Turcja - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-04, 18:53   #3691
lucy lu
Raczkowanie
 
Avatar lucy lu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 212
Dot.: Turcja

dziewczyny w przyszlym tygodniu lecimy na riwiere turecka (chyba Incekum o ile dobrze pamietam ) i troche sie martwie czy aby napewno jest tam bezpiecznie?
kolezanka cos mi dzis wspomniala,ze sa tam jakies zamieszki ostatnio.ja osobiscie nie slyszalam,a w internecie tez nic nie znalazlam. czy powinnam sie obawiac ? lecimy z malym dzieckiem. czy bylyscie tam?
lucy lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 18:58   #3692
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 532
Dot.: Turcja

Nic nie słyszałam o zamieszkach w Turcji, mimo że na bieżąco śledzę różne serwisy informacyjne. Koleżanka się na pewno nie pomyliła?
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 18:59   #3693
Kimi_
Zadomowienie
 
Avatar Kimi_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 832
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez lucy lu Pokaż wiadomość
dziewczyny w przyszlym tygodniu lecimy na riwiere turecka (chyba Incekum o ile dobrze pamietam ) i troche sie martwie czy aby napewno jest tam bezpiecznie?
kolezanka cos mi dzis wspomniala,ze sa tam jakies zamieszki ostatnio.ja osobiscie nie slyszalam,a w internecie tez nic nie znalazlam. czy powinnam sie obawiac ? lecimy z malym dzieckiem. czy bylyscie tam?
Bez paniki raczej żadnych zamieszek nie było w ostatnim czasie więc nie martw się tylko ciesz ze zbliżającego się urlopu Turcja jest bezpieczna
__________________

Kimi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 19:03   #3694
lucy lu
Raczkowanie
 
Avatar lucy lu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 212
Dot.: Turcja

mowila,ze slyszala cos kilka dni temu,ale ja ogladam codziennie wiadomosci w polsce i w uk i nic nie slyszalam....tez mam wrazenie,ze cos jej sie pomylilo ,ale nie jestem pewna ...twierdzila,ze napewno o Turcje chodzilo,ale przeciez znalazlabym cos w necie.

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

dzieki Kimi uspokoilas mnie a czy Wy bylyscie juz w Turcji? poczytalam kilka ostatnich stron i widze,ze wrazania pozytywne
lucy lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 19:45   #3695
Kimi_
Zadomowienie
 
Avatar Kimi_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 832
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez lucy lu Pokaż wiadomość
mowila,ze slyszala cos kilka dni temu,ale ja ogladam codziennie wiadomosci w polsce i w uk i nic nie slyszalam....tez mam wrazenie,ze cos jej sie pomylilo ,ale nie jestem pewna ...twierdzila,ze napewno o Turcje chodzilo,ale przeciez znalazlabym cos w necie.

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

dzieki Kimi uspokoilas mnie a czy Wy bylyscie juz w Turcji? poczytalam kilka ostatnich stron i widze,ze wrazania pozytywne
musiała coś źle usłyszeć bo by było głośno o tym

ja byłam- wrażenia pozytywny to mało powiedziane, tam jest cudownie

z dzieckiem w maju będzie idealnie
__________________

Kimi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 19:55   #3696
lucy lu
Raczkowanie
 
Avatar lucy lu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 212
Dot.: Turcja

kurcze chyba zaczynam panikowac ,a wyjazd juz we wtorek ;/ teraz naczytalam sie,ze bylo tam kilka zamachow i nawet na turystow,fakt,ze kilka lat temu .....wiem,okropna jestem
lucy lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 19:59   #3697
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 532
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez lucy lu Pokaż wiadomość
kurcze chyba zaczynam panikowac ,a wyjazd juz we wtorek ;/ teraz naczytalam sie,ze bylo tam kilka zamachow i nawet na turystow,fakt,ze kilka lat temu .....wiem,okropna jestem
Podasz źródło?
EDIT: Aaaa, kilka lat temu, nie doczytałam.
Powiem Ci, że jadę do Turcji czwarty raz i mało w który kraju turystycznym czuję się tak bezpiecznie, jak tam.

Edytowane przez Rilla82
Czas edycji: 2011-05-04 o 20:01
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-04, 20:45   #3698
lucy lu
Raczkowanie
 
Avatar lucy lu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 212
Dot.: Turcja

Rilla82 dziekuje Ci, nawet nie wiesz ile dla mnei znacza takie slowa ja jestem okropnym panikarzem ,to chyba przez te ataki na swiecie ...ale tak naprawde to wszedzie moga miec miejsce i zdaje sobie z tego sprawe(niestety) ....kiedys tak nie mialam,ale odkad mam malego,to strasznie panikuje ...
lucy lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 06:55   #3699
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Turcja

Koleżanka pomyliła chyba Turcję z Tunezją
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 09:10   #3700
lucy lu
Raczkowanie
 
Avatar lucy lu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 212
Dot.: Turcja

tez tak sobie pomyslalam.
lucy lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 12:24   #3701
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez lucy lu Pokaż wiadomość
dziewczyny w przyszlym tygodniu lecimy na riwiere turecka (chyba Incekum o ile dobrze pamietam ) i troche sie martwie czy aby napewno jest tam bezpiecznie?
kolezanka cos mi dzis wspomniala,ze sa tam jakies zamieszki ostatnio.ja osobiscie nie slyszalam,a w internecie tez nic nie znalazlam. czy powinnam sie obawiac ? lecimy z malym dzieckiem. czy bylyscie tam?
Byłam dwa lata temu w Incekum, kompleks hoteli Alara. Plaża w Incekum jest zachwycająco piękna Czysta woda, drobniutki piaseczek, przy skałach masa rybek, można nurkować z rurką. Polecam te okolice Turcji A w Turcji jest bezpiecznie. Tam na pewno zamieszek nie było i nie będzie W końcu to kraj starający się o wejście do UE
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-05, 12:53   #3702
lucy lu
Raczkowanie
 
Avatar lucy lu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 212
Dot.: Turcja

porozmawialam dzis z moja przyjaciolka ,ona uwielbia podroze i tez wybiera sie do turcji jej rodzinka byla i wszyscy mowia,ze nie ma sie czego obawiac
wiec pozostaje mi tylko pakowanie i skupienie sie na eseju,ktory musze oddac na zaliczenie przed wyjazdem (wiec mam niewiele czasu )....a potem relax w turcji i nauka do egzaminu hi hi
lucy lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 18:55   #3703
krzys982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 24
Dot.: Turcja

wlasnie na tvnie leci uwaga o tej sprawie dziewczyny z polski zatrzymanej na lotnisku przez narkotyki w turcji. jescze na poczatku powiedzieli ze zatrzymania zwiazane z natkotykami w turcji na lotnickach to codziennosc!! teraz rodzice sa wkurzeni i sie boja!! jak im wytlumaczyc ze to nei tak?
krzys982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 07:09   #3704
beaciorka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 87
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez krzys982 Pokaż wiadomość
wlasnie na tvnie leci uwaga o tej sprawie dziewczyny z polski zatrzymanej na lotnisku przez narkotyki w turcji. jescze na poczatku powiedzieli ze zatrzymania zwiazane z natkotykami w turcji na lotnickach to codziennosc!! teraz rodzice sa wkurzeni i sie boja!! jak im wytlumaczyc ze to nei tak?
Kurcze bez przesady. Jeżeli narkotyki na lotnisku w Turcji to codzienność to NIKT by tam nie jeździł . http://forsal.pl/grafika/356243,2764..._z_polski.html
15 % wyjeżdzających turystów wyjeżdza do Turcji. Nie wiem czy dobrze liczę ale koło 5 mln turystów rocznie tam jedzie. Więc na Twoim miejscu naprawde bym się nie przejmowała, ale żeby również nie było, dmuchać na zimne i nie pilnować czyiś bagażów, reklamówek. Poprostu mieć szczególną uwagę na swój bagaż podręczny, i patrzeć czy ktoś ci czegoś nie wkłada do kieszeni czy torebki. A na koniec nie przejmować się niczym i cieszyć się z urlopu., bo co to za urlop ze stresem. Pozdrawiam

---------- Dopisano o 08:09 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------

Edytowane przez beaciorka
Czas edycji: 2011-05-06 o 07:10
beaciorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 07:22   #3705
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Turcja

Krzys nie bierz niczego od przygodnie spotkanych osób, pilnuj bagażu i nie będzie problemów
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 11:50   #3706
lucy lu
Raczkowanie
 
Avatar lucy lu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 212
Dot.: Turcja

ja tez napewno bede pilnowac bagazu ale wiecie co,tak sie zastanawiam jaka korzysc mialby przemytnik z tego,ze wrzuca narkotyki do obcej torby ? jesli nie mial kontaktu z dana osoba? przeciez na chlopski rozum jest wielkie prawdopodobienstwo ,ze je straci
co innego jesli z kims sie zaprzyjaznimy na lotnisku ja napewno tego nie bede robic jak myslicie?
lucy lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 07:43   #3707
mmadzik
Zadomowienie
 
Avatar mmadzik
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: warsaw
Wiadomości: 1 345
GG do mmadzik
Dot.: Turcja

Cześć 2 czerwca wylatuje na 2 miesiące do Turcji , jakies wskazowki rady? co zabrac , czego napewno nie zapomniec ? Nigdy tam nie bylam i potrzebuje pomocy
__________________
TURYSTKA
mmadzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 08:10   #3708
beaciorka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 87
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez mmadzik Pokaż wiadomość
Cześć 2 czerwca wylatuje na 2 miesiące do Turcji , jakies wskazowki rady? co zabrac , czego napewno nie zapomniec ? Nigdy tam nie bylam i potrzebuje pomocy
2 miesiące ??? !!! WOW
beaciorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 08:35   #3709
mmadzik
Zadomowienie
 
Avatar mmadzik
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: warsaw
Wiadomości: 1 345
GG do mmadzik
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez beaciorka Pokaż wiadomość
2 miesiące ??? !!! WOW

narazie mam wiecej obaw niz uciechy z powodu tego wyjazdu
__________________
TURYSTKA
mmadzik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-08, 09:19   #3710
beaciorka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 87
Dot.: Turcja

[QUOTE=mmadzik;26784800]narazie mam wiecej obaw niz uciechy z powodu tego wyjazdu [/QUOT

SUPER. Naprawdę Ci zazdroszczę. Chodź w Turcji jeszcze nigdy nie byłam, ale mowią , że trzeba uważać na Turcję... bo uzależnia Ja odliczam też do wyjazdu. Dopiero na 20 lipca będę się szykować, ale nie ukrywam , że doczekać się nie mogę
beaciorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 11:12   #3711
mmadzik
Zadomowienie
 
Avatar mmadzik
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: warsaw
Wiadomości: 1 345
GG do mmadzik
Dot.: Turcja

a gdzie lecisz ?
__________________
TURYSTKA
mmadzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 12:04   #3712
beaciorka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 87
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez mmadzik Pokaż wiadomość
a gdzie lecisz ?
Alanya Bardzo mi się spodobała. Piękna plaża, dużo miejsc rozrywkowych. Bardzo cieszę się, że tam lecę
beaciorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 12:09   #3713
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 532
Dot.: Turcja

O kurcze, na onecie podają, że w przyszłym tygodniu mają być w Turcji ulewy... W sumie to dobrze, bo roślinki odżyją, ale współczuję osobom, które akurat się teraz urlopują.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 12:11   #3714
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Turcja

Byle lipiec/sierpień było super
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 12:18   #3715
beaciorka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 87
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Byle lipiec/sierpień było super
WŁAŚNIE !!!!!!

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
O kurcze, na onecie podają, że w przyszłym tygodniu mają być w Turcji ulewy... W sumie to dobrze, bo roślinki odżyją, ale współczuję osobom, które akurat się teraz urlopują.
Z własnego doświadczenia mogę Ci powiedzieć , że jeszcze nie zdarzyło mi się , aby pogoda na onecie się sprawdziła
beaciorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 13:53   #3716
lucy lu
Raczkowanie
 
Avatar lucy lu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 212
Dot.: Turcja

ja sprawdzalam na angielskiej stronie i ma byc cieplo,tylko w srode moze troche popadac,ale bez ulew ....my lecimy za dwa dni

a na bbc sr i czw burze
http://news.bbc.co.uk/weather/forecast/141
oby nie

Edytowane przez lucy lu
Czas edycji: 2011-05-08 o 13:55
lucy lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 15:39   #3717
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 532
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez lucy lu Pokaż wiadomość
ja sprawdzalam na angielskiej stronie i ma byc cieplo,tylko w srode moze troche popadac,ale bez ulew ....my lecimy za dwa dni

a na bbc sr i czw burze
http://news.bbc.co.uk/weather/forecast/141
oby nie
Hm, no właśnie - od środy deszcze, na stronie, którą podałaś też to jest :/ Mam nadzieję, że do 18. przestanie...
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 16:31   #3718
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Turcja

W maju to normalne. Czasami pogoda jak marzenie czyli upał, a czasami deszcze Dlatego ja nigdy w maju nie polece
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 17:42   #3719
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 532
Dot.: Turcja

Plusem jest to, że nie jest bardzo sucho, kolory roślinności są takie świeże, nasycone, a upały nie dokuczają. Co kto lubi
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 17:48   #3720
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Turcja

W sierpniu również tak było
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:29.