Miłośniczki Zary - część XLVII - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-18, 10:31   #1381
KARI1604
Wtajemniczenie
 
Avatar KARI1604
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 875
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
chodzi o te gumowane? tez je chcialam ale na stronie zero.....

kiedys myslalam nad nimi ale.....za duzo grzybow w barszczu - zameczki z przodu, zameczki z tylu na nogawce, marszczenia, skora....jak dla mnie za duzo

kurcze...wczoraj rozmwiałam z kilkoma osobami i odradzały iphona własnie....twierdząc że 5 o niebo przebija ipona....i co teraz począć...

nawet wlasnie wyslalam smsa przed chwilą do bratowej bo maja i ihone5 i samsunga 5 i od razu napisała - bez dwóch zdań samsung
Wsród moich znajomych większość osób używa iphone, ja też mam już 3 model i powiem Ci, że dla mnie nawet nie ma co porównywac do samsunga. Dodatkowo biorąć pod uwagę ile ten samsung kosztuje...chryste!! 2 tys.. gdyby udało Ci się kupic za tysiaka to bierz, ale więcej to on nie jest wart. Z żadnym iphonem nie miałam problemów, a ten samsung po 3 miesiącach użytkowania już zaczyna sie zawieszać, odprysnęło mi kawałek sreberka z obudowy (mimo tego,że nosze tel w pokrowcu), bateria jest dość kiepska. Ja bym Ci odradzała - jesli masz fundusze to ja bym brała iphone6
KARI1604 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 10:32   #1382
fantastic
Zakorzenienie
 
Avatar fantastic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 4 233
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość

kiedys myslalam nad nimi ale.....za duzo grzybow w barszczu - zameczki z przodu, zameczki z tylu na nogawce, marszczenia, skora....jak dla mnie za duzo
__________________
http://cleartaste.blogspot.com

29.02.2016 - NOWY POST

założyłam Instagrama


fantastic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 10:37   #1383
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez KARI1604 Pokaż wiadomość
Wsród moich znajomych większość osób używa iphone, ja też mam już 3 model i powiem Ci, że dla mnie nawet nie ma co porównywac do samsunga. Dodatkowo biorąć pod uwagę ile ten samsung kosztuje...chryste!! 2 tys.. gdyby udało Ci się kupic za tysiaka to bierz, ale więcej to on nie jest wart. Z żadnym iphonem nie miałam problemów, a ten samsung po 3 miesiącach użytkowania już zaczyna sie zawieszać, odprysnęło mi kawałek sreberka z obudowy (mimo tego,że nosze tel w pokrowcu), bateria jest dość kiepska. Ja bym Ci odradzała - jesli masz fundusze to ja bym brała iphone6
może miałaś jakis wadliwy egzemplarz?
moja bratowa ma oba i zdecydowanie odradza mi iphone....

ale chętnie posłucham jeszcze innych opinii
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 10:49   #1384
patrysienka
Zadomowienie
 
Avatar patrysienka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 743
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
chodzi o te gumowane? tez je chcialam ale na stronie zero.....

kiedys myslalam nad nimi ale.....za duzo grzybow w barszczu - zameczki z przodu, zameczki z tylu na nogawce, marszczenia, skora....jak dla mnie za duzo

kurcze...wczoraj rozmwiałam z kilkoma osobami i odradzały iphona własnie....twierdząc że 5 o niebo przebija ipona....i co teraz począć...
Masz rację, ochłonęłam, za dużo się na nich dzieje Ja polecam od siebie iphone 6, jestem bardzo zadowolona .

Kochana powiedz mi czy warto kupić książki :minimalizm po polsku, francuski styl, bądź paryżanką
patrysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 11:05   #1385
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez patrysienka Pokaż wiadomość
Masz rację, ochłonęłam, za dużo się na nich dzieje Ja polecam od siebie iphone 6, jestem bardzo zadowolona .

Kochana powiedz mi czy warto kupić książki :minimalizm po polsku, francuski styl, bądź paryżanką
czytałam wszystkie i warte są przeczytania dokładnie w tej kolejności, w której napisałaś...przy czym minimalizm po polsku jest rewelacyjny!!!
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 11:16   #1386
teja1
Zakorzenienie
 
Avatar teja1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 977
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez patrysienka Pokaż wiadomość
wyglądają bardzo ładnie.
__________________
gonię kreski po ekranie...
teja1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 11:18   #1387
betika
Rozeznanie
 
Avatar betika
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 752
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
może miałaś jakis wadliwy egzemplarz?
moja bratowa ma oba i zdecydowanie odradza mi iphone....

ale chętnie posłucham jeszcze innych opinii
ja też jestem za iphonem, ile ja się na samsunga nadenerwowałam i jak biorę mojego TŻta samsunga i mam napisać smsa to mnie coś strzela, samsungi są też ogólnie dużo lżejsze, ale też bardzo plastikowe, musisz wziąć jeden i drugi do ręki, i zaufać intuicji
__________________
betika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-18, 11:18   #1388
teja1
Zakorzenienie
 
Avatar teja1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 977
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez patrysienka Pokaż wiadomość
Jadłyście nową czekoladę wedla karmel love?
Dla mnie bez szału, w sumie smakuje jak biała, ma tylko delikatny posmak.
__________________
gonię kreski po ekranie...
teja1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 11:24   #1389
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Gabi, ja zamówiłam z MNG beżowe skórzane szpilki.. ciekawe co to przyjdzie.. mają być w poniedziałek niby za to buty z Zary już przyszły złote są mega, sznurowańce też niczego sobie wieczorem będę mierzyć
__________________
ig: @tojaola_
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 11:30   #1390
KARI1604
Wtajemniczenie
 
Avatar KARI1604
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 875
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
może miałaś jakis wadliwy egzemplarz?
moja bratowa ma oba i zdecydowanie odradza mi iphone....

ale chętnie posłucham jeszcze innych opinii
a Twoja bratowa używała jednocześnie i phone i samsunga? Ja własnie teraz tak robię i iphone (mimo,ze nie najnowszy model) zdecydowanie wygrywa U mnie w pracy sporo osób ma te samsungi i raczej wszyscy podchodzą do nich "na chłodno", nie jest to jakiś super telefon za takie pieniadze.
Poza tym iphone jest o niebo ładniejszy od Samsunga
Jakich telefonów używałas do tej pory?
Moze zrób tak, że idź do sklepu zobacz sobie, podotykaj Samsunga i Iphone - różnica kolosalna Jesli nie używałaś iphone do tej pory to pewnie dlatego masz ten dylemat - co teraz kupić. Jak juz go będziesz miała to sie zakochasz!!! Miałam tak ja i chyba wszytskie moje koleżanki
KARI1604 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 11:30   #1391
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez KARI1604 Pokaż wiadomość
Gabi, jesteś pewna tego samsunga? Ja mam ten model jako tel służbowy i powiem szczerze, że nie jestem zadowolona, zdecydowanie nie jest wart swojej ceny, myslę, że bardziej warto kupić iphone 5, cena będzie podobna a jakość niewyobrażalnie lepsza Ja w tej chwili używam iphone 4 i nawet porównując z tym modelem Samsung wypada licho
To ja powiem tylko jedno - mam iphone 6 od 2 tygodni i BARDZO!!!! żałuję przejścia z samsunga na iphone i następny telefon to na pewno będzie znowu samsung i mam nadzieję, że za jakiś rok będą mieli w ofercie coś w mniejszego niż 5 cali. (miałam samsunga s3, później s4, a teraz mnie licho podkusiło i mam iphone 6).
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.

Edytowane przez hihi
Czas edycji: 2014-12-18 o 11:36
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-18, 11:39   #1392
KARI1604
Wtajemniczenie
 
Avatar KARI1604
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 875
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
To ja powiem tylko jedno - mam iphone 6 od 2 tygodni i BARDZO!!!! żałuję przejścia z samsunga na iphone i następny telefon to na pewno będzie znowu samsung i mam nadzieję, że za jakiś rok będą mieli w ofercie coś w mniejszego niż 5 cali. (miałam samsunga s3, później s4, a teraz mnie licho podkusiło i mam iphone 6).
może samo przejscie z androida na ios jest dla Ciebie męczące? jednak troche różnia sie te telefony, ale myślę, ze jak juz sie przyzwyczaisz to będzie ok Jak widać co osoba to inna opinia
KARI1604 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 11:45   #1393
steam_engine
Zakorzenienie
 
Avatar steam_engine
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 295
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
no i przeglądam i porównuję paramatry to na korzyść samsunga niemal wszystkie

Nie zwracaj największej uwagi na parametry, ponieważ liczy sie tez system. iPhone ma system iOS pisany pod ten telefon, ktory z nim swietnie współgra. System Android pisany jest pod wiele modeli telefonów, nie typowo pod samaunga. Co z tego, ze na samsungu bedziesz miała wiecej pamięci RAM, jak system bedzie Ci ścinał, bedzie awaryjny i tak.
Ja od siebie polecam iPhone i kupowalabym tylko 5S lub 6. Faktem jest, ze ten telefon oferuje naprawde wiele, jesli ktos potrafi z tego skorzystać, no i jesli tego potrzebuje. Nie mówie, ze samsung nie ma swoich plusów. Wszystko zależy od tego, czego oczekujemy od telefonu tzn nie uważam, zeby było to zle jesli ktos kupuje iPhone dlatego ze mu sie podoba i nie wykorzystuje wsystkich jego możliwości. J/w rozni ludzie maja rożne wymagania i stad różnice w opinii. Mój chłopak długo korzystał z telefonu z Androidem, teraz ma iPhone. Jakis czas temu koleżanka oddała mu swojego samaunga do naprawy. Mowil, ze zdążył juz zapomniec ile sie przy swoim poprzednim telefonie zdążył podenerwowac na androida, bo na iPhone mu wszystko tak ładnie śmiga. Oboje używamy swoich telefonów intensywnie, aktywnie korzystamy z ich możliwości i w życiu nie wymienilabym iPhone'a na co innego.
steam_engine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 11:45   #1394
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez KARI1604 Pokaż wiadomość
może samo przejscie z androida na ios jest dla Ciebie męczące? jednak troche różnia sie te telefony, ale myślę, ze jak juz sie przyzwyczaisz to będzie ok Jak widać co osoba to inna opinia
To nie to, bo ja ios znam - od jakichś 3 lat uzywam ipada i jako tablet jest ok, ale jako telefon totalnie nie.

Brakuje mi bardzo wielu drobiazgów, które sprawiały, że kocham samsungi, a nie mam zamiaru instalować tysiąca aplikacji, żeby to zmienić czy łamać softu, no choćby ten oczo ☠☠☠ ny kolor w smsach. No chryste. I tego nie zmienisz, bo imessages są niebieskie.

Czego nie chcę zmienić to się okazuje, że nie można, albo trzeba doinstalować aplikacje albo trzeba łamać soft. Dla mnie nie do zaakceptowania i naprawdę nie wiem jak bardzo musiało mnie zaćmić, że zapomniałam jakie jest podejście apple.

No po prostu nie lubię iphona i jakby nie to, że porysował się ekran pierwszego dnia od zakupu (bóg raczy wiedzieć jak, bo uważałam) to bym go już dawno sprzedała i poszła kupić samsunga, który... spadał na beton, cały się rozkładał i nic mu nie było.

I jeszcze ta durna ładowarka! No chryste! Jadąc gdzieś teraz będę brała 3 ładowarki
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.

Edytowane przez hihi
Czas edycji: 2014-12-18 o 11:50
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 11:48   #1395
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez KARI1604 Pokaż wiadomość
może samo przejscie z androida na ios jest dla Ciebie męczące? jednak troche różnia sie te telefony, ale myślę, ze jak juz sie przyzwyczaisz to będzie ok Jak widać co osoba to inna opinia
Ja myślałam nad Iphonem, dłuuugo, ale spotykałam się właśnie z bardzo skrajnymi opiniami. Ludzie je albo kochają, albo nienawidzą. Więc ostatecznie zdecydowałam się na Samsunga s4 i przed świętami idę zakupić. Stwierdziłam że cena Iphona, to już dla mnie przesada.

I żeby nie było, macałam oba modele
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 11:55   #1396
KARI1604
Wtajemniczenie
 
Avatar KARI1604
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 875
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Ja myślałam nad Iphonem, dłuuugo, ale spotykałam się właśnie z bardzo skrajnymi opiniami. Ludzie je albo kochają, albo nienawidzą. Więc ostatecznie zdecydowałam się na Samsunga s4 i przed świętami idę zakupić. Stwierdziłam że cena Iphona, to już dla mnie przesada.

I żeby nie było, macałam oba modele
to prawda, drogie jak diabli
KARI1604 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 12:06   #1397
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość
Gabi, ja zamówiłam z MNG beżowe skórzane szpilki.. ciekawe co to przyjdzie.. mają być w poniedziałek niby za to buty z Zary już przyszły złote są mega, sznurowańce też niczego sobie wieczorem będę mierzyć
ide patrzeć
Cytat:
Napisane przez KARI1604 Pokaż wiadomość
a Twoja bratowa używała jednocześnie i phone i samsunga? Ja własnie teraz tak robię i iphone (mimo,ze nie najnowszy model) zdecydowanie wygrywa U mnie w pracy sporo osób ma te samsungi i raczej wszyscy podchodzą do nich "na chłodno", nie jest to jakiś super telefon za takie pieniadze.
Poza tym iphone jest o niebo ładniejszy od Samsunga
Jakich telefonów używałas do tej pory?
Moze zrób tak, że idź do sklepu zobacz sobie, podotykaj Samsunga i Iphone - różnica kolosalna Jesli nie używałaś iphone do tej pory to pewnie dlatego masz ten dylemat - co teraz kupić. Jak juz go będziesz miała to sie zakochasz!!! Miałam tak ja i chyba wszytskie moje koleżanki
tak, ma oba aktualnie
Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
To ja powiem tylko jedno - mam iphone 6 od 2 tygodni i BARDZO!!!! żałuję przejścia z samsunga na iphone i następny telefon to na pewno będzie znowu samsung i mam nadzieję, że za jakiś rok będą mieli w ofercie coś w mniejszego niż 5 cali. (miałam samsunga s3, później s4, a teraz mnie licho podkusiło i mam iphone 6).
Cytat:
Napisane przez steam_engine Pokaż wiadomość
Nie zwracaj największej uwagi na parametry, ponieważ liczy sie tez system. iPhone ma system iOS pisany pod ten telefon, ktory z nim swietnie współgra. System Android pisany jest pod wiele modeli telefonów, nie typowo pod samaunga. Co z tego, ze na samsungu bedziesz miała wiecej pamięci RAM, jak system bedzie Ci ścinał, bedzie awaryjny i tak.
Ja od siebie polecam iPhone i kupowalabym tylko 5S lub 6. Faktem jest, ze ten telefon oferuje naprawde wiele, jesli ktos potrafi z tego skorzystać, no i jesli tego potrzebuje. Nie mówie, ze samsung nie ma swoich plusów. Wszystko zależy od tego, czego oczekujemy od telefonu tzn nie uważam, zeby było to zle jesli ktos kupuje iPhone dlatego ze mu sie podoba i nie wykorzystuje wsystkich jego możliwości. J/w rozni ludzie maja rożne wymagania i stad różnice w opinii. Mój chłopak długo korzystał z telefonu z Androidem, teraz ma iPhone. Jakis czas temu koleżanka oddała mu swojego samaunga do naprawy. Mowil, ze zdążył juz zapomniec ile sie przy swoim poprzednim telefonie zdążył podenerwowac na androida, bo na iPhone mu wszystko tak ładnie śmiga. Oboje używamy swoich telefonów intensywnie, aktywnie korzystamy z ich możliwości i w życiu nie wymienilabym iPhone'a na co innego.
Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
To nie to, bo ja ios znam - od jakichś 3 lat uzywam ipada i jako tablet jest ok, ale jako telefon totalnie nie.

Brakuje mi bardzo wielu drobiazgów, które sprawiały, że kocham samsungi, a nie mam zamiaru instalować tysiąca aplikacji, żeby to zmienić czy łamać softu, no choćby ten oczo ☠☠☠ ny kolor w smsach. No chryste. I tego nie zmienisz, bo imessages są niebieskie.

Czego nie chcę zmienić to się okazuje, że nie można, albo trzeba doinstalować aplikacje albo trzeba łamać soft. Dla mnie nie do zaakceptowania i naprawdę nie wiem jak bardzo musiało mnie zaćmić, że zapomniałam jakie jest podejście apple.

No po prostu nie lubię iphona i jakby nie to, że porysował się ekran pierwszego dnia od zakupu (bóg raczy wiedzieć jak, bo uważałam) to bym go już dawno sprzedała i poszła kupić samsunga, który... spadał na beton, cały się rozkładał i nic mu nie było.

I jeszcze ta durna ładowarka! No chryste! Jadąc gdzieś teraz będę brała 3 ładowarki
Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Ja myślałam nad Iphonem, dłuuugo, ale spotykałam się właśnie z bardzo skrajnymi opiniami. Ludzie je albo kochają, albo nienawidzą. Więc ostatecznie zdecydowałam się na Samsunga s4 i przed świętami idę zakupić. Stwierdziłam że cena Iphona, to już dla mnie przesada.

I żeby nie było, macałam oba modele
dziękuje wam za opinie jestem zupełnym laikiem w tych sprawach - odkd pamiętam mam samsunga i gdyby nie to, że obecny zawiesza się, ma stłuczona szybkę (mimo że miliony razy upadał na beton i nic tak RAZ upadł i potłukł się)......ja od telefonu oczekuje dobrych zdjęć i dużego wyświetlacza. więcej bajerów nie potrzebuję bo ani nie ściągam aplikacji (może to sie zmieni ale na co mi aplikacje ) ani nie cuduję z innymi rzeczami......
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 12:07   #1398
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
To ja powiem tylko jedno - mam iphone 6 od 2 tygodni i BARDZO!!!! żałuję przejścia z samsunga na iphone i następny telefon to na pewno będzie znowu samsung i mam nadzieję, że za jakiś rok będą mieli w ofercie coś w mniejszego niż 5 cali. (miałam samsunga s3, później s4, a teraz mnie licho podkusiło i mam iphone 6).
Ja też mam iPhone 6, przeszłam z Galaxy S3. Telefon śmiga zdecydowanie lepiej niż Samsung, jest szybki, nie zawiesza się. Samsung miał kilka elementów bardziej logicznych i funkcjonalnych, jak np. obsługa instagramu, wstawianie zdjęć na fb, trochę lepszy układ maili itp. Ale to drobiazgi. Zdecydowanie szybszy i sprawniejszy jest iPhone.
Cenowo mi w abonamencie na firmę wychodził podobnie.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 12:29   #1399
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

A ja sobie chwalę Samsunga i nie mam z nim najmniejszego problemu ( z resztą z 2 poprzednimi modelami też nie ). Mój mąż też ma już 3 model samsunga i śmiga bez problemów, na poprzednie nie narzekał.

Edytowane przez UNIKALNA1983
Czas edycji: 2014-12-18 o 12:31
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-18, 12:31   #1400
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Czy rozmiarówka szpilek z Mango jest taka jak z Zary?
http://shop.mango.com/PL/p0/kobieta/...=1418905084314
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 12:38   #1401
Kamila96
Zakorzenienie
 
Avatar Kamila96
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 9 220
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Błagam!!! ( ciężarnym się nie odmawia ) jakby któraś dorwała czarne woski w rozmiarze 38 z MD to proszę o zakup

Swoją drogą na stronie niewiele zostało...
nie ma czego żałować. wczoraj odebrałam woski z MD i od razu oddałam. te z Mng zdecydowanie lepiej leżą.
Kamila96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 12:40   #1402
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez Kamila96 Pokaż wiadomość
nie ma czego żałować. wczoraj odebrałam woski z MD i od razu oddałam. te z Mng zdecydowanie lepiej leżą.
No to mnie pocieszyłaś
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 12:43   #1403
Kamila96
Zakorzenienie
 
Avatar Kamila96
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 9 220
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez patrysienka Pokaż wiadomość
Co sądzicie o tych spodniach?
mnie się one bardzo podobają, ale nie mam warunków do nich. poza tym są już chyba niedostępne
Kamila96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 12:45   #1404
Mo_Nika
szamanka
 
Avatar Mo_Nika
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 7 135
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Relacja bez zdjęć, bo nie ma co focić . Wszystko do zwrotu.
1. Dresy domowo-psowe http://www.zara.com/pl/pl/special-pr...1p2118006.html nie są dresami, a legginsami. Ciasne i krótkie, a brałam M. Out.
O dokładnie, dobrze powiedziane, legginsy bardziej też właśnie miałam M i mnie opinały :/
wczoraj oddałam, swoją drogą ktoś wczoraj zwracał w zarze chyba z 20 rzeczy..

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
hmmm…co to znaczy zgranie? my z moim tż jesteśmy mega inni zupełnie niezgrani on woda, ja ogień. On spokój - ja żywioł. Był czas, że każda kłótnia kończyła się rzucaniem talerzami raz wyrzuciłam talerz w szale przez okno. on oczywiście tylko patrzył
To było w bloku? ktoś widział wylatujący talerz?

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Sikam.... Ze śmiechu. My chyba wszystkie... Miałyśmy tego samego EX...
Kto wie, może faktycznie

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Ja myślałam nad Iphonem, dłuuugo, ale spotykałam się właśnie z bardzo skrajnymi opiniami. Ludzie je albo kochają, albo nienawidzą. Więc ostatecznie zdecydowałam się na Samsunga s4 i przed świętami idę zakupić. Stwierdziłam że cena Iphona, to już dla mnie przesada.

I żeby nie było, macałam oba modele
Też myślę nad zmianą telefonu, teraz mam Samsunga S3 mini i w sumie go uwielbiam, ale chcę większy wyświetlacz i lepszy aparat... i właśnie zamierzam decydować się na S4
Iphone zdecydowanie za drogi...
__________________
Jet set top zip pale blue szuka nowego domu
Selma messenger medium pearl grey grommet też
Mo_Nika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 12:46   #1405
Kamila96
Zakorzenienie
 
Avatar Kamila96
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 9 220
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez unikalna1983 Pokaż wiadomość
no to mnie pocieszyłaś
Kamila96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 12:48   #1406
Mo_Nika
szamanka
 
Avatar Mo_Nika
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 7 135
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Btw ile czasu czeka się na zwrot kasy w zarze
Kupiłam w sklepie kartą płatniczą, wczoraj zwróciłam
__________________
Jet set top zip pale blue szuka nowego domu
Selma messenger medium pearl grey grommet też
Mo_Nika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 12:54   #1407
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Czy rozmiarówka szpilek z Mango jest taka jak z Zary?
http://shop.mango.com/PL/p0/kobieta/...=1418905084314
tak
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 12:57   #1408
KARI1604
Wtajemniczenie
 
Avatar KARI1604
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 875
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez Mo_Nika Pokaż wiadomość
Btw ile czasu czeka się na zwrot kasy w zarze
Kupiłam w sklepie kartą płatniczą, wczoraj zwróciłam
Ja mam zwrot zwykle 2 dni po oddaniu rzeczy w sklepie.

Kochane, ma któraś z Was skórzane spodnie z Zary, które były bodajże rok temu w sklepach za ok 2 tys? te z prawdziwej skóry? Jak one się noszą? ładnie leżą na sylwetce czy się marszcza brzydko tak jak większosc tych z ekoskóry?

Edytowane przez KARI1604
Czas edycji: 2014-12-18 o 13:04
KARI1604 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 13:05   #1409
tishka
Zakorzenienie
 
Avatar tishka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 120
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez KARI1604 Pokaż wiadomość
Ja mam zwrot zwykle 2 dni po oddaniu rzeczy w sklepie.

Kochane, ma któraś z Was skórzane spodnie z Zary, które były bodajże rok temu w sklepach za ok 2 tys? te z prawdziwej skóry? Jak one się noszą? ładnie leżą na sylwetce czy się marszcza brzydko tak jak większosc tych z ekoskóry?
jesli dobrze kojarze to chyba Enggog je ma
tishka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 13:14   #1410
monicar
Zakorzenienie
 
Avatar monicar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6 401
Dot.: Miłośniczki Zary - część XLVII

Cytat:
Napisane przez Mo_Nika Pokaż wiadomość
Btw ile czasu czeka się na zwrot kasy w zarze
Kupiłam w sklepie kartą płatniczą, wczoraj zwróciłam
Bank zastrzega sobie prawo do 14 dni. W praktyce-zależy w jakim banku masz konto, ja przeważnie czekam 3 dni robocze.
__________________
Wszystko napisane przed "ale", jest nieważne.
monicar jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-03 20:56:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:39.