Rozgłośnie radiowe - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-27, 09:09   #1
aneciak1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6

Rozgłośnie radiowe


Czy ktoś może polecić mi jakąś fajną rozgłośnię bez polityki - z dobrą muzyką?
Dziękuję i pozdrawiam w ten słoneczny dzionek
aneciak1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 15:24   #2
girl99
Zakorzenienie
 
Avatar girl99
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 030
Dot.: Rozgłośnie radiowe

ja tam eske polecam
__________________
W walce zjednoczeni!!!


Vamos España
girl99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 15:59   #3
Puszkaa
Rozeznanie
 
Avatar Puszkaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 640
Dot.: Rozgłośnie radiowe

Ja słucham Trójki
Ale polityka też jest często..
Za to muzyka bardzo fajna..
__________________
Mój decoupagowy wątek
Modelinowe wytwory



W oczekiwaniu na czworonożnego przyjaciela...

Puszkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 16:35   #4
pannaswieczka
Raczkowanie
 
Avatar pannaswieczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 266
Dot.: Rozgłośnie radiowe

Ostatnio w Radiu Krakow ma swoja audycje Paulina Bisztyga (na spolke z Agnieszka Baranska. Prowadza naprawde dobra audycje pt. "Nocna Kawa". Tj. w srody o 23:00. Ja polecam goraco. Swietna muza.
pannaswieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 10:48   #5
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Rozgłośnie radiowe

Cytat:
Napisane przez Puszkaa Pokaż wiadomość
Ja słucham Trójki
Ale polityka też jest często..
Za to muzyka bardzo fajna..
Trójka to najlepsza muzyka, a polityka? Ja akurat się nią interesuję więc mi nie przeszkadza. Ale programów politycznych jest mało,nawet bardzo. Za to muzyka od lat najlepsza w Polsce.
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 14:17   #6
Puszkaa
Rozeznanie
 
Avatar Puszkaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 640
Dot.: Rozgłośnie radiowe

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Trójka to najlepsza muzyka, a polityka? Ja akurat się nią interesuję więc mi nie przeszkadza. Ale programów politycznych jest mało,nawet bardzo. Za to muzyka od lat najlepsza w Polsce.
__________________
Mój decoupagowy wątek
Modelinowe wytwory



W oczekiwaniu na czworonożnego przyjaciela...

Puszkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 16:16   #7
aneciak1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6
Dot.: Rozgłośnie radiowe

Dziękuję, sprawdzę, ale tak jak mówiłam, zależy mi na jak najmniejszej ilości polityki, a jeśli już musi być - to przynajmniej bez reklam

Ktoś zna coś takiego? ale mam wymagania...
aneciak1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-28, 21:47   #8
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Rozgłośnie radiowe

to zależy jakie masz gusta muzyczne.. ?
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 21:49   #9
elsi
Zakorzenienie
 
Avatar elsi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 187
Dot.: Rozgłośnie radiowe

Puść sobie jakieś radio internetowe, które odpowiada Ci muzycznie.Nie będzie ani reklam, ani zbędnego gadania.
Jeśli nie masz możliwości słuchać radia przez sieć, to będziesz musiała się jakoś przemęczyć, albo puszczać muzę z CD
Ja słucham 3 ale niestety po noworocznych zmianach dużo straciła w moich uszach No i copółgodzinne reklamy MM albo innych sklepów (nie) dla idiotów.

Edytowane przez elsi
Czas edycji: 2011-03-28 o 21:51
elsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 14:04   #10
aneciak1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6
Dot.: Rozgłośnie radiowe

Mam różne gusta muzyczne, a lubię muzykę z lat 60, 70, 80 i 90.
Tylko nie lubię reklam a jak słyszę "nie dla idiotów" to wyłączam jak szybko się da i co się da. A co do radyjek internetowych - jest jakieś z dobrą muzyką?
fajny ten kotek
aneciak1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 15:53   #11
winklepicker
Wtajemniczenie
 
Avatar winklepicker
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 014
Dot.: Rozgłośnie radiowe

Ja polecam założenie sobie konta na last.fm - od razu po zarejestrowaniu się jest darmowe radio. Wystarczy wejść na profil ulubionego wykonawcy i można słuchać jego radia. Niestety po jakimś czasie radio jest płatne (3$ za miesiąc).

Trójka się popsuła, słucham już zdecydowanie rzadziej, bo nie koniecznie pasują mnie rozmowy, zniechęciłam się, gdy kiedyś po 6 poleciały 3 piosenki, a reszta to był usypiający monolog pana Manna. Już z dwojga złego wolę posłuchać Eski Classic Rock/Rock.
__________________

Wierzę w Sekret.
16.06 ćwiczę 2/100
winklepicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-29, 16:50   #12
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Rozgłośnie radiowe

Cytat:
Napisane przez aneciak1234 Pokaż wiadomość
Mam różne gusta muzyczne, a lubię muzykę z lat 60, 70, 80 i 90.
Tylko nie lubię reklam a jak słyszę "nie dla idiotów" to wyłączam jak szybko się da i co się da. A co do radyjek internetowych - jest jakieś z dobrą muzyką?
fajny ten kotek
W takim razie najlepiej jak już któraś z dziewczyn wspomniała radio internetowe, może last.fm. Tak już niestety jest, że te komercyjne radia pakują w nas setki reklam dziennie..
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 18:55   #13
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Rozgłośnie radiowe

Trójka się popsuła, słucham już zdecydowanie rzadziej, bo nie koniecznie pasują mnie rozmowy, zniechęciłam się, gdy kiedyś po 6 poleciały 3 piosenki, a reszta to był usypiający monolog pana Manna. Już z dwojga złego wolę posłuchać Eski Classic Rock/Rock

Ja zawsze czekam na piątek,żeby Manna posłuchać- szczególnie przeglądu prasy kolorowej
A może po prostu słuchaj muzyki jakiej masz na komputerze? Wtedy nie ma reklam, polityki sama, czysta muzyka.
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 19:28   #14
elsi
Zakorzenienie
 
Avatar elsi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 187
Dot.: Rozgłośnie radiowe

Personal Jesus, ja też bardzo lubię Manna. Choć z jego gustem muzycznym nie do końca mi po drodze, to po prostu lubię i szanuję go jako osobę. Natomiast do zaziewania doprowadza mnie Niedźwiecki. W ogóle mam wrażenie, że Trójka to ostatnio na przemian Niedźwiecki i Offensywa i tak wkoło Macieju.
OT: fanka DM? Kłaniam się Bardzo lubię

Aneciak, wejdź sobie w kanały muzyczne Polskiego Radia:
http://www.polskieradio.pl/Player
(klikasz "programy", by wyświetliła się lista)
Jest tu kupa kanałów muzycznych np. Led Zeppelin, rock progresywny, szanty, grunge itp., ale są też różne fajne, archiwalne audycje trójkowe, np. Minimax, Siesta itd. bez żadnych zbędnych przerywników.

Edytowane przez elsi
Czas edycji: 2011-03-29 o 19:30
elsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 20:35   #15
izydorek
Raczkowanie
 
Avatar izydorek
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 348
Dot.: Rozgłośnie radiowe

Ja jeszcze mogę polecić Czwórkę
__________________

,,(...) when you feel my heat
look into my eyes
it's where my demons hide
it's where my demons hide
don't get too close
it's dark inside
it's where my demons hide (...)


izydorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 21:58   #16
aneciak1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6
Dot.: Rozgłośnie radiowe

Dzięki za odpowiedzi
Trójka się faktycznie popsuła - ja już prawie w ogóle nie słucham odkąd odszedł z redakcji Krzysztof Skowroński. Został co prawda Wojciech Mann no i reportaże pod batutą Ireny Piłatowskiej..ale mnie głownie o muzykę chodziło. A propos Krzysztofa Skowrońskiego - podobno założył jakieś własne radio, ciekawe czy z reklamami? hi,hi! No i te reportaże były naprawdę doskonałe - ktoś pamięta? Jeszcze było Radio dla Ciebie - chyba dziecko albo klon Pr. 3..jeśli się nie mylę, a może się mylę bo straciłam trochę orientację.
A Czwórka? Jeszcze nie słuchałam ale spróbuje - no i poszukam jakiegoś internetowego, chyba że ktoś coś fajnego ma..znowu wymagania
aneciak1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 22:03   #17
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Rozgłośnie radiowe

Ja uwielbiam ChilliZet, całkowicie się odmóżdżam wieczorami.. Na co dzień czwórka, dwójka, jedynka, trójki nie słucham od dawna, nie dlatego, że przestałam lubić, po prostu kiedyś przestawiłam w końcu częstotliwość i jakoś nie korci mnie, żebym powróciła..
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 22:18   #18
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Rozgłośnie radiowe

Ja mam konto na Youtube i tam układam sobie playlisty, mam całe playlisty ulubionych wykonawców. Poza tym na Wrzucie po wpisaniu wykonawcy i wejściu na jego piosenkę po prawej stronie wyświetlają się całe playlisty
A jak biegam, spaceruję z komórką, to słucham Radia Zet, chociaż w nim i dużo reklam, i dużo polityki, i dużo wiadomości i gadaniny, ale za to grają mnie umpa umpa niż na Esce
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 08:01   #19
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Rozgłośnie radiowe

Personal Jesus, ja też bardzo lubię Manna. Choć z jego gustem muzycznym nie do końca mi po drodze, to po prostu lubię i szanuję go jako osobę. Natomiast do zaziewania doprowadza mnie Niedźwiecki. W ogóle mam wrażenie, że Trójka to ostatnio na przemian Niedźwiecki i Offensywa i tak wkoło Macieju.
gust muzyczny Manna też trochę od mojego odbiega, on lubuję się w starych amerykańskich przebojach. Też lubię starszą muzykę ale tę jaką puszczają w MiniMaxie A Niedźwieckiego nie lubię, od zawsze Najbardziej w Trójce drażni mnie panna Anna G. Ok, muzykę puszcza fajną ale ma wadę wymowy i w kółko opowiada kogo to ona nie widziała,czego to ona nie ma, z kim to ona smsy pisze... Raz w nocy opowiadała o locie do Stanów- lecę na festiwal, był z was słuchaczy może? nie, na pewno nie byliście w końcu to Stany... Leć i nie wracaj kobieto

OT: fanka DM? Kłaniam się Bardzo lubię
Też się kłaniam, i proszę o więcej Depeszy w Trójce
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-30, 09:41   #20
jag_na
Rozeznanie
 
Avatar jag_na
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 934
Dot.: Rozgłośnie radiowe

porzuciłam trójkę na rzecz czwórki - mąż mnie wciągnął
duuużo świetnej polskiej muzyki, o której istnieniu bym nie wiedziała, gdyby nie to radio
informacje, krótkie, zwięzłe i na temat, bez nadmiaru polityki
ciekawe audycje tematyczne...
a jeżeli ktoś ma możliwość, to polecam oglądanie tego radia w TV (wiem, głupio to brzmi) - kanał radio na wizji
w pracy słucham czwórki tradycyjnie z radioodbiornika, w domu oglądam teledyski w telewizji
jag_na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 11:06   #21
aneciak1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6
Dot.: Rozgłośnie radiowe

Niedźwiecki był dla mnie zawsze trochę "przereklamowany" ale to już jest anchor man i jak ktoś tak mówi to "musi się mylić"
Mann to klasa sama w sobie - pamiętam rewelacyjne programy satyryczne z Mannem i Materną - "siostro proszę o kaczkę z jabłkiem" - czyli szpital po paru feriach i inne kawałki Jeszcze był Grzegorz Wasowski -syn Jerzego Wasowskiego z Kabaretu Starszych Panów - chyba razem z Mannem realizowali jakiś program w TVP. Co się z Wasowskim dzieje teraz?
A to jeszcze spytam kogo lubicie najbardziej z polskich dziennikarzy radiowo muzycznych?
aneciak1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 13:08   #22
Callianna
Zadomowienie
 
Avatar Callianna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 660
Dot.: Rozgłośnie radiowe

Ja też polubiłam czwórkę, lubię poranne audycje weekendowe prowadzone przez Anglika i Polkę, fajna muzyka i rozmowy.
Callianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 14:33   #23
aneciak1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6
Dot.: Rozgłośnie radiowe

A ja włączyłam Czwórkę - niezła niezła nie najgorsza

Zapytanie poprzednie poszerzę o dziennikarzy (znanych) w ogóle.
To kogo lubicie najbardziej?
aneciak1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 18:57   #24
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Rozgłośnie radiowe

Zapytanie poprzednie poszerzę o dziennikarzy (znanych) w ogóle.
To kogo lubicie najbardziej?


Ja uwielbiam Piotra Barona, jak dla mnie jest genialny. Odpowiada mi i muzycznie i tym co mówi. Lubię też Stelmacha Piotra, za to miłość do Depeszy. Dzięki niemu pokochałam The Natonial, w ogóle jego muzyka i głos mi pasują. Tak jak Piotr Metz, jakby zapowiadał opóźnienie pociągu nie przejęłabym się No i Piotr Kaczkowski, klasa sama w sobie. To wszystko dziennikarze Trójki, innych nie znam
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 20:05   #25
elsi
Zakorzenienie
 
Avatar elsi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 187
Dot.: Rozgłośnie radiowe

Personal Jesus, Metz to kiedyś RMF To były dobre czasy dla tego radia...

Dla mnie numerem jeden w radiu był (bo teraz z przyczyn praktycznych nie mogę słuchać audycji w środku nocy), Piotr Kosiński. To on mnie wychował muzycznie. Tez najpierw w RMF-ie, potem w 3. Teraz jego rolę spełnia Minimax i oczywiście wspaniały Piotr Kaczkowski. Ale współprowadzącego (obecnie, bo kiedyś głównego) Leszka Adamczyka tez bardzo lubię.
Kolejnym moim guru muzycznym, który mnie wychowywał w tym temacie był Jerzy Skarzyński z Radia Kraków. Miałam go zresztą okazje poznać osobiście Dobry duch studenckiego Klubu Pod Przewiązką. Organizujący giełdy płyt, Dyskoteki Niezapomnianych Przebojów i różnorakie koncerty (tam właśnie jeden ze swoich pierwszych koncertów zagrał wtedy nikomu prawie nie znany Riverside - byłam, byłam ).

Jeśli chodzi o trójkę, lubię wspomnianego tu już Piotra Barona. Muzycznie mniej, ale ten głos i wrażliwość...
Dalej Kubę Strzyczkowskiego. Nie znam osoby, która potrafiłaby z nieomal każdym tak doskonale i wyważenie prowadzić dyskusje na drażliwe tematy.
No i na koniec wspomniany Piotr Metz. Za autentyczną miłość do muzyki i ooooolbrzymią wiedzę.
elsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 22:02   #26
Puszkaa
Rozeznanie
 
Avatar Puszkaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 640
Dot.: Rozgłośnie radiowe

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Zapytanie poprzednie poszerzę o dziennikarzy (znanych) w ogóle.
To kogo lubicie najbardziej?


Ja uwielbiam Piotra Barona, jak dla mnie jest genialny. Odpowiada mi i muzycznie i tym co mówi. Lubię też Stelmacha Piotra, za to miłość do Depeszy. Dzięki niemu pokochałam The Natonial, w ogóle jego muzyka i głos mi pasują. Tak jak Piotr Metz, jakby zapowiadał opóźnienie pociągu nie przejęłabym się No i Piotr Kaczkowski, klasa sama w sobie. To wszystko dziennikarze Trójki, innych nie znam
Yhyhy! Takie spokojny głos Barona czy Metza- to jest to

Chodzi Ci o The National? Jeśli tak to JA kocham kocham kocham
__________________
Mój decoupagowy wątek
Modelinowe wytwory



W oczekiwaniu na czworonożnego przyjaciela...

Puszkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 05:22   #27
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Rozgłośnie radiowe

No i na koniec wspomniany Piotr Metz. Za autentyczną miłość do muzyki i ooooolbrzymią wiedzę.

Tylko on potrafi tak opowiadać o The Beatles Widać,że muzyka to jego pasja. Do tego ( w radiu tego nie widać), ale mimo ponad 50 lat przystojny z niego facet. Rzadko się zdarza, że głos idzie w parze z takim wyglądem
Chodzi Ci o The National? Jeśli tak to JA kocham kocham kocham
Tak o nich Uwielbiam za to Trójkę, za muzykę pomijaną przez innych.
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 04:04   #28
Dexo
Raczkowanie
 
Avatar Dexo
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 137
GG do Dexo
Dot.: Rozgłośnie radiowe

Cytat:
Napisane przez aneciak1234 Pokaż wiadomość
Czy ktoś może polecić mi jakąś fajną rozgłośnię bez polityki - z dobrą muzyką?
Dziękuję i pozdrawiam w ten słoneczny dzionek
Zapraszam serdecznie do słuchania Radia Paradise
Zero polityki, zero wiadomości. Tylko sama muzyka, którą w większości audycji wybierają sami słuchacze . Ja też tam prowadzę swoje audycje :P

www.radio-paradise.com.pl
__________________
Zapraszam wszystkie WIZAŻANKI do słuchania moich audycji w Radiu Traffic FM 98.7!!!
Zagram dla Was już wkrotce!
Pozdrawiajcie innych i zamawiajcie Wasze ulubione kawałk na stronie radia, lub poprzez PW na wizażui!!
http://www.radio-paradise.com.pl
Dexo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 07:31   #29
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Rozgłośnie radiowe

Słucham Jedynki, polecam!
Szczególnie co roku czekam na lato z radiem- pamiętam jeszcze z dzieciństwa.
Reklamy są, ale da się przeżyć.
__________________

maruda80 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:52.