Oryginał czy podróbka? - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-06, 16:54   #991
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość


Ale dziewczyna pisze, ze również kupiła w Sephorze, a obtarcia są od noszenia w torebce...
wiesz mariolu....właśnie ja miałam wątpliwości do tego premier jour, o którym Ci pisałam (dla jasnosci dałabym Ci linka do wątku i wyjasniła sytuację jakbys była zainteresowana bo w ogóle go nie wystawiam na targowisku jako 100% orginał).
W każdym razie dostałam od pewnej wizażanki, przeprowadziłam śledztwo i wszyscy zgodnie twierdzą, że to orginał, ja jednak nie jestem przekonana i zapach stoi nieużywany. Moim zdaniem nie jest orginalny. Przy takich różnicach jak na zdjęciu oddałabym zapach...bo nie będziesz miała z niego radości jesli sama na 100% nie uznasz, że jest orginalny (a raczej nie będziesz miała tej pewnosci przy tym atomizerze chociaż )
Ale zamotalam, co?
Z tego względu NIGDY nie kupuję zapachów na allegro...mimo, ze dziewczyny twierdzą, że to orginały ja bym miała wątpliwości i zepsutą radosc z zapachu. CO nie zmienia faktu,że z targowiska mam kilka flaszek moich ulubieńców
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 17:34   #992
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Tak, schodzi. Z przodu na dozowniku wygląda jakby się marszczyło to "złotko"
jesli farbka tak schodzi, odprysukuje się az tak jak widac to niestety nie sądze zeby to był oryginałmoże sie troszke odprysnąc czy podrapac dozownik od noszenia, ale z zadnego gornopólkowego flakonika tej klasy NIE zejdzie az tak emalia jak widać to na zdjęciach , do tego te inne kanty
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 17:42   #993
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
z zadnego gornopólkowego flakonika tej klasy NIE zejdzie az tak emalia jak widać to na zdjęciach , do tego te inne kanty
O nie nie, tu się nie zgodzę. Z Opium - oryginalnego oczywiście - emalia odłazi na potęgę. Z mojej flaszki Angel emalia również schodziła - coś się kiedyś na ten metal wylało, sreberko wybrzuszyło się i kilka takich "bąbli" odlazło. Także obłażący jak nieszczęście atomizer nie przesądza wg mnie o oryginalności perfum.

Ale różnice w kształcie i kantach obu flaszek rzeczywiście są znaczne...
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 17:46   #994
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
O nie nie, tu się nie zgodzę. Z Opium - oryginalnego oczywiście - emalia odłazi na potęgę. Z mojej flaszki Angel emalia również schodziła - coś się kiedyś na ten metal wylało, sreberko wybrzuszyło się i kilka takich "bąbli" odlazło.
Także obłażący jak nieszczęście atomizer nie przesądza wg mnie o oryginalności perfum.

Ale różnice w kształcie i kantach obu flaszek rzeczywiście są znaczne...
No to mi się nigdy nie zdarzylo, zeby emalia az tak sie odpryskiwała i wybrzuszała
w kazdym razie roznice we flakoniku są wdg mnie duze.
Ale najlepszym dowodem na to czy to oryginal bedzie porównanie zapachu
Marola13 masz w domu oryginal więc bez problemu to ocenisz
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 18:00   #995
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
No to mi się nigdy nie zdarzylo, zeby emalia az tak sie odpryskiwała i wybrzuszała
w kazdym razie roznice we flakoniku są wdg mnie duze.
Ale najlepszym dowodem na to czy to oryginal bedzie porównanie zapachu
Marola13 masz w domu oryginal więc bez problemu to ocenisz
Popsikałam swoje nadgarstki i jednym i drugim i mam wrażenie, że mój pachnie inaczej-głębiej, ale może to już subiektywne odczucia moje. Jutro popsikam się tylko tym z wymiany i zobaczę jak będzie wyglądał solo, bo swój wiem, że pachnie długo itd. Szkoda, że u mnie w mieście nie mam perfumerii, żeby wpaść i sprawdzić tę buteleczkę.

Swoją drogą jeśli dostałam podróbkę to jest to również dowód, że naklejki pod spodem o niczym jeszcze nie mówią, bo perfumy będąc podróbkami mogą mieć naklejki i kody jak oryginały.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 18:07   #996
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Mariolu- przestudiowalam zalaczone przez Ciebie zdjecia i mysle, ze dostalas podrobke
Twoj flakon zostal po odlaniu dodatkowo oszlifowany, a ten nowy- nie, dlatego ma tak widoczne kanty. Poza tym, rzeczywiscie ma bardzo grube scianki i szklo wyglada na mniej "szlachetne".
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 18:10   #997
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Popsikałam swoje nadgarstki i jednym i drugim i mam wrażenie, że mój pachnie inaczej-głębiej, ale może to już subiektywne odczucia moje. Jutro popsikam się tylko tym z wymiany i zobaczę jak będzie wyglądał solo, bo swój wiem, że pachnie długo itd. Szkoda, że u mnie w mieście nie mam perfumerii, żeby wpaść i sprawdzić tę buteleczkę.

Swoją drogą jeśli dostałam podróbkę to jest to również dowód, że naklejki pod spodem o niczym jeszcze nie mówią, bo perfumy będąc podróbkami mogą mieć naklejki i kody jak oryginały.
Nie segeruj sie naklejkami i kodami. Teraz niektóre podróbki maja juz kodyMoże ta odchodząca farba jeszcze niczego nie przesądza, (jak rachela pisała to sie zdarza). Sam zapach pownien wszystko wyjaśnić.
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-06, 18:27   #998
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Mariolu- przestudiowalam zalaczone przez Ciebie zdjecia i mysle, ze dostalas podrobke
Twoj flakon zostal po odlaniu dodatkowo oszlifowany, a ten nowy- nie, dlatego ma tak widoczne kanty. Poza tym, rzeczywiscie ma bardzo grube scianki i szklo wyglada na mniej "szlachetne".

Owszem, mój flakonik jest taki śliziutki

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
Nie segeruj sie naklejkami i kodami. Teraz niektóre podróbki maja juz kodyMoże ta odchodząca farba jeszcze niczego nie przesądza, (jak rachela pisała to sie zdarza). Sam zapach pownien wszystko wyjaśnić.
Jtro będę testować i dam znać
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 18:29   #999
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość

Owszem, mój flakonik jest taki śliziutki



Jtro będę testować i dam znać
Bardzo mi przykro
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 19:16   #1000
Porcelainnn
Zadomowienie
 
Avatar Porcelainnn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 555
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Dziewczyny, mama przed chwilą wpadła rozradowana do domu - dostała setkę Chanel No 5. Mama uwielbia killery i w kolekcji ma zapachy typu Opium, Samsara (na Shalika może ja kiedyś namówię, z korzyścią dla mnie ). Oglądam kartonik, wszystko wygląda dobrze, flaszeczka też. Tylko odtyka korek i... nie śmiejcie się... Nie ma atomizera Po prostu korek i dziura Nie jestem specjalistką od Chanel; bliską znajomość zawarłam z Chance, podoba mi się też czarna Coco. I one miały atomizery ..Może to jest jakieś opakowanie refill? Może jestem niemądra i 'piątki' tak mają? Załączam zdjęcia ( z telefonu, innych nie mam). Jakbyście, w razie wątpliwości, napisały mi co mam jeszcze sprawdzić żeby sie upwenić, to byłabym b. wdzięczna

Mama się bardzo cieszy i trochę.. mnie za serce ściska jakby to miała okazać się podróba. Dodam jeszcze, że są z pewnego źródła..
__________________
'Jak gdyby znajome szlaki wyznaczone na letnim niebie mogły równie łatwo prowadzić do więzienia, jak do niewinnych snów' (Camus)

I need perfection, some twisted selection that tangles me to keep me alive
Porcelainnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 20:39   #1001
Blonde_Stranger
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Z tego co kojarzę to Chanel ma w ofercie flakony bez atomizerów,Piątkę też... a jeśli piszesz że z pewnego źródła to tym bardziej myślę że wszystko jest ok
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544787

pozbędę się Noa Cacharel 95 ml!
Blonde_Stranger jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-06, 21:53   #1002
Porcelainnn
Zadomowienie
 
Avatar Porcelainnn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 555
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Blonde, troszkę mnie uspokoiłaś, dziękuję Podjadę jeszcze jutro do zaufanej pani w Douglasie i się upewnię. (po domu snuje się smużka 'piątki' )
__________________
'Jak gdyby znajome szlaki wyznaczone na letnim niebie mogły równie łatwo prowadzić do więzienia, jak do niewinnych snów' (Camus)

I need perfection, some twisted selection that tangles me to keep me alive
Porcelainnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-07, 17:19   #1003
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Bardzo mi przykro
Testowałam dzisiaj tego Armaniego i jakoś nie czuję go tak długo jak swój, ale może to subiektywne odczucia moje ? W poniedziałek postaram się go gdzieś poszukać, ale nie wiem czy znajdę

Czy mógłby ktoś rzucić oczkiem na tego Diamencika przy okazji w perfumerii ? Byłabym bardzo wdzięczna.

Patrzyłąm na allegro i jak widzę są obie wersje buteleczek
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 20:09   #1004
Velvet Acid Kitty
Wtajemniczenie
 
Avatar Velvet Acid Kitty
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 811
Dot.: Armani Diamonds Jak powinna wyglądać ORYGINALNA butelka ?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam trudne pytanie. Mam 30 ml buteleczkę Armani Diamonds. Zakupiłam ją w Sephora. Dzisiaj dostałam z wymiany kolejny Diamencik, bo strasznie lubię ten zapach. Również jest to 30 ml. Kody pod spodem mają identyczne, ale buteleczki są różne Wizażanka twierdzi, ze również kupiła w Sephora.
To jeszcze ja się wypowiem. Otóż byłam dziś w Marionnaud (nie wiem czy tak się pisze ) w CH Zakopianka w Krakowie i Armani Diamonds ma tam "kanciaste" buteleczki. Takie właśnie jak ta, która jest posądzana o bycie podróbką. Z twoich zdjęć widać, że "wygładzona" buteleczka wygląda ładniej i rzeczywiście różni się od drugiej, ale w Marionnaud była właśnie ta druga.
__________________

Velvet Acid Kitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 20:18   #1005
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Armani Diamonds Jak powinna wyglądać ORYGINALNA butelka ?

Cytat:
Napisane przez Velvet Acid Kitty Pokaż wiadomość
To jeszcze ja się wypowiem. Otóż byłam dziś w Marionnaud (nie wiem czy tak się pisze ) w CH Zakopianka w Krakowie i Armani Diamonds ma tam "kanciaste" buteleczki. Takie właśnie jak ta, która jest posądzana o bycie podróbką. Z twoich zdjęć widać, że "wygładzona" buteleczka wygląda ładniej i rzeczywiście różni się od drugiej, ale w Marionnaud była właśnie ta druga.
Teraz to zabiłaś ćwieka Czyżby występowały w 2 wersjach
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 06:01   #1006
madziullka
Wtajemniczenie
 
Avatar madziullka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 825
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Poniewaz miałam ostatnio niemiłą sytuację na allegro,postanowiłam tym razem poprosic Was o pomoc w weryfikacji przedmiotu. Chodzi o edt coco mademoiselle 50 ml, ale taką jakby w dezodorancie-opakowanie nietypowe dla coco m. tylko w podłuznej butelce, bez przezroczystegi korka a z białym(częśc psikana zlota lub srebrna-cięzko stwierdzic) atomizerem. Bardzo proszę o pomoc.Załączam zdjęcie spodu i po cichu liczę ze włąscicielki CM mi pomogą
madziullka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 13:04   #1007
kooczi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 12
Thierry Mugler szybka pomoc!

Witam serdecznie, w piatek dokonalem zakupu w sklepie perfumeria.pl

zamowilem :

1 x Cool Water 125ml
1 x Mugler A*Men 50ml
1 x Mugler A*Men 30ml

realizacja blyskawiczna w piatek zamowione dzis juz jestem po wizycie kuriera. Jednak zastanawiam sie bo jest roznica pomiedzy opakowaniem muglera 30ml i 50, mianowicie na 30ml jest normalny napis A*men a na 50 ml jest napis Angel Men. Kolorystyka i cala reszta jest taka sama, tylko nie wiem czy jest to ten sam zapach....bardzo prosze o pomoc i rozwianie moich watpliwosci...

Co do cool watera to po pierwsze byl nie zafoliowany (ktos moze wie dlaczego?) po drugie mialem juz kiedys flakon 75 ml i roznica we flakonie jest taka, że na froncie butelki mozemy odnalezc napis Davidoff a pod nim cool water. We flakonie 75 ml napis "Davidoff" jest taki kaligraficzny (taki sam jak napis "cool water") natomiast we flakonie 125 ml napis "davidoff" jest drukowanymi literami a "cool water" jest kaligraficzny...ktos moze ma w domu cool watera 125 ml i moze to zweryfikowac?

Co do reszty porownanie flaszeczek wypada dobrze - nalepki na spodzie pudelko itp takie samo...seria nabita. Psiknalem narazie cool watera na reke pachnie intensywnie poki co....

jezeli ktos moze zweryfikowac moje minimalne watpliwosci bede bardzo wdzieczny...

pozdrawiam
kooczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 13:16   #1008
madziullka
Wtajemniczenie
 
Avatar madziullka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 825
Dot.: Oryginał czy podróbka?

hop
madziullka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 13:36   #1009
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Thierry Mugler szybka pomoc!

1. Co do A*mena
Funkcjonują dwie nazwy: A*men i Angel Man. Co prawda z tą drugą wersją flakonu się zetknęłam dopiero dzisiaj (po Twoim poście szukałam w sieci), ale na żywo miewam do czynienia tylko z flakonami 30 ml. Na zdjęciach w sieci na kilku różnych produktach z tej linii wyraźnie widzę, że jak byk pisze "Angel Man". Może na przykład na rynki różnych krajów wypuszczają go z taką lub z taką nazwą?
2. Cool water
Co do kroju czcionki nie wypowiem się. Natomiast folia na opakowaniu nie jest wyznacznikiem niczego. Niektóre firmy pakują w folię, inne nie. Zapakowana w folię może być i podróbka. Czasem nawet podejrzane jest, że folia jest na produkcie firmy, która takiego opakowania nie stosuje. Nie zamotałam?

Poza tym tej perfumerii nie podejrzewałabym o trefny towar, więc chyba możesz być spokojny
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-09, 16:28   #1010
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Thierry Mugler szybka pomoc!

Cytat:
Napisane przez kooczi Pokaż wiadomość
Co do cool watera to po pierwsze byl nie zafoliowany (ktos moze wie dlaczego?) po drugie mialem juz kiedys flakon 75 ml i roznica we flakonie jest taka, że na froncie butelki mozemy odnalezc napis Davidoff a pod nim cool water. We flakonie 75 ml napis "Davidoff" jest taki kaligraficzny (taki sam jak napis "cool water") natomiast we flakonie 125 ml napis "davidoff" jest drukowanymi literami a "cool water" jest kaligraficzny...ktos moze ma w domu cool watera 125 ml i moze to zweryfikowac?
Funkcjonowały obie wersje (design) - jedna jest starsza, druga nowsza - ta którą dostałeś jest nowszą
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 16:30   #1011
Blonde_Stranger
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: Oryginał czy podróbka?

No i przyszła moja kolej niepewności.... Dziewczyny,bardzo proszę was o pomoc,zwłaszcza te które miały lub mają Obsession Night... Kupiłam dziś 30ml w mojej najbardziej zaufanej perfumerii czyli TagoMago. I mam mieszane uczucia... Kod na butelce i kartoniku obecny,zapach taki sam,wszystko cacy,ALE... z korka bardzo łatwo schodzi ta jakby zamszowa otoczka (mam nadzieję że na zdjęciu będzie widać...) i druga sprawa...atomizer same widzicie jak wygląda...

Czy to możliwe by oryginał miał takie wady? Miałam duże zaufanie do TagoMago,kupowałam tam wiele razy,nigdy nie trafiłam na podróbkę i teraz nie wiem co o tym myśleć...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544787

pozbędę się Noa Cacharel 95 ml!
Blonde_Stranger jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 16:49   #1012
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez Blonde_Stranger Pokaż wiadomość
No i przyszła moja kolej niepewności.... Dziewczyny,bardzo proszę was o pomoc,zwłaszcza te które miały lub mają Obsession Night... Kupiłam dziś 30ml w mojej najbardziej zaufanej perfumerii czyli TagoMago. I mam mieszane uczucia... Kod na butelce i kartoniku obecny,zapach taki sam,wszystko cacy,ALE... z korka bardzo łatwo schodzi ta jakby zamszowa otoczka (mam nadzieję że na zdjęciu będzie widać...) i druga sprawa...atomizer same widzicie jak wygląda...

Czy to możliwe by oryginał miał takie wady? Miałam duże zaufanie do TagoMago,kupowałam tam wiele razy,nigdy nie trafiłam na podróbkę i teraz nie wiem co o tym myśleć...
Może być wadliwy. O otoczce się nie wypowiem, ale jakieś 2 lata temu kupiłam CK One, w Sephorze - atomizer wyglądał podobnie dziwnie. Poszłam do sklepu, pani porównała z innym i wymieniono mi.

Może napisz do nich, wyślij zdjęcie atomizera i napisz, że dziwnie wygląda - może to po prostu wada fabryczna?
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 17:44   #1013
kooczi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 12
Dot.: Thierry Mugler szybka pomoc!

1...Czyli rozumiem ze co do A*Mena moge spac spokojnie? ktos moze ma jeszcze jakies dodatkowe informacje? bo ja podobnie jak kolezanka, w stacjonarnch perfumeriach spotykalem sie wylacznie z A*menem a nie Angel Menem...

2 a Cool Water jest pakowany w folie czy nie ?

z gory dziekuje
kooczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 19:09   #1014
Julie_K
Wtajemniczenie
 
Avatar Julie_K
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 430
Dot.: Thierry Mugler szybka pomoc!

Cytat:
Napisane przez kooczi Pokaż wiadomość
2 a Cool Water jest pakowany w folie czy nie ?

Jakiś czas temu kupowałam na prezent i z tego co pamiętam- nie jest
__________________
19.09.2015r.
Julie_K jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 22:29   #1015
kooczi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 12
Dot.: Thierry Mugler szybka pomoc!

A jeszcze jakies informacje dotyczace Angel Mena??? pomozcie Wizazanki
kooczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 16:46   #1016
klaustrofobia007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 034
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez Blonde_Stranger Pokaż wiadomość
No i przyszła moja kolej niepewności.... Dziewczyny,bardzo proszę was o pomoc,zwłaszcza te które miały lub mają Obsession Night... Kupiłam dziś 30ml w mojej najbardziej zaufanej perfumerii czyli TagoMago. I mam mieszane uczucia... Kod na butelce i kartoniku obecny,zapach taki sam,wszystko cacy,ALE... z korka bardzo łatwo schodzi ta jakby zamszowa otoczka (mam nadzieję że na zdjęciu będzie widać...) i druga sprawa...atomizer same widzicie jak wygląda...

Czy to możliwe by oryginał miał takie wady? Miałam duże zaufanie do TagoMago,kupowałam tam wiele razy,nigdy nie trafiłam na podróbkę i teraz nie wiem co o tym myśleć...
ojej Blonde nie znam sie wiec niestety nie pomoge. mam tylko nadzieje, ze okaze sie, ze z perfumami wszystko w porzadku. bo dzieki twoim postom odkryłam tagomago i sie zachwycilam. szczegolnie ceny mile mnie zaskoczyly i wlasnie chcialam dokonac mojego piewrszego zakupu ale mowisz, ze poprzednie zakupy byly udane?
__________________
WAŻNE

! SZUKAMY IWONKI WIECZOREK Z GDAŃSKA !

Filmik o zaginionej

Wątek o Iwonce, zajrzyj, może jesteś w stanie pomóc
klaustrofobia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 17:39   #1017
Blonde_Stranger
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Tak zawsze wszystko było w porządku. Napisałam do nich maila,pokazałam zdjęcia,odpisali bym przyjechała to rozpatrzą sprawę na miejscu i prawdopodobnie wymienią mi na inny flakon ON. Mam nadzieję że tak będzie i że to tylko wada fabryczna.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544787

pozbędę się Noa Cacharel 95 ml!
Blonde_Stranger jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 18:24   #1018
klaustrofobia007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 034
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez Blonde_Stranger Pokaż wiadomość
Tak zawsze wszystko było w porządku. Napisałam do nich maila,pokazałam zdjęcia,odpisali bym przyjechała to rozpatrzą sprawę na miejscu i prawdopodobnie wymienią mi na inny flakon ON. Mam nadzieję że tak będzie i że to tylko wada fabryczna.
ciesze sie i trzymam kciuki, zeby sie udalo
__________________
WAŻNE

! SZUKAMY IWONKI WIECZOREK Z GDAŃSKA !

Filmik o zaginionej

Wątek o Iwonce, zajrzyj, może jesteś w stanie pomóc
klaustrofobia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 19:11   #1019
kolmanka
Wtajemniczenie
 
Avatar kolmanka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Jestem ciekawa czy flakon przeze mnie posiadany jest oryginalny.
Zdjęcie spodu troche nie wyszło ale są takie napisy:
Eau de parfum
Made in France
Chanel inc
New York N. Y. 10019
100ml 3.4FL.OZ
__________________
My sweet prince...you are the one

Studentka medycyny
molekularnej

Maniaaa wizazowaniaaa

Blog Kolmanki
kolmanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 19:25   #1020
Blonde_Stranger
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Kolmanko,nie wiem jak spód ale mi tu w ogóle nie pasuje kolor płynu... Mademoiselle jest ciemniejsza,lekko różowa. Ale może jeszcze się ktoś wypowie
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544787

pozbędę się Noa Cacharel 95 ml!
Blonde_Stranger jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:57.