Nastoletnie corka mojego faceta - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-23, 14:50   #1
Kasia***
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 144

Nastoletnie corka mojego faceta


Witam! Jak w temacie chodzi o córke mojego faceta, ktora z nami nie mieszka. Wyprowadzila się dwa lata temu, gdyz była nadmiernie kontrolowana przez ojca. W tym roku rzucila szkole ...pierwsza klasa liceum - podobno dlatego, ze namowil ja do tego jej chlopak . Dziewczyna ma 19 lat wyslawia sie mniej wiecej na poziomie szczescio latka:/ Moj Tz postanowil zalatwic jej prace u znajomego. Pracowal przez miesiac jako kelnerka, ale podziekowana jej za wspolprace, gdyz notorycznie sie spozniala do pracy ...zle pracowala lub wcale tego nie robila. Oczywiscie wersja corki odbiega od tego ..podobno uwieziela sie na nia menagerka. Moj tz powiedzial, ze nigdy juz nie zalatwi jej pracy..ani nie bedzie wspieral jej finansowo. Po czym wczoraj slysze, ze chce ja zabrac na trzy dniowy wypad. Zapytalam gdzie jego konsekwencja i czy jest pewne, ze ona na to zasluzyla?! Oczywiscie jego corka wie jak nim manipulowac i zazwyczaj ma to czego chce. Tz nie potrafi na nia spojrzec obiektywnie...za to we mnie widzi wroga...gdyz proszona o opinie zawsze szczerze mowie co o tym wszytskim mysle. Dzisiaj bedac w galerii kupowala dla siebie slodka pizamke i automatycznie kupila tez dla jego corki ..jutro ma urodziny. Teraz jednak zastanawiam sie czy wlasciwie postepuje i czy powinnam jej dac ten prezent?!
Kasia*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 14:55   #2
m@rtynka
Zadomowienie
 
Avatar m@rtynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 507
Dot.: Nastoletnie corka mojego faceta

Cytat:
Napisane przez Kasia*** Pokaż wiadomość
Witam! Jak w temacie chodzi o córke mojego faceta, ktora z nami nie mieszka. Wyprowadzila się dwa lata temu, gdyz była nadmiernie kontrolowana przez ojca. W tym roku rzucila szkole ...pierwsza klasa liceum - podobno dlatego, ze namowil ja do tego jej chlopak . Dziewczyna ma 19 lat wyslawia sie mniej wiecej na poziomie szczescio latka:/ Moj Tz postanowil zalatwic jej prace u znajomego. Pracowal przez miesiac jako kelnerka, ale podziekowana jej za wspolprace, gdyz notorycznie sie spozniala do pracy ...zle pracowala lub wcale tego nie robila. Oczywiscie wersja corki odbiega od tego ..podobno uwieziela sie na nia menagerka. Moj tz powiedzial, ze nigdy juz nie zalatwi jej pracy..ani nie bedzie wspieral jej finansowo. Po czym wczoraj slysze, ze chce ja zabrac na trzy dniowy wypad. Zapytalam gdzie jego konsekwencja i czy jest pewne, ze ona na to zasluzyla?! Oczywiscie jego corka wie jak nim manipulowac i zazwyczaj ma to czego chce. Tz nie potrafi na nia spojrzec obiektywnie...za to we mnie widzi wroga...gdyz proszona o opinie zawsze szczerze mowie co o tym wszytskim mysle. Dzisiaj bedac w galerii kupowala dla siebie slodka pizamke i automatycznie kupila tez dla jego corki ..jutro ma urodziny. Teraz jednak zastanawiam sie czy wlasciwie postepuje i czy powinnam jej dac ten prezent?!

Hm... Twój partner jest niekonsekwentny, a córka trochę rozkapryszona.Ja ogólnie jako młoda osoba nie wyobrażam sobie rzucić szkołę i nie robić nic kompletnie. Myślę, że powinnaś pogadać ze swoim partnerem i powiedzieć mu, że wyrządza swojej córce krzywdę nie motywując ją do tego, aby powróciła do szkoły bądź poszła do pracy. Musicie albo oboje z nią pogadać albo niech Ojcec pogada poważnie z córką. Co do prezentu ma urodziny, więc prezent powinna dostać bo dlaczego nie? Natomiast kwestia wypadu jest dziwna, wypoczynek po rzuceniu szkoły do mnie nie przemawia.
__________________
the pain that was eating me inside






Razem! KCKM
m@rtynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 15:02   #3
Panna S
Zakorzenienie
 
Avatar Panna S
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 6 346
Dot.: Nastoletnie corka mojego faceta

córunia tatunia wydaje mi się, że ją bardzo rozpieszcza i chcę rozpieszczać co wiąże się z poważnymi problemami w przyszłości. Może jakoś przemów mu, żeby wytłumaczył swojej córce że życie jest trudne... Ale nie wiem czy coś da.. Znałam wiele takich przypadków i nadal jest to samo. Albo córunia tatunia albo synio mamusi itp..
Panna S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 15:07   #4
Kasia***
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 144
Dot.: Nastoletnie corka mojego faceta

Cytat:
Napisane przez Panna S Pokaż wiadomość
córunia tatunia wydaje mi się, że ją bardzo rozpieszcza i chcę rozpieszczać co wiąże się z poważnymi problemami w przyszłości. Może jakoś przemów mu, żeby wytłumaczył swojej córce że życie jest trudne... Ale nie wiem czy coś da.. Znałam wiele takich przypadków i nadal jest to samo. Albo córunia tatunia albo synio mamusi itp..
Niestety mam stycznosc z obydwoma przypadkami ...moj facet ma nadopiekuncza mamusie :/

Edytowane przez Kasia***
Czas edycji: 2010-07-23 o 15:45
Kasia*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 15:50   #5
czarna1985
Raczkowanie
 
Avatar czarna1985
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: UĆ
Wiadomości: 467
Dot.: Nastoletnie corka mojego faceta

Cytat:
Napisane przez Kasia*** Pokaż wiadomość
Witam! Jak w temacie chodzi o córke mojego faceta, ktora z nami nie mieszka. Wyprowadzila się dwa lata temu, gdyz była nadmiernie kontrolowana przez ojca. W tym roku rzucila szkole ...pierwsza klasa liceum - podobno dlatego, ze namowil ja do tego jej chlopak . Dziewczyna ma 19 lat wyslawia sie mniej wiecej na poziomie szczescio latka:/ Moj Tz postanowil zalatwic jej prace u znajomego. Pracowal przez miesiac jako kelnerka, ale podziekowana jej za wspolprace, gdyz notorycznie sie spozniala do pracy ...zle pracowala lub wcale tego nie robila. Oczywiscie wersja corki odbiega od tego ..podobno uwieziela sie na nia menagerka. Moj tz powiedzial, ze nigdy juz nie zalatwi jej pracy..ani nie bedzie wspieral jej finansowo. Po czym wczoraj slysze, ze chce ja zabrac na trzy dniowy wypad. Zapytalam gdzie jego konsekwencja i czy jest pewne, ze ona na to zasluzyla?! Oczywiscie jego corka wie jak nim manipulowac i zazwyczaj ma to czego chce. Tz nie potrafi na nia spojrzec obiektywnie...za to we mnie widzi wroga...gdyz proszona o opinie zawsze szczerze mowie co o tym wszytskim mysle. Dzisiaj bedac w galerii kupowala dla siebie slodka pizamke i automatycznie kupila tez dla jego corki ..jutro ma urodziny. Teraz jednak zastanawiam sie czy wlasciwie postepuje i czy powinnam jej dac ten prezent?!

No to gratulacje


No jakoś tak wyszło że to jego córka, kocha ją i zapewne bez względu na to jak będzie się zachowywała będzie ją wspierać i jej pomagać... Choć nie zawsze będzie to słuszne...

Córeczka tatusia, stara się nie zauważać tego co złe...

To zapewne dlatego że to jego córka i ona zawsze będzie najważniejsza.... Doradzaj ale jeśli masz powiedzieć za dużo ugryź się w język bo może między wami dochodzić do spięć...


Gdzie ona teraz mieszka?? Kto ją utrzymuje??
__________________
PODZIWIAM TEGO, KTO ZAPROJEKTOWAŁ MÓJ ŻYCIORYS...GRATULUJĘ WYOBRAŹNI
czarna1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 15:57   #6
Kasia***
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 144
Dot.: Nastoletnie corka mojego faceta

Najpierw wyprowadzila sie do swojej matki...ktora zostawila ja gdy miala osiem lat. Prawdopodobnie dlugo tam nie mieszkala ...tego nie wiem. Teraz mieszka ze swoim chlopakiem.
Kasia*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 15:57   #7
Gregorynka
Zakorzenienie
 
Avatar Gregorynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z majne kompjuta:)
Wiadomości: 3 066
Dot.: Nastoletnie corka mojego faceta

A ja nie rozumiem, dlaczego ona w wieku 19 lat, jest dopiero w 1 kl. liceum? Czy jej tata nie widzi, że mu się córka "marnuje"?
__________________
Nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy.






Gregorynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-23, 16:05   #8
Kasia***
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 144
Dot.: Nastoletnie corka mojego faceta

Mysle, ze widzi ..ale jak napisala czarna1985 stara sie nie widziec tego co zle...stara sie dostrzegac pozytywna strone. Czesto przed znajomymi opowida jak to jego corka siwetnie gotuje (nie wiem nigdy nie jadlam) albo jakim byla grzecznym dzieckiem. Nietety terazniejszosci nie dostrzega. Z opini wychowawcy klasy wynika ze sprawiala problemy wychowawcze, nie przestrzega regulaminu, ignoruje prosby, uwagi i polecenie, czesto sie spoznia (nieobecnosci 206 godz) nie integruje sie z rowiesnikami itd
Kasia*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 16:54   #9
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Nastoletnie corka mojego faceta

Wydaje mi się, że macie kilka problemów.

Pierwszy to problem z córką, która swoje w życiu przeszła i może po części stąd wynika jej niedojrzałe zachowanie. Matka zostawiła ją jak była jeszcze małym dzieckiem, została z ojcem. On ją wychowywał sam? Czy z Tobą? Długo jesteście razem? Dziewczyna ma problemy w szkole i problemy w domu, bo brak matki, nowa kobieta ojca - to są rzeczy, które się na niej na pewno jakoś odbiły.

Drugi problem, to problem z Twoim facetem, a raczej z jego podejściem do wychowania córki. Chyba nie za bardzo sobie radzi, może czuł się źle z powodu krzywd jakich doznała i próbował (i dalej próbuje) jej to wynagrodzić, hm, materialnie? Ten wyjazd teraz, mimo rzucenia szkoły, zmarnowania załatwionej pracy... Rzeczywiście pewien brak konsekwencji.
Z drugiej strony to jest jego dziecko i on zawsze będzie ją kochał i pewnie też zawsze będzie chciał jej pomagać.

Możesz z nim porozmawiać i spróbować powiedzieć, że jego postępowanie nie pomaga jego córce...
Ale tak naprawdę, to dziewczyna jest dorosła, wyprowadziła się, mieszka z chłopakiem, to już nie za bardzo czas na jej wychowywanie. Niech pożyje tak, myślę że z czasem dojrzeje, samodzielne życie ją do tego zmusi najprawdopodobniej. Wtedy może się "ogarnie", może postanowi skończyć szkołę, poukłada swoje życie. Póki nie dzieje jej się nic złego (nie wylądowała na ulicy, ma co jeść, krzywda jej się nie dzieje) ja bym chyba starała się nie ingerować za bardzo. To jej decyzje, jest dorosła, chce być samodzielna, "bez kontroli" nad głową... Więc niech próbuje Ludzie się najlepiej uczą na błędach.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 17:25   #10
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Nastoletnie corka mojego faceta

A ja sądzę że sama z siebie nie powinnaś się do tego wtrącać. Tzn. doskonale rozumiem że Ty chcesz dobrze ale to i tak się nie uda bo tylko on zauważy po jakimś czasie pewnie: to nie Twoja córka. Ona jeżeli się o tym dowie, że coś o niej mówisz to...ho ho ho...bunt na całego. I w konsekwencji nic nie zdziałasz a sytuacja się pogorszy.

Skąd to wiem? Bo sama sie tak buntowałam. Konkretnie przeciwko facetowi mojej matki. Tak ostro aż się w końcu wyprowadziłam. Teraz widze że byłam trochę głupia(choć nie, nie nie do końca), ale cóż....zresztą dalej nie mamy zbyt fajnych kontaktów ale nieco przejrzałam na oczy, on chyba też i ma mnie już całkowicie gdzieś, zrozumiał że nie jest moim ojcem i nim nie będzie.

Natomiast inna rzecz jak partner się Ciebie wyraźnie pyta o zdanie, wtedy nie ma prawa mieć pretensji że mówisz prawdę. A tak w ogóle to ja twierdzę że nic nie możecie zrobić, dopóki ona sama kiedyś nie stoczy się na dno i nie zrozumie ze sobie życie marnuje. I dopóki Twój partner nie uświadomi sobie że niekonsekwencją i rozpieszczaniem robi jej krzywdę. A uświadomi sobie to pewnie dopiero wtedy jak wystąpi jakaś ekstremalna sytuacja i dziewczyna naprawdę się stoczy. Przykre ale wg. mnie niektórzy żeby się odbić od dna to muszą na nim najpierw być.
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 17:26   #11
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Nastoletnie corka mojego faceta

Cytat:
Napisane przez Kasia*** Pokaż wiadomość
Witam! Jak w temacie chodzi o córke mojego faceta, ktora z nami nie mieszka. Wyprowadzila się dwa lata temu, gdyz była nadmiernie kontrolowana przez ojca. W tym roku rzucila szkole ...pierwsza klasa liceum - podobno dlatego, ze namowil ja do tego jej chlopak . Dziewczyna ma 19 lat wyslawia sie mniej wiecej na poziomie szczescio latka:/ Moj Tz postanowil zalatwic jej prace u znajomego. Pracowal przez miesiac jako kelnerka, ale podziekowana jej za wspolprace, gdyz notorycznie sie spozniala do pracy ...zle pracowala lub wcale tego nie robila. Oczywiscie wersja corki odbiega od tego ..podobno uwieziela sie na nia menagerka. Moj tz powiedzial, ze nigdy juz nie zalatwi jej pracy..ani nie bedzie wspieral jej finansowo. Po czym wczoraj slysze, ze chce ja zabrac na trzy dniowy wypad. Zapytalam gdzie jego konsekwencja i czy jest pewne, ze ona na to zasluzyla?! Oczywiscie jego corka wie jak nim manipulowac i zazwyczaj ma to czego chce. Tz nie potrafi na nia spojrzec obiektywnie...za to we mnie widzi wroga...gdyz proszona o opinie zawsze szczerze mowie co o tym wszytskim mysle. Dzisiaj bedac w galerii kupowala dla siebie slodka pizamke i automatycznie kupila tez dla jego corki ..jutro ma urodziny. Teraz jednak zastanawiam sie czy wlasciwie postepuje i czy powinnam jej dac ten prezent?!
19 lat i pierwsza klasa liceum?
Słownictwo na poziomie 6latka i liceum?
Jak można nie wiedzieć gdzie mieszka córka czy też pasierbica?
Nie wiecie gdzie mieszka, z kim mieszka, z czego żyje, jak żyje, jak jej szło w szkole itd.
Coś to wszytsko dziwne
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-23, 17:27   #12
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Nastoletnie corka mojego faceta

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
19 lat i pierwsza klasa liceum?
Słownictwo na poziomie 6latka i liceum?
Jak można nie wiedzieć gdzie mieszka córka czy też pasierbica?
Nie wiecie gdzie mieszka, z kim mieszka, z czego żyje, jak żyje, jak jej szło w szkole itd.
Coś to wszytsko dziwne
No żyje i mieszka z chłopakiem
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 17:34   #13
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Nastoletnie corka mojego faceta

Cytat:
Napisane przez maryanna3 Pokaż wiadomość
No żyje i mieszka z chłopakiem
No i jakos mi to nie pasuje do obrazu rozpieszczonej nastolatki.
I to do takiej która w wieku 19 lat chodzi ciągle do 1 klasy liceum
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 17:35   #14
Kasia***
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 144
Dot.: Nastoletnie corka mojego faceta

[QUOTE=lexie;20879282]Wydaje mi się, że macie kilka problemów.

Pierwszy to problem z córką, która swoje w życiu przeszła i może po części stąd wynika jej niedojrzałe zachowanie. Matka zostawiła ją jak była jeszcze małym dzieckiem, została z ojcem. On ją wychowywał sam? Czy z Tobą? Długo jesteście razem? Dziewczyna ma problemy w szkole i problemy w domu, bo brak matki, nowa kobieta ojca - to są rzeczy, które się na niej na pewno jakoś odbiły.

Ja wprowadzilam sie po dwa miesiace od jej wyprowadzenia. On wychowywal ja wraz ze swoja matka. Ja raptem rozmawialm z nia z osiem razy. Za kazdym razem pytal ile zarabiam...czy tata dostal odszkodowanie. Raz przylapalm ja na grzebaniu w moich rzeczach. Nie moge zrobic remontu w jej pokoju ..chcialam przerobic go na garderobe ale nie moge gdyz nie moj facet nie ma co zrobic z jej meblami...a moj facet twierdzi ze w przyszlosci moga byc jej potrzebne.
Kasia*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 17:38   #15
marysienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 668
Dot.: Nastoletnie corka mojego faceta

Cytat:
Napisane przez maryanna3 Pokaż wiadomość
A ja sądzę że sama z siebie nie powinnaś się do tego wtrącać. Tzn. doskonale rozumiem że Ty chcesz dobrze ale to i tak się nie uda bo tylko on zauważy po jakimś czasie pewnie: to nie Twoja córka. Ona jeżeli się o tym dowie, że coś o niej mówisz to...ho ho ho...bunt na całego. I w konsekwencji nic nie zdziałasz a sytuacja się pogorszy.

Skąd to wiem? Bo sama sie tak buntowałam. Konkretnie przeciwko facetowi mojej matki. Tak ostro aż się w końcu wyprowadziłam. Teraz widze że byłam trochę głupia(choć nie, nie nie do końca), ale cóż....zresztą dalej nie mamy zbyt fajnych kontaktów ale nieco przejrzałam na oczy, on chyba też i ma mnie już całkowicie gdzieś, zrozumiał że nie jest moim ojcem i nim nie będzie.

Natomiast inna rzecz jak partner się Ciebie wyraźnie pyta o zdanie, wtedy nie ma prawa mieć pretensji że mówisz prawdę. A tak w ogóle to ja twierdzę że nic nie możecie zrobić, dopóki ona sama kiedyś nie stoczy się na dno i nie zrozumie ze sobie życie marnuje. I dopóki Twój partner nie uświadomi sobie że niekonsekwencją i rozpieszczaniem robi jej krzywdę. A uświadomi sobie to pewnie dopiero wtedy jak wystąpi jakaś ekstremalna sytuacja i dziewczyna naprawdę się stoczy. Przykre ale wg. mnie niektórzy żeby się odbić od dna to muszą na nim najpierw być.
Jak wyżej
__________________
Będę mamcią..
marysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 17:38   #16
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Nastoletnie corka mojego faceta

Nie potrafiłabym się związać z takim człowiekiem.
Nie wychował córki. Co będzie z waszymi wspólnymi dziećmi?
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 17:57   #17
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Nastoletnie corka mojego faceta

Ta historia z garderobą przypomniała mi Twój poprzedni wątek

Podtrzymuję, że nie powinnaś się wtrącać. Z tego co pamiętam chciałaś być "z boku", więc nie wiem czemu robisz facetowi uwagi na temat córki... Niech robi co chce
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 18:03   #18
Kasia***
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 144
Dot.: Nastoletnie corka mojego faceta

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Nie potrafiłabym się związać z takim człowiekiem.
Nie wychował córki. Co będzie z waszymi wspólnymi dziećmi?
Nie planujemy wspolengo potomstwa. Faktycznie TZ nie bardzo nadaje sie do wychowanie dzieci. On raczej stara sie byc dobrym kumplem, ktory chce jej wynagrodzic trudne dziecinstwo (brak matki itd) niz dobrym rodzicem. Zero jakiejs konsekwencji ..rowniez nie miala nigdy zadnych obowiazkow gdy razem mieszkali...spac chodzila kiedy miala na to ochote. Owszem interesowal sie jej szkola, ale czesto zostawial ja sama np na weekend ..w tedy w mieszkaniu odbywaly sie liczne imprezy organizowane przez 16latke. Jesli ona powie ze nie pije ..on mysli ze ona faktycznie nie pije itd. Po wyprowadzeniu sie z domu nie odzywali sie do siebie przez kilka miesiecy. Ja sie w to wszytsko nie wtraca..chca nie chca jednak mnie to dotyczy i te problemy mnie dotykaja..wierzcie ze wolalabym zyc spokojniej.

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Ta historia z garderobą przypomniała mi Twój poprzedni wątek

Podtrzymuję, że nie powinnaś się wtrącać. Z tego co pamiętam chciałaś być "z boku", więc nie wiem czemu robisz facetowi uwagi na temat córki... Niech robi co chce

Jestem "z boku" i wogole w nic nie wnikam...jednak jak kultura nakazuje pytana odpowiadam ..w sporadycznych kontakatach z nia jestem mila ..dalam jej kilka swoich ciuchow ..czasami cos kupie ..mimo przylapaniu jej na grzebaniu w moich rzeczach stram sie byc wyrozumiala. Zdaje sobie jednak sprawe, ze gdyby nie bylo corka mojego faceta jako czlowieka raczej bym jej nie polubila.

Dodam, ze moj facte jako pratner jest cudowny. Bardzo sie kochamy i jest nam ze soba dobrze ..jedno ALE to problemy z jego rodzina.

Edytowane przez Kasia***
Czas edycji: 2010-07-23 o 18:13
Kasia*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 18:21   #19
Gregorynka
Zakorzenienie
 
Avatar Gregorynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z majne kompjuta:)
Wiadomości: 3 066
Dot.: Nastoletnie corka mojego faceta

Moim zdaniem Ty jesteś jak najbardziej w porządku. Nic na siłę. Bądź dalej miła i toleruj ją. Może dziewczyna za jakiś czas się ocknie, że nie życzysz jej źle i nie ''zabierasz'' jej taty. Dobrze, że nie próbujesz jej obgadywać przy ojcu, bo wiadomo, oni się w końcu dojdą a Ty będziesz ta zła. I nie przejmuj się nią aż tak, w końcu dziewczyna ma 19 a nie 12 lat. W tym wieku jak pójdzie na dno,to się podniesie i nauczy na błędach, tym bardziej że na może liczyć na wsparcie taty i Twoje.
__________________
Nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy.






Gregorynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-23, 20:29   #20
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Nastoletnie corka mojego faceta

Cytat:
Nie planujemy wspolengo potomstwa.
A co, przepraszam żyjecie w abstynencji? Bo żadna metoda nie daje 100% pewności.
Nie daj Boziu przedziwnym trafem wpadniesz...?
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 21:14   #21
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Nastoletnie corka mojego faceta

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
A co, przepraszam żyjecie w abstynencji? Bo żadna metoda nie daje 100% pewności.
Nie daj Boziu przedziwnym trafem wpadniesz...?
No to co ona ma zrobić?
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 21:16   #22
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Nastoletnie corka mojego faceta

Ma BYĆ SZCZĘŚLIWA
teraz jest?
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 21:26   #23
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Nastoletnie corka mojego faceta

Ja myślę że skoro mówi że jest jej z nim dobrze jako z partnerem to tak jest i nie ma co wnikać. Trzeba rozróżnić to jak się zachowuje wobec córki a jak wobec niej.
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 21:28   #24
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Nastoletnie corka mojego faceta

Nie wiem, skoro jest jej dobrze, to chyba dobrze
Ale ja nie sądzę bym potrafiła zbudować związek w takim momencie... Bo to niezbyt normalna sytuacja
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 21:41   #25
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nastoletnie corka mojego faceta

Cytat:
Napisane przez Gregorynka Pokaż wiadomość
Moim zdaniem Ty jesteś jak najbardziej w porządku.
no faktycznie w porządku...pokój córki swojego faceta chciała przerobić na garderobę, ale spoko
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 06:46   #26
Kasia***
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 144
Dot.: Nastoletnie corka mojego faceta

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
no faktycznie w porządku...pokój córki swojego faceta chciała przerobić na garderobę, ale spoko
Nie widze nic w tym zlego!! Skoro od dowch lat nie mieszka tutaj i nie ma takiego zamiaru. Zreszta juz przerobilam .
Kasia*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 07:50   #27
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: Nastoletnie corka mojego faceta

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Ale ja nie sądzę bym potrafiła zbudować związek w takim momencie... Bo to niezbyt normalna sytuacja
dla mnie tez nie....ale rózne są koleje losu w zyciu człowieka
__________________
"Wiem,że jak każda kobieta,mam więcej siły niż na to wygląda"
/Evita
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 17:07   #28
KochanaGadzinka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Piszę z Górnego Śląska
Wiadomości: 894
Dot.: Nastoletnie corka mojego faceta

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
No i jakos mi to nie pasuje do obrazu rozpieszczonej nastolatki.
I to do takiej która w wieku 19 lat chodzi ciągle do 1 klasy liceum

No właśnie idealnie pasuje
Pewnie nie zdała ze dwa razy, a u chłopaka mieszka, bo nie ma kontroli ze strony ojca rozpieszczona i tyle, poza tym raczej nie myśli o edukacji
__________________
"Nie ufaj nikomu, to nikt Cię nie oszuka"

Rozjaśnię w końcu te czarne kłaki!
KochanaGadzinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 23:02   #29
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Nastoletnie corka mojego faceta

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
A co, przepraszam żyjecie w abstynencji? Bo żadna metoda nie daje 100% pewności.
Nie daj Boziu przedziwnym trafem wpadniesz...?
My tez nie planujemy z moim TŻ (jesteśmy tego pewni w 100%), ale rozkoszujemy się przyjemnościami seksu.
Trochę mnie zdziwiłaś tym tekstem.
Co ma piernik do wiatraka?


A chłopak tej pannicy przejrzy na oczy, kiedy będzie musiał ją utrzymywać - nie rok, ale całe życie. Chyba, że panna wpadła w toksyczny związek, gdzie jej facet zazdrośnik nie pozwala chodzić do szkoły/pracy, bo może tam spotkać innych mężczyzn i ma być zależna finansowo i psychicznie tylko od niego.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett

Edytowane przez Elfir
Czas edycji: 2010-07-24 o 23:06
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 10:30   #30
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Nastoletnie corka mojego faceta

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
My tez nie planujemy z moim TŻ (jesteśmy tego pewni w 100%), ale rozkoszujemy się przyjemnościami seksu.
Trochę mnie zdziwiłaś tym tekstem.
Co ma piernik do wiatraka?


Podpisuję się pod tym.
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:03.