siliconowe powiekszenie ust - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-08, 23:27   #1
Focka19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3
Post

siliconowe powiekszenie ust


Mam pytanie jaki jest mniej wiecej koszt powiekszenia ust rozpuszczalnym siliconem na rok?? i czy on sie potem rownomiernie rozpuszcza??
Focka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 16:07   #2
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: siliconowe powiekszenie ust

Osobiscie polecamRestylane - preparat, który ulega wchłonięciu po ok. 6 miesiącach.
Aquamid - preparat na stałe.
Wiecej o nich we wczesniejszych postach lub prosze wpisac w wyszukiwarkę np. google.pl
Nie zalecam iniekcji silikonowych, ponieważ silikon bez osłony może ulegać migracji.
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 10:39   #3
Izabelka.82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6
Question Dot.: siliconowe powiekszenie ust

Witam

Panie doktorze proszę o odpowiedź jak to jest z tym aquamidem? Otoż ja byłam w klinice doktora Dmytrzaka w Szczecinie i on powiedział mi, ze aquamid jest to wypełnienie czasowe - do ok. 6 miesięcy, pozniej następuje wchłonięcie preparatu (na pewno chodziło o aquamid). Ja już nic z tego nie rozumiem, ponieważ Pan pisze, że aquamid jest środkiem trwałym...Proszę mi równiez powiedzieć, czy operacyjne powiększenie ust ("wywinięcie górnej wargi")jest dobrą metodą? Taką metodę wlaśnie polecał mi w/w lekarz, ale czytałam którąś z Pańskich wypowiedzi, ze nie jest to dobry sposób, ponieważ zostają poźniej blizny. Mnie lekarz poinformował, że blizna będzie cieniuteńka powyżej linii ust i jeśli zrobie makijaż permanentny, nic nie będzie wtedy widać...Więc jak to jest?

Pozdrawiam serdecznie
Izabelka.82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 01:21   #4
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: siliconowe powiekszenie ust

Aquamid: www.aquamid.pl
Korekcja chirurgiczna zawsze pozostawia blizny i dlatego, w przypadku ust, pozostawia się ją jako ostateczność. Lekarz sam Pani powiedział, że trzeba ją będzie kamuflować, np. przy pomocy tatuażu ust.
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:12.