Czy dobrze zrobiłam? :((( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-12, 19:06   #1
karinka125
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2

Czy dobrze zrobiłam? :(((


Hej... mam problem. Byłam z moim chłopakiem rok, w czerwcu przeczytalam jego wiadomosci i zobaczyłam że flirtuje ta z jedną laską, pisał jej że kiedys myslal o byciu z nią, jakies podteksty seksualne i jak ona zapytala czy jest zakochany to napisał, że nie. zerwałam z nim po tym, ale starał sie mnie odzyskac, powiedzial ze robil to bo mu nie okazywałam duzo czulości, a napisał ze mnie nie kocha bo ja mu wtedy tego nie mówilam ;/ wrocilismy do siebie, wybaczylam mu. pozniej wyjechal do Norwegii do pracy na 2 mesiace. Ja wtedy odwaliłam pare rzeczy, ale mi wybaczył i powiedział, że kocha i że tęskni i ze rozumie czemu to zrobilam. Wrocil we wrzesniu i było miedzy nami cudownie. Pozniej w listopadzie sie poklocilismy ostro i ja powiedzialam ze nie chce z nim byc jesli nie ustalimy nowych zasad w zwiazku. No i ustalilismy, bylo okej. Ale ostatnio weszłam na jego fb i przeczytalam ze w wakacje pisał do taiej jednej laski tak jak do mnie na poczatku zwiazku, czyli że lubi szlicznotki, ze mu sie bardzo podoba, ze moze u niego spać w Norwegii(ona akurat wtedy tez tam byla). W pazdzierniku kiedy niby wszystko byłlo okej pisał jej ze jak kiedys bedzie wolny to bedzie probować ją podrywać.. a mi w tym czasie mowil ze chce byc ze mna do konca zycia... on jest flirciarzem, ale mialam nadzieje ze dla mnie sie zmieni. Ja tez gadam z facetami ale nie w taki sposob. Niby od listopada nie flirtował z żadną, ale z tą z wakacji dalej pisze. Nie wiem tez czy nie wykasowal po prostu wiadomosci. Nie ufam mu juz, dlatego postanowilam zerwać. On wine zwala na mnie, mowi ze mialam mu zaufać itd. Niby mnie przeprosil i mowil ze to było na zarty i nic nie znaczylło. Ale teraz czuje sie strasznie i staram sie go usprawiedliwiac. Codziennie płaczę. Nie wiem czy dobrze zrobilam? doradzicie? :C

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

up
karinka125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 19:21   #2
inspiron2
Zadomowienie
 
Avatar inspiron2
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Malbork
Wiadomości: 1 018
Dot.: Czy dobrze zrobiłam? :(((

Dobrze zrobiłaś
__________________
Paradoksalnie - gdy masz depresyjną osobowość, lepiej dajesz sobie radę z przewlekłym bólem. Lepiej dajesz sobie radę z sytuacjami, które nie dają nadziei na poprawę.

Nie warto martwić się czymś, czego nie można uniknąć. Dość będzie zmartwień, kiedy to nastąpi.
inspiron2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 19:24   #3
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Czy dobrze zrobiłam? :(((

Cytat:
Napisane przez karinka125 Pokaż wiadomość
Hej... mam problem. Byłam z moim chłopakiem rok, w czerwcu przeczytalam jego wiadomosci i zobaczyłam że flirtuje ta z jedną laską, pisał jej że kiedys myslal o byciu z nią, jakies podteksty seksualne i jak ona zapytala czy jest zakochany to napisał, że nie. zerwałam z nim po tym, ale starał sie mnie odzyskac, powiedzial ze robil to bo mu nie okazywałam duzo czulości, a napisał ze mnie nie kocha bo ja mu wtedy tego nie mówilam ;/ wrocilismy do siebie, wybaczylam mu. pozniej wyjechal do Norwegii do pracy na 2 mesiace. Ja wtedy odwaliłam pare rzeczy, ale mi wybaczył i powiedział, że kocha i że tęskni i ze rozumie czemu to zrobilam. Wrocil we wrzesniu i było miedzy nami cudownie. Pozniej w listopadzie sie poklocilismy ostro i ja powiedzialam ze nie chce z nim byc jesli nie ustalimy nowych zasad w zwiazku. No i ustalilismy, bylo okej. Ale ostatnio weszłam na jego fb i przeczytalam ze w wakacje pisał do taiej jednej laski tak jak do mnie na poczatku zwiazku, czyli że lubi szlicznotki, ze mu sie bardzo podoba, ze moze u niego spać w Norwegii(ona akurat wtedy tez tam byla). W pazdzierniku kiedy niby wszystko byłlo okej pisał jej ze jak kiedys bedzie wolny to bedzie probować ją podrywać.. a mi w tym czasie mowil ze chce byc ze mna do konca zycia... on jest flirciarzem, ale mialam nadzieje ze dla mnie sie zmieni. Ja tez gadam z facetami ale nie w taki sposob. Niby od listopada nie flirtował z żadną, ale z tą z wakacji dalej pisze. Nie wiem tez czy nie wykasowal po prostu wiadomosci. Nie ufam mu juz, dlatego postanowilam zerwać. On wine zwala na mnie, mowi ze mialam mu zaufać itd. Niby mnie przeprosil i mowil ze to było na zarty i nic nie znaczylło. Ale teraz czuje sie strasznie i staram sie go usprawiedliwiac. Codziennie płaczę. Nie wiem czy dobrze zrobilam? doradzicie? :C

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

up
Robi cię w konia.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 19:27   #4
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Czy dobrze zrobiłam? :(((

dobrze zrobiłaś, bo jak raz się nawali to później nie dostaje się kredytu zaufania na gębę. na to trzeba sobie zapracować, a chłopak znowu zrobił to samo.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 19:32   #5
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Czy dobrze zrobiłam? :(((

Czyli - robi ją w konia.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 20:28   #6
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 893
Dot.: Czy dobrze zrobiłam? :(((

Bardzo dobrze zrobilas.
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 21:15   #7
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Czy dobrze zrobiłam? :(((

Dobrze zrobiłaś ale... obydwoje zachowujecie się jak dzieciaki. Ty go inwigilujesz , on kręci na boku z innymi.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-12, 23:36   #8
BadLife
Rozeznanie
 
Avatar BadLife
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 684
Dot.: Czy dobrze zrobiłam? :(((

Podjęłaś dobrą decyzję i tego się trzymaj.

Raz to błąd. Drugi raz - wybór.

On nawalił po raz drugi. Nie nauczył się na błędzie. Ja bym nie ufała komuś - kto podrywa obce laski i mówi im, że MNIE nie kocha
BadLife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 01:05   #9
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Czy dobrze zrobiłam? :(((

Oboje macie swoje za uszami z tego co piszesz. Nie warto kontynuować związku, w którym ktoś odwala numery, i w którym samemu odwala się numery.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 08:48   #10
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Czy dobrze zrobiłam? :(((

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość
Dobrze zrobiłaś ale... obydwoje zachowujecie się jak dzieciaki. Ty go inwigilujesz , on kręci na boku z innymi.
Żeby to tylko dzieciaki tak robiły...
Połowa społeczeństwa tak robi.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 09:07   #11
mala19881
Zadomowienie
 
Avatar mala19881
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 636
GG do mala19881
Dot.: Czy dobrze zrobiłam? :(((

Cytat:
Napisane przez karinka125 Pokaż wiadomość
Ale ostatnio weszłam na jego fb i przeczytalam

To jest karygodne! W zyciu nie wybaczylabym mojemu facetowi gdyby mi grzebal w wiadomosciach. Dobrze zrobilas, skoro mu az tak nie ufasz zeby czytac jego korespondencje to tego zwiazku i tak nic by nie bylo. A jesli bedziesz nadal tak robic to z kazdego nastepnego rowniez nic nie bedzie dobrego
__________________
20.07.2013
31.12.2014
18.06.2016
mala19881 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-13, 14:23   #12
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Czy dobrze zrobiłam? :(((

Daj sobie z nim spokój.
A na przyszłość, nie ufaj i nie dawaj się podrywać facetom, którzy w pierwszych wiadomościach, czy na pierwszych spotkaniach, sadzą komplementy typu "lubię ślicznotki" Naprawdę są dziewczyny, kobiety, które się łapią na takie gadki? Przecież to nawet brzmi tak... obleśnie i odpychająco.
A hasła, po odstawieniu jakiegoś numeru, na przykład pisaniu z inną w dwuznaczny, albo i jednoznaczny, sposób, że to takie żarty, to już mnie bawią. A najbardziej bawi mnie to, że osoba, która to mówi, nie widzi jaka jest żałosna w tym idiotycznym tłumaczeniu się. Taki to nawet jak zdradzi, to będzie się zapierał, że to nie na serio, tylko takie żarty. Jak się wkłada penisa do pochwy na żarty?
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 14:44   #13
Kolor kremowy
Rozeznanie
 
Avatar Kolor kremowy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 868
Dot.: Czy dobrze zrobiłam? :(((

Cytat:
Napisane przez mala19881 Pokaż wiadomość
To jest karygodne! W zyciu nie wybaczylabym mojemu facetowi gdyby mi grzebal w wiadomosciach. Dobrze zrobilas, skoro mu az tak nie ufasz zeby czytac jego korespondencje to tego zwiazku i tak nic by nie bylo. A jesli bedziesz nadal tak robic to z kazdego nastepnego rowniez nic nie bedzie dobrego
Ja myslę, że karygodne to jest robienie w konia swojej dziewczyny. Ok, tajemnica korespondencji ważna rzecz i powinno się mieć do siebie w związku zaufanie, ale jak widać dziewczyna słusznie go nie miała. Gdyby gościa nie sprawdziła, to mogłaby się dowiedzieć o jego innych kobietach po latach związku - a po co marnować życie z oszustem.
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
A może mu chomik wygryzł enter na klawiaturze? Nigdy nic nie wiadomo. Myślę, że warto napisać, najlepiej poleconym z potwierdzeniem odbioru.
Kolor kremowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 20:03   #14
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Czy dobrze zrobiłam? :(((

Niedobrze - przecież on nie będzie mógł cię dalej bajerować, biedaczek.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 15:06   #15
karinka125
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2
Dot.: Czy dobrze zrobiłam? :(((

Dzięki wszystkim za odpowiedzi!
karinka125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-14 16:06:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:39.