Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :) - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Pokaż wyniki sondy: co zrobić by włosy znów były ładne,nie zniszcone?
używać odpowiedniego szamponu 78 3,86%
częściej myć 10 0,49%
stosować różnego rodzaju odżywki 1 413 69,85%
domowe sposoby 522 25,80%
Głosujący: 2023. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-11-01, 17:29   #511
dorjan28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 92
Dot.: Spalone wlosy

Olecam ci zabieg BIOCORAL firmy Hantesis.Jest to odnowa biologiczna włosów.Preparaty które się używa do tego zabiegu są na bazie alg koralowych.Seria zawiera:szmpon,olejek i maskę.Najlepiej zabieg ten wykonać u fryzjera ponieważ po nałożeniu maski powinno się zrobić saunę na włosy.
dorjan28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-01, 18:37   #512
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Spalone wlosy

lepiej podciąć i mocno odżywiać włosy.
Aż odrosną.
Ale można spróbować kuracji u fryzjera, bywają zaskakujące efekty
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-01, 18:49   #513
elciaf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3
Włosy zniszczone brzytwą

Witam,

Mniej wiecej dwa lata temu zgodzilam sie na obciecie moich cienkich i delikatnych wlosow brzytwa. Na poczatku wygladaly super ale jak troche odrosly zaczely przypominac siano, a przy skorze glowy sa ulizane (mam szybko przetluszczajace sie wlosy- myje je codziennie). Dodam ze w miedzy czasie je farbowalam. Teraz zrezygnowalam farby na rzecz szmponu koloryzujacego. Wyprobowalam juz rozne szampony i odzywki do zniszczonych czy fabrowanych wlosow a poprawa jest niewielka. Mimo regularnego podcinania po jakims tygodniu wygladam jak bym pol roku nie byla u fryzjera. Czy jedenym wyjsciem jest obciecie wlosow? (tego chcialabym uniknac) Czy znacie jakis sposob na poprawienie ich kondycji?
elciaf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-01, 20:36   #514
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Włosy zniszczone brzytwą

nie wiadomo czy to jest efekt brzytwy czy farb , ktorych uzawalas, a nawet tzw szamponow, bo one dzialaja czesto gorzej na wlosy , na ich pzresuszanie
co do poprawy kondycji zapraszam do watkow o pielegnacji wlosow
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-01, 20:49   #515
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Spalone wlosy

kuracja u dobrego fryzjera plus kuracje w domu
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-02, 08:39   #516
Nogala1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 483
Dot.: Włosy zniszczone brzytwą

Pani Grazynko to znaczy,że szampon koloryzujący może wyrządzić więcej krzywdy włosóm niż farba? bo ja w łasnie postanowiłam sobie,że nie będę więcej farbowała tylko raz w miesiącu nałożę szamponetkę, żeby odświeżyć kolor, a przez to nie będę , aż tak niszczyła włosów
Nogala1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-02, 08:52   #517
kociakwaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 27
Dot.: Włosy zniszczone brzytwą

Wiesz co ja miałam podobnie fryzjerka obcieła mi włoski brzytwą na początku wyglądały bardzo fajnie ale jak zaczeły odrastać to tragedia, niemogłam dojść z nimi porządku przed długi czas. Ja mam wogóle cienkie włoski które wyglądały jak poszarpane na całej długości jakby były poprzypalane, suche i sianowate. Gdzies od roku przestałam farobować wogóle, nie suszę praktycznie suszarką chyba że układam na wielkiie wyjścia ;-) stosuję maski z olejku rycynowego z Waxa, odzywki silk z proteinami jedwabiu i regularnie podcinałam, fajne są też ampułki oleum ale zarąbiscie drogie. Teraz mam włoski do łopatek są zdrowe i błyszczące ale walczyłamm z nimi około roku żeby tak wyglądały. Także jedynie co mogę poradzić to intensywna pielęgnacja i wytrwałość. A apropos szamponów koloryzujących to odradzałabym podobno mogą wyrządzić większą krzywdę włoskom niż farby.
kociakwaw jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-02, 18:04   #518
Ashia
Rozeznanie
 
Avatar Ashia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Warszawa/Dublin
Wiadomości: 639
Wink Dot.: Włosy zniszczone brzytwą

Ja miałam dokładnie to samo po degażowaniu , niestety niewielu fryzjerów to potrafi, przez to ponad rok spinałam włosy w kucyck aż odrosną, ponieważ już po pierwszym myciu fryzura okazała się totalną klapą . Ale wytrzymałam i co jakiś czas podcinałam końcówki ale tylko nożyczkami u fryzjera, co prawda były krótsze,ale zdecydowanie ładniesze. Teraz nauczona doświadczeniem mówię każdej fryzjerce, żeby nie degażowała i jest ok.
Ashia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-02, 18:24   #519
Dezzire
Zadomowienie
 
Avatar Dezzire
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: krainasnow
Wiadomości: 1 180
Dot.: Włosy zniszczone brzytwą

tez po strzyzeniu brzytwa mialam konce tragiczne rozdwojone i wogole byly okropne takie wlasnie poszarpane jedynym wyjsciem bylo podciecie koncowek nozyczkami po tym zabiegu podciecia i nalozenia ton odzywek wlosy zrobily sie normalne juz nie bylo tych rozdwojonych koncowek jesli mam miec strzyzone wlosy brzytwa wole najpierw miec podciete nozyczkami zwyklymi a potem degazowkami
Dezzire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-02, 20:10   #520
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Włosy zniszczone brzytwą

tzw szampony ze sklepu sa bardziej wysuszajace niz farby pisalam juz o tym, wiec nie chce sie powtarzac, szamponetka raczej nie powinna wysuszac, ale to tez kwestia rodzaju wlosa
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-25, 18:18   #521
amandi
Raczkowanie
 
Avatar amandi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 55
Question Całkiem zniszczone help!

Mam bardzo zniszczone włosy po balejazu częstym prostowaniu prostownicą (ceramiczną ale jednak baaaaaardzo częstym prostowaniu)stały sie sianowate i trudne w jakimkolwiek rozczesaniu ich .Dodam ,że moje włosy są bardzo gęste i podatne na skręcanie.Zastanawiam sie nad zakupem odżywki która naprawde zadziała narazie wypatrzyłam Kallos Creme a latte, Henna treatment wax oraz serum Radical. Może któraś z Was używała tych specyfików??? albo ma podobny problem i odkryła jakiś cudowny specyfik pomocny w odbudowie zniszczonych włosków.Które z nich naprawde działają.? Będe wdzięczna za każdą odpowiedź.
amandi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-25, 18:41   #522
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Całkiem zniszczone help!

Amandi, na tak zniszczone włosy, jak wynika z Twojego opisu, pomóc mogą tylko nożyczki. Naprawdę, czasem lepiej poświęcić włosy i mieć krótsze, ale zdrowe (a uważam, że tylko zdrowe włosy są ładne) niż hodować długie, zniszczone.
Niestety odżywki działają raczej powierzchownie. Pomagają w rozczesywaniu, wygładzają powierzchnię włosa, ale nie odbudują go, gdyż włos nie jest żywą tkanką, która, tak jak skóra, regeneruje się.
Teraz modne są krótkie fryzury, swój wielki powrót świętują "boby" (czyli po naszemu "pazie" ). Jeśli Twoją włosy lubią się skręcać, proponuję mocno wycieniowaną jego odmianę. Wtedy kosmyki będą niesfornie wywijać się w artystycznym nieładzie. Zastanów się nad taką zmianą.
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-25, 19:36   #523
izanna
Raczkowanie
 
Avatar izanna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 263
Dot.: Całkiem zniszczone help!

Ostatnio natrafiłam na Allegro na odżywkę ze szpiku końskiego, ma dobre recenzje, podobno działa od pierwszego zastosowania. Kosztuje 5 zł, może warto spróbować?
izanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-25, 22:06   #524
rozmarynek
Zadomowienie
 
Avatar rozmarynek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 362
Dot.: Całkiem zniszczone help!

Niestety...nozyczki sa chyba tu jedynym korzzystnym wyjsciem... Podkresl ich skret JA przez dłuuugi dłuuugi czas bylam niezadowolona z moich fal i lokow, ale teraz je ubóstwiam Pozdrawiam
rozmarynek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-25, 22:09   #525
rozmarynek
Zadomowienie
 
Avatar rozmarynek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 362
Dot.: Całkiem zniszczone help!

Cytat:
Napisane przez izanna Pokaż wiadomość
Ostatnio natrafiłam na Allegro na odżywkę ze szpiku końskiego, ma dobre recenzje, podobno działa od pierwszego zastosowania. Kosztuje 5 zł, może warto spróbować?
Ojeeeej..... NIE! Ze szpiku konskiego?!?! Kosztem zycia innej istoty nie chcialabym miec nawet najpiekniejszych włosów!
rozmarynek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-26, 10:40   #526
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Całkiem zniszczone help!

zgadzam sie z toba rozmarynku... co do odzywek-ja polecilabym Ci waxa,na moje wloski rewelacyjnie dziala, no chyba, ze faktycznie sa juz tak bardzo zniszczone, ze trzeba bedzie podciac-chocby tylko te najbardziej zniszczone konce, ale to zawsze cos
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-05, 07:49   #527
Szatanielicaaa
Przyczajenie
 
Avatar Szatanielicaaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 15
Exclamation Suche, zniszczone...

Witam Mój problem jest już napewno znany... mimo wszystko nie znalazłam nigdzie pełnych wyjaśnień... Otóż, moje włosy są ani kręcone, ani proste... Po umyciu są puszyste i nie do ułożenia. Nie lśnią, nie są miękkie... Stosuję szampon i odżywkę Pantene Intensywna Regeneracja mimo to, włosy są sianowate i okropne W wakacje robiłam sobie baleyage, do tego czasu nie farbowałam włosów. Mam teraz troche jaśniejsze włosy niż przedtem... odrosty... wogóle brzydko to wygląda i chciałabym znów się przefarbować... Zmienić kolor na bardziej naturalny i potem już nie farbować włosów przez kilka lat (takie mam postanowienie ) Boję się, że farba zniszczy moje włosy jeszcze bardziej... Mam koleżankę, której naturalnym kolorem włosów jest brąz... Włosy były nigdy nie farbowane, czasem tylko prostowane. Mimo to wyglądały bardzo źle (tak jak moje teraz) Po jakimś czasie, ta dziewczyna zmieniła kolor na czarny. Jej włosy stały się lśniące, miękkie. Od wakacji, prostuje włosy co dzień, czasem nawet 2 razy dziennie. Pomimo to, jej włosy wyglądają zdrowo i nie są zniszczone. 2 przykładem jest opiekunka mojego kuzyna. Gdy przyszła do nas pierszy raz miała gęste, puszczące się włosy, widać było ślady po baleyage'u. Po pół roku, odnowiła kolor swoich włosów, robiąc po raz kolejny baleyge. Po tym, jej włosy stały się tak jak u poprzedniczki miękkie, lśniące i pięknie się układają. Znam też przypadki, kiedy dziewczyny z pięknymi, gładkimi i lśniącymi włosami farbowały je na czarny kolor. Włosy wtedy stawały się matowe, zniszczone i suche. Bardzo chcę zmienić kolor i proszę o odpowiedź co myślicie o tym wszystkim Może któraś z Was poleciłaby mi jakąś dobrą maseczke, odżywke? Tylko coś naprawde sprawdzonego Bo próbowałam mnóstwo kosmetyków do włosów, wielu znanych firm, mimo to nic nie pomagało... Chciałabym też kupić sobie dobrą prostownicę do włosów... Taką, żeby nie niszczyła mi ich bardzo Czekam na wasze opinie na ten temat. Pozdrawiam gorąco
Szatanielicaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-05, 08:16   #528
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: Suche, zniszczone...

Szatanielicaaa, witam na forum .
Czy czytałaś regulamin forum? https://wizaz.pl/forum/announcement.php?f=20&a=13.
Wyraźnie pisze tam, żeby używać wizażowej wyszukiwarki. Na temat najlepszych prostownic jest wieeeele wątków (jeden nawet 'tasiemiec'), a i o maseczkach do włosów wątków było multum.

Pozdrawiam i polecam wyszukiwarkę!
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-05, 15:05   #529
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Suche, zniszczone...

KAZDA prostownica nawet taka za 10000zł niszczy wlosy i to bardzo, dlatego nie licz na to ze znajdziesz taka, ktora nie niszcy
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-05, 15:16   #530
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: Suche, zniszczone...

a ja moge Ci polecic wax i reginol
co do farbowania to powinnas na jakis czas zrezygnowac-zwlaszcza z rozjasniania
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-05, 15:53   #531
infante
Zadomowienie
 
Avatar infante
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 659
Dot.: Suche, zniszczone...

no to ja się podepnę... A więc czy to prawda ze paleta do włosów nie niszczy ich? bo na pewno niszczy mniej niz farba no ale... a moze mogłybyście mi polecić jakąś dobrą firmę
__________________
  • zrzucić oponkę
  • troska o włosy
  • rozwój intelektualny
  • mniej narzekania
infante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-17, 12:01   #532
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
cienkie zniszczone wlosy - cieniowac?

wybieram sie do fryzjera na podciecie mojego sianka ktore mnie niestety przeraza i musze podciac i wlasnie zastanawiam sie czy pocieniowac wlosy na calej dlugosci? czy przy cienkich, zniszczonych i falowanych wlosach bedzie to dobrze wygladalo? hmmm kiedy je skroce w sumie chcialabym by dobrze sie ukladaly bo wiadomo krecone/falowane wlosy nie wygladaja zbyt dobrze gdy sa krotkie a moze macie dla mnie propozycje jakis fryzur (zdjecia) - dla falowanych wlosow dlugosci ok do brody/ramion ? (tak mam zamiar sciac). aha mam grzywke (skosna) ale juz dosc dluga bo odrasta i nie wiem czy sciac czy zapuszczac... prosze o pomoc zawsze balam sie cieniowac takie cienkie wlosy by nie wygladaly na jeszcze bardziej liche :P
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-17, 22:10   #533
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: cienkie zniszczone wlosy - cieniowac?

nikt mi nie doradzi?

posiadaczki cienkich wlosow - co Wy z nimi robicie? cieniujecie, czy scinacie na prosto?
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-18, 11:16   #534
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: cienkie zniszczone wlosy - cieniowac?

Hej. ja akurat mam dość grube włosy, ale również bardzo zniszczone. z tego co się orientuję to można cieniować zniszczone włosy- a cienkie tym bardziej- lepiej wyglądają gdzyż to im doda objętości. zadbaj tylko o to, by fryzjerka obcięła je zwykłymi nożyczkami a nie degażówkami, które strzępią i niszczą włosy

pozdrawiam
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-18, 16:10   #535
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: cienkie zniszczone wlosy - cieniowac?

dzieki, moze zdecyduje sie pocieniowac objetosc by im sie przydala
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-18, 21:39   #536
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: cienkie zniszczone wlosy - cieniowac?

moim zdaniem cieniowanie na całej długości nie doda objetości wlosom cienkim, sama takie mam i fryzjerki odradzaly mi takie mocne cieniowanie, bo po prostu wygladalam jakbym miala o wiele mniej wlosow.. jedynie dobra stylizacja i mialabym objetość, np. ciągłe układanie na szczotce.. no chyba ze masz bardzo gęste włosy
izuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-18, 22:04   #537
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: cienkie zniszczone wlosy - cieniowac?

jeśli masz zniszczone włosy to nie radziłabym Ci bardzo cieniować-będą wyglądały na bardziej zniszczone,będą się gorzej układały..
__________________
Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-18, 22:36   #538
kaasiek1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 41
Dot.: cienkie zniszczone wlosy - cieniowac?

nie cieniuj,ja po takim cieniowaniu wyglam jakbym wlosow nie miala,potem jak juz umyje i susze po swojemu to wyglada okropnie,kazdy w inna strone,pusza sie koncowki,ble .nie radze ogolnie rzecz biorac ;]
kaasiek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-19, 06:40   #539
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: cienkie zniszczone wlosy - cieniowac?

Wycieniować ale tylko u zaufanego, dobrego fryzjera Dziewczyny piszą o tym, że po takim cieniowaniu miały za mało włosów.... Wynika z tego, że fryzjerka za bardzo wycieniowała Nie jest prawdą, że tzw. degażówki niszczą włosy. Od lat fryzjerka obcina mi temperą i nic się nie zniszyczyło, a włosy wyglądają znacznie lepiej Nożyczki to tylko narzędzie w ręku fryzjera.....dobry fachowiec nawet zwykłymi nożyczkami wyczaruje coś fajnego
Szkoda, że nie załączyłaś swojego foto, wtedy łatwiej się dobiera fryzurę
Może z tych fryzur coś wybierzesz Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2f.jpg (10,5 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2k.jpg (11,8 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzury143.jpg (70,5 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzury1547.jpg (52,5 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z3305581G.jpg (44,5 KB, 12 załadowań)
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-19, 07:56   #540
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: cienkie zniszczone wlosy - cieniowac?

dzieki za podpowiedzi. trzecia fryzurka mi sie bardzo podoba nie chce ich cieniowac od czubka glowy, jedynie koncowki i przy twarzy
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-04 10:01:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:04.