Moje włosy umierają:-( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-06, 07:41   #1
truskawka38
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 19
GG do truskawka38

Moje włosy umierają:-(


Witam

Od jakiegoś czasu, w sumie od niedawna moje włosy są koszmarne. Od lat mam słabe cienkie włosy, rosną długo, przez ciągłe rozjaśnianie kruszyły się,aż w koncu obciełam na krotko jakieś pół roku temu. Nadal farbuję,ale już dużo rzadziej, fryzjerka i ja sama stwierdziłam jakieś 2 mies. temu,ze po obcinaniu są gęstsze. Od niedawna -miesiąc jakiś -zaczeła mnie potwornie swędzieć głowa, mam tłusty łupież, drapię się mimowolnie i powstają rany i guzki :-( Nie farbowałam ich ostatnio. Ostawiłam swoje szampony, uzywałam różnych środków -Nizoral itp ,ale nic nie pomaga. Do tego włosy się bardzo kruszą,że w niektórych miejscach odpadają po kilka cm,są sianowate. No i jest ich coraz mniej, przerzedziły się bardzo...Wyglądam tragicznie -odrosty ciemne, do tego na skroniach siwieję -mam 38 lat - końce są połamane ...
Nie wiem co robić...Bardzo proszę o poradę. Z góry dziękuję i pozdrawiam
truskawka38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 08:33   #2
acaderek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Grójec
Wiadomości: 218
Dot.: Moje włosy umierają:-(

Truskawko radzę Ci ponownie wybrać się do fryzjera lub na konsultację z dermatologiem. Inne rady nie widzę .Pozdrawiam i życzę powodzenia!
__________________
anika*
acaderek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 12:53   #3
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Dot.: Moje włosy umierają:-(

Truskaweczko, to nie jest normalny stan! Radzę szybka wizytę u dermatologa! Guzki, rany i tłusty łupież mogą sugerować łuszczycę na skórze głowy, lub jakieś inne choróbsko skóry. Taki stan może też mieć tło nerwowe lub być zwykłą alergia na coś. Tu fryzjer niewiele pomoże. Dopiero po zaleczeniu skóry głowy, zahamowaniu wypadania włosów i wzmocnieniu cebulek możesz się zabrać z fryzjerem za poprawę kondycji samych włosków. Do lekarza marsz!!! I proszę, nie martw się na zapas, bo po ustąpieniu choroby włoski odrosną!
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 14:03   #4
truskawka38
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 19
GG do truskawka38
Dot.: Moje włosy umierają:-(

Dziękuję Wam...chyba rzeczywiscie czas wybrać się do dermatologa. Fakt ostatnio mam duzo stresów. A skóra glowy to nie dość ,ze uporczywie swędzi to jeszcze boli od tych zadrapań,ranek,jest bardzo napieta...

Pozdrawiam
truskawka38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 14:57   #5
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Moje włosy umierają:-(

Dziewczyny mają rację, najpierw - wizyta u lekarza.
A potem jak środek pomocniczy możesz wypróbować Neril, szampon, który zapobiega wypadaniu włosów i leczy skórę głowy. Znam 3 osoby (jedną z nich jest mój mąż), które nie mogły wyleczyć łupieżu Nizoralem ani innymi aptecznymi preparatami przeciwłupieżowymi, a Neril rozwiązał ten problem. Tylko trzeba cierpliwości i systeczmatyczności dużo.
I na pewno powinnaś na jakiś czas przestać włosy farbować, modelować na gorąco, suszyć suszarką itp.
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 15:17   #6
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Moje włosy umierają:-(

oprocz wizyty u dermatologa to przydalby sie szampon dla skory glowy z problemami.
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 16:19   #7
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Moje włosy umierają:-(

Ja mysle ze nioe bedzie to nic poważnego i szybko lekarz pomoze Ci sie z tym uporac A pozniejoczywiscie zadbaj o wloski
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-06, 16:50   #8
fryzjerka2086
Raczkowanie
 
Avatar fryzjerka2086
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ostrow wielkopolski
Wiadomości: 34
Dot.: Moje włosy umierają:-(

droga truskaweczko
mysle ze mozesz byc uczulona na jakis składnik tej farby ale tak jak dziewczyny radziły tez popieram mysl ze powinnas sie zgłosic do lekarza bo to nie są normalne objawy mozesz sobie narobic powarznych kłopotów czego ci niezycze pozdrawiam pa
fryzjerka2086 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 21:49   #9
czarna_orchidea21
Rozeznanie
 
Avatar czarna_orchidea21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 541
Dot.: Moje włosy umierają:-(

a używałaś Neril? tez dobry i na skórę głowy powinien pomóc,w aptece tez coś Ci powinni doradzić,ale lepiej iść do dermatologa.Będzie dobrze
czarna_orchidea21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 00:27   #10
truskawka38
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 19
GG do truskawka38
Dot.: Moje włosy umierają:-(

Dziękuję Wam znowu Nie nie próbowalam Nerilu, nie wiem czy to od farby, bo farbowalam jakieś 2 miesiące temu,a to zaczeło się dziać miesiąc temu. Postaram się po niedzieli pójś c do dermatologa...tylko to swędzenie... wykancza i czym myć włsy?

Pozdrawiam.
truskawka38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 12:19   #11
soniacz
BAN stały
 
Avatar soniacz
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 202
Dot.: Moje włosy umierają:-(

to jest prawdopodobnie łojotok. niezbędna jest zatem wizyta u dermatologa, który przepisze Ci odpowiednie maści i specjalny szmpon.
soniacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:04.