Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-08, 19:34   #2401
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

zapraszam do wątku o promocjach, mozna rozjasniac bialym/bardzo jasnym, mieszac nalezyprzez 5 min, mozna uzyc mlynka doo kawy
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 11:06   #2402
Andzia1971
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź i okolice
Wiadomości: 119
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Czy na stronie edm można zamawiać tylko próbki, np. raz w tygodniu ? Czy też są jakieś wymagania ?
Andzia1971 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 13:52   #2403
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Probki sie zamawia dla dobrania koloru, jedna starcza na miesiac wiec watpie czy mozesz co tydzien zamawiac same darmowe probki. Byloby to naduzycie i by sie zorientowali
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 15:30   #2404
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Mam pytanie dla wielbicielek jedwabiu Ktora firma oferuje najlepszy waszym zdaniem czysty jedwab (bez dodatkow)? Mam na mysli taki najdrobniej zmielony. Co polecacie? Szkoda, ze z EDM wycofali
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 16:22   #2405
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie. Uzywam od 2-3 tygodni podkladow mineralnych. Najpierw EDM teraz Erthnicity. I wydaje mi sie, ze mam bardziej czerwone naczynka (mam cere naczynkowa). Czy u was podklady mineralne powodowaly podraznienie naczynek? Bo slyszalam ze moga.
Moje naczynka uspokoiły sie po minerałach bardzo, naprawdę widzę pozytywną zmianę
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 16:28   #2406
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie. Uzywam od 2-3 tygodni podkladow mineralnych. Najpierw EDM teraz Erthnicity. I wydaje mi sie, ze mam bardziej czerwone naczynka (mam cere naczynkowa). Czy u was podklady mineralne powodowaly podraznienie naczynek? Bo slyszalam ze moga. Nie jestem pewna, ze to wina podkladu, bo i zimno ostatnio i bledsza jestem (bo zima) to je automatycznie bardziej widac, ale bylabym wdzieczna za odpowiedz...
Mineraly takze moga podrazniac naczynka,niektore cery zle reaguja na mike choc nie tylko.
Nie ma na to reguly,niestety
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 16:55   #2407
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Ja sobie zrobilam fotke policzka po nalozeniu podkladu czyli o 5 rano i o 16.30 jak wrocilam z pracy.. i jestem o tyle zadowolona, że sie nie zwarzylo, lampa mega ale co tam!
No i nie starl sie podklad.. a siedzialam dzisiaj plecami do okna a slonko niezle grzalo (na sobie mialam czarny gruby swetr....).

Po przyjsciu do domu, pomyslalam ze tak jak sie to chyba robi, przypudruje sie troszeczke.. ale u mnie to chyba nie działa, bo wzielam troszke pudru na pedzel, przejechalam po twarzy i dopiero wtedy sie zwarzylo
Ja chyba musze po prostu od nowa makijaz robic jesli mialabym pozniej wychodzic
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-09, 16:55   #2408
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Mam pytanie dla wielbicielek jedwabiu Ktora firma oferuje najlepszy waszym zdaniem czysty jedwab (bez dodatkow)? Mam na mysli taki najdrobniej zmielony. Co polecacie? Szkoda, ze z EDM wycofali
Vril, ja polecam silknaturals, i kontakt z nimi fajny i koszt kolo 8 dol, a przesylka kolo 3-4 dol. Poza tym mam go i jest to pyłek (jak silica drobny).
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 17:28   #2409
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Pastereczka dziekuje, wlasnie takiego pylku szukam
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 17:33   #2410
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Mam pytanie dla wielbicielek jedwabiu Ktora firma oferuje najlepszy waszym zdaniem czysty jedwab (bez dodatkow)? Mam na mysli taki najdrobniej zmielony. Co polecacie? Szkoda, ze z EDM wycofali
Vril nie ma co żałować tego z EDM. Po pierwsze nie był to czysty jedwab, po drugiej nie był to drobno zmielony puder, a po trzecie są lepsze i nawet gdyby był jeszcze w ofercie EDM to bym go nie poleciła.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 17:42   #2411
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

To nie byl czysty jedwab? Ol, dzieki za uswiadomienie, w takim razie juz mi nie zal Co w takim razie ty mi polecisz Lubie pudry z jedwabiem, dobrze mi z nimi, mam hauszke ale chce cos jednoskladnikowego i bez tego zapachu a'la choinka zapachowa
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-09, 17:53   #2412
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
To nie byl czysty jedwab? Ol, dzieki za uswiadomienie, w takim razie juz mi nie zal Co w takim razie ty mi polecisz Lubie pudry z jedwabiem, dobrze mi z nimi, mam hauszke ale chce cos jednoskladnikowego i bez tego zapachu a'la choinka zapachowa
Ten z EDM zawierał jeszcze puder z czarnej porzeczki. Mogę Ci tylko powiedzieć, że również wielkiego wrażenia nie zrobił na mnie puder jedwabny z Lumiere. Bardzo podobny jest do tego z EDM. Nie mam pojęcia czy jest czysty, czy z domieszkami, nie znalazłam jego składu, a w domu mam tylko próbkę. Jest ok, ale żadnych rewelacji.

Na razie czekam na próbkę jedwabiu z Silk Naturals, bo właśnie skusiło mnie kiedyś prównanie Pastereczki do krzemionki. Przyznam, że na taki pyłkowy jedwab jeszcze nie trafiłam.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 17:57   #2413
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

PS jedwab ma waznosc 3 lata i jest bardzo wydajny
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 18:03   #2414
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Wlasnie dumam nad zamowieniem kilku probek z SN (PP liczy mi dolar po 3,65 zl). Chce puder, ktory bedzie stanowil "przegrode" miedzy filtrem, a sypkimi pryzmami i dumam co by tu sie sprawdzilo. Hauszka jest OK ale mi sie znudzil
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 19:38   #2415
Andzia1971
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź i okolice
Wiadomości: 119
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Do czego służy Start to Finish Rice Powder - Sunlight z edm ?
Andzia1971 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 19:38   #2416
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

A mi sie strasznie spodobala krzemionka. Zamowilam z Pure Luxe, rzeczywiscie to cos nie do opisania, taki dziwny gladki pylek Dzisiaj polozylam filtr, dry flo, podklad Pure Luxe i na to krzemionke. Trzyma sie wszystko razem od rana, maski nie bylo, nic sie nie zwarzylo, zero swiecenia.. Ideal, tylko ktory? dry flo, podklad czy silica?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 19:46   #2417
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Dostalam zamowienie z Pure Luxa i z Earthen Glow Wszystko fajnie, tylko przerazil mnie troche kolor podkladu z EGM Sophia - odcien dla zombi Spodziewalam sie delikatnej oliwki (na swatchach EDM odcienie oliwkowe sa troche zoltawe), a dostalam cos szarawego z nutka zieleni

A, do zestawu sampli jest dodawany maly pedzel kabuki. Nie widzialam na zywo pedzla baby kabuki z EDM, ale mysle ze ten moj z EGM moznaby dla odmiany nazwac newborn kabuki
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 19:54   #2418
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
mineralne niepodkreślające porów?

mam nadzieję,że nie pOwielam znów wątku, i "upominające" się znów nie przyczepią
czy znacie jakieś pudry lub podkłady mineralne,które nie wchodzą w pory,ani ich nie uwydatniają?
próbowałam już loreal, isadora, maxfactor czy clinique i były to porażki-moje pory wyglądały jak kraterty.Stostowałam je samodzielnie lub na rózne bazy,ale efekt ten sam
ja zauważyłam,że nie pasują mi(oczywiście ze wzg. na te okropne pory na policzkach)również pudry w kompakcie np. dior, clinique,gurlian, w sumie to chyba już wszystkie przetestowałam-najlepiej chyba sprawują się pryzmy givenchy.
Bardzo bym chciała używać tych "minerałów",ale jak dotąd żaden mi nie podpasował.
No chyba,że do takiej cery się ich nie poleca?
a moze te z allegro lub innych sklepów internetowych?
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 20:03   #2419
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: mineralne niepodkreślające porów?

mnie żadne nie podkreśla porów a do tej pory testowałam minerały-Everyday Minerals, Joppa, Buff'd, Lumiere, Meow
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-09, 20:08   #2420
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: mineralne niepodkreślające porów?

no właśnie, wielu dziewczynom np,kompakty fajnie ukrywają pory, a u mnie wręcz je powiększają-na pewno nie przesadzam-wierzcie mi

no włąsnie czytalam już recenzje na kwc o tych Everyday Minerals,ale trochę się boję,że znów stracę tylko kasę.
mam nadzieję,że znajdą się tu takie dziewczyny,które mają podobny problem
np. taki puder mineralny loreal-dziewczyny nic w ocenach nie piszą o porach, a ja mialam po użyciu tego pudru twarz z dziurami)
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 20:15   #2421
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Witam drogie użytkowniczki minerałów Ja w gruncie rzeczy dopiero zaczynam się malować (kiedyś tylko cienie do powiek, tusze do rzęs więc tego nie liczę i tutaj pytania do użytkowniczek minerałów (zaznaczam, że starałam się przeczytać najważniejsze wątki - wszystkich o minerałach nie jestem w stanie). Po pierwszych próbach z 95% podkładem rimmel oraz próbkami kosmetyków rhea nasuwają się pytania:
- czy jest duża różnica (jeżeli chodzi o zapychanie a także ogólny stan skóry) między pełnymi minerałami a np. maybelline pure mineral albo minerałami rimmel (wiem, że oba nie są 100% minerałami), bo jeżeli chodzi o dostępność to te dwa ostatnie mam w każdym sklepie... (dodatkowo mogę kupić we fluidzie a nie tylko sypkie), to samo z cieniami pełen mineralny i pseudo loreala
- czy jest różnica między produktami firmy rhea a EDM??
__________________
NELSON-X

Edytowane przez Astro
Czas edycji: 2009-02-09 o 20:19
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 20:27   #2422
ga7
Raczkowanie
 
Avatar ga7
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 104
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość

A, do zestawu sampli jest dodawany maly pedzel kabuki. Nie widzialam na zywo pedzla baby kabuki z EDM, ale mysle ze ten moj z EGM moznaby dla odmiany nazwac newborn kabuki
newborn - w sam raz do torebki na poprawki "lakiernicze" w trakcie dnia
ga7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 20:33   #2423
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: mineralne niepodkreślające porów?

Łączę Twoje pytanie z wątkiem ogólnym o minerałach. Nie ma sensu zakładać nowego tematu, kiedy w jednym wątku można spytać o to samo.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 22:35   #2424
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Nie wytrzymalam i pobieglam sprawdzic odcienie podkladow przy swietle zarowki. I zle je dobralam EGM okazalo sie naprawde jasne (najjasniejsze w ich palecie odpowiadaja najjasniejszym Buff'd) - we wszystkich wygladam na blada i chora ze zbyt blada i w dodatku szarawa cera (nie wspominajac o nutce, a raczej nucie, zieleni w oliwkowej Sophii). Jeden, Joyce, nie jest taki zly, zobacze jak bedzie wygladal w swietle dziennym, a reszta na wymiane A szkoda, bo zapowiadaja sie swietnie. Moj nos w czarnych kropkach nagle zrobil sie idealnie gladki, a podklad na nim widzialam tylko ja, bo tylko ja wiedzialam, ze on sie tam w ogole znajduje

I cienie Pure Luxa tez mnie nie zachwycily, sa okropnie opalizujace, a ja akurat za tym nie przepadam (wzielam jasne odcienie, takie na co dzien, do ktorych to IMO nie pasuje) A, zdjecie (przynajmniej na moim monitorze) podkladu Ivory jest troche przeklamane - myslalam ze bedzie ciemniejszy, jest naprawde jasny, a raczej sporo jasnieje na skorze w porownaniu ze sloiczkiem.
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 23:21   #2425
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Nie wytrzymalam i pobieglam sprawdzic odcienie podkladow przy swietle zarowki. I zle je dobralam EGM okazalo sie naprawde jasne (najjasniejsze w ich palecie odpowiadaja najjasniejszym Buff'd) - we wszystkich wygladam na blada i chora ze zbyt blada i w dodatku szarawa cera (nie wspominajac o nutce, a raczej nucie, zieleni w oliwkowej Sophii). Jeden, Joyce, nie jest taki zly, zobacze jak bedzie wygladal w swietle dziennym, a reszta na wymiane

Ja nie wiem, po co oni w ogóle dają takie obrazki, bo zdjęciami to trudno nazwać. Naprawdę tak ciężko im zrobić w miarę wierne fotki prochu, czy to z lenistwa? Większość firm jakoś sobie z tym radzi. Trzeba by petycję wystosować, skoro podkłady dobre.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 23:31   #2426
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość

Ja nie wiem, po co oni w ogóle dają takie obrazki, bo zdjęciami to trudno nazwać. Naprawdę tak ciężko im zrobić w miarę wierne fotki prochu, czy to z lenistwa? Większość firm jakoś sobie z tym radzi. Trzeba by petycję wystosować, skoro podkłady dobre.
Najgorsze jest to, ze czasem przy opisie daja jeszcze nazwisko aktorki, ktora ma karnacje jak po solarce (sprawdzam dzieki uprzejmosci google), a w opisie very light. To dopiero jest mylace

http://cherylcline.files.wordpress.c...tie_couric.jpg
http://www.gabbyattic.com/truepix/katie%20couric.jpg
opis na stronie EGM mowi wyraznie: light complexion

http://www.usmagazine.com/files/katie-couric-b.jpg - no, jeszcze tu ewentualnie to Light jest w miare zrozumiale
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 13:42   #2427
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Przyszła do mnie przesyłka z Blusche

Dzisiaj testuję na twarzy ich minerały.
Formuła Full Coverage świetne krycie, łatwo się nakłada (w przeciwieństwie do Buff'd a krycie takie samo jak formuły Orignial). Kolory w ciepłej tonacji które mam na sobie to Creme Brulee rozjaśniony Brazilian (proporcji dokładny na razie brak ) w mojej ocenie jasność dobra, ale.......jestem ciut, ciut za żółta. Ale właśnie koleżanka powiedziała mi, czy podkład zmieniłam ,bo jestem ..........za blada

Mam również formułę Sheer Satin Finish, zobaczymy jak mi podpasuje. Czekam jeszcze na próbki z EGM

A oto moje próbeczki z Blusche
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blusche matte veil.jpg (27,8 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Blusche podkłady.jpg (37,9 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blusche podkłady2.jpg (36,4 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blusche róże.jpg (31,9 KB, 14 załadowań)
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 16:33   #2428
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Ja jestem w trakcie testowania Dream World. Miałam na sobie już większość próbek to mogę coś powiedzieć. Dzisiaj mam wolny dzień i paraduję w trzech różnych formułach i kolorach, tzn. inny na czole, nosie i brodzie i inny na każdym policzku.

Na pewno mają magiczny sposób przystosowywanie się. Coś co było mega ciemnym pomarańczem (nimue) na twarzy zamieniło się w kalifornijską opaleniznę
Z kolorami nie trafiłam, wszystkie za ciemne, żółte albo pomarańczowe, ale na pewno się skuszę na kolejne próbeczki.
Nie odpowiadają mi też formuły Sand, Luna- przypominają joppa, zbyt ciężkie dla mnie. Cloud- z ryżem troszkę mnie podsusza. No i Mulberry z jedwabiem przypomina mi Lumiere, też za ciężkie, takie kremowe. Wszystkie świetnie kryją.
Dokładna relacja z podziałem na odcienie itp. będzie jak wszystko przetestuję.
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 16:53   #2429
201607060918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 476
pudry mineralne a cera trądzikowa

Mam cerę tłustą z niedoskonałościami. Od kilku lat nie potrafię znaleźć odpowiedniego pudru. Jedne są za gęste, inne zapychają lub na krótko matują. Przeczytałam w internecie kilka artykułów na temat pudrów mineralnych. Podobno są odpowiednie do cery problematycznej. Szukam czegoś na lato. Pracując w firmie, mając kontakt z ludźmi nie można sobie pozwolić na wyjście z domu bez makijażu. Co proponujecie w upalne dni?
201607060918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 16:59   #2430
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: pudry mineralne a cera trądzikowa

czaaajka takie pytanie możesz z powodzeniem zadać w wątku ogólnym o minerałach. Nowy temat do jednego pytania to tylko zaśmiecanie forum. Przesuwam więc Twoje pytanie do wątku ogólnego.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 12:46:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:58.