Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam!!! - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-09-08, 20:35   #1501
wiewioreczka
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioreczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 171
dubel ... przepraszam nie wiem jak to sie stalo ale wyszlo podwojnie
__________________


Edytowane przez wiewioreczka
Czas edycji: 2006-09-08 o 20:38 Powód: zdublowanie
wiewioreczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-08, 20:47   #1502
kimi1000
Zakorzenienie
 
Avatar kimi1000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 164
GG do kimi1000
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

wiewióreczka wiem że niedużo, ale niezdrowo i kalorycznie
heh, jak marzy ci się kicia, to przyjedź do mnie pobawić się z Urwisem bo od dwóch godzin szaleje i nie mam juz sił sie z nim bawić
__________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni.

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .



Edytowane przez kimi1000
Czas edycji: 2006-09-09 o 10:01 Powód: ortografia
kimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-09, 13:00   #1503
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

aj ale mam dzisiaj zakswasy po w-f 40 min sie rozciągalismy , cwiczylismy na drabinkach , stanie na rekach , wiszenie na drabinkach dogóronogami ( na poczatku sie bałam ze bez zadnego zabezpieczenia trzymac sie na drabince na rekach a nogi u góry ale sie udało i nic mi sie nie stało a nawet mi sie to spodobało , bieganie ito rzeczy... ja chodze na treningi z koszykówki i piłki ręcznej daja nam okropny wycisk ze potem nie umiem dojśc do domu bo autobusami nie jeźdze tylko piechotą ajc ) buziaki
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-10, 18:53   #1504
wiewioreczka
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioreczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 171
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

hejj

przez weekend staralam sie jesc jak dietetycznie i nawet mi wychodzilo tylko kurcze nie tak jak bym chciala. Mialam bardzo duzo chodzenia tzn wychodzenie na osiedle itp i przez to wpadalam do domu na chwilke zeby wziac cos do zjedzenia i byly to glownie owoce, tym sposobem zamiast 5 porzadnych posilkow wyszly mi 3 w miare dobre + 2 owocowe przekąski, a chcialabym zeby te 2 przekąski byly bardziej białkowe niz weglowodanowe, tylko kurcze czasu brak na przygotowywanie a teraz szkola i znow nie wiem czy bede w stanie wstac odpowiednio wczesnie zeby zdazyc zrobic sobie kanapke z twarozkiem, ale postraam sie

mam nadzieje, ze jakos to bedzie, bo w srode sie waze bedzie to moje 1 wazenie od 2 tyg bardzo chcialabym chodzic juz na aerobik, bo w domu nie potrafie zmotywowac sie do cwiczen a na aerobiku z grupa raczej nie bede miala wyboru i bedzie ttrzeba sie ruszac a jak narazie ratuja mnie 4 godz wf w tygodniu

pozdrawiam cieplooo

ale zem sie rozpisala
__________________

wiewioreczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-12, 13:19   #1505
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

wiewioreczka napewno schudłas duzo ) ja tez mam 4 godz w-f ( tylko że nam daje babka straszny wycisk bo stwierdziła ze zrobiliśmy się leniwe ) a pozatym 2 treningi które trwaja ponad 2 godz jeden z kosza , drugi z recznej i sobie jeszcze cwicze w domu pomimo tego ze zaczełam jeśc wiecej - zdrowo to waga nie drgneła teraz tylko ją plinować aby nie spadła w dół ani nie poszła w góre ) i zostało jeszcze pracowania na zgububieniu paru zbednych cm ) ale nie powinno byc źle... oh jea nic mi sie nie chce... chetnie bym poszła spac a tu czeka mnei jeszcze napisanie wypracowania na jutro i na nauczeniu sie na kartkówke ah.... dobra zmykam buziaki
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-12, 18:31   #1506
wiewioreczka
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioreczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 171
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

ojj niewiem czy tak duzo, bo ruchu malo bylo ale widze, ze brzuch mi juz mniej 'odstaje' heh
podziwiam Cie, ze oprocz 4h wf i 4h treningow chce Ci sie cwiczyc w domu ja np totalnie sie lenie chociaz dzisiaj zaliczylam 45 min rolkowania
teraz ide leniuchowac dalej, tym razem wraz z serialami w Tv
__________________

wiewioreczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-12, 21:12   #1507
kimi1000
Zakorzenienie
 
Avatar kimi1000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 164
GG do kimi1000
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

hej powracam do diety, ale zdrowej i pełnowartościowej, albo raczej zaczynam taką dietę
zjadłam: kawa, płatki czekoladowe z mlekiem, kawa 2 parówki z kromką razowego, 6 kostek czekolady, 2 kromki wasy z pastą z tuńczyka i ogórkiem
piwko
ta czekolada i piwko na depresję, bo musiałam oddać Urwiska, mam alergię na koty
__________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni.

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .


kimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-13, 07:40   #1508
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

Cytat:
Napisane przez kimi1000 Pokaż wiadomość
hej powracam do diety, ale zdrowej i pełnowartościowej, albo raczej zaczynam taką dietę
zjadłam: kawa, płatki czekoladowe z mlekiem, kawa 2 parówki z kromką razowego, 6 kostek czekolady, 2 kromki wasy z pastą z tuńczyka i ogórkiem
piwko
ta czekolada i piwko na depresję, bo musiałam oddać Urwiska, mam alergię na koty
Jak to jest zdrowa i pełnowartościowa dieta to ja idę się powiesić.
Załamałaś mnie.
Przykro mi z powodu kota!!!
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-13, 14:16   #1509
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

wiewióreczka lubie cwiczyc i tak juz mam ze musze cos cwiczyc bo tak to dziwnie sie czuje tak moj odchył czekam na twoje wyniki
kimi musisz jeśc wiecej .. wiem ze cięzko jest się przełamać bo sama tak miałam lecz przełamałam sie i nawet że jem wiecej - zdrowo to nie tyje czego sie bardzo bałam ...
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-13, 17:21   #1510
wiewioreczka
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioreczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 171
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

wazylam sie rano i na wadze 53,1 kg wiec juz calkiem niezle
mam nadzieje, ze wytrwam w nie jedzeniu slodyczy bo narazie nawet mnie tak bardzo nie ciągnie
dzisiaj biegalismy na 1km wiec troche sie zmeczylam, a to wcale nie taki duzy dystans! kondycja ... yy troszke zmalala mam nadzieje, ze niedlugo (jak juz zaczne uczeszczac na aerobik) kondycha sie poprawi

a jak narazie czeka mnie troszke nauki ale jeszcze dzis tutaj zajrze napewno
__________________

wiewioreczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-13, 17:21   #1511
kimi1000
Zakorzenienie
 
Avatar kimi1000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 164
GG do kimi1000
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Jak to jest zdrowa i pełnowartościowa dieta to ja idę się powiesić.
Załamałaś mnie.
Przykro mi z powodu kota!!!
Uważam, że oprócz słodyczy i piwka jest wporządku, jeśli nie pisz, bo ja już nie wiem co jest ok a co nie
__________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni.

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .


kimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-13, 18:22   #1512
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

kimi pingwinowi raczej chodziło tez o to że za mało jesz !
wiwióreczka lol szybko ci spadaj kg w 2 tyg 4 kg brawo w takim tempie to za miesiac bedziesz wazyc 49 kg hehe tylko pamietaj waga szybciej spada niż cm .... i cm są wazniejsze wiec lepiej sie na nich skup a ile razy w tyg aerobik bedziesz miała i ile beda trwac ?? ja tez bym sie chciała gdzies zapisac tylko hm... u mnei doba musiała by trwać 30 h a nie 24 teraz to na kompa wchodze tylko zeby odwiedzic ten wątek i inny jeszcze i zmykam z kompa

oh a ja dzisiaj w-f , godz cwiczen na nogi , cwiczenia na brzuch ( suzany i kilka jeszcze innych z lekcji w-f )
buziaki
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-14, 08:51   #1513
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

Cytat:
Napisane przez kimi1000 Pokaż wiadomość
hej powracam do diety, ale zdrowej i pełnowartościowej, albo raczej zaczynam taką dietę
zjadłam: kawa, płatki czekoladowe z mlekiem, kawa 2 parówki z kromką razowego, 6 kostek czekolady, 2 kromki wasy z pastą z tuńczyka i ogórkiem
piwko
ta czekolada i piwko na depresję, bo musiałam oddać Urwiska, mam alergię na koty
Kimi zdrowa dieta to 5-6 pełnowartościowych posiłków, a w tej rozpisce ich nie ma są za to:

płatki czekoladowe z mlekiem: bardzo wysokie ig, mocno przetworzony produkt, dużo cukru i nasyconego tłuszczu, mało błonnika, brak białka
parówki: mało białk, dużo nasyconego tłuszczu
wasa też nie jest najlepsza, lepiej kup zwykły razowy chleb

Postaraj się jeść jak najmniej przetworzone produkty: płatki owsiane, musli bez cukru, orzechy jajka, mięso, twaróg.
Możesz zjeść np. jajecznicę z warzywami,
kanapki z chudym twarogiem, szynką i warzywami, owsiankę z orzechami, owocami i kawałkiem twarogu ( żeby mieć białko)
placek owsiany tj. jajka wymieszane z płatkami owsianymi i usmażone na patelni do tego owoce i jogurt
ryż z mięsem i warzywami
makaron z sosem z pomidorów i szynką itp.
Piwko i czekoladka może być pod warunkiem, że zdarza się raz, no 2 na tydzień. Oczywiście lepszym wyborem jest wino niż piwo.
Jak Twoje samopoczucie, już lepiej? ( chodzi mi o kotka)
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-14, 19:23   #1514
kimi1000
Zakorzenienie
 
Avatar kimi1000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 164
GG do kimi1000
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Kimi zdrowa dieta to 5-6 pełnowartościowych posiłków, a w tej rozpisce ich nie ma są za to:

płatki czekoladowe z mlekiem: bardzo wysokie ig, mocno przetworzony produkt, dużo cukru i nasyconego tłuszczu, mało błonnika, brak białka
parówki: mało białk, dużo nasyconego tłuszczu
wasa też nie jest najlepsza, lepiej kup zwykły razowy chleb

Postaraj się jeść jak najmniej przetworzone produkty: płatki owsiane, musli bez cukru, orzechy jajka, mięso, twaróg.
Możesz zjeść np. jajecznicę z warzywami,
kanapki z chudym twarogiem, szynką i warzywami, owsiankę z orzechami, owocami i kawałkiem twarogu ( żeby mieć białko)
placek owsiany tj. jajka wymieszane z płatkami owsianymi i usmażone na patelni do tego owoce i jogurt
ryż z mięsem i warzywami
makaron z sosem z pomidorów i szynką itp.
Piwko i czekoladka może być pod warunkiem, że zdarza się raz, no 2 na tydzień. Oczywiście lepszym wyborem jest wino niż piwo.
Jak Twoje samopoczucie, już lepiej? ( chodzi mi o kotka)
Pingwin dzięki, postaram się wprowadzić w życie Twoje porady w miarę możliwości. Przeglądałam sobie wątek odchudzanie po 30, bo wiem że polecałaś, ale na razie nie mam czasu na wczytanie się. Wogule to wydaje mi się że ciągle jem tak samo tylko się wymieniają składniki, cały czas płatki, wasa, jakiś serek i wędliny, no ale jak się cały czas jadło byle co to ciężko o nowe nawyki. Dlatego nawet nie piszę co zjadłam, bo prawie to samo co wczoraj (oprócz słodyczy i alkoholu)
Z kotkiem, da sobie radę spryciuch jeden. Tylko u mnie w domu strasznie się pusto bez tego rozrabiaki zrobiło. Mówi się trudno, mam tylko nadzieję, że kiedyś znajdę jakiś skuteczny sposób na to uczulenie, bo chcę mieć w swoim domu zwierzęta. Pozdrawiam i dzięki za rady
__________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni.

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .


kimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-14, 20:51   #1515
wiewioreczka
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioreczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 171
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

a ja dzis mialam wyczerpujacy dzien, wyszlam o 6 50 a wrocilam o 21 z mala 30min przerwa w srodku dnia. Zaraz ide spac, bo czuje sie zmeczona.

Na aerobik bede chodzic chyba 2 razy w tyg, po 45 min albo 60, tylko nie wiem jeszcze jaki rodzaj aerobiku wybrac
ale napewno bede chodzila na tance nowoczesne tez 2 razy w tyg po 1,5 godz

dobranocc
__________________

wiewioreczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-15, 09:09   #1516
kimi1000
Zakorzenienie
 
Avatar kimi1000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 164
GG do kimi1000
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

Witam wszystkich, na porannej kawce. Jest tu kto?
Wybiera się do pracy, zjadłam: jajecznica z natką pietruszki, z 2 jaj na masełku, wasa z pomodorem, kawa bez dodatków. Idę kombinować co wziąć do pracy. Miłego dnia
__________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni.

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .


kimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-15, 14:45   #1517
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

oh ale ja mam dzisiaj zakwasy po wczorajszym treningu jesus dzisiaj okropnie mnei wszystko boli oh ale ptrzynajmiej wiadomo ze nieźle sie nacwiczyłam i nabiegałam ostatnio mama stwierdziała a dzisiaj kumpele z klasy i paru kumpli ze mam płaski brzuch - lol z czego sie bardzo ciesze moze ja naprawde mam juz płaski brzuch ? sama nie wiem... wogóle wszyscy teraz mi gadaja ze jestem szczupła a ja nie jestem i czuej sie jakbym była okłamywana przez moje otoczenie
od tego roku postanowiłam do szkoly i ze szkoły chodzic pieszo zamiast jeździć autobusem troche mojej przyjaciółce to napoczątku się nie podobało ale teraz sie juz przyzwyczaiła i sie nie "pluje " o to hehe dzisiaj o 18.30c musze isc na przygotowanie do bierzmowania i pewnie wroce ok 21.00 wiec sie dzisiaj juz nie odezwe pa miłego dnia
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-15, 18:03   #1518
kimi1000
Zakorzenienie
 
Avatar kimi1000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 164
GG do kimi1000
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

heh, widze, że zajęta jesteś bardzo
ja wróciłam z pracy i zastanawiam się czy nie pojechać na basen
a jak weźmiesz na 3 imię?
ja mam Małgorzata
__________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni.

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .


kimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-15, 18:32   #1519
wiewioreczka
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioreczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 171
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam!!!

haha ja tez mam w tym roku bierzmowanie ale nad 3 imieniem jeszcze sie nie zastanowilam, choc w moim wypadku to bedzie dopiero 2 imie

aniu fajnie ze masz zakwasy czujesz, ze cos robisz a do tego te pozytywne uwagi to juz wogole bosko jak dla mnie bomba
ja tez mam zakwasy potym bieganiu na 1 km i az sie przerazilam ! nigdy nie mialam zakwasow po tak niewielkim wysilku ! ale coz, kondycja spadla i bedzie trzeba cos z tym zrobic a jak narazie lece na zakupy do hipermarketu
__________________

wiewioreczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-17, 07:23   #1520
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam!!!

Ja też się jeszcze nad 3 imieniem nie zastanawiałam ) wogole jak poszłam na te spodkanie to spodkałam sie z wszystkimi z podstawówki - niektórzy mnie nie poznali bo niewidzieli mnnie yy np rok ? a przez rok "troche" się zmieniłam

wczoraj byłam na festynie od mojej mamy z pracy jadłam tam tylko kolacje - białą kajzerke i kawałek mięsa z grilla ( odsączony i wogóle )
tak po zatym to tam nic nie jadłam ( a w domu jadłam zdrowo ) skakałam na euro bange ( nie wiem jak to sie pisze ) ale fajne to było troche nogi bolały mnie po tym bo długo skakałam wogóle facet od tego pyta się mnie ile waże a ja mu ze nie wiem a on zmierzył mnie zwrotkiem i na moje oko 45 kg aaaa hehe ...pół dnia biegałam truchcikiem za dzieckiem mojej mamy koleżanki .. wogóle poznałam tam 3 kolesi w moim wieku i spedziłam w ich towarzystwie połowe dnia hehe ale się rozpisałam buziaki
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-17, 13:24   #1521
kimi1000
Zakorzenienie
 
Avatar kimi1000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 164
GG do kimi1000
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

heloł
widze, aniaa że nie próżnujesz, to jest fajne uczucie, jak ktoś cię dawno nie widział, mówi z zachwytem ale się zmieniłaś
ja wrócilam do domku, bo byłam u TŻ o piątku, a on dziś pracuje
wczoraj byliśmy na basenie i trochę mnie nogi bolały, ale było super, fanie się bawiliśmy
__________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni.

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .


kimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-18, 19:51   #1522
wiewioreczka
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioreczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 171
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

ania jaka flirciara no no niezle teraz takie z Ciebie ciacho ze trudno sie oprzec ( nie zebym sugerowala ze wczesniej bylo inaczej )

jejku ja sie dzis wychodzilam za wszystkie czasy, omg strasznie cieplo bylo i spacerowalam chyba pol dnia ! zdyyycham i padam z nog teraz i postanowilam biegac w srody i soboty rano :d bo tylko w srody mam na pozniej niestety, a wieczorem napewno sie nie zmobilizuje ( co nie oznacza ze mam pewnosc ze w srode rano bedzie inaczej), ale za to w srode ide na pierwsza lekcje tanca a juz niedlugo aerobik tylko nadal nie wiem jaki rodzaj! moze mi cos doradzicie? bo chcialabym taki energiczny, ale bez przesady, zebym sie w krokach od razu nie pogubila

__________________

wiewioreczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-18, 22:01   #1523
kimi1000
Zakorzenienie
 
Avatar kimi1000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 164
GG do kimi1000
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

jedenasta
heh chyba pójdę poćwiczyć
__________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni.

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .


kimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-19, 07:08   #1524
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

oh cały czas jestem zaganiana kurde że nawet nie mam czasu tutaj pisac... od wczoraj postanowiłam wziąść się jeszcze bardziej za siebie
jedzenie - zdrowe odzywianie które juz od jakiegoś czasu stosuje , wiecej cwiczyc w domu , chodzic na treningi i cwiczyc na kazdym w-f ) a i zero słodyczy
wczoraj mialam bardzo duzo nauki i tylko było : 50 min cwiczen w domu ( ale dających wycisk ) , pół dnia chodzenia , w-f a i pójscie do szkoły i ze szkoły ( troche mam do tej szkoły a autobusem postanowiłam nie jeździć ) i zdrowe odzywianie i zero słydyczy wczoraj ) mam nadzieje ze bedzie dobrze i szybko starce jeszcze te zbedne cm ) buziaki odezwe sie dopiero jutro bo dzisiaj jade po szkole na prześwietlenie kręgosłupa
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-19, 20:15   #1525
wiewioreczka
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioreczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 171
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

jejku aniu naprawde podziwiam Cie mi sie tak nie chce cwiczyc jejkuu nie wiem jak Ty znajdujesz motywacje w takich ostrych treningahc oddaj mi jej chociaz troszeczke ! czekam na pozytywna energie
ja juz sloczyczy nie jem 21 dzien to moj rekord jak narazie, bo poprzednim razem udalo mi sie wytrwac tylko 12 dni jejeje
a nauki tez mam strasznie duzo, zeby opanowac to wszystko to chyba musialabym siedziec calymi dniami z nosem w ksiazkach, ale od czego ma sie przerwy i inteligentne kolezanki
__________________

wiewioreczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-19, 20:23   #1526
kimi1000
Zakorzenienie
 
Avatar kimi1000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 164
GG do kimi1000
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

łał wiewióreczka twarda sztuka z ciebie z tymi słodyczami, szacuneczek
nie martw się co do nauki, ciesz się młodością, potem to dopiero jazda jest
ja zabrałam się do ćwiczeń, od niedzieli ragularnie, choć nie tam ostro jak wy
gratulacje, pewnie niezłe babeczki z Was
__________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni.

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .


kimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-20, 06:22   #1527
wiewioreczka
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioreczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 171
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

kimi ja juz mam dosyc nauki wiec nawet nie chce myslec co potem !
od niedzieli regularne cwiczenia to bardzo dobrze ja ostatni raz cwiczylam chyba w polowie wakacji ?
__________________

wiewioreczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-20, 16:22   #1528
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

siemka dzisiaj 3 dzien jak narazie idzie bardzo dobrze zero słydczy i dobre odzywianko pozatym wczoraj cwiczyłam w domu 52 min nogi ( tak ostro ze bracia sie smiali bo chodzic nie umiałam bo padłam na koncu ) i do tego go A6w ( rozpoczełam ) ) ciekawe jak długo wytrzymam

a dzisiaj trening z koszykówki , w-f (40 minbiegaliśmy bo u mnie z klasy i innej klasy obijali sie przy bieganiu i biegalismy cała lecje co mi sie bardzo podobało ) do tego bedzie 50 min nogi i 2 drugi dzien A6W ) 4 km przejścia a teraz ide do biblioteki która jest troche daleko ale co tam ) buziaki mam nadzieje że beda jakieś efekty tego co teraz robie )
wiewóreczka gdyby ktos w realu nazwał mnie filciara to by moj chłopak by padł ze zazdrości ostatnio strasznie stał się zazdrosny ( tzn wczesniej tak tego nie ukazywał ).... 21 dni gratuluje ) beda podąrzac za tobą i postaram sie tez długo wytrzymac ) skad ja biore motywacje ? hm... szczeże to nie wiem tak poprostu bierze się z siebie i kaze mi cwiczyc dobra ide bo 10 min wychodze
kimi ciesze soe ze wziełasc sie regularnie za cwiczenia
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-20, 20:06   #1529
wiewioreczka
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioreczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 171
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

a no bo jak tezet ma takie ciasteczko to nie dziwne ze zazdrosny jakby ktos chcial zjesc przykladowo moja wuzetke (kocham wuzetki ) to tez bylabym zazdrosna a ze slodyczami to napewno wytrzymasz z taka energia do cwiczen to nawet jesli sie jakos potkniesz ze slodkosciami to i tak widac nie bedzie wogole to z ta motywacja to nawet jak ja na siebie KRZYKNE ze mam cos zrobic i koniec to i tak bywa z tym roznie ale dzis np oprocz 2 lekcji wfu zrobilam sobie 37minutowa sesje pilatesu i rozczarowalam sie swoja kondycja ! ledwo co wytrzymalam te 37 min ! od jutra biore sie za siebie wlaczajac cwiczenia (hahah jasne )
__________________

wiewioreczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 16:30   #1530
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam

Wczoraj myslałam ze nie wykonam cwiczen bo po bilbiotece poszłam jeszze na dwór ale jak wróciłam to odrazu zabrałam sie za cwiczenia i wykonałam wszystko co wyzej napisałam - jestem z siebie dumna a tam moj tż przesadza ) dzisiaj jest 4 dzien mojego celu

a ja dzisiaj : ok 2 km do szkoły , potem 5 godz non stop chodzenia ( pod górki , po schodach i na prostej drodze ) - ludzie nie znaja autobusów ( a szlismy zwiedzac elektrociepłownie i non stop musielismy chodzic osz myslałam ze nie wyrobie a potem przyszłam do domu i cwiczyłam 2 godz nogi ale przy tym cwiczy tez tyłek i brzuch , A6w , cwiczenia na boczki... troche to wszystko mi zajeło ale co tam i tak nie miałam nic innego do roboty ) a tak wogóle jestem chora ale naszescie mam duzo energi ... głowa mnie boli- gorączke mam , katar mnie męczy a do tego gardło- okrutny kaszel wrrr

wiewióreczka gratuluje że się przełamałas i wykonałas te 37 min cwiczen

edit : biegałam jeszcze 20 min ( krótko ale nie dałam rady wiecej bo katar ciagle leci i kaszel i wkurzyłam się )
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..


Edytowane przez anniaa
Czas edycji: 2006-09-21 o 17:28
anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:53.