jaki makijaż???? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-03-28, 19:17   #1
Anais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 89

jaki makijaż????


Witam cieplutko!!
Pomogłybyście mi kochane z moim makijażem? Mam nadzieje że fotka dość wyraźna i że widać moje malutkiiii oczka fuuu [img]icons/icon9.gif[/img]
Chciałabym umieć je malować, ale nie umiem [img]icons/icon9.gif[/img] [img]icons/icon22.gif[/img] Brwi mam teraz gęściejsze [img]icons/icon7.gif[/img] I xchyba widać moją okrąglutką jak kulka twarz Chciałabym też malować sie jakimś rózem... pomożecie dobrać kolorek i powiecie jak nakładać? Moja twarz ma tendencje ostatnio do czerwienienia sie ( to nie naczynka - powiedziała pani dr [img]icons/icon7.gif[/img] ). Nie chciałabym mocnego makijażu na lato, ale tylko w takim czuje sie ok. Aha... moje oczy są zielone (?). Kolor ciężki do określenia [img]icons/icon12.gif[/img]
Dołaczam swoje zdjęcie... jest chyba najbardziej wyraźne ze wszystkich, choć jest sprde 2 lat... niewiele sie zmieniłam, tylko włski mam teraz z tymi moimi żółtymi pasemkami, których mam zamiar sie pozbyć płukanką. A poza tym śa dość długie ( za ramiona) niby ścieniowane, ale nie tak bardzo kręcone i baaaaaaaaaaardzo cieniutki i rzadziutkie.
Będę wdzięczna za wszelkie rady i krytyke. Pomóżcie dobrać coś [img]icons/icon7.gif[/img]
Dziękuje z góry i życze miłego weekendu.
Anais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-28, 19:19   #2
Anais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 89
Re: jaki makijaż????

Ale wyszło wiekieeeeee........ fuuuuuuuuuuuu [img]icons/icon9.gif[/img]
Przepraszam,......... chciałam żeby było mniejsze [img]icons/icon9.gif[/img] [img]icons/icon22.gif[/img]
Anais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-28, 21:39   #3
Anais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 89
Re: jaki makijaż????/ nikt nie pomoże???

aż tak beznadziejna jestem??? jejciu [img]icons/icon9.gif[/img] dobrze że to strare zdjęcie [img]icons/icon7.gif[/img]
Anais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-28, 22:05   #4
Magi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 67
Wyślij wiadomość przez ICQ do Magi GG do Magi
Re: jaki makijaż????/ nikt nie pomoże???

Monisiu!!!! Nawet tak nie mysl!!!!! Jestes sliczna, bardzo ladnie sie usmiechasz. Ja sie nie znam na wizazu, poczekaj niedlugo ktos sie odezwie.

Cmoczki [img]icons/1cmok.gif[/img]
Magi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-28, 22:16   #5
Anais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 89
Re: jaki makijaż????/ nikt nie pomoże???

jeciu dzięki....... wiem..... jestem strasznie niecierpliwa [img]icons/icon12.gif[/img] poczekam [img]icons/icon7.gif[/img]
Anais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-29, 05:46   #6
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: jaki makijaż/Monika

Hehehe... Ja na moją metamoefozę czekałam z miesiąc... Zapomnieli o mnie...

Przypomniaj się często z tym wątkiem!

Pewnie zaraz Ci Babcia, Noa, Szefowa... Ola jak znajdzie czas - pomogą. Ja się nie znam, ale mogę powiedzieć, że masz fffajowy, ciepły typ, chyba rzadki w Polsce - kraju bledzioszków jak ja... Nie masz problemu z podkładem przynajmniej...
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-29, 12:35   #7
Anais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 89
Re: jaki makijaż/lejka

Dzięki [img]icons/icon7.gif[/img] Gdyby nie te przebarwienia czerwone to byłoby ok [img]icons/icon7.gif[/img]

Eh.... będę sie przypominała baaaaaaardzo często...może pomoże [img]icons/icon12.gif[/img]

Dziękli i miłego dnia [img]icons/icon7.gif[/img]!!!
Anais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-03-29, 12:38   #8
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: jaki makijaż/ wszystkie panny do zmiany :)

Litości dziewczyny [img]icons/icon10.gif[/img], przygotowanie zdjęć (wyszukanie, wybór itd) trwa, a mamy też inne zajęcia... Mnie dodatkowo komp się muli potwornie od wczoraj i na wizażu jestem z doskoku, jak cudem się stronka otworzy...

W związku z tym proszę o cierpliwość i wyrozumiałość: wasze wątki zostały zauważone i zanotowane w pamięci, a na odpowiedź przyjdzie troszkę poczekać... [img]icons/icon12.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-29, 13:19   #9
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: jaki makijaż/ wszystkie panny do zmiany :)

Jakie NASZE??? Mój był daaaaaaaaaaaaaaaaaawno... Czekał jak jeszcze Buni nie było na wizazu... No... O i wtedy nikt nie pomagał. Dłużej niż innym. To tak gwoli przypomnienia. Ale dodam, w końcu Bunia nieoceniona odgrzebała i pomogła, o!
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-29, 13:32   #10
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: jaki makijaż/ wszystkie panny do zmiany :)

Wasz, czyli Moniki, której chciałam już wczoraj odpisać, bo się niecierpliwiła od 20 [img]icons/icon12.gif[/img] - tylko mój komp nie pozwolił [img]icons/icon10.gif[/img], Be_be i Joanny, bo takie zauważyłam nowe wątki z prośbą o wizażowanie. Ale teraz nie mam ani czasu, ani możliwości... może to potrwać kilka dni i na raty, raz jednej, raz drugiej... Prosze o wyrozumiałość... [img]icons/icon12.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-29, 14:51   #11
Anais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 89
Re: jaki makijaż/ wszystkie panny do zmiany :)

przepraszam...
już siedze cichutko i czekam na swoją kolej [img]icons/icon7.gif[/img]
Anais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-03-29, 15:20   #12
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: jaki makijaż/ wszystkie panny do zmiany :)

Nie ma za co przepraszać i siedziec cichutko też nie należy, tylko się przypominac codziennie, to warunek skuteczności [img]icons/icon10.gif[/img]. Pamiętam o tobie, ale szukanie fryzów to w moim przypadku najmarniej 3 godziny roboty, więc sama rozumiesz [img]icons/icon12.gif[/img]

Zaraz opiszę, co mi Dax przysłał za próbki [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-29, 15:32   #13
Anais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 89
Re: jaki makijaż????/ ja chce takie oczy !! :)))

Powiedzcie czy nie super????????????!!!!!!!
Strasznie mi sie podoba, ale czy do mnie pasuje? cóż to za kolor???? o ile dobrze widze w kąciku jest jaśniejszym pomalowane tak?
Eh.. przepraszam, że ciągle pisze, ale właśnie to znalazłam. Pasuje taki make-up do mojich małych oczu?
No i może podpowiecie mi ... jakie kolory do mnie pasują... chodzi mi o ciuszki.
Dzięki bardzo i postaram sie do jutra nie odezwać [img]icons/icon12.gif[/img]
Miłego dnia!!!!
Anais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-29, 21:41   #14
noa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 165
Re: jaki makijaż????/ ja chce takie oczy !! :)))

Ależ proszę bardzo tylko z pewną modyfikacją.
A jak to zrobić?
Średni cień ( np.beż ) trzeba nałożyć na całą ruchomą część powieki + prawie w jej załamaniu ( ciut powyżej) zrobić kreskę mazidełkiem o 3 tony ciemniejszym ( rudawy beż, jasny brąz)i leciutko ją rozetrzeć w kierunku skroni. Potem tylko kreska pod dolnymi rzęsami i rozjaśnienie łuku brwiowego ( śmietankowy, białawy róż) + wewnętrznego kącika oka.
I to jest makijaż powiększający oczy.
A drugi to nałożenie jasnego, rozświetlającego cienia prominiście od środka górnej powieki. I delikatne podkreseczkowanie pod rzęsami dolnej + zrobienie kreski jasnym cieniem wzdłóż całej dolnej powieki.
Do tego makijażu psowałby cień lawendowy, lila lub różowy
Taki makijażyk wakacyjno - imprezowy [img]icons/icon7.gif[/img]
Odradzam kreski lub ciemnie cienie do okoła - może i modne, ale zmniejszają oczy.
Kolory: beże i brązy ale przy ciemnej karnacji trzeba uważać żeby nie były zbyt ciężkie, matowe - nadadzą wtedy zmęczony wygląd.
delikatne fiolety, róż ( może różobeż z wiosennego Bourjois - śliczny!), koralowy, łososiowy i rdzawe złoto...

Co sądzisz o stylizacj na dziewczynę z tropików?
Te wszystkie śliczne falbankowo-koronkowe tuniczki i bluzki a do tego np. spodnie safari. Albo na odwrót: jeansowa lub wojskowa kurtka + sukienka w egzotyczne kwiaty.
Do tego biżuteria etniczna w kolorach mosiądzu, miedzi i starego złota + te wszystkie kolczyki z monet,kamyków i koraliki.
Pozdrawiam
Noa
noa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-29, 21:41   #15
noa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 165
Re: jaki makijaż????/ ja chce takie oczy !! :)))

Ależ proszę bardzo tylko z pewną modyfikacją.
A jak to zrobić?
Średni cień ( np.beż ) trzeba nałożyć na całą ruchomą część powieki + prawie w jej załamaniu ( ciut powyżej) zrobić kreskę mazidełkiem o 3 tony ciemniejszym ( rudawy beż, jasny brąz)i leciutko ją rozetrzeć w kierunku skroni. Potem tylko kreska pod dolnymi rzęsami i rozjaśnienie łuku brwiowego ( śmietankowy, białawy róż) + wewnętrznego kącika oka.
I to jest makijaż powiększający oczy.
A drugi to nałożenie jasnego, rozświetlającego cienia prominiście od środka górnej powieki. I delikatne podkreseczkowanie pod rzęsami dolnej + zrobienie kreski jasnym cieniem wzdłóż całej dolnej powieki.
Do tego makijażu psowałby cień lawendowy, lila lub różowy
Taki makijażyk wakacyjno - imprezowy [img]icons/icon7.gif[/img]
Odradzam kreski lub ciemnie cienie do okoła - może i modne, ale zmniejszają oczy.
Kolory: beże i brązy ale przy ciemnej karnacji trzeba uważać żeby nie były zbyt ciężkie, matowe - nadadzą wtedy zmęczony wygląd.
delikatne fiolety, róż ( może różobeż z wiosennego Bourjois - śliczny!), koralowy, łososiowy i rdzawe złoto...

Co sądzisz o stylizacj na dziewczynę z tropików?
Te wszystkie śliczne falbankowo-koronkowe tuniczki i bluzki a do tego np. spodnie safari. Albo na odwrót: jeansowa lub wojskowa kurtka + sukienka w egzotyczne kwiaty.
Do tego biżuteria etniczna w kolorach mosiądzu, miedzi i starego złota + te wszystkie kolczyki z monet,kamyków i koraliki.
Pozdrawiam
Noa
noa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-29, 22:12   #16
Anais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 89
Re: jaki makijaż????/ ja chce takie oczy !! :)))

O jejciu...... zanim ja sie naucze taki makijaż robić...... ale podoba mi sie..... i te ciuszki...... bajkowe..... ale ja jestem dość "przy kości" osóbką ...
Dziękuje Ci za Twoją odpowiedź ..... jutro experymentuje [img]icons/icon7.gif[/img]
Anais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-30, 06:44   #17
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: jaki makijaż????/ ja chce takie oczy !! :)))

Moniczko, mam koleżankę, która jest bardziej przy kości, a jest jej świetnie w takiej stylizacji cygańskiej lekko, mam na myśli peeełno ozdóbek.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-30, 22:51   #18
noa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 165
Przy kości....

...jak na latynoską piękność przystało. Wyobrażasz sobie Claudię Carlos, Salmę Hayek lub Jennifer Lopez w rozmiarze 34? - bo ja nie! Do takiego typu urody nie opłaca się być chudzielcem - to nie jest juz to.
Za to trzeba kożystać [img]icons/icon7.gif[/img]
W naszym klimacie masz za zadanie robić furorę i już!
noa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-31, 06:10   #19
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Przy kości....

O to to to! a jak się jest bladą blondynką jak ja, to trzeba się męczyć na dietach, co by robić za eteryczną muzę romantyczną, hihihi... Oj, zaczynam zazdrościć, chociaż zawsze byłam zadowolona...
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-03-31, 10:59   #20
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: jaki makijaż????/ Szefowa, Ola

Dziękuję Noa za szczegółowe instrucje dla Monisi [img]icons/1cmok.gif[/img]. Może jeszcze Szefowa coś dorzuci? Ja z makijażyków się nie podejmuję (nie potrafię tak dokładnie jak Noa), jakbyś frizurkę chciała, to tak [img]icons/icon12.gif[/img]

Pozdrawiam cieplutko [img]icons/1list.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-31, 11:05   #21
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: jaki makijaż????/ buniu ?

eee... yy...ten..a o so chodzi buniu, bo ja zakercona, jestem a dlugo mi sie ten watek ładuje..dzien dobry [img]icons/icon7.gif[/img]

to cio ja mam robic ? buniu? [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-31, 11:12   #22
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: jaki makijaż????/ Oluś

Jak zdrówko, Kochana Oluniu? [img]icons/icon29.gif[/img] Lepiej? Pomogły specyfiki?

Olutek, zerknij na Monisię i w wolnej chwili jakbyś znalazła dla niej piękne makijażyki, Ty masz taką do tego rękę, może w stylizacji na latynowską piękność, jak sugerowała Noa? Wiem, ze zalatana jesteś, ale jakbyś miała parę chwilek??? [img]icons/1list.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-31, 11:30   #23
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: jaki makijaż????/ buniu :) moniczka..

[img]icons/icon10.gif[/img] hyhy..dobra, ale pod warunkiem buniaczku, ze ty bedzies robic za adwokata [img]icons/icon10.gif[/img]

nie ma sprawy Monis, jesli tylko chcesz [img]icons/icon10.gif[/img] ale sie zastanów [img]icons/icon12.gif[/img] tak na serio- Moniczko- ale nie wiem kiedy, bo ja..no.. nie zawsze mnie dopuscza do kompa i ..czasem mam full pracy w pracy , zeby tak usiasc konkretnie i poszperac [img]icons/icon7.gif[/img] ale sie postaram malenka [img]icons/icon7.gif[/img] tylko..no wiesz - ja nie jestem wyrocznią..ostatnie zdanie ma AgaZ [img]icons/icon7.gif[/img]

Buniu - lepiej [img]icons/icon7.gif[/img] hyhy [img]icons/icon12.gif[/img] na szczescie [img]icons/icon7.gif[/img] zaraz zmykam, bo mam pare spraw do załawtwienia w Centrum, leee..nie cierpie Warszawy ..fuj!

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-31, 12:03   #24
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
do wszystkich czekających na metamorfozę - AgaZ

Kochane Pudernice, przepraszam za zwłokę w poradach. Na pewno nikt nie pozostanie bez odpowiedzi. Wszystko sie tylko chyba sprzysięgło przeciwko mnie i naprawdę teraz nie mogę [img]icons/icon9.gif[/img]

Gorąco pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-31, 19:39   #25
Anais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 89
Re: Przy kości..../Noa

Salma Hayek... takkkk.... tak mogłabym wyglądać [img]icons/icon12.gif[/img]

A co do makijażu oczka, to próbowałam.. i... hihihi... dobrze że z domu nie wyszłam [img]icons/icon12.gif[/img] ale przynajmniej nauczyłam sie nie malować tych dolnych kresek, tylko przeciągać tam pędzelkiem z cieniem... i duuuuuużo lepiej to wygląda [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/1cmok.gif[/img] dziękuje [img]icons/icon7.gif[/img]
Anais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-31, 19:43   #26
Anais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 89
Re: jaki makijaż????/ BabciaWeatherwax

Tak... fryzurke to ja chętnie też zmienie [img]icons/icon7.gif[/img]
Tylko, że moje włosy są cieniutkie i nie umiem sobie z nimi poradzić.....żeby tak ładnie się skręcały, w takie grubeeeeeeee loki [img]icons/icon7.gif[/img]
I nie chciałabym zbyt krótkich, żeby nie wyglądac jak beczka z "barankiem" wokół [img]icons/icon7.gif[/img]

Dziękujeeee i pozdrawiam.
Anais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-31, 19:45   #27
Anais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 89
Re: jaki makijaż????/ Ola

Pracuj pracuj...mną sie nie przejmuj [img]icons/icon7.gif[/img]
Anais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-31, 19:46   #28
Anais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 89
Re: jaki makijaż????/ Ola

Pracuj pracuj...mną sie nie przejmuj [img]icons/icon7.gif[/img]
Anais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-31, 20:53   #29
noa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 165
Re: Przy kości..../Noa

Bo makijaż z czary mary trzeba wyćwiczyć - metodą bolesnych eksperymentów wypracować ilość mazidełek po której nałożeniu efekt jest taki jak się chciało.
Zawsze lepiej jest stopniować tzn. nakładać po malutku ( lepiej domaować niż np. z cienia w załamaniu zrobić krechę ).
Ach! Ciężka praca na roli urodowej....

Nie zrażaj się [img]icons/icon12.gif[/img]

Też bym chciała wyglądać jak Salma, ale jestem eteryczną(???) blondynką (???).
noa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-01, 10:08   #30
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: jaki makijaż????/ BabciaWeatherwax

Moniś, a włoski Ci się mocno kręcą czy tylko falują? Bo na zdjęciu nie widać nic a nic... A długie masz? Krótkich nie chcesz, to już wiem,a takie do brody? czy dłuższe? opisz trochę, bo muszę miec podstawy do poszukiwań. Dziś sie wezmę, bo Twoja kolej nadszła, hehehhe... i to nie jest prima aprilis [img]icons/icon12.gif[/img], a będą dziś abo jutro na forum...

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:21.