Liposukcja bez skalpela - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-24, 10:48   #1
Fleur_
Przyczajenie
 
Avatar Fleur_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Białystok, Ostrołęka,Warszawa
Wiadomości: 17
Talking

Liposukcja bez skalpela


Witam, znalazłam w internecie taką ofertę na gruponie:
949 zł zamiast 9000 zł za 6 liposukcji bez skalpela DX Twin na 3 wybrane partie ciała w Exclusive Dakini

Czyli wybierając np. pośladki, uda oraz boki - na każdą partię jest po 6 zabiegów czyli razem 18.
Sądzicie że może to coś dać? Czy jest pomocne? Może ktoś z was korzystał?
Będę wdzieczna za szybkie odpowiedzi gdyż oferta wygasa w niedługim czasie

Pozdrawiam !
Fleur_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 22:36   #2
Sharonn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3
Dot.: Liposukcja bez skalpela

Pewnie chodzi o jakiś zabieg nieinwazyjny sądzę, ze mało skuteczny. Tak naprawdę wyłącznie liposukcja (jest kilka jej nowszych odmian) wyszczupli miejscowo sylwetkę na stałe a wszystkie inne zabiegi będą albo nieskuteczne, albo nietrwałe.
Pozdrawiam
Sharonn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 11:28   #3
e-vik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 50
Dot.: Liposukcja bez skalpela

Cytat:
Napisane przez Fleur_ Pokaż wiadomość
Witam, znalazłam w internecie taką ofertę na gruponie:
949 zł zamiast 9000 zł za 6 liposukcji bez skalpela DX Twin na 3 wybrane partie ciała w Exclusive Dakini

Czyli wybierając np. pośladki, uda oraz boki - na każdą partię jest po 6 zabiegów czyli razem 18.
Sądzicie że może to coś dać? Czy jest pomocne? Może ktoś z was korzystał?
Będę wdzieczna za szybkie odpowiedzi gdyż oferta wygasa w niedługim czasie

Pozdrawiam !
nie kupujcie tego, to jedna wielka ściema. byłam w rzeczonym dakini na serii 5ciu zabiegów aparatem dx twin na brzuch - obsługa miła, zabieg przyjemny i relaksujący (momentami trochę bolesny), efektów - ZERO.

pozdrawiam.
e-vik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 16:18   #4
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Liposukcja bez skalpela

ja mialam zabiegi "liposukcji beziglowej" ultradzwiekami

lipa, ściema i wszystko co najgorsze
jak ktos chce na to wydac pieniadze, zeby poczuc sie lepiej, to proponuje przeznaczyc je na zakup jakichs nowych ubran
wtedy bedzie miec z tego cokolwiek poza frustracja i uczuciem nabicia w butelke
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 00:31   #5
karola410
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1
Dot.: Liposukcja bez skalpela

Cytat:
Napisane przez e-vik Pokaż wiadomość
nie kupujcie tego, to jedna wielka ściema. byłam w rzeczonym dakini na serii 5ciu zabiegów aparatem dx twin na brzuch - obsługa miła, zabieg przyjemny i relaksujący (momentami trochę bolesny), efektów - ZERO.

pozdrawiam.
zupełnie się nie zgadzam ja byłam na 5 zabiegach w exclusive dakini na udach i widzę efekty wykupiłam kolejne 5 na uda i na brzuch ( w bardzo atrakcyjnej cenie) i jest świetny rezultat po 7 zabiegu obwód ud zmniejszył się o 5 cm a cellulit spadł o 3 stopnie gorąco polecam naprawdę działa
karola410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 21:44   #6
szczupla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3
Dot.: Liposukcja bez skalpela

UWAGA !!!!!
Pani karola410 to KAROLINA - manikiurzystka tego salonu. Zabiegi wykonuje razem z fryzjerką co nie jest zbyt profesjonalne,
w dodatku jest bardzo otyła.

Nie dajcie się nabrać na takich forach piszą najczęściej właściciele marnych saloników. Jak szukacie skutecznych zabiegów, radzę przyjrzeć się osobom które to wykonują.
szczupla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 21:54   #7
szczupla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3
Dot.: Liposukcja bez skalpela

he he he.... jasne

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

UWAGA !!!!!
Pani karola410 to KAROLINA - manikiurzystka tego salonu. Zabiegi wykonuje razem z fryzjerką co nie jest zbyt profesjonalne,
w dodatku jest bardzo otyła.

Nie dajcie się nabrać na takich forach piszą najczęściej właściciele marnych saloników. Jak szukacie skutecznych zabiegów, radzę przyjrzeć się osobom które to wykonują.
szczupla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-15, 20:15   #8
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Dot.: Liposukcja bez skalpela

Miałam robiony taki zabieg w SZCZECINIE POWIEM JEDNO-BEZNADZIEJA pieniadze wydane a po miesiacu i serii zabiegow nie widac nic!! NIE POLECAM
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 07:04   #9
WisenThal
Raczkowanie
 
Avatar WisenThal
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 86
Dot.: Liposukcja bez skalpela

Moja koleżanka to miała liposukcję laserową, też bez skalpela, ale normalnie z chirurgiem, ja dopiero się chyba zabiorę za remanent po smutnej trzydziestce ...
WisenThal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 21:50   #10
coca-coliczka
Raczkowanie
 
Avatar coca-coliczka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 139
Dot.: Liposukcja bez skalpela

jezu dziewczyny czy nie wynajdą nic skutecznego na cellulit? jestem wściekła. ćwiczę, piję dużo wody, nie palę, staram się zdrowo odżywiać, byłam na mezoterapii igłowej- specjalnie nie była przyjemna, od niepamiętnych czasów codziennie smaruje się balsamami antycellulitowymi i dupa. zero efektów... kurde- wydałabym dużo kasy żeby tylko ktoś mi obiecał- wydasz 3 czy 5 tys i cellulitu na udach nie będzie.
coca-coliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 07:44   #11
WisenThal
Raczkowanie
 
Avatar WisenThal
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 86
Dot.: Liposukcja bez skalpela

(( chyba na wiele problemów medycyna jest bezsilna. Z cellulitem to podobno tak, że oni tylko objawy leczą... jak z alergią... możesz brać leki, ale dopóki kot w pobliżu to i tak będziesz kichać.
WisenThal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-19, 18:09   #12
szczupla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3
Dot.: Liposukcja bez skalpela

Słyszałam że Fale Radiowe dają fajne efekty, oczywiście dieta jest tu najważniejsza i żaden zabieg nie pomoże ja ktoś będzie jadł dużo tłustych i kalorycznych potraw.

Fale napinają skórę i wygładzają tkankę tak aby cellulit nie był widoczny
i koszt takich zabiegów nie jest wysoki
szczupla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 14:04   #13
Neutrina
Raczkowanie
 
Avatar Neutrina
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 165
Dot.: Liposukcja bez skalpela

Cytat:
Napisane przez coca-coliczka Pokaż wiadomość
jezu dziewczyny czy nie wynajdą nic skutecznego na cellulit? jestem wściekła. ćwiczę, piję dużo wody, nie palę, staram się zdrowo odżywiać, byłam na mezoterapii igłowej- specjalnie nie była przyjemna, od niepamiętnych czasów codziennie smaruje się balsamami antycellulitowymi i dupa. zero efektów... kurde- wydałabym dużo kasy żeby tylko ktoś mi obiecał- wydasz 3 czy 5 tys i cellulitu na udach nie będzie.
Bardzo dobra jest endermologia na celulit,zwłaszcza połączona z dobrze zrobiona liposukcją kawitacyjną.Rozbicie tkanki ultradzwiękami daje efekt, ale tak jak napisała szczupla, żadne zabiegi nie pomogą jak ktoś się obżera na maksa i wpyla słodycze.Trzeba zmienić sposób odżywiania się wtedy zabiegi mają sens.Liposukcji chirurgicznej też nie jest trwała bez zmiany diety.
__________________
Wszystkie idee antywolnościowe są ideami faszystowskimi.Nikt nie ma prawa ograniczać prawa kobiety i mężczyzny do własnego ciała i poglądów.

Edytowane przez Neutrina
Czas edycji: 2011-11-20 o 14:05
Neutrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 20:53   #14
madlen85
Przyczajenie
 
Avatar madlen85
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 27
Dot.: Liposukcja bez skalpela

Hej dziewczyny! Ja też w ostatnim czasie zaczęłam interesować się ultradzwiekami, czyli lipsukcja bez skalpela. Czytałam różne opinie na ten temat lecz jednak zdecydowałam się na serie zabiegów bo akurat trafiła mi się okazja w promocyjnej cenie . Zabiegi mam łączone z radiofrekwencją. Jestem dopiero po pierwszym. O efektach na razie pisać nie mogę bo to za wcześnie. Wiem ,że to tylko dodatek, generalnie trzeba ruszyć tyłek i wziąć się za siebie, bo same zabiegi w 100 % nie pomogą
madlen85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-25, 10:49   #15
WisenThal
Raczkowanie
 
Avatar WisenThal
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 86
Dot.: Liposukcja bez skalpela

no ja to bym wolała raz a dobrze a nie całe serie
WisenThal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 00:18   #16
Neutrina
Raczkowanie
 
Avatar Neutrina
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 165
Dot.: Liposukcja bez skalpela

Cytat:
Napisane przez WisenThal Pokaż wiadomość
no ja to bym wolała raz a dobrze a nie całe serie
Niestety nie wymyślono jeszcze takich zabiegow na ciało zwłaszcza.Nawet na tych super wypasionych exilisach czy innych fokusach muszą być zabiegi robione w pakietach.Czytałam że obwisłe piersi można poprawić do ok80%, a w rzeczywistosci jest to bardzo indywidualna sprawa i zależna od mozliwości regeneracyjnych skóry.Więc z tym usuwaniem tłuszczyku z celulitem jest dokładnie tak samo
__________________
Wszystkie idee antywolnościowe są ideami faszystowskimi.Nikt nie ma prawa ograniczać prawa kobiety i mężczyzny do własnego ciała i poglądów.
Neutrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 09:19   #17
WisenThal
Raczkowanie
 
Avatar WisenThal
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 86
Dot.: Liposukcja bez skalpela

Wiesz co... ta znajoma po liposukcji laserowej miala extra efekt. Wprawdzie nie miala jakiegos mega problemu, ale i tak efekt byl naprawde duuuuzy
WisenThal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 13:10   #18
kooren
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4
Dot.: Liposukcja bez skalpela

Jeśli chodzi o cellulit i wygłądzenie skóry to świetne efekty daje rolletic. Nie chodzi mi jednak o chodzenie 1 raz w tygodniu. Przez półtora miesiąca spędziłąm 20 godzin na rolleticu(czasem 2 godzinny dziennie). Skóra na udach i pośladkach gładziutka,aż się chce dotykać cellulit też wyraźnie zmniejszony. Warto pić przy tym dużo wody i przed tym masażem posmarować uda pupę brzuch balsamem. Warto kupić ofertę na cupponie,mydeal'u,groupon ie itp.zwracajcie uwagę czy 1 "zabieg"to pełna godzina czy 30 minut. Nie radzę chodzić na rollen z podczerwienią-po pewnym czasie zaczyna nieco parzyć. koleżanka uzyskała dobre efekty na rowerku i bieżni w podciśnieniu(tzw vacu).ja jestem dopiero po 2 treningach więc na razie nie widzę znaczących efektów.
kooren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 09:47   #19
WisenThal
Raczkowanie
 
Avatar WisenThal
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 86
Dot.: Liposukcja bez skalpela

o matko, ale to dla wtrwyałych Ona miała zabieg, do domku, troche ponosiła takie spejcjalne wysokie majtki, ale miała luz
__________________
15 grudnia 2011 - (Pierwsze) Usta po raz pierwszy... StylAgeLips 0,8 ml... po kontroli - super

7 marca 2012 - Sculptra (profilaktycznie) na twarz

11 lipca 2012 - wybieram termin powtórki z ust

29 września 2012 - ślub
WisenThal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-15, 19:55   #20
Eveliouses
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 432
Dot.: Liposukcja bez skalpela

Witam
dziewczyny mam do odsprzedania kupon z grupera na LIPOSUKCJE KAWITACYJNĄ.Jeżeli jest ktoś zainteresowany to prosze o kontakt na priv.Miejsce zabiegu :salon w Sosnowcu,
termin do 18,01,2012,
3 zabiegi
__________________
__________________
RADUŚ JUŻ Z NAMI!!!

: jupi::j upi:
http://www.suwaczki.com/tickers/qq87i09k53acoskv.png

PROSZĘ ZOBACZ I PODPISZ SIĘ
http://uniteddogs.com/stopkillingdogs
Eveliouses jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 19:34   #21
crazyangel009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Dot.: Liposukcja bez skalpela

Cytat:
Napisane przez e-vik Pokaż wiadomość
nie kupujcie tego, to jedna wielka ściema. byłam w rzeczonym dakini na serii 5ciu zabiegów aparatem dx twin na brzuch - obsługa miła, zabieg przyjemny i relaksujący (momentami trochę bolesny), efektów - ZERO.

pozdrawiam.

Byłam wczoraj na liposukcji ultradzwiekowej i chce ja wszystkim goraco polecic! Zaplacilam 99zl za zabieg ud.. Od wczoraj mierzac sie zauwazylam strate 3 cm!! Efekty sa dopiero widoczne po 2 dniach. Więc dieta, sport i moze uda mi sie osiagnac wymarzona sylwetke!;P Pozdrawiam.

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

Cytat:
Napisane przez WisenThal Pokaż wiadomość
(( chyba na wiele problemów medycyna jest bezsilna. Z cellulitem to podobno tak, że oni tylko objawy leczą... jak z alergią... możesz brać leki, ale dopóki kot w pobliżu to i tak będziesz kichać.

Wystarczy nie wdupiac tyle toksycznego zarcia. Przejsc na detox i wtedy wszystko minie. dobrym psosobem na pozbbycie sie celulitu jest robienie w miesiu 1 tygodnia detoxu.. w sensie ze jescz wszystko w ciagu miesiaca i wybierasz jeden tydzien w ktorym jesz przykladowo same owoce. i pijesz tylko wode.. i herbate miętowa i zieloną. Napewno zadziala!

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

To i tak bardzo malo jak 5 cm.. ja po pierwszym zabiegu starcilam 3 cm...
crazyangel009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 13:56   #22
Neutrina
Raczkowanie
 
Avatar Neutrina
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 165
Dot.: Liposukcja bez skalpela

No i Ja się wreszcie załapałam na liposukcję. Idę ok 16.04, mam wykupione 2 zabiegi na uda i boczki w odstępach tygodniowych.Zobaczymy. Zaznaczam że nie wpylam mięcha na kg.Jadam tylko drób i ryby. Ogólnie słodyczy i śmieciowego żarcia na mieście nie tykam. Cola itp też nie istnieje w mojej normalnej diecie. Jeśli będzie efekt po 2zabiegach, to robię serie.Wbiłam się też na endermologię, bo mi zaczyna dokuczać celulit na nogach. Napiszę o efektach i oczywiście o miejscach w których dokonam masakry złogów tłuszczyku
__________________
Wszystkie idee antywolnościowe są ideami faszystowskimi.Nikt nie ma prawa ograniczać prawa kobiety i mężczyzny do własnego ciała i poglądów.
Neutrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 09:45   #23
owieczka-18
Raczkowanie
 
Avatar owieczka-18
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 304
Dot.: Liposukcja bez skalpela

Witam!
wykupiłam grupon w Poznaniu na zabiegi wyszczuplające sylwetkę, w tym m. in. liposukcja ultradźwiękowa. Mam już nawet umówioną na 20.04 wizytę.... ale ze względu na pewne przeciwwskazania muszę zrezygnować. Proszę pisać na priv jeśli jest ktoś chętny odstąpię grupon. Koszt 89 zł.
owieczka-18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 15:12   #24
Neutrina
Raczkowanie
 
Avatar Neutrina
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 165
Dot.: Liposukcja bez skalpela

Musiałam przesunąć zabiegi na maj. Jestem po 1 zabiegu lipolizy i jestem meeeeggggaa zadowolona.Takiej lekkości nóg jaką odczulam zaraz po zabiegu to naprawdę dawno nie czułam.Aż mi się chodzić chciało. Zabieg /dla mnie relaksujący.Trochę świszczą te ultradzwięki przy uszach ale dla mnie luz. Czy straciłam choć 1 cm , tak!
Zabieg bez cienia watpliwości nie jest dla tych co sobie myślą że mogą się obżerać bezkarnie, a po tem sobie tłuszcz załatwią takimi zabiegami. Tak jak czytałam i informowała mnie dziewczyna robiąca zabieg, żaden grubas nie powinien się takim zabiegom poddawać, bo tłuszcz rozpuszczony podczas zabiegu wydalany jest przez wątrobę i nerki, a grubasy mają te organy mega obciążone.
Do zabiegu przygotowywałam się 2tyg.Zrezygnowałm nawet z małej ilości tłuszczu na kanapkach, właściwie z chleba też zrezygnowałam. Kurczak i ryby /przez 2tyg nietknięte/3 razy dziennie zupa/ zaznaczam że mega lubię/dużo serków,kefirków itp. warzywa i owoce na tony . Oliwa z oliwek, olej słonecznikowy.Pan doktor w klinice pochwalił moją postawę i powiedział że właśnie o takim przygotowaniu do zabiegu tego typu się pisze, ale to do coponiektórych nie dociera i po tem bredzą że zabieg nie działą.Nie trzeba brykać na siłkę. Wystarczy trzymać odpowiednią dietę i chodzić,chodzić ,chodzić.Efekt pojawia się w miarę jak organizm pozbywa się rozbitego tłuszczu. A dieta jest potrzebna żeby uruchomić organizm do szybszego oczyszczania się. Jestem na mega tak.Przy diecie zostaję, właściwie i tak chleba prawie w ogóle nie jem, a przy zjadaniu płatów ;owsianych, jęczmiennych ,kaszach ,to mi się nawet na bułki patrzeć nie chce.
Zabiegi robię w klinice TRICLINIUM na natolinie.Mieści się przy samym KEN-ie
__________________
Wszystkie idee antywolnościowe są ideami faszystowskimi.Nikt nie ma prawa ograniczać prawa kobiety i mężczyzny do własnego ciała i poglądów.

Edytowane przez Neutrina
Czas edycji: 2012-05-11 o 15:16
Neutrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 11:49   #25
mayenne1986
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5
Dot.: Liposukcja bez skalpela

Ja dwa lata temu korzystałam z metody, która nazywa się Vaser. Jest to nieinwazyjna metoda liposukcji, która daje naprawdę niesamowite efekty! Generalnie polega to na tym, że ultradźwięki uszkadzają tkankę tłuszczową, czy jakoś tak... Nosi się takie ubranka po zabiegu, ale przynajmniej nic nie wkłuwają i nie jest się w tak koszmarnym stanie jak w przypadku zwykłej liposukcji! Tłuszcz nie wraca, ja się cieszę szczupłą sylwetką i nie muszę się wreszcie głodzić
Moim zdaniem super. Nie wiem gdzie to robią, ale ja zabieg robiłam we Wrocławiu na Traugutta.
mayenne1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 21:00   #26
kamilek82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: Liposukcja bez skalpela

Cytat:
Napisane przez zuzik200 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, jestem kilka dni po liposukcji laserowej (slimlipo) brzucha i boczków, efekty jak na razie spoko. zabieg robiłam w lasermed Bydgoszcz. denerwuje mnie tylko to świetne ubranko uciskowe, ale jakoś dam rade, w końcu wyglądam jak człowiek ogolnie polecam. jeden zabieg i kłopot z glowy
Ja jestem umówiona na zabieg w sobotę...troszkę się boję,ale jeśli jedynym problemem ma być ubranko uciskowe to nie ma problemu dam znać czy rzeczywiście warto...
kamilek82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 09:10   #27
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: Liposukcja bez skalpela

wybieram się na liposukcję ultradżwiękami na brzuch i uda
zabiegi będą wykonywane maszyną cro royal
macie jakieś doświadczenie z tym zabiegiem?
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 16:07   #28
Pankakes
Przyczajenie
 
Avatar Pankakes
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 29
Dot.: Liposukcja bez skalpela

A czy ktoś z was korzystał z zabiegu lipolizy?
Możecie polecić na jakich preparatach?
Ciekawi mnie ten temat
Dzięki
Pankakes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 11:06   #29
kamilek82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: Liposukcja bez skalpela

Jestem już po liposukcji laserowej i rzeczywiście nie było źle, nie jest to może wizyta u kosmetyczki, ale jak zobaczyłam mój "tłuszczyk" na zewnątrz to uśmiech od razu nasunął mi się na usta Jeszcze przez tydzień muszę nosić ubranko, ale różnicę już widzę. Polecam zabieg, który zrobiłam w LaserMed w Bydgoszczy.
kamilek82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 14:29   #30
sylvia____
Przyczajenie
 
Avatar sylvia____
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3
Dot.: Liposukcja bez skalpela

Czy któraś z was myślała o kupnie czegoś typu "masażer ultradźwiękowy" taki do stosowania w domu jest dużo takich urządzeń ale nigdzie opinii na ten temat
sylvia____ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-22 13:23:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:30.