymagają właśnie tych produktów.

2. Kiedy pojawią się dwie brakujące runy?
Możliwe, że zanim ten tekst pojawi się na forum, będą one już dostępne w grze J Planujemy wprowadzić je do gry 17 lutego. Przepraszamy, że musieliście tak długo czekać. Niestety czasami mamy techniczne problemy i nie zawsze uda nam się wszystko zrobić na czas.

3. Wielu graczom nie podoba się nowy design gry. Dlaczego konieczne jest zmienianie wszystkiego i dlaczego gracze nie mogą sami wybierać, w jakim designie chcą grać?
Niestety z przyczyn technicznych wybór pomiędzy nowym i starym designem nie jest możliwy. W planowanym filmiku wytłumaczymy Wam dokładniej, dlaczego. Teraz powiemy Wam tylko tyle, że, po wprowadzeniu nowego designu, wszystkie okna, tła, elementy, przyciski itp. musiały zostać na nowo wpisane do kodu programu i ustawione w odpowiednim miejscu na ekranie. Dlatego nie można tak po prostu zmienić sobie designu na stary, bo zmienił się kod, jak też niektóre inne funkcje. Przyjęliśmy jednak do wiadomości Waszą krytykę i będziemy starać się w przyszłości jeszcze bardziej wszystko ulepszyć. Bierzemy zawsze pod uwagę konstruktywną krytykę, np. jak w przypadku okna z nasionami. Decyzja o zmianie designu została podjęta już dawno temu i w żadnym wypadku nie możemy tego cofnąć. Postaramy się jednak wziąć pod uwagę Wasze życzenia i potrzeby.

4. Jak wyglądają plany co do przyszłości Bahamaramy? Planowane są jakieś rozszerzenia albo nawet hodowla nowych zwierząt?
Jesteśmy świadomi, że mimo unii walutowej Bahamarama została zepchnięta na dalszy plan. Jednakże więcej miejsca i więcej zmian na wyspie jest jednym z punktów, które zaplanowaliśmy na ten rok. Koncepcja zmian nie jest jeszcze ostateczna, dlatego piszcie nadal do nas i dzielcie się z nami swoimi życzeniami, pomysłami i sugestiami dotyczącymi Bahamaramy, abyśmy mieli więcej inspiracji

5. Dostępne dekoracje są tak liczne, że nie starcza już na nie miejsca w ogrodzie ozdobnym. Czy zaplanowane są w związku z tym rozszerzenia i jeśli tak to jakie?
Ten problem jest od dawna znany i pracujemy nad jego rozwiązaniem: tak, już wkrótce dostępne będzie rozszerzenie, jednak nie będzie to łąka. Rozszerzenie to leżeć będzie bowiem wysoko w niebie i dostępne będzie poprzez magiczną roślinę. Ponadto przygotowaliśmy dla Was coś nowego, co sprawi, że warto będzie się znowu wysilać i zbierać więcej dekoracji i premii. Musicie jeszcze trochę poczekać, ale zanim drzewa znów się zazielenią, przedmioty te będą dostępne w inwentarzu.

6. Czy zaplanowana jest jakaś dalsza funkcja młyna wodnego na leśnej polanie?
Zasadniczo młyn został stworzony jako przedmiot dekoracyjny, który miał na celu po prostu upiększać krajobraz. Jednakże pomysł, aby dodać mu trochę funkcjonalności jest bardzo dobry. Kto wie... Być może młyn nada się w sam raz, aby wpływać na pogodę i zjawiska z nią związane, które nawiasem mówiąc pojawią się ponownie w tym roku na naszej farmie...

7. Jakie zwierzę hodowlane jest następne w kolejce? Prosimy o wskazówkę! Czy planowana jest także hodowla na Bahamaramie?
Według nas, wszystkie zwierzęta powinny być zawarte w programie hodowlanym – także zwierzęta z wyspy. Jednakże jedno zwierzę oznacza dla nas tydzień pracy, ponieważ graficy mają pełne ręce roboty planując i tworząc różne zwierzęta, z uwzględnieniem poszczególnych zagród i animacji. Kolejne zwierzę hodowlane jest już jednak w toku: to zwierzę mieszka razem z ludźmi już od przeszło 9000 lat. Co to może być?

8. Czy w planach jest także poszerzenie dzielnicy rzemieślników o kolejne zawody? Jeśli tak, to o jakie?
Tak, zdecydowanie! Bierzemy właśnie pod uwagę, jakie dwa nowe zawody pojawią się jako następne. Pewnego dnia do dyspozycji będzie w sumie siedem różnych rodzajów rzemiosła. Śledziliśmy również uważnie konkurs, gdzie fani Farmeramy zgłosili wiele świetnych propozycji co do nowych zawodów. Oczywiście również na wszystkich forach mamy długie listy pełne wspaniałych pomysłów i sugestii. Już wkrótce zdecydujemy się na dwa zawody i będziemy sumiennie pracować nad pięknymi budynkami i interesującymi przepisami dla tych nowych zawodów.

9. Czy już niedługo zostanie przedstawiony nowy system pogodowy? Jeśli tak, to jakie funkcje będzie on zawierał?
Tak, chcemy przywrócić warunki pogodowe na farmie. Nie chcemy natomiast, aby zła pogoda psuła Wam nastrój i żebyście wylogowywali się z gry od razu, jak tylko zacznie trochę padać Zamiast tego dostępne będą różne zjawiska pogodowe, które mają negatywny lub pozytywny wpływ na zwierzęta i rośliny na farmie. Na przykład, jasne słońce może pomóc Waszym kwiatom rosnąć szybciej, ale sprawi też, że Wasze zwierzęta będą szybciej spragnione. Jeśli macie pomysły i sugestie na temat konsekwencji i skutków deszczu, burzy, wiatru itp., to odwiedźcie forum i dajcie nam znać!

10. Wielu graczy, którzy osiągnęli bardzo wysoki poziom, skarży się, że nie mają już żadnych wyzwań w grze! Co może być dla nich motywacją do dalszej gry?
Nasza lista nie ma końca! Po pierwsze, dostosowane poziomy, nowe misje specjalne i nowe zawody, które będą dostępne tylko dla zaawansowanych graczy i wiele innych pomysłów. Możecie być pewni, że nie zapomnieliśmy o Was i oczywiście nie chcemy też, żebyście się nudzili. Z tego właśnie powodu, jedną z najważniejszych kwestii w tym roku było rozbudowanie wysokopoziomowego obszaru gry.

11. Czy już w krótce aplikacja Harvest Time będzie także kompatybilna z urządzeniami przenośnymi, takimi jak Android?
Ponieważ wiele ludzi ma urządzenia przenośne Android uważam, że byłby to bardzo dobry pomysł. Niestety, tryb programu tej aplikacji nie może być tak po prostu przetworzony i wykorzystany na urządzeniach Android, co oznacza, że dla użytkowników Androida aplikacja ta musiałaby być stworzona jeszcze raz od podstaw. Jednak w tej chwili pracujemy właśnie nad nowymi aktualizacjami dla aplikacji na iPhona. Niemniej jednak, ponieważ zapotrzebowanie na aplikację w Androidzie jest bardzo duże, będziemy mieć to na uwadze, chociaż jest to coś, co z powodu długiego czasu rozwoju nie może być rozwiązane natychmiast.

12.Z tą całą masą akcji specjalnych w grze, przydałby się jakiś kalendarz, który zawierałby wszystkie przydatne informacje. Co Wy na to?
Tak, my także chcielibyśmy mieć kalendarz, w którym będą uwzględnione terminy wszystkich akcji specjalnych i ofert, dzięki czemu moglibyście być zawsze na bieżąco i żebyśmy mogli Was łatwiej i dokładniej informować o tym, co dzieje się właśnie na farmie. Funkcja ta zostanie wprowadzona, ale nie wcześniej niż w lecie, ponieważ mamy w tej chwili wiele innych nowych funkcji i pomysłów, którymi musimy się zająć.

13. Czy planujecie dostosować poziom trudności akcji specjalnych w zależności od poziomu każdego gracza?
Tak, to jest coś, czego życzyliście sobie już od dawna i szczerze mówiąc uważamy, że ma to sens, ponieważ nowicjusz ma zupełnie inne wymagania niż stary wyjadacz. Tak więc już pod koniec lutego będziecie mogli osobiście przetestować tę możliwość. Poza tym pracujemy też nad ogólną mechaniką gry w celu stworzenia systemu o różnych poziomach trudności.

14. Dlaczego czasami w Farmeramie są 2 lub 3 akcje specjalne na raz, np. Baby Boom i specjalna akcja urodzinowa? Z jednej strony gracze potrzebują miejsca, aby sadzić specjalne rośliny, a z drugiej strony, jeśli zdecydują się hodować zwierzęta nie otrzymują specjalnych przedmiotów. To sprawia, że gracze są niezadowoleni.
Początkowo pomysł był taki, że akcje specjalne będą ofertami, które można przyjąć lub nie. Minione miesiące pełne akcji specjalnych dały nam jednak do zrozumienia, że ​​wielu graczy chce uczestniczyć we wszystkich akcjach i nie chce się decydować tylko na jedną akcję. Tak więc w przyszłości będziemy starali się unikać wprowadzania kilku akcji jednocześnie i odstępy między akcjami będą większe, abyście mogli trochę odsapnąć. Nie martwcie się, chcemy żebyście mieli zawsze dużo możliwości do wyboru, ale jednocześnie wiemy, że nie wszystkim uda się zakończyć wszystkie misje. Naszym celem nie jest jednak zmuszanie Was do czegokolwiek, ale chcemy po prostu móc zaoferować Wam jak najwięcej. Jak tylko znajdziemy dobry system dla różnych poziomów trudności, wszystko będzie dużo prostsze. Wtedy będziecie mogli sami wybierać stopień trudności akcji specjalnych

15. Na czym polega tajemnica przypadkowości i prawdopodobieństwa otrzymywania specjalnych przedmiotów podczas zbiorów podczas akcji specjalnych?
To naprawdę przyjemność czytać Wasze pomysły dotyczące przedmiotów otrzymywanych podczas akcji specjalnych, macie czasem naprawdę ciekawe teorie na ten temat. Prawdę mówiąc, jest to w sumie bardzo proste: ustalamy skąd wypadną przedmioty (pola, drzewa, zwierzęta, itp.) i jak często (jakie jest prawdopodobieństwo otrzymania przedmiotu). Jeżeli ustalimy, że prawdopodobieństwo wynosi np. 1%, to ze 100 jabłoni wypadnie prawdopodobnie 1 przedmiot. Ale ponieważ jest to zupełnie przypadkowe, może się też zdarzyć, że ze 100 jabłoni wypadnie 10 przedmiotów lub też żaden przedmiot. Ponieważ jest to tylko szansa na otrzymanie przedmiotu, która jest tym większa im dłuższy jest czas uprawy. Poniższe czynniki nie mają jednakże żadnego wpływu na prawdopodobieństwo otrzymania przedmiotów: czy płacicie czy nie płacicie, rodzaj serwera, uprzejmy sposób traktowania innych graczy lub ilość krytycznych wątków na forum, rozmiar buta i znak zodiaku

16.Korzyści z pakietów Premium, zdaniem wielu graczy, nie są już aż tak atrakcyjne. Macie w planach przerobić te pakiety i jeśli tak, to jakie dodatkowe korzyści by z tego wynikały?
Tak, mamy zamiar uruchomić nowy system Premium! Chcemy zaoferować kilka modeli, które mają różne korzyści i ceny. Oprócz istniejących już korzyści dodanych będzie kilka nowych. Dodatkowo, nowy system Premium będzie oferować z technicznego punktu widzenia możliwość szybkiej zmiany zawartości pakietu, aby móc go w przyszłości szybciej aktualizować i dostosowywać łatwiej do własnych potrzeb.

17. Wykonywanie zleceń w spółdzielni nie opłaca się. Byłoby miło, gdyby nagrody były bardziej atrakcyjne.
Także ten problem jest nam znany. Z pewnością przerobimy zlecenia ze spółdzielni, aby były one bardziej interesujące. Najpóźniej na początku roku Wasi klienci będą znowu płacić więcej za Wasze towary.

18.Czy w najbliższej przyszłości będzie można grać w grę także w modusie pełnoekranowym?
Niestety, z powodów technicznych nie jest to takie proste i wymagałoby zbyt wiele pracy i zmian w języku programowania. Dlatego nie możemy Wam obiecać, że będzie to jedna z następnych zmian.

19.Wielu graczy narzeka na jakość i szybkość gry i są zdania, że przydałaby się funkcja, dzięki której można by wyłączyć animacje. Czy planujecie wprowadzenie takiej opcji?
Wprowadziliśmy już w grze możliwość optymalizacji wydajności gry i będziemy kontynuować pracę w tym kierunku, aby Farmerama działała bez przeszkód również na starszych komputerach. Animacje są już zresztą blokowane w grze, jeśli zostanie wykryte, że wydajność systemu nie jest wystarczająca. Z pewnością możemy jednak skoncentrować się ponownie na tej funkcji, aby jeszcze bardziej zwiększyć wydajność gry.

20. Planujecie wprowadzenie nowego obszaru w inwentarzu, gdzie gracze mogą zobaczyć otrzymane prezenty, w tym także ich szczegóły i kto je wysłał?
Jak tylko dostosujemy system prezentów do nowego designu, dostępny będzie w końcu długo oczekiwany dziennik prezentów! Przy okazji poprawimy także pasek sąsiadów, dzięki czemu będziecie mogli znowu wyraźniej czytać ich imiona.

21. Planowane są dalsze możliwości interakcji z sąsiadami?
Dwóch programistów z naszej ekipy, Kai i Stefan, pracuje właśnie gorączkowo nad wbudowaniem tej nowej funkcji. Nie byłoby źle, gdyby można było odwiedzić swoich sąsiadów i podać im pomocną dłoń...
__________________
Razem 18.07.2007r
Zaręczyny 19.07.2008r
Nasz Ślub 18.07.2009r
Kierowca 20.07.2012r

[RIGHT]Robótki Patuni
Patunia Gotuje

[B]
milejdi206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 19:44   #3287
milejdi206
Zakorzenienie
 
Avatar milejdi206
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Odległa Galaktyka :)
Wiadomości: 5 821
Dot.: Farmerama cz II

22. Planujecie poszerzenie łuku weselnego? Czy z okazji pierwszej rocznicy ślubu czeka małżonków jakaś niespodzianka?
Ślub powinien być zdecydowanie poprawiony! Uważamy, że "rocznica ślubna" to bardzo fajny pomysł i chcemy ogólnie sprawić, żeby ślub w Farmeramie był jeszcze ładniejszy. Jednak na razie inne kwestie są ważniejsze, więc przed latem nie dojdzie niestety do żadnych zmian w tym obszarze gry.
23. Dlaczego nie ma jeszcze żadnej zniżki na super nawóz Zosi?
A chcecie zniżkę?

24. Wśród społeczności krąży wiele plotek na temat BOTów. Jak bardzo zajmujecie się tym problemem? Czy z technicznego punktu widzenia jest możliwe zidentyfikowanie użytkowników BOTów i czy macie zamiar ich ukarać?
Boty to brzydka sprawa, której nie pochwalamy. Dlatego przyglądamy się najnowszym BOTom, aby dowiedzieć się jak one działają. Wtedy możemy wbudować w naszej grze pewne środki zapobiegawcze i zabezpieczenia. Niestety, twórcy tych BOTów mogą je odkryć, obejść i znaleźć inny sposób na "oszukiwanie". Tak więc przeczesujemy ciągle nasze gry w poszukiwaniu tych BOTów i staramy się utrudniać życie ich twórcom tak bardzo, jak to możliwe.

25. Macie w planach stworzenie globalnej listy rankingowej?
Wiemy już, że istnieją gracze, którzy życzą sobie globalnej listy rankingowej, ale istnieją też tacy, którzy nie przywiązują do tego wagi. Być może znajdziemy niedługo możliwość wprowadzenia takiej listy rankingowej, gdzie gracze mogą jednak sami zdecydować, czy chcą w niej uczestniczyć, czy nie.

26. Jak można zostać członkiem klubu TGC?
Więcej informacji na ten temat możecie znaleźć w sekcji forum FAQ
http://pl.board.bigpoint.com/farmera...d.php?t=818313
__________________
Razem 18.07.2007r
Zaręczyny 19.07.2008r
Nasz Ślub 18.07.2009r
Kierowca 20.07.2012r

[RIGHT]Robótki Patuni
Patunia Gotuje

[B]
milejdi206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 19:50   #3288
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Farmerama cz II

hm ciekawe, tylko za duzo niech nie wymyślają, bo człowiek sie zgubi w tym wszystkim
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 21:03   #3289
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Farmerama cz II

Siedzę, patrzę w sadzonki, patrzę... w końcu kliknęłam, a tam... dojrzały rabarbar W ogóle wg mnie nie wyglądał na dojrzały rabarbar Po zachwycie nad kwiatkami nadeszła najwyraźniej pora na pierwszy minus dla zmian

Jak idzie sadzenie eventowych kwiatków?
Ja zaczęłam dość późno, bom była w pracy. Mam póki co po 580 każdego, więc z rana obsieję już wszystkie pola orchideą i fiołkami
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-16, 23:21   #3290
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Farmerama cz II

Ciekawe jakie to zwierze chca znow wprowadzic Mogliby tez odswieżyc grafike paru starych , bez kolorowania (tylko zeby moich ulubionych kaczuszek nie ruszali ). Np. konia - nie moge na niego patrzec Chyba najmniejszy ze wszystkich, a powinien byc jednym z najwiekszych! Totalnie zachwiane proporcje. A ten z fabryki rodeo to juz w ogole jak kot dachowiec z wytrzeszczem wyglada .
ganimedeo, jeszcze nie sialam rabarbaru od wprowadzenia zmian, ale nowa ikonka mi sie z parówkami kojarzy
U mnie narazie spokojnie z karnawałem, po 200 mam kazdej roslinki.
Na spokojnie robie tylko srebrne misje i ostatni etap w calosci, bo nie chce sie pozbywac wiecej zapasów zwierzatek itp. Musze sie troche "odkuć" z zapasami

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2012-02-16 o 23:22
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 23:25   #3291
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Farmerama cz II

U mnie fiołka 85o orchidei 728 ale jeszcze raz dziś zbiorę za 4o minut
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 23:39   #3292
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Farmerama cz II

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
U mnie fiołka 85o orchidei 728 ale jeszcze raz dziś zbiorę za 4o minut


Podobaja mi sie bardzo nowe owieczki . Dobrze, ze je poprawili bo byly najsłabsze z kolorowych. Teraz sa urocze. I strzygalnie też maja lepsza grafe
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 05:53   #3293
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Farmerama cz II

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Ciekawe jakie to zwierze chca znow wprowadzic Mogliby tez odswieżyc grafike paru starych , bez kolorowania (tylko zeby moich ulubionych kaczuszek nie ruszali ). Np. konia - nie moge na niego patrzec Chyba najmniejszy ze wszystkich, a powinien byc jednym z najwiekszych! Totalnie zachwiane proporcje. A ten z fabryki rodeo to juz w ogole jak kot dachowiec z wytrzeszczem wyglada .
ganimedeo, jeszcze nie sialam rabarbaru od wprowadzenia zmian, ale nowa ikonka mi sie z parówkami kojarzy
U mnie narazie spokojnie z karnawałem, po 200 mam kazdej roslinki.
Na spokojnie robie tylko srebrne misje i ostatni etap w calosci, bo nie chce sie pozbywac wiecej zapasów zwierzatek itp. Musze sie troche "odkuć" z zapasami
Myślę, że chodzi o kozy
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 06:28   #3294
porzeczka2602
Zakorzenienie
 
Avatar porzeczka2602
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 055
Dot.: Farmerama cz II

Ale macie ilości roślinek ja dziś miałam tylko po 90szt no ale nie dam się

Za to dziś na kole wykręciłam choinkę
__________________


Poproszę o codzienny głos
porzeczka2602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 06:41   #3295
Promyk03
Zakorzenienie
 
Avatar Promyk03
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 25 590
Dot.: Farmerama cz II

Cytat:
Napisane przez porzeczka2602 Pokaż wiadomość
Za to dziś na kole wykręciłam choinkę
a ja zapachowe drzewko
__________________
13.09.2008
1.05.2014
06.01.2016


Cieszę się życiem

książki :
2016- 31
2015- - 56


-14 kg
Promyk03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 06:50   #3296
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Farmerama cz II

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Myślę, że chodzi o kozy
Też tak obstawiam

Cytat:
Napisane przez porzeczka2602 Pokaż wiadomość
Ale macie ilości roślinek ja dziś miałam tylko po 90szt no ale nie dam się

Za to dziś na kole wykręciłam choinkę
Cytat:
Napisane przez Promyk03 Pokaż wiadomość
a ja zapachowe drzewko


Parówki i kot z wytrzeszczem niezłe
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 06:56   #3297
PurBlanka
Wtajemniczenie
 
Avatar PurBlanka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 850
GG do PurBlanka
Dot.: Farmerama cz II

Dziewczyny, przecież kozy już są
Ja obstawiam psy. Niby mało farmowe zwierze, ale jednak na każdej farmie pies jest Poza tym, zwierze, które jest z człowiekiem od 9000 lat Pies od zawsze nam towarzyszył, więc go obstawiam.
Jeśli chodzi o event, to ja późno zaczęłam, nie mam za bardzo kiedy siać, ale myślę, że dam radę. Planuję zrobić całość, jak zabawa, to zabawa. Może się uda
__________________
Mój największy Sukces. Oli- 23.10.14
PurBlanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 07:06   #3298
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Farmerama cz II

Cytat:
Napisane przez PurBlanka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przecież kozy już są
Ja obstawiam psy. Niby mało farmowe zwierze, ale jednak na każdej farmie pies jest Poza tym, zwierze, które jest z człowiekiem od 9000 lat Pies od zawsze nam towarzyszył, więc go obstawiam.
Jeśli chodzi o event, to ja późno zaczęłam, nie mam za bardzo kiedy siać, ale myślę, że dam radę. Planuję zrobić całość, jak zabawa, to zabawa. Może się uda
Chodziło o obstawienie, które ze zwierzątek pokolorują jako następne .

Wypadł mi jeden sąsiad, zapraszam. Nick jak tutaj, poziom 78
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 07:14   #3299
Promyk03
Zakorzenienie
 
Avatar Promyk03
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 25 590
Dot.: Farmerama cz II

Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
Wypadł mi jeden sąsiad, zapraszam. Nick jak tutaj, poziom 78
zaprosiłam
__________________
13.09.2008
1.05.2014
06.01.2016


Cieszę się życiem

książki :
2016- 31
2015- - 56


-14 kg
Promyk03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 07:17   #3300
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Farmerama cz II

Cytat:
Napisane przez Promyk03 Pokaż wiadomość
zaprosiłam
Przyjęte
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:40.