Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór! - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-08, 11:03   #301
madarynka
Zadomowienie
 
Avatar madarynka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 127
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

dopisuje sie i tu w koncu udalo mi sie cos ciekawego upolowac w Kola na Ładnej, zdjecia w tym poscie
__________________
MADarynka
[bez 'n']

madarynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 21:47   #302
lumpek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

Co sie tak uczepilyscie tej koali? Najlepsze we Wrocku sa ciucholandy na Grabiszynskiej obol Lidla, Obornickiej, Żegiestowskiej i Nyskiej. Tam sa duze powierzchnie, nie ma scisku, towar codziennie dokladany i nie ma takich kosmicznych cen. Maja promocje, a w marcu wymieniaja towar na letni, jest naprawde najtaniej i sporo firmowych laszkow. Od lat sie u nich ubieram i bedac w galeriach licze, ile zaoszczedzilam dzieki nim kaski. Buciki super nosze od nich na kazda pore roku. Polecam goraco

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Proszę kliknij w jedną z ikonek Szybkiej Odpowiedzi przy postach, aby uaktywnić to okienko.

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Sa na Obornickiej, Grabiszynskiej obok Lidla, Zegiestowskiej i Nyskiej, polecam baaardzo!!!
lumpek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 15:15   #303
Lasonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

Hej,

Niedlugo przeprowadzam sie do Wroclawia i wlasnie probuje znalezc jakies fajne adresy do mojej zakupo manii.

Wiecie moze czy sa we Wroclawiu jakies tzw luksusowe lumpeksy, z odzieza od projektantow. Albo chociaz takie gdzie trafiaja sie takie perelki?????

Z gory dzieki za odpowiedz.
Lasonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 16:11   #304
birra
Raczkowanie
 
Avatar birra
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 170
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

Z tego co widziałam na Nyskiej od kilku miesięcy nie ma już lumpka, "budynek" w którym się znajdował został wyburzony
Chyba że piszecie o innym lumpeksie na tej ulicy...
birra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 17:33   #305
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

Cytat:
Napisane przez birra Pokaż wiadomość
Z tego co widziałam na Nyskiej od kilku miesięcy nie ma już lumpka, "budynek" w którym się znajdował został wyburzony
Chyba że piszecie o innym lumpeksie na tej ulicy...
Teraz jest ten sam na Żegiestowskiej
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 22:47   #306
ladywilkinson
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

Jest, jest ten lumpek na Nyskiej. Przez jakiś czas nie było, bo niby przenieśli na Żegiestowską, ale teraz otworzyli na Nyskiej też, byłam w jednym i drugim tego samego dnia, to wiem na pewno.
ladywilkinson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 10:49   #307
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

W bocznej od grabiszyńskiej jest też taki własnie taki jak na nyskiej. Koło lidla , da się coś wyszperać
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-14, 22:23   #308
alexandree
Raczkowanie
 
Avatar alexandree
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 95
GG do alexandree
Cool Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

Cytat:
Napisane przez madarynka Pokaż wiadomość
dopisuje sie i tu w koncu udalo mi sie cos ciekawego upolowac w Kola na Ładnej, zdjecia w tym poscie
Hehe ja tam sie już uzależniłam od KOLI na ul. Dubois, bo wracam tamtedy z pracy i zawsze zajde... i powiem newsa,... na ul. Dubois w Kola Shopie mozna placic karta takze jest to bardzo duze udogodnienie

Pozdrawiam, i życzę powodzenia w łowach na wiosne, ja juz mam plaszczyk czarny wiosenny od Dorothy Perkins - z Koli na ul. Ładnej za 22zł.

Wiossnnna tuż tuż trzeba polować
__________________
Wszystko w życiu ma swoje miejsce, dranie także....
alexandree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 15:25   #309
madarynka
Zadomowienie
 
Avatar madarynka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 127
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

Cytat:
Napisane przez alexandree Pokaż wiadomość
Hehe ja tam sie już uzależniłam od KOLI na ul. Dubois, bo wracam tamtedy z pracy i zawsze zajde... i powiem newsa,... na ul. Dubois w Kola Shopie mozna placic karta takze jest to bardzo duze udogodnienie

Pozdrawiam, i życzę powodzenia w łowach na wiosne, ja juz mam plaszczyk czarny wiosenny od Dorothy Perkins - z Koli na ul. Ładnej za 22zł.

Wiossnnna tuż tuż trzeba polować
dzis tez sie przeszlam z Ladnej na Dobois, po drodze zaszlam w boczne uliczki jednosci narodowej, bylo pare lumpow, ale albo sam syf albo te takie z drozszych gdzie rzeczy od 30-40 zl ... za tyle to ja sobie nowe kupie Zakupilam tylko jedwabna bluzke, w kosmicznym rozmiarze XXX...L ale potraktuje ja jako volume top nie moglam sie powstrzymac bo fajny material jedwab+bawelna, w sam raz na lato

Kola sa fajne, ale wkurza mnie to ze co druga rzecz z primarka i czesto drozsza niz taka nowa w sklepie... i ze polowe z nich widzialam na zywo jako nowe, hehe juz sie natknelam na pare rzeczy ktore mam w szafie

aaa i jeszcze co do Koli na świdnickiej... to tam chyba wszystko najbardziej poprzebierane, po pierwsze przez te wszystkie kobiety ktore tam pracuja... naliczylam ich z 6, a po drugie przez ludzi, bo fajna lokalizacja, ja jednak preferuje te na uboczu gdzie mozna cos fajnego kupic w dniu z 50% przecena i potem za 4 zl

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

A powiedzcie mi w ktorym miejscu na nyskiej? bo zegiestowska to krotka to sobie znajde... albo w sumie powiedzcie czy blizej borowskiej czy orzechowej to bede wiedziala gdzie wysiasc ze 146 ? a jak potem pojde armii krajowej i wejde w nyska do daleko trzeba isc? mijac piekna?

i juz ostanie pytanie gdzie jest lidl na grabiszynskiej? hehe nie znam tych rejonow, daleko od pilsudskiego?
__________________
MADarynka
[bez 'n']


Edytowane przez madarynka
Czas edycji: 2009-03-16 o 15:34
madarynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 22:15   #310
kffiatooshek
Przyczajenie
 
Avatar kffiatooshek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

Witam wszystkie poszukiwaczki ciuchowych perełek
Postudiowałam trochę wczoraj wasze posty i dziś wybrałam się na małe polowanie W lumpeksie na Powstańców Śląskich upolowałam kwiecistą bluzeczkę H&M, dość droga jak na lumpka, ale wygląda jak nowa Potem wybrałam się na Nyską, musiałam sprawdzić czy naprawdę taki duży wybór. Spędziłam tam 3 godziny, obejrzałam prawie wszystko i myślałam, że padnę:p Jednak wolę mniejsze sklepy:p Kupiłam białą spódniczkę Atmosphere, czarną przejrzystą bluzkę (na ciele prezentują się dużo ładniej niż na fotkach) i koszulkę River Island dla mamy
Madarynka, lumpek na Nyskiej to dokładnie róg Jesionowej i Nyskiej, zobacz sobie na mapce np. na Zumi.pl. Duży blaszak, zaraz po prawej stronie, nie da się nie zauważyć

Załączam fotki z dzisiejszych łowów:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bluzka.sh.jpg (92,4 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czarna.sh.jpg (36,8 KB, 110 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg spódniczka.sh.jpg (50,5 KB, 122 załadowań)
kffiatooshek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 18:39   #311
paulap18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9
GG do paulap18
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

Hej Wam
kffiatooshek - a gdzie na Powstańców Śląskich ten sh?
Czy ktoś wie, gdzie na Krzykach są jakieś fajne sh?

Mogę narazie powiedzieć, że na ul. Czystej podobało mi się kilka ciuszków, ale ceny trochę wysokie... Byłam jeszcze w tym na ul. Komuny Paryskiej i nic ciekawego nie znalazłam...
paulap18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-24, 19:07   #312
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

Byłam dziś w lumpku na Świdnickiej ale ceny mnie odstraszyły, choć kilka ciuszków było naprawdę ładnych

Nigdy nie myslałam, że chodzenie po lumpkach jest tak męczące bo większosć z nich jest daleko od siebie nie tak jak w centrum handlowym gdzie w jedym budynku jest kilkadziesiat sklepów
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 22:27   #313
kffiatooshek
Przyczajenie
 
Avatar kffiatooshek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

paulap18 - ten lumpek na Powstańców jest zaraz za skrzyżowaniem z Hallera, idąc od strony ronda. Taki duży szary budynek po prawej stronie, ze schodami na zewnątrz. Na dole są spożywczaki, a na górze, na tym "balkonie" lumpeks Dosyć drogo, ale wszystko czyste i w dobrym stanie. Sporo ciuszków z H&M, a dla mamy lub babci nawet naturalne futra:p
kffiatooshek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 12:11   #314
megami
Raczkowanie
 
Avatar megami
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 335
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

Cytat:
Napisane przez kffiatooshek Pokaż wiadomość
paulap18 - ten lumpek na Powstańców jest zaraz za skrzyżowaniem z Hallera, idąc od strony ronda. Taki duży szary budynek po prawej stronie, ze schodami na zewnątrz. Na dole są spożywczaki, a na górze, na tym "balkonie" lumpeks Dosyć drogo, ale wszystko czyste i w dobrym stanie. Sporo ciuszków z H&M, a dla mamy lub babci nawet naturalne futra:p
Drogo, czyli jakie ceny?
megami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 17:56   #315
kffiatooshek
Przyczajenie
 
Avatar kffiatooshek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

Zazwyczaj ok. 25 zł za bluzkę, ale i tak uważam, że warto zajrzeć
kffiatooshek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 19:48   #316
madarynka
Zadomowienie
 
Avatar madarynka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 127
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

Cytat:
Napisane przez kffiatooshek Pokaż wiadomość
Zazwyczaj ok. 25 zł za bluzkę, ale i tak uważam, że warto zajrzeć
to sporo, ja osobiscie wole dolozyc 10 zl i kupic nowa bluzke

Ja w koncu dodatrlam na Żegiestowską i Nyską, jak na jeden dzien to spora wyprawa, na Nyskiej juz sily ani zapalu nie mialam zeby grzebac, hehe
Wiec jest to sama siec, zdaje mi sie ze slyszalam reklame ze jest jeszcze w innych punktach miasta, w kazdym razie wielka hala podzielona na wycene i na wage [15zl/kg] z wyceny to tak plus/minus 20zl, mniejwiecej jak w kola shop'ach

Kupilam 3 prawdziwie vintage'owe spodnice na wage, wiec max 10 zl za nie czekam tylko na jakies 15 stopni zeby moc je ubrac a na wycenie duzo rzeczy z primarka oczywiscie, h&m, veromody [tzn widac ze ciuchy z wielkiej brytani, niemiec, danii]

Na nyskiej najbardziej rozbawil mnie wieszak z szumna nazwa 'Butik' a na nim plaszcz, jeszcze z metkami, z primarka z cena orginalna 25 euro, a cena z metki lumpkowej 130 czy 150zl - ciekawe kto to im kupi, a plaszcz wcale nie jakies fajny i w duzym dosc rozmiarze
__________________
MADarynka
[bez 'n']

madarynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 18:48   #317
lumpek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

Z tego co wiem na Nyskiej nie maja takich okraglych cen, a poza tym zdarza sie, ze klienci przekladaja ceny. Poza tym butik przecenili 20%, a od kwietnia planuja jakies nowosci. Dam Wam znac. A! Z Niemiec nie sprowadzaja towaru, tylko z Irlandii. Pozdrawiam
lumpek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 23:12   #318
suziaa
Rozeznanie
 
Avatar suziaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 662
GG do suziaa
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

hej dziewczyny!!
ja jestem akurat z okolic wrocka i ostatnio odwiedzam lumpki u siebie, zazwyczaj w piatek bo mam dostawe, ale coraz mniej jednak mi sie to podoba bo meczy mnie chmara bab wyrywajacych sobie wszystko z rak...
jesli chodzi o wroclaw to preferuje tylko wielkie hangary i choc zawsze bralam rzeczy tylko z wieszakow teraz przezucilam sie na wage i jestem zadowolona.
ja niestety nosze rozmiar 46/48 a wiec ciezko na siebie cos znalezc ale za to duzo ciuszkow kupuje synkowi i mezowi. niestety sa to przewaznie rzeczy poplamione czy z ew.dziurkami ale zawsze kupuje takie ktore wiem ze doprowadze sama do stanu idealnego lub bardzo dobrego, jak widze plame ktorej niejestem pewna nie biore chocby niewiem jakie cudo bylo...
w ciagu ostatniego miesiaca bylam dwa razy na obornickiej i nakupilam dwie torby ciuchow. niestety strasznie mnie wkurza to ze nie mozna reklamowac ciuchow, no i to ze przy naprawde duzych zkupach 200-300zł niedaja zadnych znizek!!
tam na grabiszynskiej kolo lidla zawsze babki dawaly znizke, ale niewiem czy tamten lumpeks nie zostal zastapiony innym bo jak jezdzilam tam ok.rok temu to te babi mowily ze wysprzedaja wszysko bo maja zamykac i nic ciekawego tam nie bylo.
aha mam pytanko dziewczyny co to za firma primark??
suziaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 07:21   #319
madarynka
Zadomowienie
 
Avatar madarynka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 127
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

suziaa, primark to sklep na terenie wielkiej brytanii i irlandi, ktora bije rekordy popularnosci na allegro i ludzie tam licytuja jak szaleni czesto pieciokrotnosc albo i wiecej cen ile te rzeczy sa warte a ukrywa sie pod markami atmosphere, denim i paroma innymi, pewnie sie juz na nie natknelas, bo jak dla mnie co druga rzecz w lumpku jest wlasnie z primarka, hehe
__________________
MADarynka
[bez 'n']

madarynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-27, 15:28   #320
suziaa
Rozeznanie
 
Avatar suziaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 662
GG do suziaa
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

dzieki za wyjasnienie, moze troche ciemna jestem w tym temacie
dzis przeczytalam ze nowy kola zostal otworzony na nowym dworze na terenie hali strzegomskiej, zachwalaja w artykule ciekawe co w rzeczywistosci. dzisiaj znow bylam na lowach u siebie, zakupilam malemu kilka koszulek a sobie tunike atmosphere za 26zł...z ciezkim sercem bo nowka, ale tak mi sie spodobala...ostatni tak drogi zakup byl na obornickiej kupilam rozowa sliska bluze adidas(boska)za 28zł....eh wykoncza mnie te moje łowy...
suziaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 21:14   #321
kffiatooshek
Przyczajenie
 
Avatar kffiatooshek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

Witam Tym razem będzie trochę nie na temat, ale też zakresu zakupów odzieżowych - mam nadzieję, że wybaczycie
Odkryłam dzisiaj (choć pewnie wiele z Was już dawno widziało i było:p) fajny sklep na Ruskiej. Parę kroków od Placu Solnego, na piętrze, prawie na przeciwko banku Millenium. Na dole w tej kamienicy jest restauracja Pastelowa.
Sklep jest naprawdę bardzo duży, mają ciuszki damskie, męskie i trochę kolorowej biżuterii Pełno bluzeczek chyba w każdym możliwym kolorze i fasonie Ceny bluzek 15-35 zł, jeansów około 60-70zł.
Kupiłam tam wreszcie małą, obcisłą kamizelkę z jeansu, na którą polowałam już od dawna, ale szkoda mi było wydać 80 złotych w galerii. Zapłaciłam 35 zł

PS: Byłam też po raz pierwszy w Kola Shopie i bardzo pozytywnie zaskoczył mnie świetny stan wielu ciuszków Niestety upolowałam tylko T-shirt dla chłopaka:p
kffiatooshek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 10:12   #322
cat_on_de_road
Raczkowanie
 
Avatar cat_on_de_road
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 203
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

a ja wlasnie neidawno, bo chyba w poniedzialek bylam równiez na lowach odwiedzilam tylko - z braku czasu - Sh na Kołłątaja - taki neiwielki, rzeczy głównie na wieszakach, dla bobasków w koszu, ale ciuszki zadbane, bardzo ladne, kilka ciekawych rzeczy dla siebie znalazłam, ale i tak musialam wybierac spośród nich z powodu kasy :P wzielam bluzeczke za 15 zł. Potem poszłam do Kola Shop na Dworcowej i jak do tej pory byl to sklep gdzie najczesciej chodzilam i uwazalam go za swietny, ale w porownaniu z tamtym niewielkim to jakos tak... wszystko poupychane, az rzeczy wyglądały jak szmaty, nie znalalzam nic z bluzek, sukienek, spodni dresowych... buty nieciekawe... Tylko zawsze na paski, szale i torebki moge tam liczyc :P i z takimi łowami włąsnie wyszlam
__________________
powoli sie rozglądam za małymi zmianami w życiu codziennym...

P.S. Nie bądź trollem!
cat_on_de_road jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 18:56   #323
lumpek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

suziaa, sklep na Grabiszyńskiej obok Lidla dziala caly czas, jest niewiele mniejszy od tego na Obornickiej i ma sie dobrze, skręca się do niego w uliczke za hotelem Wega, gorąco polecam, ja tam ubieram siebie, moich dużych i małych chłopaków, duże rozmiary też widuję często u nich i to super ciuszki. Pozdrawiam
lumpek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-28, 19:36   #324
traskat
Raczkowanie
 
Avatar traskat
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 166
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

dziewczyny, czy jest u nas odzież skandynawska? wiem, że kiedyś była na ruskiej, nie wiecie, czy zlikwidowali zupełnie, czy gdzieś przenieśli? a ze swojej strony polecam Pereca, ale tylko w poniedziałki, potem już nic nie mogę znaleźć.
traskat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-30, 18:05   #325
kasimli
Wtajemniczenie
 
Avatar kasimli
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 2 493
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

Cytat:
Napisane przez traskat Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy jest u nas odzież skandynawska? wiem, że kiedyś była na ruskiej, nie wiecie, czy zlikwidowali zupełnie, czy gdzieś przenieśli? a ze swojej strony polecam Pereca, ale tylko w poniedziałki, potem już nic nie mogę znaleźć.
A ja odradzam Pereca babki które sprzedaja w sobote po popoludniu wybieraja sobie i znajomym ciuchy z dostawy która jest dla "zwyklych" klientów dostepna dopiero w pon - sprawdzone źródło.
__________________
"A girl should be two things :

classy and fabulous "
Coco chanel
kasimli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 16:25   #326
Mikitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 14
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

Ja tydzień temu byłam na Ładnej w kola shop w dniu dostawy. Według mnie można tam coś wygrzebać, ale ceny jak dla mnie kosmiczne, pewne rzeczy można kupić niewiele droższe nowe.
Musze przejechać się na Grabiszyńska za Lidla i Nyską może tamte lumpki bardziej mnie przekonają
Mikitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 17:03   #327
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

Cytat:
Napisane przez kasimli Pokaż wiadomość
A ja odradzam Pereca babki które sprzedaja w sobote po popoludniu wybieraja sobie i znajomym ciuchy z dostawy która jest dla "zwyklych" klientów dostepna dopiero w pon - sprawdzone źródło.
A ja polecam Pereca ciuszki kupuję tam od dawna zarówno w poniedziałek kiedy jest 45 jak i w czwatek po 20 zawsze coś wygrzebię a starsza Pani jest bardzo sympatyczna

Cytat:
Napisane przez Mikitka Pokaż wiadomość
Ja tydzień temu byłam na Ładnej w kola shop w dniu dostawy. Według mnie można tam coś wygrzebać, ale ceny jak dla mnie kosmiczne, pewne rzeczy można kupić niewiele droższe nowe.
Musze przejechać się na Grabiszyńska za Lidla i Nyską może tamte lumpki bardziej mnie przekonają
Co do grabiszyńskiej koło lidla to fajne mają tam piżamy , ale nie jestem jakoś przekonana. Po stronie na wagę wszystko jest takie używane , zużywane i zmechacone , a po wycenionej drogie jak na jakość ;p
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 17:27   #328
scatty princess
Zadomowienie
 
Avatar scatty princess
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 350
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

Cytat:
Napisane przez Mikitka Pokaż wiadomość
Ja tydzień temu byłam na Ładnej w kola shop w dniu dostawy. Według mnie można tam coś wygrzebać, ale ceny jak dla mnie kosmiczne, pewne rzeczy można kupić niewiele droższe nowe.
Musze przejechać się na Grabiszyńska za Lidla i Nyską może tamte lumpki bardziej mnie przekonają
popieram ! bylam tez w srode na ladnej i ceny jak z kosmosu. W ogole nie adekwatne do jakosci ubran. Panie widza chyba tylko metke i winduja ceny jak zwariowane

A dziewczyny bylyscie moze w lumpku pod "manchatanem" od strony pasazu? widzialam tam dzis cos, ale nie mialam czasu wejsc... Warto sie wybrac?
scatty princess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-31, 20:59   #329
madarynka
Zadomowienie
 
Avatar madarynka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 127
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

Cytat:
Napisane przez scatty princess Pokaż wiadomość
popieram ! bylam tez w srode na ladnej i ceny jak z kosmosu. W ogole nie adekwatne do jakosci ubran. Panie widza chyba tylko metke i winduja ceny jak zwariowane

A dziewczyny bylyscie moze w lumpku pod "manchatanem" od strony pasazu? widzialam tam dzis cos, ale nie mialam czasu wejsc... Warto sie wybrac?
ja na ladnej bywam zawsze w sobote na 50% i w poniedzialki na 4zl, czasami sobie w sobote zostawiam, bo mysle ze doczeka do poniedzialku... ale zawsze znika

co do tego pod manhattanem jakas wizazanka na watku ogolnym lumpkowym pisala ze wlasnie poleca, ale ceny z tego co zorozumialam takie jak w kola w dniu dostawy
__________________
MADarynka
[bez 'n']

madarynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 09:56   #330
Mikitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 14
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

A był ktoś może w lumpku przy pilczyckiej?? koło hutnieczej właściwie? widziałam szyld "rzeczy na wage", ale nie mogłam wstąpić. Może ktoś był?
Mikitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:23.