Pryszcze-HELP! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-12, 09:30   #1
Salka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 263
GG do Salka

Pryszcze-HELP!


Witam,
mam straszny problem bo na policzku w jednym miejscu robia mi sie takie pryszcze, ktore okropnie bola i nie buduja sie do konca. Czy macie jakies sposoby na to jest to dla mnie uciazliwe, bo pomijajac fakt ze jest to szpecace to boli okropnie. Wyglada jak wrzod i nie umiem sobie z tym poradzic. macie jakies preparaty ktore likwiduja tego typu rzeczy?Dodam tylko ze robie 2 razy w tyg peeling i oczyszczam codziennie twarz zelami to cery tlustej. Poradzcie cos!

Edytowane przez Salka
Czas edycji: 2005-07-12 o 10:02
Salka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 12:35   #2
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: Pryszcze-HELP!

Przede wszystkim radze przejsc sie do dermatologa,bo przez peelingi mozesz to rozniesc na cala twarz i dopiero bedzie problem.Powinnas raczej stosowac jakis miejscowy antybiotyk,ale jak mowie to tylko dermatolog jest w stanie cos zadzialac.Pij moze ziele bratka,albo sprobuj lykac tabletki drozdzowe,jest ich cale mnostwo,ja osobiscie polecam Lewitan(200szt za niecale 10zl).A te krosty moze na razie sproboj smarowac punktowo Effaclar A.I firmy La Roche Posay,jest dorogi,chyba okolo 40zl,ale moim zdaniem skuteczny.Powinien Ci ladnie przysuszyc te krosty.Tylko nie wyciskaj ich,bo Ci sie porobia blizny itd.Moim zdaniem masz zaczatki tradziku i pamietaj,tradzik nie musi sie wcale objawiac w postaci pryszcza z ropa,sa rozne jego odmiany.
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 12:47   #3
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Pryszcze-HELP!

Widzialam podobny post do Twojego ostatnio, nie wiem czy nawet nie Ty sama go zalozylas?BYlo sporo razy o podskornych pryszczach wiec skorzystaj z wyszukiwarki
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:07.