Studniówka 2008 część II - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-25, 17:50   #4531
Insomnia89
Zakorzenienie
 
Avatar Insomnia89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 548
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez aluniaaaaa Pokaż wiadomość
DZiewczyny, a ja jestem szczesliwa z dwoch powodow:
1. Dzisiaj dostalam ciote czyli na 100dn miec jej nie bede a impreza za rowniutki tydzien
2. bedzie kamerzysta !!!!!!!

no, a jestem zla, smutna i w ogole mam tego wszystkiego dosc, bo nie wiem co z fryzem i sie boje, ze mi podwiazka spadnie... cos jeszcze mialam napisac, ale nie pamietam
Gratuluję z 1 i 2 powodu Co do podwiązki - ja zapomniałam, że ją mam Postrszę Ci jak powiem, że mojej kumpeli spadła, ona nawet tego nie zauważyła i ktoś zaniósł ją do DJ-a i wręczyli jakiemuś chłopakowi,który najgłośniej bił brawo, na szczęście. Zauważyła, że nie ma podwiżaki gdzieś po godzinie Ale się śmiałyyyyśmy Teraz czekamy, aż na kamerze będzie uchwycony ten moment

Cytat:
Napisane przez Biedronaa81 Pokaż wiadomość
Kochane mam takie pytanie, śledze ten wątek i nie zauważyłam żeby było a bardzo mnie to ciekawi, czy Wasi TŻci (jako osoby towarzyszace) mieli pod marynakra kamizelke? i czy wypada żeby TZ poszedł w koszuli z krótkim rekawem a nie długim.
A moja studniówka już jutroo...
Koszula - długi rękaw! O innej nie powinno być mowy
I dopiero po studniówce usłyszałam, że kamizelki są już nie modne w tym sezonie, więc mój TŻcik miał, ale tylko do poloneza i zdjęć

Cytat:
Napisane przez blue_mysecka Pokaż wiadomość
u mnie tez fotografa niebylo... tylko kamerzysta ktorego pracy niebede komentowac........
a zdjecia - kto mial aparat to zrobil, z jednej klasy wiem ze wrzucili fotki na serwer szkolny i mozna sobie bylo w czytelni obejzec i ewentualnie skopiowac jak si ekomus ktores foto spodobalo bo na nim byl
za to u TŻta na sudniowce byl fotograf - mieli zdj klasowe, z podwiazkami dziewczyny, i potem jak ktos chcial to tam w parach albo jakas grupka
no i kamerzysta tez byl oczywiscie
Ja miałam kamerzystę, który robił zdjęcia grupowe, dziewczynom z podwiązkami, klasowe, parom, grupkom znajomych... takie pozowane wszystkie. Inne to już w naszym zakresie tylko, ja swoim aparatem zrobiłam około 100, zazwyczaj za stołami ludzikom z klasy i jakies wygłupy z chłopakami Podczas tańca to już nie chciało mi się z aparatem latać. Około 23 oddałam go do szatni, bo każdy nei był już fotogeniczny

Dziewczynki, wiecie co? Byłam wczoraj u kamerzysty na montażu filmu Nie mogę sie doczekać już! Dopiero w środę odbieramy płytki i zdjęcia Ale najważniejsze, nie wyglądałam tragicznie Kamerzysta wyciął fragmenty, których się obawiałam Ale został mój TŻ, który jak trochę popił to podczas tańca tak wymachiwał rękoma, że mało ludzi nie pozabijał... Śmiesznie to wygląda, teraz się z niego nabijam
__________________
"Możesz mnie nienawidzić, byle byś mnie kochał"
Cyceron
Insomnia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 17:56   #4532
Insomnia89
Zakorzenienie
 
Avatar Insomnia89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 548
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez Justi189 Pokaż wiadomość
dziewczyny !!! potrzebuje Waszych porad
nie wiem, czy pamietacie..ale mam isc na studniówke z tym praktykantem w-fu..i pisałam już wczesniej ,ze jak na złość złamał V kość śródstopia..i pisze mi dzis..ze zdjeli mu gips..i idzie wieczorem do lekarza..wiec sie wszystko wyjasni..ale ta kosc sie jeszcze nie zrosła..i nie wiadomo, czy czasem nie dadza mu kolejnego gipsu..no i przepraszał i w ogóle..mam pytanie do Was..co byscie zrobily na moim miejscu?? podziekowały mu i znalazły sobie inna osobą (tylko kogo..bo w sumie nie mam nikogo takiego..a kuzyna tak srednio chcialam...) czy powiedziałybyscie mu ,ze spoko..idzie z Wami na studniowke..do poloneza..mogłabym ew. poporsic kumpla..bo on idzie z laska z innej klasy wiec poporstu by zatanczyl 2 razy tylko..
a ten biedny by siedzial za stolem..pogadalabym z nim...a itak bawia sie wszyscy razem (bo chyba sie bawia??;> prawda??)..doradzcie co mam robic...bo nie wiem sama..;(
Moim zdaniem powinnaś z nim szczerze porozmawiać. Każdy idzie na studniówkę się bawić - to jasne. Moja kolezanka była z chłopakiem, który był chory, miał antybiotyki, źle się czuł. No i mimo wszystko musiała z nim posiedzieć, inni brykali a ona z nim przy stole siedziała Potem pojechali prędzej, bo jemu sie nudziło... Zastanów się dobrze, kolega zrozumie, moim zdaniem. No chyba, że zależy Ci na tym, by isć z kimś, tylko dla jego obecności. Ale wuierz mi, podczas zabawy będziesz myślała o tym, ze on siedzi sie się nudzi(?) no chyba, ze zajmie się piciem
__________________
"Możesz mnie nienawidzić, byle byś mnie kochał"
Cyceron
Insomnia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 18:04   #4533
yyania
Raczkowanie
 
Avatar yyania
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 63
Dot.: Studniówka 2008 część II

a mi schodzi skóra z dekoldu i co mam zrobic ? ;/;/;/
__________________
I never put off till tomorrow, what I can possibly put do the day after
yyania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 18:10   #4534
chocolatemousse
Raczkowanie
 
Avatar chocolatemousse
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 352
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cześć dziewczyny! po zamieszaniu u mnie w szkole dotyczącym studniówki(jak pisalam wczesniej) dyrektorek stwierdzil ze bedzie jutro o 20...Fsiu...tylko ze mam fryzjera o 11.30 i nie mam pojecia co do fryzury:| i ile moze kosztowac takie uczesanie...np.loki?
__________________
Nożyczkom mówie NIE! Zapuszczam włoski

'numer jeden mistrz świata tylko dla mnie teraz zatańcz'
chocolatemousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 18:13   #4535
yyania
Raczkowanie
 
Avatar yyania
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 63
Dot.: Studniówka 2008 część II

a mi schodzi skóra z dekoldu i co mam zrobic ? ;/;/;/
__________________
I never put off till tomorrow, what I can possibly put do the day after
yyania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 18:16   #4536
chocolatemousse
Raczkowanie
 
Avatar chocolatemousse
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 352
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez yyania Pokaż wiadomość
a mi schodzi skóra z dekoldu i co mam zrobic ? ;/;/;/
to nawilżaj jakimis balsamami kobieto
__________________
Nożyczkom mówie NIE! Zapuszczam włoski

'numer jeden mistrz świata tylko dla mnie teraz zatańcz'
chocolatemousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 18:18   #4537
adoosienka
Wtajemniczenie
 
Avatar adoosienka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Raj ;)
Wiadomości: 2 629
GG do adoosienka
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez yyania Pokaż wiadomość
a mi schodzi skóra z dekoldu i co mam zrobic ? ;/;/;/
doobry balsam nawilżający
__________________
Mąż i Żona

Kubuś już z nami
adoosienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-25, 18:21   #4538
zffazoffana
Zakorzenienie
 
Avatar zffazoffana
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 580
Dot.: Studniówka 2008 część II

a ja polecam najzwyklejszy w swiecie kremik nivea
__________________
A jednak potrzeba mi Twoich słów i trzeba Twojej pamięci. Pamiętaj o mnie, dobrze? Może będę się mniej bała, może będę usypiała spokojniej...

[reebok_c]210508[/reebok_c]
bardzo proszę o kliki
zffazoffana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 18:24   #4539
yyania
Raczkowanie
 
Avatar yyania
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 63
Dot.: Studniówka 2008 część II

juro studniowka... wziasc sobie na ten wieczor jakims pudrem czy cos ?? w ogole bedzie to widac na zdjeciach bo tak na zywo to nawet nie tak bardzo ...
__________________
I never put off till tomorrow, what I can possibly put do the day after
yyania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 18:29   #4540
nomileczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 236
GG do nomileczka
Dot.: Studniówka 2008 część II

nie da rady nic.nie mam sukienki..nikt nie ma pozyczyc..nie chce kuzynowi wstydu przyniesc.. a u mnie w domu z kasa kruchutko bardzo..a nawet bardziej..mama pozyczy i jutro kupimy jakas nowa chyba..tak mi wstyd i ona taka zla na mnie,a ja siedze i wyje
nomileczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 18:29   #4541
Insomnia89
Zakorzenienie
 
Avatar Insomnia89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 548
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez chocolatemousse Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! po zamieszaniu u mnie w szkole dotyczącym studniówki(jak pisalam wczesniej) dyrektorek stwierdzil ze bedzie jutro o 20...Fsiu...tylko ze mam fryzjera o 11.30 i nie mam pojecia co do fryzury:| i ile moze kosztowac takie uczesanie...np.loki?
Moja koleżanka zapłaciła coś koło 100 zł

Cytat:
Napisane przez yyania Pokaż wiadomość
juro studniowka... wziasc sobie na ten wieczor jakims pudrem czy cos ?? w ogole bedzie to widac na zdjeciach bo tak na zywo to nawet nie tak bardzo ...
Skoro na żywo nie widać, na kamerze tym bardziej Smaruj sobei kremikiem jakimś i do juta będzie ok Moja kumpela miała zimno na ustach, a na płycie wyugląda z daleka jakby miała pieprzyk nad górną wargą
__________________
"Możesz mnie nienawidzić, byle byś mnie kochał"
Cyceron
Insomnia89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-25, 18:31   #4542
Insomnia89
Zakorzenienie
 
Avatar Insomnia89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 548
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez nomileczka Pokaż wiadomość
nie da rady nic.nie mam sukienki..nikt nie ma pozyczyc..nie chce kuzynowi wstydu przyniesc.. a u mnie w domu z kasa kruchutko bardzo..a nawet bardziej..mama pozyczy i jutro kupimy jakas nowa chyba..tak mi wstyd i ona taka zla na mnie,a ja siedze i wyje
Tak mi przykro A nie ma jakas koleżanka koleżanki? Popytaj wszystkich, gdzie tylko to możliwe, bez sensu może jest kupowanie nowej, bo ktos się znajdzie ech.. a u mnie w domu cztery takie sukienki się marnują...
__________________
"Możesz mnie nienawidzić, byle byś mnie kochał"
Cyceron
Insomnia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 19:04   #4543
nuziii
Zadomowienie
 
Avatar nuziii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 603
GG do nuziii
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez nomileczka Pokaż wiadomość
nie da rady nic.nie mam sukienki..nikt nie ma pozyczyc..nie chce kuzynowi wstydu przyniesc.. a u mnie w domu z kasa kruchutko bardzo..a nawet bardziej..mama pozyczy i jutro kupimy jakas nowa chyba..tak mi wstyd i ona taka zla na mnie,a ja siedze i wyje
wspolczuje Ci bardzo ;/ a pytalas wsztstkich mozliwych ? pomysl moze ktos ma po kim sie nie spodziewasz ... popytaj
__________________
Lękam się jednak utraty złudzeń, więc wolę pozostać w świecie marzeń.


Głupia i naiwna... ale ciągle wierzy...
nuziii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 19:09   #4544
Dora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4
Dot.: Studniówka 2008 część II

Hejka śledzę wątek od samego początku i powiem wam, że w kilku sprawach bardzo mi pomógł. Postanowiłam także się pochwalić swoimi studniówkowymi zdobyczami i zaczerpną waszych opinii Napiszcie jak według Was sie to prezentuje... Całość jest czarna... Buty i torebka zamszowe zeszta jak widać
Aha jeszcze jedno... studniówka już za tydzień fryzjer umówiony tylko pomysłu na fryzurkę brak… Może macie jakieś ciekawe wersje damskiego irokeza bardzo bym prosiła o jakieś zdjęcia lub linki z góry dzięki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg studnówka1.jpg (112,6 KB, 237 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg studniowka2.jpg (84,2 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg studniowka3.jpg (108,7 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg studniowka4.jpg (109,4 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg studniowka5.jpg (109,6 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg studniowka6.jpg (120,0 KB, 110 załadowań)
__________________
Maturzystka 2008
Polski-P.
Angielski-P.
Biologia-R.
Chemia-R.
Fizyka-R.
Studniówka 02.02.08
Dora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 19:12   #4545
Mysiaczek
Rozeznanie
 
Avatar Mysiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 852
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez nomileczka Pokaż wiadomość
nie da rady nic.nie mam sukienki..nikt nie ma pozyczyc..nie chce kuzynowi wstydu przyniesc.. a u mnie w domu z kasa kruchutko bardzo..a nawet bardziej..mama pozyczy i jutro kupimy jakas nowa chyba..tak mi wstyd i ona taka zla na mnie,a ja siedze i wyje
Jak faktycznie nikt juz nie bedzie mial Ci pozyczyc to proponuje wejsc moze do jakiegos lumpku tam czasem mozna kupic ladne sukienki za pare groszy. Zycze powodzenia
Mysiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 19:15   #4546
kadiaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 15
Dot.: Studniówka 2008 część II

moze racja skorzystac z lumpeksu w takiej sytuacji .. choc teraz sa wyprzedaze w sklepach moze cos taniej kupisz..
kadiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 19:15   #4547
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez chocolatemousse Pokaż wiadomość
mam fryzjera o 11.30 i nie mam pojecia co do fryzury:| i ile moze kosztowac takie uczesanie...np.loki?

Ja mam fryzjera o 12-stej, będzie mnie kosztował ok. 60 zł, za loki i full servis. Ale nie jestem, pewna czy oby te loki wytrzymają przynajmniej do 24 ;/ Bo głupio by było, aby na wejściu i samym polonezie były już wyprostowane ;/
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 19:16   #4548
kadiaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 15
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez Dora Pokaż wiadomość
Hejka śledzę wątek od samego początku i powiem wam, że w kilku sprawach bardzo mi pomógł. Postanowiłam także się pochwalić swoimi studniówkowymi zdobyczami i zaczerpną waszych opinii Napiszcie jak według Was sie to prezentuje... Całość jest czarna... Buty i torebka zamszowe zeszta jak widać
Aha jeszcze jedno... studniówka już za tydzień fryzjer umówiony tylko pomysłu na fryzurkę brak… Może macie jakieś ciekawe wersje damskiego irokeza bardzo bym prosiła o jakieś zdjęcia lub linki z góry dzięki


sukienka oryginalna, choc jak dla mnie za skromna jak na 100dniówkę Najbardziej mi sie podoba biżuteria z całego kompletu
kadiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 19:19   #4549
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Studniówka 2008 część II

Dora Sukiena fajna, oryginalna =] Najbardziej podobają mi się te rajstoby czy pończochy ;] Szukałam takich brązowych, ale u mnie na wiosce niestety nie ma takich rzeczy ;/
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-25, 19:19   #4550
Insomnia89
Zakorzenienie
 
Avatar Insomnia89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 548
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez Dora Pokaż wiadomość
Hejka śledzę wątek od samego początku i powiem wam, że w kilku sprawach bardzo mi pomógł. Postanowiłam także się pochwalić swoimi studniówkowymi zdobyczami i zaczerpną waszych opinii Napiszcie jak według Was sie to prezentuje... Całość jest czarna... Buty i torebka zamszowe zeszta jak widać
Aha jeszcze jedno... studniówka już za tydzień fryzjer umówiony tylko pomysłu na fryzurkę brak… Może macie jakieś ciekawe wersje damskiego irokeza bardzo bym prosiła o jakieś zdjęcia lub linki z góry dzięki
Ja mam odmienny jak widać gust, bo moim zdaniem sukienka na zdjęciach nie wygląda zbyt elegancko.. (cóż za szczerość, jak zwykle). Ale ważne, że się Tobie podoba Biżuteria... miodzio A fotek z irokezem poszukaj gdzies w wątku, na pewno były wstawiane
__________________
"Możesz mnie nienawidzić, byle byś mnie kochał"
Cyceron
Insomnia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 19:26   #4551
malinaaack
Raczkowanie
 
Avatar malinaaack
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 266
Dot.: Studniówka 2008 część II

nomileczka może spróbuj wypożyczyć z teatru albo normalnej wypożyczalni? powinno wyjść dużo taniej niż kupno nowej
malinaaack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 19:33   #4552
agrafffa
Rozeznanie
 
Avatar agrafffa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 978
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez malinaaack Pokaż wiadomość
nomileczka może spróbuj wypożyczyć z teatru albo normalnej wypożyczalni? powinno wyjść dużo taniej niż kupno nowej
A nie mozesz sprobowac przeszyc na niej np grubej wstażki i wywiazac kokardki ?
Ja bym sproobwala ja uratowac
Juz i tak nie masz nic do stracenia
Z teatru ?
Nie sadze zeby mieli cos wlasciwego
Wypozyczalnia jak najbardziej tylko jesli sie mieszka w malym miescie to pewnie ciezko

__________________
...nice...
agrafffa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 19:33   #4553
Em_Strange
Raczkowanie
 
Avatar Em_Strange
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 118
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cześć dziewczyny, śledzę wątek od jakiegoś czasu i postanowiłam się Was poradzić Studniówkę mam 1 lutego i mam już sukienkę, torebkę i bolerko (w załączniku) Co o niej myślicie? Sęk w tym, że jutro idę rozejrzeć się za butami, a najpóźniej w środę będę je kupować. I tu mam problem - jakie będą pasować? Obcas nie może być za wysoki (góra 5cm), ze względu na partnera. A co myślicie o makijażu i fryzurze? Mam blond włosy sięgajuące do ramion, idę je trochę podciąc do fryzjera, ale nie wiem, czy zostawić jaieś rozpuszczone, czy może podpiąć?
Mam nadzieję, że pomożecie, z góry dzięki za opnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12.JPG (42,5 KB, 252 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13.JPG (46,1 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 14.JPG (94,6 KB, 59 załadowań)
__________________
(\__/) This is Bunny. Copy Bunny into
(O.o ) your signature to help him
(> < ) on his way to world domination

Em_Strange jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 19:42   #4554
cannelle89
Raczkowanie
 
Avatar cannelle89
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 363
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez Justi189 Pokaż wiadomość
dziewczyny !!! potrzebuje Waszych porad
nie wiem, czy pamietacie..ale mam isc na studniówke z tym praktykantem w-fu..i pisałam już wczesniej ,ze jak na złość złamał V kość śródstopia..i pisze mi dzis..ze zdjeli mu gips..i idzie wieczorem do lekarza..wiec sie wszystko wyjasni..ale ta kosc sie jeszcze nie zrosła..i nie wiadomo, czy czasem nie dadza mu kolejnego gipsu..no i przepraszał i w ogóle..mam pytanie do Was..co byscie zrobily na moim miejscu?? podziekowały mu i znalazły sobie inna osobą (tylko kogo..bo w sumie nie mam nikogo takiego..a kuzyna tak srednio chcialam...) czy powiedziałybyscie mu ,ze spoko..idzie z Wami na studniowke..do poloneza..mogłabym ew. poporsic kumpla..bo on idzie z laska z innej klasy wiec poporstu by zatanczyl 2 razy tylko..
a ten biedny by siedzial za stolem..pogadalabym z nim...a itak bawia sie wszyscy razem (bo chyba sie bawia??;> prawda??)..doradzcie co mam robic...bo nie wiem sama..;(
Zalezy co powie lekarz- ale raczej chlopak nie umiera juz z bolu, skoro zlalam srodstopie jakis czas temu, wiec bierz go i nawet nie zastanawaij sie. Na pewno bedzie mu milo, ze mimo jego kontuzji chcesz wciaz go zabrac. Pogadacie, pobawisz sie ze znajomymi, a moze i on bedzie mogl troche na parkiecie sie pobawic. Glowa do gory!
__________________
cannelle89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 19:42   #4555
malinaaack
Raczkowanie
 
Avatar malinaaack
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 266
Dot.: Studniówka 2008 część II

Szczerze powiedziawszy to mnie sie ta sukienka nie podoba ...
ale każdy ma swój gust, a o gustach się nie dyskutuje przecież Grunt, żebyś Ty się w niej dobrze czuła
malinaaack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 19:47   #4556
kadiaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 15
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez Em_Strange Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, śledzę wątek od jakiegoś czasu i postanowiłam się Was poradzić Studniówkę mam 1 lutego i mam już sukienkę, torebkę i bolerko (w załączniku) Co o niej myślicie? Sęk w tym, że jutro idę rozejrzeć się za butami, a najpóźniej w środę będę je kupować. I tu mam problem - jakie będą pasować? Obcas nie może być za wysoki (góra 5cm), ze względu na partnera. A co myślicie o makijażu i fryzurze? Mam blond włosy sięgajuące do ramion, idę je trochę podciąc do fryzjera, ale nie wiem, czy zostawić jaieś rozpuszczone, czy może podpiąć?
Mam nadzieję, że pomożecie, z góry dzięki za opnie


sukienka bardzo mi sie podoba ! wlosy chyba i upiete i rozpuszczone(pofalowane) pasowalyby jak juz sie bedziesz lepiej czula
kadiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 19:48   #4557
kinga(kinia)
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 120
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez kinga(kinia) Pokaż wiadomość
Pomozcie bo studniowka juz w sobote a ja nie mam na siebie pomyslu!
szkoda, ze mi nikt nie odpowiedzial

Cytat:
Napisane przez novitzka Pokaż wiadomość
Dodatkowo idę sama bo mój partner jutro nie może. Zreztą... eh. Szkodagadać. WSZYSTKO sie sypie. Nie mowiac o tym ze czesci klasy na studniowce w ogole nie bedzie, bo maja juz pozaplanowane wyjazdy. Bo nam sie wlasnie zaczely ferie.
Swietnie...
ojej maskara, wspolczuje

Cytat:
Napisane przez kasiam_a77 Pokaż wiadomość
a tak ja wyglądałam na studniówce
slicznie. Nie zbyt skromnie, nie zbyt wytwornie. Tak mlodziezowo i z klasa. Pieknie!

Cytat:
Napisane przez Dora Pokaż wiadomość
Może macie jakieś ciekawe wersje damskiego irokeza bardzo bym prosiła o jakieś zdjęcia lub linki z góry dzięki
juz bylo paranascie zarowno w czescie I jak i II pokazanych. Jak nie znajdziesz to zapraszam na fryzierke, tam jest napewno!

Cytat:
Napisane przez Insomnia89 Pokaż wiadomość
Ja mam odmienny jak widać gust, bo moim zdaniem sukienka na zdjęciach nie wygląda zbyt elegancko.. (cóż za szczerość, jak zwykle). Ale ważne, że się Tobie podoba
zgadzam sie. Sukienka nie jest zbyt wieczorowa, ale z reszta moja tez nie wazne aby bylo Ci wygodnie.

Cytat:
Napisane przez Em_Strange Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że pomożecie, z góry dzięki za opnie
za butkami to musisz sie poprstu rozejrzec, poprzymierzac, zobaczyc co Ci sie podoba i pasuje. Natomiast fryzurka (nie wiem jakiej dlugosci masz wloski) to zdecydowanie stawialabym na irokeza, pieknie podkrelslil by oryginalna sukienke.

justi189 rzeczywiscie masz problem. Jednak mysle, ze w takiej sytuacji nie moze byc wilk syty i owca cala. Rozumiem, ze niedysponowany partner bedzie Ci utrudnial zabawe, ale ja pomimo wszytsko polszabym z nim, chyba ...
kinga(kinia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 20:13   #4558
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez Insomnia89 Pokaż wiadomość
Gratuluję z 1 i 2 powodu Co do podwiązki - ja zapomniałam, że ją mam Postrszę Ci jak powiem, że mojej kumpeli spadła, ona nawet tego nie zauważyła i ktoś zaniósł ją do DJ-a i wręczyli jakiemuś chłopakowi,który najgłośniej bił brawo, na szczęście. Zauważyła, że nie ma podwiżaki gdzieś po godzinie Ale się śmiałyyyyśmy Teraz czekamy, aż na kamerze będzie uchwycony ten moment
dziekuje, dziekuje i chyba tak bedzie najlepiej... nie bede sie przejmowac w razie czego jakby mi spadla... alee ubralam sobie rajstopy i podwiazke i skakalam i wszystko i sie trzymala wiec mysle, ze bedzie ok tylko dalej nie wiem jaka fryzura bo fryzjerka twierdzi, ze sie nie utrzymaja loczki czy cos takiego... chyba mam za ciezkie wlosy a nie chce isc w prostych calkiem
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 20:17   #4559
kinga(kinia)
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 120
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez aluniaaaaa Pokaż wiadomość
tylko dalej nie wiem jaka fryzura bo fryzjerka twierdzi, ze sie nie utrzymaja loczki czy cos takiego... chyba mam za ciezkie wlosy a nie chce isc w prostych calkiem
ja tez mam problem z wlosami. Tyle, ze Ty Aluniu studniowke masz za tydzien, a ja jutro i ciegle nie wiem co zrobic
kinga(kinia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 20:19   #4560
werg7
Zakorzenienie
 
Avatar werg7
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 294
GG do werg7
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez yyania Pokaż wiadomość
juro studniowka... wziasc sobie na ten wieczor jakims pudrem czy cos ?? w ogole bedzie to widac na zdjeciach bo tak na zywo to nawet nie tak bardzo ...
ja miałam torbe pełną kosmetyków a w efekcie nie użyłam nawet jednego ;p po prostu w tej całej euforii i w dobrej zabawie człowiek przestaje się przejmować kompletnie wyglądem nawet jak pozuje do zdjęć. Bynajmniej ja tak miałam więc jak chcesz to puder weź ale gwarantuje ci że jak będziesz się dobrze bawić to szkoda ci będzie tracić czasu żeby iść przypudrować twarz. Mi nawet do toalety bło szkoda iść
__________________
Każdego dnia nadajesz memu życiu nowy sens
z TOBĄ mogę iść po jego kres!!!

werg7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:00.