Doradźcie mi fryzurkę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-13, 20:39   #1
kochaniutka19
Raczkowanie
 
Avatar kochaniutka19
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Huckelhoven
Wiadomości: 295

Doradźcie mi fryzurkę


Mam wlosy , ktore nie sa zbytnio geste, i te przepiekne koki ktore maja panny mlode to na takie to trzeba miec bardzo duzo wlosow,z tego co widze,a ja mam wlosy troche poza ramiona i nie sa geste, ale i nie az tak bardzo zadkie, wiec o takim pieknym koku mysle ze moglabym sobie tylko pomarzyc, a tez chce ladnie wygladac w tym dniu jak kazda kobieta prawda, wiec chcialam sie was poradzic jaka fryzurke mam sobie zrobic na moj s☠☠☠☠☠☠☠

z gory dziekuje wszytskim i pozdrawiam

p.s. a tak apropo to sie chcialam jeszcze zapytac, czy wy dziewczyny kupujecie cos na allegro do slubu czy nie warto? bo widzialam tam takie sliczne rekawiczki do slubu i buciki.
__________________
Jestem szczesliwa, i nic wiecej
kochaniutka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 16:31   #2
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Doradzcie mi fryzurke

Jeśli masz dobrego fryzjera, to nawet z krótkich włosów wymyśli coś a'la kok. A jeśli nie masz, to idź na czesanie próbne - i fryzjer ci powie czy się da, czy nie.

Jeśli chodzi o zakupy na serwisach aukcyjnych - ja jestem całkowicie za.
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 16:35   #3
agnes23
BAN stały
 
Avatar agnes23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 1 939
Dot.: Doradzcie mi fryzurke

Cytat:
Napisane przez kochaniutka19 Pokaż wiadomość
Mam wlosy , ktore nie sa zbytnio geste, i te przepiekne koki ktore maja panny mlode to na takie to trzeba miec bardzo duzo wlosow,z tego co widze,a ja mam wlosy troche poza ramiona i nie sa geste, ale i nie az tak bardzo zadkie, wiec o takim pieknym koku mysle ze moglabym sobie tylko pomarzyc, a tez chce ladnie wygladac w tym dniu jak kazda kobieta prawda, wiec chcialam sie was poradzic jaka fryzurke mam sobie zrobic na moj s☠☠☠☠☠☠☠

z gory dziekuje wszytskim i pozdrawiam

p.s. a tak apropo to sie chcialam jeszcze zapytac, czy wy dziewczyny kupujecie cos na allegro do slubu czy nie warto? bo widzialam tam takie sliczne rekawiczki do slubu i buciki.



Nie przejmuj się. Mój ślub za 3 tygodnie. Mam włosy w długości do łopatek, są cienkie i bardzo rzadkie. Też mi się marzy kok do diademu. Mam nadzieję, że będę miała fryzurę taką jaką chcę. Są na to sposoby. Fryzjerki zwykle nakręcają włosy na wałki. Jest ich więcej i efekt jest całkiem inny. Są podniesione i fajnie się układają. Tak mi powiedziała fryzjerka.



A na allegro kupiłam długie rękawiczki ślubne. Pozdrawiam!
agnes23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 12:27   #4
kochaniutka19
Raczkowanie
 
Avatar kochaniutka19
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Huckelhoven
Wiadomości: 295
Dot.: Doradzcie mi fryzurke

A do mojego slubu zostalo jeszcze 3 miesiace i 2 tygodnie, ale im blizej tym bardziej o nim mysle, i jakos zaczelam sie juz przejmowac swojim wygladem, i zaczelam juz wybierac sobie powoli fryzurke do slubu, makijaz i manicure, nie wiem moze to jeszcze za wczesnie ale jakos zaczelo mnie to juz interesowac.Suknie kupuje teraz jak bede w Polsce w sierpniu, wiec nie moge teraz sie za dodatkami rozgladac,bo jej jeszcze nie kupilam.Agness a jaki masz kolor wloskow jak moge zapytac?bo ja mam wlasnie taki ktory chce zmienic bo sadze ze do slubu taki kolor nie pasuje, moje wlosy sa blond u gory a z pod spodu sa brazowe, i chcialabym sobie je cale na blond zrobic a potem pasemka, sadze ze tak bedzie pasowalo do slubu, jak sadzicie?

pozdrawiam
__________________
Jestem szczesliwa, i nic wiecej
kochaniutka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 18:55   #5
anialobo
Raczkowanie
 
Avatar anialobo
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 107
Dot.: Doradzcie mi fryzurke

to fryzurka mojej kolezani.
ma on proste i rzadkiee wlosy.fryzjer zaplotl na przemian takie spiralki i pieknie to wygladalo i trzymalo sie cala noc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06921.JPG (58,0 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCI0560.JPG (83,7 KB, 108 załadowań)
anialobo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 04:17   #6
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Doradzcie mi fryzurke

Bardzo mi się podoba. Szczegolnie zdrugie zdjecie (szkoda ze na zblizeniu jest nieostre)
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:28.