Samoopalacze i kosmetyki br±zuj±ce - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz siê biochemi± kosmetyczn±? Chcesz poznaæ dzia³anie poszczególnych sk³adników zawartych w kosmetykach oraz ich wp³yw na zdrowie. Do³±cz do nas.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2007-05-27, 17:32   #1741
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 345
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Sathi Poka¿ wiadomo¶æ
No te chusteczki to tak dobre na twarz, szyjê i dekold jedynie.
A nie zapychaj±?
Bo ja mam kiepskie do¶wiadczenia z samoopalaczami do twarzy.
W³a¶nie szukam czego¶ lekkiego.
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-05-27, 18:15   #1742
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 7 105
Dot.: Opalamy siê!!!!

Chusteczki Dax'a polecam jako "przygotowanie" przed balsamami brazujacymi. Ja najpierw robie "podklad" tymi chusteczkami, a dopiero w nastepnych dniach nakladam balsam - duzo zalezy od tej pierwszej rownomiernie "opalonej" warstwy naskorka, chusteczkami nie narobie sobie smug i nakladajac potem balsam po prostu utrzymuje lub przyciemniam efekt bez ryzyka, ze zrobie sobie nimi krzywde w postaci smug. Wiadomo jak trudno jest za pierwszym razem po nalozeniu balsamu lub samoopalacza zniwelowac smugi - tu sie dosmaruje, tu omine i efekt, to jeszcze gorsze palmy - a przy takiej metodzie nie ma co "zamazywac" i ewentualne bledy przy nalozeniu balsamow jako kolejnych warstw (po chusteczkach) nie sa widoczne. Wychodzi to tez oszczedniej niz uzywanie wylacznie chusteczek. Mozna przygotowac skore smarujac ja 2 razy chusteczkami, a potem juz uzywac balsamu brazujacego lub samoopalacza.
vril jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-05-27, 18:19   #1743
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 345
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez vril Poka¿ wiadomo¶æ
Chusteczki Dax'a polecam jako "przygotowanie" przed balsamami brazujacymi. Ja najpierw robie "podklad" tymi chusteczkami, a dopiero w nastepnych dniach nakladam balsam - duzo zalezy od tej pierwszej rownomiernie "opalonej" warstwy naskorka, chusteczkami nie narobie sobie smug i nakladajac potem balsam po prostu utrzymuje lub przyciemniam efekt bez ryzyka, ze zrobie sobie nimi krzywde w postaci smug. Wiadomo jak trudno jest za pierwszym razem po nalozeniu balsamu lub samoopalacza zniwelowac smugi - tu sie dosmaruje, tu omine i efekt, to jeszcze gorsze palmy - a przy takiej metodzie nie ma co "zamazywac" i ewentualne bledy przy nalozeniu balsamow jako kolejnych warstw (po chusteczkach) nie sa widoczne. Wychodzi to tez oszczedniej niz uzywanie wylacznie chusteczek. Mozna przygotowac skore smarujac ja 2 razy chusteczkami, a potem juz uzywac balsamu brazujacego lub samoopalacza.
Ja problem smug prze¿y³am tylko przy 2 produktach:
Samoopalaczu do twarzy Garnier i do cia³a Eveline.
Poza tym stosowa³am tylko produkty L'oreala i plamy nie mia³y do mnie dostêpu
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-05-27, 18:29   #1744
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 7 105
Dot.: Opalamy siê!!!!

Yedanna, wiec jestes w szczesliwej mniejszosci. Wiele osob ma problem z rownomiernym "samoopaleniem". Podalam moj sposob na ten problem (moze ktos skorzysta), kazdy radzi sobie po swojemu
vril jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-05-27, 19:00   #1745
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomo¶ci: 5 656
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez yedanna Poka¿ wiadomo¶æ
A nie zapychaj±?
Bo ja mam kiepskie do¶wiadczenia z samoopalaczami do twarzy.
W³a¶nie szukam czego¶ lekkiego.
Wiesz ja nie mam raczej sk³onnej do zapychania wiêc nie mia³am z tym problemów.
U¿ywa³am chusteczek z Vichy, z Daxa i rozzmanowskie Sun Ozon.
Najlepiej wspominam te ostatnie
__________________
Po³am jêzyk
Spad³ b±k na str±k, a str±k na p±k. Pêk³ p±k, pêk³ str±k, a b±k siê zl±k³.


MI£EGO DNIA
Sathi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-05-27, 19:10   #1746
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 345
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez vril Poka¿ wiadomo¶æ
Yedanna, wiec jestes w szczesliwej mniejszosci. Wiele osob ma problem z rownomiernym "samoopaleniem". Podalam moj sposob na ten problem (moze ktos skorzysta), kazdy radzi sobie po swojemu
Ja po prostu robiê sobie proceder intensywnego masowania a w pó³ godziny po opalaniu stosujê na to oliwkê do cia³a i jest OK.

Cytat:
Napisane przez Sathi Poka¿ wiadomo¶æ
Wiesz ja nie mam raczej sk³onnej do zapychania wiêc nie mia³am z tym problemów.
U¿ywa³am chusteczek z Vichy, z Daxa i rozzmanowskie Sun Ozon.
Najlepiej wspominam te ostatnie
A te ostatnie s± dostêpne w regularnej sprzeda¿y?
Co¶ kusz± mnie te chusteczki, w³a¶nie na twarz, szyjê i dekolt.
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-05-27, 19:20   #1747
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomo¶ci: 5 656
Dot.: Opalamy siê!!!!

Ja je widzê u mnie w rossmanie ca³y czas.
Co wa¿ne - jedna chusteczka wystarcza mi na dwie aplikacje, rozcinam j± na pó³ i t± po³ówk± wysmarujê ca³± twarz, szyje i dekold.
Tak¿e s± one ekonomiczne
__________________
Po³am jêzyk
Spad³ b±k na str±k, a str±k na p±k. Pêk³ p±k, pêk³ str±k, a b±k siê zl±k³.


MI£EGO DNIA
Sathi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2007-05-27, 21:51   #1748
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 7 105
Dot.: Opalamy siê!!!!

Zaciekawily mnie te rosmannowskie chusteczki. Na KWC pisze, ze sa pakowane po dwie i spokojnie wystarcza na cale cialo Trzeba sprobowac w przyszlym tygodniu. Moze wyjda ekonomiczniej od Dax'a - nijak nie moge wykorzystac jednej chusteczki na wiecej niz tylko jedna noge Sa delikatnie nasaczone, tak jak chusteczki dla niemowlat i cala wilgoc z nich od razu wchlania mi sie w skore.
vril jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-05-28, 06:41   #1749
Madzia000
Zadomowienie
 
Avatar Madzia000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 1 235
Dot.: Opalamy siê!!!!

vrill: to kup je i napisz nam jak siê sprawdzi³y hihi
Madzia000 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-05-28, 06:46   #1750
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 12 249
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez vril Poka¿ wiadomo¶æ
Nie zgadzam sie, ze balsamy brazujace do jasnej karnacji "z zasady" nie dzialaja lub "opalaja" za slabo. Uzywalam J&J i Garniera do jasnej karnacji wlasnie (oba koszmarne - mocne, pomaranczowe, rolujace sie, lepiace, smierdzace DHA) i oba musialam mieszac ze zwyklym balsamem nawilzajacym w proporcji 1:1, bo efekt byl zbyt drastyczny jak na moja bardzo jasna skore. Po wymieszaniu pol-na-pol i tak bylam dosc mocno przybrazowiona. Wszystko zalezy od skory, jej ph, typu (sucha, tlusta), itp.
Vril, czy po tej mieszance Johnson plami³ troszkê mniej??

A dla bledziochów polecam L'oreal NutriBronze, stosujê 3 dzieñ pod rz±d i absolutnie zero plam, a odcieñ skóry mam jasno-z³oty, ¿adnych pomarañczowo¶ci Osoby lubi±ce mocniejszy odcieñ opalenizny pewnie nie by³yby zadowolone, choæ istnieje jeszcze wersja do ciemnej karnacji.
L_V jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-05-28, 07:09   #1751
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez L_V Poka¿ wiadomo¶æ
Vril, czy po tej mieszance Johnson plami³ troszkê mniej??

A dla bledziochów polecam L'oreal NutriBronze, stosujê 3 dzieñ pod rz±d i absolutnie zero plam, a odcieñ skóry mam jasno-z³oty, ¿adnych pomarañczowo¶ci Osoby lubi±ce mocniejszy odcieñ opalenizny pewnie nie by³yby zadowolone, choæ istnieje jeszcze wersja do ciemnej karnacji.
Ja mam naturaln± dosyæ ciemn± karnacjê i stosowa³am jaki¶ czas temu w³a¶nie NutriBronze do ciemnej karnacji - dla mnie jest idealny, daje ³adny, naturalny kolor opalenizny, nie ma samoopalaczowego smrodku, nawet ³adnie, delikatnie pachnie jakimi¶ owocami. W porównaniu np. z J&J to po prostu niebo a ziemia, tamtego u¿ywa³am zesz³ego lata i nie by³am zza bardzo zadowolona Tak¿e równie¿ go polecam!

Przy okazji mam do Was pytanie - zawsze smarujê siê bardzo dok³adnie tego typu balsamami, staram siê go równo wsmarowaæ, ale zawsze wychodz± mi plamy na kostkach i w okolicach Czy te¿ macie takie problemy i ew. dla nich rozwi±zanie? Na tej samej zasadzie zawsze mam jasniejsze d³onie, bo myjê je po posmarowaniu cia³a, ale co z nimi

Gdyby ju¿ by³y takie pytania i odpowiedzi to przepraszam
snowqueen jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-28, 07:52   #1752
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 12 249
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez snowqueen Poka¿ wiadomo¶æ

Przy okazji mam do Was pytanie - zawsze smarujê siê bardzo dok³adnie tego typu balsamami, staram siê go równo wsmarowaæ, ale zawsze wychodz± mi plamy na kostkach i w okolicach Czy te¿ macie takie problemy i ew. dla nich rozwi±zanie? Na tej samej zasadzie zawsze mam jasniejsze d³onie, bo myjê je po posmarowaniu cia³a, ale co z nimi

Gdyby ju¿ by³y takie pytania i odpowiedzi to przepraszam
Ja mam zawsze problem z ³okciami - peelinguje, stosuje kwasy, nat³uszczam a i tak zawsze s± bardziej br±zowe ni¿ reszta ³ap, eeeh
L_V jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-05-28, 08:31   #1753
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomo¶ci: 5 656
Dot.: Opalamy siê!!!!

Ja kostki i ³okcie smarujê grubo t³ustym kremem, samoopalacz nie z³apie tam tak mocno.
Dodatkowo po posmarowaniu po jakich¶ 5 minutach smarujê lekko kremem czy balsamem jeszcze raz, dziêki temu obywa siê bez plam.
A d³onie mam tak jak reszte opalone bo smarujê siê w nylonowych rêkawiczkach, zdejmujê jedn± smarujê opalaczem, potem zak³adam i smarujê drug± d³oñ.
__________________
Po³am jêzyk
Spad³ b±k na str±k, a str±k na p±k. Pêk³ p±k, pêk³ str±k, a b±k siê zl±k³.


MI£EGO DNIA
Sathi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-05-28, 08:35   #1754
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez L_V Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam zawsze problem z ³okciami - peelinguje, stosuje kwasy, nat³uszczam a i tak zawsze s± bardziej br±zowe ni¿ reszta ³ap, eeeh
Ja w³a¶nie mam to samo z kostkami i kolanami I tak¿e regularnie peelingujê i pielêgnujê...

Cytat:
Napisane przez Sathi Poka¿ wiadomo¶æ
Ja kostki i ³okcie smarujê grubo t³ustym kremem, samoopalacz nie z³apie tam tak mocno.
Dodatkowo po posmarowaniu po jakich¶ 5 minutach smarujê lekko kremem czy balsamem jeszcze raz, dziêki temu obywa siê bez plam.
A d³onie mam tak jak reszte opalone bo smarujê siê w nylonowych rêkawiczkach, zdejmujê jedn± smarujê opalaczem, potem zak³adam i smarujê drug± d³oñ.
W takim razie spróbujê byæ mo¿e z tym t³ustym kremem. Czy to ma jakie¶ znaczenie, jaki to krem? Mam akurat du¿e opakowanie olikowego Ziaji, jest on dosyæ t³usty.
Z tymi d³oñmi to nie wiem, czy dobrze rozumiem Smarujesz cia³o w rêkawiczkach, potem jedn± zdejmujesz z d³oni i smarujesz wierzch drugiej d³oni i powtarzasz na tej pierwszej?
Nigdy bym nie wpad³a na rêkawiczki
snowqueen jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-05-28, 11:11   #1755
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 7 105
Dot.: Opalamy siê!!!!

W Rosmannie bede w srode i na pewno kupie te chusteczki. Jak je wyprobuje to dam znac ale najwczesniej w przyszlym tygodniu, bo chce jeszcze swiat podraznic biala skora

L_V - J&J jest niereformowalny, nawet "rozcienczony" dawal na mnie mocny efekt, wiec i o mazy bylo latwo. Chyba zadnego kosmetyku tak nie meczylam. Mialam dosc. Z Garnierem z kolei doszlam tylko do 1\3 duzego opakowania i wymieklam. Juz mi nawet te mazy nie przeszkadzaly (bo przeciez mozna potrenowac) i zapach przezylam ale to klejenie sie i rolowanie (w obu przypadkach), klaczki na calym ciele, no okropnosc. Brr...

Ze stopami to ja robie tak - najpierw nakladam solidnie zwykly balsam, a potem smaruje odrobina opalacza za pomoca wacika (metoda zaczerpnieta z Clarins Lactee ). Dlonie tak samo. Miejsca gdzie juz wiem, ze mocniej mi lapie kolor (na twarzy: skrzydelka nosa, zaglebienie pod ustami, bruzdy nosowo-wargowe czy jak to sie zwie; cialo: kolana, lokcie, pachy) po nalozeniu opalacza przecieram delikatnie wacikiem z tonikiem lub plynem micelarnym - scieram minimalnie warstwe balsamu. Ale to moja osobista metoda i do stosowania na duze wyczucie.
vril jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-05-28, 11:28   #1756
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Justin Timberlake Poka¿ wiadomo¶æ
Ok, dam znaæ jak siê sprawuje Trochê siê go bojê u¿yæ, bo Sylwiasta w opinii napisa³a, ¿e daje dosyæ intensywny kolor, no ale zobaczymy..W ogóle podobno Lactee maj± ju¿ wycofywaæ i teraz jest nowy, w³a¶nie ten, który mi sprzedali..
i jak spisuje samoopalacz???,bo mam chrapkê na niego i niewiem czy warto go kupiæ , ostatnio paciam siê sisleyem i wszystko by³by ok gdyby równomiernie schodzi³ a tak niestety nie jest , wiecznie mam jasne plamy w okolicach oczu i policzków
Madziorka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-05-28, 11:40   #1757
rudzitsu
Raczkowanie
 
Avatar rudzitsu
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 306
Dot.: Opalamy siê!!!!

Chcia³am wszystkim poleciæ Dove. Wróci³am do niego po zimie i jestem bardzo zadowolona. Ju¿ po pierwszej aplikacji jestem przybr±zowiona i to widaæ Przyjemny w u¿yciu, nie ¶mierdzi, nie robi smug, wystarczy regularny peeling. Cu miód i orzeszki
rudzitsu jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-05-28, 20:39   #1758
Madzia000
Zadomowienie
 
Avatar Madzia000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 1 235
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez rudzitsu Poka¿ wiadomo¶æ
Chcia³am wszystkim poleciæ Dove. Wróci³am do niego po zimie i jestem bardzo zadowolona. Ju¿ po pierwszej aplikacji jestem przybr±zowiona i to widaæ Przyjemny w u¿yciu, nie ¶mierdzi, nie robi smug, wystarczy regularny peeling. Cu miód i orzeszki
a do jakiej karnacji u¿ywasz? Ja dzisiaj kupi³am tez dove jednak do ciemnej hehe ;p zobaczymy jak sie sprawdzi.. az sie boje.. w³asnie o kostki ³okcie itd ....
Madzia000 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-05-29, 09:55   #1759
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 3 307
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Madziorka Poka¿ wiadomo¶æ
i jak spisuje samoopalacz???,bo mam chrapkê na niego i niewiem czy warto go kupiæ , ostatnio paciam siê sisleyem i wszystko by³by ok gdyby równomiernie schodzi³ a tak niestety nie jest , wiecznie mam jasne plamy w okolicach oczu i policzków
Jeszcze nie u¿y³am Czekam na dzieñ, kiedy nie bêdê wychodziæ z domu, ¿ebym mog³a siê zrelaksowaæ i spokojnie na³o¿yæ. Przypuszczam, ¿e to nast±pi w ten weekend wiêc, jeszcze parê dni bêdziecie musia³y poczekaæ na opinie

Dziewczyny, fajny sposób macie na te ³okcie i kostki z tym kremem i wacikiem na d³onie i stopy, te¿ tak teraz bêdê robiæ

Ehh, a mój balsam z Garniera w ogóle nie br±zowi Bêdê musia³a kupiæ jaki¶ inny, mo¿e ten z L'oreala, tylko znowu mam dylemat czy kupiæ do jasnej, czy do ciemnej

Edit: W³a¶nie wymysli³am jak sie fajnie samoopaliæ. Kupiê sobie te chusteczki o których piszecie, (tylko jeszcze nie wiem które), ¿eby przygotowaæ siê do samoopalania, jak to napisa³a Vril Pó¼niej sobie raz czy dwa u¿yjê Garniera, albo innego balsamiku, który daje taki s³aby efekt, a pó¼niej siê posmarujê Nutribronzem dla ciemnej karnacji.
Co myslicie?
Jeszcze nie wiem jak to wyjdzie, ale wydaje mi siê, ¿e plan dobry

Edytowane przez Justin Timberlake
Czas edycji: 2007-05-29 o 10:33
Justin Timberlake jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-29, 21:01   #1760
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 12 249
Dot.: Opalamy siê!!!!

L'oreal Nutribronze czwarty dzieñ pod rz±d, codziennie wieczorem peeling + balsamik. Zero plam, z³ocisto-br±zowa opalenizna. I uwaga - ona ciemnieje z czasem. Tzn. po pierwszych 2óch aplikacjach wydawa³a mi siê blada, ale 2 dnia wieczorem zauwa¿y³am przyciemnienie.
L_V jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-05-29, 21:05   #1761
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomo¶ci: 5 656
Dot.: Opalamy siê!!!!

Mnie siê wydaje ¿e ka¿dy balsam opalaj±cy czy samoopalacz ciemnieje z czasem na mojej skórze
__________________
Po³am jêzyk
Spad³ b±k na str±k, a str±k na p±k. Pêk³ p±k, pêk³ str±k, a b±k siê zl±k³.


MI£EGO DNIA
Sathi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-05-30, 06:52   #1762
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 12 249
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Sathi Poka¿ wiadomo¶æ
Mnie siê wydaje ¿e ka¿dy balsam opalaj±cy czy samoopalacz ciemnieje z czasem na mojej skórze
A ja do tej pory nie zauwa¿a³am tego, wiec nie wiem czy to ten l'oreal czy ......
L_V jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-05-30, 21:55   #1763
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 7 105
Dot.: Opalamy siê!!!!

Mam te rosmannowskie chusteczki - 2x2. W przyszlym tygodniu dam znac jak sie sprawuja.
vril jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-02, 23:33   #1764
ivana
Raczkowanie
 
Avatar ivana
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 227
Dot.: Opalamy siê!!!!

Ja te¿ dzi¶ siê skusi³am na chusteczki z Rossmana, nawet by³y przecenione z 2,45 z³ na 1,99 z³
W³a¶nie zastosowa³am na nogi, gdy¿ to one mi spêdzaj± mi sen z powiek sw± blado¶ci± Chusteczki s± dobrze nas±czone, maj± mi³y zapach (acz zapach DHA wy³azi bardzo szybko, ale nie jest tak dra¿ni±cy jak np. po Eveline), p³yn z chusteczki wch³ania siê szybko, tylko przez parê minut skóra siê lekko lepi. Mnie jedna chusteczka starczy³a na jedn± nogê, ale z regu³y wszystko nak³adam chojnie, poza tym moje nogi maj± du¿± powierzchniê Jutro rano oceniê efekt.
Generalnie komfort nak³adania du¿o lepszy ni¿ w przypadku balsamu br±zuj±cego (nie trzeba smarowaæ i masowaæ, wystarczy przetrzeæ), mam nadzieje, ¿e efekt bêdzie równie przyjemny
ivana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-03, 09:59   #1765
ivana
Raczkowanie
 
Avatar ivana
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 227
Dot.: Opalamy siê!!!!

No wiêc efekt jest mocny, zdecydowany. Kolor jest ³adny - naturalny br±z, bez pomarañczki. Miejscami mocniej chwyci³, ale nie s± to plamy a obszary mocniej zabarwione, na szczê¶cie tylko na udach, których i tak nie ods³aniam, bo wszystkie moje sukienki i spódnice s± za kolano
Niestety kolor bardzo siê odcina od obszarów nietkniêtych (okolice kostek), na razie nie wiem co z tym fantem zrobiæ, bo wygl±da to nieciekawie. Wydaje mi siê, ¿e jedna chusteczka na jedn± nogê to za du¿o, teraz tak my¶lê, ¿e wystarczy³o przetrzeæ raz ko³o razu i nie przecieraæ kilka razy tego samego miejsca, wtedy pewnie jedna chusteczka spokojnie wystarczy³aby na obie koñczyny a i efekt by³by delikatniejszy, bez nierówno¶ci. Mam nadzieje,¿e kolor bêdzie schodzi³ równomiernie.
Generalnie polecam, efekt jest szybki i do¶æ ³adny. Ja mam jasn± karnacjê i dziewczynom o takowej radzê oszczêdno¶æ w przecieraniu, miejsce raz przetarte zostawiæ ju¿ w spokoju. Szkoda, ¿e ten p³yn nie jest barwiony, wtedy by³oby widaæ, które miejsca s± nietkniête..... Aha, no i radzê za³o¿yæ rêkawiczki na ³apki, ja tego nie zrobi³am i mimo,¿e bardzo dok³adnie umy³am rêce, praktycznie wyszorowa³am, to i tak mam br±zowe plamy na d³oniach i miêdzy palcami
ivana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-03, 22:36   #1766
e-vik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 50
Cool Samoopalanie a oczyszczanie (maseczki, peelingi?)

Moja bladosc, ktora zima nikomu szczegolnie nie przeszkadza, latem prezentuje sie juz dosyc nienaturalnie i w zeszlym miesiacu zmuszona bylam zakupic swoj pierwszy samoopalacz (Autohelios LRP) i zaserwowac sobie dawke rownie pieknej co sztucznej opalenizny Wraz z poczatkiem uzywania samoopalacza zmuszona bylam, w obawie przed plamami i smugami, do odstawienia kwasow, ktore przez cala zime stanowily (poza filtrami, oczywiscie) podstawe mojej pielegnacji.
I tu pojawia sie pytanie: czym zastapic moge przy uzywaniu samoopalacza kwasy?
Autohelios nie zapycha mnie wprawdzie (tzn. nie mam po nim wysypow, ktore czesta zdarzaja mi sie po roznorakich nowych preparatach), ale bardzo czuje jego dzialanie... jakby to powiedziec - zanieczyszczajace. Nawet jesli nie pojawiaja mi sie po nim ewidentnie pryszcze, to liczba zaskornikow czy pojedynczych, malych krostek z pewnoscia troche sie zwiekszyla. Zwykle z takimi objawami walczylam przy pomocy kwasow, ale teraz to bez sensu (niedosc, ze porobia mi sie smugi, to jeszcze wole nie ryzykowac z fotouczulajacymi substancjami w trakcie slonecznych dni -nawet jesli chronie sie filtrami).
Samoopalaczem smaruje sie mniej wiecej co 4 dni. Przed nalozeniem robie sobie peeling mechaniczny, ale czuje, ze on tylko "wyrownuje" skore, usuwa suche skorki itd. (dzieki temu opalenizna jest rownomierna), ale nie powoduje np. oczyszczenia porow. Czego powinnam w takim razie uzywac?
e-vik jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-04, 13:00   #1767
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 2 910
Dot.: Samoopalanie a oczyszczanie (maseczki, peelingi?)

O pod³±czam siê. Ja u¿ywam mechanicznego peelingu raz w tygodniu, wtedy te¿ nak³adam maseczkê nawil¿aj±c±. Jak to siê ma do samoopalania? Powiedzmy ¿e u¿yjê 2 razy w tygoidniu samoopalacza, a potem peeling - to czy sobie zmyjê ca³y samoopalacz, czy jaka¶ opalenizna zostanie?

Acha i czy mogê Clarinsa Auto-Bronzante na³o¿yæ POD maseczkê,zaraz po peelingu
pakosta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-04, 19:34   #1768
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 345
Dot.: Opalamy siê!!!!

Kurczê, zapomnia³am o tych chusteczkach a dzi¶ zawita³am do Rossmana i korzystajac z promocji kupi³am L'oreal Nutribronze do cia³a i [nowo¶æ] do twarzy. Siedzê i czekam jaki bêdzie efekt
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-04, 19:54   #1769
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 3 307
Dot.: Opalamy siê!!!!

Po ile jest Nutribronze w promocji?

Ivana, dziêki wielkie za tak szczegó³owy opis dzia³ania chusteczek!!
Justin Timberlake jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-04, 20:06   #1770
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 345
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Justin Timberlake Poka¿ wiadomo¶æ
Po ile jest Nutribronze w promocji?
Do cia³a 17,99z³
Do twarzy 19,99z³
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:45.