-dark violet- - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-19, 14:20   #31
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: -dark violet-

po prostu boskie oczy!
cuciola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 14:36   #32
fridayevening
Raczkowanie
 
Avatar fridayevening
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 116
Dot.: -dark violet-

wow! masz śliczne duże oczy
od dawna już robię sobie makijaż fioletowy, ale jeszcze nie trafiłam na ten odcień, który jest wyżej.
To sensiq tak? Zakochałam się w tym kolorze
fridayevening jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 21:45   #33
Rybcia16
Rozeznanie
 
Avatar Rybcia16
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 883
Dot.: -dark violet-

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
świetny make up, świetny kolor włosów! naturalne/farbowane ? Jaka farba ?
dziękuję
włosów nigdy nie farbowałam, to naturalny szaro-bury kolor którego pełno wszędzie

Cytat:
Napisane przez candibar Pokaż wiadomość
Ten makijaż jest po prostu boski... tak samo jak twoje oczy


Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
po prostu boskie oczy!
dziękuję

Cytat:
Napisane przez fridayevening Pokaż wiadomość
wow! masz śliczne duże oczy
od dawna już robię sobie makijaż fioletowy, ale jeszcze nie trafiłam na ten odcień, który jest wyżej.
To sensiq tak? Zakochałam się w tym kolorze
tak to sensique z 4 kolorowej paletki, za całe kilka zł
Rybcia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 17:33   #34
kkatee
Raczkowanie
 
Avatar kkatee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 147
Dot.: -dark violet-

mateczko droga! CUDOOOOO!!! śliczny makijaz! uwielbiam taki klimat na oczkach ^^ i musze Ci powiedziec.. boskie masz oczęta! nic tylko zazdroscic! wogole piekna z Ciebie kobieta musze Ci powiedziec
kkatee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 20:14   #35
Rybcia16
Rozeznanie
 
Avatar Rybcia16
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 883
Dot.: -dark violet-

Cytat:
Napisane przez kkatee Pokaż wiadomość
mateczko droga! CUDOOOOO!!! śliczny makijaz! uwielbiam taki klimat na oczkach ^^ i musze Ci powiedziec.. boskie masz oczęta! nic tylko zazdroscic! wogole piekna z Ciebie kobieta musze Ci powiedziec
bardzo mi się miło zrobiło więc dziękuję!
Rybcia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 19:21   #36
Nelkaa
Zadomowienie
 
Avatar Nelkaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 199
Dot.: -dark violet-

piękny makijaż i wspaniałe duże oczęta, a na usta co nałożyłaś że mają taki fajny cielisty kolorek?
__________________
..połamane skrzydła, zgubiona aureola - taki ze mnie Anioł....



MOJE TWORY BIŻUTERYJNE
Nelkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 09:18   #37
Rybcia16
Rozeznanie
 
Avatar Rybcia16
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 883
Dot.: -dark violet-

Cytat:
Napisane przez Nelkaa Pokaż wiadomość
piękny makijaż i wspaniałe duże oczęta, a na usta co nałożyłaś że mają taki fajny cielisty kolorek?
dziękuję
usta to niestety pomadka + trochę podkładu..
Rybcia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-22, 18:18   #38
zielonka02
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 690
Dot.: -dark violet-

A ja przyznam, że samo cieniowanie, kolory, makijaż jest super ale... zupełnie nie do tak osadzonych oczu. Masz oczy głęboko osadzone, za to piekne i duże. O ile przy rzęsach, nawet na dole stawiałabym na ciemne cienie, czarną kreskę, nawet wewnątrz, o tyle nie przeciągałabym ich na całą powiekę, bo powoduje to, że oczy "zapadają się" jeszcze bardziej. Radziłabym również wyciągnąć cień jeszcze bardziej na zewnątrz, na boki twarzy aby oddalić oczy od siebie A poza tym to bardzo ładna jesteś
zielonka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 20:02   #39
Rybcia16
Rozeznanie
 
Avatar Rybcia16
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 883
Dot.: -dark violet-

Cytat:
Napisane przez zielonka02 Pokaż wiadomość
A ja przyznam, że samo cieniowanie, kolory, makijaż jest super ale... zupełnie nie do tak osadzonych oczu. Masz oczy głęboko osadzone, za to piekne i duże. O ile przy rzęsach, nawet na dole stawiałabym na ciemne cienie, czarną kreskę, nawet wewnątrz, o tyle nie przeciągałabym ich na całą powiekę, bo powoduje to, że oczy "zapadają się" jeszcze bardziej. Radziłabym również wyciągnąć cień jeszcze bardziej na zewnątrz, na boki twarzy aby oddalić oczy od siebie A poza tym to bardzo ładna jesteś
dziękuję bardzo za opinię

niestety za bardzo się przyzwyczaiłam do dawania ciemnego cienia na całą powiekę ( chociaż tu ten górny aż tak ciemny nie jest) . Lubię takie makijaże wiem że moje oczy są głęboko osadzone, ale nie przeszkadza mi ten efekt jeśli chodzi o wyciąganie bardziej na zewnątrz hmm.. prawdę mówiąc wydaje mi się że i tak "rozłazi" sie to trochę na boki jeszcze bardziej byłoby dla mnie trochę "za bardzo"
Rybcia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 12:23   #40
bukowina
Raczkowanie
 
Avatar bukowina
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 207
Dot.: -dark violet-

Wczoraj podziwiałam Twój make-up - wyjątkowo przypadł mi do gustu - właśnie takie makijaże uwielbiam, a w połączeniu z Twoją zachwycającą urodą to prawdziwy strzał w 10! I właśnie miałam szczery zapał, by od razu pozostawić tu swój komentarz z wyrazami zachwytu. Ale niestety czasu mi brakło [jestem ostatnio tak zabiegana, że prawie całkowicie zniknęłam z MM ]

Jednak byłam zmuszona tu powrócić - bo Twoje oblicze olśniło mnie ponownie - w krakowskim, nocnym autobusie o 2.00 w nocy!
Nie mogłabym nie zwrócić na Ciebie uwagi - masz tak oryginalną urodę, która podkreślona makijażem jest naprawdę magnetyczna

Zastanawiałam się ostatnio, czy uda mi się kiedyś kogoś z MM rozpoznać na ulicy; no i stało się! Miałam powiedzieć Ci, że masz piękny make-up, ale nie chciałam pozostawić po sobie wrażenia wariatki zorientowanej na kobiety

Pozdrawiam i życzę miłych wypadów w Krakowie By Night
bukowina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 17:13   #41
Rybcia16
Rozeznanie
 
Avatar Rybcia16
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 883
Dot.: -dark violet-

Cytat:
Napisane przez bukowina Pokaż wiadomość
Wczoraj podziwiałam Twój make-up - wyjątkowo przypadł mi do gustu - właśnie takie makijaże uwielbiam, a w połączeniu z Twoją zachwycającą urodą to prawdziwy strzał w 10! I właśnie miałam szczery zapał, by od razu pozostawić tu swój komentarz z wyrazami zachwytu. Ale niestety czasu mi brakło [jestem ostatnio tak zabiegana, że prawie całkowicie zniknęłam z MM ]

Jednak byłam zmuszona tu powrócić - bo Twoje oblicze olśniło mnie ponownie - w krakowskim, nocnym autobusie o 2.00 w nocy!
Nie mogłabym nie zwrócić na Ciebie uwagi - masz tak oryginalną urodę, która podkreślona makijażem jest naprawdę magnetyczna

Zastanawiałam się ostatnio, czy uda mi się kiedyś kogoś z MM rozpoznać na ulicy; no i stało się! Miałam powiedzieć Ci, że masz piękny make-up, ale nie chciałam pozostawić po sobie wrażenia wariatki zorientowanej na kobiety

Pozdrawiam i życzę miłych wypadów w Krakowie By Night
no niee czemu nie podeszłaś , ja tak chciałabym poznać jakaś wizażanke na żywo śmiesznie by było tylko raz widziałam buzie z MM w krakowskim carpe, ale wtedy sie tutaj za bardzo nie udzielałam, wiec wstydziłam sie zaczepić.
a mój make up o 2 w nocy, po kilku godzinach tańczenia musiał być faktycznie magnetyczny zwłaszcza ze przysypiałam w autobusie

do zobaczenia w nocnym znowu, pozdrawiam
Rybcia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:42.