Dziwny mail z nakazem wpisu daty urodzenia w profilu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-09-05, 18:17   #1
Martaa2
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 251

Dziwny mail z nakazem wpisu daty urodzenia w profilu


Witam!
Przed chwilą na moja skrzynkę mailową dotarł dziwny mail do monya@op.pl , który brzmi mniej więcej tak: " Witam jestem z wizazu, proszę o natychmiastowe uzupełnienie swojej daty urodzenia w profilu". Czy admin coś wie na ten temat ? Czy po prostu któraś z wizazanek jest nadgorliwa?
Martaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-05, 19:02   #2
Szpilka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 275
Re: Dziwny mail z nakazem wpisu daty urodzenia w profilu

Witaj!
Nie wiem, czy admin wie coś na ten temat, ale ja chyba domyślam się o co chodzi. Otóż na Targowisku owa wizażanka umieściła takiego posta z prośbą o wypełnianie profili, bo to ułatwia kontakt, podpisałam się pod wątkiem, że także kiedyś prosiłam o to kilka wizażanek, ale poza jedną miłą odpowiedzią, moje maile pozostawały bez odzewu lub dostawałm dość nieprzyjemne odpowiedzi, choć moje prośby utrzymane były w tonie naprawdę sympatycznym...

Jest to, jak sądzę, inicjatywa samej wizażanki monayi, możesz się do niej dostosować lub nie, wupełnienie profilu popieram jak najbardziej, natomiast sposobu w jaki o to poprosiła, czy raczej zażądała już nie
Pozdrawiam
Szpilka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-05, 19:10   #3
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Dziwny mail z nakazem wpisu daty urodzenia w profilu

Martaa napisał(a):
> Czy admin coś wie na ten temat?

Nie, redakcja nic na ten temat nie wie...
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-05, 19:29   #4
Martaa2
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 251
Re: Dziwny mail z nakazem wpisu daty urodzenia w profilu

No ja w pierwszej chwili też byłam bardzo zaskoczona, myslałam nawet,że to jakaś nowa adminka a ja o niczym nie wiem, hihi.

Przeczytałam ten wątek, zresztą było mnóstwo dyskusji na temat daty urodzenia w profilu. Ja w każdym bądź razie pozostawię swoje dane bez zmian, nie uważam za koniecznośc podawania swojej daty urodzenia, a grzebanie w cudzych adresach mailowych i wysyłanie maili z poleceniem typu " proszę o wypełnienie" pozostawię bez komentarza
Martaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-05, 20:01   #5
Szpilka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 275
Re: Dziwny mail z nakazem wpisu daty urodzenia w profilu

Wiesz, Martaa, pal diabli date urodzenia, moze przy recenzjii kosmetyków to jest komuś do czegos potrzebne(mniej bardzo rzadko), ale np. w przypadku wymiany na Targowisku zawsze właże z nadzieja na ten profil, ze moze zobacze z jakiego miasta jest wizażanka, bo np., jesli z Warszawy, to mozemy ominąć pocztę i prawie zawsze i tak muszę o to zapytac w dodatkowym mailu, bo profil jest pusty
Akurat ten element profilu jest dla mnie istotny, ale oczywiscie każdy ma prawo do własnego zdania, nie chcesz, nie wypełniaj, w koncu nie ma przymusu...
Pozdrawiam
Szpilka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:40.