Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-29, 21:31   #2881
martul3k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 44
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

60D? Dziewczyny przerażacie mnie
Nie przekonuje mnie troszkę kupienie używanego biustonosza, bo jednak przy używaniu wiadomo, że obwód może się rozciągnąć itp. Co nowy to nowy.
Dzisiaj już z mamuśką trochę pogadałam i może uda mi się ją dobrze nakierować
A w zasadzie mam jeszcze pytanie. Bo u mnie z firmowych sklepów z bielizną jest Triumph, do którego nie pójdę i jeszcze jeden sklep, o którym koleżanka mi mówiła. Sprzedają tam biustonosze firmy Kinga ( nie wiem czy jeszcze jakichś innych firm ). Co powiecie o bieliźnie tej firmy?
martul3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 21:57   #2882
moni27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 197
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez martul3k Pokaż wiadomość
60D? Dziewczyny przerażacie mnie
Nie przekonuje mnie troszkę kupienie używanego biustonosza, bo jednak przy używaniu wiadomo, że obwód może się rozciągnąć itp. Co nowy to nowy.
Dzisiaj już z mamuśką trochę pogadałam i może uda mi się ją dobrze nakierować
A w zasadzie mam jeszcze pytanie. Bo u mnie z firmowych sklepów z bielizną jest Triumph, do którego nie pójdę i jeszcze jeden sklep, o którym koleżanka mi mówiła. Sprzedają tam biustonosze firmy Kinga ( nie wiem czy jeszcze jakichś innych firm ). Co powiecie o bieliźnie tej firmy?
Obwód powinien być ciasny bo to na nim spoczywa cały ciężar biustu, a nie na ramiączkach. Przy Twoich wymiarach nie musisz się ściskać strasznie, bo nie ma wiele do dźwigania Nie jestem złośliwa, sama noszę 65dd. Ważne, żeby obwód był stabilny, nie podjeżdżał do góry przy każdym podniesieniu rąk.
Ja pierwszy uświadomiony biustonosz kupiłam na allegro, używany i chodziłam w nim całą zimę. Obwód był o wiele ciaśniejszy niż w starych 70, ale żeber nie łamał
mój ślubny biustonosz firmy Samanta w rozmiarze 70c rozciągał się do ponad 90cm! 2 razy mogłam się nim owinąć. A w biustonoszach dobrej firmy obwód 70 trzyma znakomicie.
Nowy biustonosz porządnej firmy to wydatek ponad 100zł. A co będzie jak nie trafisz z rozmiarem?
Co do Kingi to nie znam ich rozmiarówki, ale z polskich firm poszukaj Esotiq, mają coraz szerszą rozmiarówkę i ceny przystępne.
I poczytaj o prawidłowym zakładaniu biustonosza
moni27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 22:30   #2883
paolyn
Rozeznanie
 
Avatar paolyn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 911
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

esotiqa odradzam- maja dziwnie wyprofilowane miseczki. i to nie tyko moja opinia.
__________________
więcej w wiary w siebie!

50 kg
75B -> 65E/F
paolyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 12:58   #2884
kitten von mew
Raczkowanie
 
Avatar kitten von mew
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 132
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Więc po kolei
Jak się mierzę... biorę metr, opasam się nim dookoła pod biustem i ciasno wychodzi 72... (teraz się zmierzyłam i nawet 71...). W biuście tak samo, tylko luźno i teraz zamiast 88 wychodzi 90... Nie wiem jak ja się mierzyłam wcześniej. Teraz ewidentnie jest 90.
Mierzyć powinno się zarówno w staniku, jak i bez. Na samym początku bez biustonosza, pod biustem, ściśle i na porządnym wdechu. Następnie w biuście w wygodnym, miękkim staniku (np. sportowym) pochylamy się do przodu, aby biust leciutko zwisał jednocześnie naprężając taśmę. Czy tak się właśnie mierzysz? Bo widzę, że podajesz różne wymiary

Miej na uwadze fakt, że biust o rozmiarze XY inaczej wygląda w bardotce, a inaczej w push upie. Wszystko zależy od tego na jaki rodzaj stanika się zdecydujemy O kroju miseczki nie wspominając
kitten von mew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 18:21   #2885
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez moni27 Pokaż wiadomość
mój ślubny biustonosz firmy Samanta w rozmiarze 70c rozciągał się do ponad 90cm! 2 razy mogłam się nim owinąć. A w biustonoszach dobrej firmy obwód 70 trzyma znakomicie.
Jakich firm prócz Samanty jeszcze nie polecacie?

Cytat:
Napisane przez moni27 Pokaż wiadomość
Nowy biustonosz porządnej firmy to wydatek ponad 100zł.
Ja właśnie płacę ok.100 zł choć niektórzy się dziwnią jak tyle można dać za stanik
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 19:06   #2886
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość


Ja właśnie płacę ok.100 zł choć niektórzy się dziwnią jak tyle można dać za stanik
No nie zawsze kwota 100zl jest wyznacznikiem,ja mam za 65 i jest naprawde super. W ciemno brałam 65d i jestem zaskoczona,ze mi sie udało
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 19:13   #2887
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
No nie zawsze kwota 100zl jest wyznacznikiem,ja mam za 65 i jest naprawde super. W ciemno brałam 65d i jestem zaskoczona,ze mi sie udało
A jakiej firmy? 65zł mam szansę uzbierać, mimo dołka finansowego. Za 9 dni wybieram się na spotkanie z Mahedą i fajnie byłoby móc wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce, nawet jeśli w innym sklepie
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-30, 19:15   #2888
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez mysiak Pokaż wiadomość
A jakiej firmy? 65zł mam szansę uzbierać, mimo dołka finansowego. Za 9 dni wybieram się na spotkanie z Mahedą i fajnie byłoby móc wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce, nawet jeśli w innym sklepie
Popatrz chociażby w Milenie
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 19:24   #2889
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Popatrz chociażby w Milenie
Z Intymna.pl też duzo sie znajdzie
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 20:22   #2890
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez kitten von mew Pokaż wiadomość
Mierzyć powinno się zarówno w staniku, jak i bez. Na samym początku bez biustonosza, pod biustem, ściśle i na porządnym wdechu. Następnie w biuście w wygodnym, miękkim staniku (np. sportowym) pochylamy się do przodu, aby biust leciutko zwisał jednocześnie naprężając taśmę. Czy tak się właśnie mierzysz? Bo widzę, że podajesz różne wymiary

Miej na uwadze fakt, że biust o rozmiarze XY inaczej wygląda w bardotce, a inaczej w push upie. Wszystko zależy od tego na jaki rodzaj stanika się zdecydujemy O kroju miseczki nie wspominając
Pod biustem na porządnym wydechu mam 70. Teraz pewna jestem.
W biuście 88 takim sposobem jak podałaś.
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30

Edytowane przez bleedingsun
Czas edycji: 2010-10-05 o 15:39
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 20:25   #2891
moni27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 197
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

mierzyłam kiedyś w sklepie polskiej firmy biustonosz w rozmiarze 65dd, tak, polska rozmiarówka to była Był piękny, ale obwód miał tak ciasny, że ledwo go zapięłam. Najgorsze jest to, nie nie pamiętam nazwy firmy. Już pół godz szukam w necie i nic. Muszę jeszcze raz pojechać do tego sklepu, bo mi to nie daje spać. Widzę, że coraz więcej polskich firm poszerza rozmiarówkę, tyle, że ceny też mają spore. Były w tym sklepie biustonosze firmy Gaia, dużo ładnych miękusów, ale wszystkie kosztowały ponad 100 zł. Masakra! gdyby mnie było stać, to nie żałowałabym pieniędzy na porządny biustonosz, ale niestety nie stać mnie na razie.
moni27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-30, 21:56   #2892
kitten von mew
Raczkowanie
 
Avatar kitten von mew
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 132
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Pod biustem na porządnym wydechu mam 70. Teraz pewna jestem.
W biuście 88 takim sposobem jak podałaś.
Chyba już wiem, jaki rozmiar powinnaś nosić, ale chce się jeszcze upewnić. Potrzebuje do tego ostatniej, trzeciej miary, aby rozwiać wszelkie wątpliwości. Podałaś mi ile masz w biuście, pod biustem (obwód mierzony na głębokim wdechu), a teraz napisz mi, jaki jest obwód pod biustem mierzony luźno.
kitten von mew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 22:23   #2893
paolyn
Rozeznanie
 
Avatar paolyn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 911
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

kitten von mew - a mi moglabys wyliczyc prawidlowy rozmiar?:P
__________________
więcej w wiary w siebie!

50 kg
75B -> 65E/F
paolyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 23:08   #2894
Divine18
Zakorzenienie
 
Avatar Divine18
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 133
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

wątek świetny, jutro się zmierzę i się wezmę za moją stanikową garderobę w końcu po wyplacie:P
__________________

' Nie obawiaj się, że góry są za wysokie, droga zbyt długa, kwiaty zwiędną, za blisko czyjeś oczy wpatrzone z nadzieją, a potem tylko z wyrzutem. Nie obawiaj się, abyś nie musiał żałować tego, że brakło ci odwagi. '

Divine18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 09:26   #2895
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Macie ktoraś straplessa effuniakowego? Bo nie wiem czy brać 70f czy ff, mam 68/72 pod i w biuście z 95, z brytyjczyków noszę 65gg, mam parę masqueradek 65g z braku gg, ale są lekko przymałe..
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 09:31   #2896
kitten von mew
Raczkowanie
 
Avatar kitten von mew
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 132
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez paolyn Pokaż wiadomość
kitten von mew - a mi moglabys wyliczyc prawidlowy rozmiar?:P
Jasne Potrzebuje dwóch, najlepiej trzech, Twoich wymiarów:
1. Obwód pod piersiami na głębokim wdechu (bez stanika)
2. Obwód pod piersiami luźno (bez stanika)
3. Obwód piersi w miękkim staniku (bawełnianym, sportowym etc.) przy pochyleniu się do przodu, tak aby piersi swobodnie zwisały.
kitten von mew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 13:54   #2897
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez kitten von mew Pokaż wiadomość
Chyba już wiem, jaki rozmiar powinnaś nosić, ale chce się jeszcze upewnić. Potrzebuje do tego ostatniej, trzeciej miary, aby rozwiać wszelkie wątpliwości. Podałaś mi ile masz w biuście, pod biustem (obwód mierzony na głębokim wdechu), a teraz napisz mi, jaki jest obwód pod biustem mierzony luźno.
Luźno mam 72.

W tym miesiącu chciałabym mieć już w końcu dobrze dobrany, czarny stanik, bardzo jest mi potrzebny w listopadzie
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 15:55   #2898
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
No nie zawsze kwota 100zl jest wyznacznikiem,ja mam za 65 i jest naprawde super. W ciemno brałam 65d i jestem zaskoczona,ze mi sie udało
Nie no pewnie, tańsze niż 100zł też mogą być dobre Sama kupowałam w podobnej jak Ty cenie

Ale nie kupiłabym za 10-20 zł na targu
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 16:28   #2899
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

nie wiem czy dobrze trafiłam , jesli tak to prosze nie krzyczeć


musze kupic fajną bardotke do sukienki, dzis mierzyłam 75 D z Samanty niestety była za mała, podejrzewam ze potrzebuje bardotke 75 E , czy mozecie mi cos polecic, kiecka bedzie mocno wyciata i chce czby mi sie bimbałki w takie jabłuszka układaly
ale z drugie strony przeczytałam że samanta ma zaniżoną rozmiarówke

gdzie moge kupic jakis fajny biustonosz w przystepnej cenie (nie noszę bardotek, bedzie mi potrzebna tylko na raz do tej kiecy )

musi, być czarna i najlepiej gładka (bez koronek)

HELP
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-01, 16:46   #2900
paolyn
Rozeznanie
 
Avatar paolyn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 911
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez kitten von mew Pokaż wiadomość
Jasne Potrzebuje dwóch, najlepiej trzech, Twoich wymiarów:
1. Obwód pod piersiami na głębokim wdechu (bez stanika)
2. Obwód pod piersiami luźno (bez stanika)
3. Obwód piersi w miękkim staniku (bawełnianym, sportowym etc.) przy pochyleniu się do przodu, tak aby piersi swobodnie zwisały.
1. 77/78 - bardziej 77
2. 73
3. 92/91 - bardziej 91


dodam, ze noszę 70c/d -> ale odstaja mi w obwodzie, probowalam wiele krojow , firm. 65 - z esotiqa w obwodzie niektore sa za ciasne, ale zalezy od modelu, ogolnie są okej. ale mam problem z miseeczką, dostalam od pani wyklad kiedy poprosilam o rozmiar 65d,e - to sa duze miseczki nie na pania!
__________________
więcej w wiary w siebie!

50 kg
75B -> 65E/F

Edytowane przez paolyn
Czas edycji: 2010-10-01 o 16:50
paolyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 19:35   #2901
moni27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 197
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez paolyn Pokaż wiadomość
dostalam od pani wyklad kiedy poprosilam o rozmiar 65d,e - to sa duze miseczki nie na pania!
O masakra! 65d to małe miseczki! Te baby w sklepach są niemożliwe. Ja myślę, że powinnaś celować w 70dd, ale to tak na oko. Tylko dziwią mnie Twoje wymiary. Ja jak się mierzę na wdechu, to mam mniej niż luźno, a u Ciebie jest na odwrót a jak się czułaś dotychczas w obwodzie 70? Był dobry, trzymał jak należy?
moni27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 19:50   #2902
paolyn
Rozeznanie
 
Avatar paolyn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 911
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

hmm, a moze pomylilam wdech z wydechem? zaraz polece sie zmierze jeszcze raz z moim zakreceniem wszytsko mozliwe
ale uwazam ze mam male piersi, w 70- zalezy - prawie wszystkie mi odstaja, nie raz jak podnoszę rękę to stanik przesuwa sie w gore i jak nie jest miekki to robi mi puste miseczki nad piersiami i wyglkada to zle. i zawsze nosilam 75a, 80b, kiedys przez [rzypadek pozyczylam od kolezanki 70c(gdzies na wakacjach, bo miala do bluzki bez plecow z zapieciem silikonowym) i lezal lepiej i zostalam przy tym wymiarze.
moje piersi nie sa duze, mam kolezanke noszącą 75d (swiaodmie 75) i ma 2 razy wiekszy biust ode mnie , nie wyobrazam sobuie miec np. 65e. a jak stanik 70d jest dobry, mam takie 2, to dla mnie to wielkie zdziwienie, przeciez ona ma o wiele wieksze piersi, ja takie pypcie i romizar zblizony. ale nie wiem dlaczego tak jest
__________________
więcej w wiary w siebie!

50 kg
75B -> 65E/F
paolyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 20:15   #2903
moni27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 197
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez paolyn Pokaż wiadomość
hmm, a moze pomylilam wdech z wydechem? zaraz polece sie zmierze jeszcze raz z moim zakreceniem wszytsko mozliwe
ale uwazam ze mam male piersi, w 70- zalezy - prawie wszystkie mi odstaja, nie raz jak podnoszę rękę to stanik przesuwa sie w gore i jak nie jest miekki to robi mi puste miseczki nad piersiami i wyglkada to zle. i zawsze nosilam 75a, 80b, kiedys przez [rzypadek pozyczylam od kolezanki 70c(gdzies na wakacjach, bo miala do bluzki bez plecow z zapieciem silikonowym) i lezal lepiej i zostalam przy tym wymiarze.
moje piersi nie sa duze, mam kolezanke noszącą 75d (swiaodmie 75) i ma 2 razy wiekszy biust ode mnie , nie wyobrazam sobuie miec np. 65e. a jak stanik 70d jest dobry, mam takie 2, to dla mnie to wielkie zdziwienie, przeciez ona ma o wiele wieksze piersi, ja takie pypcie i romizar zblizony. ale nie wiem dlaczego tak jest
To zmierz się jeszcze raz Ja noszę 65dd i mam naprawdę mały biust, mam 87 w biuście. Miseczka d w obwodzie 75 jest większa od miseczki d w obwodzie 65. Miseczki rosną wraz z obwodem, więc np. 80d to większy biust, a 65d to całkiem mały biust.
70c jest na pewno za mały na Ciebie, ja też kiedyś taki rozmiar nosiłam
Jeśli obwód 70 jest za luźny, to musisz spróbować 65 i to właśnie E

A wiesz jak powinien leżeć dobrze dopasowany biustonosz? wiesz na co zwrócić uwagę przy mierzeniu, zakładaniu? Bo to jest bardzo ważne

Edytowane przez moni27
Czas edycji: 2010-10-01 o 20:16
moni27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 21:13   #2904
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

dziewczyny a jak z biustonoszami ewy bień? jak obwód miseczki?
chcialam jakis jasny biustonosz i się natknełam na ten http://allegro.pl/item1249664179.html mam 68/86
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 21:13   #2905
paolyn
Rozeznanie
 
Avatar paolyn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 911
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

ja chyba sie nie umiem zmierzyc. na wdechu, jak podnosi mi sie kaltka mam wiecej moze jestem jakas krzywo zbudowana?
moze napisze z czym amm problemy w biustobioszach.
1. odstaje mi od mostku
2. podnosi sie do gory- efekt za duzych misieczek, bo stanik jest tuz pod sutkami
3. czasami w niektorych krojach (w niektorych miekkich)- noski na czubku miseczki
4. przymierzalam 65d/e w esotiqu, rozne kroje- w obwodzie ok., w miseczce- piersi wychodza po bokach, pod pacha. sa jakby ugniecione nie ladnie to wyglada..a nie mam duzych piersi dziwne.

i.. zakladam swoj starty stanik z bazarku (34/75) , pushup, w bluzce z dekoltem, mam zdumiewajacy biust, chyba znowu sie przestawie

Cytat:
A wiesz jak powinien leżeć dobrze dopasowany biustonosz? wiesz na co zwrócić uwagę przy mierzeniu, zakładaniu? Bo to jest bardzo ważne
wlasnie nie wiem , nie umiem sobie wyobrazic, jak to ma u mnie wygladac..
__________________
więcej w wiary w siebie!

50 kg
75B -> 65E/F
paolyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 08:59   #2906
moni27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 197
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez paolyn Pokaż wiadomość
ja chyba sie nie umiem zmierzyc. na wdechu, jak podnosi mi sie kaltka mam wiecej moze jestem jakas krzywo zbudowana?
moze napisze z czym amm problemy w biustobioszach.
1. odstaje mi od mostku
2. podnosi sie do gory- efekt za duzych misieczek, bo stanik jest tuz pod sutkami
3. czasami w niektorych krojach (w niektorych miekkich)- noski na czubku miseczki
4. przymierzalam 65d/e w esotiqu, rozne kroje- w obwodzie ok., w miseczce- piersi wychodza po bokach, pod pacha. sa jakby ugniecione nie ladnie to wyglada..a nie mam duzych piersi dziwne.

i.. zakladam swoj starty stanik z bazarku (34/75) , pushup, w bluzce z dekoltem, mam zdumiewajacy biust, chyba znowu sie przestawie


wlasnie nie wiem , nie umiem sobie wyobrazic, jak to ma u mnie wygladac..
Sorki, byłam wczoraj bardzo zmęczona i wprowadziłam Cię w błąd. Dobrze się zmierzyłaś
W takim razie musisz próbować 65e, albo f tylko nie esotiq, bo one chyba faktycznie mają skopana konstrukcję.
1. Jesli biustonosz odstaje na mostku, to jest za duzy obwód i często za mała miseczka
2. Podnosi się do góry- patrz punkt1-za duży obwód
3. Niektóre kroje miękkich biustonoszy robią kształt nosków
4. Jeśli piersi wychodzą po bokach, uciekają pod pachy, to miseczka jest ewidentnie za mała

poczytaj sobie tu:
http://www.pinezka.pl/content/view/3300/1/
moni27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 09:19   #2907
paolyn
Rozeznanie
 
Avatar paolyn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 911
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

dziękuję zabieram sie za czytanko
__________________
więcej w wiary w siebie!

50 kg
75B -> 65E/F
paolyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 13:46   #2908
martul3k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 44
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

kitten von mew, może mi też pomożesz?
Moje wymiary to:
1. pod biustem luźno 68cm
2. pod biustem ciasno na wdechu: 73cm
3. w biuście w pochyleniu w staniku sportowym: 83cm

W ogóle wklejam jeszcze foto i pomóżcie coś kobietki
martul3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 13:48   #2909
paolyn
Rozeznanie
 
Avatar paolyn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 911
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

1. pod biustem luźno 68cm
2. pod biustem ciasno na wdechu: 73cm

luzno- mniej cm niz tam, gdzie ciasno?
__________________
więcej w wiary w siebie!

50 kg
75B -> 65E/F
paolyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 13:50   #2910
martul3k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 44
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Przecież na wdechu klatka piersiowa się rozszerza, czyli podnosi.
martul3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:48.