DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V - razem zrzuciłyśmy już ponad 250 kg! - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-30, 00:48   #4111
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez Zingiber Pokaż wiadomość
Mroziq, to teraz w procentach się wyniki maturalne otrzymuje? Ale ze mnie matuzalem...
Pochwały się jak najbardziej należą.

Nikamo, samolubnie i odpowiedzialnie poniekąd - fakt. Ale czy chęć posiadania dziecka nie jest najczęściej samolubna? Dla poczucia tzw. pełni życia czy kobiecości, zatrzymania mężczyzny (a nawet - o zgrozo - złapania męża), posiadania kogoś do kochania (sic!), "bo zegar biologiczny tyka i za parę lat może być trudno" (hm), etc. Ja tych powodów sobie z palca nie wyssałam. Co więcej, szacuje się, że chyba z 90% ciąż polskich obywatelek jest nieplanowanych. Tak było - słyszałam to na wykładach z ginekologii czy seksuologii - jakąś dekadę temu. Nie wiem, czy dużo się w tej materii zmieniło.

Przywoływanie na świat nowego człowieka to bardzo poważna sprawa. Szczerze? Po pierwsze, nie wyobrażam sobie, co będzie za kilkanaście lat i czy będzie różowo. Czy byłabym w stanie podołać takiej makabrycznej odpowiedzialności za kogoś? Sama jestem w stanie się utrzymać i jakoś sobie poradzić, lawirując w gorszych czasach, ale z dzieckiem? Nie ma gwarancji, że nagle nie stracę pracy, etc. Po drugie, nie chciałabym urodzić kogoś, kto mi za jakiś czas wypali, że on się na świat nie prosił i de facto nie miałam prawa go niejako przywoływać. To tak mocno powiedziane, ale o to mi chodzi. Czy mam prawo mnożyć ewentualne nieszczęścia na tym świecie? Poza tym naprawdę na Ziemi jest za dużo, a nie za mało ludzi.

Temat rzeka - trzeba do wyrka lecieć.

Cmok!
w procentach w procentach 30% żeby zdać,dla niektórych to magiczna liczba
Cytat:
Napisane przez nikamo36 Pokaż wiadomość
Dokładnie,ale zatyka strasznie i do spania daleko

Piszesz tak późno i myslisz,że nas tu nie ma ale ja jestem i
ja od 00.00 czekam na wyniki i dopiero teraz udalo mi sie zalogowac
Cieszę się,chociaż mogłoby być lepiej rosyjski chcialam wiecej,ale to juz wam pisalam ,ze czasu mi zabraklo na wypracowaniu i na szybciutko przepisywalam. I tak byli laskawi i wypracowanie ocenili 13/18 punktow
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 00:55   #4112
Zingiber
Raczkowanie
 
Avatar Zingiber
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 354
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Niecała 1/3 wystarcza, żeby cokolwiek zdać????

Fiufiu, co za czasy!
Zingiber jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 00:58   #4113
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez Zingiber Pokaż wiadomość
Niecała 1/3 wystarcza, żeby cokolwiek zdać????

Fiufiu, co za czasy!
tyle,że zdanie matury to nawet nie połowa sukcesu Trzeba jeszcze się dostać na studia
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 01:11   #4114
nikamo36
Zadomowienie
 
Avatar nikamo36
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 008
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez Zingiber Pokaż wiadomość
Mroziq, to teraz w procentach się wyniki maturalne otrzymuje? Ale ze mnie matuzalem...
Pochwały się jak najbardziej należą.

Nikamo, samolubnie i odpowiedzialnie poniekąd - fakt. Ale czy chęć posiadania dziecka nie jest najczęściej samolubna? Dla poczucia tzw. pełni życia czy kobiecości, zatrzymania mężczyzny (a nawet - o zgrozo - złapania męża), posiadania kogoś do kochania (sic!), "bo zegar biologiczny tyka i za parę lat może być trudno" (hm), etc. Ja tych powodów sobie z palca nie wyssałam.

Co więcej, szacuje się, że chyba z 90% ciąż polskich obywatelek jest nieplanowanych. Tak było - słyszałam to na wykładach z ginekologii czy seksuologii - jakąś dekadę temu. Nie wiem, czy dużo się w tej materii zmieniło. Duża część ciąż jest po prostu przypadkowa. Oczywiście, mnie to też się mogło przytrafić, ale na szczęście tak się nie stało. Dla wielu kobiet może to akurat szczęście, że do ich domu nagle wpada bocian, bo inaczej by odkładały w nieskończoność, a potem jakoś już z górki leci? Nie mnie to oceniać: dla kogo to dobrze i czy w ogóle lepiej czy gorzej...

Przywoływanie na świat nowego człowieka to bardzo poważna sprawa. Szczerze? Po pierwsze, nie wyobrażam sobie, co będzie za kilkanaście lat i czy będzie różowo. Czy byłabym w stanie podołać takiej makabrycznej odpowiedzialności za kogoś? Sama jestem w stanie się utrzymać i jakoś sobie poradzić, lawirując w gorszych czasach, ale z dzieckiem? Dziecko musi regularnie i dobrze jeść, musi mieć ciągle pewne rzeczy zapewnione, a to wszystko jest cholernie kosztowne. Nie ma gwarancji, że nagle nie stracę pracy, że coś mi się złego nie stanie, że nie stracę zdrowia, etc. Po drugie, nie chciałabym urodzić kogoś, kto mi za jakiś czas wypali, że on się na świat nie prosił i de facto nie miałam prawa go niejako przywoływać. To tak mocno powiedziane, ale o to mi chodzi. Czy mam prawo mnożyć ewentualne nieszczęścia na tym świecie? Poza tym naprawdę na Ziemi jest za dużo, a nie za mało ludzi. To lepiej - nie tylko dla mnie, ale dla innychi dla przyrody - żebym się nie dokładała

Temat rzeka - trzeba do wyrka lecieć.

Cmok!
Cytat:
Napisane przez Zingiber Pokaż wiadomość
Niecała 1/3 wystarcza, żeby cokolwiek zdać????

Fiufiu, co za czasy!
Smutne to co piszesz,ale po części się zgadzam z tobą,jakiś off top tu zaliczyłśymy,szkoda że nie mieszkasz blisko(nie wiem gdzie bo nie podajesz)to byśmy pogadały bo łebska laska z ciebie ale powiem ci jedno,nie ma wspanialszego uczucia jak zobaczyć swoje nowo narodzone dziecko,które właśnie wyszło z ciebie,ja ryczłam z 10min.,chociaż po cesarce byłam

---------- Dopisano o 02:11 ---------- Poprzedni post napisano o 02:04 ----------

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
w procentach w procentach 30% żeby zdać,dla niektórych to magiczna liczba


ja od 00.00 czekam na wyniki i dopiero teraz udalo mi sie zalogowac
Cieszę się,chociaż mogłoby być lepiej rosyjski chcialam wiecej,ale to juz wam pisalam ,ze czasu mi zabraklo na wypracowaniu i na szybciutko przepisywalam. I tak byli laskawi i wypracowanie ocenili 13/18 punktow
Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
tyle,że zdanie matury to nawet nie połowa sukcesu Trzeba jeszcze się dostać na studia
Kochana,czekaliśmy na te wyniki bo przecież wiesz,że trzymalismy za ciebie kciuki,na studia też się dostaniesz,na pewno i dalej trzymamy kciuki
__________________
Dukan-start 16.02.2011r.(116kg),wzros t 165cm
30.05.2011r.-99kg(razem -17kg)
11.11.2011r.-ponownie 99kg
Cel I-100kg OSIĄGNIĘTY
Cel II- 80kg
Cel III-70kg(wg.testu Dukana)
nikamo36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 01:21   #4115
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez nikamo36 Pokaż wiadomość

Kochana,czekaliśmy na te wyniki bo przecież wiesz,że trzymalismy za ciebie kciuki,na studia też się dostaniesz,na pewno i dalej trzymamy kciuki
Dziękuję za wsparcie Waham się między 5 kierunkami studiów (już się zalogowałam na stronie,zostaje tylko zapłacić) : lingwistyka stosowana angielski-rosyjski; slawistyka ; filologia ukraińska ; filologia rosyjska i rosjoznawstwo
a teraz idę spać Za dużo wrażeń
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 01:26   #4116
Zingiber
Raczkowanie
 
Avatar Zingiber
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 354
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez nikamo36
Smutne to co piszesz,ale po części się zgadzam z tobą,jakiś off top tu zaliczyłśymy
Offtopy to sól naszego wątku, nieprawdaż?
Życie generalnie jest smutne, ale bywa piękne. A poza tym niesie z sobą tyle niesamowitych przypadków, że może nawet przypadkowa ciąża wcale nie byłaby taka straszna. Ale na trzeźwo bym się nie zdecydowała - o nie.

Cytat:
Napisane przez nikamo36
szkoda że nie mieszkasz blisko(nie wiem gdzie bo nie podajesz)to byśmy pogadały bo łebska laska z ciebie
No to, kochana, pojechałaś z życzliwym koksem - pewnie od gorączki i kataru Poza tym do laski to mi jakiś 10 kilo powinno spaść.

Nie piszę, gdzie mieszkam? Pisałam nawet dokładnie, skąd pochodzą moi przodkowie i gdzie mam krewnych rozsianych! Nota bene powinnam tego posta przetrzebić, bo jeszcze jakiś znajomy albo rodowiec zobaczy i od razu będzie wiedział, kim jestem w - hm - cywilu.

Mieszkam w Wawie, a ciotka i kuzyni żyją sobie w Bszczy. Raz na jakiś czas ich odwiedzam. Jak się będę wybierała, to dam Ci cynk, żeby się umówić na spacerek po starówce.

Cytat:
Napisane przez nikamo36
narodzone dziecko,które właśnie wyszło z ciebie,ja ryczłam z 10min.,chociaż po cesarce byłam

Też się troszkę wzruszyłam, jak zobaczyłam moją maleńką siostrzenicę. Może bardziej nawet troszeńkę niż troszkę, ale to jednak bliska krewna, nie?

Gdyby mi się trafiło dziecko, to ze względów zdrowotnych już na wstępie ginekolog by wiedział, że cesarka musowa. No to mamy coś wspólnego poza dukaniem.

Cytat:
Napisane przez mroziq
tyle,że zdanie matury to nawet nie połowa sukcesu Trzeba jeszcze się dostać na studia
Proszę nie grymasić i nie zapeszać !!! to chyba zły wpływ tego diabolicznego szefa.
Oczywiście, że będziesz świetną studentką!

Edytowane przez Zingiber
Czas edycji: 2011-06-30 o 01:28
Zingiber jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 01:44   #4117
nikamo36
Zadomowienie
 
Avatar nikamo36
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 008
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
Dziękuję za wsparcie Waham się między 5 kierunkami studiów (już się zalogowałam na stronie,zostaje tylko zapłacić) : lingwistyka stosowana angielski-rosyjski; slawistyka ; filologia ukraińska ; filologia rosyjska i rosjoznawstwo
a teraz idę spać Za dużo wrażeń
DobranocPrześpij się z tym problemem

---------- Dopisano o 02:44 ---------- Poprzedni post napisano o 02:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Zingiber Pokaż wiadomość
Offtopy to sól naszego wątku, nieprawdaż?
Życie generalnie jest smutne, ale bywa piękne. A poza tym niesie z sobą tyle niesamowitych przypadków, że może nawet przypadkowa ciąża wcale nie byłaby taka straszna. Ale na trzeźwo bym się nie zdecydowała - o nie.


No to, kochana, pojechałaś z życzliwym koksem - pewnie od gorączki i kataru Poza tym do laski to mi jakiś 10 kilo powinno spaść.

Nie piszę, gdzie mieszkam? Pisałam nawet dokładnie, skąd pochodzą moi przodkowie i gdzie mam krewnych rozsianych! Nota bene powinnam tego posta przetrzebić, bo jeszcze jakiś znajomy albo rodowiec zobaczy i od razu będzie wiedział, kim jestem w - hm - cywilu.

Mieszkam w Wawie, a ciotka i kuzyni żyją sobie w Bszczy. Raz na jakiś czas ich odwiedzam. Jak się będę wybierała, to dam Ci cynk, żeby się umówić na spacerek po starówce.


Też się troszkę wzruszyłam, jak zobaczyłam moją maleńką siostrzenicę. Może bardziej nawet troszeńkę niż troszkę, ale to jednak bliska krewna, nie?

Gdyby mi się trafiło dziecko, to ze względów zdrowotnych już na wstępie ginekolog by wiedział, że cesarka musowa. No to mamy coś wspólnego poza dukaniem.


Proszę nie grymasić i nie zapeszać !!! to chyba zły wpływ tego diabolicznego szefa.
Oczywiście, że będziesz świetną studentką!
Zapraszam nie tylko na starówkę,fajne rejony tu u nas,czas odwiedzić rodzinkę,a ja ma rodzinkę w W-wie,jaki ten świat mały
__________________
Dukan-start 16.02.2011r.(116kg),wzros t 165cm
30.05.2011r.-99kg(razem -17kg)
11.11.2011r.-ponownie 99kg
Cel I-100kg OSIĄGNIĘTY
Cel II- 80kg
Cel III-70kg(wg.testu Dukana)
nikamo36 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-30, 10:08   #4118
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
Aaaa...Mam wyniki matur... Nareszcie mam to za sobą Wakacje mogę zacząć pełną parą. A to się pochwalę: (chociaż nie bardzo jest czym )

polski podstawowy: 77%
polski rozszerzony: 83%
matematyka podstawowa: 52%
angielski podstawowy: 92%
rosyjski rozszerzony: 78%
gratuluje
pamiętam co to był za stres

Cytat:
Napisane przez Zingiber Pokaż wiadomość
Niecała 1/3 wystarcza, żeby cokolwiek zdać????

Fiufiu, co za czasy!
haha tż tez tak mówił jak ja pisałam maturę, bo on miał na oceny
Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość


ja od 00.00 czekam na wyniki i dopiero teraz udalo mi sie zalogowac
Cieszę się,chociaż mogłoby być lepiej rosyjski chcialam wiecej,ale to juz wam pisalam ,ze czasu mi zabraklo na wypracowaniu i na szybciutko przepisywalam. I tak byli laskawi i wypracowanie ocenili 13/18 punktow
uulala to teraz komputerowo wyniki są?

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
Dziękuję za wsparcie Waham się między 5 kierunkami studiów (już się zalogowałam na stronie,zostaje tylko zapłacić) : lingwistyka stosowana angielski-rosyjski; slawistyka ; filologia ukraińska ; filologia rosyjska i rosjoznawstwo
a teraz idę spać Za dużo wrażeń
o moja kuzynka studiowała slawistyke
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 10:50   #4119
dominic_sz
Raczkowanie
 
Avatar dominic_sz
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: okolice Warszawy :)
Wiadomości: 331
GG do dominic_sz
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Hej dziewczynki!

Ależ mnie tu dawno nie było....
Mam masę roboty, nawet 5 minut dla siebie w ciągu dnia....

Ciągle nie zdecydowałam się na III fazę, a myślę, że już chyba pora.
Jak myślicie? Osiągnęłam wagę wyliczoną w teście przez Dukana.
Ostatnio czytałam tę jego pierwszą książkę i o ile dobrze zrozumiałam, nie ma sensu schodzić poniżej tej wagi, bo ta, którą on mi wyliczył jest optymalna i taką wagę powinnam utrwalać. Czy dobrze rozumiem?? Niech no tu się wypowiedzą nasze specjalistki

Ściskam Was bardzo, bardzo mocniutko!
__________________




Początek 13.02.2011
66,1 kg
II faza od 18.02.2011......



05.07.2011 54,50kg jest mnie mniej o 11,60kg!!!

05.07.2011 początek III fazy 120dni
III faza - 54,30kg , w porywach do 53,10kg
dominic_sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 11:01   #4120
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez Zingiber Pokaż wiadomość
A nie ma tu Metalki? Chyba się uczy....

No nie wiem. Wzięłabym coś z kwasem acetylosalicylowym. Masz tabletki przeciwbólowe?
Ewentualnie zrobić wywar wierzbowy.

Bo mogłabyś złamać zasady Dukana, ale wpierw spróbujmy pokonać atak bólu i przeziębienia jakimś dukanowym sposobem.
wakacje mam ;P to przynajmniej na początku się nie uczę...
mam problemy z netem więc jestem tylko z doskoku :/
ale poradziłabym to samo - polopirynę najlepiej dojelitową, tabletki 2 i duuuużo snu. a do nosa jakiś spray typu otrivin

Cytat:
Napisane przez Zingiber Pokaż wiadomość
Kurka wodna, coś tu o miesiączce padło, a mnie męczy ból owulacyjny. Po co mi okres i po co mi owulacja co miesiąc, jak nie chcę mieć dzieci???? Never!!!

Żeby młodo wyglądać?
eh... dokładnie tak samo myślę.... chociaż mi to jeszcze wszyscy powtarzają (sory Zingi ) że jeszcze młoda jestem i mi się odmieni, choć wątpię... chyba że znajdę faceta który będzie ojcem idealnym

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
Aaaa...Mam wyniki matur... Nareszcie mam to za sobą Wakacje mogę zacząć pełną parą. A to się pochwalę: (chociaż nie bardzo jest czym )

polski podstawowy: 77%
polski rozszerzony: 83%
matematyka podstawowa: 52%
angielski podstawowy: 92%
rosyjski rozszerzony: 78%


Cytat:
Napisane przez Zingiber Pokaż wiadomość
Niecała 1/3 wystarcza, żeby cokolwiek zdać????

Fiufiu, co za czasy!
zawsze tęsknię za tym progiem zaliczenia z matur... bo aktualnie na zaliczenie czegokolwiek potrzebuję 70%
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 11:15   #4121
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
Aaaa...Mam wyniki matur... Nareszcie mam to za sobą Wakacje mogę zacząć pełną parą. A to się pochwalę: (chociaż nie bardzo jest czym )

polski podstawowy: 77%
polski rozszerzony: 83%
matematyka podstawowa: 52%
angielski podstawowy: 92%
rosyjski rozszerzony: 78%
Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
Dziękuję za wsparcie Waham się między 5 kierunkami studiów (już się zalogowałam na stronie,zostaje tylko zapłacić) : lingwistyka stosowana angielski-rosyjski; slawistyka ; filologia ukraińska ; filologia rosyjska i rosjoznawstwo
a teraz idę spać Za dużo wrażeń

ładnie poszła ta matura, gratulacje
hmm mi się wydaje że ta lingwistyka dobra byłaby bo takie połączenie angielskiego z rosyjskim, to moglby byc dobry papierek.
a te studia sa dzielone? tzn po 3 latach licencjat a potem mgr? bo tak mysle ze np: zrobić licencjat z lingwistyki a potem w zależności od rynku i twojego zainteresowanie pojsc w strone rosyjka albo angielska.
Ile czasu na myslenie masz jeszcze?

Edytowane przez kalae
Czas edycji: 2011-06-30 o 11:17
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-30, 11:17   #4122
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
Aaaa...Mam wyniki matur... Nareszcie mam to za sobą Wakacje mogę zacząć pełną parą. A to się pochwalę: (chociaż nie bardzo jest czym )

polski podstawowy: 77%
polski rozszerzony: 83%
matematyka podstawowa: 52%
angielski podstawowy: 92%
rosyjski rozszerzony: 78%
gratulacje! super wyniki

ja przez moje nie dostałam się tam gdzie chciałam.... ;P
miałam 86 z angielskiego rozsz
54 z polskiego rozsz (przez to sie nie dostalam..)
66 z matmy rozsz
i nie pamiętam ile z geografii...:P

Dziewczyny! dzięki za trzymanie kciuków dziś! zdałam egzamin i mam oficjalnie wakacje.....!
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 11:34   #4123
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

co ubrać do ciemno granatowej spódnicy? ide w sobote na slub (tzn o ile dojade) i tak myslalam o tej spodnicy i kremowym zakiecie z krotkim rekawem, ale cos pod ten zakiet zalozyc musze i nie iwem jaki kolor, mam jeszcze problem bo jak bedzie zimno to trzeba z dlugim rekawem ubrac a z dlugim mam tylko czarny. A z racji ślubu to sie trzeba rozjaśnic raczej.

a myslicie ze czarne rajtki pasuja jak bedzie zimno? tzn o rajstopy chodzi

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

tchnienie tez gratulacje.

ale wy mlode jestescie, eh az sie staro poczulam ze swoja mlodoscia hehe

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
gratulacje! super wyniki

ja przez moje nie dostałam się tam gdzie chciałam.... ;P
miałam 86 z angielskiego rozsz
54 z polskiego rozsz (przez to sie nie dostalam..)
66 z matmy rozsz
i nie pamiętam ile z geografii...:P

Dziewczyny! dzięki za trzymanie kciuków dziś! zdałam egzamin i mam oficjalnie wakacje.....!
a nie chcialas poprawiac tego polskiego?
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 11:40   #4124
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez kalae Pokaż wiadomość
a nie chcialas poprawiac tego polskiego?
nie, ponieważ pokochałam moje studia i myślę, że tak miało być nie zdałam dobrze polskiego, przez co poszłam na studia które miały być tylko zapychaczem roku. ale je pokochałam i mega się cieszę, że tak wyszło
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 11:50   #4125
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

a to najważniejsze
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 11:54   #4126
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
Aaaa...Mam wyniki matur... Nareszcie mam to za sobą Wakacje mogę zacząć pełną parą. A to się pochwalę: (chociaż nie bardzo jest czym )

polski podstawowy: 77%
polski rozszerzony: 83%
matematyka podstawowa: 52%
angielski podstawowy: 92%
rosyjski rozszerzony: 78%



Ja mam jeszcze w sobote 2 egazminy
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 12:30   #4127
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
Dziewczyny! dzięki za trzymanie kciuków dziś! zdałam egzamin i mam oficjalnie wakacje.....!


a ci zazdroszczę że mogłaś mieć poprawkę jeszcze przed wakacjami a nie dopiero we wrześniu...
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 12:46   #4128
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Dzień dobry
Wróciłam z pracy, dziś ostatni dzień przed 12h pracą przez 2 tygodnie mam nadzieję,że jakoś dam radę bo po pracy w pracy mam też pracę w domu przy moich klientkach, nie wiem kiedy bedą spełniane obowiązki domowe
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 13:00   #4129
extravagance86
Zadomowienie
 
Avatar extravagance86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 249
GG do extravagance86
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość



Ja mam jeszcze w sobote 2 egazminy
fajnie, że pomyślałaś o mnie
żyję i jestem tu prawie codziennie. tylko nie piszę bo i tak nikt nie zwraca na to uwagi. Pozdrawiam
__________________
Dukan od 20.01.2011

"Czas to najcenniejszy podarunek, jaki możemy dostać od innych"...
extravagance86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-30, 13:49   #4130
sweet__chocolate
Raczkowanie
 
Avatar sweet__chocolate
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 388
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Witam kochane

znowu mnie troszkę nie było, ale sesja opanowała mój czas wolny

wszystko zdane na 5
praca dyplomowa 4+

i 16 lipca obrona także trzymajcie kciuki ogólnie jestem mega wystrachana i zamiast uczyć się na obronę to robię wszystko inne :P dzisiaj zakupiłam sobie książkę lekką i przyjemną byle nie siadać do pytań :P

haha, no ale tak to już jest, zresztą pewnie widziałyście filmik pod tytułem "sesja", z którym w 100% się utożsamiam :P

poza tym dietkuję grzecznie i pozbywam się nadwyżki
__________________
166cm

Start: 03.12.2012r.
Cel: -10,1kg

71,1 ---> 66,7 ---> 60

Za mną już: -4,4kg
sweet__chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 13:54   #4131
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez extravagance86 Pokaż wiadomość
fajnie, że pomyślałaś o mnie
żyję i jestem tu prawie codziennie. tylko nie piszę bo i tak nikt nie zwraca na to uwagi. Pozdrawiam


Ja jestem nikt? Na mnie też mało kto zwraca uwage ale piszę dzielnie Jak tam Twoja waga?
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 14:08   #4132
extravagance86
Zadomowienie
 
Avatar extravagance86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 249
GG do extravagance86
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

tak 77.6
jasne, że nie jesteś nikt
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg d.jpg (142,0 KB, 149 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d[1]..jpg (69,2 KB, 149 załadowań)
__________________
Dukan od 20.01.2011

"Czas to najcenniejszy podarunek, jaki możemy dostać od innych"...
extravagance86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 14:12   #4133
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez extravagance86 Pokaż wiadomość
tak 77.6
jasne, że nie jesteś nikt
Do ilu ty chcesz zejść? No, no na tym 2 zdjęciu bardzo ładnie wyglądasz, tak kobieco, ulala
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 14:14   #4134
extravagance86
Zadomowienie
 
Avatar extravagance86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 249
GG do extravagance86
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Do ilu ty chcesz zejść? No, no na tym 2 zdjęciu bardzo ładnie wyglądasz, tak kobieco, ulala
jeszcze troszkę mi zostało..
__________________
Dukan od 20.01.2011

"Czas to najcenniejszy podarunek, jaki możemy dostać od innych"...
extravagance86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 14:37   #4135
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez extravagance86 Pokaż wiadomość
tak 77.6
jasne, że nie jesteś nikt
Ekstra wyglądasz, w życiu nie dałabym Ci 77,6kg Wyglądasz dużo szczuplej niż ja jak ważyłam 65kg

Ja tylko tak przelotem, melduję spadek wzrostu i jeszcze dodatkowych 400g w sumie od ostatniego wzrostu spadło prawie 2kg
Jeszcze 400g i będzie mnie równo 11kg mniej aż trudno mi uwierzyć że to już tyle (jeśli mój wyjazd dojdzie do skutku to w niedzielę zaczynam III fazę, niestety mam teraz dni warzywne więc wątpię czy spadnie ta końcówka )

I to by było na tyle dobrych wieści Na oddanie krwi nie poszłam bo miałam jeszcze okres, a nie można do 3 dni po okresie. Poza tym wczoraj ostro pokłóciłam się z TŻ-tem i nie wiem czy się pogodzimy i pojedziemy do tego Zakopanego mimo że mamy już kupione bilety i wpłacony zadatek
Jest do d..., mam doła.


edit. Czy mógłby mi ktoś poradzić coś dobrego i niedrogiego na stawy? Od 3 tyg mnie bolą, czasem nawet jak leżąc zmieniam pozycję nie mówiąc już o ćwiczeniach muszę stopować bo tak mnie czasem bolą
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic

Edytowane przez agusia_1
Czas edycji: 2011-06-30 o 14:49
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 14:41   #4136
Pandzia_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Pandzia_2010
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: D....
Wiadomości: 2 829
GG do Pandzia_2010
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez extravagance86 Pokaż wiadomość
jeszcze troszkę mi zostało..
tylko nie przesadzaj pięknie
__________________
waga najwyzsza 130
waga najnizsza 79,9

105.....99.....95....89.. ...85.....79...75
Pandzia_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 14:49   #4137
extravagance86
Zadomowienie
 
Avatar extravagance86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 249
GG do extravagance86
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez Pandzia_2010 Pokaż wiadomość
tylko nie przesadzaj pięknie
nie przesadzę

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

[QUOTE=agusia_1;27845392]Ekstra wyglądasz, w życiu nie dałabym Ci 77,6kg Wyglądasz dużo szczuplej niż ja jak ważyłam 65kg


dziękuję
__________________
Dukan od 20.01.2011

"Czas to najcenniejszy podarunek, jaki możemy dostać od innych"...
extravagance86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 14:55   #4138
sweet__chocolate
Raczkowanie
 
Avatar sweet__chocolate
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 388
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

PANDZIU jestem pod wrażeniem Twoich wyników ja 5 z przodu chyba się nie doczekam :/
__________________
166cm

Start: 03.12.2012r.
Cel: -10,1kg

71,1 ---> 66,7 ---> 60

Za mną już: -4,4kg

Edytowane przez sweet__chocolate
Czas edycji: 2011-06-30 o 17:02
sweet__chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 15:28   #4139
Pandzia_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Pandzia_2010
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: D....
Wiadomości: 2 829
GG do Pandzia_2010
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

a i nie przeszlam 3 etapu
__________________
waga najwyzsza 130
waga najnizsza 79,9

105.....99.....95....89.. ...85.....79...75
Pandzia_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 15:37   #4140
Agus140188
Rozeznanie
 
Avatar Agus140188
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 728
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
Aaaa...Mam wyniki matur... Nareszcie mam to za sobą Wakacje mogę zacząć pełną parą. A to się pochwalę: (chociaż nie bardzo jest czym )

polski podstawowy: 77%
polski rozszerzony: 83%
matematyka podstawowa: 52%
angielski podstawowy: 92%
rosyjski rozszerzony: 78%
Pięknie i to poszło!!! Teraz stres sobie może pójść i trzeba się cieszyć, że maturkę masz już za sobą
Mam pytanko do Ciebie- przed pracą w bar ze miałaś jakieś doświadczenie w tym kierunku? Czy to była Twoja pierwsza barowa praca?

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Pandzia_2010 Pokaż wiadomość
a i nie przeszlam 3 etapu
Ojjjjjjj, ale masz zamiar szukać czegoś jeszcze?

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

Cytat:
Napisane przez extravagance86 Pokaż wiadomość
tak 77.6
jasne, że nie jesteś nikt
Ulalalala i to nie prawda, że jesteś niewidzialna!!!!

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

Cytat:
Napisane przez dominic_sz Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki!

Ależ mnie tu dawno nie było....
Mam masę roboty, nawet 5 minut dla siebie w ciągu dnia....

Ciągle nie zdecydowałam się na III fazę, a myślę, że już chyba pora.
Jak myślicie? Osiągnęłam wagę wyliczoną w teście przez Dukana.
Ostatnio czytałam tę jego pierwszą książkę i o ile dobrze zrozumiałam, nie ma sensu schodzić poniżej tej wagi, bo ta, którą on mi wyliczył jest optymalna i taką wagę powinnam utrwalać. Czy dobrze rozumiem?? Niech no tu się wypowiedzą nasze specjalistki

Ściskam Was bardzo, bardzo mocniutko!
Dominiczko, waga, którą wyliczył i Dukan podobno jest wagą, którą dasz radę utrzymać, bo jest ona odpowiednią dla Twojego organizmu więc nie ma sensu naprawdę, jej przedłużać. Nie czujesz się dobrze w swoim ciele z wagą, którą osiągnęłaś???
__________________
Cierpliwość- najważniejszą cnotą w Dukanie
Agus140188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:37.