Niespodziewany (i niezapowiedziany) wyjazd faceta - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-04-12, 09:30   #1
senza_un_perche_nada
Raczkowanie
 
Avatar senza_un_perche_nada
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 55

Niespodziewany (i niezapowiedziany) wyjazd faceta


Drogie Panie (i Panowie),

Pytanie teoretyczne - raczej z ciekawości (sytuacja mnie nie dotyczy, ale bliskiej mi osoby) - jak byście zachowali sie w takiej sytuacji:

Spotykacie się od pewnego czasu z facetem, jeszcze nie padło słowo kocham, ale sypiacie ze soba i ustaliliscie, ze jest to relacja na wyłaczność.

Facet ma dziecko (córeczkę) z poprzedniego związku, którą opiekuje się w niektóre wieczory w tygodniu, poza tym każde z Was dużo pracuje, więc domyślnie spotykacie się w weekedy - to taki czas dla Was, ustaliliście to kiedyś, wiec pytanie brzmi zawsze: "Co robimy w weekend?", a nie: "Czy się widzimy?".

No i w piątek rano na pytanie do faceta "Co u Ciebie?", otrzymujecie odpowiedź, że właściwie to on jest w pociągu do miejsca oddalonego od miejsca w którym Ty i on mieszkacie o 500 km, bo zwolniło się miejsce na branżowe szkolenie i wraca w nocy z niedzieli na poniedziałek.

Nic Wam wcześniej nie wspominał o tym wyjeździe, ani że chciał na niego jechać, ani że zwolniło się miejsce - wczoraj gdy rozmawialiscie przez telefon on siedział w domu z córeczką i tematu w ogóle nie było. Ostatni raz widzieliście się w niedzielę tydzień temu.

Czy zrobiłoby Wam się smutnego z tego powodu? Czy miałoby to wpływ na dalszą znajomość?
senza_un_perche_nada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-12, 09:54   #2
Jogurtowe_love
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 294
Dot.: Niespodziewany (i niezapowiedziany) wyjazd faceta

Nie, nie byłoby mi smutno. Facet nie musi Ci się spowiadać. Zwlaszcza że jesteście na początkowym etapie relacji.
Jogurtowe_love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-12, 10:05   #3
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Niespodziewany (i niezapowiedziany) wyjazd faceta

Zależy jak trwa ten związek i jak dokładnie wygląda umawianie się na te spotkania. Gdyby to był stały rytuał od 3 miesięcy, to bym się po prostu zdziwiła, że nie dał znać od razu.
Inna sprawa, że mógł naprawdę nie wiedzieć o wyjeździe w chwili rozmowy.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-12, 10:11   #4
nightingale__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 256
Dot.: Niespodziewany (i niezapowiedziany) wyjazd faceta

Możesz czuć się rozczarowana i może być Ci smutno, bo chciałaś z nim spędzić weekend, ale nie możesz mieć do niego pretensji. Jest to szkolenie, na którym zwolniło się miejsce. Nie zmienił nagle i bez uprzedzenia wspólnie ustalonych planów, tylko skorzystał z okazji, zanim w ogóle umówił się z Tobą na spotkanie. Szkoda, że tak późno się o tym dowiadujesz, ale awantury bym z tego nie robiła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nightingale__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-12, 10:14   #5
senza_un_perche_nada
Raczkowanie
 
Avatar senza_un_perche_nada
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 55
Dot.: Niespodziewany (i niezapowiedziany) wyjazd faceta

Cytat:
Napisane przez nightingale__ Pokaż wiadomość
Możesz czuć się rozczarowana i może być Ci smutno, bo chciałaś z nim spędzić weekend, ale nie możesz mieć do niego pretensji. Jest to szkolenie, na którym zwolniło się miejsce. Nie zmienił nagle i bez uprzedzenia wspólnie ustalonych planów, tylko skorzystał z okazji, zanim w ogóle umówił się z Tobą na spotkanie. Szkoda, że tak późno się o tym dowiadujesz, ale awantury bym z tego nie robiła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie ja - pisałam, że to sytuacja bliskiej mi osoby, nie moja i pytam z ciekawości, jakie macie podejście do takich zachowań.
senza_un_perche_nada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-12, 10:21   #6
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Niespodziewany (i niezapowiedziany) wyjazd faceta

Zwolniło się miejsce na szkolenie, na którym mu zależało. Przesadzasz.


No tak. Wiadomo nie Ty..XD

Edytowane przez ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Czas edycji: 2019-04-12 o 10:33
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-12, 10:26   #7
amillia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: Niespodziewany (i niezapowiedziany) wyjazd faceta

No ja bym po prostu zapytała czy dowiedział się o tym w ostatniej chwili. Jeśli od dłuższego czasu spotykamy się co weekend i taka była umowa to niepoinformowanie drugiej strony o zmianie planów jest trochę buracką zagrywką, można w tym czasie samemu inaczej sobie zorganizować weekend a nie czekać do ostatniego momentu czy komuś się nie odwidzi godzinę przed spotkaniem. Ale nie zakładałabym od razu złośliwości z jego strony, może nie pomyślał, nie wczuł się, na spokojnie bym poprosiła, żeby w przyszłości napisał nawet smsa czy coś, że wyjeżdża i odwołuje wspólne plany, żebym miała jasność, że nie spotykamy się w weekend i mogę umówić się z kimś innym.
amillia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-12, 10:33   #8
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Niespodziewany (i niezapowiedziany) wyjazd faceta

Cytat:
Napisane przez amillia Pokaż wiadomość
No ja bym po prostu zapytała czy dowiedział się o tym w ostatniej chwili. Jeśli od dłuższego czasu spotykamy się co weekend i taka była umowa to niepoinformowanie drugiej strony o zmianie planów jest trochę buracką zagrywką, można w tym czasie samemu inaczej sobie zorganizować weekend a nie czekać do ostatniego momentu czy komuś się nie odwidzi godzinę przed spotkaniem. Ale nie zakładałabym od razu złośliwości z jego strony, może nie pomyślał, nie wczuł się, na spokojnie bym poprosiła, żeby w przyszłości napisał nawet smsa czy coś, że wyjeżdża i odwołuje wspólne plany, żebym miała jasność, że nie spotykamy się w weekend i mogę umówić się z kimś innym.
Dokładnie. Skoro spotykali się co weekend bez umawiania, to wypadałoby poinformować wcześniej, a nie już w trakcie wyjazdu. Co nie zmienia faktu że taka bzdura nie powinna mieć wpływu na przyszłość związku. Samo pytanie obcych ludzi o opinię w takiej sprawie stawia dziwne światło na ich relację.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-12, 10:45   #9
PoPoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 198
Dot.: Niespodziewany (i niezapowiedziany) wyjazd faceta

Ale co on takiego zrobił? Pojechał na szkolenie .. to złe? Bo nie rozumiem :0

Miał o zgodę pytać?
PoPoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-12, 10:46   #10
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Niespodziewany (i niezapowiedziany) wyjazd faceta

Byłabym zaskoczona ale raczej nie zła. Nawet jeśli by zapomniał o poinformowaniu mnie nawet jeśli wcześniej by o tym wiedział.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-12, 11:30   #11
Misiulki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 16
Dot.: Niespodziewany (i niezapowiedziany) wyjazd faceta

Uznałabym, że fajnie byłoby wiedzieć wcześniej. Aaaaale skoro nie umawialiście się konkretnie (ani nie konkretnie) na spędzenie tego weekendu razem to nic złego nie zrobił
Misiulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-12, 11:51   #12
linkinpaark
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 606
Dot.: Niespodziewany (i niezapowiedziany) wyjazd faceta

Cytat:
Napisane przez PoPoo Pokaż wiadomość
Ale co on takiego zrobił? Pojechał na szkolenie .. to złe? Bo nie rozumiem :0

Miał o zgodę pytać?
Nie wiem skąd wzięłaś to pytanie o zgodę Autorce raczej chodzi o to, ze nie dał wcześniej znać o szkoleniu, a weekendy były ,,ich".
Nie wiem kiedy dowiedział się o wyjeździe, ale konieczność logiczna nakazuje myśleć, że stało się to zanim wsiadł do pociągu, więc automatycznie po uzyskaniu informacji, że jedzie powinien poinformować autorkę - chociażby po to, żeby mogła sobie inaczej zorganizować czas skoro weekendy spędzali wspólnie.
Ja nie wiem czy szacunek do drugiej osoby i do jej czasu, to jest coś złego? On zadzwonił dopiero z pociągu, a w zasadzie, to nie zadzwonił tylko poinformował autorkę, gdy zapytała co u niego...No ja bym pomyślała, że ktoś sobie ze mnie jaja robi.
Ale z drugiej strony, to czy jest to temat na wątek? Autorko, powinnaś mu powiedzieć i wytłumaczyć, co w jego zachowaniu było nieodpowiednie. Przecież to ty jesteś z nim w związku i tu nie ma znaczenia nasze zdanie, a twoje i czy ty akceptujesz takie zachowania. Ja bym się mega zirytowała, gdyby TŻ mnie poinformował o swoim wyjeździe będąc już w drodze, tym bardziej gdybyśmy mieli na ten czas plany. Takie to jakieś niepoważne, rozumiem rozgoryczenie.

Edytowane przez linkinpaark
Czas edycji: 2019-04-12 o 11:53
linkinpaark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-12, 12:38   #13
Epikea
Raczkowanie
 
Avatar Epikea
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 244
Dot.: Niespodziewany (i niezapowiedziany) wyjazd faceta

Ja tutaj nie widzę żadnego problemu. Może po prostu dowiedział się o tym wyjeździe nagle i nie zdążył lub nie pomyślał o tym, aby Ciebie poinformować. Zapewne musiał się spakować, skoro to wyjazd na cały weekend. Poza tym nie ma obowiązku się od razu spowiadać. Dowiedziałaś się o tym w piątek rano, skąd wiesz, że nie miał zamiaru napisać Ci o tym później?
__________________
Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to, co oswoiłeś.
Epikea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-12, 13:29   #14
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 858
Dot.: Niespodziewany (i niezapowiedziany) wyjazd faceta

Cytat:
Napisane przez amillia Pokaż wiadomość
No ja bym po prostu zapytała czy dowiedział się o tym w ostatniej chwili. Jeśli od dłuższego czasu spotykamy się co weekend i taka była umowa to niepoinformowanie drugiej strony o zmianie planów jest trochę buracką zagrywką, można w tym czasie samemu inaczej sobie zorganizować weekend a nie czekać do ostatniego momentu czy komuś się nie odwidzi godzinę przed spotkaniem. Ale nie zakładałabym od razu złośliwości z jego strony, może nie pomyślał, nie wczuł się, na spokojnie bym poprosiła, żeby w przyszłości napisał nawet smsa czy coś, że wyjeżdża i odwołuje wspólne plany, żebym miała jasność, że nie spotykamy się w weekend i mogę umówić się z kimś innym.

O to to.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-12, 14:10   #15
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Niespodziewany (i niezapowiedziany) wyjazd faceta

Szczerze? Pomyślałabym, że jednak nie mówimy sobie wszystkiego
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-12, 15:03   #16
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Niespodziewany (i niezapowiedziany) wyjazd faceta

A on w ogóle wie, że jest z tobą w związku? Bo sypianie na wyłączność to nie równa się związek. Może facet stwierdził, że nie musi specjalnie informować dziewczyny do łóżka i miłego spędzania czasu, że w ten weekend się nie spotkają
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-12, 15:34   #17
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Niespodziewany (i niezapowiedziany) wyjazd faceta

Postąpił podle. Tu nie chodzi przecież o pozwolenie, a o informację. " Słuchaj, wypadło mi szkolenie w weekend. Nie będziemy mogli się spotkać". Odniosłabym wrażenie, że mnie nie szanuje.

Edytowane przez Vanir410
Czas edycji: 2019-04-12 o 15:47
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-12, 15:38   #18
linkinpaark
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 606
Dot.: Niespodziewany (i niezapowiedziany) wyjazd faceta

Swoją drogą to podziwiam niektóre z was za taką szeroką tolerancję.
Gdybym miała z kimś zaplanowany weekend, niezależnie od tego kim by ta osoba była, to oczekiwałabym niezwłocznie informacji, że plany uległy zmianie, a nie wesołego poinformowania już z trasy ,,przy okazji" że gdzieś ta osoba jedzie i w sumie jednak jej nie będzie.
linkinpaark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-12, 15:46   #19
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Niespodziewany (i niezapowiedziany) wyjazd faceta

Cytat:
Napisane przez patusiaa23 Pokaż wiadomość
A on w ogóle wie, że jest z tobą w związku? Bo sypianie na wyłączność to nie równa się związek. Może facet stwierdził, że nie musi specjalnie informować dziewczyny do łóżka i miłego spędzania czasu, że w ten weekend się nie spotkają
"ustaliliscie, ze jest to relacja na wyłaczność."
"więc domyślnie spotykacie się w weekedy - to taki czas dla Was, ustaliliście to kiedyś"
Nie, facet pewnie nie wie, skoro USTALILI związek na wyłączność i spotkania w weekendy.: mur:
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-12, 16:26   #20
pfffh
Zadomowienie
 
Avatar pfffh
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 1 975
Dot.: Niespodziewany (i niezapowiedziany) wyjazd faceta

Ja kiedyś dostałam propozycję wyjazdu na szkolenie o 20tej (bo kolega ktory mial na nie jechac się rozchorowal), a wyjazd był o 7mej rano następnego dnia. I rozumiem, że takie wyjazdy mogą być z znienacka.
__________________
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne" A. Sapkowski "Narrenturm"
pfffh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-12, 16:29   #21
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Niespodziewany (i niezapowiedziany) wyjazd faceta

Mnie by się zrobiło przykro. Nie że jedzie, tylko że nie poinformował mnie. Jak siedzi w pociągu, to miał czas smsa napisać.
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-12, 16:33   #22
_Julita89
Raczkowanie
 
Avatar _Julita89
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 181
Dot.: Niespodziewany (i niezapowiedziany) wyjazd faceta

No ja byłam w sytuacji, gdzie facet wyjechał z dnia na dzień i nie poinformował mnie o tym, a telefon nie odpowiadał, dowiedziałam się z insta ze jest na drugiej półkuli. No mi było smutno, byłam wściekła, bo to było dla mnie lekcewazące, nagle urwał się kontakt, a mieliśmy w tamtym czasie i tak problem więc nie wiedziałam czy uciekł, zostawił mnie czy co robi, myślałam ze mnie zdradza, itd. itp. Dla niego to nie był problem, bo wziął za oczywiste ze jak co roku jedzie za granicę do siostry świętować jej urodziny (no ja o tej ich tradycji latania do siebie w urodziny nie wiedziałam) i ogólnie nikogo nie informuje co robi, gdzie jeździ, itd. itp. i co to jest taki wyjazd, poza tym nie byliśmy umówieni, a ja miałam pracę, więc i tak byśmy się nie widzieli, więc problemu nie ma.
Miało to wpływ na dalszą znajomość, ze m.in. po tym wypadły nam inne, jak tu się to określa, "trupy z szafy" i musieliśmy wprost ustalić o czym kogo informujemy i co dla kogo jest wazne.
__________________
28.02 ...and I said "yes"

Edytowane przez _Julita89
Czas edycji: 2019-04-12 o 16:37
_Julita89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-12, 16:44   #23
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Niespodziewany (i niezapowiedziany) wyjazd faceta

Zirytowałabym się trochę że on on tym wcześniej nie wspomniał, bo wiadomo - musiał o tym wiedzieć przynajmniej kilka godzin przed wyjazdem Ale nie przypisywałabym temu głębszego znaczenia.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-12, 17:05   #24
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Niespodziewany (i niezapowiedziany) wyjazd faceta

Cytat:
Napisane przez Vanir410 Pokaż wiadomość
"ustaliliscie, ze jest to relacja na wyłaczność."
"więc domyślnie spotykacie się w weekedy - to taki czas dla Was, ustaliliście to kiedyś"
Nie, facet pewnie nie wie, skoro USTALILI związek na wyłączność i spotkania w weekendy.: mur:
Ustalili seks na wyłączność i spotkania w weekendy, bo w tygodniu nie mają czasu. Równie dobrze facet może myślic, że ma sta fwb, skoro autorka nie powiedziała, ŻE SA W ZWIĄZKU
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-12, 17:15   #25
linkinpaark
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 606
Dot.: Niespodziewany (i niezapowiedziany) wyjazd faceta

Cytat:
Napisane przez patusiaa23 Pokaż wiadomość
Ustalili seks na wyłączność i spotkania w weekendy, bo w tygodniu nie mają czasu. Równie dobrze facet może myślic, że ma sta fwb, skoro autorka nie powiedziała, ŻE SA W ZWIĄZKU
A jakie to ma znaczenie czy są w związku? Pytam poważnie. Chyba najważniejsze znaczenia ma fakt, że spotykali się co weekend. Więc nieważne czy był fwb, chłopakiem czy jej wujkiem, bo szacunek do drugiej osoby nakazuje poinformować, że plany się zmieniły i jednak się nie spotkamy...

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Cytat:
Napisane przez pfffh Pokaż wiadomość
Ja kiedyś dostałam propozycję wyjazdu na szkolenie o 20tej (bo kolega ktory mial na nie jechac się rozchorowal), a wyjazd był o 7mej rano następnego dnia. I rozumiem, że takie wyjazdy mogą być z znienacka.
No tak, ja tam nie neguje tego, że wyjazd może wypaść nagle. Ale ten chłopak mógł się pofatygować i dać znać od razu, jak się dowiedział, a nie informować już z trasy...
linkinpaark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-12, 17:16   #26
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Niespodziewany (i niezapowiedziany) wyjazd faceta

Oczywiście, że w kwestii szacunku nie ma to zadnego znaczenia, po prostu zakładam opcje, że facet po prostu może nie traktować tej znajomości tak poważnie jak autorka i nie czuć się tym samym zobowiązany do informowania wcześniej. Z pierwszego postu równie dobrze może wynikać, że to po prostu regularne fwb i ustalone weekendy, bo w tygodniu każdy zajmuje się sobą i tak ustalili, że nie będą sobie wtedy zwracali gitary

Edytowane przez patusiaa23
Czas edycji: 2019-04-12 o 17:37
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-12, 17:29   #27
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 136
Dot.: Niespodziewany (i niezapowiedziany) wyjazd faceta

Cytat:
Napisane przez senza_un_perche_nada Pokaż wiadomość
Drogie Panie (i Panowie),

Pytanie teoretyczne - raczej z ciekawości (sytuacja mnie nie dotyczy, ale bliskiej mi osoby) - jak byście zachowali sie w takiej sytuacji:

Spotykacie się od pewnego czasu z facetem, jeszcze nie padło słowo kocham, ale sypiacie ze soba i ustaliliscie, ze jest to relacja na wyłaczność.

Facet ma dziecko (córeczkę) z poprzedniego związku, którą opiekuje się w niektóre wieczory w tygodniu, poza tym każde z Was dużo pracuje, więc domyślnie spotykacie się w weekedy - to taki czas dla Was, ustaliliście to kiedyś, wiec pytanie brzmi zawsze: "Co robimy w weekend?", a nie: "Czy się widzimy?".

No i w piątek rano na pytanie do faceta "Co u Ciebie?", otrzymujecie odpowiedź, że właściwie to on jest w pociągu do miejsca oddalonego od miejsca w którym Ty i on mieszkacie o 500 km, bo zwolniło się miejsce na branżowe szkolenie i wraca w nocy z niedzieli na poniedziałek.

Nic Wam wcześniej nie wspominał o tym wyjeździe, ani że chciał na niego jechać, ani że zwolniło się miejsce - wczoraj gdy rozmawialiscie przez telefon on siedział w domu z córeczką i tematu w ogóle nie było. Ostatni raz widzieliście się w niedzielę tydzień temu.

Czy zrobiłoby Wam się smutnego z tego powodu? Czy miałoby to wpływ na dalszą znajomość?

Zależy.



Jeśli miałam konkretne plany z nim na ten weekend, to chciałabym wiedzieć, czy dowiedział się o tym przed chwilą. Jeśli tak, to nie byłoby problemu. Jeśli nie, no to słabo.



Jeśli w ogóle nie było żadnych planów na ten weekend, tylko tak zwykle się umawiacie, to nie zrobiłoby mi się smutno, bo nie widzę powodu.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-12, 17:51   #28
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Niespodziewany (i niezapowiedziany) wyjazd faceta

Autorko, jest przykro, bo my jesteśmy takimi naiwniarami, myślimy, że ta druga (mówiąc naiwnie połówka) myśli to co my.
Nie ma co tej sytuacji rozkładać na atomy. Prawdopodobnie poprostu wszystko działało się szybko, na spontanie, emocje związane z wyjazdem itp
Jeśli jeszcze coś niepokoi Cię w tym związku, to przyjrzyj się bliżej, jak on Cię traktuje. Ale nie graj w żadne gierki typu odgrywanie Nie awanturuj się o to, nie przeprowadzaj żadnych wyjaśniających to rozmów.
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-12, 17:59   #29
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Niespodziewany (i niezapowiedziany) wyjazd faceta

Dlaczego ma z nim o tym nie porozmawiac i nie powiedzieć mu o swoich oczekiwaniach jakie ma odnośnie tej znajomości.
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-12, 18:08   #30
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Niespodziewany (i niezapowiedziany) wyjazd faceta

Pomyślałabym, że facet traktuje mnie jedynie jako opcję do seksu, nadal czuje się singlem i tak ogólnie to ma mnie w tyłku. No bez jaj, 3 sek zajęłoby mu napisanie smsa: jadę jutro na szkolenie. Wyjechać 500 km to nie jest takie nic, o tym już się raczej informuje swoich partnerów. Gdyby autorka nie spytała co u niego, to w ogóle by się nie dowiedziała, że jest na drugim końcu Polski? Fajna komunikacja.
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-17 12:13:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:33.