Wszystko o Avonie - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-21, 09:58   #1501
sunik1
Zadomowienie
 
Avatar sunik1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: @
Wiadomości: 1 069
Post Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez pAtiŚ Pokaż wiadomość
dzisiejsza paczka ma być z K12, a faktury nie zapłaciłam z 11 a termin miałam do 14.09

Rozumiem. Może brałaś na 1 albo 2 kampanie z 11. Bo ja brałam na wszystkie 3 kampanie i ostatnią fakturę z 3 dostawy mam z terminem płatności do 28.
Nawet jak się spóźnisz z opłatą, o czym pisały dziewczyny, to chyba nawet nie policzą Ci odsetek, ale fakt zapłacić musisz żeby następnym razem nie wstrzymali Ci paczki
__________________



sunik1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 10:00   #1502
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez sunik1 Pokaż wiadomość
Rozumiem. Może brałaś na 1 albo 2 kampanie z 11. Bo ja brałam na wszystkie 3 kampanie i ostatnią fakturę z 3 dostawy mam z terminem płatności do 28.
Nawet jak się spóźnisz z opłatą, o czym pisały dziewczyny, to chyba nawet nie policzą Ci odsetek, ale fakt zapłacić musisz żeby następnym razem nie wstrzymali Ci paczki
zapłace w poniedziałek
ale oby mi nie wstrzymali tej, okaże się dzisiaj
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 10:00   #1503
rea1981
Raczkowanie
 
Avatar rea1981
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 83
GG do rea1981
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez pAtiŚ Pokaż wiadomość
dzisiejsza paczka ma być z K12, a faktury nie zapłaciłam z 11 a termin miałam do 14.09
To nie za ciekawie Pewnie ci ta paczke wstrzymali. Jak masz podglad w necie, to lepiej sprawdz, jaki ma status i ile kartonow A nuz cos przeocza i ci ja przysla

Cytat:
Napisane przez madzik87 Pokaż wiadomość
wróciłam z akademii urody, i muszę przyznać że było miło, ale sama nie wiem czy dowiedziałam się czegokolwiek nowego. Jedyny plus że teraz mam ładnie opisany katalog, każdy krem do jakiego typu skóry i dla jakiego wieku, a zawsze miałam z tym problem.

co do tej oferty 50% taniej to nie będę jej wrzucać bo nie mam skanera, a na zdjęciach wychodzi kiepsko, poza tym wątpię żeby ktokolwiek kupowal coś z tej oferty-bardziej opłaca się z katalogu. Dlaczego?

Przykład:

podkład matujący o konsystencji musu kosztuje w tej ofercie 23,90 a w katalogu 21,90 ( i to jeszcze - upust więc ok 17 zł) czyli 6 zł różnicy !

sporo jest rzeczy z naturalsów po 7,90 co też się nie opłaca bo w katalogu są po 8,90

szminka UCR jest za 16,90 w katalogu 19,90 ( czyli z upustem 20% jest za 15,92

nowości nie ma w tej ofercie bo obowiązuje od k7

ogólnie zastanawiam się czy nie pisać do avonu że jestem niezadowolona z tej oferty, bo ceny miały być 50% niższe, a okazuje się że są wyższe niż ceny katalogowe! Myślicie że taka skarga ma sens? Np. ja poszłam na to szkolenie głównie ze względu na te produkty które miały być w promocji, więc jakby nie było straciłam czas i kase. Poradźcie myślicie że warto pisać taką skargę?

Zapomniałam jeszcze dodać że oglądałam ten zestaw do maniciru co był w brakach, i muszę przyznać że wcale nie wygląda tandetnie, nie wiem czemu avon stwierdził że nie spełnia norm. Moja liderka go miała bo kupiła w zestawie nowości i nawet nie słyszała że go wycofali ( trzeba przyznać że poinformowana była )
Ale te -50% nalezy odjac od ceny regularne, a nie od ceny promocyjnej w katalogu
Np.: cena regularna chyba wszystkich produktow naturals to 16,90zl

cena z tej oferty: 7,90zl, czyli dali znizke 53%

A to, ze niektore ceny w katalogu moga byc nizsze niz z tej oferty, to dla mnie oczywiste. Przeciez Avon by zbankrutowal, gdyby zrobili obnizke od 8zl Ja bylam na szkoleniu 4 lata temu i tez wrocilam niezadowolona, tez dostalam taka oferte i tez sie nie oplacalo z niej zamawiac. Warto jedynie wtedy, gdy klientka chce sobie cos zamowic i jej na tym bardzo zalezy teraz i albo nie ma tego w katalogu albo jest w cenie regularnej. Wtedy mozna nawet zaproponowac jej upust, zeby zachecic ja do kupna

A na ten zestaw do francuskiego ja tez bardzo czekam. Tylko ta paczka do Grecji juz 2 tygodnie idzie
__________________
rea1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 10:02   #1504
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez rea1981 Pokaż wiadomość
To nie za ciekawie Pewnie ci ta paczke wstrzymali. Jak masz podglad w necie, to lepiej sprawdz, jaki ma status i ile kartonow A nuz cos przeocza i ci ja przysla
status 'pobrane do realizacji' i kartonów 1
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 10:03   #1505
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Wszystko o Avonie

hej

Czy ma któraś z was szminkę wodoodorną z perfect wear kolor Classic berry? Widziałam jak kiedyś reva ją opisywała jako ciemną i elegancką ale jaki ten kolor jest dokładnie? taki jak w katalogu 12 na str 100? Bo chyba już innej tam nie ma która by była dość ciemną wiśnią/bordem/różem?
A może jest wśród nich jakiś zgaszony róż/beż?
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 10:04   #1506
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Cytat:
Napisane przez madzik87 Pokaż wiadomość
wróciłam z akademii urody, i muszę przyznać że było miło, ale sama nie wiem czy dowiedziałam się czegokolwiek nowego. Jedyny plus że teraz mam ładnie opisany katalog, każdy krem do jakiego typu skóry i dla jakiego wieku, a zawsze miałam z tym problem.
co do tej oferty 50% taniej to nie będę jej wrzucać bo nie mam skanera, a na zdjęciach wychodzi kiepsko, poza tym wątpię żeby ktokolwiek kupowal coś z tej oferty-bardziej opłaca się z katalogu. Dlaczego?
Przykład:
podkład matujący o konsystencji musu kosztuje w tej ofercie 23,90 a w katalogu 21,90 ( i to jeszcze - upust więc ok 17 zł) czyli 6 zł różnicy !
sporo jest rzeczy z naturalsów po 7,90 co też się nie opłaca bo w katalogu są po 8,90
szminka UCR jest za 16,90 w katalogu 19,90 ( czyli z upustem 20% jest za 15,92
nowości nie ma w tej ofercie bo obowiązuje od k7

ogólnie zastanawiam się czy nie pisać do avonu że jestem niezadowolona z tej oferty, bo ceny miały być 50% niższe, a okazuje się że są wyższe niż ceny katalogowe! Myślicie że taka skarga ma sens? Np. ja poszłam na to szkolenie głównie ze względu na te produkty które miały być w promocji, więc jakby nie było straciłam czas i kase. Poradźcie myślicie że warto pisać taką skargę?


Zapomniałam jeszcze dodać że oglądałam ten zestaw do maniciru co był w brakach, i muszę przyznać że wcale nie wygląda tandetnie, nie wiem czemu avon stwierdził że nie spełnia norm. Moja liderka go miała bo kupiła w zestawie nowości i nawet nie słyszała że go wycofali ( trzeba przyznać że poinformowana była )
ja na akademie urody poszlam tylko i wylacznie dla samej wiedzy jaka "sostalam"

pisanie skargi nie ma sensu. a z tej listy nie zamowilam nic, wyrzucilam ja i nawet na nia nie patrzylam. nie oplaca sie. ale po co robic rewolucje? nic nie wsku[ó]ramy.

gdyby byla mozliwosc to poszlabym na to szkolenie jeszcze z kilka razy. podobala mi sie atmosfera, klimat, i to ze tak naprawde w kregu samych kobiet mozna bylo spokojnie porozmawiac na tematy takie ktorych nie poruszamy a codzien bo komu mamy sie zalic ze np puder sie walkuje albo czy te cienie pasuja nam do tej bluzki czy ze balsam sie nie wchlania dobrze...

Cytat:
Napisane przez rea1981 Pokaż wiadomość
To nie za ciekawie Pewnie ci ta paczke wstrzymali. Jak masz podglad w necie, to lepiej sprawdz, jaki ma status i ile kartonow A nuz cos przeocza i ci ja przysla
Cytat:
Napisane przez pAtiŚ Pokaż wiadomość
status 'pobrane do realizacji' i kartonów 1
raczej nie wstrzymali. mialam tak kilka razy, paczka przyjdzie ,kiedy masz termin?
__________________
Idą wakacje a ja idę na plaże

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2007-10-26 o 19:06 Powód: połączenie postów
elffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 10:08   #1507
madzik87
Raczkowanie
 
Avatar madzik87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 446
GG do madzik87
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez elffee Pokaż wiadomość
ja na akademie urody poszlam tylko i wylacznie dla samej wiedzy jaka "sostalam"

pisanie skargi nie ma sensu. a z tej listy nie zamowilam nic, wyrzucilam ja i nawet na nia nie patrzylam. nie oplaca sie. ale po co robic rewolucje? nic nie wsku[ó]ramy.

gdyby byla mozliwosc to poszlabym na to szkolenie jeszcze z kilka razy. podobala mi sie atmosfera, klimat, i to ze tak naprawde w kregu samych kobiet mozna bylo spokojnie porozmawiac na tematy takie ktorych nie poruszamy a codzien bo komu mamy sie zalic ze np puder sie walkuje albo czy te cienie pasuja nam do tej bluzki czy ze balsam sie nie wchlania dobrze...
hm może i racja, ale jest to wprowadzanie w błąd, a jak się siedzy cicho to oni myślą że wszystko jest dobrze, że są cudownie i wspaniali, a tak nie jest. Z mojej strony taka skarga miałaby na celu zwrócenie im uwagi żeby dopracowali jeszcze pewne rzeczy, w końcu to oni na nas zarabiają a nie my na nich i taka prawda
__________________
Jak zabić faceta?
kazać mu zeskoczyć z EGO na IQ
madzik87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-21, 10:13   #1508
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez rea1981 Pokaż wiadomość
Co sadzicie o kremie "laser" na popekane naczynka ?? Mam takiego jednego pajaczka i sie zastanawiam nad jego kupnem
ja mam ten krem kupiłam go bo mam katastrofę na nogach z naczynkami.. po mamie :/ nie spodziewałam się cudów bo mam bardzo wymagające naczynka.. ale muszę przyznać ze te takie nieznaczne te mniejsze i takie co dopiero powstały zaczęły się zmniejszać a raczej blednąć już po kilku użyciach, krem ma ładny zapach dość dobrze się wchłania konsystencja przyjemna kremowa nie jest rzadki
jeśli masz naczynka w nie bardzo zaawansowanym "stadium" to polecam bo jeśli zaczniesz go używać teraz to masz większe szanse że się nie powiększą lub w ogóle się ich pozbędziesz, natomiast jeśli są spore krem tu nie pomoże jak z resztą w innych sytuacjach takich jak np. cellulit nie oszukujmy się żaden krem cudów nie zdziała
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 10:18   #1509
Yen.not
Raczkowanie
 
Avatar Yen.not
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków / Słupsk
Wiadomości: 326
GG do Yen.not
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez madzik87 Pokaż wiadomość
ogólnie zastanawiam się czy nie pisać do avonu że jestem niezadowolona z tej oferty, bo ceny miały być 50% niższe, a okazuje się że są wyższe niż ceny katalogowe! Myślicie że taka skarga ma sens? Np. ja poszłam na to szkolenie głównie ze względu na te produkty które miały być w promocji, więc jakby nie było straciłam czas i kase. Poradźcie myślicie że warto pisać taką skargę?
Myślę, że napisać zawsze warto, bo do stracenia nic nie masz, a może Ci postanowia jakos te straty moralne wynagrodzić
__________________
"Arma nissi ut summoveas, ne sumpseris"
Yen.not jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 10:18   #1510
sunik1
Zadomowienie
 
Avatar sunik1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: @
Wiadomości: 1 069
Post Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez pAtiŚ Pokaż wiadomość
status 'pobrane do realizacji' i kartonów 1

To dobrze, że Ci nie wstrzymali
__________________



sunik1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 10:21   #1511
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez elffee Pokaż wiadomość
raczej nie wstrzymali. mialam tak kilka razy, paczka przyjdzie ,kiedy masz termin?
ale termin czego? przysłania paczki? - dzisiaj
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 10:23   #1512
Yovitka21
Zakorzenienie
 
Avatar Yovitka21
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 923
GG do Yovitka21
Dot.: Wszystko o Avonie

co sądzicie o nawilżająco-rozświetlającym kremie koloryzującym?? własnie zastanawiam sie nad zamówieniem go...
Yovitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 10:26   #1513
bryczek18
Raczkowanie
 
Avatar bryczek18
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 234
Dot.: Wszystko o Avonie

ja kiedys zaplacilam ostatniego dnia ale niestety jak sie oplaca fakture na poczcie to kasa wplywa na ich knto dopiero po 2 dniach i zadzwonila do mnie OKS ze mi paczke wstrzymali i ze sobie moge kurierem zamowic albo poczekac na paczke w nastepnym terminie :/ teraz juz tylko przez neta oplacam faktury
bryczek18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 10:28   #1514
rea1981
Raczkowanie
 
Avatar rea1981
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 83
GG do rea1981
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez pAtiŚ Pokaż wiadomość
status 'pobrane do realizacji' i kartonów 1
To przyjdzie Chyba, ze w ostatniej chwili sie skapuja, ze nie zaplacilas

Cytat:
Napisane przez ashiva Pokaż wiadomość
ja mam ten krem kupiłam go bo mam katastrofę na nogach z naczynkami.. po mamie :/ nie spodziewałam się cudów bo mam bardzo wymagające naczynka.. ale muszę przyznać ze te takie nieznaczne te mniejsze i takie co dopiero powstały zaczęły się zmniejszać a raczej blednąć już po kilku użyciach, krem ma ładny zapach dość dobrze się wchłania konsystencja przyjemna kremowa nie jest rzadki
jeśli masz naczynka w nie bardzo zaawansowanym "stadium" to polecam bo jeśli zaczniesz go używać teraz to masz większe szanse że się nie powiększą lub w ogóle się ich pozbędziesz, natomiast jeśli są spore krem tu nie pomoże jak z resztą w innych sytuacjach takich jak np. cellulit nie oszukujmy się żaden krem cudów nie zdziała
No, ja tez mam po mamie, moja siostra tez ma, wiec ja tez musze miec Ale one sa nowiutkie i mlodziutkie jak ja wiec chyba sie skusze. Poczekam tylko do k13, bo jest wtedy w promocji
__________________
rea1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 10:28   #1515
Yen.not
Raczkowanie
 
Avatar Yen.not
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków / Słupsk
Wiadomości: 326
GG do Yen.not
Dot.: Wszystko o Avonie

O, wlaśnie patrze, że fakturę mi wystawili za wczorajsze zamówienie

W brakach niestety:
- zestaw pędzelków do makijażu z netto
- konturówka Blackest Black z netto


Za to reszta wszystko przyszło.
W tym z netto:
- bransoletka Enrapture
- scrub z morską solą
A z internetowej:
- rękawica kapielowa "wesoła gromadka"
- luksusowy peeling Always
- kredka Black CT

Wiecie może co to jest -> LITERATURA 12/2007 NAT ?
__________________
"Arma nissi ut summoveas, ne sumpseris"
Yen.not jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 10:29   #1516
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez Yovitka21 Pokaż wiadomość
co sądzicie o nawilżająco-rozświetlającym kremie koloryzującym?? własnie zastanawiam sie nad zamówieniem go...
ja osobiście tego kremu nie używałam bo jestem wierna Moisture 24 który uważam za najlepszy z dotychczas przeze mnie używanych, natomiast moje klientki kupowały i były zachwycone mówiły że ładnie rozświetla, wyrównuje koloryt, dobrze nawilża.. wszystkie które raz go u mnie kupiły brały go potem wielokrotnie i to niezależnie od wieku bo były to klientki od 15-50 lat także biorąc pod uwagę ich opinie polecam
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 10:38   #1517
nutka85
Wtajemniczenie
 
Avatar nutka85
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 243
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez madzik87 Pokaż wiadomość
hm może i racja, ale jest to wprowadzanie w błąd, a jak się siedzy cicho to oni myślą że wszystko jest dobrze, że są cudownie i wspaniali, a tak nie jest. Z mojej strony taka skarga miałaby na celu zwrócenie im uwagi żeby dopracowali jeszcze pewne rzeczy, w końcu to oni na nas zarabiają a nie my na nich i taka prawda
Cytat:
Napisane przez Yen.not Pokaż wiadomość
Myślę, że napisać zawsze warto, bo do stracenia nic nie masz, a może Ci postanowia jakos te straty moralne wynagrodzić
Zgadzam się

Sama kiedyś byłam przeciwna takiemu "opieprzaniu" - myślałam, że to nic nie da.
Az do teraz, kiedy wkurzyłam się na Erę:/
Nową oferte na abonament przedstawili mi (moim zdaniem) dużo gorszą od tej co mam teraz.
Opieprzyłam ich mejlowo, i Pan mi napisał, że skoro jestem Stałą Abonentką, to oni zamiast 25% zniżki dadzą mi 45% zniżki

I tak, zamiast płacić 65 zł płacę 50
Niby te 15 zł, to nie majątek, ale przez dwa lata to się troszkę uzbiera (na Avon)

Więc piszcie w tej sprawie, a nuż się uda coś "wywalczyć"

Nie ma nic do stracenia

A teraz odnośnie Avonku:
Jak jest z kremem do skórek (tym z netto, za 6,90)? Przychodzi?

I jeszcze jedno - nie bijcie, ale nie moge znaleźć informacji od kiedy są te nowe upusty?
Powiedzcie mi, bo ja dzisiaj chora jestem i nawet nie mam siły próbować jeszcze raz tego szukać

Kończy mis ie sprej Island Vibe....
Ale z tego co widziałam, to jest on w k15, tak?


Pozdrawiam

ashiva - gratuluję zdanego egzaminu
__________________
Miłość to nagroda otrzymana bez zasługi ...

Edytowane przez nutka85
Czas edycji: 2007-09-21 o 10:39 Powód: dopisek
nutka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 10:43   #1518
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez nutka85 Pokaż wiadomość
I jeszcze jedno - nie bijcie, ale nie moge znaleźć informacji od kiedy są te nowe upusty?
Powiedzcie mi, bo ja dzisiaj chora jestem i nawet nie mam siły próbować jeszcze raz tego szukać

Kończy mis ie sprej Island Vibe....
Ale z tego co widziałam, to jest on w k15, tak?


Pozdrawiam

ashiva - gratuluję zdanego egzaminu
nowe opusty są od K13 i dziękuję bardzo za gratulacje
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 10:49   #1519
Yovitka21
Zakorzenienie
 
Avatar Yovitka21
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 923
GG do Yovitka21
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez nutka85 Pokaż wiadomość
Zgadzam się

Kończy mis ie sprej Island Vibe....
Ale z tego co widziałam, to jest on w k15, tak?
Mi się skonczył dzisiaj ten spray ale juz go nie chce... znudził mi się ten zapach i czas na zmiany

Cytat:
Napisane przez ashiva Pokaż wiadomość
ja osobiście tego kremu nie używałam bo jestem wierna Moisture 24 który uważam za najlepszy z dotychczas przeze mnie używanych, natomiast moje klientki kupowały i były zachwycone mówiły że ładnie rozświetla, wyrównuje koloryt, dobrze nawilża.. wszystkie które raz go u mnie kupiły brały go potem wielokrotnie i to niezależnie od wieku bo były to klientki od 15-50 lat także biorąc pod uwagę ich opinie polecam
Dzięki...chyba go sobie zamowie po lecie moje buŸka jakoœ straciła kolorek i blask
Yovitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 10:50   #1520
martusiawilczek
Zakorzenienie
 
Avatar martusiawilczek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 851
GG do martusiawilczek
Dot.: Wszystko o Avonie

[quote=nutka85;5337626]

A teraz odnośnie Avonku:
Jak jest z kremem do skórek (tym z netto, za 6,90)? Przychodzi?

I jeszcze jedno - nie bijcie, ale nie moge znaleźć informacji od kiedy są te nowe upusty?
Powiedzcie mi, bo ja dzisiaj chora jestem i nawet nie mam siły próbować jeszcze raz tego szukać
/quote]

krem do skórek z netto przychodzi
a upusty wchodzą od katalogu 13 zdrowiej !
martusiawilczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 11:06   #1521
Oceanie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 108
Dot.: Wszystko o Avonie

Czy znalazła by się jakaś dobra duszyczka i napisała których produktów nie można kupować w COKu, a których zmawiając paczke przez internet. Będę ogromnie wdzięczna. Chodzi mi m. in. o próbki, demo, netto, oferty specjalne z formularzy. I jeszcze gdyby dodała do tego co podlega upustom a co je tylko tworzy. Pzdr!
Oceanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 11:14   #1522
illusija
Raczkowanie
 
Avatar illusija
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 234
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez Yovitka21 Pokaż wiadomość
ale numer...jestem zal i zaraz sie poplacze;(...bylam u mojej konsultantki odebrac kosmetyki ale ona wyjechala...wiec dopiero w poniedzialek...a ja tak czekalam;(
Właśnie dlatego pożegnałam się ze swoją konsultantką (jestem wymagająca), a że chciałam kupować kosmetyki sama się zabrałam do roboty

Cytat:
Napisane przez madzik87 Pokaż wiadomość
ogólnie zastanawiam się czy nie pisać do avonu że jestem niezadowolona z tej oferty, bo ceny miały być 50% niższe, a okazuje się że są wyższe niż ceny katalogowe! Myślicie że taka skarga ma sens?
Oczywiście! Pisać! Niech wiedzą, że jesteś niezadowolona!
illusija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 11:18   #1523
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Wszystko o Avonie

Wiem, ze w COK-u są tylko niektóre produkty z oferty netto.Ale nigdy do końca nie wiadomo które. Sadzę, ze są te których maja najwięcej. Demo i próbki też mozna kupować tylko przez paczkę.

Cytat:
Napisane przez Oceanie Pokaż wiadomość
Czy znalazła by się jakaś dobra duszyczka i napisała których produktów nie można kupować w COKu, a których zmawiając paczke przez internet. Będę ogromnie wdzięczna. Chodzi mi m. in. o próbki, demo, netto, oferty specjalne z formularzy. I jeszcze gdyby dodała do tego co podlega upustom a co je tylko tworzy. Pzdr!
Zamawiajac paczkę przez internet możesz zamowić wszystko i to jest najlepszy sposób.Kwotę zamowienia tworzą: netto,próbki demo, of. internetowa i oferty specjalne. Do niczego nie liczy się sprzedaż z rózowej wstazeczki. Natomiast do upustu nie liczą się ; netto i of. internetowa. Nie wiem czy podalam to wystarczająco jasno?

Edytowane przez rambo
Czas edycji: 2007-09-21 o 13:47 Powód: post pod postem
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 11:22   #1524
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez Oceanie Pokaż wiadomość
Czy znalazła by się jakaś dobra duszyczka i napisała których produktów nie można kupować w COKu, a których zmawiając paczke przez internet. Będę ogromnie wdzięczna. Chodzi mi m. in. o próbki, demo, netto, oferty specjalne z formularzy. I jeszcze gdyby dodała do tego co podlega upustom a co je tylko tworzy. Pzdr!
w COKu są tylko produkty z katalogu (nie zawsze mają to co na stronach z wyprzedażą) i niektóre produkty z netto ale tylko wybrane resztę tzn.: próbki demo oferty z formularza są dostępne tylko przez paczkę

a jeśli chodzi o opusty to masz wszystki informacje w Strefie Konsultantki w zakładce Aktualności->Aktualności Serwisowe->Zasady wyliczania opustów
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 11:53   #1525
madzik87
Raczkowanie
 
Avatar madzik87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 446
GG do madzik87
Dot.: Wszystko o Avonie

Przeglądnełam k15 i jest taki sobie, chociaż zainteresowało mnie kilka rzeczy, i mam pare pytań bo nie widzę dokładnie cen
ile kosztuje puder mineralny 24,90 czy 26,90?
to samo jeśli chodzi o podkład o konsystencji musu ze stronami z wyprzedażą ( bardzo mi zależy na tej informacji bo chce go kupić w przyszłym tygodniu w COKu)
co to za nowość ze SSS z tej serii z samoopalaczem?
Pod koniec katalogu jest strona z napisem wesołch świąt i są 3 produkty, szampon i krem do stóp jeżyna+mięta za 4,90? tylko nie wiem o co z tym chodzi
bardzo proszę o pomoc
__________________
Jak zabić faceta?
kazać mu zeskoczyć z EGO na IQ
madzik87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 12:37   #1526
kasia2439
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2439
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 4 053
Dot.: Wszystko o Avonie

a ja się chciałam dowiedzieć co trzeba zrobić, żeby zamówić ten czarny świecznik za 13,90zł? Jakiś jeden kosmetyk z Planet Spa czy więcej za określoną kwotą? Pozdrawiam i z góry THX za odpowiedź
kasia2439 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 12:39   #1527
Yen.not
Raczkowanie
 
Avatar Yen.not
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków / Słupsk
Wiadomości: 326
GG do Yen.not
Dot.: Wszystko o Avonie

Ponawiam pytanie, bo chyba zaginęło w tłumie

Cytat:
Napisane przez Yen.not Pokaż wiadomość
O, wlaśnie patrze, że fakturę mi wystawili za wczorajsze zamówienie

[ciach, bo nieważne teraz]

Wiecie może co to jest -> LITERATURA 12/2007 NAT ?
__________________
"Arma nissi ut summoveas, ne sumpseris"
Yen.not jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 13:29   #1528
li_lia
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 216
Dot.: Wszystko o Avonie

Kasiu2439 dowolny produkt z Planet spa pomijając ręczniczki, skarpetki, rękawiczki i opaskę na włosy
li_lia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 13:48   #1529
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez Yen.not Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie, bo chyba zaginęło w tłumie
mnie też to zastanawia zawsze mam to wyszczególnione na fakturze przy pierwszym zamówieniu, myslałam ze to jedna z gazetek którą dołączają jak np. nova ty albo panorama ale to chyba nie to bo każda z nich jest osobno umieszczona na fakturze..
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 13:54   #1530
gwiazdeczka179
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 376
GG do gwiazdeczka179
Dot.: Wszystko o Avonie

Cytat:
Napisane przez Yovitka21 Pokaż wiadomość
co sądzicie o nawilżająco-rozświetlającym kremie koloryzującym?? własnie zastanawiam sie nad zamówieniem go...

ja miałam ten krem uzyłamn go dwa razy resztę oddałam kolezance. jesli massz tłusta cerę to nie polecam. twarz sie świeci i wogóle nieestetycznie wygląda a co najwazniejsze ja mam małe blizny i czerwone krostki a ten krem jeszcze bardziej je uwidocznił

DZIEWCZYNY CZY JEST KTÓRAS Z OLSZTYNA Z TERM D? CHODZI O DOSTAWĘ, POWINNAM DOSTAC W PON ALE ZAZWYCZAJ PRZYCHODZI W PIĄTEK. NIE WIECIE JAK JEST DZISIAJ BO NIE WIEM CZY OPŁACI MI SIĘ GONIC 60 KM TYLKO PO TO BY ZOBACZYC ZE NIE PRZYSZŁA
gwiazdeczka179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:43.