Wrocław !!:-) - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-17, 17:17   #4141
scatty princess
Zadomowienie
 
Avatar scatty princess
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 350
Dot.: Wrocław !!:-)

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
walca? a to są takie lizaki? bo coś nie mogę sobie wyobraźić świderek ma być? a na hali targowej byłaś? tzn nie wiem czy tam akurat takie są, ale wiem, że jakieś duże mieli.
właśnie Świderekiiiii takie duze !!
nie wiedzialam jak je nazwac

a smigne na hale tam akurat jeszcze nie bylam szukalam po pasazu i magnoli
dzieki;*
scatty princess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 21:31   #4142
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Wrocław !!:-)

Cytat:
Napisane przez scatty princess Pokaż wiadomość
właśnie Świderekiiiii takie duze !!
nie wiedzialam jak je nazwac

a smigne na hale tam akurat jeszcze nie bylam szukalam po pasazu i magnoli
dzieki;*
haha świderek czy walec, nie wielkie różnica
nie no, żeby nie było, że się naśmiewam :P
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 16:20   #4143
madarynka
Zadomowienie
 
Avatar madarynka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 127
Dot.: Wrocław !!:-)

witam po dlugiej przerwie ja juz prawie po sesji to sobie pozwolilam na wizaz luknac
i mam pytanie, bo wiem ze niektore z was chodza do Paulinki, ona teraz dalej przyjmuje? bo z tego co kojarze to rodzina jej sie powiekszyla i nie wiem czy mozna ja telefonami niepokoic

co do watku o pracy, to jakas masakra jest... ja akurat praktyk szukam i jak juz cos sie znajdzie to bezplatne ;/ czyli 2 miechy sobie pochodze do pracy za darmola
__________________
MADarynka
[bez 'n']

madarynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 17:04   #4144
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Wrocław !!:-)

Cytat:
Napisane przez madarynka Pokaż wiadomość
witam po dlugiej przerwie ja juz prawie po sesji to sobie pozwolilam na wizaz luknac
i mam pytanie, bo wiem ze niektore z was chodza do Paulinki, ona teraz dalej przyjmuje? bo z tego co kojarze to rodzina jej sie powiekszyla i nie wiem czy mozna ja telefonami niepokoic

co do watku o pracy, to jakas masakra jest... ja akurat praktyk szukam i jak juz cos sie znajdzie to bezplatne ;/ czyli 2 miechy sobie pochodze do pracy za darmola
moja przyjaciółka była u niej w zeszłym tygodniu, bądź 2 tygodnie temu, więc sądzę, że nie ma problemu. Ale o ile wiem, to chyba jeszcze jej się nie powiększyła rodzinka.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama

Edytowane przez AGATkA_eSZ
Czas edycji: 2009-06-21 o 17:10
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 20:40   #4145
Kociak85
Zadomowienie
 
Avatar Kociak85
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 569
Dot.: Wrocław !!:-)

Melduje się kolejna osóbka z Wrocławia
Ja na szczęście chwilowo nie mam problemu z pracą, trzymam się tego co udało mi się załapać (Zara w Renomie) - w Inditexie naprawdę są dobre warunki tyle, że dostaje się umowę na 1/2 etatu. Tak już mają...
A na głowie na razie mam obronę magisterską - to już pojutrze....
Kociak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 21:19   #4146
madarynka
Zadomowienie
 
Avatar madarynka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 127
Dot.: Wrocław !!:-)

no wlasnie nie pamietalam juz kiedy to na forum przeczytalam, a ze ostatnio dwie kolezanki rodzily to uznalam ze to jakos w tym czasie :d taki baby boom
no to sie trzeba bedzie wybrac ;] bo zaroslam ze lohoho

do zobaczenia w koli we wtorek, Agatko?

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Kociak85 Pokaż wiadomość
Melduje się kolejna osóbka z Wrocławia
Ja na szczęście chwilowo nie mam problemu z pracą, trzymam się tego co udało mi się załapać (Zara w Renomie) - w Inditexie naprawdę są dobre warunki tyle, że dostaje się umowę na 1/2 etatu. Tak już mają...
A na głowie na razie mam obronę magisterską - to już pojutrze....
w zarze mowisz pracujesz? slyszalam ze wyprzedaz od 26?
a moglabys powiedziec na jakiej zasadzie pracownice moga tam ciuchy kupowac?jest jakas znizka?limit?
__________________
MADarynka
[bez 'n']

madarynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 21:29   #4147
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Wrocław !!:-)

Cytat:
Napisane przez madarynka Pokaż wiadomość
no wlasnie nie pamietalam juz kiedy to na forum przeczytalam, a ze ostatnio dwie kolezanki rodzily to uznalam ze to jakos w tym czasie :d taki baby boom
no to sie trzeba bedzie wybrac ;] bo zaroslam ze lohoho

do zobaczenia w koli we wtorek, Agatko?

--
Co Ty w myślach mi czytasz?? Bo chcialam sie we wtorek wybrać:PP Ale niestety chyba nie wypali, bo o 12:00 mam sesje, a na 9:00 nie chce mi sie jechać do lumpa-nie poświęcę swojego snu, haha. Dziś też miałam iść na Świebodzki po pokarm dla ryb, ale jakoś tak mi sie nie chciało wstawać, a ryby jeszcze mają co jeść... ;] Ja wolę dłużej posiedzieć, do późna, a potem odsypiam:P Ale moze za tydzien sie wybiore, bo jakoś tak jak sprawdzałam, to wtorek wlasnie jest dniem, gdzie najwiecej Koli ma najnizsze ceny. Albo za 2zł, albo za 4zł. Takze minimum 2 można obskoczyć;] Aczkolwiek jak byłam jakiś czas temu na Ładnej, to wyszlam z tak załadowaną torbą, że na Jednosci juz nie jechałam, bo bym nie miała gdzie nowych łupów spakowac:P Ale mam nadzieję, ze Ty wyszukasz we wtorek cos fajnego-żebyś wyszła podwójnie zadowolona-za nas dwie;]
A Paulina to chyba i tak jakoś nie długo ma rodzić, więc trzeba sie pospieszyć, bo ja też zarosłam:P Chyba się umówię na ten tydzień, tzn. jutro zadzwonię, to zobaczę, jak będzie mieć czas.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-21, 21:36   #4148
madarynka
Zadomowienie
 
Avatar madarynka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 127
Dot.: Wrocław !!:-)

Cytat:
Napisane przez AGATkA_eSZ Pokaż wiadomość
Co Ty w myślach mi czytasz?? Bo chcialam sie we wtorek wybrać:PP Ale niestety chyba nie wypali, bo o 12:00 mam sesje, a na 9:00 nie chce mi sie jechać do lumpa-nie poświęcę swojego snu, haha. Dziś też miałam iść na Świebodzki po pokarm dla ryb, ale jakoś tak mi sie nie chciało wstawać, a ryby jeszcze mają co jeść... ;] Ja wolę dłużej posiedzieć, do późna, a potem odsypiam:P Ale moze za tydzien sie wybiore, bo jakoś tak jak sprawdzałam, to wtorek wlasnie jest dniem, gdzie najwiecej Koli ma najnizsze ceny. Albo za 2zł, albo za 4zł. Takze minimum 2 można obskoczyć;] Aczkolwiek jak byłam jakiś czas temu na Ładnej, to wyszlam z tak załadowaną torbą, że na Jednosci juz nie jechałam, bo bym nie miała gdzie nowych łupów spakowac:P Ale mam nadzieję, ze Ty wyszukasz we wtorek cos fajnego-żebyś wyszła podwójnie zadowolona-za nas dwie;]
A Paulina to chyba i tak jakoś nie długo ma rodzić, więc trzeba sie pospieszyć, bo ja też zarosłam:P Chyba się umówię na ten tydzień, tzn. jutro zadzwonię, to zobaczę, jak będzie mieć czas.
ja wlasnie na 9-10 do koli jade[prawie co tydzien], od 12 mam ustne z ruskiego to bedzie akurat dobry poczatek dnia i do Pauliny tez mialam jutro dzownic i na ten tydzien sie umawiac, ty papugo ale to jeszcze zobacze bo mam jtr rozmowe kwalifikacyjna i nie wiem kiedy zaczne praktykowac [bo przeciez nie pracowac ]
__________________
MADarynka
[bez 'n']

madarynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 21:40   #4149
Kociak85
Zadomowienie
 
Avatar Kociak85
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 569
Dot.: Wrocław !!:-)

Cytat:
Napisane przez madarynka Pokaż wiadomość

w zarze mowisz pracujesz? slyszalam ze wyprzedaz od 26?
a moglabys powiedziec na jakiej zasadzie pracownice moga tam ciuchy kupowac?jest jakas znizka?limit?
Od kiedy wyprzedaż to już chyba wszyscy zainteresowani wiedzą
a jeśli chodzi o zniżki pracownicze - to owszem są w wysokości 15% czyli w sumie to nie wychodzi tak jakoś strasznie dużo... A jest też jakiś limit - wynosi on chyba w chwili obecnej 2000 zł na rok, ale nie jestem pewna na 100%
Kociak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 22:16   #4150
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Wrocław !!:-)

a ja chciałam donieść o cenie gokartów na bielanach. za 10 minut jazdy płaci się 25 złotych. jak dla mnie za droga przyjemnośc przy takim krotkim czasie ale jak mi ktoś za płaci to mogę skorzystać
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 23:50   #4151
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Wrocław !!:-)

Cytat:
Napisane przez madarynka Pokaż wiadomość
ja wlasnie na 9-10 do koli jade[prawie co tydzien], od 12 mam ustne z ruskiego to bedzie akurat dobry poczatek dnia i do Pauliny tez mialam jutro dzownic i na ten tydzien sie umawiac, ty papugo ale to jeszcze zobacze bo mam jtr rozmowe kwalifikacyjna i nie wiem kiedy zaczne praktykowac [bo przeciez nie pracowac ]
hahaha, to ja już nic nie myślę i Ty lepiej też, bo chyba czytamy sobie nawzajem w głowach:P A powiedz mi w takim razie, czy o tej 9:00 też babki stoją przed sklepem i czekają na otwarcie? Bo rozumiem w dzień dostawy, ale słyszałam, że w ost. dniu tez coś dokładają. A nigdy nie byłam tak wcześnie w "normalny" dzień. Powodzenia na rozmowie
Cytat:
Napisane przez Kociak85 Pokaż wiadomość
Od kiedy wyprzedaż to już chyba wszyscy zainteresowani wiedzą
a jeśli chodzi o zniżki pracownicze - to owszem są w wysokości 15% czyli w sumie to nie wychodzi tak jakoś strasznie dużo... A jest też jakiś limit - wynosi on chyba w chwili obecnej 2000 zł na rok, ale nie jestem pewna na 100%
o to, rzeczywiscie licho macie ze zniżkami. Z tego co słyszałam, to w niektórych sklepach jest nawet 40%.

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
a ja chciałam donieść o cenie gokartów na bielanach. za 10 minut jazdy płaci się 25 złotych. jak dla mnie za droga przyjemnośc przy takim krotkim czasie ale jak mi ktoś za płaci to mogę skorzystać
haha, widzę, ze w koncu dowiedzialas sie jaka cena:P Bo pamiętam, ze pytałaś sie o to już kilka miesięcy temu, albo i lepiej i nikt nie wiedział;] No to rzeczywiscie cena rewelacyjna, nie ma co. Przynajmniej nie masz czego żałować, że np. nie było Cię tam kilka miesięcy wcześniej
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-22, 08:48   #4152
Sunny Tiger
Wtajemniczenie
 
Avatar Sunny Tiger
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 813
Dot.: Wrocław !!:-)

Paulinka z tego co wiem ma termin na połowę lipca Ja też będę się do niej wybierała, bo później to będzie ciężko
__________________
Sunny Tiger jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 11:39   #4153
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Wrocław !!:-)

Cytat:
Napisane przez AGATkA_eSZ Pokaż wiadomość


haha, widzę, ze w koncu dowiedzialas sie jaka cena:P Bo pamiętam, ze pytałaś sie o to już kilka miesięcy temu, albo i lepiej i nikt nie wiedział;] No to rzeczywiscie cena rewelacyjna, nie ma co. Przynajmniej nie masz czego żałować, że np. nie było Cię tam kilka miesięcy wcześniej
taa kolega był to się wypytalam. ale jak narazie już nie potrzebuje takich atrakcji

a tak w ogóle to znowu mam pytanie o cenę czy któraś z Was chodziła\chodzi gdzieś na aerobik? Możecie coś fajnego i w miarę niedrogiego polecić? albo z jakąś zniżka przy zakupie dwóch karnetów?
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 14:14   #4154
Trista
Rozeznanie
 
Avatar Trista
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 775
Dot.: Wrocław !!:-)

na biskupinie jest fajnie. jak sie wykupi karnet chyba na 3 miesiace, to zajecia wychodza za jakies 7 zl za godzine, i mozna chodzic na zajecia jakie sie chce, do wyboru sa rozne stepy, aerobiki, tance.
__________________
***Nie umiem Cię pocieszyć kiedy patrzysz w przeszłość
Ale mogę wziąć dobre wino i pójść tańczyć w deszczu z Tobą***
Trista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 14:29   #4155
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Wrocław !!:-)

Przypadkiem udało mi się trafić na ten temat Widać wcześniej źle szukałam...

Mogę się przyłączyć? Wrocławianka od prawie roku:P I coś się wydaje, że jednak na dłużej tu pozostanę...
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 15:37   #4156
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Wrocław !!:-)

Cytat:
Napisane przez Trista Pokaż wiadomość
na biskupinie jest fajnie. jak sie wykupi karnet chyba na 3 miesiace, to zajecia wychodza za jakies 7 zl za godzine, i mozna chodzic na zajecia jakie sie chce, do wyboru sa rozne stepy, aerobiki, tance.
no to w sumie by mi pasowało, ale biskupin powiedzmy, że mam zadaleko od siebie i szukam czegoś w bliższych rejonach rynku

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Przypadkiem udało mi się trafić na ten temat Widać wcześniej źle szukałam...

Mogę się przyłączyć? Wrocławianka od prawie roku:P I coś się wydaje, że jednak na dłużej tu pozostanę...
możesz. pozwalamy ;D. oczywiście żartuje i witamy
a na dłużej zostaniesz, bo: studia, praca, miłość... ? wszystko naraz?
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 15:40   #4157
madarynka
Zadomowienie
 
Avatar madarynka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 127
Dot.: Wrocław !!:-)

phi, 15% w zarze, to zaszaleli hojnie ze az szok to jedyny plus ze chyba mozna sobie rzeczy z przecen poodkladac ?

Cytat:
Napisane przez AGATkA_eSZ Pokaż wiadomość
hahaha, to ja już nic nie myślę i Ty lepiej też, bo chyba czytamy sobie nawzajem w głowach:P A powiedz mi w takim razie, czy o tej 9:00 też babki stoją przed sklepem i czekają na otwarcie? Bo rozumiem w dzień dostawy, ale słyszałam, że w ost. dniu tez coś dokładają. A nigdy nie byłam tak wcześnie w "normalny" dzień. Powodzenia na rozmowie
podejrzewam ze stoi kolejka przed otwraciem, bo ja tak tam dojezdzam po 9 zeby ten pierwszy tlum juz przeszedl bo te babcie sa straszne...dopchac sie nie mozna do wieszaka, a jak juz sie dopchasz to ona tak zamaszyscie te ciuchy oglada ze ciebie zgniata, nie rozmiem tego i nigdy nie zorozumiem, zeby tak walczyc o szmaty za 2 zl rozumiem takie wlaki na wyprzedazach hehe bo az takich cudow to w lumie nie ma

dzwonilas do Pauliny? ma wolne terminy w tym tyg? bo ja sie jeszcze musze wstrzymac

Cytat:
Napisane przez Sunny Tiger Pokaż wiadomość
Paulinka z tego co wiem ma termin na połowę lipca Ja też będę się do niej wybierała, bo później to będzie ciężko
o to sie faktycznie trzeba spieszyc o ile ma jeszcze ochote na ciecie skoro to juz sama koncowka

Cytat:
Napisane przez Trista Pokaż wiadomość
na biskupinie jest fajnie. jak sie wykupi karnet chyba na 3 miesiace, to zajecia wychodza za jakies 7 zl za godzine, i mozna chodzic na zajecia jakie sie chce, do wyboru sa rozne stepy, aerobiki, tance.
mowisz o tym biskupin fitness centrum? nigdy tam w sumie nie bylam, ale chyba sie trzeba bedzie przejsc
__________________
MADarynka
[bez 'n']

madarynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 16:14   #4158
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Wrocław !!:-)

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
możesz. pozwalamy ;D. oczywiście żartuje i witamy a na dłużej zostaniesz, bo: studia, praca, miłość... ? wszystko naraz?
Na razie jeszcze studia (niestety, bo mam ich już serdecznie dosyć:/) i miłość Dzięki niej wróciłam do tego miasta A pracy właśnie usilnie poszukuję, bo niedługo koniec drugiej sesji, więc w końcu będzie można się za coś wziąć
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 17:06   #4159
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Wrocław !!:-)

madarynka, no właśnie jeszcze nie dzwoniłam. Musze się zebrać szybciej, bo nie zdążę przed porodem:P Jej oczywiście, nie moim;]
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-23, 15:13   #4160
Kociak85
Zadomowienie
 
Avatar Kociak85
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 569
Dot.: Wrocław !!:-)

Cytat:
Napisane przez madarynka Pokaż wiadomość
phi, 15% w zarze, to zaszaleli hojnie ze az szok to jedyny plus ze chyba mozna sobie rzeczy z przecen poodkladac ?
No to wszystko zależy. Niby można, ale też nie na długo bo się kierowniczki później wkurzają, że dziewczyny odkładają a później nie kupują...
A ja się muszę pochwalić - dzisiaj się obroniłam na tytuł magistra także 5 lat studiów zakończyło się sukcesem. Co prawda czeka mnie jeszcze druga obrona (bo studiowałam 2 kierunki) no ale przynajmniej już jednego magistra mam w kieszeni także od dzisiaj zaczyna się czas imprezowy (oblewanie, a później 2 pierwsze tygodni lipca pod rząd mam 2 wesela do obskoczenia)
Kociak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 16:22   #4161
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Wrocław !!:-)

Cytat:
Napisane przez Kociak85 Pokaż wiadomość
A ja się muszę pochwalić - dzisiaj się obroniłam na tytuł magistra także 5 lat studiów zakończyło się sukcesem. Co prawda czeka mnie jeszcze druga obrona (bo studiowałam 2 kierunki) no ale przynajmniej już jednego magistra mam w kieszeni także od dzisiaj zaczyna się czas imprezowy (oblewanie, a później 2 pierwsze tygodni lipca pod rząd mam 2 wesela do obskoczenia)
to gratulujemy
i ciekawe plany na wakacje się zapowiadają
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 16:23   #4162
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Wrocław !!:-)

Cytat:
Napisane przez Kociak85 Pokaż wiadomość
No to wszystko zależy. Niby można, ale też nie na długo bo się kierowniczki później wkurzają, że dziewczyny odkładają a później nie kupują...
A ja się muszę pochwalić - dzisiaj się obroniłam na tytuł magistra także 5 lat studiów zakończyło się sukcesem. Co prawda czeka mnie jeszcze druga obrona (bo studiowałam 2 kierunki) no ale przynajmniej już jednego magistra mam w kieszeni także od dzisiaj zaczyna się czas imprezowy (oblewanie, a później 2 pierwsze tygodni lipca pod rząd mam 2 wesela do obskoczenia)
gratuluje!! Ja swoją obrone mam 15 lipca. Tyle że licencjat.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 18:44   #4163
katarina23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 39
Dot.: Wrocław !!:-)

Witam i pozdrawiam wszystkie wrocławianki
Mam do was wielką prośbę o wypełnienie ankiety na temat czasu wolnego Ankieta potrzebna do pracy mgr Jeśli studiujecie lub jeszcze pamiętacie jak to było mniej więcej u was w czasie studiów z czasem wolnym to zapraszam do wypełnienia.

Edytowane przez katarina23
Czas edycji: 2009-08-20 o 20:19 Powód: niaktualne
katarina23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 11:46   #4164
Kociak85
Zadomowienie
 
Avatar Kociak85
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 569
Dot.: Wrocław !!:-)

Dzięki za gratulację Mam dzisiaj lekkiego kaca, a tu trzeba się niebawem do pracy zbierać. Będzie ciężko = przygotowania do wyprzedaży trwają Ale wieczorkiem lecę do kina na Transformersów
Kociak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 17:23   #4165
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: Wrocław !!:-)

Cytat:
Napisane przez katarina23 Pokaż wiadomość
Witam i pozdrawiam wszystkie wrocławianki
Mam do was wielką prośbę o wypełnienie ankiety na temat czasu wolnego Ankieta potrzebna do pracy mgr Jeśli studiujecie lub jeszcze pamiętacie jak to było mniej więcej u was w czasie studiów z czasem wolnym to zapraszam do wypełnienia.
Podaję link: http://www.ankietka.pl/ankieta/24360...studentow.html
Będę baaaardzo wdzięczna)
Wypełniłam

Moje drogie Wrocławianki. Czy znacie jakąś panią ginekolog, którą mogłbybyście mi polecić? Najchętniej państwowo (umowa z nfz). Chodziłam do dr Ciszko, przesympatyczna babka, jednak poszła na urlop macierzyński. Doradźcie
Claris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 14:58   #4166
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Wrocław !!:-)

Dziewczyny, potrzebuję pomocy. Czy orientujecie się, gdzie teraz mogę kupić elegancką, szarą albo beżową marynarkę? Potrzebuję czegoś naprawdę eleganckiego na obronę pracy magisterskiej. Kupiłam w Zarze prostą, klasyczną, czarną sukienkę, ale brak marynarki. Zwiedziłam całą galerię i nic.

Czy wiecie może co się stało ze sklepami, które kiedyś były w Kameleonie? Czy zostały gdzieś przeniesione? Pamiętam, że tam było bardzo dużo eleganckich rzeczy, ale teraz nie wiem, gdzie ich szukać.
__________________
...it's about practice.

Edytowane przez lemka
Czas edycji: 2009-06-28 o 15:00 Powód: dopisek
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 16:23   #4167
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Wrocław !!:-)

Cytat:
Napisane przez Claris Pokaż wiadomość
Wypełniłam

Moje drogie Wrocławianki. Czy znacie jakąś panią ginekolog, którą mogłbybyście mi polecić? Najchętniej państwowo (umowa z nfz). Chodziłam do dr Ciszko, przesympatyczna babka, jednak poszła na urlop macierzyński. Doradźcie
ja chodzę do dr Ani Roszyk, ktora przyjmuje przy ul. Glinianej 40. Szczerze polecam Tylko niestety trza sie umawiac jakiś miesiac wcześniej do niej. Jesli na NFZ.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 21:12   #4168
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: Wrocław !!:-)

Cytat:
Napisane przez AGATkA_eSZ Pokaż wiadomość
ja chodzę do dr Ani Roszyk, ktora przyjmuje przy ul. Glinianej 40. Szczerze polecam Tylko niestety trza sie umawiac jakiś miesiac wcześniej do niej. Jesli na NFZ.
Agatko to jest jakaś przychodnia, czy co? Masz jakiś namiar?
Claris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 12:03   #4169
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Wrocław !!:-)

Cytat:
Napisane przez Claris Pokaż wiadomość
Agatko to jest jakaś przychodnia, czy co? Masz jakiś namiar?
to się nazywa E-Med http://www.rynekmedyczny.pl/pl/wroclaw/gliniana/ZOZ/1648295,1648296,/niepubliczny_zaklad_opiek i_zdrowotnej_e_med
tel. 713367771
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 12:45   #4170
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: Wrocław !!:-)

Dziękuję ślicznie
Claris jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:10.