SCULPTRA - wypełnianie blizn po ospie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-18, 14:26   #1
FoundatioN
Raczkowanie
 
Avatar FoundatioN
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 68
Cool

SCULPTRA - wypełnianie blizn po ospie


Witam,

Czy któraś z wizażanek miała może wypełniane metodą sculptra blizny po ospie (lub inne stare blizny na twarzy)?
Jeśli tak to proszę napiszcie po jakim czasie było widać efekty i ile zabiegów było potrzebnych aby zlikwidować blizny?
Wiem że to sprawa indywidualna...

Ja jestem 2 tygodnie po pierwszym wstrzyknięciu kwasu polimlekowego. Codziennie masuje wypełnione miejsca. Jednak jeszcze nie widać żadnej poprawy. Blizny są tak samo głębokie jak były.
Chyba jestem za bardzo niecierpliwa .
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~ .~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~
wymiana -->
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=307392

~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~ .~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~

"Idealna żona - to kobieta, która ma idealnego męża."
Booth Tarkington
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~ .~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~
FoundatioN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 19:41   #2
Vegana
Przyczajenie
 
Avatar Vegana
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5
Dot.: SCULPTRA - wypełnianie blizn po ospie

Cześć.Przeczytałam,że można to stosować do wypełniania zmarszczek i efekt dosyć długo się utrzymuje.A mogłabyś coś więcej napisać,chodzi mi o koszt i ogólne odczucia podczas zabiegu,ból itd.
Vegana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 11:10   #3
FoundatioN
Raczkowanie
 
Avatar FoundatioN
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 68
Dot.: SCULPTRA - wypełnianie blizn po ospie

Ja miałam do wyboru tą metodę albo kwas hialuronowy. Dermatolog doradziła mi że wypełnienie metodą Sculptra dłużej się utrzymuje i w przypadku moich blizn może uda się go utrzymać około 3-4 lat .

Zabieg jest bezbolesny. Miejsce jest znieczulane jakąś maścią. Ja panicznie boje się igieł i zastrzyków a co za tym idzie już samo zobaczenie igły powoduje u mnie "ból". Przez jakąś godzine miejsce po wkłuciu było lekko zaczerwienione.
Koszty - ja zapłaciłam za zabieg z wizytą 500 zł ale w moim przypadku ilość użytego materiału była minimalna (tak mówiła dermatolog). Z tego co wiem cała ampułka kosztuje około 2000 zł.

Mówiąc szczerze to nadal czekam na rezultat tego pierwszego zabiegu. Minęły już 3 tygodnie i moje dołki nie uzupełniają się jest jak było przed zabiegiem. Za tydzień chce iść na drugi zabieg. Mam nadzieje że po drugim zabiegu zmiany będą widoczne, bo narazie to jestem zła że tyle kasy w błoto poszło . A wybierając kwas hialuronowy miałabym od razu oczekiwany efekt. Mam nadzieje że podjęłam dobrą decyzję.

Dziewczyny piszcie czy któraś z Was miała tą metodą uzupełniane blizny. Kiedy były pierwsze efekty??
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~ .~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~
wymiana -->
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=307392

~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~ .~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~

"Idealna żona - to kobieta, która ma idealnego męża."
Booth Tarkington
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~ .~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~
FoundatioN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 12:58   #4
agunia37
Rozeznanie
 
Avatar agunia37
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 526
Dot.: SCULPTRA - wypełnianie blizn po ospie

Ja jestem po wstrzyknieciu Sculptry w bruzdy nosowo-wargowe.
Mija juz 2 tydzien i niestety nadbudowanie kolagenu nastepuje dopiero po 4 tyg. az do 8 tyg.Takze z tym wypelniaczem trzeba uzbroic sie w cierpliwosc.
Wczesniej mialam wstrzykniety kw.hialuronowy i nie bylo zupelnie efektu.
Robilam to w Niemczech i boje sie, ze trafilam na konowala.
Zobaczymy co bedzie ze Sculptra.
agunia37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 15:36   #5
FoundatioN
Raczkowanie
 
Avatar FoundatioN
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 68
Dot.: SCULPTRA - wypełnianie blizn po ospie

ehh wiem że przy tej metodzie efektów od razu nie widać no ale wiadomo że chciałoby się od razu je zauważyć. Szczerze mówiąc to mi strasznie zależy na czasie, chciałabym aby do połowy maja te blizny się wypełniły. W przyszłym tygodniu idę na wizytę zobaczymy co powie dermatolog.

jak to kwas hialuronowy nie dał żadnych efektów ??
kurcze a zapewniają że efekt jest natychmiastowy. może za małą dawkę dostałaś.

Pozdr.
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~ .~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~
wymiana -->
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=307392

~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~ .~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~

"Idealna żona - to kobieta, która ma idealnego męża."
Booth Tarkington
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~ .~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~
FoundatioN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 15:56   #6
agunia37
Rozeznanie
 
Avatar agunia37
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 526
Dot.: SCULPTRA - wypełnianie blizn po ospie

no wlasnie dziwne,podejrzewam, ze zastosowal kwas o niskiej gestosci.
Glupio sie potem tlumaczyl. Jezeli bedze to samo ze Sculptra, to go zaskarze.
A mialam robic te wypelnienia w Polsce.Juz wiele razy, na wlasnej skorze przekonalam sie, ze mamy 100x lepszych specjalistow.
agunia37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 09:03   #7
FoundatioN
Raczkowanie
 
Avatar FoundatioN
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 68
Dot.: SCULPTRA - wypełnianie blizn po ospie

zaskoczyłaś mnie. Myślałam że tego typu zabiegi lepiej wykonywane są za granicą i że lekarze stosują lepsze jakościowo produkty do zabiegów. Ja jutro idę na wizyte (mijaja 4 tygodnie od pierwszego wstrzyknięcia) zobaczymy co mi pani doktor powie. Też coś kręci bo gdy mi podawała pierwszą dawkę/pierwsze wypełnienie i pytałam czy za 4 tygodnie będzie można podejść do drugiego wstrzyknięcia bo zależy mi na czasie to mi powiedziała że nie ma problemu i że za 4 tygodnie jeśli będzie potrzeba to wstrzykniemy. Dzowniłam dziś żeby umówić się na wizytę a pani doktor zdziwiona że ja po 4 tygodniach chce kolejne wstrzykięcie i że to może za wcześnie, że trzeba dłużej odczekać. ehhh co ona głucha była jak się jej pytałam . Poprostu mnie tym zdenerwowała.
agunia37 daj znać jak będzie widać efekty.
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~ .~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~
wymiana -->
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=307392

~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~ .~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~

"Idealna żona - to kobieta, która ma idealnego męża."
Booth Tarkington
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~ .~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~
FoundatioN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-08, 10:22   #8
FoundatioN
Raczkowanie
 
Avatar FoundatioN
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 68
Dot.: SCULPTRA - wypełnianie blizn po ospie

podnosze i nadal szukam osób po tym zabiegu.

Ja jestem już po drugim podaniu kwasu polimlekowego. Dalej bez rewelacji . Masuje i czekam na efekty .
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~ .~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~
wymiana -->
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=307392

~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~ .~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~

"Idealna żona - to kobieta, która ma idealnego męża."
Booth Tarkington
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~ .~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~
FoundatioN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 16:24   #9
KasiaxQ
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaxQ
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: SCULPTRA - wypełnianie blizn po ospie

Foundation, i jak? Widzisz poprawę? Ja dzisiaj natknęłam się na wzmiankę w prasie kobiecej na temat Sculptry. Szykowałam się do wypełniania bruzd wargowo-nosowych kwasem hialuronowym, a teraz mam dylemat.
Dziewczyny, piszcie jak działa Sculptra
__________________
Przygarnę Meharees


KasiaxQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 10:55   #10
FoundatioN
Raczkowanie
 
Avatar FoundatioN
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 68
Dot.: SCULPTRA - wypełnianie blizn po ospie

Hej,

Ja jestem po dwóch zabiegach Sculptra (miesiąc po drugim zabiegu) i blizny spłyciły się ale nieznacznie . Po dwóch miesiącach nadal nie uzyskałam zadowalającego efektu. Planuje w tym tygodniu lub przyszłym wizytę i wtedy zadecyduję czy robie 3 raz sculptre czy uzupełniam to co zostało kwasem hialuronowym. Już sama nie wiem czy ta sculptra to pic na wodę czy moje blizny były tak głębokie (pod skórą bo na zewnątrz to głębokość blizn nie jest jakaś zastraszająco wielka, dermatolog mówiła że małe są) że potrzebuje więcej zabiegów. Dam znać jak będę po kolejnym wstrzknięciu.
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~ .~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~
wymiana -->
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=307392

~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~ .~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~

"Idealna żona - to kobieta, która ma idealnego męża."
Booth Tarkington
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~ .~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~
FoundatioN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 18:09   #11
agunia37
Rozeznanie
 
Avatar agunia37
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 526
Dot.: SCULPTRA - wypełnianie blizn po ospie

jestem juz 7 tydzien.po zabiegu S. i niestety zero efektow.
Nie mam pojecia co dalej robic
agunia37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-06, 18:44   #12
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: SCULPTRA - wypełnianie blizn po ospie

hmm witam, to w takim razie mam niezły dylemat - sculptra, hialuronowy czy botox? Mam blizny na policzkach po trądziku
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 22:37   #13
KasiaxQ
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaxQ
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: SCULPTRA - wypełnianie blizn po ospie

To widzę, że Sculptra jest ryzykowna. Można wyrzucić pieniądze w błoto. Bo tak myślę, że skoro blizn nie wypełnia, to co dopiero zmarszczki mimiczne...
__________________
Przygarnę Meharees


KasiaxQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 19:16   #14
fantazja22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Różnie :)
Wiadomości: 47
Dot.: SCULPTRA - wypełnianie blizn po ospie

ja próbuje je trochę wygładzić Atredermem-a więc retinole Juz go troszkę uzywam efekt hmm wygladza ale na efekty trzeba dlugo czekac Mam pare blizn po tradziku i dla nich zaczelam kuracje atre i przy okazji smaruje sobie blizne po ospie

Plusy napewno metoda tania kosztuje to atre kolo 22 zl buteleczka
minusy zero slonca , zaczerwienienie...brzydko sie wyglada eh
na wizazu jest o nim watek jesli ktos jest zainteresowany http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=130856

a teraz mocno sie zastanawiam nad wypelnieniem kwasem hialurowowym
fantazja22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 12:47   #15
FoundatioN
Raczkowanie
 
Avatar FoundatioN
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 68
Dot.: SCULPTRA - wypełnianie blizn po ospie

witam,

podziele się swoimi spostrzeżenami na temat Sculptry i kwasu hialuronowego
Mam 2 stare blizny po ospie (+/- jakieś 18-letnie) nie sa zbyt głębokie na zewnątrz ale mimo to chciałam ich się pozbyć.
Miałam robioną 2 razy Sculptre. Za drugim razem blizny się spłyciły ale w bardzo małym stopniu. Piszę to po 11 tygodniach w tym 6 od drugiego zabiegu.
Ponieważ nie osiągnęłam efektów jakich oczekiwałam dermatolog zaproponowała uzupełnienie blizn kwasem hialuronowym. Niestety też porażka bo efekt się utrzymywał przez jakieś 2-3 dni i teraz znowu wróciło do normy to znaczy blzina jak była widoczna tak jest . Pani dermatolog wytłumaczyła mi że pod blizną mam tak duże zrosty że niestety każdy wprowadzony preparat jest przez nie wypychany i rozkłada się dookoła blizny a nie pod nią. I chyba tak faktycznie jest bo jak dotykam miejsc dokołoa blizny to czuje ten preparat pod palcami i że jest to miejsce troszeczkę grubsze.
W moim przypadku było to wyrzucenie pieniędzy w błoto niestety. Mam nadzieje że kiedyś wymyślą rewelacyjną metodę dzięki której pozbędę się tych blizn.

Co do zmarszczek to myśle że zarówno sculptra jak i kwas hialuro. powinny pomóc bo zazwyczaj zmarszczki są dość "świeże", płytsze niż blizny i nie ma jakiś głębokich zmian podskórych.

Zła jestem bo wydałam kasę a efektów brak

Pozdr.
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~ .~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~
wymiana -->
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=307392

~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~ .~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~

"Idealna żona - to kobieta, która ma idealnego męża."
Booth Tarkington
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~ .~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~
FoundatioN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 14:04   #16
KasiaxQ
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaxQ
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: SCULPTRA - wypełnianie blizn po ospie

FoundatioN, zdradzisz, czy robiłaś sculptrę i kwas w jednym gabinecie i który to gabinet?
__________________
Przygarnę Meharees


KasiaxQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 09:53   #17
FoundatioN
Raczkowanie
 
Avatar FoundatioN
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 68
Dot.: SCULPTRA - wypełnianie blizn po ospie

Tak robiłam wszystkie 3 zabiegi w jednym gabinecie. Przepraszam ale nazwy nie podam ponieważ nie wiem w 100% po czyjej stronie jest wina czy dermatolog czy moich blizn.

Na dzień dzisiejszy kwas hialuronowy się rozszedł po bokach a blizny jak były niespłycone tak są nadal.

Nie polecam wypełniania blizn tymi dwoma sposobami bo to wyrzucenie kasy w błoto.
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~ .~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~
wymiana -->
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=307392

~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~ .~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~

"Idealna żona - to kobieta, która ma idealnego męża."
Booth Tarkington
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~ .~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~
FoundatioN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 16:22   #18
martinka_81
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 137
GG do martinka_81
Dot.: SCULPTRA - wypełnianie blizn po ospie

sculptra faktycznie dziala bardzo dobrze, ale jest stosunkowa nowoscia dlatego radze zagladac w tej sprawie do sprawdzonych gabinetow, typu wroclawski Keramed
martinka_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 12:35   #19
szafapancerna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7
Dot.: SCULPTRA - wypełnianie blizn po ospie

Dziewczyny, kwas hialuronowy, sculptra, czy inne wypelniacze lepiej sie sprawdzaja w korekcji zmarszczek i nieoperacyjnym liftingu twarzy. Kwas hialuronowy wypycha ku gorze "dolinki" zmarszczek, dodatkowo nadajac lekkiej objetosci twarzy, sculptra tworzy rusztopwanie dla twojego wlasnego kolagenu, dlatego jej dzialanie jest tak rozciagniete w czasie i podzielone na kilka etapow-zazwyczaj 3 podania. Ich dzialanie jest tymczasowe, to znaczy nie sa to stale wypelniacze, kwas hialuronowy dziala okolo 6 do 12 miesiecy,a sculptra do 2 lat. Jezeli chcecie miec staly efekt korekcji blizny mozecie zrobic sobie 2 zabiegi-mikrodermabrazje z mezoterapia, lub laser frakcyjny, wszystko zalezy od rodzaju blizny. Obie mtody sa skuteczne, jednak obecnie najskuteczniejszy jest laser frakcyjny, gdyz oddziaływujac gleboko w skorze, przarzac ja punktowo,pobudza ja do odnowy. Dzieki temu skora sie przebudowuje i blizna staje sie coraz mniej widoczna, wyrownuje sie poziomem i kolorytem ze skora, niweluje przykurcze przy bliznach poparzeniowych. Noi jest to efekt na stale, po zakonczeniu calej kuracji (minimujm 3 zabiegi co kilka tygodni) nie bedziecie jej musialy powtarzac
szafapancerna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-17, 15:31   #20
plum_12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 29
Dot.: SCULPTRA - wypełnianie blizn po ospie

Sculptra na ciało boska. Super ujędrnia i uelastycznia (naciąga) obwisłe ramiona, brzuch, wew stronę ud. Co do twarzy to też fajna ale trzeba się liczyć ze to 3-4 zabiegi nie liczcie kochane ze 1-2 zabiegi wystarczą Poczytajcie o Radiesse jest troszkę droższy działa podobnie do sculptry ale wydaję mi się, że jest o niebo mocniejszy i szybciej widać efekt. I co najważniejsze po raz kolejny ostrzegam, że najważniejszy dobry lekarz .
plum_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 08:25   #21
Sabrineczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 27
Dot.: SCULPTRA - wypełnianie blizn po ospie

Cytat:
Napisane przez kwintesencja62 Pokaż wiadomość
Witam Was! To mój pierwszy wpis na forum i nie wiem, czy dobrze robię, wpisując pytanie w miejscu, gdzie rozmawiacie o bliznach, ale nie bardzo wiem, jak założyć nową dyskusję. Wstyd się przyznać, ale wnuk pomógł mi założyć konto i już nie miał więcej czasu, więc muszę sobie radzić dalej sama.

Ja chciałabym poddać się terapii Sculptrą, ale nie znam nikogo, kto by ją miał. Dowiedziałam się o niej z internetu, ale chciałabym znać jeszcze opinie osób, które są po zabiegach. Mi zależy na odmłodzeniu skóry.
Witaj Kwintesencja62!
Właśnie opisywałam się o tym w innym wątku ale napiszę też tutaj, bo widzę, że jesteś w potrzebie
Moja Mama miała 4 zabiegi Sculptrą i jest bardzo zadowolona - ma 61 lat. Pierwszy zabieg miała około półtorej roku temu, ostatni około rok temu. Jej problemem były zapadnięte policzki, obwisająca skóra i cienka skóra nad ustami. Teraz jest o niebo lepiej i widać, że mimo, że jest starsza, to wygląda lepiej niż 2 lata temu. Ma grubszą, jakby mocniejsza skórę i generalnie jest zadowolona z poprawy stanu skóry.
Ona z internetu nie korzysta, więc jak będziesz mieć jakieś pytania, to mogę ją podpytać
Sabrineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 08:02   #22
Mamba_2008
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 497
Dot.: SCULPTRA - wypełnianie blizn po ospie

O a ja ostatnio nawet pytałam o taki zabieg i proszę ktos tutaj klika Wiecie coś więcej o takim zabiegu ??? ja coś tam poczytałam i wiem że zabieg jak dla mnie może za wcześnie ale dla mojej mamy w sam raz
Mamba_2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 12:11   #23
Mamba_2008
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 497
Dot.: SCULPTRA - wypełnianie blizn po ospie

Cytat:
Napisane przez blanka84 Pokaż wiadomość
Kwintesencjo... ja podobnie jak Sabrineczka mam mamę po Sculptrze. Miała 3 zabiegi i obecnie wygląda lepiej niż 10 lat temu. Zniknęły zapdanięte, obwisłe policzki, poprawił się koloryt. A zabiegi miała tak wykonane, że nawet siniaczków nie było Szkoda tylko, że rozpoczęła terapię na początku roku, bo ostatnio dostałam ze Stepa info, że mają teraz w projekcie kwas l-polimlekowy, ale moja mama na buzi już nie skorzysta ale ty możesz W każdym razie warto. Mama nie miała zadnych powikłań, a pierwsze efekty pojawiły się już po około 2 miesiącach Najfniej było po zdjęciach widać Swoją drogą - gratuluję aktywności na forum!!!!
o witam
Cieszę się że ktoś napisał na ten temat Ja również dostałam info na maila że jest jakiś nowy projekt włąśnie tego typu Powiem że strasznie się cieszę bo to rozwiązuje problem mojego prezentu i problem mojej mamy z poszarzałą i obwisłą skórą twarzy
Mamba_2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 22:02   #24
Mamba_2008
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 497
Dot.: SCULPTRA - wypełnianie blizn po ospie

Cytat:
Napisane przez sabineczkaaa Pokaż wiadomość
Myślę że to fajny prezent Ja sama bym poszła na taki zabieg tak profilaktycznie ale u mnie to chyba za wcześnie
No myśle że to strzał w 10 a i jak zapłacę z góry za dwa zabegi to jeden mam za 840 zł to chyba dobra cena no nie?
Mamba_2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 18:35   #25
Aleksandra06
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 232
Dot.: SCULPTRA - wypełnianie blizn po ospie

Czy uważacie ze takie maści,kremy na blizny sa odpowiednie jesli chodzi o blizny po ospie ?
Mam tego sporo na czole,niestety bardzo sie drapałam podczas ospy i teraz kiepsko to wyglada,zwłaszcza ze sa one w widocznym miejscu na czole ;(
Aleksandra06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 11:46   #26
WisenThal
Raczkowanie
 
Avatar WisenThal
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 86
Dot.: SCULPTRA - wypełnianie blizn po ospie

szukam info o Sculptrze, ale raczej chodzi mi o profilaktyke zmarszczek. Wiecie cos na ten temat?
WisenThal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 14:29   #27
malamila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 94
Dot.: SCULPTRA - wypełnianie blizn po ospie

Cytat:
Napisane przez WisenThal Pokaż wiadomość
szukam info o Sculptrze, ale raczej chodzi mi o profilaktyke zmarszczek. Wiecie cos na ten temat?
hej - najświeższa porcja informacji tutaj:
https://wizaz.pl/Pielegnacja/Medycyn...-na-zmarszczki

wypowiada się specjalista w temacie.
malamila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 16:10   #28
karbedz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3
Dot.: SCULPTRA - wypełnianie blizn po ospie

Mam pytanie, tak sobie czytam o tej sculptrze, a jako że jestem z Łodzi znalazłam gabinet w którym to wykonują. Jestem ciekawa, czy któraś z Was ma dobre zdanie o tym gabinecie, http://www.lookmedica.pl/pl/sculptra.
Proszę o opinie. Z góry dziękuje.
karbedz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-12 17:10:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:51.