Czy warto walczyć ??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-11, 00:13   #1
Kobieta_słonecznik
Zakorzenienie
 
Avatar Kobieta_słonecznik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: słonecznikowe pole :-)
Wiadomości: 3 176
Question

Czy warto walczyć ???


Witam
Dzisiaj koleżanka zadała mi następujące pytanie: Czy warto walczyć o tą miłość ?
Szczerze mówiąc... tak do końca nie wiedziałam co jej odpowiedzieć bo sytuacja przedstawia się tak:

Kilka lat temu koleżanka na wakacjach zakochała się w chłopaku, niestety platonicznie, ale czuje, że to jest ten jeden jedyny i żadego innego już nie bierze pod uwagę Straciła z nim kontakt, ale po dwóch latach znów go spotkała (dzięki usilnym staraniom i zdolnościa detektywistycznym) i zaczęli się kumplować (że tak powiem) Owy chłopak traktował ją jak dobrą kumpele.... zwierzał się jej, opowiadał o swoich niepowodzeniach w związkach... a ona??... doradzała, słuchała... i nie przestawała go kochać... i tak ciągneło się to dobrych kilka lat.
Pewnego dnia postanowiła mu o wszystkim powiedzieć... on już nie był z nikim, rozstał się z dziewczyna (a właściwie ona go zostawiła).
Opowiedziała mu o wszystkim... a on?... podziękował jej za szczerość i powiedził, że nie chce się z nikim wiązać bo juź się "przejechał" na poprzednim związku... i boi się że sytuacja się powtórzy
No i na tym się skończyło... kumpela i chłopak pozostali w takich samych ralacjach jak wcześniej... a ona dalej go kocha.....

Sytuacja beznadziejna, nie wiem co mam jej odpowiedzieć
Sama się zaczęłam zastanawiać czy warto się tak poświęcać i cierpieć ?
A z drugiej strony... jeżeli to jest faktycznie ta jedna jedyna miłość... bo chyba nie ulega wątpliwości, że to jest miłość
Przykro mi, że ona tak cierpi

A co Wy o tym miślicie ?? Czy warto walczyć ??
Kobieta_słonecznik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 02:11   #2
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Czy warto walczyć ???

Hiehie... przerabiałam kiedyś podobną sprawę Z tą różnicą, że normalnie się z facetem kumplowałam i po jakimś czasie nagle mnie olśniło w stylu "ej, ja go chyba kocham!" i w końcu odważyłam się mu powiedzieć, że nie jest mi obojętny tyle, że otrzymałam odpowiedź, że jestem też mu bliska, ale związek w naszym przypadku jest bez sensu Jak już to przebolałam to kumplowaliśmy się dalej często gęsto.. aż w końcu nie wiem, odmieniło mu się troszeczkę? Bo zaczęliśmy być ze sobą (a ja byłam wtedy w 7, może 8 niebie bo szalałam za nim, oj strrasznie ).. co prawda później wszystko się rozlazło, ja znalazłam *większą* miłość ... ale do czego zmierzam :
a) jeśli dziewczyna ma naprawdę fioła na punkcie gościa, to czemu ma nie próbować "zdobyć" jego serce? Zawsze warto zaryzykować żeby później do końca życia sobie nie wypominać, że można było spróbować..
b) jeśli facet zaszufladkował ją jako "kumpelkę" to cóż... ciężko będzie zmienić mu punkt widzenia
c) cierpienie uszlachetnia (takie moje motto życiowe nr 3 )

tak czy siak: ja bym próbowała nawet jeśli są małe szanse..to zawsze jakieś
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 08:25   #3
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Czy warto walczyć ???

jeśli facet powiedziałby mi coś takiego, co usłyszała Twoja koleżanka, to ZREZYGNOWAŁABYM Z TEJ MIŁOŚCI DEFINITYWNIE. Wiem, że to wiązałoby się z cierpieniem, łzami etc. Ja jednak dałabym szanse czemuś realniejszemu!))
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 08:48   #4
anna_paw
Raczkowanie
 
Avatar anna_paw
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 272
GG do anna_paw
Dot.: Czy warto walczyć ???

Nie macie wrażenie, że bardziej żałujemy, że czegoś nie zrobiłyśmy, kiedy była okazja? Ja tak mam.
Jak się wygłupię to za jakiś czas machnę na to ręką, albo się pośmieję... a straconych szans się nie odzyska...
Więc mój wniosek jest jasny: warto ryzykować Carpe diem!
__________________
Nothing's impossible...
anna_paw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 09:24   #5
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: Czy warto walczyć ???

Cytat:
Napisane przez Kobieta_słonecznik
Sytuacja beznadziejna, nie wiem co mam jej odpowiedzieć
Moim zdaniem sytuacja nie jest beznadziejna, na prawdę Gorzej byłoby, gdyby ją odtrącił, albo traktował celowo jak powietrze, mało to takich jest?? Nie wiemy jak było do końca, ale powiedział jej szczerze, że TERAZ nie chcę się wiązać, co oczywiście mogło być po prostu wymijającą odpowiedzią, ale równie dobrze mogło znaczyć, że nie wyklucza on czegoś więcej. Wiem co to znaczy tak się męczyć z powodu faceta, ale na prawdę, szkoda byłoby rezygnować, przecież żeby mieć dobry kontakt, tak jak "bohaterowie" tej historii, też trzeba się trochę postarać (co niewątpliwie dziewczyna robiła). Nie uważam, że najlepsze jest żeby toczyć beznadzieją walkę, ale ja tu widzę szansę i z mojego punktu widzenia, myślę, że nie powinna rezygnować
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 09:34   #6
czaszka_
Zakorzenienie
 
Avatar czaszka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 132
Dot.: Czy warto walczyć ???

Cytat:
Napisane przez mary poziomkowa
jeśli facet powiedziałby mi coś takiego, co usłyszała Twoja koleżanka, to ZREZYGNOWAŁABYM Z TEJ MIŁOŚCI DEFINITYWNIE.
a ja wlasnie sie z tym nie zgadzam bo jesli ona go tak kocha,i twierdzi ze to ten jedyny i na innego nawet nie spojrzy to zalecalabym nie rezygnowac z niego.Moze on poprostu zostal skrzywdzowny przez tą jego dawna kobiete i wlasnie dobrze bedzie pomoc mu z tego sie otrzasnac.Jesli Twoja kolezanka bedzie zawsze przy nim bedzie sie nim 'opiekowac' to on zobaczy jaka ona jest wspaniala kobieta i napewno bedzie chcial byc z nia.Przynajmiej ja tak myle Jesli to TEN to potem bedzie zalowac ze nie probowala, a na innego nie bedzie umiała nawet spojrzec...wiec niech probuje
czaszka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 09:44   #7
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Czy warto walczyć ???

Ja też myślę, że powinnaa walczyć Wiadomo, że chłopak jest rozgoryczony po ostatnim nieudanym związku. Ale przecież nie będzie z tego powodu do końca życia sam. Może w końcu zrozumie, że na twojej koleżance może polegać i ona nigdy go tak nie potraktuje, jak te wszystkie krótkotrwałe partnerki. Ja zawsze mówię, że trzeba walczyć. Dać mu trochę czasu i być wytrwałym
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-11, 09:45   #8
Kobieta_słonecznik
Zakorzenienie
 
Avatar Kobieta_słonecznik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: słonecznikowe pole :-)
Wiadomości: 3 176
Dot.: Czy warto walczyć ???

Cytat:
Napisane przez czaszka_
a ja wlasnie sie z tym nie zgadzam bo jesli ona go tak kocha,i twierdzi ze to ten jedyny i na innego nawet nie spojrzy to zalecalabym nie rezygnowac z niego.Moze on poprostu zostal skrzywdzowny przez tą jego dawna kobiete i wlasnie dobrze bedzie pomoc mu z tego sie otrzasnac.Jesli Twoja kolezanka bedzie zawsze przy nim bedzie sie nim 'opiekowac' to on zobaczy jaka ona jest wspaniala kobieta i napewno bedzie chcial byc z nia.Przynajmiej ja tak myle Jesli to TEN to potem bedzie zalowac ze nie probowala, a na innego nie bedzie umiała nawet spojrzec...wiec niech probuje
Też mi się tak wydaje... Może to tylko kwestia czasu, żeby on zrozumiał, że ona go tak naprawdę kocha i, że go nie zrani jak tam ta potfora
Kobieta_słonecznik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 09:54   #9
sweetes_things
Rozeznanie
 
Avatar sweetes_things
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 860
Dot.: Czy warto walczyć ???

Jeżeli jest mowa o prawdziwej miłości..to jest sens walczyć.W sumie niema nic do stracenia..a można zyskać a jeśli sie niespróbuje można w przyszłości sobie pluć w brodę,że sie za szybko poddalo ;]
__________________
Nikt mnie nie poznał i nie zna mnie za dobrzE
Nie ważne co osiągnę,co stworzę,co zrobiĘ
Dla ślepych głupców pozostanę taka samA
Nigdy przed nikim głowy nie złożĘ
Nigdy przed nikim nie padnę na twarZ
Tutaj..czy w piekle..do końca z honoreM
Taka już jestem..i to właśnie jA
by Sweetes_things
sweetes_things jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 10:16   #10
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: Czy warto walczyć ???

W/g mnie powinna walczyc
Nie poddawac sie
Jesli to prawdziwa milosc nie mozna rezygnowac...
__________________
Paznokciowe konto na Instagramie @lynieczka. Zapraszam!
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 10:21   #11
Avari
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 461
Dot.: Czy warto walczyć ???

Wydaje mi się, że samym powiedzeniem mu o tym dziewczyna zdecydowała sie na ostateczne starcie w tej walce i przegrała. Pod słowami, że on sie przejechał w poprzednim związku i teraz nie jest zainteresowany nie kryje się nic ponad to, że mu na niej nie zależy i że jej nie kocha. Walczyć - ale o co? Przecież ona jest sama na polu walki, przeciwnik się pożegnał i opuścił pole walki. Trochę realizmu.
Avari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-11, 11:25   #12
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Czy warto walczyć ???

To się nie da wg mnie - podejśc racjonalnie do problemu.

I tak go będzie kochać, i tak - tak długo, dopóki coś się w jej życiu nie odmieni.

A walczyć o miłość zawsze warto. Niech próbuje - ale podejrzewam, że zmarnuje tylko czas. Kawałek życia. I tyle.
Ale rozumowo to sobie wytłumaczysz, że ktoś cię nie chce - natomiast serce pozostanie chyba uparte i głuche na argumentację - tak długo - jak samo zechce .

No i - należy z miłością - tą niespełnioną - bardzo uważać .
Żeby nie zrobiło się z człowiekiem to, co z Basią w ''Nocach i dniach'' ...
Szkoda życia - na wieczną tesknotę.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 12:38   #13
Roxette
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 1 264
GG do Roxette
Dot.: Czy warto walczyć ???

Cytat:
Napisane przez Avari
Wydaje mi się, że samym powiedzeniem mu o tym dziewczyna zdecydowała sie na ostateczne starcie w tej walce i przegrała. Pod słowami, że on sie przejechał w poprzednim związku i teraz nie jest zainteresowany nie kryje się nic ponad to, że mu na niej nie zależy i że jej nie kocha. Walczyć - ale o co? Przecież ona jest sama na polu walki, przeciwnik się pożegnał i opuścił pole walki. Trochę realizmu.
Dlaczego, czy wyznając komus miłość już na samym poczatku jesteśmy przegrani?

Nie zgodzę się z tym, ze te słowa są jedynie przykrywką do obojętności. Niektórzy bardzo przeżywaja kolejne rozstania, są rozczarowani tym, że znów nie wyszło. Może właśnie w ten sposób było w przypadku tego chłopaka. Nie każdy po rozstaniu chce sie od razu pchać w kolejny zwiazek.

Ja bym czekała, nie narzucała się ale czekała. Kto wie, może w trakcie tego czekania ona trafi na jakiegoś innego człowieka, ktry wyda jej się tym jedynym, a może w pewnym momencie on dojdzie do tego, ze ona jest dla niego bardzo ważna. Wiem, że ta końcówka to jak z kiepskiego serialu o miłości - ona go pociesza i nagle padaja sobie w ramiona. Czasami takie sytuacje mimo wszystko mają miejsce w życiu, ale nie są chyba aż tak naszpikowane romantyzmem i wszystkimi tymi innymi efektami spacjalnymi
Roxette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 09:00   #14
Avari
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 461
Dot.: Czy warto walczyć ???

Cytat:
Napisane przez Roxette
Dlaczego, czy wyznając komus miłość już na samym poczatku jesteśmy przegrani?

Nie zgodzę się z tym, ze te słowa są jedynie przykrywką do obojętności. Niektórzy bardzo przeżywaja kolejne rozstania, są rozczarowani tym, że znów nie wyszło. Może właśnie w ten sposób było w przypadku tego chłopaka. Nie każdy po rozstaniu chce sie od razu pchać w kolejny zwiazek.

Ja bym czekała, nie narzucała się ale czekała. Kto wie, może w trakcie tego czekania ona trafi na jakiegoś innego człowieka, ktry wyda jej się tym jedynym, a może w pewnym momencie on dojdzie do tego, ze ona jest dla niego bardzo ważna. Wiem, że ta końcówka to jak z kiepskiego serialu o miłości - ona go pociesza i nagle padaja sobie w ramiona. Czasami takie sytuacje mimo wszystko mają miejsce w życiu, ale nie są chyba aż tak naszpikowane romantyzmem i wszystkimi tymi innymi efektami spacjalnymi
Czemu piszesz, że musimy być przegrani? Czy taki wniosek wyciągnęłaś z mojej wypowiedzi? Bo jeśli tak to jest to błędne wnioskowanie. Analizując przypadek tej dziewczyny wnioskuję, że ona te walkę przegrała, postawiła sytuację na tak lub nie i dostała odpowiedź nie. I tyle. On nią nie jest zainteresowany i nie ma znaczenia tak naprawdę czy mu to powie czy nie. POza tym do tanga trzeba dwojga.
Avari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 10:20   #15
Roxette
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 1 264
GG do Roxette
Dot.: Czy warto walczyć ???

Cytat:
Napisane przez Avari
Czemu piszesz, że musimy być przegrani? Czy taki wniosek wyciągnęłaś z mojej wypowiedzi? Bo jeśli tak to jest to błędne wnioskowanie. Analizując przypadek tej dziewczyny wnioskuję, że ona te walkę przegrała, postawiła sytuację na tak lub nie i dostała odpowiedź nie. I tyle. On nią nie jest zainteresowany i nie ma znaczenia tak naprawdę czy mu to powie czy nie. POza tym do tanga trzeba dwojga.
od razu skleślasz jakąkolwiek inną ewentualność, która mogłaby być dla nich właśnie szansą.

Cytat:
Napisane przez Avari
Analizujac przypadek tej dziewczyny wnioskuję, że ona te walkę przegrała, postawiła sytuację na tak lub nie i dostała odpowiedź nie.
Wydaje mi się, ze w każdej sytuacje, w ktrej ktoś wyznaje drugiej osobie, że nie jest mu obojętna stawia ona sytuację tak jak ujęłaś. Nie jest to więc tylko w przypadku tej dziewczyny.
No i najważniejsze - jak już wcześniej napisałam taka odpowiedź niekoniecznie musi być odmową i dowodem na to, że ona jest całkowicie skreślona u tego chłopaka. I znów się powtórzę - niektórzy nie chcą od razu po nieudanym związku pakować sie w następny.

Cytat:
Napisane przez Aeterna
Niech próbuje - ale podejrzewam, że zmarnuje tylko czas. Kawałek życia. I tyle.
A jeśli rzeczywiście jest to miłość pisana właśnie jej? Wiem, że tak możnaby określić w każdym przypadku, ale ludzie czekaja na siebie latami, kochają i w wielu przypadkach ta miłość jest odwzajemniona - wcześniej czy później. Taki jest mój punkt widzenia. Sama wierzę w przeznaczenie i jestem zdania, że każdy ma kogoś pisanego tylko dla siebie, pasujacego jak połówka pomarańczy.
Roxette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 10:52   #16
Blablak
Zadomowienie
 
Avatar Blablak
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 959
Dot.: Czy warto walczyć ???

Zawsze warto...bez względu na to jak beznadziejna jest sytuacja, zawsze warto i zawsze trzeba. Może powinna poczekać, troche usunąć się w cień - jeżeli chłopak zatęskni, bedzie mu jej brakować i będzie szukać kontaktu z nią - to już dobry znak.
Blablak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 11:28   #17
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Czy warto walczyć ???

Cytat:
Napisane przez Kobieta_słonecznik
Pewnego dnia postanowiła mu o wszystkim powiedzieć... on już nie był z nikim, rozstał się z dziewczyna (a właściwie ona go zostawiła).
Opowiedziała mu o wszystkim... a on?... podziękował jej za szczerość i powiedził, że nie chce się z nikim wiązać bo juź się "przejechał" na poprzednim związku... i boi się że sytuacja się powtórzy
Uważam, że dobrze, że chłopak był szczery i powiedział, że nie ma ochoty na nowy związek. Nie rozumiem zdziwienia (emotka ), przecież facet też może nie mieć ochoty na nową dziewczynę po tym, jak ledwo co skończył z poprzednią. Gorzej by było, gdyby chciał sobie odreagowac i nie daj Boże wykorzystałby dziewczynę, a tak postawił sprawę jasno. Inna kwestia, czy mu się nie odmieni, bo tego nie wiadomo . Ale na miejscu dziewczyny dałabym sobie spokój... Bo może przegapi jakiegoś innego, fajniejszego gościa .
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 12:05   #18
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Czy warto walczyć ???

Właśnie.. ja bym próbowała ALE była również otwarta na nowe znajomości Bo przecież nie ma lepszego lekarstwa na nieodwzajemnioną miłość od nowej miłości (daj Boże odwzajemnionej )
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 12:18   #19
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: Czy warto walczyć ???

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau!
Właśnie.. ja bym próbowała ALE była również otwarta na nowe znajomości Bo przecież nie ma lepszego lekarstwa na nieodwzajemnioną miłość od nowej miłości (daj Boże odwzajemnionej )
zgadzam sie
warto byc moze sprobowac ale.... ja chyba jednak bym sobie dala spokoj, nauczona wlasnymi doswiedczeniami wiem ze faceci lubia duzo obiecywac i dawac nadzieje a do rzeczywistosci ma sie to troche inaczej, tez jakis czas zylam nadzieja na odbudowanie czegos co stracilam ale po pewnym czasie stwierdzilam ze nie ma sensu czekac, szkoda zycia i poszukalam szczescia gdzie indziej
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-12, 12:26   #20
Jadeitea
Zadomowienie
 
Avatar Jadeitea
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 008
Dot.: Czy warto walczyć ???

Ok, ok. Nie ulega wątpliwości, że ona go kocha i to mocno, skoro tyle z nim wytrzymała. Ale on jej chyba jednak nie, skoro tak wyraźnie przebijało z jego słów: "Zostańmy przyjaciółmi, jak teraz." A ponieważ nie można nikogo zmusić do miłości, to moim zdaniem nie powinna tak na niego nastawać, bo to nie ma sensu i da odwrotny skutek, tj. facet ją znielubi, jak dalej będzie mu okazywać uczucie. Nie ma się co pieklić, tak to jest. Mam kumpelę, która jest na zabój zakochana w koledze z roku, a on ją traktuje jak szmatę - dosłownie! Np. mówi jej, że łazi za nim jak pies. Ja bym takiemu dała w twarz i to z peacemakera, ale fakt faktem - dziewczyna mu się trochę narzucała. (Dobrze, że jej nie ma na tym forum, uf.) Jak chłopak jest taktowny, straci się "tylko" przyjaźń przez takie zagrywki, bo w końcu zacznie dziewczyny unikać, ale jak jest chamem (nie mówię, że jest, ale "nothing's impossible") - przerąbane.
__________________
30 Day Shred: done!
Ripped in 30: done!

Body Revolution: IN PROGRESS/ON HIATUS (przerwa spowodowana remontem i przeprowadzką)

Jem trawę - blog (też zaniedbany, ale kiedyś doń wrócę)
Jadeitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 12:29   #21
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Czy warto walczyć ???

Cytat:
Napisane przez ka_ma
warto byc moze sprobowac ale.... ja chyba jednak bym sobie dala spokoj, nauczona wlasnymi doswiedczeniami wiem ze faceci lubia duzo obiecywac i dawac nadzieje a do rzeczywistosci ma sie to troche inaczej, tez jakis czas zylam nadzieja na odbudowanie czegos co stracilam ale po pewnym czasie stwierdzilam ze nie ma sensu czekac, szkoda zycia i poszukalam szczescia gdzie indziej
Owszem, czasami szkoda czasu... ale póki ona sama tego nie zrozumie, że to bez sensu, to nikt jej nie zmusi żeby jej serducho przestało go kochać Także z czasem, jeśli faktycznie to taka beznadziejna sytuacja, dziewczyna powinna się "ocknąć"..
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 12:45   #22
Jadeitea
Zadomowienie
 
Avatar Jadeitea
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 008
Dot.: Czy warto walczyć ???

No tak, czasami faktycznie trudno zapomnieć - chociażby dlatego, że dziewczynom w stanie zakochania mózg też się wyłącza, a w najlepszym razie działa w trybie awaryjnym 16 kolorów. Ale w końcu przychodzi System Administrator i wszystko naprawia - trzeba tylko na to czasu, bo to leniwy gość.
__________________
30 Day Shred: done!
Ripped in 30: done!

Body Revolution: IN PROGRESS/ON HIATUS (przerwa spowodowana remontem i przeprowadzką)

Jem trawę - blog (też zaniedbany, ale kiedyś doń wrócę)
Jadeitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 14:17   #23
Avari
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 461
Dot.: Czy warto walczyć ???

Cytat:
Napisane przez Jadeitea
No tak, czasami faktycznie trudno zapomnieć - chociażby dlatego, że dziewczynom w stanie zakochania mózg też się wyłącza, a w najlepszym razie działa w trybie awaryjnym 16 kolorów. Ale w końcu przychodzi System Administrator i wszystko naprawia - trzeba tylko na to czasu, bo to leniwy gość.

doskonale to ujęłaś - leniwy typ. znam 3 dziewczyny: u jednej trwało to 1,5 u dwóch pozostałych 2,5 roku. Masakra.
Avari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:53.