Konkurs GARNIER Color Naturals - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-04, 14:14   #241
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Mój ulubiony włosów kolor to brąz naturalny,
Lubię, by odcień nie był zbyt nachalny.
Ważne aby włosy były dobrze wypielęgnowane,
Bez żadnych odrostów, nabłyszczone i rozczesane.


Osobiście mam kolor ciemnobrązowy,
Ale różne kolory się imały mojej głowy.
Od bordo, przez blond aż po kolor czarny,
Teraz postawiłam jednak na naturalny.


Podkreślam naturalne piękno i w nie nie ingeruję,
Choć niedługo być może czegoś nowego spróbuję.
Metamorfoza to ciekawe przeżycie,
Ale musi być wykonane należycie.


__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 14:15   #242
alkaaa00
Rozeznanie
 
Avatar alkaaa00
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 971
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Jestem zwolenniczką czarnych włosów. Moje naturalne to jasno brązowe, jednak wydawały mi się one takie nudne więc postanowiłam przefarbować. Zdecydowanie wole metamorfozy jednak jesli ktoś ma wyrazisty kolor to nie neguje ze on nie jest piękny. Co do mojego ulubionego koloru wlosow- lubię być opalona a kolor czarny idealnie pasuje do ciemnej karnacji.
__________________
blog: http://alicelook.blogspot.com/
alkaaa00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 14:22   #243
matinka1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

ja jestem zwolenniczką naturalnego piękna ale przynajmniej raz na jakiś czas można sobie pozwolić na zmianę. Mój ulubiony kolor to blond.
matinka1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 15:53   #244
Arwena_
Raczkowanie
 
Avatar Arwena_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 345
GG do Arwena_
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Dla mnie naturalne jest najpiękniejsze. Pogłębienie naturalnego odcienia włosów jest zawsze najbardziej pasujące do cery, oprawy oka. Dlatego każdy kolor jest dla mnie ulubionym jeśli idealnie współgra z urodą : )
Arwena_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 16:05   #245
LadyPretensja
Raczkowanie
 
Avatar LadyPretensja
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 413
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Z natury jestem bardzo ciemną brunetką,prawie czarnulką.Uwielbiam wyglądać naturalnie,bo według mnie taka powinna być kobieta-naturalna więc moje włosy farbuje na dosyć jasny brąz.jestem ogromnie zadowolona z koloryzacji
LadyPretensja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 16:17   #246
Ewka:D:D
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 875
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

z natury jestem ciemna brunetka i bardzo podobaja mi sie roznego rodzaju odcienie czekolady. jeśli jednak chodzi o metmorfozy o jestem za calkowita zmiana wizerunku , tak by zmiana byla widoczna golym okiem. dlatego tez po ostatniej wizycie od fryzjera z ciemnych wlosow zrobily mi sie rude , a z wlosow do ramion krotkie wlosy o nietypowej lini.
__________________
`Starość we wszystko wierzy.
Wiek średni we wszystko wątpi.
Młodość wszystko wie.`




Ewka:D:D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 19:07   #247
pola11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Jestem zwolenniczką różnych odcieni brązu,mimo to,uwielbiam rudy,ognisty czerwony kolor włosów,który moim zdaniem posiada w sobie potencjał,magię.Niestety ogniste kolory nie pasują do mojego typu urody.Osobiście lekko ingeruję w naturalne piękno,tzn,zmieniam kolor włosów w różnych barwach brązu,lekko podkreślam makijaż oka.
Jednakże podobają mi się wielorakie metamorfozy,niestety u kogoś .Może kiedyś odważę się na jakieś szaleństwo i postawię na ostre cięcia,a nie na lekkie fale,które posiadam
pola11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-04, 19:53   #248
jotta66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Uwielbiam kolory rude..................., sama kiedys takie miałam i zaczęłam farbować brązami bo nie było dobrych rudych kolorów. Teraz chętnie wróciłabym do natury, ale....... musiałabym rozjaśniać. A moje włoski mogą tego nie znieść.
jotta66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 20:10   #249
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Oto moja wariacja na temat konkursowy:

Gustuję w kolorze brązowym,
Ale tylko w parze z włosem lśniącym i zdrowym.
Radykalnego cięcia się boję,
Na takiego fryzjera spoglądam z niepokojem.
Interesuje mnie na głowie naturalność,
Eteryczna lekkość, włosów forma nieskomplikowana, którą
Rano po umyciu, z łatwością ułożę sama.


__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 21:11   #250
2hot4you
Raczkowanie
 
Avatar 2hot4you
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 276
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Mój ulubiony kolor włosów, jak łatwo się domyślić po avatarze, to klasyczna, głęboka czerń...
Dlaczego taki wybór?
Cóż - czerń w każdym wydaniu, również i na głowie, jest według mnie barwą ponadczasową, intrygującą i tajemniczą. Co więcej, dodaje ona wyrazistości, zmysłowego`smaczku`, cudownie podkreśla rysy twarzy...
Same zalety!
Ja w czarnych włosach czuję się kobietą pewną siebie i wartą uwagi. Ten kolor jak żaden inny pomaga mi podkreślić mój południowy temperament i indywidualność...
Chyba pozostanę już wierna czerni na zawsze!

Jeśli natomiast chodzi o ekstremalne metamorfozy - ja się ich boję, nie lubię szalonych eksperymentów na moim wizerunku, choć podziwiam odwagę kobiet mających odmienne poglądy i ekscytujące fryzury na głowach.
Cenię sobie naturalność, delikatne cięcia, stonowane kolory...
Kto wie, może to się kiedyś zmieni - na razie jednak nie zapowiada się na żadne fryzurowe szaleństwa z mojej strony...
2hot4you jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 22:11   #251
blueskye
Rozeznanie
 
Avatar blueskye
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 552
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Mój ulubiony kolor to oczywiście blond, jako, że jestem naturalną blondynką. Mój naturalny kolor określam jako średni blond, który w Słońcu ma piękny złotawy odcień.
Nie jestem zwolenniczką radykalnych zmian koloru, a tylko podkreślania. Dlatego mam rozjaśnione pasemka, które ożywiają moją fryzurę, dodają jej wiele blasku i odcieni
Uwielbiam, gdy moje włosy są błyszczące i gładkie, oraz mienią się rożnymi odcieniami blondu.
blueskye jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-05, 10:13   #252
kosmonia
Przyczajenie
 
Avatar kosmonia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Mój ulubiony kolor włosów? Z natury jestem szarą myszą. Moje naturalne włosy są nijakie: ani ciemny blond ani szatyn… Sporo eksperymentowałam aż wreszcie znalazłam kolor, który świetnie do mnie pasuje: wszelkie odcienie mahoniu. Osiągnęłam to, co chciałam osiągnąć : nieciekawa do tej pory twarz nabrała wyrazu, skóra wydaje się mieć ciepły złotawy odcień, a oczy błyszczą.
Nie jestem wielką zwolenniczką radykalnych metamorfoz, preferuję naturalność, ale wiem, że czasem natura po prostu niedomaga i delikatna zmiana koloru włosów o ton lub dwa nie przynosi satysfakcjonującego efektu. Na szczęście mamy teraz możliwość, by eksperymentować z kolorami, bawić się odcieniami a wybór farb jest trak duży, że każda z nas z pewnością znajdzie kolor w którym poczuje się znakomicie i którym podkreśli swoją urodę.
kosmonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 10:56   #253
~Angel
Przyczajenie
 
Avatar ~Angel
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 16
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Witam!
Moj naturalnym kolorem włosów jest czarny, zawsze miałam zdrowe lśniące włosy, ale gdy zaczęłam używać prostownicy moj czarny kolor zrobił sie o pare tonów jaśniejszy tak jakby spłowiał.Nie mogłam znieśc tego koloru, w paletach kolorów szukałam dla siebie odpowiedniego naturalnego kolorku, wtedy zakochałam sie w odcieniach brązu i juz jakis czas eksperymentuje sobie z róznymi odcieniami brązu tymi jaśniejszymi i ciemniejszymi.
__________________
^^ Patrz w niebo, tym co ludzkie gardz ^^!!











mmmm...M****
~Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 11:08   #254
jola17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

bardzo lubie dbac o włosy szukam kolory czerwieni i bardzo się dobrze czuje,chociaz mam ochote zafarbic się na czerń z dodatkami czerwonymi myśle ze bedzie superowo.
jola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 11:17   #255
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond. Obecnie moim ulubionym kolorem włosów są odcienie brązu. Jestem zwolenniczką radykalnej metamorfozy, toteż na mojej głowie „gościły” różne kolory począwszy od blondu, pasemek, balejażu, brązów aż po fioletową czerń. Wiosną lubię rozjaśniać moje włosy, a zimą przyciemniać je. Jak widać jestem kobietą bardzo zmienną.

Edytowane przez WioletaM
Czas edycji: 2010-11-05 o 11:19
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 11:29   #256
kala321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 10
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

moim naturalnym kolorem jest ciemny blond czasem mysi ;P
dlatego lubię podkreślać swój wygląd wszelkimi odcieniami brązu
kala321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 12:18   #257
Bartessa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 3 023
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

moim ulubionym kolorem jest ciemny brąż, kobiecy a zarazem naturalny.

sama mam ciemne wlosy i jestem za podkresleniem naturalnosci, nawet radykalna zmiana na np blond czy rudy nie przynioslaby dobrych efektow przy takim kolorze wlosow.
Bartessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 12:29   #258
Lady Marmalade
Wtajemniczenie
 
Avatar Lady Marmalade
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 929
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

moje włosy sa w kolorze jasnego brazu i takie wlaśnie je lubie, chociaz ladnie rowniez wygladaja w jasniejszych, naturanie stworzonych refleksach - od slonca ... sliczny jest kolor hmmm cynamonowy uwazam, ze kazda z nas jest piekna wiec wystarczy tylko zadbac o siebie w odpowiedni sposob i niepotrzebne sa jakies radykalne zmiany
__________________
Wybrałam figlarną Sugar Baby!
Lady Marmalade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 14:25   #259
etka02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 25
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

po dłuższym rozjaśnianiu włosów wróciłam do naturalnego koloru (brązu) dzięki idealnym dopasowaniu farby chciałam, aby moje włosy odpoczęłyno i już zdążyły dojść do siebie a ja uwielbiam radykalne metamorfozy i mam ochotę zaszaleć i zmienić się w chłodną blondynkę
etka02 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-05, 14:59   #260
natalia627
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Mój ulubiony kolor włosow to ciemny brąz, chociaz jestem brunetka ale farbowana chcialabym wrocic do szatynki, polecam farby Garniera, są naprawde świetne
natalia627 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 16:27   #261
rozanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 284
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Natura obdarzyła mnie "mysim" blondem,który poskreślam bardziej żywymi ,złocistymi odcieniami blondu poprzez farbowanie.Lubię eksperymenty ,ale nie wszystko pasuje do mojej delikatnej urody.Byłam już ruda ,co bardzo lubiłam ,a dookoła powodowało uśmiech Był również chłodny brąz jednak to kolor zupełnie nie dla mnie.

Owszem jestem za naturalnościa ,włosy niefarbowane nie są narażane na zniszczenie ,szczególnie jeśli chodzi o rozjaśniane włosów w celu posiadania pięknego blondu,ale zdaje sobię sprawe ,że często korzystniej wyglądamy w kolorze o którym nawet nie myślałysmy lub gdy o pare tonów ,delikatnie poprawimy naszą naturę.
Jeśli kobieta ma czuć się lepiej po zmiane koloru włosów jestem jak najbardziej ZA !!!
__________________
Nie idź na kompromis ,jeśli chodzi o Ciebie samego...
Jesteś wszystkim co masz .

J.Joplin



https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=419726
MOJA WYMIANKA
rozanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 17:29   #262
AGAMARCIO
Zadomowienie
 
Avatar AGAMARCIO
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 1 266
GG do AGAMARCIO
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

z natury jestem szatynką i jeszcze pare dni temu nią byłam bo długo wracałam do swoich włosów (a kolorystykę przerabiałam już różną rude,brązy i fiolety)ale postanowiłam coś zmienić i to dość radykalnie kupiłam farbkę garniera i od kilku dni jestem drapieżną czarnulą z ocieniem niebieskiego farba super polecam!
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlzbmhfwta0n05.png

09.08.2010r.g.7.35 2490g 51cm -Karolinka Nasze szczęście
AGAMARCIO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 18:30   #263
1985Anke
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 122
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

jestem zwolenniczka naturalnego koloru na włosach , najbardziej podoba mi się kolor czekolada , taki ciepły kolor a także oberżyna.Mam włosy koloru ciemny brąz.

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

i jestem zwolenniczka naturalnego piękna. Szczególnie gdy włosy są zadbane i pięknie lśnią, pn po farbowaniu. Wtedy dodają kobiecie piękna
1985Anke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 18:57   #264
asiunia19021
Raczkowanie
 
Avatar asiunia19021
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 283
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Choć przez pół życia miałam włosy blond
teraz już wiem, że to był błąd.
Pewnego dnia wstałam, spojrzałam w lustro-
a tam tak szaro, zwyczajnie, pusto...
Chciałam spróbować czegoś nowego
czy spróbować czegoś tak odważnego?
Spod pędzla wyskoczył żywy rudy
od tego czasu już nie ma nudy.
Stoje wciąż w centrum towarzystwa,
a moja bajka jak urok nie pryska.
__________________
Włosy coraz dłuższe --> 70 cm


Edytowane przez asiunia19021
Czas edycji: 2010-11-05 o 20:39
asiunia19021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 19:14   #265
amfiprion13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Moim naturalnym kolorem włosów jest ciemny brąz, który zresztą najbardziej lubię. Na głowie miałam już niemal wszystkie kolory włosów blondy, rudości, czernie. Po rozjaśnieniu włosów bardzo żałowałam i poprzez lata eksperymentów z różnych firm kosmetyków powróciłam do naturalnego koloru. Lubię metamorfozy, ale jednak wolę naturalne piękno. Blask, gęstość a zarazem lekkość moich włosów zawdzięczam własnie Garnierowi, który w codziennej pielęgnacji włosów w moim przypadku sprawdza się od lat.
amfiprion13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 20:02   #266
Marcia_N
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 907
GG do Marcia_N
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

jestem kobietą, a jak wiadomo kobieta zmienną jest, więc byłam już jasną blondynką i kasztanową brunetką, miałam fryzurę w kolorze rudym, a także siwym, jeszcze tylko z czernią nie eksperymentowałam. Aktualnie mam włosy w kolorze naturalnym, ale już mnie korci, żeby coś zmienić, tylko na razie nie mam jeszcze pomysłu na jaki kolor postawić.
__________________
Rękodzieła Marci
66- 65- 64- 63- 62- 61- 60- 59,5 - 59- 58- 57- 56
17.10. 2010 66 kg


Marcia_N jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 21:47   #267
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Jestem zwolenniczką podkreślania naturalnego piękna, jednak ze względu na swoją przewrotną naturę miałam w życiu momenty, gdy radykalnie zmieniałam kolory włosów oraz fryzury Byłam już blondynką, miałam także włosy mieniące się odcieniami kasztana, ciemno-brązowe, hebanowo-brązowe, promieniście czerwonawe Przeszłam także przez etap pasemek i jakiś ciemniejszych kłaczków od spodu Jak każda kobieta jestem zmienna z natury. Ostatnio dążę do osiągnięcia efektu najbardziej zbliżonego do moich naturalnych włosów czyli - jasny brąz popielaty. Według mie to piękny kolor, niedoceniany przez Polki, które nazywają go "mysim"
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 06:39   #268
Rybka1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Zmysłowa czerń
Rybka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 07:03   #269
Vinanti
Raczkowanie
 
Avatar Vinanti
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 355
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Przez całe życie miałam włosy niewyraziste, taki brudny brąz. Brakowało mi odwagi, aby radykalnie coś z nimi zrobić - efekt był taki, że podbierałam resztki farby, która została mojej mamie po jej domowym farbowaniu i wklepywałam na swoje kłaczki, aby troszkę je ożywić . Ostatnio odważyłam się w końcu zmienić mój brąz na mroźny, niemal skandynawski blond. I to był strzał w dziesiątkę, zakochałam się w nowym kolorze i już go raczej nie zmienię . To właśnie skandynawski blond jest moim ulubionym kolorem.
Jestem również zwolenniczką podkreślania naturalnego piękna, chociaż, czasami sama mam ochotę na radykalną metamorfozę.
__________________

Vinanti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 07:07   #270
jolunia559
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Popielaty blond.To kolor włosów,który jest od lata moim kolorem.Ładnie się komponuje z moją jasna cerą .Do tego lubię jasne ciuszki i pastelowy makijaż.Całość jest moim ulubionym wydaniem Joluni.

Edytowane przez jolunia559
Czas edycji: 2010-11-06 o 07:08
jolunia559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:03.