Propozycja nowego podforum - pranie, sprzątanie, pucowanie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Pokaż wyniki sondy: Czy jesteś za założeniem nowej kategorii na forum dotyczącej porządków ?
tak 53 67,09%
nie 20 25,32%
nie wiem 6 7,59%
Głosujący: 79. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-04, 16:36   #31
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Propozycja nowego podforum - pranie, sprzątanie, pucowanie

Ja też nie segreguję prania o_o niczego mu nie brakuję, wszystko piorę w 30 stopniach i jest czyste ładne świeże i te inne ochy i achy :p
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 17:16   #32
PieceOfMoris
Raczkowanie
 
Avatar PieceOfMoris
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdzieee? We wulkanie :D LBN
Wiadomości: 459
Dot.: Propozycja nowego podforum - pranie, sprzątanie, pucowanie

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Ja też nie segreguję prania o_o niczego mu nie brakuję, wszystko piorę w 30 stopniach i jest czyste ładne świeże i te inne ochy i achy :p
Wiesz, to było ponad 15 lat temu, może to wina pralki była, a może ciężkiej ręki mojego taty, który ustawiał za wysoką temperaturę A może ubran, które chętnie pozbywały się barwników, które potem radośnie się mieszały :P
__________________
Moris zaprasza na bloga
Catrice: nowości, CruiseCouture, Cucuba, UpperWILDSide, wycofywane produkty,
Essence: nowości, ReadyForBoarding, CherryBlossomGirl, WildCraft, wycofywane i nowe c&g,
przegląd kredek na linię wodną

Jak ja lubię się śmiać... to takie ciekawe doświadczenie

Edytowane przez PieceOfMoris
Czas edycji: 2012-04-04 o 17:18
PieceOfMoris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 18:00   #33
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Propozycja nowego podforum - pranie, sprzątanie, pucowanie

Cytat:
Napisane przez ***luna Pokaż wiadomość
Sama nie odczuwam potrzeby takiego podforum.
Jesli potrzebuje podobnych info: to znajduję je dzieś indziej, a porządki itp. nie pochłaniają az tak mojej uwagi.

Natomiast jesli ktoś przezywa przyjemność w celebracji sprzatania to spoko luz i może takie podforum by mu się przydało.
Są podfora: gotowanie, dom, podróże, fotografia, zrób to sama, nie wspominając o forach o urodzie, estetyce i zdrowiu. Nie zauważyłam, aby siedzieli tam sami maniacy i ci, co celebrują gotowanie, fotografię czy szydełkowanie i świata poza tym nie widzą (prócz wybitnej pasji).
Nie rozumiem więc tego szydzenia
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 18:31   #34
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Propozycja nowego podforum - pranie, sprzątanie, pucowanie

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Ja też nie segreguję prania o_o niczego mu nie brakuję, wszystko piorę w 30 stopniach i jest czyste ładne świeże i te inne ochy i achy :p
Wszystko w 30 stopniach? Bieliznę, pościel, brudne, białe skarpetki też...? Kurde... Mi w 30 stopniach skarpetek nie dopiera, a bieliznę, posciel itd. to jakoś tak boję się prać w mniej niż 60 stopniach
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 19:00   #35
_MAMA_
Zakorzenienie
 
Avatar _MAMA_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3 412
GG do _MAMA_
Dot.: Propozycja nowego podforum - pranie, sprzątanie, pucowanie

Cytat:
Napisane przez smieszka250 Pokaż wiadomość
Ja jestem za i proponuję od razu założenie wątku motywującego do sprzątania
właśnie temat motywujacy do sprzątania to powinien tam byc podwieszony
mam nawet cos mądrego na ten temat na blogu
zaraz wkleje - moze cos komuś pomoże - ja tak nawet czasem robie i faktycznie działa


Przedświąteczne porządki
Jak przed każdymi świętami, uroczystościami pojawia się problem: " jak z tym wszystkim zdążyć? ".
Bardzo pomocny jest plan prac. Najlepiej w kalendarzu zapisać zadania do wykonania na każdy dzień. Podkreślić te, które są bardzo ważne i konieczne do wykonania. Te mniej ważne też warto zapisać, łącznie z zakupami, wyjęciem z zamrażalki czegoś aby zdążyło się rozmrozić na czas itp.
Często okazuje się, że trzymając się planu pozostaje jeszcze chwila wolnego czasu a święta są spokojniejsze.

Każdy ma chyba coś co musi robić ale nie lubi. Odkłada z dnia na dzień i nie wie jak się do tego zabrać.
Jeżeli są to obowiązki domowe np.: prasowanie - deskę do prasowania można ustawić przed monitorem i obejrzeć w tym czasie film, którego nigdy nie mieliśmy czasu obejrzeć, albo program cykliczny, przegapiony odcinek serialu.
Przy myciu okien nie da się już tego zrobić. Ale można posłuchać audiobooka, kabaretu, ciekawego wystąpienia jakiejś znanej czy lubianej osoby.
A Wy jakie macie sposoby ?


dziewczyny, które nie segregują prania - używacie proszków uniwersalnych ?


edit: pomyliły mi sie wątki z tymi pozytecznymi poradami tutaj miało byc czy zakładac te nowe podfora czy nie ?

Edytowane przez _MAMA_
Czas edycji: 2012-04-04 o 19:12
_MAMA_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 21:50   #36
delilahinsomnia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 002
Dot.: Propozycja nowego podforum - pranie, sprzątanie, pucowanie

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Jestem za !
równiez jestem na TAK
delilahinsomnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 13:21   #37
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Propozycja nowego podforum - pranie, sprzątanie, pucowanie

Widzę, że pomysł ma swoich zwolenników i przeciwników. Myślę, że stworzenie takie podforum nikomu nie przyniesie szkody (myślę o zabraniu tych tematów z plotkowego) a może jedynie pomóc "uporządkować" tę konkretną tematykę.

Myślałam również o wątkach zbiorczych, ale niestety one nie załatwiają problemu. Bo ja przykładowo szukając sposobu na wybawienie plamy z tuszu nie chcę się przebijać przez porady na wybawianie 100 innych plam Lepiej krótko, ale na temat.

Po świętach wezmę się za organizację takiego forum, jeśli stosunek głosów na TAK ciągle będzie w przewadze
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-10, 20:09   #38
_MAMA_
Zakorzenienie
 
Avatar _MAMA_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3 412
GG do _MAMA_
Dot.: Propozycja nowego podforum - pranie, sprzątanie, pucowanie

Sonda zakończona pozytywnie czekamy na nowe podforum
jak sprytnie i sposobem prowadzić dom i nie napracować się dzięki doświadczeniom i poradom wizażanek
_MAMA_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 20:12   #39
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Propozycja nowego podforum - pranie, sprzątanie, pucowanie

Cytat:
Bo ja przykładowo szukając sposobu na wybawienie plamy z tuszu nie chcę się przebijać przez porady na wybawianie 100 innych plam
Jasne... na wizażu królują w każdej kategorii bezwartościowe wątki zbiorowe w których jest jeszcze większy śmietnik niż gdyby wątki powstawały osobno. Hitem moim zdaniem jest temat blondynek na podforum fryzjerskim - części jest ponad 20, żeby znaleźć jakiekolwiek rady w gąszczu tych tematów i przebić się przez 150 offtopów i plotek trzeba poświęcić (przy wizażowej wyszukiwarce) z dwie godziny. Temat już dawno powinien być przeniesiony na społeczność a wizażanki powinny mieć wolną drogę by zakładać wątki ze zdjęciami swoich włosów pytając o jakieś rady, czy coś. A tam nagminnie chce się wszystko upychać w tych śmietnikowych wątkach zbiorczych...
I do nie tylko moje spostrzeżenia, wiele razy załatwiałam wszystko drogą PW z innymi wizażankami bo wiele tematów zbiorczych okupowane jest przez zamkniętą grupę. Nie raz nie dwa z plotkowego ściągali taki wątek na społeczności, no ale jak widać kiepsko to idzie bo nie wszędzie jest tak dobrze

Edytowane przez 201604181004
Czas edycji: 2012-04-10 o 20:14
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 21:15   #40
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Propozycja nowego podforum - pranie, sprzątanie, pucowanie

Jakiś czas temu był pomysł powstanie podforum "Politycznie", a na wizażu o wiele częściej pojawiają się wątki z tym związane. Pomysł nie zostal zaakceptowany przez administracje, ale za to powstanie podforum "Pucowanie i sprzątanie"?! Ktoś mi powie, ze to nie jest dziwny portal...
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 23:51   #41
CremaCatalana
Rozeznanie
 
Avatar CremaCatalana
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 857
Dot.: Propozycja nowego podforum - pranie, sprzątanie, pucowanie

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
bo wiele tematów zbiorczych okupowane jest przez zamkniętą grupę.
Racja, jest masa takich wątków. I to zatytuowanych konkretnie, a potem 30 stron plotek o d. maryni żeby dostać się do wypowiedzi na temat, opinii czy informacji.
__________________
"Ten wie, tamten wie tylko ja nie wiem
Może coś przeoczyłem, a może nie znam sam siebie"
CremaCatalana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-11, 03:41   #42
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Propozycja nowego podforum - pranie, sprzątanie, pucowanie

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu był pomysł powstanie podforum "Politycznie", a na wizażu o wiele częściej pojawiają się wątki z tym związane. Pomysł nie zostal zaakceptowany przez administracje, ale za to powstanie podforum "Pucowanie i sprzątanie"?! Ktoś mi powie, ze to nie jest dziwny portal...
Że "dziwny", to się zgodzę . Ale o co Ci chodzi ? O udowodnienie wyższości "polityki" nad "pucowaniem i sprzątaniem" ? Dla mnie "pucowanie" nie jest sprawą priorytetową, ale z wielką przyjemnością poczytam taki wątek i nauczę się czegoś . I mam nadzieję, że znajdę tu więcej tolerancji niż w tematach "politycznych". I nikt tu nie będzie bezpardonowo szargał moich uczuć i opluwał moich ideałów, jak to ma często miejsce w dyskusjach o polityce i w podobnych tematach .

Jak najbardziej zgadzam się z drabineczką w kwestii "śmiecenia wątku" . Mam nadzieję, że moderator nie dopuści do wpisów typu : kupiłam dzisiaj płyn do mycia naczyń lub oj, oj, chyba zabiorę się za mycie okien .
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 13:24   #43
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Propozycja nowego podforum - pranie, sprzątanie, pucowanie

mnie sie ten pomysl podoba. Sama jestem gospodynia domu, wiec z checia skorzystam z rad innych osob na temat sprzatania itp.

Moze wiekszosc osob, ktorzy sa przeciw nie lubia sprzatac, nie sprawia im to przyjemnosci, albo nie musza bo np jest sie jeszcze u rodziców itp?

Ja na pewno byłabym stałym bywalcem
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 18:52   #44
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Propozycja nowego podforum - pranie, sprzątanie, pucowanie

Cytat:
Napisane przez CremaCatalana Pokaż wiadomość
Racja, jest masa takich wątków. I to zatytuowanych konkretnie, a potem 30 stron plotek o d. maryni żeby dostać się do wypowiedzi na temat, opinii czy informacji.
Dokładnie, poza tym wyszukiwanie frazy w wizażowej wyszukiwarce - już ktoś założył temat że ona działa tragicznie.
A te 30 stron, o ile nie 30 części wątków to własnie pitu pitu o bzdurach często z literówkami.
Hitem była dla mnie laska która w jednym wątku zbiorczym poświęconym danemu tematowi wklejała fotki kamieni nerkowych swojego faceta autentycznie. I to jest bulwersujące że za każdym razem jestem upominana "jest wątek zbiorczy" tylko czy moderatorzy są nie wiem, ślepi? Że w tych wątkach nie siedzą i nie przenoszą ich na społeczności...
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 19:10   #45
_MAMA_
Zakorzenienie
 
Avatar _MAMA_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3 412
GG do _MAMA_
Dot.: Propozycja nowego podforum - pranie, sprzątanie, pucowanie

Tak sobie to właśnie wyobrażałam, że będą wątki i jak w temacie będzie n.p. "sposób na uporczywe niespieralne plamy" to właśnie będą tylko wypowiedzi osób, które mają sposoby i np. właśnie przy pomocy pasty do zębów wybieliły od dawna zaplamioną bluzkę
czyli ład i porządek.

AgaZ jak tam? są juz jakieś przygotowania?
_MAMA_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 20:10   #46
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Propozycja nowego podforum - pranie, sprzątanie, pucowanie

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu był pomysł powstanie podforum "Politycznie", a na wizażu o wiele częściej pojawiają się wątki z tym związane. Pomysł nie zostal zaakceptowany przez administracje, ale za to powstanie podforum "Pucowanie i sprzątanie"?! Ktoś mi powie, ze to nie jest dziwny portal...
Jak na moje to "Pucowanie i sprzątanie" bardziej pasuje do pierwszej strony kobiecości, niż "Politycznie". Poza tym taki dział jest dużo praktyczniejszy - nie każdy interesuje się polityką, natomiast każdy w życiu musi sprzątać i dbać o swoje otoczenie, a czasem ciężko samemu znaleźć odpowiednie rozwiązanie.
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 23:14   #47
CremaCatalana
Rozeznanie
 
Avatar CremaCatalana
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 857
Dot.: Propozycja nowego podforum - pranie, sprzątanie, pucowanie

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Że "dziwny", to się zgodzę . Ale o co Ci chodzi ? O udowodnienie wyższości "polityki" nad "pucowaniem i sprzątaniem" ? Dla mnie "pucowanie" nie jest sprawą priorytetową, ale z wielką przyjemnością poczytam taki wątek i nauczę się czegoś . I mam nadzieję, że znajdę tu więcej tolerancji niż w tematach "politycznych". I nikt tu nie będzie bezpardonowo szargał moich uczuć i opluwał moich ideałów, jak to ma często miejsce w dyskusjach o polityce i w podobnych tematach .
W zasadzie się zgadzam, nie mam jakichś bardzo negatywnych doświadczeń, ale parę razy się pokłóciłam, generalnie ludzi bardzo nerwy ponoszą, żałuję, pozostanę jednak przy mojej pierwotnej wizji tego forum, bardziej zgodnej z hasłem "Pierwsza strona kobiecości", a od polityki są inne portale, jeśli mnie najdzie ochota.
__________________
"Ten wie, tamten wie tylko ja nie wiem
Może coś przeoczyłem, a może nie znam sam siebie"
CremaCatalana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 23:21   #48
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Propozycja nowego podforum - pranie, sprzątanie, pucowanie

Cytat:
Napisane przez smieszka250 Pokaż wiadomość
Ja jestem za i proponuję od razu założenie wątku motywującego do sprzątania
są takie na wizażowych społecznościach
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 19:50   #49
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Propozycja nowego podforum - pranie, sprzątanie, pucowanie

Nie mam zamiaru udowadniać wyższości polityki nad sprzątaniem, bo nie o to chodzi Po prostu nie będę tam zaglądać . Jednak wydaje mi się, że ilość dyskusji podejmowana na tematy polityczne zdecydowanie przewyższa sprzatanie i nie wydaje mi się, aby było ich tak dużo, żeby stworzyć osobne podforum.
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-13, 07:54   #50
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Propozycja nowego podforum - pranie, sprzątanie, pucowanie

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Nie mam zamiaru udowadniać wyższości polityki nad sprzątaniem, bo nie o to chodzi Po prostu nie będę tam zaglądać . Jednak wydaje mi się, że ilość dyskusji podejmowana na tematy polityczne zdecydowanie przewyższa sprzatanie i nie wydaje mi się, aby było ich tak dużo, żeby stworzyć osobne podforum.
Wyobrażasz sobie co się będzie działo na podforum politycznie? Sądzę, że i Rutkowski Patrol nie dałby rady na zajadłe walki Wizażanek

Wyższość jednego tematu nad drugim to temat śliski i raczej omijam, ale biorąc pod uwagę ogólną tematykę strony (Wizaż.pl) , no to wszystko co babskie, ma prawo tu być. A znasz bardziej babskie zajęcie, niźli sprzątanie? Prawda jest taka, że to nasze równouprawnienie możemy sobie w buty wsadzić, bo od tego mamy jeszcze gorzej - musimy zapitalać na 2 etaty (praca zawodowa + praca w domu), a czasem i trzy (p. zawodowa + p. w domu + dzieciak). Jak ktoś ma sprzątającego TŻta (no ok, ja też mam), to super, gratuluję, ale to jest wyjątek od reguły. Ale nie oszukujmy się - to od kobiety wymaga się trzymania chałupy w ryzach...
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 15:00   #51
karolina_les
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 143
Dot.: Propozycja nowego podforum - pranie, sprzątanie, pucowanie

Dziewczyny, a ja ostatnio mam problem ze ścianami. W kuchni mam prawie zawsze otwarte okno (od ulicy, dość ruchliwej) i ostatnio zauważyłam, ze zrobił się na tej ścianie okna taki ciemny osad, próbowałam to zmyć wodą z płynem ale robiły się smugi cały czas. Macie jakąś radę na dobre mycie ścian, bez koniecznosci malowania?
karolina_les jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 15:54   #52
_MAMA_
Zakorzenienie
 
Avatar _MAMA_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3 412
GG do _MAMA_
Dot.: Propozycja nowego podforum - pranie, sprzątanie, pucowanie

karolina może skopiuj swoje pytanie tutaj
W tym wątku dyskutujemy czy powinno powstać nowe podforum o sposobach na porzadek w domu
_MAMA_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 17:41   #53
Funit
Rozeznanie
 
Avatar Funit
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 523
Dot.: Propozycja nowego podforum - pranie, sprzątanie, pucowanie

Jestem jak najbardziej ZA powstaniem takiego wątku Chciałabym znaleźć posegregowane informacje na tematy związane ze sprzątaniem
Funit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 20:00   #54
karolina_les
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 143
Dot.: Propozycja nowego podforum - pranie, sprzątanie, pucowanie

A ok. W takim razie jestem za otwarciem
karolina_les jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 21:19   #55
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Propozycja nowego podforum - pranie, sprzątanie, pucowanie

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu był pomysł powstanie podforum "Politycznie", a na wizażu o wiele częściej pojawiają się wątki z tym związane. Pomysł nie zostal zaakceptowany przez administracje, ale za to powstanie podforum "Pucowanie i sprzątanie"?! Ktoś mi powie, ze to nie jest dziwny portal...
zgadzam sie.

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Że "dziwny", to się zgodzę . Ale o co Ci chodzi ? O udowodnienie wyższości "polityki" nad "pucowaniem i sprzątaniem" ? Dla mnie "pucowanie" nie jest sprawą priorytetową, ale z wielką przyjemnością poczytam taki wątek i nauczę się czegoś . I mam nadzieję, że znajdę tu więcej tolerancji niż w tematach "politycznych". I nikt tu nie będzie bezpardonowo szargał moich uczuć i opluwał moich ideałów, jak to ma często miejsce w dyskusjach o polityce i w podobnych tematach .

Jak najbardziej zgadzam się z drabineczką w kwestii "śmiecenia wątku" . Mam nadzieję, że moderator nie dopuści do wpisów typu : kupiłam dzisiaj płyn do mycia naczyń lub oj, oj, chyba zabiorę się za mycie okien .
jak jakis watek nie odpowiada to nie musisz go czytac - proste.
po drugie - tutaj nie chodzi o wyzszosc sprzatania nad polityka, ale dlaczego nie mozna stworzyc takiego podforum? z niektorych waszych wypowiedzi wynika, ze polityka jest niekobieca, dlatego nie powinno byc takiego podfroum wiele osob sie tym interesuje, sledzi wydarzenia, jest zapotrzebowanie, wiec dlaczego ten dzial mialby byc pominiety?

Cytat:
Napisane przez _MAMA_ Pokaż wiadomość
Tak sobie to właśnie wyobrażałam, że będą wątki i jak w temacie będzie n.p. "sposób na uporczywe niespieralne plamy" to właśnie będą tylko wypowiedzi osób, które mają sposoby i np. właśnie przy pomocy pasty do zębów wybieliły od dawna zaplamioną bluzkę
czyli ład i porządek.
przeciez jest watek na plotkowym "jak usunac plame z "
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 02:25   #56
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Propozycja nowego podforum - pranie, sprzątanie, pucowanie

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
jak jakis watek nie odpowiada to nie musisz go czytac - proste.
Ano właśnie !

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa
po drugie - tutaj nie chodzi o wyzszosc sprzatania nad polityka, ale dlaczego nie mozna stworzyc takiego podforum?
Chyba zły adres na to pytanie . Skierować je należy raczej do Administratora .
I nie zauważyłam, aby któraś z nas, napisała : nie zakładać pod-forum "polityka" . My, o ile zdążyłaś się zorientować, pytamy o możliwość utworzenia pod-forum o pracach domowych .
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 11:40   #57
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Propozycja nowego podforum - pranie, sprzątanie, pucowanie

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
po drugie - tutaj nie chodzi o wyzszosc sprzatania nad polityka, ale dlaczego nie mozna stworzyc takiego podforum? z niektorych waszych wypowiedzi wynika, ze polityka jest niekobieca, dlatego nie powinno byc takiego podfroum wiele osob sie tym interesuje, sledzi wydarzenia, jest zapotrzebowanie, wiec dlaczego ten dzial mialby byc pominiety?
Maniwa, w poniższej wypowiedzi, po części odpowiedziała na Twoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Maniwa Pokaż wiadomość
Wyobrażasz sobie co się będzie działo na podforum politycznie? Sądzę, że i Rutkowski Patrol nie dałby rady na zajadłe walki Wizażanek


Od siebie dodam, jako kobieta - politolog, że sama odradzałabym zakładanie podforum polityka. Tak samo jak podforum religia To dla moderatorów byłaby praca na ugorze - siedzieliby na wątku 24 h na dobę .

Z zainteresowaniem polityką jest tak, że tych zdrowo zainteresowanych jest niewielka grupka, za to zdrowo rąbniętych na punkcie jakiejś konkretnej partii, z lewa, z prawa, środka - cała masa. I przykro mi to stwierdzić, ale o polityce uroczo i pobudzająco intelektualnie rozmawia się jedynie z teoretykami polityki, którzy ukochali mądrość. Cała reszta zapienia się od obecności samego przeciwnika politycznego.

A sprzątać każdy musi, mam uzasadnione podejrzenia, że te podforum może dobitniej trafić, nie do matek-polek jeżdżących na szmacie, ale do osób, które nie chcą się namęczyć przy sprzątaniu, a mieć czysto Chyba, że ktoś ogólnie ma wszystko gdzieś, bo za niego mamusia lub tatuś zrobią...
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 13:54   #58
_MAMA_
Zakorzenienie
 
Avatar _MAMA_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3 412
GG do _MAMA_
Dot.: Propozycja nowego podforum - pranie, sprzątanie, pucowanie

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
mam uzasadnione podejrzenia, że te podforum może dobitniej trafić, nie do matek-polek jeżdżących na szmacie, ale do osób, które nie chcą się namęczyć przy sprzątaniu, a mieć czysto
[/I]

i ja też do nich należę lubię ciekawe rozwiązania "jak robic żeby się nie narobic " dlatego też z ogromna ciekawością czytam wszelkie porady w tej tematyce i w każdej dziedzinie
A skoro np. w tym momencie jest na wizaz-u 20 000 osób to bardzo chętnie poznałabym ich sposoby jak uzyskać ten sam efekt mniejszą pracą.
_MAMA_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:04.