Walka o zdrowe i piękne włosy :) - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-27, 17:25   #3001
killkate
Raczkowanie
 
Avatar killkate
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Rzeszow ^^
Wiadomości: 106
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

mam prostownice pokryte powloka cyramiczna* tak pisze na opakowaniu. nie jest to prostownica za 100 zl, lecz za 35 ale mysle ze jest dobra ;] tylko ja mam zle wlosy, jesli chodzi o ich rodzaj... prostowanie nawet nie pomaga..
killkate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-27, 17:27   #3002
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez killkate Pokaż wiadomość
mam prostownice pokryte powloka cyramiczna* tak pisze na opakowaniu. nie jest to prostownica za 100 zl, lecz za 35 ale mysle ze jest dobra ;] tylko ja mam zle wlosy, jesli chodzi o ich rodzaj... prostowanie nawet nie pomaga..
A lepsza prostownica sobie nie poradzi?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-27, 17:33   #3003
killkate
Raczkowanie
 
Avatar killkate
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Rzeszow ^^
Wiadomości: 106
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

byc moze poradzi, ale ja nie moge kupic lepszej prostownicy, mam i tak w domu juz dwie, poprzednia za 15 zl
narazie rezygnuje z prostowania na miesiac!! bede prostowac jedynie w skrajnych przypadkach. wierze, ze moje wlosy dojda do siebie... ale dzis jak wyciagnelam garsc wlosow z wanny, az sie przerazilam..
killkate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-27, 17:48   #3004
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Kupiłam dzis waxa zagranicznego do "ciemych" wlosow i olejek kososowy i w zwiazku tym mam pytanie a raczej pare pytan Po pierwsze czy ten wax powinnien byc fioletowo-różowy? Po drugie czy taki wodnisty olej tez sie nadaje? Tzn. jest w słoiku ale w postaci płynnej. Mam nadzieje ze bedzie dobry a po trzecie czy mozna mieszac olej kokosowy z olejkiem rycynowym i czy mozna jeszcze cos do nich dodac np.oliwe? Z gory dziekuje za pomoc
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-27, 19:58   #3005
centus
Raczkowanie
 
Avatar centus
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 212
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Dziewczyny czemu prostujecie te włosy skoro narzekacie, że wypadają? Chcecie być łyse? Wiem co mówię mam na wpół łysą w rodzinie, wiecie jak ona cierpi, nic już jej nie pomaga, górę czaszki ma łysą i włosy po bokach jak facet. I jest młodą dziewczyną. Straszne. Znajdzcie dobrego fryzjera co podetnie włosy tak, że rano same będą ułożone, nie wierzyłam, że ktoś taki istnieje, a znalazłam. Tez ostatnio robiłam zabiegi na włosy, dekoloryzacje, w przeciagu 3 miesięcy kilka farb, ale nie susze nie prostuje, fryzjer nie wierzy ze dekoloryzowalam samodzielnie i jeszcze proszkiem, włosy błyszczą jak nigdy. Zadnych lakierow, pianek, wysuszaczy, tylko jedwab. Co drugi dzień wax, cała seria seboradin, nafta co kilka dni + tabletki ze skrzypu i nie może być źle.
__________________
efka
centus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-27, 20:15   #3006
jusii
Rozeznanie
 
Avatar jusii
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 814
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
...

To to http://www.herbapis.nazwa.pl/catalog...roducts_id/145? I zeczywiscie spełnia obietnice producenta?
Mam włosy bardzo cienkie. Od 1,5 roku bardzo wypadają. Używałam różnych szamponów na wypadanie i niewiele albo nic nie pomagały Czytałam że trzeba stosować delikatne szampony do mycia. Dla dziecinie mogłam używać bo miałam po nich "3 włosy na krzyż" Gdzieś na wizażu przeczytałam o tym szamponie ...
W skrócie:
Bardzo dobrze się pieni (myję głowę codziennie, często 2 razy, a starcza mi na 2-3 m-ce). Włosy są po nim puszyste ale nie sianowate. Wyglądają zdrowo.
jusii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-28, 11:19   #3007
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez centus Pokaż wiadomość
Dziewczyny czemu prostujecie te włosy skoro narzekacie, że wypadają? Chcecie być łyse? Wiem co mówię mam na wpół łysą w rodzinie, wiecie jak ona cierpi, nic już jej nie pomaga, górę czaszki ma łysą i włosy po bokach jak facet. I jest młodą dziewczyną. Straszne. Znajdzcie dobrego fryzjera co podetnie włosy tak, że rano same będą ułożone, nie wierzyłam, że ktoś taki istnieje, a znalazłam. Tez ostatnio robiłam zabiegi na włosy, dekoloryzacje, w przeciagu 3 miesięcy kilka farb, ale nie susze nie prostuje, fryzjer nie wierzy ze dekoloryzowalam samodzielnie i jeszcze proszkiem, włosy błyszczą jak nigdy. Zadnych lakierow, pianek, wysuszaczy, tylko jedwab. Co drugi dzień wax, cała seria seboradin, nafta co kilka dni + tabletki ze skrzypu i nie może być źle.
Wiem ze to szkodzi ale ja mam juz dosc powykrecanych wlosow w caly swiat. Prostuje niestety prawie zawsze codziennie, ale mam ceramiczna prostownice i profesjonalny spray termoochronny, do tego uzywam waxa, olejku kokosowego i rycynowego (ta kuracje dopiero zaczelam), stosuje tez odzywke do skory głowy m.in wzmacniajaca cebulki no a w pozostałe dni maseczke wzmacniajaco-regenerujaca pantene aha no i jeszcze zamierzam kupic jakies tabletki wiec chyba tez nie powinno byc zle A jak sadzice czy capivit hydro control (reklamuje go babka opowiadajaca o kremach i swoich klientkach ) nawilzy tez wlosy?

Cytat:
Napisane przez jusii Pokaż wiadomość
Mam włosy bardzo cienkie. Od 1,5 roku bardzo wypadają. Używałam różnych szamponów na wypadanie i niewiele albo nic nie pomagały Czytałam że trzeba stosować delikatne szampony do mycia. Dla dziecinie mogłam używać bo miałam po nich "3 włosy na krzyż" Gdzieś na wizażu przeczytałam o tym szamponie ...
W skrócie:
Bardzo dobrze się pieni (myję głowę codziennie, często 2 razy, a starcza mi na 2-3 m-ce). Włosy są po nim puszyste ale nie sianowate. Wyglądają zdrowo.
Brzmi zachecajaco tylko ta cena Ja narazie uzywam panten geste i mocne i jestem zadowolona, ale mimo wszystko moglby byc troche lepszy
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-28, 12:00   #3008
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Co ten Capivit Hydro robi? Widzialam go w aptece, obok tego A+E, ale nie wiem jakie ma działanie:P.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-28, 13:42   #3009
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Capivit Hydro Control ma za zadanie nawilżyć skórę w jej głębszych warstwach, ale czy działa na włosy, to już średnio w to wierzę.

Pojawiła się nowa recenzja na KWC - szampon Timotei z ziołami i kiwi. Widziałyście go może w jakimś sklepie, bo wczoraj byłam w Rossmanie i na razie nic.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-28, 13:42   #3010
aluniaa007
Wtajemniczenie
 
Avatar aluniaa007
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z krainy czarow ;)
Wiadomości: 2 162
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez dziuniaaa Pokaż wiadomość
Co ten Capivit Hydro robi? Widzialam go w aptece, obok tego A+E, ale nie wiem jakie ma działanie:P.
nawilza skore od wewnatrz
__________________
aluniaa007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-28, 19:50   #3011
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Dzięki.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-28, 19:59   #3012
poziomkakj
Rozeznanie
 
Avatar poziomkakj
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 736
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez centus Pokaż wiadomość
Dziewczyny czemu prostujecie te włosy skoro narzekacie, że wypadają? Chcecie być łyse? Wiem co mówię mam na wpół łysą w rodzinie, wiecie jak ona cierpi, nic już jej nie pomaga, górę czaszki ma łysą i włosy po bokach jak facet. I jest młodą dziewczyną. Straszne.
mam pytanie co do tej dziewczyny czy ona długo prostowała włosy? ja zmądrzałam po 2 latach katowania swoich piórek dopiero w pod koniec czerwca... chociaż włosy od tej cholernej prostownicy już dłuuugo wypadały, ale wmawiałam sobie, ze to nie ona jest winiowajcą. Włosów coraz mniej mimo, że próbuje je regenerować przeróżnymi metodami, od wewnątrz jak i od zewnątrz...boje się, że czeka mnie to samo co ją
poziomkakj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-28, 20:49   #3013
centus
Raczkowanie
 
Avatar centus
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 212
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez poziomkakj Pokaż wiadomość
mam pytanie co do tej dziewczyny czy ona długo prostowała włosy? ja zmądrzałam po 2 latach katowania swoich piórek dopiero w pod koniec czerwca... chociaż włosy od tej cholernej prostownicy już dłuuugo wypadały, ale wmawiałam sobie, ze to nie ona jest winiowajcą. Włosów coraz mniej mimo, że próbuje je regenerować przeróżnymi metodami, od wewnątrz jak i od zewnątrz...boje się, że czeka mnie to samo co ją
Zawsze kiedy tam bylam widzialam ja rano najpierw z suszarka, a ze wlosy miala bardzo krotkie wiec suszyla je przy samej skórze głowy, potem prostowala, wyglada to okropnie, chociaz moze to inny problem, ja nie śmię zapytać.
__________________
efka
centus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-28, 21:24   #3014
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Biedna.
Ale to może być całkiem możliwe, że od takiego katowania wypadły.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 12:00   #3015
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Dziuniaaa uzyłam przed wczoraj tej odzywki i okazało sie ze jest bardzo tłusta Uzylam tylko na skore a i tak musialam myc 2 razy z tym ze po 2 myciu wlosy byly nadal tłuste ale jak wyschły to normalnie wygladały No i plus za to ze juz wlosy tak nie smierdza Nie wiem czy jej bede uzywac bo to podwojne mycie mnie przeraza (skora jest wtedy bardzije pobudzona do produkcji tłuszczu i nadodatek podwójna dawka chemikaliow) Jak bede mogla kiedys pozwolic sobie na ewentualne chodzenie z brudnymi wlosami to sprobuje umyc wlosy tylko raz

A moze mi ktos powiedziec czy olej kokosowy mozna uzyc na skore głowy czy wlosy beda tłuste i przyklapniete nawet po umyciu? I czy jakies 3h wystarcza zeby sie wchlonal we włosy (razem z o. rycynowym, podgrzewany co jakis czas) czy koniecznie trzeba na cała noc zostawic? Bo troche nie zabardzo widzi mi sie mycie glowy rano
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 12:49   #3016
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Ja włosy zawsze myję 2 razy tak czy siak, muszę je przecież dokładnie umyć z kurzu, łoju, brudu, silikonów etc...
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 14:03   #3017
adulka.p
Zakorzenienie
 
Avatar adulka.p
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wlkp;]
Wiadomości: 4 682
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez dziuniaaa Pokaż wiadomość
Ja włosy zawsze myję 2 razy tak czy siak, muszę je przecież dokładnie umyć z kurzu, łoju, brudu, silikonów etc...
ja tez myje 2 razy
__________________
Everybody grab somebody
Music is gonna make your body get down





Najwazniejsze w życiu to nauczyć się, które mosty przekraczać, a które palić.
adulka.p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 14:11   #3018
Julkaaa777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 135
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

ja też jak koleżanki wyżej
zawsze myje dwa razy, bo inaczej czuła bym, że są nadal brudne...
Strasznie mi się przetłuszczają i muszę też myc codziennie
ale sie przyzwyczaiłam i nie ma już żadnego problemu
__________________

szczęście wchłaniam z powietrzem


Julkaaa777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 14:21   #3019
adulka.p
Zakorzenienie
 
Avatar adulka.p
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wlkp;]
Wiadomości: 4 682
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

julka widze w podpisie,ze tak jak ja zapuszczac wloski i chcesz uzdrowic buzie....na jakim jestes watku albo co stosujesz?? przepraszam za off topa;p
__________________
Everybody grab somebody
Music is gonna make your body get down





Najwazniejsze w życiu to nauczyć się, które mosty przekraczać, a które palić.
adulka.p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 14:24   #3020
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Ja myje włosy tylko raz. To wystarcza, a nie ma sensu myć drugi raz i po raz drugi ładować we włosy kolejną dawkę chemii.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 14:28   #3021
Julkaaa777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 135
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez adulka.p Pokaż wiadomość
julka widze w podpisie,ze tak jak ja zapuszczac wloski i chcesz uzdrowic buzie....na jakim jestes watku albo co stosujesz?? przepraszam za off topa;p
hehe. Włoski już coraz dłuższe, ale z buzią mi kiepsko idzie. Stosowałam oxycort, ale sie okazało, że to steryd i że lepiej go nie używać, więc odstawiłam, i absolutnie nie polecam bo żadnych efektów też nie przyniósł
Nie wiem już jak radzić sobie z ta buzia, używałam tylu kosmetykow i nic... Poradzono mi, żeby przez jakiś czas nie używać nic... No i nie używałam do dnia dzisiejszego, kiedy spostrezgłam, że pryszczy jeszcze więcej I dziś rano użyłam już serii kosmetyków Nivea Visage Young... chociaż czuję, że mam odświeżoną twarz...
__________________

szczęście wchłaniam z powietrzem


Julkaaa777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 14:47   #3022
adulka.p
Zakorzenienie
 
Avatar adulka.p
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wlkp;]
Wiadomości: 4 682
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

a udzielasz sie na jakims watku z tym zwiazanym?? jak tak podaj linka
zeby nie bylo totalnego off topu...
wczoraj poszlam do fryzjerki podciac koncowki...gora 5 cm...sciela PONAD 15;| laski...nawet nie macie pojecia jak plakalam....do teraz jak patrze w lustro mam lezki w oczach...mialam prawie do pasa...mam za ramiona...
juz daawno nie mialam tak zdrowych koncowek
__________________
Everybody grab somebody
Music is gonna make your body get down





Najwazniejsze w życiu to nauczyć się, które mosty przekraczać, a które palić.
adulka.p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 14:47   #3023
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Ja myje włosy tylko raz. To wystarcza, a nie ma sensu myć drugi raz i po raz drugi ładować we włosy kolejną dawkę chemii.
Ja tez zwlaszcza ze myje wlosy codziennie. A i tak sa czyste prawie cały dzien (tylko musze czesto zmieniac szampon) wiec nie ma sensu myc podwojnie Zbytnie odtłuszczenie i podraznienie głowy moze spowodowac szybsze przetłuszczanie

Cytat:
Napisane przez Julkaaa777 Pokaż wiadomość
hehe. Włoski już coraz dłuższe, ale z buzią mi kiepsko idzie. Stosowałam oxycort, ale sie okazało, że to steryd i że lepiej go nie używać, więc odstawiłam, i absolutnie nie polecam bo żadnych efektów też nie przyniósł
Nie wiem już jak radzić sobie z ta buzia, używałam tylu kosmetykow i nic... Poradzono mi, żeby przez jakiś czas nie używać nic... No i nie używałam do dnia dzisiejszego, kiedy spostrezgłam, że pryszczy jeszcze więcej I dziś rano użyłam już serii kosmetyków Nivea Visage Young... chociaż czuję, że mam odświeżoną twarz...
A nie masz zadnej sprawdzonej masci na pryszcze? Ja musze wyleczyc w buzie 3-4 dni ale sadze ze do tego potrzeba cudu (troszke odbiegamy od tematu)

PS. Nikt nie pomoze w sprawie olejku kokosowego?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 14:51   #3024
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez adulka.p Pokaż wiadomość
a udzielasz sie na jakims watku z tym zwiazanym?? jak tak podaj linka
zeby nie bylo totalnego off topu...
wczoraj poszlam do fryzjerki podciac koncowki...gora 5 cm...sciela PONAD 15;| laski...nawet nie macie pojecia jak plakalam....do teraz jak patrze w lustro mam lezki w oczach...mialam prawie do pasa...mam za ramiona...
juz daawno nie mialam tak zdrowych koncowek
Chora ta baba Ja tez sie tak wybieram ale narazie sie jeszcze nie odwazylam bo nie chce miec obcietych polowy wlosow A sadzicie ze mozna obciac w domu zwyklymi nozyczkami? Nie postrzepia sie koncowki?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 14:54   #3025
Julkaaa777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 135
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

ale off top koniec tego ;P
wątek o czole w krostkach to: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=195644&page=5
ale widze, że karla już sie tam udzieliła
__________________

szczęście wchłaniam z powietrzem


Julkaaa777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 15:04   #3026
Ankafanka
Raczkowanie
 
Avatar Ankafanka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 284
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Do Julkiii 777:
ostatnio kupiłam L;Oreal-Pure Zone,peeling z zelem +krem nawilżający,uzywam tego 2 tygodnie i widzę efekty
Na czole mialam duzo wypryskow itp.po 3 dniach mi zeszlo.
Naprawde mam mila w dotyku i nawilzona skore,a jak myje peelingiem to czuje ze dziala bo jest takie uczucie chlodu
Polecam!!Moze Ci pomoze
A co do WŁOSÓW:
W sierpniowej Urodzie byl super artykul o wlosach i byly rady fryzjerki ktora ma najdluzsze wlosy ze wszystkich fryzjerek itp.Stosuje te rady:
przed myciem nakladam odzywke (najlepiej w spreju.
Radzila zeby myc wlosy paroma szamponami(w przypadkudłuzszych wlosow).Jeden do oczyszczania,drugi do nawilzania,a trzeci z filtrami i antyutleniaczami przed sloncem.
Myje je co 2 dni-bardzo m sie przetluszczaly,musialam nastepnego dnia myc znowu,ale problem rozwiazal szampon Nivea-do przetłuszczających--suuper!!Rozcienczam szampon i nakladam na wlosy.Myje w letniej plucze w zimnej.
Odzywki nie nakladam na nasade,polecam Ziaje odzywke z witaminami-SWIETNA!
Następnie nakladamserum Joanny z rzepy-na koncowki-tez bardzo dobry
Raz w tygodniu,dbam o skore glowy:robie masaz recznikiem na lepsze ukrwienie.
Raz w tygodniu takze maseczka,bardzo dobra maseczke kupilam niedawno:jest to algowa maska--Dermo new Age--Bielendy
Nakladam maseczke,nastepnie owijam folią i recznikiem i susze suszarką zeby łuski wlosa byly otwarte i lepiej przyjely skladniki
Po umyciu zawijam w bawelniany recznik NIE TRE!!
Nie suszę ich,nie prostuję,tylko jak wychodze z domu to susze grzywke zimnym strumieneim powietrza.
CIEKWOSTKA Z URODY:
"Wygladzanie rekami koncowek wlosow.Kwasy tluszczowe ktore znajduja sie na skorze dloni,dzialaja na przesuszone koncejak opatrunek.
Lykam:
Humavit-Z
Mam zamiar kupic:
-Biosilk
-Masło Gliss Kur-Olejki Pięlęgnacyjne
Mam pytanie:
Czy mozecie mi polecic jakies maseczki przeciw starzeniu wlosow??
Bo nie wiem gdzie szukac
Pozdrawiam.Super watek!!!!!!!!
Ankafanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 15:25   #3027
adulka.p
Zakorzenienie
 
Avatar adulka.p
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wlkp;]
Wiadomości: 4 682
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

babka ktora myje wloski 3 szamponami...to jagna,prawda??
__________________
Everybody grab somebody
Music is gonna make your body get down





Najwazniejsze w życiu to nauczyć się, które mosty przekraczać, a które palić.
adulka.p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 15:27   #3028
adulka.p
Zakorzenienie
 
Avatar adulka.p
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wlkp;]
Wiadomości: 4 682
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

co do starzenia sie wlosow znalazlam w necie to:

http://www.elgon.pl/product_info.php?products_id=397
__________________
Everybody grab somebody
Music is gonna make your body get down





Najwazniejsze w życiu to nauczyć się, które mosty przekraczać, a które palić.
adulka.p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 15:47   #3029
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez adulka.p Pokaż wiadomość
babka ktora myje wloski 3 szamponami...to jagna,prawda??
Tak, Jaga Hupało, która myje włosy do parę dni i mówi, że to oszczędność wody. Kicham na taka oszczędność, jak sie myje włosy 3 szamponami, które przecież za każdym razem trzeba spłukać.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 15:51   #3030
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez adulka.p Pokaż wiadomość
babka ktora myje wloski 3 szamponami...to jagna,prawda??

Dokładnie, Jaga
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:05.