Wszystko o Avonie - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-02, 12:41   #91
BlackAngel
Adwokat diabła
 
Avatar BlackAngel
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 11 899
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez martusiawilczek Pokaż wiadomość
będę w środę oczywiście jeśli będą te cienie, bo ostatnio ich nie było jeszcze to zrobię fotki, tylko nie wiem czy mój aparat w komórce odda te kolor
Też ładnie proszę o ich zdjecia. Bo nie chce się napalić na nie, a potem żałować że kolor nie taki..
__________________

With enough time, we all find what we're looking for.
Even if it was there all along
BlackAngel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 12:54   #92
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wszystko o Avonie

Wypróbowałam wczoraj krem na noc Liiv Zauważyłyście (te co go mają) że on opalizuje na rożowo? Jak na mój gust mógłby lepiej nawilżac, ale może po kilku dniach bedzie ok Kremiki mają wg ewidentnie zapach kiwi -kiwi jak najbardziej naturalnego(jem kiwi łyzeczką i z jedzonej połówki czuje identyczny zapach). Peelingu na noc nie wypróbowałam jeszcze, bo w piatek się samoopalaczowałam i nie chciałam żeby zeszło od razu - może dzisiaj?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2007-09-02 o 13:46
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 13:04   #93
karsit
Raczkowanie
 
Avatar karsit
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 146
Dot.: Wszystko o Avonie

Ptaszysko widzialam ze masz w posiadaniu naszyjnik Clusteramy.. na zdjeciu wyglada troche tandetnie? czy moze po prostu swiatlo tak go 'oszpecilo'? dlugo go juz masz? bo ja mam na niego chrapke ale kupie jesli jest taki dosc 'porzadny' bo nie lubie kiczu moglabys zrobic fotke z ubranym naszyjnikiem? plissss..

czy ktos wie czy mozna go kupic w k14?
__________________
W trakcie szukania pracy ...

www.suwaczek.pl/cache/bf0fa005b9.png

www.suwaczek.pl/cache/6e137afb81.png
karsit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 13:17   #94
kaatiiaa
Zadomowienie
 
Avatar kaatiiaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 059
GG do kaatiiaa
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

tak przegladałam oferte netto i mam pytanko odnoście torebki wieczorowej, czy któraś z Was dziewczyny posiada taką?...a może ktos miał okazje ją widzieć?? Czy jest solinie i starannie wykonana, wdzięczna bym była za fotke jakby ktoś mógł ją zamieścić na forum z katalogami
__________________
Szczęście trzeba rwać jak świeże wiśnie!!!

Mój BLOG
http://komodakasiuli.blog.pl
kaatiiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 13:22   #95
90natalia
Raczkowanie
 
Avatar 90natalia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: D G
Wiadomości: 183
Dot.: Plotkowy dla Avono-maniaczek

Cytat:
Napisane przez kaatiiaa Pokaż wiadomość
tak przegladałam oferte netto i mam pytanko odnoście torebki wieczorowej, czy któraś z Was dziewczyny posiada taką?...a może ktos miał okazje ją widzieć?? Czy jest solinie i starannie wykonana, wdzięczna bym była za fotke jakby ktoś mógł ją zamieścić na forum z katalogami
ja tez przyłanczam sie do pytania bo zastanawiam sie nad nia ladnie wyglada na zdjeciu
90natalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 13:52   #96
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez martusiawilczek Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o cienie, to pomimo tego, że mam obecnie w domu ponad 100 cieni (ostatnio naliczyłam wszystkie masakra) to tu jeszcze wprowadzili w Avonie takie fajne ! ale zanim zamówię idę do COKu bo boję sie że kolory będą przekłamane tak jak w Arabian Glow na które w końcu się nie skusiłam i dobrze, bo zamówiłabym i byłabym rozczarowana
Też zrezygnowałam z tych cieni Arabian Glow. Miałam wziąć coś z Multicolor (klientka brała puder, wiec mogłabym zamówić) ale też zrezygnowałam... Stwierdziłąm, ż enie ma co na siłę brać a potem jeszcze żałować. Natomiast nowe cienie w sztyfcie tez mnie zainteresowały Też czekam wiec na fotki

Martusia - chętnie bym zobaczyła te twoje cienie (i nie tylko) w watku "nasze zbiory kosmetyczne"

Z K12 z pewnością skuszę sie na kąpiel do stóp winogronową Prawdopodobnie wezme błyszczyk Mauvelous Metal (już mi sie kończy) i jeszcze jakiś bym wzięła. Czy ma któraś z was Rose Beam lub Metallic Blush? Mogłabym prosić o fotki (w watku "Katalogi Avonu). A moze są jakieś "przecieki" czy w niedługim czasie będzie promocja 2 za 24,90na kolorówkę?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 13:54   #97
kasia2439
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2439
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 4 053
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez mischelle Pokaż wiadomość
A kiedy się tam wybierasz?
Ja poproszę o zdjęcia (jak będziesz miała oczywiście możliwość cyknąć) brązów i tego beżu - bo się napaliłam a w ciemno też bym nie chciała brać
jeśli ktoś lubi ciemne brązy tak jak ja to z czystym sumieniem polecam ten cień nowy Chockolate, jak byłam ostatnio w COKu to go widziałam i jest na prawdę ciemny. A ja kocham takie brązy i go biorę
kasia2439 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-02, 13:57   #98
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez kasia2439 Pokaż wiadomość
jeśli ktoś lubi ciemne brązy tak jak ja to z czystym sumieniem polecam ten cień nowy Chockolate, jak byłam ostatnio w COKu to go widziałam i jest na prawdę ciemny. A ja kocham takie brązy i go biorę
a czy on tak wyglada jak w K12 na tym duzym zdjęciu oka? On jest matowy? Ten błyszczacy na złoto to Natures Sparkle (tak jest opisane)? Na małych zdjęciach wyglada zupełnie inaczej
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 14:18   #99
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez rea1981 Pokaż wiadomość
Ktos wspominal o serii srodziemnomorskiej PS. Ona zawiera oliwe z oliwek, ktora sama w sobie jest tlusta, wiec do cery tlustej nie powinna byc stosowana.
Cytat:
Napisane przez aiso87 Pokaż wiadomość
A propos maseczki nawilżajacej PS: mam mieszaną cerę,raczej pzretłuszczajacą sie i moim zdaniem nie ma przeciwskazań,zeby skóa z takimi problemami była tak rozpieszczana. Musimy też bardzo dbać o nawilżanie naszej cery (szczególnie po tych wszystkich wysuszających specyfikach do tłustych...)

.
gwiazdeczka179 - a jakich skutków ubocznych sie obawiasz??

Ja zamówiłam ta maseczke, poniewaz własnie od żelów, kremów do cery matującej strasznie mam przesuszona skóre na policzkach


Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka179 Pokaż wiadomość
A CO SADZICIE NA TEMAT ZELU DO GOLENIA SSS chodzi mi o golenie okolic bikini, bo jeśli chodzi o nogi czy paszki to jest ok. Mozna powiedziec ze nawet mniej się zacinam bo niekoniecznie przedłuża odrastanie.... bynajmniej dla mnie, no ale bikini to mam strasznie wrazliwe. Krotki, zaczerwienia itp.
Dla mnie tragedia, zresztą opinie na KWC to moga potwierdzic, żel za dobry nie jest Wole konkurecje


Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka179 Pokaż wiadomość
ok wielkie dzięki
DZIEWWCZYNY POMÓZCIE...
NIGDY DLA SIEBIE NIE BRAŁAM CLEARSKIN MOZE ZEL )
TERAZ CHCIAŁABYM ZAMÓWIC ŻEL NA WQYPRYSKI I KOREKTOR !
co o nich sądzicie??? błagam pomóżcie bo nie wiem czy warto brać, a nie ma sensu tylko półki zapychac skoro i tak mało wolnych zostało ;-)
Ten punktowy mi nic nie dawał : nie: Kiedys był sztyf drzewo herbaciane- to był prawdziwy killer na pryszcze
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 14:54   #100
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez agusiia69 Pokaż wiadomość
miałam ten żel i jest poprostu genialny!! wypryski szybko po nim znikają nawet tata go pare razy użył i pomógł
Ja mam ten żel i jeszcze nie pomógł na żaden mój wyprysk. Ani nie zaszkodził ani nie pomógł.
Korektor za to polecam, bo dosyć, że ukrywa wypryski/zaczerwienienie to jeszcze leczy i szybciej się można ich pozbyć
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 14:58   #101
Ptaszysko
Zadomowienie
 
Avatar Ptaszysko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 879
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez karsit Pokaż wiadomość
Ptaszysko widzialam ze masz w posiadaniu naszyjnik Clusteramy.. na zdjeciu wyglada troche tandetnie? czy moze po prostu swiatlo tak go 'oszpecilo'? dlugo go juz masz? bo ja mam na niego chrapke ale kupie jesli jest taki dosc 'porzadny' bo nie lubie kiczu moglabys zrobic fotke z ubranym naszyjnikiem? plissss..

czy ktos wie czy mozna go kupic w k14?
Naszyjnik zamowila moja mama, ona kupuje prawie kazda bizuterie z Avonu,a potem w niej nie chodzi

Ja tego naszyjnika nie zaloze, bo ma za duzo tych duperelkow, tu serce, tam listek, dalej golabek....

Niekotre czesci sa z metalu np.serce i ono wyglada ladnie,ale w polaczeniu w tymi plastikowymi lezkami traci swoj urok.

Postaram sie zrobic zdjecie tego naszyjnika zalozonego na mnie, a jak je zrobie edytuje tamten post ze zdjeciami

W kazdym razie uwazam,ze ten naszyjnik pasuje tylko i wylacznie do ubran o najprostszym kroju i gladkich....nie wyobrazam sobie jakiesj wydziwianej bluzki i tego naszyjnika---to bylaby katastrofa
Dzinsy i gladka, prosta koszula---owszem, wtedy naszyjnik wyglada OK.

Ponadto na pewno nie pasuje juz do niego zadna inna bizuteria, kolczyki, bransoletki etc. odpadaja, on nie znosi towarzystwa
__________________

I'm not livin' to be a Mrs.





Ptaszysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 15:06   #102
Waniencja
Raczkowanie
 
Avatar Waniencja
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 388
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka179 Pokaż wiadomość
ok wielkie dzięki
DZIEWWCZYNY POMÓZCIE...
NIGDY DLA SIEBIE NIE BRAŁAM CLEARSKIN MOZE ZEL )
TERAZ CHCIAŁABYM ZAMÓWIC ŻEL NA WQYPRYSKI I KOREKTOR !
co o nich sądzicie??? błagam pomóżcie bo nie wiem czy warto brać, a nie ma sensu tylko półki zapychac skoro i tak mało wolnych zostało ;-)
Żelu nie próbowałam, ale korektor polecam. Dobrze stapia się ze skórą, a jak nakładam go wieczorem,to rano syfek jest mniejszy, wysuszony.
Nie sprawdza się tylko na strupkach ale to oczywiste.
__________________
This band rox !
Waniencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 15:33   #103
off-wietrzka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 833
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez MagdaP Pokaż wiadomość
Moze w nowym watku ktos predzej zauwazy problem:
Cos dziwnego odkrylam przy fakturach za zakupy w COKu. Na papierowej wszystko sie zgadza a jak sie pojawi podglad w necie to jakis produkt znika (np na 3 produkty sa 2). Ale "naleznosc za to zamowienie" sie zgadza. Mialam juz tak ze 3 razy
robiłam zakupy w COKu jakiś miesiąc temu i miałam dokładnie taką samą sytuację....

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Przegladam K12 (wkońcu papierowy ) i wpadła mi w oko bizuteria Bitter Chocolate - czy ktoraś z was miała już okazję widziec ja na żywo lub zamówić?
też się nią poważnie zainteresowałam - bardzo proszę o opinię na jej temat jakby ktoś ją miał albo przynajmniej widział na żywo...

Cytat:
Napisane przez paulinkosia Pokaż wiadomość
Hym...ja pisałam w tej sprawie maila do avonu i mi odpisali ze serum to nalezy stosowac rano
W sumie sama nazwa rozświetlające..to raczej na dzien rozswietlenie..bo o co komu na noc rozswietlenie?
to ciekawe, bo jak z kolei słyszałam że należy je stosować na noc...


Cytat:
Napisane przez Tajemnicza667 Pokaż wiadomość
gwiazdeczka179 dla mnie ten żel z sss jest ok nawet dla okolic bikini, i jeszcze cudownie pachnie owocem granatu. A co do clear skin to żel na wypryski jest jednym z mich ulubionych kosmetyków tego typu, ale nie można go nakładac zbyt dużo, bo po wyschnięciu się odklei. Korektor też miałam, korektor jak korektor, wydaje mi sie ża ma za ciemny odcień jak na "uniwersalny".
Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
Ja mam ten żel i jeszcze nie pomógł na żaden mój wyprysk. Ani nie zaszkodził ani nie pomógł.
Korektor za to polecam, bo dosyć, że ukrywa wypryski/zaczerwienienie to jeszcze leczy i szybciej się można ich pozbyć
Cytat:
Napisane przez Waniencja Pokaż wiadomość
Żelu nie próbowałam, ale korektor polecam. Dobrze stapia się ze skórą, a jak nakładam go wieczorem,to rano syfek jest mniejszy, wysuszony.
Nie sprawdza się tylko na strupkach ale to oczywiste.
korektor jest super - bardzo dobrze wysusza wypryski. ale wg mnie ma zdecydowanie za jasny odcień (a muszę zaznaczyć że wcale nie mam za ciemnej karnacji...)
off-wietrzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 16:01   #104
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Hmmm...to już kolejna opinia, że ktoś czuje tam kokos Teraz się zaczynam zastanawiać, czy w Avonie nie mają nosów i nie czują jakie zapachy mają ich kosmetyki?

Ja się chyba jednak na tego kokosa skuszę, bo Naturalsy kokosowe pachniały tylko papają
... a moze to biała czekolada z wiórkami kokosowymi ???? - brzmi apetycznie
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 16:10   #105
kaatiiaa
Zadomowienie
 
Avatar kaatiiaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 059
GG do kaatiiaa
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka179 Pokaż wiadomość
ok wielkie dzięki
DZIEWWCZYNY POMÓZCIE...
NIGDY DLA SIEBIE NIE BRAŁAM CLEARSKIN MOZE ZEL )
TERAZ CHCIAŁABYM ZAMÓWIC ŻEL NA WQYPRYSKI I KOREKTOR !
co o nich sądzicie??? błagam pomóżcie bo nie wiem czy warto brać, a nie ma sensu tylko półki zapychac skoro i tak mało wolnych zostało ;-)
osobiście żelu nie miałam,a korektor kupuje już systematycznie od pewnego czasu, teraz w kat 11 także sobie zamówiłam-bo mój obecny się kończy, korektor dobrze matuje, troszkę odcień korektora jest jaśniejszy od mojej opalonej buzi-ale jak go przypudruje brązerkiem to jest ok. Dzięki niemu pryszcze pomalutku się zmniejszają-ogólnie ja jestem z niego zadowolona.


Mam pytanko spytałam o to na forum plotkowym, ale chyba tu powinnam zadac to pytanie: Czy ktoś posiada, albo widział w realu torebkę wieczorową co jest w netto do kat 12??? Wdzięczna bym była za opinie i zdjęcia na wątku z ktalogami avonu
__________________
Szczęście trzeba rwać jak świeże wiśnie!!!

Mój BLOG
http://komodakasiuli.blog.pl
kaatiiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 16:15   #106
AnULka248
Zakorzenienie
 
Avatar AnULka248
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 598
Dot.: Wszystko o Avonie

dziewczyny moze to pytanie już było ale... jeśli podbijałam zamówienie trzema zestawami do maniciuru to kiedy mam napisać do avonu ze nie mają mi tego już przysyłać? i mam korzystać z opcji "skontaktuj się z nami"??
AnULka248 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 16:25   #107
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez AnULka248 Pokaż wiadomość
dziewczyny moze to pytanie już było ale... jeśli podbijałam zamówienie trzema zestawami do maniciuru to kiedy mam napisać do avonu ze nie mają mi tego już przysyłać? i mam korzystać z opcji "skontaktuj się z nami"??

rozumiem, że podbiłaś by mieć wyższy opust ale teraz jeśli z nich zrezygnujesz odliczą Ci je od wartości zamówienia i opust Ci się zmniejszy

ja w sytuacji gdy chcę zrezygnować z jakiegoś produktu wysyłam wiadomość korzystając z opcji wspomnianej powyżej -podaję numer produktu i proszę o nie dosyłanie danego produktu gdy klientka już go niechce
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 16:36   #108
Tajemnicza667
Zadomowienie
 
Avatar Tajemnicza667
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Okolice Głogowa (dolnośląskie) / Wrocław
Wiadomości: 1 985
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez kaatiiaa Pokaż wiadomość
dziewczynki mam pytanie jak się spisuje korektor perfekcjonista z CT - widziałam opinie na KWC, ale wdzięczna była bym też za Wasze, dodatkowo mam prośbe jakby ktoś mógł na forum na którym umieszamy fotki wrzucić odcienie w realu tego korektora - z gówy wielkie dzięki.

Tak się składa że mam ten korektor w obydwu odcieniach, kupiłam medium i był za ciemny, więc wzięłam jeszcze light. Ogólnie rzecz biorąc jestem z niego zadowolona, korektor taki sam jak inne, ale nie kosztuje dużo i nawet sporo go jest w opakowaniu. Obiecuję, że wkleję dzisiaj fotki na "katalogi avonu", pod wieczór możesz już ich tam szukać.
__________________

Tajemnicza667 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 16:52   #109
agusiia69
Zakorzenienie
 
Avatar agusiia69
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 320
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
Ja mam ten żel i jeszcze nie pomógł na żaden mój wyprysk. Ani nie zaszkodził ani nie pomógł.
Korektor za to polecam, bo dosyć, że ukrywa wypryski/zaczerwienienie to jeszcze leczy i szybciej się można ich pozbyć
widocznie na każdego inaczej działa ;-)
wogle ta seria jest fajna co prawda mam jeszcze tylko peeling do twarzy i jest super
__________________
19.05.2016 Kingusia
agusiia69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 17:12   #110
kolmanka
Wtajemniczenie
 
Avatar kolmanka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Wypróbowałam wczoraj krem na noc Liiv Zauważyłyście (te co go mają) że on opalizuje na rożowo? Jak na mój gust mógłby lepiej nawilżac, ale może po kilku dniach bedzie ok Kremiki mają wg ewidentnie zapach kiwi -kiwi jak najbardziej naturalnego(jem kiwi łyzeczką i z jedzonej połówki czuje identyczny zapach). Peelingu na noc nie wypróbowałam jeszcze, bo w piatek się samoopalaczowałam i nie chciałam żeby zeszło od razu - może dzisiaj?
hmm jak kiwi ..ojj pycha ja uwielbiam ten owoc;-) teraz to już napewno go sobie zamówię , mimo , ze mam pełno innych kremów ;-)
ps: matko , nie bylo mnie z 5 godzin a tyle mam do nadrobienia
__________________
My sweet prince...you are the one

Studentka medycyny
molekularnej

Maniaaa wizazowaniaaa

Blog Kolmanki
kolmanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 17:24   #111
karsit
Raczkowanie
 
Avatar karsit
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 146
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez Ptaszysko Pokaż wiadomość
Naszyjnik zamowila moja mama, ona kupuje prawie kazda bizuterie z Avonu,a potem w niej nie chodzi

Ja tego naszyjnika nie zaloze, bo ma za duzo tych duperelkow, tu serce, tam listek, dalej golabek....

Niekotre czesci sa z metalu np.serce i ono wyglada ladnie,ale w polaczeniu w tymi plastikowymi lezkami traci swoj urok.

Postaram sie zrobic zdjecie tego naszyjnika zalozonego na mnie, a jak je zrobie edytuje tamten post ze zdjeciami

W kazdym razie uwazam,ze ten naszyjnik pasuje tylko i wylacznie do ubran o najprostszym kroju i gladkich....nie wyobrazam sobie jakiesj wydziwianej bluzki i tego naszyjnika---to bylaby katastrofa
Dzinsy i gladka, prosta koszula---owszem, wtedy naszyjnik wyglada OK.

Ponadto na pewno nie pasuje juz do niego zadna inna bizuteria, kolczyki, bransoletki etc. odpadaja, on nie znosi towarzystwa
baaardzo dziekuje za opinie te plastikowe elementy tylko mnie zastanawiaja.. ale mimo wszystko jeszcze raz bardzo dziekuje za odpowiedz na moje prosbo-pytanie
__________________
W trakcie szukania pracy ...

www.suwaczek.pl/cache/bf0fa005b9.png

www.suwaczek.pl/cache/6e137afb81.png
karsit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 17:37   #112
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez urshoola Pokaż wiadomość
właśnie a kiedy w demo miały być te damskie wersje mini wód ? bo chyba po 18,90 zł miały być
O właśnie, czy któraś z Was miała już te maluchy w ręku?
Jestem ciekawa, czy flakony mają tradycyjny atomizer, czy może da się je rozkręcić? Nie ukrywam, buteleczki są paskudne, więc myślałam o przelaniu zapachu do czegoś przyzwoitszego...

__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 17:42   #113
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
O właśnie, czy któraś z Was miała już te maluchy w ręku?
Jestem ciekawa, czy flakony mają tradycyjny atomizer, czy może da się je rozkręcić? Nie ukrywam, buteleczki są paskudne, więc myślałam o przelaniu zapachu do czegoś przyzwoitszego...

posiadają atomizer
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 17:44   #114
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Wszystko o Avonie

Dzięki za szybką odpowiedź
Naprawdę szkoda, że te opakowania takie toporne, a normalnie dostępne są tylko 50ml...
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 18:13   #115
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
rozumiem, że podbiłaś by mieć wyższy opust ale teraz jeśli z nich zrezygnujesz odliczą Ci je od wartości zamówienia i opust Ci się zmniejszy
ja rezygnowałąm ostatnio z zestawów 4w1 do pedikiuru nie zmniejszył mi sie opust


Cytat:
Napisane przez kolmanka Pokaż wiadomość
hmm jak kiwi ..ojj pycha ja uwielbiam ten owoc;-) teraz to już napewno go sobie zamówię , mimo , ze mam pełno innych kremów ;-)
Ja tez mam pełno kremów ale ... no właśnie - ciekawość Po nałożeniu kremu na dzien czułam lekkie pieczenie ale chyba dlatego ze za dużo nałożyłam - radze więc oszczędność przynajmniej na poczatku

Kolmanko - upominam sie po raz kolejny o porównanie kremu brzoskwiniowego z nowym kremikiem naturals


Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Dzięki za szybką odpowiedź
Naprawdę szkoda, że te opakowania takie toporne, a normalnie dostępne są tylko 50ml...
Mi opakowanie nawet nie przeszkadza. Zamówie sobie LBD. Kilka lat temu dostępne było Incandessence w "normalnej" okragłej buteleczce o pojemności 30ml, potem wycofali i zostawili tylko 50ml.


Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Z K12 z pewnością skuszę sie na kąpiel do stóp winogronową Prawdopodobnie wezme błyszczyk Mauvelous Metal (już mi sie kończy) i jeszcze jakiś bym wzięła. Czy ma któraś z was Rose Beam lub Metallic Blush? Mogłabym prosić o fotki (w watku "Katalogi Avonu). A moze są jakieś "przecieki" czy w niedługim czasie będzie promocja 2 za 24,90na kolorówkę?
ha! No i prosze - w K14 2 błyszczyki w cenie 1: 26,90 Wezme je więc w K14 - Mauvelous Metal pewnei sie skończy do tego czasu. Ponawiam prośbę o foteczki

uuu mineralny puder nadal z tym pędzlem za 33,90 Ciekawe w którym katalogu bedzie w końcu sam w cenie promocyjnej?? Może w K15
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2007-09-02 o 19:26
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 19:21   #116
Ptaszysko
Zadomowienie
 
Avatar Ptaszysko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 879
Dot.: Wszystko o Avonie

Nasza nieoceniona Asiuchna wlasnie wrzucila katalog 14 !



OK, troche sie spoznilam ...
__________________

I'm not livin' to be a Mrs.





Ptaszysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 19:28   #117
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Wszystko o Avonie

Hosenko* co tak pięknego masz na ustach na nowym avatorze?
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 19:43   #118
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Hosenko* co tak pięknego masz na ustach na nowym avatorze?
szminke UCR Sparkling Nude http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...1&postcount=32
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 20:14   #119
ancia19
Zadomowienie
 
Avatar ancia19
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 885
Dot.: Wszystko o Avonie

Dziewczyny, a co z tymi błyszczykami i lakierami chyba Multicolor z obecnego katalogu? Teraz są po 8,90 w ofercie wiązanej. Czy w następnych katalogach też je będzie można kupić? Ktoś już używał, jakie opinie? Szczególnie interesują mnie te 2 błyszczyki..
ancia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 20:25   #120
mischelle
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 673
Dot.: Wszystko o Avonie

Witaj Anciu

Zdjęcie lakieru Natural flux jest w wątku :http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=207409.

W następnym katalogu będzie błyszczyk za 17,90 a lakier za 11,90
__________________

mischelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:20.