ładna trwała czern - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-12-09, 22:17   #1
MonSz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 25

ładna trwała czern


Witam! Czy ktoras z Was farbujaca na czarno wlosy moglaby mi polecic jakas fajna farbe do wlosow w tym wlasnie kolorze(tylko nie chodzi mi o tzw granatowa czern). prosze konkretnie o nazwe jakiejs firmy. Zawsze farbowalam farba Natea ale chyba kolorek zbyt szybko sie wymywa i jest taki jakis nijaki mysle wiec o zmianie. czekam na odpowiedzi i pozdrawiam.
MonSz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-09, 22:41   #2
kallipso
Raczkowanie
 
Avatar kallipso
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 375
Re: ładna trwała czern

Ja znam bardzo fajną farbę. Decore. Tutaj masz linka: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=2125

Kolorek ciemny brąż. Jest bardzo fajny, bo wychodzi czarny, ale taki naturalny czarny - wychodzący z brązu, a nie granatu. Mi się bardzo podoba. I trzyma się też długo. Długo farbowałam tą farbą włosy. Teraz mi się ciemny kolorek już znudził i próbuję z jasnymi refleksami na głowie
Aha, moje naturalne włosy to taki szatyn, ciemny brąz - nie bardzo wiem, jak to określić, dość ciemny.
kallipso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-10, 10:56   #3
MonSz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 25
Re: ładna trwała czern

Niestety ale obawiam sie ze mi ta farba nie chwyci bo ja mam zdecydowanie czarny kolor. farbowalam caly czas nateą garniera ale kolor byl ladny tylko przez tydzien. moze zna ktos bardziej trwale farby z jakas ladna czernia?
MonSz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-10, 19:02   #4
kallipso
Raczkowanie
 
Avatar kallipso
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 375
Re: ładna trwała czern

Skoro masz czarne, to czemu farbujesz?
a poza tym, myżlę, że chwyci... używałam też czerwonej z tej serii i nawet na ciemnych włosach mi chwytało... a mnie nie łatwo farbom schwycić...
kallipso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:17.